صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 39101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 141

موضوع: کلوپ هواداران ابومسلم - فصل (1397-1396)

کاپیتان تیم

AboumoslemAboumoslemAboumoslemAboumoslem
    مربی محبوب
    مرحوم محمد اعظم ، حشمت مهاجرانی ، اکبر میثاقیان
    بازیکن محبوب
    جهانگیر زنده دل ، خداداد عزيزي ، اندو تیموریان
    تیم محبوب
    ابومسلم - پيام
    سپاس ها
    1,109
    سپاس شده 1,252 در 804 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

1396

تیم فوتبال سیاه‌جامگان خراسان با برتری مقابل پرسپولیس در لیگ برتر ماندنی شد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، تیم فوتبال سیاه‌جامگان خراسان در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال، جام خلیج فارس موفق شد با پیروزی یک بر صفر مقابل پرسپولیس و شکست دو بر یک صبای قم مقابل استقلال خوزستان در لیگ برتر ماندنی شود.

تک گل روح‌الله سیف‌اللهی از روی ضربه ایستگاهی، زمینه‌ساز بقای سیاه‌جامگان شد و شاگردان اکبر میثاقیان توانستند غیرممکن را ممکن سازند و در لیگ برتر ماندنی شوند.

حواشی دیدار پرسپولیس و سیاه‌جامگان:

حدودا 25 هزار هوادار این دیدار را از نزدیک تماشا کردند، نکته جالب توجه اینکه در این دیدار، هواداران سیاه‌جامگان و پرسپولیس به تشویق تیم مشهدی پرداختند.

سردار ملاحی، مدیرعامل سابق ابومسلم نیز این دیدار را از نزدیک تماشا کرد.

در ابتدای این دیدار به احترام کارگران مرحوم حادثه معدن در استان گلستان یک دقیقه سکوت اعلام شد.کادرفنی سیاه‌جامگان به سمت برانکو و کادرش رفتند و به خوش و بش پرداختند. همچنین حسین بادامکی و روح‌الله سیف‌اللهی نیز از تیم سیاه‌جامگان به سمت نیمکت پرسپولیس رفتند و به خوش و بش با برانکو و یارانش پرداختند.میثم حسینی، مدافع مصدوم سیاه‌جامگان که به تازگی پای مصدوم خود را به تیغ جراحان سپرده‌ است، در کنار زمین تعادل خود را از دست داد و به زمین خورد. پس از این حادثه وی با اورژانس به بیمارستان منتقل شد.پس از پایان این دیدار و قطعی شدن بقای سیاه‌جامگان در لیگ برتر، اکبر میثاقیان و محمدرضا عباسی یکدیگر را با چشم گریان در آغوش گرفتند. همچنین مسعود حکم‌آبادی، مدیررسانه‌ای تیم فوتبال سیاه‌جامگان با نیروی انتظامی درگیر شد که با وساطت طرفین این ماجرا ختم به خیر شد.
    Aboumoslem

خراسان ديار ماست
    ابومسلم افتخار ماست

2. کاربر روبرو از پست مفید Abumoslem سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    ابومسلم - پيام
    سپاس ها
    1,109

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    بازدید : مرتبه
    تاریخ : جمعه 15 اردیبهشت 1396

سرمربی سیاه‌جامگان می‌گوید امروز روز فوق‌العاده‌ای برای او بود.به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، اکبر میثاقیان پس از پیروزی مقابل پرسپولیس و بقا در لیگ برتر اظهار کرد: باورم نمی‌شود که غیرممکن را ممکن کردیم. امروز استثنایی‌ترین روز من است، هواداران سنگ تمام گذاشتند و لطف خدا و امام رضا (ع) شامل حال ما شد. چه‌ افرادی هر کار می‌شد کردند. من ۷ بار تیم را بالا آوردم و تیم نگه داشتم اما این بار متفاوت‌ترین روز ممکن بود. از عباسی تا سایر بازیکنان ممنونم.میثاقیان در خصوص آینده تیمش افزود: امروز می‌خواهم از این بقا لذت ببرم و دیگر به چیزی نمی‌خواهم فکر کنم.

سرمربی سیاه‌جامگان ادامه داد: اگر از خودگذشتگی و همدلی بازیکنان نبود، نمی‌توانستیم در لیگ برتر بمانیم. پرسپولیس بهترین مهره‌ها را دارد و ما توانستیم مقابل این تیم قدرتمند پیروز شویم.وی در خصوص تاثیر نتیجه صبا در عملکرد شاگردانش اظهار کرد: در بین دو نیمه بازیکنانم نگران برتری صبا مقابل حریفش بودند. به آن‌ها گفتم که بروید و پیروز شوید اگرچه سقوط کنیم. برایم مهم نبود که در لیگ می‌مانیم یا نه اما به آن‌ها گفتم هر نتیجه‌ای که در دیدارهای دیگر رقم بخورد اهمیتی ندارد. بروید قهرمان این مردم باشید.

