صفحه 54 از 54 نخستنخست ... 42434445051525354
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 533 , از مجموع 533

موضوع: مافیا_____دور بیست و ششم---------خداحافظی با ریک

خــداونـــدگــار رحمان و رحیم مـــافــــیـــــا

سپاس ها
    149
    سپاس شده 1,323 در 234 پست

خوب گوش فرا بدهید به سخنان خداوند مهربان.

اول از همه انتقاد کنم از کلیه شرکت کننده ها که ایندور واقعا بیحال بودن.یعنی حتی آخر فازهای روز هم کسی تلاشی از خودش نشون نمیداد.واقعا خلا یکی مثل سجاد یا بهنام مشخص بود!تمام بیگناها شده بودن کسایی که بودن تا ببینن چی میشه و انگار علاقه ای به پیروزی نداشتن.حتی خود فریبرز و رضا که خوب بازی کردن....
    اوایل بازی هم که بهانه شده بود که نقشها اعلام نمیشه و برای همین نمیتونیم بازی کنیم.آخه روز اول که رسما هیچکس نمرده بود،روز دومم احتمال اینکه پوپی مافیا باشه در حد 10% هم نبود.از اون مهمتر حتی اگر مافیا هم بود شما از یک کاربر 3 پسته چی می خواستین در بیارین؟یعنی سه روز اول که تاپیک بیست صفحه جلو نرفت هر دلیلی داشت غیر از اعلام نشدن نقش بهنام!دلیلش شاید ترس خودتون بود ولی شما هم باید به بالانس هم اعتماد داشته باشین.نقشایی مثل گورکن و پلیس بودن تو بازی.خدا چشم بسته بالانس نمیچینه.

البته ایندور بالانس برای من و اکثر بچه ها جدید بود و اصلا نمیتونستم بالانس رو عجیب غریب بکنم.خیلی روتین و عادی بالانس کردم بازی رو .حتی رضا روز دوم تقریبا تمام بالانس رو متوجه شده بود!وقتی بازی شروع شد خودم حس کردم هیچ راهی برای برد بیگناها نیست و حتی خواستم از فرصتهای قتل مافیا کم کنم که نکردم.دیگه بعد خداکش شدن سجاد اصلا نمیشد با اون بالانس بازی رو جلو برد.حتی به تارا هم گفتم جای فولامی،بیگناه بشه که قبول نکرد به دلایلی که حق هم باهاش بود.ولی فریبرز و سجاد رو نقشاشون رو سوییچ کردم .

در مورد بازی و بازیکنها هم به نظرم بهترین بازیکن داخل تاپیک رضا بود و خارج تاپیک فریبرز که البته آخرم خوب تونست حرفشو به کرسی بشونه و تو تاپیکم خوب بازی کرد.در کل:

امین تسوکه و ممد کاتال که اصلا تو جریان بازی نبودن!یعنی بودنا ولی اون شوق لازم واسه برد رو نداشتن.حداقل انتظار داشتم ممد با توجه به نقش خوبش یکم انتحاری تر بازی کنه.تسوکه هم مثل همیشه گیر بود رو یک نفر.

تارا فکر کنم برداشتش از این نقش اشتباه بود.درسته اسم نقش فولامیه اما قرار نیست تبدیل بشیم به میثم فولامی!خود میثم دو دور با همین روش تا آخر زنده موند.البته خداییش سخته آدم بخواد خودشو به اعدام بده.ولی حرکتی که آخر زد تو تاریخ مافیا میمونه.خیلی عالی بود.یعنی کل بازیش یک طرف اون حرکت یک طرف.

علی هم خوب بود ایندور ولی یکم زیادی خشک و خشن بازی میکرد.زیادی تو نقشش فرو رفته بود.قوانینم که کلا نمیخونه!

رضا روز دوم رو عالی بازی کرد نمیدونم چرا شب زنده گذاشتنش.بنده خدا از قدرتشم استفاده کرد و شب بعد مرد.اگر رضا زنده میموند بازی خیلی فرق میکرد.

