صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 28910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 125

موضوع: ابومسلم **** فصل 95-96

کاپیتان تیم

AboumoslemAboumoslemAboumoslemAboumoslem
    مربی محبوب
    مرحوم محمد اعظم ، حشمت مهاجرانی ، اکبر میثاقیان
    بازیکن محبوب
    جهانگیر زنده دل ، خداداد عزيزي ، اندو تیموریان
    تیم محبوب
    ابومسلم - پيام
    سپاس ها
    1,112
    سپاس شده 1,241 در 791 پست

ابومسلم

پورموسوی: سیاه‌جامگان در تمام خطوط ما را تحت فشار قرار داد

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان می‌گوید سیاه جامگان در تمامی خطوط تیمش را تحت فشار قرار داد.

به گزارش ایسنا - منطقه خراسان، پورموسوی پس از شکست مقابل سیاه‌جامگان در نشست خبری حضور یافت و درباره این دیدار اظهار کرد: آنها پیروزی شیرینی کسب کردند. بازی سختی برای ما بود و فکر نمی‌کردیم این‌گونه در تمامی نقاط تحت فشار قرار بگیریم.

وی ادامه داد: ما از این پس باید فکر خود را معطوف به بازی‌های آسیایی کنیم و این دیدار را فراموش کنیم. ان‌شاءالله به گونه‌ای تمرین خواهیم کرد تا بتوانیم در بازی‌های آسیایی عملکرد بهتری داشته باشیم. داور قضاوت خوبی داشت و پنالتی سیاه جامگان به درستی گرفته شد.

سرمربی استقلال خوزستان افزود: در نیمه دوم موقعیت‌های زیادی داشتیم اما دوندگی بازیکنان سیاه جامگان بیشتر بود و توانستند سه امتیاز را از آن خود کنند.

وی درباره داوری بازی گفت: بعد از بازی با پرسپولیس عهد بسته بودم که دیگر به داور اعتراض نکنم اما با این حال اعتقاد دارم پنالتی به درستی اعلام شد.

پورموسوی گفت: شرایط لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا متفاوت است و باخت در این دیدار دلیل نمی‌شود که فکر کنیم در بازی‌های آینده و آسیایی شانسی نداریم.
    Aboumoslem

خراسان ديار ماست
    ابومسلم افتخار ماست

2. کاربر روبرو از پست مفید Abumoslem سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    ابومسلم - پيام
    سپاس ها
    1,112

نخستین پیروزی سیاه جامگان با میثاقیان مقابل استقلال خوزستان

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    سیاه جامگان مشهد موفق شد با پیروزی 2 بر یک استقلال خوزستان را از پیش‌رو بردارد.

به گزارش ایسنا، در نخستین دیدار از هفته بیست و ششم لیگ برتر، سیاه جامگان از ساعت 16 در ورزشگاه ثامن الائمه (ع) مشهد میزبان استقلال خوزستان بود که در نهایت سیاه جامگان توانستند با حساب 2 بر یک رقیب جنوبی خود را شکست دهد و همچنان امیدوار به بقا در لیگ برتر بماند.

در این بازی ابتدا پیام ملکیان در دقیقه 71 برای شاگردان اکبر میثاقیان گلزنی کردند ولی سلمان بحرانی در دقیقه 84 بازی را برای یاران اکبر پورموسوی به تساوی رساند. اما این پایان کار نبود و پس از خطای ابوالفضل علایی و اخراج این بازیکن از استقلال خوزستان، حسین بادامکی در دقیقه 88 گل پیروزی بخش سیاه جامگان را به ثمر رساند و موجب پیروزی دو بر یک مشهدی ها شد.

با این پیروزی سیاه جامگان 22 امتیازی شد و به رده چهاردهم جدول صعود کرد اما استقلال خوزستان همچنان با 30 امتیاز در جایگاه یازدهم جدول رده بندی باقی ماند.

پیش از برگزاری بازی، شهر مشهد به دلیل زلزله چندین بار لرزیده بود و زمزمه هایی مبنی بر لغو بازی بود اما این بازی در نهایت برگزار شد و مشهدی ها به سه امتیاز شیرین دست یافتند.
    Aboumoslem

خراسان ديار ماست
    ابومسلم افتخار ماست

4. کاربر روبرو از پست مفید Abumoslem سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    ابومسلم - پيام
    سپاس ها
    1,112

پیام ملکیان:

از گلزنی برای سیاه‌جامگان خوشحالم/ بهتر از خیلی تیم‌ها فوتبال بازی می‌کنیم

بازیکن تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: خوشحالم که توانستم سهمی در پیروزی تیمم برابر استقلال خوزستان داشته‌باشم.

