صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: بررسی استادیوم های ایران و جهان

بازیکن تیمهای پایه

NaftTehran
    مربی محبوب
    کارلوس کی روش
    بازیکن محبوب
    سروش رفیعی
    تیم محبوب
    ویارئال
    سپاس ها
    1
    سپاس شده 17 در 10 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط fard نمایش پست ها
    باتصاویری که گذاشتین به نظرمیرسه تااخرسال چمن قابل استفاده باشه؟
    یه زمین چمن ازروزی شروع به کاشت چمن میکنندوتاروزی که برای یه بازی اماده میشه چه پروسه ای وچقدزمان میبره؟
    2_دیروزدو ورزشگاه درتهران به سرخابی هاواگذارشد،به نظرشمابامدیریت فصلی که تواین دوتاتیم هست امکان پیشرفت وبازسازی این دو ورزشگاه دراینده نزدیک هست؟
    در مورد موضوع اول که باید عرض کنم چمن ورزشگاه اگر بخوان درست اجازه رشد بهش بدن حداقل دو سه ماه دیگه طول میکشه زمان رسیدن به شرایط ایده آل
    در مورد زمین چمن هم باور کنید زمین به زمین و شرکت به شرکت این زمان متفاوته و حتی به نوع چمن هم بستگی داره. شاید اگر بخواید یک زمان معقول رو در نظر بگیرید بین 4 تا 6 ماه زمان لازم داره که البته میشه با استفاده از چمن های رول این زمان رو کاهش داد.
    ورزشگاه های امام رضا و شهید کاظمی هر دو پتانسیل افزایش ظرفیت دارن و به راحتی این کار قابل انجام هستش اما با توجه به ابهام در واگذاری، بعید به نظر میرسه که سرمایه گذار یا اسپانسری رو این ورزشگاه ها سرمایه گذاری کنه مگر اینکه سند این دو ورزشگاه به صورت رسمی و کامل به اسم این دو باشگاه بخوره. به طور مثال میشه در ازای قرار دادن بلیط فروشی در اختیار سرمایه گذار، استادیوم تکمیل بشه و تا برگشتن سرمایه این موضوع ادامه داشته باشه.
    در کل و در شرایط موجود اما بعید به نظر میرسه مگر اینکه پول برای کسی ارزش نداشته باشه مثل هدایتی و نه عقلانی بلکه با عشق به پای استادیوم پرسپولیس ( شهید کاظمی ) بریزه
    فکر نمی کنم برای دریافت مجوز ساخت هم تا 40 هزار نفر مشکلی داشته باشه شهرداری
    سعی می کنم مدرن بیاندیشم اما سنتی زندگی کنم!

2. کاربر روبرو از پست مفید jm27 سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

NaftTehran
    مربی محبوب
    کارلوس کی روش
    بازیکن محبوب
    سروش رفیعی
    تیم محبوب
    ویارئال
    سپاس ها
    1
    سپاس شده 17 در 10 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط fard نمایش پست ها
    کاشت چمنش زودنبود؟
    هنوزسقف وسکوهاکامل نشده این رفت وامدهامشکلی برای چمن بوجودنمیاره؟
    اتفاقا خیلی به موقع و شاید دیر هم بود!
    سقف و سکو ها هم به طور صددرصد تکمیل شدن
    به نظر میرسه با توجه به شواهد باید منتظر چمن سطح بالایی در این ورزشگاه باشیم

4. کاربر روبرو از پست مفید jm27 سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

NaftTehran
    مربی محبوب
    کارلوس کی روش
    بازیکن محبوب
    سروش رفیعی
    تیم محبوب
    ویارئال
    سپاس ها
    1
    سپاس شده 17 در 10 پست