فریبرز که ستاره بازی بود و هتریک کرد.ولی تو تاپیک خیلی خودشو درگیر نمیکرد.من انتظار داشتم روز چهارم که نقش حامد و ستاره رو میدونست این دو تا رو سوال پیچ کنه و هر جور هست از گناهکار بودنشون مطمئن بشه ولی حتی یکبار هم به ستاره گیر نداد!پلیس چراغ خاموش بود.

متین هم که کلا نبود.اگر سجاد رو خداکش نکرده بودم 100% روز دوم خداکشش میکردم.البته قصد داشتم از محدودیت قتل مافیا کم کنم و خداکشش کنم ولی بازم گفتم یکروز دیگه صبر کنم. نمیدونم چیکار میکردی ولی دو روز نیومدن تو بازی واقعا نامردیه در حق همه!یعنی حتی آخر شب هم نمیتونستی یک پستی بدی؟روز اول که حتی تحلیل و خوندن پست هم لازم نداشت.راحت میشد 4 تا پست داد.
    +اینم بگم که خداکش نکردن یک نفر هم آوانس به بیگناهاست هم مافیا!همین کلانتر میتونست با انتخاب اشتباه مافیا رو برنده کنه.

در مورد مافیا هم که حرف زدم.حالا پستهای شما و مخصوصا کتاب مصطفی رو هم میخونم و جواب میدم بعدا.
    خدای خدایان

2. 8 کاربر از پست مفید kh0da سپاس کرده اند .

مســئول مسـابقـات پیـشبیـنی

PerspolisBarcelonaJuventus
    مربی محبوب
    برانکو، گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مهدوی کیا، علی کریمی، عابدزاده، کریم باقری، مسی و ...
    تیم محبوب
    آرژانتین، ایتالیا، اسپانیا
    سپاس ها
    32,592
    سپاس شده 17,237 در 3,131 پست
    کشور من
    Italy

امین روز سوم یه گیر کوچولویی به ستاره داده بودم (قبل استعلامش)، گفتم اگه کشته بشم و قبلش بگم ریک هم همدست حامد بوده بچه ها میرن پست ها رو میخونن شاید باور کنن.
    دیگه می خواستم اون روز حامد اعدام بشه حداقل خیالم راحت بشه رای ها نصف نشه بین این دوتا. بازی هم راستش یه جوری بود، گفتم یه اشتباهی میکنم پای خودم گیر میشهحداقل با خیال راحت حامد رو اعدام میکردم، رای هم روش میشد جمع میشد

4. 7 کاربر از پست مفید gpep سپاس کرده اند .

خــداونـــدگــار رحمان و رحیم مـــافــــیـــــا

سپاس ها
    149
    سپاس شده 1,323 در 234 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouya_MU نمایش پست ها
    خوب منم اون موقع منظورم همین بود امین...
    میبینی که ایندور هم مافیا نتونست ببره...من که حتی یک دونه پست رو هم نخوندم که بدونم کی خوب بازی کرده و کی بد بازی کرده
    منظور کلیم (تو صحبتایی که اون سری میکردیم در مورد بازی) این بود که اتفاقات بازی خیلی میتونه تاثیر گذار باشه...اینکه بشه اعلام نقش کرد و یا نه و یا اینکه چقدر نقش دار باشن و ...همگی بر میگرده به نحوه بالانس...دیدیم دورهایی که تعداد بی گناهه بی نقش خیلی زیاد بوده و باز هم جواب نداده و مافیا باز هم نبرده...
    خلاصه حرفم اینه که با یک اتفاق...یک قتل نادرست...یه اعدام نادرست و یا هر چیز دیگه میتونه سرنوشت بازی کامل عوض بشه...

یه چیز بدی که تو بازیه مافیا هم حضوری و هم غیر حضوری هست اینه که یک عده (کلی میگم چون نخوندم این دور رو) اصلا دل به بازی نمیدن...این بازی باید وقتی انجام بشه که همه شرکت کنندگان واقعا آمادگی داشته باشن که جضور داشته باشن تو بازی و بازیو دنبال کنن و تاثیر این بیخیال بودن یک عده همیشه به ضرر یه تیم میشه...گاهی بیگناها و گاهی مافیا که تو چند دور قبل به ضرر مافیا شده
    توام عین بهنام شدی که هی میگفت بالانس خوب بود. همون دور بهت گفتم بالانست خوب بود حتی بهنامم رو اشتباه تاکتیکیش باخت نه به بالانس تو.من فقط گفتم بالانس استاندارد نبود.ایندور رو که نخوندی ولی روز آخر فقط یک نفر نقشش معلوم شده بود.دقیقا این یعنی استاندارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Summer Smith نمایش پست ها
    اول از همه نه به رسم عادت که به خاطر زحمتایی که امین واسه برگزاری کشید، ازش تشکر میکنم. ولی خب زر مفت میزنه در مورد بازی، در ادامه بیشتر توضیح میدم.