پیام ملکیان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص پیروزی تیمش در برابر استقلال خوزستان اظهار کرد: خوشحالیم که توانستیم به بهترین شکل ممکن در بهترین زمان به سه امتیاز این دیدار دست یابیم. خوب می‌دانستیم که دیدار حساسی در پیش است و رقیب ما یکی از چهار نماینده فوتبال ایران در آسیاست اما به بهترین شکل ممکن از پس آنها برآمدیم و به سه امتیاز دست یافتیم.

وی افزود: از گلزنی برای سیاه‌جامگان خوشحالم، امیدوارم بتوانیم در ادامه رقابت‌ها نیز برای تیم خود مثمرثمر باشیم. بی‌شک شایسته بقا هستیم و اگر کمی بخت با ما یار باشد، در لیگ هفدهم نیز حضور خواهیم‌داشت. با احترام به رقبا ما بهتر از خیلی از تیم‌های لیگ برتری فوتبال بازی می‌کنیم اما متاسفانه بدشانسی می‌آوریم. امیدوارم این پیروزی پایان بدشانسی‌ها باشد.

ملکیان با تشکر از هواداران سیاه‌جامگان تاکید کرد: آن‌ها به معنای واقعی سنگ تمام گذاشتند و در روزی که زلزله مشهد رخ داد، باز هم تیم خود را فراموش نکردند، به ورزشگاه آمدند و 90 دقیقه جانانه ما را تشویق کردند. امیدوارم بتوانیم مایه خوشحالی‌شان باشیم.
    Aboumoslem

خراسان ديار ماست
    ابومسلم افتخار ماست

6. کاربر روبرو از پست مفید Abumoslem سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    ابومسلم - پيام
    سپاس ها
    1,112

خانزاده: کسب پیروزی از نان شب هم واجب‌تر بود/ هدفم تیم ملی است

مدافع تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: پیروزی مقابل استقلال خوزستان از نان شب هم برای ما واجب تر بود.

محمدرضا خانزاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص پیروزی تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: بازی زیبایی را در نیمه دوم از هر دو تیم شاهد بودیم و خوشحالم که در نهایت این دیدار با برتری 2 بر 1 سیاه‌جامگان همراه شد. استقلال خوزستان یکی از بهترین‌های فوتبال ایران است اما واقعا برد و کسب سه امتیاز از نان شب برای ما واجب‌تر بود و خوشبختانه به هدف خود رسیدیم.

وی در خصوص شرایط فعلی خود گفت: مصدومیتم تنها از ناحیه بینی بود که بعد از چند بازی که با ماسک بازی کردم دیگر شرایطم نرمال شد و می‌توانم همچنان در خدمت سیاه‌جامگان باشم. امیدوارم همیشه اگر مصدومیتی هم قرار است سمتم بیاید به همین شکل باشد که بتوانم به میدان بروم.

خانزاده افزود: هدف اولیه همه ما بقای سیاه‌جامگان است که امیدوارم با کسب این سه امتیاز تا حد زیادی قطعی شود، البته باید در 4 بازی آتی نیز حداقل 6 امتیاز دیگر کسب کنیم تا با خیال راحت بقای خود را قطعی کنیم. در درجه دوم دوست دارم دوباره به تیم ملی برگردم. تمام تلاشم را برای رسیدن به این مهم می‌کنم.
    Aboumoslem

خراسان ديار ماست
    ابومسلم افتخار ماست

8. کاربر روبرو از پست مفید Abumoslem سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    ابومسلم - پيام
    سپاس ها
    1,112

ناصری: رقیب که باشد انگیزه‌ام بیشتر است/ هواداران مشهدی شاهکار کردند

گلر تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: وقتی برای رسیدن به شماره یک رقیب داشته‌باشم انگیزه‌ام بیشتر است.

