صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 26

موضوع: شیرهای آبی لندن 2016-17 << بمناسبت میلاد با سعادت فرانک لمپارد >>

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,044
    سپاس شده 3,865 در 905 پست
    کشور من
    England

خب چلسی زد اورتون لت و پار کرد عجب تیمی خوبی دار کونته.
    تیمش تداعی کننده شخصیت خود کونتست .
    ساختار دفاعیشون فوق العادست دو هافبک دفاعی جلوی مدافعان عالی دارن کار میکنن هازارد هم بشدت تو اوجه همینطور موزس و پدرو که با سرعتشون هر دفاعی رو نابود میکنن
    چلسی یکی از مدعیان جدی جدی قهرمانیه و من شانسشو از همه تیما بیشتر میدونم چون نیمکت خیلی قوی داره و تو اروپا هم شرکت نمیکنه.

2. 2 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

LazioChelseaBayerLeverkusenDeportivo
    مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,507
    سپاس شده 51,032 در 12,745 پست
    کشور من
    Iran

4. 3 کاربر از پست مفید HHAMI سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    75,094
    سپاس شده 50,198 در 8,126 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط HHAMI نمایش پست ها
    به به داش میثم به انجمن خوش اومدی.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 2 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,044
    کشور من
    England

واقعا این چلسی توقفش سخت شده با ترکیب سه دفاعه واقعا داره غوغا میکنه لوئیز چقدر خوب شده تا الان یه اشتباه هم نداشته .کهیل پارسال کجا کیهیل امسال کجا عالی شده امسال.
    الونسو هم واقعا داره فوق العاده کار میکنه و پدرو که با دوندگی و سرعت خوبش خیلی به تاکتیک کونته کمک میکنه.
    چلسی نکته خوبش داشتن نیمکت قوی هستش و بی تردید شانس مسلم قهرمانی هست.

8. 2 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,044
    کشور من
    England

دو نیمه کاملا متفاوت دیدیم نیمه اول تاتنهام هر کاری میخواست با چلسی انجام داد یه گل فوق العاده هم اریکسن زد اما برخلاف جریان بازی یه گل فوق العاده در دقایق پایانی نیمه اول نجات داد کونته رو .
    اما نیمه دوم چلسی از این رو به اون رو شد و با فشار زیاد گل دوم زد و بازی برد کونته واقعا یه تیم بسیار محکم و منظمی ساخته همه ی بازیکنا عالی کار میکنن مثلا کاستا بر میگشت به دفاع کمک میکرد در کل یه تیم به معنای واقعیه چلسی.

10. 2 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    41,175
    سپاس شده 41,681 در 7,590 پست
    کشور من
    Italy

چقدر خوبه این کونته لامصب . خود عشقه . تیم نابود شده چلسی رو چیکار کرد !! دوتا از مربیای مورد علاقم این فصل تو انگلیس هستن امیدوارم تیماشون اول و دوم شن البته دوس دارم کلوپ اول شه . بین تمام تیمای مدعی فکر کنم کمترین مهره رو بعنوان ستاره داره چلسی در عوض تیمش فوق العاده یکدسته . نفس کشیدن رو به این تیم داده کونته

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

12. 2 کاربر از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    685
    سپاس شده 3,517 در 927 پست

هفت برد از هفت بازی با سیستم 3-4-3. درسته که این بار کلین شیتی در کار نبود اما 1 گل خورده در هفت بازی گذشته و صد البته بازگشت به بازی، همه چیز رو واسه چلسی ایده آل کرده.به نظرم بر خلاف لیورپول که خیلی عالی چلسی رو پرس کرده بود، پرس از جلوی شدید تاتنهام اونا رو خسته کرد و صد البته تایمینگ گل پدرو در این برد خیلی مهم بود. درست قبل از پایان نیمه اول! درسته که مدتهاست، تاتنهام در استمفورد بریج برد نداشته (30 بازی) و فصل قبل یه تساوی تلخ در این ورزشگاه داشتن والبته در لیگ قهرمانان اصلا تیم خوبی نبودن اما این همون تیمی بود که لیورپول و آرسنال از پسش بر نیومدن و السیتی رو 2-0 بردن. گفتم سیتی! هفته بعدچلسی بزرگترین تست خودشو تا اینجای فصل از سر خواهد گذروند و باید بره شهر منچستر و با سیتی بازی کنه. و دیگه همه بازیهای نیم فصل اولش با تیمهای بزرگ رو تموم کرده. بی صبرانه منتظر تقابل کنته و پپ هستم.

14. 2 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,044
    کشور من
    England

عجب تیم مخوفی داره چلسی هر چند امروز خدایی خوش شانسم بود چون توپ دی بروین گل میشد کار چلسی تموم میشد .
    چلسی به بهترین شکل ممکن ضد حمله میزنن با سرعت بی نظر هازارد و قدرت کاستا و دوندگی فوق العاده موزس پدرو کانته و البته امروز ویلیان.
    هازارد فوق العاده شده اینروزا شده همون هازاردی که نمیشه ازش توپ گرفت .
    ولی من سیتی بشدت توی خط دفاع مشکل داره و البته یه هافبک دفاعی خوبم نیاز داره . سانه انروز افتضاح بود و ناواسم مثل همیشه متوسط آگوئرو هم از اون روزایی بود که نمیخواست گل بزنه.
    عملکر داورم جالب نبود اما اینا نمیتونه از شایستگی تیم کنته کم کنه یه تیم منظم با برنامه انتقال فوق العاده سریع از دفاع به حمله خیلی تیم خوبیه اگه مصدومیت تاثیر گذاری در ادامه ندن بی تردید شانس اول قهرمانی چلسیه .