به تیم بیگناها، علی الخصوص فریبرز که دور پیش از پدیده بودن این بچه گفته بودم، و بعد هم متین که از بازی خوبش خبر داشتم، و همینطور امیرسجاد که با حذف به موقش و دادن نقش پلیس به فریبرز اساس باخت ما رو فراهم کرد، تبریک میگم. همینطور به تارا که با ترفند خوبی خودش رو برندۀ بازی کرد، در صورتیکه قبلش برنامۀ خاصی واسه این کار نداشت.

این دور بالانس بازی جوری بود که مافیا یکی از قوی‌ترین چینش‌ها رو داشت. اما خب به دلایلی نشد باز هم که برنده بشه. از هر دو یار خوبم تشکر میکنم که هماهنگ بودن باهام و میشد که برنده باشیم، اما تو یه شب ورق بازی برگشت، و دیگه نشد.

بخوام از بازیهای خوب این دوره بگم فقط میتونم از فریبرز اسم ببرم و بعد هم متین اون هم فقط بخاطر هدف گرفتن ستاره. ستاره روز چهارم نتونست اونجور که باید خودش رو با ما و با تاپیک هماهنگ کنه و همین باعث ناهماهنگیش و برداشتن رأیش از حامد و در ادامه هدف گرفتنش توسط کلانتر شد.
    اما فریبرز کاری کرد در حد هتریک تو فینال جام جهانی! اینکه چطور این کار رو انجام داد باید بگم تا حد زیادی به شانس خوبش بستگی داشت، چون واقعا انتخاب من و ستاره تو شب سوم و چهارم منطقی به نظر نمی‌رسید. ستاره روز سوم اومد و به حامد رأی داد، اونم سومین رأی. وقتی پلیسی از گناهکاری شخصی مطمئنه، تو رأی دهنده‌‌های به اون شخص که نباید دنبال همدستش بگرده! و روز چهارم هم فکر میکنم من جزو معتمدها بودم تو بازی، هیچ کودوم از حرفایی هم که اون دم دمای آخر اعدام آبرادولف میزدیم اشتباه نبود، اتفاقن خیلی هم خوب نقش یه بیگناه نگران رو بازی کردم، اما فریبرز میگه چون گفتی هنوز فرصت داری یا نه، نقشت رو پرسیدم. خب این که سؤال بدی نیست آخه، من اگه مافیا باشم که نمیام این سؤال تابلو رو بپرسم. بهرحال، با همۀ این تفاسیر فریبرز به منطق یا احساس یا شانس به بهترین نحو ممکن از نقشش در بین بیگناها استفاده کرد. و بهش تبریک میگم بابت این بازیش.

اما از بازی تیم خودمون که بخوام بگم، بازی تیمیمون خیلی هماهنگ نبود، ولی هدفهای شبانمون خیلی خوب بودن. اول از همه دنبال بهنام و رضا میگشتیم. پوپی رو زدیم با این تفکر که رضاست. نفهمیدیم هم که نیست تا همین اواخر. بعد از اون بهنام رو دیگه نتونستیم پیدا کنیم. دنبال نقشایی بودیم که در وهلۀ اول بمب و راهب و تارا ریزه نباشن، در وهلۀ دوم پلیس باشن، و در وهلۀ سوم بهنام و رضا باشن. شب دوم نه از بهنام بودن خبری بود، نه پلیس رو شناسایی کرده بودیم. از طرفی میدونستیم بازی با این روند بدون اعدام طولانی خواهد بود، گذاشتیم در ازای اعدامهای روزای آینده قتل شبانه هم داشته باشیم واسه پیشبرد اهدافمون. به دوفوس (رضا) و برد (فریبرز) شک داشتیم. دوفوس جوری بازی میکرد که مشخص بود شم خوبی داره، از طرفی هم به پر و پای حامد پیچیده بود روز سوم. شب سوم دوفوس رو زدیم. برد و بث گزینه‌های احتمالیمون برای شبای پیشرو بودن. وقتی برد پلیس بودنش رو مطرح کرد و خودم از دکتر خواستم ازش حمایت کنه، دیگه نمیشد شب چهارم زدش، یه هدف دیگه که از بمب و تارا ریزه نبودنش مطمئن بودیم رو زدیم، کلانتر اسکیری تری. و شب پنجم هم برد رو فقط برای انتقام‌گیری زدیم، وگرنه امیدی به ادامۀ بازی نداشتیم.

