صفحه 14 از 30 نخستنخست ... 410111213141516171824 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 299

موضوع: کلوپ هواداران رئال مادرید - فصل (2018-2017)

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,578 در 942 پست

کروس مصدوم شد و بین یک ماه و نیم تا 3 ماه دور از میادین! عملا بازی مقابل اتلتیکو، اسپورتینگ،الکلاسیکو و دورتموند رو از دست داده!مقصر اول،وسط و آخر این اتفاق شخص مربی تازه کار رئاله! وقتی به یه بازیکن حتی تو بازی مقابل لئونسا 90 دقیقه بازی میدی و این بازیکن تنها گزینه در دسترس واسه پست هافبک دفاعیته یعنی تو یه تازه کاری که خودتم نمیدونی داری چکار میکنی! سوال من اینه : با زیدان چه چیزی تغییر کرده؟!

2. 5 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697

مایورال رو تو انتقالهای بد این فصل رئال گفتم، خسه رو یادم رفت! بازیکنی که فصل اول آنچلوتی اینقدر فوق العاده بود که تو اولین فصل بازیش تو تیم اصلی تا نزدیکای بازی کردن تو جام جهانی و اونم تو ترکیب پر از مهره اون سال اسپانیا رفت! ولی الآن با انتقال افتضاحش به پی اس جی فقط 8 تا بازی واسه این تیم کرده! پی اس جی هم میخواد خسه رو بفرسته سویا!! تیمی که دی ماریا،پاستوره،بن عرفا،کاوانی و مورا رو داره،خسه چطور قرار بود توش فیکس بازی کنه؟!

4. 5 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

RealMadridRealMadridRealMadridPerspolis
    مربی محبوب
    برانکو
    تیم محبوب
    رئال مادرید - پرسپوليس
    سپاس ها
    28,464
    سپاس شده 39,731 در 5,538 پست
    کشور من
    Iran

عجب بازی کردن .دمشون گرم
    تمام راه ها بسته .ایول زیدان
    هتریک کریس و خوشحالی بعد گلش هم چسبید
    [SIGPIC][/SIGPIC]

6. 4 کاربر از پست مفید حسین باتیستا سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697

آخ که چه حالی میکنم من دیدن پنج سلحشور تو خط هافبک بعلاوه یه هافبک_سنترفوروارد کلاس جهانی، چهارمین کلین شیت فصل (که سومین کلین شیت خارج از خانه هم بود) بدون 4 مهره کلیدی ترکیب اصلی،فاصله 4 و 9 امتیازی نسبت به دو رقیب اصلی، شب خوبی رو برای همه ما ساخت. راستی آخرین تیمی که بچه پرروهای همشهری ما رو اینطوری ادب کرد کدوم تیم بود؟!
    ویرایش توسط F.Hierro : 20th November, 2016 در ساعت 11:41 PM

8. 4 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

سرمربی

RealMadridRealMadridRealMadridRealMadrid
    مربی محبوب
    Don Del Bosque
    بازیکن محبوب
    Iker Casillas
    تیم محبوب
    REALMADRID C.F
    سپاس ها
    32,796
    سپاس شده 29,628 در 3,986 پست

بخش زیادی از این برد رو میدون مصدومیت بنزما هستیم . دوندگی های امثال ایسکو و وازکز اینجور بردها رو به ارمغان میارن نه پیاده روی و موقعیت خراب کردن های امثال بنزما ... زیدان هم بعد از اون برد نیوکمپ این دومین بردش در یک بازی مهم بود و دیگه باید قبول کرد اونقدرها هم داغون نیست و یه چیزایی حالیشه . بازیهای تیم تا به امشب جالب نبودن ولی از نظر نتیجه گیری خوب کار کرده حالا چه با شانس چه با بردهای میلیمتری و چه با هرچیز دیگه ای . در نبود کاسی هم من ترجیح میدم کروس هم نباشه و با مودریچ و ایسکو و کواچیچ بازی کنیم اینطوری از نظر دفاع بهتره.

