صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 7891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 107 , از مجموع 107

موضوع: ۞ کلوپ هواداران بارسلونا - جلد اول فصل 17-2016 ۞

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,846
    سپاس شده 50,146 در 8,118 پست
    کشور من
    Iran

یوونتوس 4-5 تا حمله کرد، سه گل زد و تمام!!!
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,110
    سپاس شده 4,003 در 948 پست
    کشور من
    England

تبریک به بارسا
    بارسا فقط باید خدارو شکر کنن که مسی دارن بازیکنی که با همه ی بازبکنا متفاوته بی نظیره
    بازی عالی بود رئالم انصافا خوب بود اما خب اشتباه راموس کارشون سخت کرد و در روزی که نه نیمار بود و سوارزم تقریبا هیچ کاری نکرد مسی بازی رو برا بارسا در اورد.
    الان لالیگا خیلی جالب شده و هر دو تیم دیگه حق اشتباه ندارن.

3. کاربر روبرو از پست مفید masoud 99 سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,577 در 942 پست

در نابغه بودن مسی هیچ شکی نیست، یک توپ، یک لحظه و یک فرصت کافیه تا مسی به بدترین و وحشتناک ترین شکل ممکن شما رو بخاطر اشتباهتون تنبیه کنه. در عین حالیکه این حرفها و تمجید ها از مسی کاملا درسته، حالا چند تا کودن گوگولی مگولی مثل راموس و کاسمیرو رو هم بذار مهارش کنن! نتیجه میشه بازی دیشب! وقتی یه بازیکن تو یه بازی اشتباه میکنه میشه چشم پوشی کرد ازش. مخصوصا اگه اون بازیکن راموسی باشه که با گلهاش بازی های بسیار مهمی رو واسمون در آورده، اما وقتی یک اشتباه رو در بازی ها و رقابت های مختلف به شکلی مشابه تکرار میکنه، دیگه قابل بخشش و چشم پوشی نیست. کسی میتونه بشمره که چند بار راموس دست رئالو گذاشته تو پوست گردو؟! همیشه هم به شکل بازی دیشب؟! از اون بازی مقابل سویا تو سوپر جام اروپا بگیرید تا بازی مقابل بایرن که گه گیجه گرفته بود و الکلاسیکویی که 4-3 تموم شد! مثالها خیلی خیلی زیادن! اونقدر زیاد که سرسام میگیره آدم! دیشب تا اون لحظه ای که اون تکل احمقانه رو روی پای مسی زد ( و بعد اون حرکات احمقانه تر رو جلوی دوربین و پیکه انجام داد و با محرومیت احتمالیش در بازی های آینده همه جوره رئالو دست تنها گذاشت) به گواه آمار حتی یک تکل موفق و حتی یک قطع توپ موفق هم نداشت. کاسمیرویی که باید به خاطر کودن بودنش در تعقیب احمقانه و out of position خودش بارها اخراج میشد هم یه عامل دیگه در باخت دیشب بود. چند بار رفت دنبال مسی و فضایی سیاه چاله مانند رو پشت سر خودش خالی گذاشت تا بارسا ازش استفاده کنه؟! هزار بار!!! اینقدر از نظر ذهنی و جاگیری کودنه که از این لحاظ همزادش کوکلین آرسنال در مقابلش ژابی آلنسوئه!

نتیجه 2-2 مقابل این بارسای فلاکت زده به اندازه کافی بد بود کدوم کودن بعد از تساوی که به زور به دست اومده بود ریسک میکنه و دستور پرس از جلو و زدن گل سوم رو میده؟! اونم به تیمی که ده نفره ست و این فصل هر وقت خواسته حریفانش رو پرس کنه اینقدر این کار رو ناشیانه انجام داده که با چند پاس ساده حریف مثل اسهال اسب آبی از هم وا رفته؟! آقای سر مربی تو اون کله پوکت اصلا مغز هست؟! اگه نه دو دو تا چهار تا رو بلدی؟! از دست دادن لیگ مقابل این بارسا غیر قابل بخششه! بارسایی که حداقل سه بار در این فصل لیگ رو به رئال تعارف زده. بارسایی که دفاع راست نداره،متیو و دنیس سوارز نیمکت نشیناشن مقابل تیمی که توش خامس و ایسکو و کواچیچ و موراتا و آسنسیو و ... نیمکت نشینن داره پا به پا رقابت میکنه!