محمد ناصری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص پیروزی خانگی تیمش برابر استقلال خوزستان اظهار کرد: می‌دانستیم که در برابر استقلال خوزستان کار سختی در پیش داریم و این تیم با توجه به مشکلات مالی که دارد، اما بهترین بازی ممکن را ارائه می‌کند. بازی‌های این تیم را کادرفنی به خوبی برای بازیکنان آنالیز کرده‌بود و با شناخت کافی از این تیم وارد میدان شدیم.

ناصری افزود: خوشبختانه با یک برد شیرین توانستیم جایگاه خود را در جدول ارتقا دهیم. این پیروزی‌ها سبب می‌شود تا انشالله پیش از هفته آخر بقای خود را قطعی کنیم تا کار به اما و اگر نکشد. سیاه‌جامگان پتانسیل خوبی دارد و امروز نیز ثابت کردیم که روز به روز بهتر و بهتر می‌شویم.

گلر تیم سیاه‌جامگان در خصوص اینکه همواره در طول 2 فصل گذشته رقبایی مثل فروزان، عین‌افشار، نازاریو و همامی را داشته و با این حال فیکس تیمش بوده، خاطرنشان کرد: به شخصه وقتی رقیب دارم انگیزه‌ام چند برابر می‌شود و از تک‌تک این گلرهای باتجربه مسائل زیادی را اموخته‌ام. همواره سرباز تیمم هستم و برای رسیدن به بهترین شرایط تلاش می‌کنم ولی اینکه چه کسی درون دروازه بایستد با نظر کادرفنی است.

ناصری خطاب به هواداران تیمش گفت: در دیدار مقابل استقلال خوزستان به معنای واقعی هواداران شاهکار کردند و از دقیقه آغازین مسابقه تا آخرین لحظه به تشویق تیم محبوب خود پرداختند. از آنها ممنونیم و دست یکایک آن‌ها را می‌بوسیم. با حضور آنها به عنوان یار دوازدهم انگیزه بی نظیری می‌گیریم و بدون شک موفق خواهیم‌شد.
    Aboumoslem

خراسان ديار ماست
    ابومسلم افتخار ماست

10. کاربر روبرو از پست مفید Abumoslem سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    ابومسلم - پيام
    سپاس ها
    1,112

امیرحسین صادقی:

چرا در مشهد از امکانات استفاده نمی‌کنید؟/ منصوریان برای فصل بعد فکر بهتری کند

مدافع تیم فوتبال پیکان گفت: حیف است که نماینده کلانشهر مشهد با این پتانسیل و هوادار با وجود ورزشگاهی مثل آستان قدس، در چنین استادیومی بازی کند.

امیرحسین صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، بعد از برتری پیکان مقابل سیاه جامگان اظهار کرد: بازی سنگینی داشتیم. تیم‌هایی که می‎خواهند بیفتند و تلاش می‌کنند که حداقل امتیاز را بگیرند، شرایط را سخت می کنند. سیاه جامگان تیم خیلی خوب و شایسته‌ای است ولی شهر به این خوبی و با این هواداران و امکانات، چرا باید این یک تیم هر سال در خطر سقوط باشد؟

وی افزود: مشهد، نه تنها 2 تیم باشد، بلکه باید 4 تیم از مشهد باشند. به حال مشهد غبطه می خورم.

مدافع پیکان در خصوص اینکه مهاجری گفته بود صادقی زیر قولش زد و به پدیده نیامد، تصریح کرد: رضا مهاجری به من لطف دارد. من با دستیار مهاجری صحبت کرده بودم، قبل از اینکه با پیکان صحبت کنم. من یک پسر دانش آموز دارم و اولویتم تهران است و اگر تهران نماندم به مشهد می‌آیم. فکر کنم مهاجری صحبت‌هایش جنبه طنز داشت.

صادقی در خصوص اینکه جایش در استقلال خالی بود یا خیر، گفت: این را من نباید بگویم. رابسون، پادوانی و حسینی بازیکنان خوبی هستند. تیم‌هایی که تغییر دارند، باید ضررش را هم بدهند. استقلال امروز باخت اما قابل احترام است. برای سال بعد منصوریان باید فکر بهتری کند، باید برای سیستم دفاعی‌اش فکری کند. البته نمی توانم بگویم که روی کارهای دفاعی نقطه ضعف دارند.

