صفحه 3 از 10 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 95

موضوع: کلوپ هواداران رم - به نام ستاره تمام نشدنی: فرانچسکو توتی کبیر - فصل 16/17

بازیکن اصلی تیم

ManchesterCityParisSaintGermainRoma
    مربی محبوب
    مانچو - مانوئل - قطبی
    بازیکن محبوب
    Adam Johnson
    تیم محبوب
    سیتی - رم - سوئد - پی اس جی - پرسپولیس - مالاگا - ویارئال
    سپاس ها
    16,920
    سپاس شده 3,379 در 579 پست
    کشور من
    Sweden

تبریک بابت تساوی با ارزش در خانه پورتو تا قبل از 10 نفره شدن تو قوطی کرده بودیمشون اگه اخراج نداده بودیم همین الان صعودمون قطعی بود . باز خدا رو شکر رم اومد پلی آف اگه ناپولی بود باز ایتالیا باید به دو نماینده بسنده میکرد

2. 4 کاربر از پست مفید adam johnson سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

FulhamFulhamFulhamFulham
    بازیکن محبوب
    فرانچسکو توتی
    سپاس ها
    63
    سپاس شده 19 در 9 پست

با تاخیر پیروزی 4-0 و مقتدرانمونو مقابل اودینزه تبریک میگم. شروع خوبی بود.
    F U L H A M F C

4. 3 کاربر از پست مفید Fulhamfc سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    75,280
    سپاس شده 50,222 در 8,133 پست
    کشور من
    Iran

ریدیم!

صعود پورتو به CL با حذف رم

پورتو با پیروزی 3-0 مقابل رم در دیدار برگشت مرحله پلی آف لیگ قهرمانان و برتری 4-1 در مجموع دو دیدار، راهی مرحله گروهی این رقابت ها شد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از تساوی 1-1 دیدار رفت در خانه پورتو، انتظار می رفت شاگردان لوچانو اسپالتی در دیدار امشب شانس بیشتری برای صعود داشته باشند اما با دریافت 3 گل و دو اخراجی، شب تلخی را سپری کردند. فیلیپه (8)، لایون (73) و کورونا (75) گلزنان پورتو در این دیدار بودند. دانیله ده روسی (39) و امرسون (50) هم از تیم رم اخراج شدند تا جالوروسی فرصت صعود به مرحله گروهی را از دست بدهد.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 3 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,566 در 941 پست

ما دیگه هرگز توتی بزرگ رو در CL نخواهیم دید... خوشحالم که آخرین بازیش تو CL رو مقابل رئال انجام داد و کل استادیوم تشویقش کردن.این بازی دو طرف باخت بود اگه پورتو هم میباخت ممکن بود دیگه کاسیاس رو تو CL نبینیم.

8. 5 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    75,280
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط F.Hierro نمایش پست ها
    ما دیگه هرگز توتی بزرگ رو در CL نخواهیم دید... خوشحالم که آخرین بازیش تو CL رو مقابل رئال انجام داد و کل استادیوم تشویقش کردن.این بازی دو طرف باخت بود اگه پورتو هم میباخت ممکن بود دیگه کاسیاس رو تو CL نبینیم.
    Big like
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 3 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    75,280
    کشور من
    Iran

در ادامه ی ریدینگمون با تیم شخمی کالیاری مساوی کردیم!!!
    اونم بازی 2-0 برده رو 2-2 مساوی کردیم! یعنی کمتر از باخت نبود!!!
    کالیاری تیمی بود که هفته اول 3 تا از جنوا خورده بود!!!
    روی لینک زیر کلیک کنید:

12. 2 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    75,280
    کشور من
    Iran

میخواستیمش ولی نیومد دیگه... .

رسمی؛ جک ویلشر به بورنموث پیوست

جک ویلشر، هافبک 24 ساله و تخریبی آرسنال، بعد از کش و قوسهای فراوان بالاخره با قراردادی قرضی به تیم بورتموث ملحق شد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از آنکه آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال نام جک ویلشر را در بین بازیکنان مازاد آرسنال قرار داد و اذعان داشت که به او احتیاج ندارد، این بازیکن بعد از گذراندن تست های پزشکی به تیم بورتموث ملحق شد.
    امروز شایعات زیادی در مورد تمایل تیم های بزرگ سری آ مثل یوونتوس، میلان و رم نیز برای به خدمت گرفتن ویلشر شنیده شد اما این بازیکن تصمیم گرفت تا در همان لیگ جزیره باقی مانده و از انگلیس خارج نشود. ویلشر در سالهای اخیر دچار مصدومیت های فراوانی شده بود و هر بار چندین ماه از میادین دور بود. از سپتامبر 2014، ویلشر هرگز موفق نشده در یک بازی 90 دقیقه ای برای آرسنال به میدان برود و همین موضوع باعث افت کیفی این هافبک آینده دار شده بود.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

14. 2 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    75,280
    کشور من
    Iran

نامه ی آقا فوق العاده بود.