10. 5 کاربر از پست مفید Davôôd سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    969
    سپاس شده 654 در 146 پست

دیشب عالی بودیم تقریبا
    اول از ترکیب خوب زیدان که یک مهاجم کم کرد و هافبک اضافه کرد تو ضعف دفاعی مون پوشش پیدا کنه .... که البته تو حال تهاجمی میشدیم 4-3-3 و تو حالت دفاعی 4-5-1 میشدیم و بیل و واسکز میومدن تو خط هافبک قرار میگرفتن ....
    البته ک خوش شانس هم بودیم که گل اول به اون شکل زده شد ولی خب اگه بخوایم نگاه کنیم موقعیت هامون در مچموع از اتلتیک خیلی بهتر بود ... ضمنی که فکر میکنم اون ضربه سر کریس هم گل شده بود ( اخر هم تی وی از زاویه بالا نشون نداد ) و صد البته که تک به تک ایسکو اصلا افساید نبود ... چه بسی که باید 5-0 میشد بازی !! و اتلتیک میشه گفت تنها موقعیت عالیش اون صحنه اخر بود که کاراسکو همه رو جا گذاشت ولی خروج به موقع ناواس زاویه رو بست ...

کریس که نشون داد همچنان یک شیر وحشیه اون جلو که منتظره تک فرصت ها هست ... تو بخش دفاعی هم عالی بود و 3 تا توپگیری فوق العاده داشت ... بیل ولی تقریبا میشه گفت تو سیستم دو مهاجمه محو بود و غیر از صحنه گل سوم که عالی توپو انداخت جلو کار خاصی نکرد ...

ایسکو یکی از بهترین روزهاشو گذروند و هرکاری دلش خواست کرد ... چه قدر با تکنیکه این پسر واقعا ... اگه داور اشتباه نمیکرد میتونست یک گل خیلی خوب هم بزنه ...

مودریچ مثه همیشه و کواچیچ هم خوب بود هرچند پاس اشتباه هم تقریبا کم نداد ... واسکز بدترین بازیکن مون بود و به تعداد بسیار بالا سوتی داد .... مارسلو هم که بهترین تو 6 7 سال اخیر تو پستش هست بدون شک و فقط ابلهی مثه مربی برزیل میتونست دعوتش نکنه فوق العادس این پسر ...

من اگه جای زیزو بودم بنزما رو به جای واسکز میاوردم تا بی بی سی اون جلو شکل بگیره و از اون دفاع اشفته اتلتیک استفاده کنم و 2 تا دیگه هم بزنم ... انقدر دفاعشون دیشب باگ داشت که راحت با هر ضدحمله میشد بازش کرد ... یک بی بی سی فقط میخواست تا 5-0 کنیم بازی رو ...

در هر صورت من قبل بازی خوش بین نبودم چون معمولا وقتی بارسا امتیاز میده ما هم قدر نمیدونیم و امتیاز میدیم ولی این بار با شیرین ترین و بهترین نتیجه تونستیم فاصله رو زیاد کنیم.
    الان به ی برد شیرین دیگه و یک کریس اماده دیگه تو ال کلاسیکو نیاز داریم تا فاصله رو به 7 امتیاز برسونیم و خیال مون رو تا حد زیادی جمع کنیم ...

پی نوشت : یک جا خوندم میگفت هر وقت که همه دیگه میگن کریس فوتبالش تموم شده با یک هتریک دهن همه رو میبنده

12. 3 کاربر از پست مفید PROC سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697

نقل قول نوشته اصلی توسط Davôôd نمایش پست ها
    بخش زیادی از این برد رو میدون مصدومیت بنزما هستیم . دوندگی های امثال ایسکو و وازکز اینجور بردها رو به ارمغان میارن نه پیاده روی و موقعیت خراب کردن های امثال بنزما ... زیدان هم بعد از اون برد نیوکمپ این دومین بردش در یک بازی مهم بود و دیگه باید قبول کرد اونقدرها هم داغون نیست و یه چیزایی حالیشه . بازیهای تیم تا به امشب جالب نبودن ولی از نظر نتیجه گیری خوب کار کرده حالا چه با شانس چه با بردهای میلیمتری و چه با هرچیز دیگه ای . در نبود کاسی هم من ترجیح میدم کروس هم نباشه و با مودریچ و ایسکو و کواچیچ بازی کنیم اینطوری از نظر دفاع بهتره.
    شقایق آی شقایق آی شقیقه!