وی درباره شایعه تمدیدش با پیکان افزود: من هیچ صحبتی نکردم و بعد از باز‎ی‌ها صحبت می‌کنم.
    Aboumoslem

خراسان ديار ماست
    ابومسلم افتخار ماست

12. کاربر روبرو از پست مفید Abumoslem سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    ابومسلم - پيام
    سپاس ها
    1,112

مدافع سیاه‌جامگان:

ماشین و پرسپولیس را می‌بریم و می‌مانیم

مدافع سیاه جامگان گفت: با موفقیت در دو دیدار آتی مطمئنا در لیگ برتر باقی می‌مانیم.

محمدرضا خانزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان بعد از شکست مقابل پیکان عنوان کرد: بازی تیم حریف ما را غافلگیر کرد، فکر نمی کردیم شکست بخوریم. با شکست صبا فرصت خوبی داشتیم تا پیروز شویم و ۲۷ امتیازی شویم.

وی افزود: ما باید 2 بازی آینده را ببریم. خدا را شکر که صبا هم شکست خورد و بازی بعدی باید ماشین سازی شکست دهیم.

مدافع سیاه جامگان تصریح کرد: حتی اگر از عملکرد خودم راضی باشم چون تیم باخته است، فایده‌ای ندارد.

خانزاده با تبریک قهرمانی پرسپولیس گفت: قهرمانی حق پرسپولیس بود و بدون تعارف این تیم فوتبال بسیار زیبایی را به نمایش می‌گذارد، امیدوارم در آسیا نیز موفق باشند.
    Aboumoslem

خراسان ديار ماست
    ابومسلم افتخار ماست

14. کاربر روبرو از پست مفید Abumoslem سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    ابومسلم - پيام
    سپاس ها
    1,112

دروازه‌بان سیاه‌جامگان:

بازی‌های آینده باید سنگ تمام بگذاریم/ همه در شکست مقصریم

دروازه بان سیاه جامگان مشهد گفت: با توجه به شکست صبا فرصت مناسبی را از دست دادیم اما از موقعیت‌ها استفاده نکردیم و در این شکست همه مقصریم‌.

محمد ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، درباره شکست سیاه جامگان مقابل پیکان اظهار کرد: دیدار با پیکان بازی سختی بود. بازی‌ها در انتهای جدول خیلی سخت است. رقیب ما هم باخته است و باید در 2 بازی آینده سنگ تمام بگذاریم. حیف شد، فرصت خوبی برای گرفتن رتبه چهاردهم از صبا بود اما استفاده نکردیم‌.

وی در خصوص عملکرد دفاع آخرهای سیاه‌جامگان افزود: وقتی تیم می بازد، همه باخته‌اند. شاید من اگر می‌توانستم یکی از موقعیت‌ها را بگیرم، تیم شکست نمی‌خورد.

دروازه بان سیاه‌جامگان درباره ماندن تیمش تصریح کرد: وقتی تیم می‌بازد، همه شریک هستند. ما صددرصد در لیگ برتر می‌مانیم. از هواداران سیاه‌جامگان ممنونم که باز هم به ورزشگاه آمدند و سنگ تمام گذاشتند، حیف شد که نتوانستیم برنده باشیم.
    Aboumoslem

خراسان ديار ماست
    ابومسلم افتخار ماست

16. کاربر روبرو از پست مفید Abumoslem سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    ابومسلم - پيام
    سپاس ها
    1,112

ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد میزبان احتمالی رقابت‌های انتخابی جوانان فوتبال آسیا

ورزشگاه مدرن امام رضا (ع) به احتمال زیاد میزبان رقابت‌های انتخابی کمتر از ۱۹ سال آسیا خواهد بود.

به‌ گزارش ‌ایسنا، پس از انجام قرعه‌کشی مرحله انتخابی رقابت‌های قهرمانی فوتبال جوانان آسیا، تیم‌ ‌ملی ایران با تیم‌های فلسطین، اردن و سوریه در گروه E قرار گرفتند.

تیم‌ ‌ملی ایران به عنوان سر گروه در این مسابقات حاضر می‌شود و میزبان این گروه از مسابقات خواهد بود.

بازهای این گروه به میزبانی مشهد و احتمالا ورزشگاه تازه تاسیس امام رضا (ع) که مجهزترین ورزشگاه ایران است برگزار می‌شود. این رقابت‌ها از تاریخ ۱۳ آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود.