نامه احساسی توتی خطاب به هواداران رم

فرانچسکو توتی، اسطوره ایتالیایی باشگاه رم در نامه ای پر احساس خطاب به هواداران رم، از اتفاقات سالهای حضورش در این باشگاه گفت.

به گزرش "ورزش سه"، در این نامه توتی از احتمالا بالای انتقال به رئال مارید در سال 2004 و رد کردن پیشنهد میلان در 13 سالگی توسط مادرش سخن گفت.
    توتی نوشت: "زمانی که 13 ساله بودم، زنگ خانه به صدا در آمد و افرادی از باشگاه میلان برای جذب من آمده بودند. اما در آن زمان مادرم رئیس خانه بود و از من خواست تا رم را ترک نکنم. البته هنوز هم مادرم رئیس خانه ماست. ممکن بود با آن انتقال، پول زیادی نصیب خانواده من بشود. اما آن روزر مادرم درس مهمی به من داد و من متوجه شدم که خانه از همه چیز مهم تر است.
    مدتی بعد، پیشنهاد باشگاه رم به دست من رسید و رویای پوشیدن لباس زرد و قرمز این تیم به تحقق پیوست". همچنین توتی از پیشنهاد رئالا مادرید در سال 2004 پرده برداشت و گفت: "زمانی که قویترین و بهترین تیم دنیا به شما پیشنهاد می دهد، این موضوع کمی شما را وادار به فکر کردن می کند. با خانواده ام در این رابطه نیز صحبت کردم و تصمیم به ماندن گرفتم. خانه برای من همه چیز است".
    روی لینک زیر کلیک کنید:

16. 3 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    75,280
    کشور من
    Iran

دیروز تو یک بازی دوستانه با تیم دوممون 2-1 سن لورنزو رو زدیم!

اسکولز: ویلشر باید به رم می‌‎پیوست

پل اسکولز، اسطوره منچستریونایتد معتقد است که جک ویلشر به خاطر بی انگیزگی پیشنهاد رم را رد کرد و به صورت قرضی به بورنموث پیوست.

6به گزارش "ورزش سه"، ویلشر به علت تعدد مصدومیت در سالهای اخیر، کمتر به میدان رفته و فصل گذشته تنها 3 بازی برای آرسنال انجام داد. با این حال او در لیست هاجسون برای یورو 2016 قرار گرفت ولی در یورو نیز نتوانست درخشش خاصی داشته باشد. با حضور آلاردایس روی نیمکت انگلیس، او از دعوت به تیم ملی بازماند و باشگاه آرسنال تصمیم گرفت او را به صورت قرضی برای یک فصل راهی تیم دیگری کند. در حالی که رم خواهان جذب او بود، ویلشر ترجیح داد که به بورنموث بپیوندد و همین اقدام انتقاد اسکولز را در پی داشت.
    اسطوره یونایتد در مصاحبه با اسکای اسپورتس گفت:" دوست داشتم اگر جک آرسنال را ترک می‌کند به یک تیم بزرگ مثل رم بپیوندد. در خارج از انگلیس تجربه کسب کند و فکر می‌کنم این انتقال برای حضورش در تیم ملی انگلیس نیز خیلی خوب می‌شد. فقط به خاطر اینکه به بورنموث پیوسته دلیل نمی‌شود که همیشه بازی کند. باید در هر باشگاهی که حضور دارد خوب کار کند، آرسنال، منچستریونایتد، رم ، بورنموث یا هر جای دیگر. باید بتوانی بدرخشی. مطمئنم بازیکنانی در رم هستند که می‌گویند ویلشر را نیمکت نشین خواهند کرد. همه چیز به آمادگی او بستگی دارد. نمی‌دانم وضعیت مچ پایش چگونه است و می‌دانم که هنوز هم مشکلش کامل رفع نشده است. اگر آماده باشد شکی نیست که بازیکن درجه یکی است. ولی باید در یکی از 4 باشگاه برتر انگلیس توپ می‌زد و این باید هدفش باشد. فکر می‌کنم اهدافش را خیلی پایین تعیین کرده است."
    روی لینک زیر کلیک کنید:

18. 2 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,566 در 941 پست

به احترام این صحنه کلاه از سر بر میدارم. فوتبال بدون بازیکنهایی مثل توتی و بوفون ورزش غم انگیزی میشه.

تنها کسی که زیر بارون شدید داشت خودشو گرم میکرد و بازی باخته رم رو تبدیل به برد کرد(یک گل و یک پاس گل )

20. 4 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 10 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)