اما میرسیم به تزهای امین اینتری. خدا بودن و بازی رو از بیرون دیدن یه بدی که داره اینه که خیلی از مسائل رو پیش خودش حل شده میبینه، در صورتیکه وقتی تو بازی باشی خیلی جهات واست جای سؤال داره و همین‌ها مانعت میشن.
    امین تو بازی به من گفت یکی از اشتباهاتتون تو بازی این بود که شب دوم کسی رو نزدین. اما به نظر خودم از بهترین کارهامون بود. ما باید پلیس رو پیدا میکردیم، باید بمب، تارا ریزه، و راهب رو پیدا میکردیم، باید واسه شبهای آینده وقتی بازی به شب پنجم و شیشم کشیده میشه، هنوز هدف داشته باشیم. پس هدف نگرفتن تو شب دوم اونقدرا هم غیرمنطقی نبوده.
    میگه باید پلیس رو میزدی و ادعای پلیس بودن میکردی. یک اینکه من هیچوقت نمیتونستم صد در صد از پلیس بودن یکی از کشته‌های شب مطمئن بشم، دو اینکه تو دوری که پلیس مهمترین نقش بیگناهاست، چرا من باید وقتی که هنوز میتونم فرصت پرسیدن نقش داشته باشم تو شب، بیام و نقشم رو لو بدم؟ من احتمال میدادم چون ما چهار هدف شبانه داریم، پلیس هم چهار هدف داشته باشه، واسه همین تا روز چهارم اصلن به لو دادن نقش گورکن یا پلیس فکر نکرده بودم ولی کلن هدفم از همون اول عنوان کردن نقش گورکن بود برای خودم. در کنار اینها وقتی تا روز چهارم من تا حد زیادی معتمد هستم تو بازی و تقریبن شکی روی من نیست، چرا باید بیام و خودم رو به خطر بندازم با یه همچین ادعایی و پلیس واقعی رو در صورت حضورش تو بازی روبروی خودم قرار بدم؟ از اینها که بگذریم، توی بحثی که من با لوسیوس داشتم، گفته بودم که من ادعای پلیس بودن نمیکنم و نمیتونستم هم که بکنم وقتی داشتم دوفوس رو از پلیس بودن مبرا میدونستم. در اون صورت مبرا دونستن دوفوس از پلیس بودن، هدف‌دار تلقی میشد و نگاه‌ها میومد سمتم.
    از روز سوم که نگاهها به سمت حامد کشیده شده بود و پلیس هم نقشش رو فهمیده بود، بازی ما تحت تآثیر نگه داشتن حامد تو بازی قرار گرفته بود. چند باری به فدایی دادنش فکر کرده بودیم ولی هر بار شرایط جدیدی پیش میومد مثل اعدام آبرادولف یا کشته شدن ستاره به دست کلانتر. این شد که نتونستیم اونطور که باید اهدافمون رو تیمی پیش ببریم و هماهنگ‌تر عمل کنیم.