هنوز در مورد زیدان شک و شبهات بسیاری وجود داره و درواقع هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده که بگیم آره زیدان مربی بزرگیه. هنوزم که هنوزه داره تجربه اندوزی میکنه و خوش شانسیم که تجربه اندوزی هاش هنوز اونقدرها به ضرر رئال تموم نشده.اتفاقات خوب در دوران زیدان کم نبودن. مثلا همین تمدید قراردادها که بازیکنهای کلیدی رفته رفته دارن قراردادهاشون تمدید میشه. کروس،بیل،وازکز مودریچ و رونالدو!(هر چند به آخری نقدهایی وارده و من هنوز منتظر تمدید قرارداد ایسکو هستم) اما به ازای هر حرکت خوب بلند مدت یه تجربه اندوزی(اگه نگیم اشتباه) هم وجود داره(مثلا نقل و انتقالاتی که بارها در موردش حرف زدم ). تیم های بزرگ رو برده و یا حداقل بهشون نباخته(که میشه در مورد این موضوع خیلی حرف زد: یه دلیل اصلی اینه که مقابل تیمهای بزرگ رئال به همون فلسفه دوران مورینیو بر میگرده:دفاع و ضد حمله) اما هنوز غیر از سانترهای پرتعداد،حرکات فردی و البته ضربات شروع مجدد که بعضا به پرتاب اوت های بلند هم میرسه (که دم دستی ترین استراتژی های رسیدن به دروازه حریف هستن ) راهی برای نفوذ به دفاع تیمهایی که واسه دفاع میان، پیدا نکرده.یکی از دلایلی که اتلتیکو اینطوری داغون شد این بود که 6 امتیاز عقب بود( بازیهای به مراتب سخت تری نسبت به رئال انجام داده بود: هم بابارسا،هم با والنسیا و هم با سویا بازی کرده بود) و مجبور بود تو آخرین بازی خودش تو کالدرون حمله کنه و این دقیقا اون چیزیه که رئال میخواد.والبته باز هم دو ضربه شروع مجدد نسخه بازی رو پیچید.یادمون نره این بارسا ضعیف ترین بارسا از فصل 2007-2008 هست و اتلتیکو ضعیف ترین اتلتیکوی دوران سیمئونه! پس دست نگه داریم و از بالا بردن زیدان بیش از حد لیاقتش خودداری کنیم.بزرگ(کوچیک)کردن زیزو هیچ دردی از رئال دوا نمیکنه!فراموش نکنیم رئال هنوز خوش شانس ترین تیم جهانه که به واسطه دوم شدن تو گروهش به تیمهای بزرگ نمیخوره!

فراموش نمیکنیم که چطور،اسپورتینگ و بیلبائو و ویارئال (معدود تیمهایی که میتونستن رئالو اذیت کنن و تو برنابئو با اولویت دفاع بر حمله هم بازی کردن) رئالو تو مشت خودشون گرفته بودن!امیدوارم رئال خیخون رو هم ببره که وقتی رفت نیوکمپ، دست پیش(initiative) رو داشته.بارسا مجبور باشه حمله کنه اون وقته که رئال میتونه به همون تیم دوران مورینیو تبدیل شه!(هر چند اگه نبره هم باز یه مساوی از نیوکمپ نتیجه خوبیه! (هفته بعد بارسا باید بره آنوئتا: جایی که این چند سال مشکل داشته)
    ویرایش توسط F.Hierro : 21st November, 2016 در ساعت 12:26 PM

14. 3 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,346
    سپاس شده 50,183 در 8,130 پست
    کشور من
    Iran

رئال عالی اتلتیکو رو درهم کوبید! فکر نمیکنم کسی فکرشو میکرد همچین نتیجه ای رخ بده!
    رونالدو عالی درخشید. همچنین مارسلو واقعا عالی بود. تو حملات عالی اضافه میشد و سانتر ها و پاس هاش بی نقص بود.
    یکجا هم دروازه ی رئال رو نجات داد. فکر میکنم بهترین بازیکن رئال تو بازی با اتلتیکو اول رونالدو و بعد مارسلو بود.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

16. 4 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

InterPerspolisArsenalBocaJuniors
    سپاس ها
    13
    سپاس شده 79 در 38 پست

9سال حبس برای تک تیرندازی که کریس رونالدو را هدف قرار داد

به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]به نقل از فوتبال غنا، تک تیراندازی اسپانیایی پس از انتشار عکس هایی که با تفنگش از برخی بازیکنان رئال مادرید و مخصوصا رونالدو گرفته بود،‌ به 9 سال زندان محکوم شد. این تک تیرانداز اسپانیایی که این کارها را " حمله های جعلی" نامیده ،‌ عکس هایی را منتشر کرده است که اثبات کند مسئولان امنیتی اسپانیا تا چه قدر ضعیف عمل می کنند.

به گزارش رسانه های انگلیسی، این شخص که "رامیرز" نام دارد داخل یک خودروی ون بیرون زمین تمرینی رئال مادرید بوده و با اسنایپرش عکس هایی را از رونالدو،‌بیل، ایسکو، بنزما‌، کارلوس آنجلوتی و پرز گرفته است.