وی در تمجید از حسین بادامکی توضیح داد: همه بازیکنانم غیرت گذاشتند و کسی کم‌کاری نکرد. بادامکی نابغه فوتبال خراسان است و به داشتن شاگردی چون او افتخار می‌کنم.میثاقیان در پایان درباره عملکردش در لیگ یک و ادامه حضور در سیاه‌جامگان تصریح کرد: من در لیگ یک عملکرد بدی نداشتم. اگر به من فرصت می‌دادند تیم رده نهمی را به قهرمانی می‌رساندم. کار برای ادامه حضور در سیاه‌جامگان بسیار سخت است. دوست دارم بمانم اما چیزی مشخص نیست.
    Aboumoslem

خراسان ديار ماست
    ابومسلم افتخار ماست

4. کاربر روبرو از پست مفید Abumoslem سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 8 در 6 پست

یه زمانی ابومسلم گربه سیاه لیگ برتر بود
    یادش بخیر
    بازیکن هم کم به فوتبال معرفی نکردن در قدیم الایام

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 2 کاربر از پست مفید mrw_45 سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

BarcelonaPerspolis
    سپاس ها
    2
    سپاس شده 11 در 7 پست

خوشحالم که ابومسلم در لیگ برتر ماندگار شد.امیدوارم در فصل آینده با برنامه ریزی بهتر و سرمایه گذاری بیشتر بتونن دوباره این تیم رو احیا کنند.

8. 2 کاربر از پست مفید hadi.sh سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    ابومسلم - پيام
    سپاس ها
    1,109

ابومسلم

[QUOTE=mrw_45;954692]یه زمانی ابومسلم گربه سیاه لیگ برتر بود
    یادش بخیر
    بازیکن هم کم به فوتبال معرفی نکردن در قدیم الایام

واقعا یادش بخیر
    اگه اون ابومسلم ادامه پیدا می کرد الان یکی از اصلی ترین قطب های فوتبال ایران بود که تو اسیا حرف برای گفتن داشت...
    یادش بخیر ، اخرین فصل حضور ابومسلم در لیگ برتر ، بیشتر از 95 درصد بازیهاشو رفتم ورزشگاه

Aboumoslem

خراسان ديار ماست
    ابومسلم افتخار ماست

10. کاربر روبرو از پست مفید Abumoslem سپاس کرده است .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,104
    سپاس شده 50,147 در 8,118 پست
    کشور من
    Iran

این تایپک با یک صفحه فعالیت در یک ماه اخیر به عنوان یکی از تاپیک های فعال انجمن به بخش "[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]" انتقال پیدا میکنه.
    با توجه به تغییر فصل نامش به کلوپ هواداران ابومسلم - فصل (1397-1396) تغییر پیدا میکنه.

البته این انتقال موقتیه. در صورتی که کاربر ابومسلم عزیز فعالیت کنه این تاپیک در اون بخش باقی میمونه در غیر این صورت آرشیو میشه.

این انتقال در راستای اجرای این سیاست انجام میشه:

روی لینک زیر کلیک کنید:

12. کاربر روبرو از پست مفید Meysam سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    ابومسلم - پيام
    سپاس ها
    1,109

سلام
    ممنون بسیار
    Aboumoslem

خراسان ديار ماست
    ابومسلم افتخار ماست

14. کاربر روبرو از پست مفید Abumoslem سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    ابومسلم - پيام
    سپاس ها
    1,109

مدیر تیم سیاه جامگان خبر داد:

آغاز تمرینات سیاه جامگان از 21 خردادماه

مدیر تیم فوتبال سیاه‌جامگان خراسان از آغاز تمرینات تیم فوتبال این باشگاه از 21 خردادماه خبر داد.

آرمین رهبر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص شروع تمرینات سیاه‌جامگان عنوان کرد: با توجه به صحبت‌هایی که با باشگاه انجام دادیم قرار بر این شد که ابتدا از بازیکنان جوان و بومی استان تست‌ بگیریم و بعد از آن تمرینات تیم خود را با بازیکنان اصلی خود برگزار کنیم.

وی ادامه داد: بر همین اساس روز پنجشنبه ساعت 16در زمین پارک ملت مشهد، تست گیری از بازیکنان جوان خود را برگزار خواهیم‌کرد.

وی تصریح کرد: در این فصل برنامه اصلی باشگاه استفاده از بازیکنان بومی است که در رده سنی زیر 23 سال حضور دارند، امیدوار هستیم تا با استعدادیابی و فرصت به بازیکنان جوان فرصت خوبی به این بازیکنان داده‌باشیم.

مدیر تیم فوتبال سیاه جامگان خراسان تصریح کرد: همواره افرادی از باشگاه سیاه‌جامگان این گلایه را داشتند که چرا از بازیکنان پایه بومی استفاده نمی‌کنیم، بهترین فرصت برای دیده‌شدن این جوانان تست‌گیری که باشگاه انجام داده‌است.