استادیوم امام رضا واقع در مشهد مقدس به نظر می رسد آرام آرام انتظارات اهالی فوتبال برای وجود استادیوم های مدرن و به روز را برآورده می کند. این استادیوم که از ابتدا هم مشخص بود در حوزه استادیوم سازی در ایران حرف های جدیدی خواهد داشت به روزهای آخر آماده سازی خود نزدیک می شود و کار بر روی نمای خارجی، چمن و جزئیات دیگر آن ادامه دارد. همانطور که در بخش مختص استادیوم ها در وبسایت متاورزش در روزهای اخیر آخرین وضعیت استادیوم ها را به اطلاع مخاطبان عزیز رساندیم، تازه ترین تصاویر از این استادیوم زیبا را در ادامه می توانید مشاهده کنید. چمن استادیوم همچنان مراحل آماده سازی را پشت سر می گذارد و به طور مداوم تحت نظارت قرار دارد. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] تصویری از آمفی تئاتر مجموعه تصویری زیبا از ضلع شرقی تصویری از ضلع غربی استادیوم محل کاربری موزه در استادیوم [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بخشی از یکی از رختکن ها نمای قسمت شرقی نمای قسمت غربی

6. کاربر روبرو از پست مفید jm27 سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    2
    سپاس شده 53 در 35 پست

چقدر خوبه که در کنار مسایل روزمره فوتبال، در این انجمن به مسائل ریشه ای و پایه ای از جمله زیر ساخت هم توجه میشود.
    دورود بر شما
    پایدار و مستدام باشید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و حل مشکل [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ( [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید])را با مدیریت استراتژیک بدن تجربه کنید.

8. کاربر روبرو از پست مفید laaghary سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 5 در 2 پست

یادگار امام تبریز که هیچ

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] با بهترین امکانات و مناسب ترین هزینه

10. کاربر روبرو از پست مفید tarahi سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 2 در 1 پست

سلام اسم من محمد واقعا خوشحالم میبینم دوستایی هستن که ورزشگاهم براشون مهمه اما دوستان گل من ما هر چقدرم سعی کنیم [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ورشگاهاای ما به ورزشگاهایی اروپایی نمیرسه من چندتا فقط نمای بیرونی شونو براتون میزرام خدایی خودتون قضاوت کنید تو اینا بازی دیدن کیف میده یا ورزشگاهی ایران

حالا خداییش قضاوت با خودتونه من اصلا ترجیج میدم راجع بهش صحبت نکنم چون واقعا درد میکشم

12. 2 کاربر از پست مفید ostadgraphic سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

Perspolis
    سپاس ها
    4
    سپاس شده 21 در 19 پست

وضعیت برخی از استادیوم های ورزشیه ایران مورد تایید َafcقار نمی گیرند.چرا؟این همه هزینه حراقل باکیفیت ساخته بشن
    مشاهده آخرین اخبار لرستان در سفیر افلاک

14. کاربر روبرو از پست مفید safireaflak سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست

من نمیدونم چرا با این همه پولی که مسئولین دارن در میارن کمی از اون رو خرج استادیوم نمی کنن که بهتر کنن وضعیتو که حداقل هم از نظر مردم و هم از نظر استاندارد ها خوب دیده بشند ؟ واقعا علت اصلی این کار چیه ؟ چرا برخی افراد دوست ندارند ما خوب دیده بشیم ؟
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] | فناوری | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]| [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]| [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]| [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]| [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]| طراحی سایت | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

16. کاربر روبرو از پست مفید p30way سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

RealMadridBarcelonaEsteghlalPerspolis
    سپاس ها
    1
    سپاس شده 1 در 1 پست

احسنت
    سلام
    برای اینکه بهترین [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] تهران را بشناسید یه سایت ایران اروپا مراجعه کنید

18. کاربر روبرو از پست مفید pedram.hosseinzadeh سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

مربی محبوب
    مایلی کهن
    بازیکن محبوب
    مهدوی کیا
    تیم محبوب
    رئال مادرید
    سپاس ها
    8
    سپاس شده 21 در 12 پست
    کشور من
    Iran

پست فوق العادیه
    اما چرا بعضی از عکسها باز نمیشن؟؟
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

20. کاربر روبرو از پست مفید servicebama سپاس کرده است .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع