صفحه 1 از 99 12345112131517186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 990

موضوع: ♥♥♥ ارتش سـُرخ - بیاد تماشاگر خاص (( عمو موسی )) ♥♥♥

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    41,213
    سپاس شده 41,709 در 7,596 پست
    کشور من
    Italy

پرسپولیس ♥♥♥ ارتش سـُرخ - بیاد تماشاگر خاص (( عمو موسی )) ♥♥♥

بنام حضرت حق

سلام علیکم

دلم واسه میثم سوخت گفتم بیام بزنم تایپیک جدیدو دیگه .

با اجازه از همه پیشکسوتای ارتش سرخ اسم تایپیکو بنام عمو موسی زدم و اولین اسمی که اومد ذهنم اسم عمو موسی بود . کسی که تو سرما و گرما تو غم و شادی کنار تیم بود و هیچوقت تیمو تنها نزاشت .

تو برهه حساسی از فصل هستیم و تقریبا با دو سه تا بازیکن تیمو میبندیم و میریم به استقبال لیگ جدید و امیدوارم بتونیم به اونچه که فصل قبل استحقاقشو داشتیم تو لیگ اینبار قاطعانه بهش برسیم و کار رو به اما و اگر نندازیم و همچنین موفقیت تو اسیا .

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,093
    سپاس شده 3,937 در 929 پست
    کشور من
    England

من این پست در جواب پست وحید جان در تاپیک قبلی میدم درسته مدیریت ما ضعیفه خیلی هم ضعیفه که نمومنش اینکه هنو دفاع جذب نکردن همه ی دفاع هارو رد کردن یا 2 هفته وقت تلف کردن با کاوه که معلوم بود نمیخواد بیاد و پریدن همه ی گزینه های دیگه همچون مهرداد که عاشق پرسپولیس بود اما خود ما هم بی عرضه هستیم اون تیم خاص در حالی که داشتن بازیکن میگرفتن باز با هوچی گری و لات بازی و پرو بازی, مظلوم نمایی میکردن فوتبال ایران یه آدمایی مثل اونامیخوادمطمئن باشید تمامی کارایی که کردن و پرپسولیسی خطاب کردن وزیر اینا همش هماهنگ شده با مربیا و مدیریت باشگاهشون بود شما شک نکنید کاوه تمامی شرایطی و مبلغی که پرسپولیس حاظر نشد بهش بده رو اونا دادن خب اگه وزیر پرسپولیسی بود چرا اجازه داد .دقیقا من اینو چند بار گفتم بعد از خرید وحید امیری همه چی خراب شد چون ما با ترابی و محمدی هم تموم کرده بودیم اما نمیدونم چرابعدش هیچ بازیکنی نگرفتیم.

3. 6 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,509
    سپاس شده 8,444 در 1,503 پست

اقا خدا وکیلی چرا به طاهری فحش میدید این همه مدت متوجه نشدید برانکو محمدی و نخواست و گیر داده بود به کاوه

شکر خدا شکر خدا کاوه نیومد پرسپولیس امروز یکی از اقوام که خیلی پرسپولیسیه زنگ زد با ناراحتی تمام در حد سکته گفت بیچاره شدیم همه رفتن کاوه رفت بهش یه مثال زدم ارومش کردم شما همین بازی کریس رونالدو رو نگاه کنید بازیش تو تیم ملی کجا تو رئال کجا چرا اینجوریه ؟ خوب معلومه تو رئال بغل دستش کلی بازیکن خوب هستن که براش موقعیت سازی میکنن ولی تو پرتقال کیا هستن طارمی اگه امسال اقای گل شد بخاطر بازی پرسپولیس بود بخاطر کناراش بود از هر دهتا موقعیت یکیش و بزور گل میکرد شرط میبندم امسال هرکس دیگه ای جای طارمی باشه اقای گل میشه حاضر جدی شرط بندی کنم باهاتون

من میترسید حسن زاده بره استقلال نامسب تو ذوب هم به پرسپولس گل زده هم به استقلال ولی کاوه رضایی تا حالا به پرسپولیس استقلال گل نزده البته اگه اشتباه نکنم

خدا کنه حسن زاده رو بگیریم که خیلی بهش نیاز داریم خدا کنه سریع بریم دنبالش دعا کنید این یکی دیگه بشه خسته شدم انقدر حدس و گمان زدم

مهاجم خوب فقط حسن زاده

5. 8 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,509

فراخوان تجمع بزرگ هواداران پرسپوليس
    موضوع :
    1- حمايت از برانكو :برانكو تنها نيست حمايت همه جانبه 30 مليون هوادارسرخ از اقاي برانكو در مقابل حرفاي كارلوس كيروش در عدم شركت ملي پوشان در تمرينات باشگاهي و عدم شركت در تست ايفمارك
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    2-اعتراض به وضعيت باشگاه در نقل وانتقالات : نخريدن بازيكنان با تعصب وبا غيرت وعاشق پرسپوليس و رفتن دنبال بازيكنان پولكي و بي ارزش امثال مهرداد محمدي و غيره نگرفتن مدافع خوب ومهاجم خوب تا الان زودتر از همه تيم ها نقل وانتقالات با خريد بيرانوند شروع كرديم واخر از همه داريم تموش ميكنيم وهنوز نه دفاع وسط خوب خريديم نه مهاجم زهردار خوب اشتباه باشگاه كه قبل از خريد بازيكن خوب همه مدافعا و مهاجما رو در ليست مازاد گذاشت وهنوزم كسي نخريدن اشتباه باشگاه كه يه ماه معطل يه بازيكن مثل كاوه رضايي موندين وهمزمان با گزينه هاي ديگه مذاكره نكردن فقط يك ماه منتظر امدن يا نبودن كاوه بودن دنبال هيج گزينه اي ديگه نرفتن ومهرداد محمدي مفت از دست دادن دوم اقاي تركاشوند وخبيري جرا زياد مصاحبه ميكنند وقول هاي الكي به هوادارها ميدن نقل وانتقالات رو جراغ خاموش پيش ببرين مثل خريد ساسان انصاري كه جراغ خاموش همه كار كردين لازم نيست جارو جنجال در رسانه ها وفضاي مجازي كنيد لازم نيس تبلغات كنيد واسه بازيكنان وبازار گرمي كنيد كه قيمتشون زياد بشه لازم نيس شلوغ كاري كنيد لطفا جراغ خاموش بدون جارو جنجال با بازيكنان خارج از باشگاه توافق كنيد فقط واسه ثبت قرارداد بيان باشگاه لطفا اسم هيج بازيكن داخلي وخارجي اصلا پخش نكنيد
    3- اعتراض به ضعف مديريت : مخصوصا اقاي طاهري ماهمه دوستتداريم زحمت كش هستي ولي هم پارسال هم امسال خيلي ضعف درنقل وانتقالات داشتيم اگه اقاي هدايتي نبود همين جند ستاره هم نميومدن پرسپوليس دفاع نكردن از حق باشگاه مقابل ناداوريهاي فصل قبل و كميته انظباطي و داوران و نگرفتن اسپانسر هاي خوب واسه تيم و نداشتن بودجه وپول كافي واسه تيم بزرگسال و پايه سامانه 3090 ميگن پرسپولس 110 مليارد پول سود برده ولي هنوز يه قرون از اين پول به باشگاه نداده يا اگه داده بس كجا رفته اين همه پول ولي سامانه 3090 پولي كه باشگاه استقلال سود برده خيلي زود بهشون ميده برعكس ما
    4-دخالت وزير ورزش در نقل وانتقالات به سود تيم رقيب : خيلي وقته وزير ورزش هواي تيم رقيب داره هميشه در بازيهاي ليگ وحذفي والانم در نقل وانتقالات الكي گير داد بهشون كه ملياردي قرار داد ميبندين بعد خفه خون گرفتتن الان هيجكس صداش درنمياد اعتراض هم نميكنه اين همه خريد استقلال ملياردي اصلا نيس بعد شكايت از روياييان ميكنند كه اون سال خريداي ملياردي كردن واسه اون زمان حلال شكايت كنيد ولي استقلال نبايد شكايت بشه
    5- اعتراض به فدراسيون فوتبال بخاطر حرفاي غير قانوني وغير منطقي كارلوس كيروش وحمايت از برانكو وملي پوشان پرسپوليسي ودوم جرا فدراسيون فوتبال قبلي اقاي كفاشيان وحالا اقاي تاج بين استقلال وپرسپوليس فرق ميگذارن جطور فدراسيون فوتبال ما بدهكاريهاي تيم استقلال رو پرداخت ميكنه ولي بدهكاريهاي تيم پرسپوليس پرداخت نميكنه فرق ميگذارن وجطور اون سال وقتي جواد نكونام از لاليگا برگشت ايران اقاي كفاشيان پول قراردادشو از فدراسيون گرفت وداد تا نكونام بره تيم استقلال ولي تا الان پول خريد هيج بازيكني به پرسپوليس نداده تاكي فرق ميگذارن و در برنامه ريزي هاي ليگ وحذفي هميشه برنامشون و هدفشون داوريهاشون همش به نفع تيم استقلاله و همه جوره سعي كردن استقلال در ليگ وحذفي قهرمان شه ولي كار خدا بود كه قهرمان نشن ابروشون بره
    6-سكوت اسطورها وپيشكسوتان باشگاه : من نميدونم جرا اسطورها وپيشكسوتان ما فقط وفقط زماني كه پول ميخوان صداشون درمياد ولي از حق حقوق باشگاه مقابل وزارت ورزش فدراسيون داوريها ناعدالتي ها دفاع نميكنند فقط اسطورهاو پيشكسوتان ما وقت انتقاد واعتراض وپول صداشون در مياد اصلا از حقو حقوق تيم هيج اعتراضي وهيج دفاعي نميكنن در خصوص اتفاقات كه هرسال داره بر ضد باشگاه ميوفته ميبينن ولي كاري نميكنن
    7- حضور اقاي هدايتي در هيئت مديره : اقاي هدايتي بارها ثابت كرده كه عاشق تيم وحامي تيم بوده در همه سالها ودوران قبل امسال هم خيلي كمك كرده جند تا ستاره خوب واسمون خريده كمترين جيز حقشه كه عضو هيئت مديره باشگاه شه در بخش اقتصادي كمك كنه به باشگاه الان ما جند نفر در هيئت مديره داريم هيج كارايي لازم ندارن نه در بخش فني نه در بخش اقتصادي و اصلا پولي يا بودجه اي در باشگاه نيس
    8- لطفا با هماهنگي همه هواداران ارتش سرخ در تمامي فضاي مجازي و برنامه ها وسايتها و گروها وپيج هاي پرسپوليسي همه ادمن هاي پرسپوليسي وليدرهاي باشگاه هماهنگ كنند يه فراخوان وتجمع بزارن همه هواداران شركت كنند در اعتراض به موضوعات اتفاق افتاده همراه با بلاك كارد سكوت يعني خيانت تا كي بايد يه تيم ما ظلم يشه وما هم ساكت باشيم همه باهم كنارهم همدست واسه دفاع از تيم محبوبم شركت ميكنيم لطفا هماهنگ كنيد و اطلاع رساني كنيد تا ميتونيد شر كنيد
    هر كي موافقه لايك كنه واطلاع رساني كنه تا ميتونيد شر كنيد تا واسه تجمع هماهنگ باشيم