16. کاربر روبرو از پست مفید masoud 99 سپاس کرده است .

پیش فرض راز نرفتن کاستا به اتلتیکو از زبان سیمئونه

دیگو سیمئونه، سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید درباره منتفی شدن بازگشت دیگو کاستا در تابستان امسال به ویسنته کلدرون صحبت کرد.
    در تابستان امسال شایعات زیادی در مورد بازگشت مهاجم اسپانیایی به تیم سابق خود وجود داشت که در نهایت منتفی شد و حالا کاستا با 13 گل در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار دارد.
    دیگو سیمئونه گفت:
    من صادقانه به کاستا گفتم که مدت زمان زیادی برای جذب او منتظر ماندیم و تلاش زیادی در این رابطه کردیم. البته ما هنوز هم رابطه بسیار خوبی داریم.

اما مشکل آنجا بود که در قراردهای فوتبال جزیره معمولا بندهای آزادسازی سنگینی گنجانده می شود و به همین دلیل چلسی به ما گفت که قصدی برای فروش کاستا ندارد و تنها در صورت پرداخت 180 میلیون یورو این انتقال انجام می شود.

من و باشگاه نیز به این نتیجه رسیدیم که امکان پرداخت این مبلغ برای ما نیست. به همین فردای آن روز ملاقات دوستانه ای با کاستا داشتم و تصمیم گرفتم کوین گمیرو را به خدمت بگیرم.
    منبع : http://www.varzesh11.com
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]به عنوان کوچکترین ماهی خاویار خزر شناخته شده است . تخم این ماهی ریزتر و ارزان قیمت تر از انواع دیگر خاویار است و این ماهی تنها در دریای خزر رشد می کند
    برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ماهی بر روی گزینه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]کلیک نمایید

18. کاربر روبرو از پست مفید خاویار اوزون برون سپاس کرده است .

پیش فرض بزرگترین غایبان باکسینگ دِی لیگ برتر چه کسانی هستند؟

چندین بازیکن بزرگ، بازی‌های امروز باکسینگ دِی در هفته هجدهم لیگ برتر را از دست می‌دهند.
    هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس در حالی عصر امروز و امشب (دوشنبه) با انجام هشت دیدار در روز «باکسینگ دِی» (روز پس از کریسمس که مردم هدیه‌هایی در جعبه به یکدیگر می‌دهند) آغاز می‌شود که چند بازیکن به دلیل محرومیت تیم خود را همراهی نخواهند کرد.

محرومان باکسینگ دِی لیگ برتر به شرح زیر هستند:

دیگو کاستا (چلسی): این مهاجم اسپانیایی در پیروزی یک بر صفر تیمش برابر کریستال‌ پالاس کارت زرد گرفت تا 5 اخطاره شود و به این ترتیب بازی با بورنموث را از دست می‌دهد.

اِن‌گولو کانته (چلسی): هافبک فرانسوی آبی‌پوشان لندنی هم در بازی چلسی مقابل کریستال‌ پالاس با کارت زرد داور جریمه شد و نمی‌تواند تیمش را برابر بورنموث همراهی کند.

جیمی واردی (لسترسیتی):واردی در تساوی 2 بر 2 لسترسیتی برابر استوک‌ سیتی در هفته هفدهم لیگ برتر با کارت قرمز داور از زمین اخراج شد و در پیآن با سه جلسه محرومیت از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس مواجه شد. درخواست فرجام‌خواهی این باشگاه هم به جایی نرسید تا ستاره روباه‌ها بازی با اورتون، وستهام و میدلزبورو را از دست بدهد.

سرخیو آگوئرو (منچسترسیتی): مهاجم آرژانتینی آبی‌های شهر منچستر به دلیل خطایی که در شکست 3 بر یک تیمش برابر چلسی در هفته چهاردهم روی داوید لوییز، مدافع برزیلی حریف انجام داد با چهار جلسه محرومیت از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس مواجه شد. او در بازی امروز من‌سیتی مقابل هال‌سیتی غایب است، اما در بازی بعدی تیمش برابر لیورپول در دسترس گواردیولا خواهد بود.

همچنین کریس فوکس و روبرت هوت از لسترسیتی، متئو لوتون از برنلی، مارکو آرناتوویچ از استوک‌سیتی و پدرو اوبیانگ از وستهام هم به دلیل محرومیت امروز قادر به همراهی تیم‌های خود نیستند.

برنامه بازی‌های امروز لیگ برتر به شرح زیر است:

ساعت 16:00؛ واتفورد - کریستال‌ پالاس
    ساعت 18:30؛ آرسنال - وست برومویچ
    ساعت 18:30؛ برنلی - میدلزبورو
    ساعت 18:30؛ چلسی - بورنموث
    ساعت 18:30؛ لستر سیتی - اورتون
    ساعت 18:30؛ منچستر یونایتد - ساندرلند
    ساعت 18:30؛ سوانزی - وستهام
    ساعت 20:45؛ هال‌سیتی - منچستر سیتی

منبع :
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    نگین آبزیان [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ایران می باشد ، برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی گزینه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کلیک نمایید.

20. کاربر روبرو از پست مفید نماینده رسمی فروش خاویار سپاس کرده است .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)