رهبر خاطرنشان کرد: تمرینات رسمی خود را از 21 خرداد ماه به مدت 10 روز در ایران برگزار خواهیم کرد و بعد از آن یک اردوی 10 روزه خارج از کشور که به احتمال زیاد ترکیه است، برگزار خواهیم‌کرد.

وی اضافه کرد: قصد داریم بازیکنان خوب فصل قبل خود را حفظ کنیم و با توجه به نیازمان بازیکن جدید جذب کنیم. سیاست باشگاه این است که در بازار نقل و انتقالات، زیاد خرج نکنیم ولی با این حال با وسواس زیادی دنبال یارگیری خواهیم‌بود.

مدیر تیم فوتبال سیاه جامگان خراسان عنوان کرد: بازیکنانی هستند که قراردادشان به پایان رسیده ولی با توجه به حضور اکبر میثاقیان در تیم تمایل زیادی به ماندن در تیم سیاه جامگان دارند.

رهبر در خصوص تغییر کادر فنی در این فصل تصریح کرد: کادر‌فنی در این فصل دست‌خوش تغییر نخواهد شد، ولی به احتمال زیاد یک نفر به کادر فنی اضافه خواهد‌شد.

وی در خصوص شرایط مالی باشگاه سیاه جامگان در این فصل گفت: با برنامه‌ریزی بهتری که در این فصل خواهیم‌داشت، به دنبال این هستیم تا از نظر مالی موقعیت بهتری داشته‌باشیم.در ابتدا قصد داریم مطالبات سال قبل بازیکنان را پرداخت کنیم و بعد از این که با بازیکنی قرارداد بستیم بخشی از قرارداد فصل را به او پرداخت کنیم.

مدیر تیم فوتبال سیاه جامگان خراسان در خصوص برگزاری بازی‌های سیاه جامگان در ورزشگاه امام رضا(ع)، تصریح کرد: ما درخواست خود را داده‌ایم طی صحبتی که یوسفی در جشن باشگاه‌های خصوصی داشت، تمایل زیادی دارند که دو تیم مشهدی در این ورزشگاه حضور داشته‌باشند. به نظر می‌رسد که به دنبال برگزاری افتتاحیه‌ای در خور شان این ورزشگاه با حضور تیم‌های مشهدی و دو تیم خارج از استان هستند.

انتهای پیام
    Aboumoslem

خراسان ديار ماست
    ابومسلم افتخار ماست

16. کاربر روبرو از پست مفید Abumoslem سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    ابومسلم - پيام
    سپاس ها
    1,109

محمد ناصری:

فوتبال خراسان را با ابومسلم می‌شناسند/ با سیاه‌جامگان قرارداد دارم

گلر بومی تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: فوتبال خراسان را از ابتدا تا به امروز با نام ابومسلم می‌شناسند و حیف است که چنین نامی را از فوتبال خراسان بگیریم.

محمد ناصری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص پیشنهاداتش برای لیگ هفدهم اظهار کرد: دو فصل دیگر با سیاه‌جامگان قرارداد دارم و اولویتم با حضور در تیم شهرم است. هم مشهدی هستم و هم اینکه دو سال است در سیاه‌جامگان حضور دارم و در این تیم احساس راحتی می‌کنم. باید ببینیم که باشگاه چه تصمیمی می‌گیرد ولی چند پیشنهاد خوب به دستم رسیده که باید ابتدا با باشگاه صحبت کنم.

وی افزود: فصل گذشته حدودا 50 درصد از مطالبات خود را دریافت کردیم و طبق صحبت‌های صورت گرفته قرار شده تا آغاز لیگ هفدهم، طلب‌های فصل قبل پرداخت شود. با توجه به اتفاقات خوبی که برای مشهد در هفته‌های اخیر رخ داده فکر می‌کنم سال آتی، سالی خوب برای ورزش خراسان باشد.
    ناصری تصریح کرد: این روزها در تعطیلات به سر می‌بریم و تنها در خبرها خواندم که اکبر میثاقیان ماندنی شده‌است. بازیکن سیاه‌جامگان هستم و تابع تصمیمات این باشگاه و سرمربی تیمم هستم.

گلر جوان تیم سیاه‌جامگان در خصوص تغییر نام این باشگاه تاکید کرد: فوتبال خراسان را با نام ابومسلم و مشکی می‌شناسند، واقعا حیف است حالا که چنین نامی در فوتبال خراسان احیا شده، بخواهیم آن را از هواداران و از فوتبال بگیریم. هواداران فوتبال خراسان به عشق ابومسلم زندگی می‌کنند و خواهشم از مسئولین این است که از تغییر نام سیاه‌جامگان و حذف ابومسلم خودداری کنند.
    Aboumoslem

خراسان ديار ماست
    ابومسلم افتخار ماست

18. کاربر روبرو از پست مفید Abumoslem سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 28 در 24 پست

اطلاع رسانی ها خوبه
    مرسی

20. کاربر روبرو از پست مفید tehranmoble سپاس کرده است .

صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 39101112131415 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)