5. 2 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,110
    کشور من
    England

مهرداد جان بنظرم زیدان همون کاری رو کرد که فصل پیش بنیتس تو ال کلاسیکو کرد بازی دادن به اسم ها بیل نا اماده و همیشه مصدوم بنزما واقعا بی تاثیر ایسکو اماده ترین بازیکن این هفته های رئال بود موراتا بدبخت واقعا حقش نیست حداقل نیم ساعت بازی کنه رئال یه بچه ی پنج ساله هم بازیشو ببینه میفهمه این تیم چیزی به اسم هافبک دفاعی نداره توپای پشت محوطه ی جریمه همیشه برا حریفه بوسکتس نگاه با اینکه خیلی خیلی افت کرده نسبت به گذشته اما میدونه باید جیکار کنه کجا جایگیری کنه در کل بنظرم زیدان بی تجربست وهنوز خیلی راه داره رئال تو لالیگا نمیدونم بدشانسی یا عدم اعتماد بنفس چند ساله خیلی راحت لالیگا میده به بارسا بنظرم اینبار لالیگا از لیگ قهرمانانم برا رئال مهمتره دقیقه نود تیم ده نفره دفاع کناری چرا باید نفود کنه بعدم خطا بلد نیست بکنه رئال بدباخت تو روزی که من فکر میکردم ببره.

7. کاربر روبرو از پست مفید masoud 99 سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,577 در 942 پست

این تیم اصلا اسمش رئال زیدان نیست تیم بازیکنان رئاله! با وجود اینکه زیدان مربی به شدت بی استعداد و خنگی نشون داده من هنوز به زیدان به عنوان سرمایه ای برای آینده رئال نگاه میکنم و کورسوی امیدی دارم که پیشرفت کنه و یه روزی حد اقل یه مربی متوسط شه.قبلا گفتم هنوزم میگم این تیم هیچ برنامه تاکتیکی مناسبی که به نوعی بتونه امضای زیدان پای این تیم باشه نداره. به شدت شلخته است و درصد بالایی از موفقیت هاش باید پای بازیکناش نوشته شه! نکته بعدی هم اینکه هنوز این تیم شانس بزرگی برای قهرمانی لیگ محسوب میشه این رو از این لحاظ نمیگم که به زیدان و بازیکنها اعتماد داشته باشم. همه میدونیم که چقدر این تیم غیر قابل اعتماده. به لغزش بارسا امیدوارم!هر چند که رئال حد اقل سه بازی سخت(مقابل سویا و والنسیا در خانه و مقابل سلتا در خارج از خانه) داره. کی میتونه بگه رئال همه این بازیها رو میبره؟بنیتز اشتباه نکرده بود مجبورش کردن اون ترکیبو بچینه تو زمین.مگه میشه هفته ها با یه ترکیب دیگه بازی کنی و یهو ترکیبت واسه الکلاسیکو چرخش ۱۸۰ درجه داشته باشه؟ در مورد دوران بنیتز به اندازه کافی حرف زدم بیخیال!فقط من موندم یه سرمربی که میتونه رونالدو رو نیمکت نشین و حتی سکونشین کنه، چطور نمیتونه بنزما رو کنار بذاره یا به ایسکو و کواچیچ بیشتر از اینا بازی بده؟ پس بحث اختیار کلا کنسله! طرف شعورش نمیکشه احتمالا!در مورد هافبک دفاعی هم بگم که هنوز همه حفره های بدنم داره میسوزه که چرا به شکم دردی مثل کاسمیرو اعتماد کردیم و کانته رو نگرفتیم!!!

9. 2 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,110
    کشور من
    England

نقل قول نوشته اصلی توسط F.Hierro نمایش پست ها
    در مورد هافبک دفاعی هم بگم که هنوز همه حفره های بدنم داره میسوزه که چرا به شکم دردی مثل کاسمیرو اعتماد کردیم و کانته رو نگرفتیم!!!
    واقعا و جالبیش اینه دیشب کانته بهترین بازیکن لیگ انگلیس شد .

11. 2 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

BarcelonaPerspolis
    سپاس ها
    2
    سپاس شده 11 در 7 پست

همیشه عاشق بارسلونا بودم.تیم محبوب من
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

13. کاربر روبرو از پست مفید hadi.sh سپاس کرده است .

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 7891011

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)