در کل از بازی خودم تو این دور راضیم. باخت ما از لحظه‌ای رقم خورد که پلیس من رو هم کنار حامد گناهکار معرفی کرد و با دید بدی که نسبت به حامد تو بازی وجود داشت، حرفهاش تا حد زیادی مورد قبول واقع شدن. حتا صحبتای روز پنجمم هم با اینکه دیگه انتحاری بازی کرده بودم و فقط سعی داشتم حامد رو از خودم جدا کنم تا اون بتونه ادعای سیاهپوست بودن بکنه هم راه به جایی نبرد. ولی اگه شب چهارم نقش من توسط پلیس پرسیده نمیشد با اعتمادی که تو تاپیک بدست آورده بودم بعد از دفاعی که از پلیس نبودن دوفوس کرده بودم و پلیس بودن برد تقریبن ثابت شده بود، میتونستیم حامد رو با سیاهپوست بودن تبرئه کنیم و لوسیوس رو اعدام کنیم و بعد از اون جری و بازی با موندن اسکیری تری و بث اسمیت تو فاز روز آخر و قتل برد پرسن با پیروزی ما به پایان می‌رسید.

هر بار که مافیا بازی میکنم، وسطاش به گوخوری میوفتم، ولی باز دور بعد همه‌چی یادم میره و میام ثبت‌نام میکنم. من واسه بازی انرژی زیادی میذارم، امیدوارم دیگه اسیر این صحنه‌آرایی‌های خطرناک مافیایی نشم و بتونم در مقابل تاپیک ثبت‌نام مافیا از خودم مقاومت بیشتری نشون بدم.
    ممنون از همگی
    مصطفی فکر کنم منظور منو درست متوجه نشدی.مخصوصا از اون که گفتم بزرگترین اشتباهتون شب دوم بود.اونجا که اون حرفو زدم آخر بازی بود و داشتم آمادت میکردم برای این اصل که تاراریزه و دکتر و بمب تو بازی نبودن ولی نمیشد مستقیم بهت بگم!
    بازی خودتم خوب بود ایندور،حتی تیم مافیا هم بد نبود ظاهرا ولی تمام حرف من اینه که ایندور مافیا میتونست با یک برنامه درست،حالا برنامه می خواست جا زدن جای پلیس باشه،جای فولامی باشه یا هر شخصیت دیگه ای یکی دو نفر رو اعدام کنه.مخصوصا که مافیا تو رو داشت تو تیمش.یاد جوکر افتادم که انقدر زبون بازی میکرد که حتی پلیس هم نمیتونست جلوش حرفشو ثابت کنه!من ازت همچین انتظاری داشتم.مخصوصا که نقشها اعلام نمیشد و خیلی راحت میتونستی بقیه رو بپیچونی.نمیگم پلیس رو میزدی و جاش رو میگرفتی میگم از اول ادای پلیس رو در میاوردی!
    کلا کاری که مافیا کرد این بود که تو یک مسیر بدون ریسک بره جلو تا بیگناها خودشون همدیگه رو اعدام کنن و کسی بهشون شک نکنه.الان مصطفی چند دوره این روش دیگه جواب نمیده.مدل بازی بچه ها عوض شده.نمیگم مافیا باید وحشیانه دنبال اعدام باشه ولی یکم بیخیال بشی همه بهت شک میکنن.دقیقا بلایی که سر حامد اومد.شما انقدر تو ظاهر تاپیک درگیر بودین از پلیس و گورکن یادتون رفته بود!حتی من قصد داشتم دو تا پلیس بزارم تو بازی.یعنی تا روز سوم ممکن بود 6 نفر نقششون برای پلیسها معلوم بشه.شما باید همیشه فکر اینو میکردین که ممکنه پلیس نقش ما رو بدونه و اگر اومد و ادعا کرد چه هدفی رو دنبال کنیم!حالا تو به فکر گورکن بودی اون دو یار دیگه ات که هیچی برای گفتن نداشتن.تازه پلیس خیلی وقتا نقش معتمدین رو میپرسه تا بتونه کامل بهشون اعتماد کنه.اینم باید در نظر میگرفتین.

ولی اینم قبول دارم که شما به فریبرز باختین،درسته میتونستین فریبرز هم شکست بدین ولی با همین سیستم اگر فریبرز یک انتخاب اشتباه انجام میداد شما 100% برده بودین.خداییش حق میدم بهت تو این زمینه.دیگه پلیس تا چه حد درست؟

این یوزر رو ازش خارج میشم الان و میدم به خداوندگار بعدی.
    خدای خدایان

6. 6 کاربر از پست مفید kh0da سپاس کرده اند .

صفحه 54 از 54 نخستنخست ... 42434445051525354

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.