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

7. 7 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,509

سه شنبه ساعت 11:00 جلوی وزارت ورزش

9. 7 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    75,280
    سپاس شده 50,222 در 8,133 پست
    کشور من
    Iran

افتتاح تاپیک فصل جدید رو تبریک میگم.
    امیدوارم تو این تاپیک خبرهای خوب زیادی بشنویم.

پ.ن: صاحب مرسی.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

11. 4 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

PerspolisRealMadridAtleticoMadridManchesterUnited
    سپاس ها
    1
    سپاس شده 9 در 2 پست

واقعا عمو موسی یک پرسپولیسی واقعی هست بود خواهد بود
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و پشتیبانی: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

13. 7 کاربر از پست مفید fardahosting سپاس کرده اند .

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,093
    سپاس شده 3,937 در 929 پست
    کشور من
    England

وقتی سلطان ازطارمی بخواد بمونه پرپسولیس, دیگه باید بمونه چون نمونه توهین به همه پرسپولیسیاست پروین تو همه ی تاریخ مربیگریش هیچوقت از یه بازیکن مستقیم نخواسته بیاد یا بمونه تو پرسولیس (یادتون میاد دیگه به هاشمی نسب گفت خوش امدی خیلی راحت).بلکه یه نفر میفرستاد اون بازیکنم با سر میمومد در کل الان همه چی عوض شده و به امید خدا طارمی میمونه فقط مشکل جناب رضائیان هست که ایشون واقعا نه به باشگاه نه به برانکو احترام گذاشته حتی اگه میخواد بره اروپا کاش مثل ادم میومد با باشگاه صحبت میکرد میرفت نه اینکه گوشیتو خاموش کنی و جواب ندی در حالیکه دو هفته از تمرینات تیم گذشته واقعا کارش ازبی احترامی هم گذشته و احتمال رفتنشم زیاده در کل اگه بره پرسپولیس نیست که ضرر میکنه بلکه خودشه که ضرر میکنه بذار ازحاج صفی درس بگیره اون که هم تجربش بیشتره هم فکر کنم جوونتره اما تو لیگ یک المان هیچکاری نتونست بکنه.

15. 3 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    41,213
    سپاس شده 41,709 در 7,596 پست
    کشور من
    Italy

طارمی هم بمونه باز یه مهاجم سوم نیاز داریم و وقتی تیم دومهاجمه بازی میکنه واسه ذخیرشون باید یه بازیکن خارجی باز بگیریم . اگه طارمی هم بمونه با توجه به اینکه فصل قبل هر 4 5 بازی در میون محروم بود باز مهاجم نیازیم . برانکو دل بسته به عالیشاه و امیری که ازشون مهاجم استفاده کنه ، عالیشاه پارسال براش درس نشد که یه نیم فصل بد بود و رفت پست اصلیش تازه احیا شد . حداقل یه مهاجم جوون از تیم ملی جوانانم میوردن خوب بود .

اما دفاع نمیدونیم اخر ماریچ میمونه یا نه که اگه نمونه نمیدونم چرا میگن کارمون تمومه با وجود موندن طارمی ؟؟ الان کلا دوتا دفاع وسط داریم و تازه گولچ هم فکر کنم تخصصش چپ باشه . نکنه میخاد رو ربیع خاه حساب کنه ؟ 3تا جامیم یه مصدومی محرومی کیو میخاد بزاره؟ الان تو چنتا پست ترافیک بازیکن داریم و بالعکس تو دوتا پست فقر بازیکن .

گرفتن محمد ارام طبع هم دیگه از عجایب بود . این فصل تمام پیر های تیمو انداختیم بیرون بعد اومدن واسه ذخیره دفاع چپ یه بازیکن 31 ساله میگیرن . امیدوارم نقل و انتقالاتمون تموم نشه و یه مهاجم و اگه ماریچ نمونه یه دفاعم اضافه بشه .

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

17. 3 کاربر از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,509

دلم برای انصاری میسوزه ساسان و میگم بیجاره معلوم نیست واسه کدوم پست گرفتیم هیچ کس روش حساب نکرده حتی برای ذخیره طارمی یا احمد زاده شاید ذخیره عالیشاه باشه به نظرم اگه طارمی و گرفتیم دیگه نباید مهاجم بگیرم چه خبره این همه مهاجم بیخودی به یه خارجی پول بدیم که بیاد ذخیره مهدی بشه که چی بشه علی پورم هست امیری هم هست باید به فکر دفاع باشیم هرچی دفاع بگیریم خوب ماریچ و باید نگه داریم رامین رضاییان هم کار بدی کرد جواب تلفن برانکو و باشگاه و نداد جرات داره الان تیم و تنها بزاره بره تا فوتبالشم تمام بشه

طارمی و رامین اگه برن منفورترین بازیکنهای تاریخ پرسپولیس میشن حتی از هاشمی نصب هم منفورتر میشن دیگه این همه ادم دارن به طارمی التماس میکنن نرو پیشکسوتا مربیا همه میگن بمون یه فصل دیگه بعد برو بعدشم پیشنهاد خوبی هم نداره پس به نفعشه بمونه الانم موقع بدیه از شانس خوب ما همه دارن یورو رو نگاه میکنن و باشگاها از اسیا کسی و نمیگیرن

19. 2 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 99 12345112131517186 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)