پلیس پس از دستگیر کردن این شخص، او را به 9 سال زندان محکوم کرده و وی حتی برخی از این عکس ها را در فضای مجازی نیز منتشر کرده است.

18. 3 کاربر از پست مفید نراتزوری سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697

به هر مشقتی بود،رئال از این بازی هم جان سالم به در برد. به نظر میرسه استراتژی،سیستم، چیدمان، ترکیب و نفراتی که زیدان واسه این دو بازی مهم و سرنوشت ساز (در بلند مدت) در نظر گرفته بود جواب داد و همواره تا پایان فصل میشه به عنوان یه آلترناتیو روش حساب باز کرد. نه اینکه این سیستم نوش دارو باشه و تو همه بازی ها جواب بده! نه! بلکه این سیستم فراهم کننده اون چیزهایی بود که رئال در این دو بازی به اون نیاز داشت: استحکام و انسجام تیمی،قدرت دفاعی و تعادل بین دفاع و حمله.البته مشخصه که منظورم این نیست که رئال در این دو بازی بی نقص بوده! به هیچ وجه این طور نبوده. این سیستم میتونه تو چند تا بازی به کار بیاد ، و احتمالا تو خیلی از بازی ها هم به درد نخوره. بهر حال چند نکته به نظرم اومد که بگم :

1) صحنه پنالتی، احتمالا شرم آورترین صحنه این فصل رئال باقی خواهد ماند! البته امیدوارم و دعا میکنم باقی بمونه!

2) ایسکو تو این بازی ناپدید شده بود! هر چقدر که عملکرد و آمارش مقابل اتلتیکو خوب بود(7 تکل و 91 درصد پاس صحیح ) تو این بازی نایاب شده بود و این باعث شد، تعداد پاس های اشتباه مودریچ بالا بره.مودریچ در سیر طبیعی خودش، هر بازی یه توپ خیلی مهلک لو میده که میتونه سرنوشت بازی رو عوض کنه. امیدوارم لوکیتا این نقیصه رو از سیستم بازیش حذف کنه! البته اگه برای این موضوع هنوز پیر نشده باشه! با همه اینها هنوز منتظر تمدید قرارداد ایسکو هستم. تو خبرها اومده بود که مسئولین نقل و انتقالات میلان از نزدیک این بازی رو دیدن.

3) مثل بازی رفت، هدف اسپورتینگ در حملاتشون سمت چپ خط دفاعی رئال و مشخصا مارسلو بود. بارها در مورد توانایی های هجومی مارسلو که بدون شک نقطه قوت هم خودش و یکی از نقاط قوت رئاله صحبت شده اما به هر حال به ازای این تواناییش رئال مجبوره این تاوان رو هم پس بده که مربیان باهوش حریف رو این سمت از دفاع برنامه ریزی ویژه ای داشته باشن. کواچیچ تو این بازی و کلا این فصل کمک رسان فوق العاده ای برای این نقص بوده. بلا شک اینکه پرز در فصل نقل و انتقالات پوگبا رو نخرید و در عوض به کواچیچ اعتماد کرد، یکی از بهترین اقدامات تاریخ چندین دوره مدیریت پرز بر رئال خواهد بود.

4) راموس یک کارت زرد تا محرومیت فاصله داره. امیدوارم زیزو مقابل خیخون بهش بازی نده و در این مورد محتاط عمل کنه تا کاپیتان رو برای الکلاسیکو از دست ندیم. راموس نقش کلیدی در این بازی داشت و علاوه بر پاس گلش چند نجات دروازه خوب رو به معرض نمایش گذاشت. همینطور بیل! امیدوارم بیل مشکل خاصی براش پیش نیومده باشه و بتونه تو الکلاسیکو باشه. برای اجرای تاکتیک دفاع ضد حمله، و زدن گل های سالمی که خطا اعلام میشن، بیش از حد معمول به بیل نیاز داریم.

5)انتظار نداشتم رئال مقابل تیم ده نفره حریف اینطور تحت فشار قرار بگیره.بعد از ده نفره شدن حریف، نفرات جلویی زدن به فاز بیخیالی و وظایف خودشون در دفاع ، و برگشت به عقب رو به خوبی انجام ندادن.گل کریم هم سرنوشت ساز و زیبا زده شد. دهمین گلزن برتر تاریخ رئال و حالا با 48 گل یکی از بهترین گلزنان تاریخ چمپیونز لیگ.

20. 3 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

صفحه 14 از 30 نخستنخست ... 410111213141516171824 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)