هنوز درباره سرمربی تیم‌ ‌ملی کمتر از ۱۹ سال تصمیم گیری نشده و در هفته‌ جاری سرمربی این تیم مشخص خواهد شد. تیم‌ ‌ملی کمتر از ۱۷ سال ایران مهر ماه سال جاری در مسابقات جام جهانی به میدان می‌رود و عباس چمنیان که یکی از گزینه‌های هدایت این تیم است، احتمالا در این مرحله از رقابت‌ها نمی‌تواند در کنار این تیم حضور داشته باشد چرا که جام جهانی و رقابت‌های انتخابی آسیا با فاصله بسیار کمی از هم برگزار می‌شود.

تیم‌ ‌ملی جوانان ایران در دوره گذشته این بازی‌ها تا مرحله نیمه نهایی صعود کرد، اما در این مرحله با حساب شش بر پنج مغلوب عربستان شد و مجوز حضور در جام جهانی کمتر از ۲۰ سال را به دست آورد.

هنوز میزبان نهایی این مسابقات معرفی نشده و ایران هم با ورزشگاه‌های تازه تاسیس خود می‌تواند میزبانی این رقابت‌ها را به دست بیاورد.
    Aboumoslem

خراسان ديار ماست
    ابومسلم افتخار ماست

18. کاربر روبرو از پست مفید Abumoslem سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    ابومسلم - پيام
    سپاس ها
    1,112

مهاجری:

بعد از 5 برد، دروازه با ما لج کرده است/ بازی با استقلال آخرین فرصت ماست

سرمربی تیم پدیده گفت: هیچ تیمی در لیگ برتر به اندازه پدیده نتوانست مقابل پرسپولیس موقعیت خلق کند.

به گزارش ایسنا - منطقه خراسان، رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال پدیده درباره شکست این تیم برابر پرسپولیس اظهار کرد: پرسپولیس کاملا شایسته قهرمانی بود. این تیم از نظر مدیریت، فنی، بازیکن و هوادار شرایط ایده آلی در لیگ داشت و با شایستگی به قهرمانی رسید.

وی افزود: اما عقیده دارم در دیدار ما برابر پرسپولیس حق ما این نتیجه نبود. اگر توپ‌های ما در نیمه اول تبدیل به گل می شد، نتیجه را از دست نمی دادیم و شرایط بازی فرق می کرد. جلال حسینی توپ ما را از روی خط در اورد و ضربه ایمانی نیز به تیرک برخورد کرد.

سرمربی پدیده ادامه داد: یک پنالتی نیز دقیقه 46 به نظر من برای ما گرفته نشد. در نیمه دوم نیز یک گل دریافت کردیم و بعد از آن شرایط ورزشگاه به شکلی تغییر کرد که من تا به حال شبیه به آن را ندیده بودم. شرایط به شکلی بود که حتی صدای من به بازیکنان کنار خط نیز نمی رسید و در این چند دقیقه ما کاملا بازی را از دست دادیم.

مهاجری تصریح کرد: دیدار با استقلال آخرین فرصت برای ماست تا بتوانیم این نتیجه را جبران کنیم و تلاش می کنیم تا نتیجه خوبی کسب کنیم.

سرمربی پدیده درباره از بین رفتن روند خوب این تیم، عنوان کرد: در دیدار برابر تراکتورسازی نیز ما موقعیت های خوبی داشتیم اما بعد از 5 برد احساس می کنم دروازه با ما لج کرده است. هیچ تیمی در لیگ برتر به اندازه پدیده نتوانست مقابل پرسپولیس موقعیت خلق کند اما توپ‌های ما تبدیل به گل نشد تا این نتیجه به دست بیاید.

مهاجری درباره برنامه باشگاه پدیده برای لیگ هفدهم، گفت: با باشگاه صحبت کردیم و هر دو گروه توقعاتی را داریم که باید به جمع بندی برسیم. پدیده 3 سال است که در لیگ برتر حضور دارد و دیگر ماندن در لیگ برای این تیم کافی نیست و ما باید تلاش کنیم تا رتبه های بهتری کسب کنیم. در بخش سخت افزاری و بازیکن نیاز به تقویت داریم و امیدواریم شرایطی فراهم شود تا فصل آینده در جمع 6 تیم برتر لیگ باشیم.
    Aboumoslem

خراسان ديار ماست
    ابومسلم افتخار ماست

20. کاربر روبرو از پست مفید Abumoslem سپاس کرده است .

صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 28910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)