صفحه 69 از 69 نخستنخست ... 193949596566676869
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 682 , از مجموع 682

موضوع: مافیا دور بیست و پنجم: گمشده های پرواز 815

سرمربی

JuventusJuventusJuventus
    سپاس ها
    12,302
    سپاس شده 23,216 در 3,144 پست
    کشور من
    Italy

من فعلا همینقد مغزم جواب میده که بگم آره امین ، اون چارلی هارپر بوده
    راستی اون دور ، بحث اوبرین هم داغ بود اوبرین بودنه صاحب هم ایهام داشت

بعد هم من هرجور نگاه میکنم ، میبینم بالانس اون دور هم واقعا خوب بود

2. 3 کاربر از پست مفید b3hNaM سپاس کرده اند .

سرمربی

EsteghlalRealMadridChelsea
    مربی محبوب
    Mourinho
    بازیکن محبوب
    Iker,Frank,Cesc
    تیم محبوب
    España
    سپاس ها
    22,434
    سپاس شده 20,087 در 2,815 پست

من اومدم

اول از همه بگم که اولین دوره در سابقه مافیاییم بود که مافیا شدم. چه توی نت و چه بیرون تا حالا سابقه مافیا بودن نداشتم
    به خاطر همین خیلی استرس داشتم. همین استرس باعث شد که بیش از حد بخوام با بهنام همه چی رو هماهنگ کنم و وسواس بدی توی پست زدن پیدا کنم.
    تایم زیادی رو هم نبودم توی بازی. وقتی اومدم هم حرفی واسه گفتن نداشتم.
    پویا خوب درک کرد منو مایکل خیلی بیگناهانه بازی میکرد و مثل یه بیگناه همه جوانب رو در نظر میگرفت، ولی واقعا دیگه جای صحبت واسه من نذاشته بود. انگار خودشم یادش رفته بود بیگناه نیست

ولی جدا از این قضیه، نقشه های مافیانه مون خیلی خوب داشت پیش میرفت! تا اونجایی که ما فکر کردیم 2 تا فرقه توی بازی هست و روز سوم باید یه فرقه رو اعدام کنیم و یا شب بکشیمش!!!
    اگه میدونستیم سعید تنها فرقه بازیه، بهنام رای رو از روی چارلی برنمیداشت و هر جور شده اعدامش میکردیم. اینجوری نظرات روی من یه کم معتدل تر هم میشد، چون تنها کسی که نمیخواست چارلی اعدام بشه من بودم!

ولی از اون لحظه ای که هوگو گفت من اسنایپرم به بهنام گفتم که اگه جذب نشده باشه، منو امشب میزنه
    چون خیلی اعتقاد داشتیم به اینکه فرقه جذب موفق زنده داشته، از بین همه هوگو رو آدم جذب شده میدیدیم.
    ولی آخر کار که دیگه فهمیدیم فرقه ترکیده، گفتیم شب هوگو رو میزنیم شاید شانس داشته باشیم و هوگو منو نزنه که زد

به نظر خودم اگه وقت بیشتری داشتم واسه حضور توی بازی، میتونستم بهتر بازی کنم که کمتر همه مشکوک بشن بهم
    ولی واقعا سخت بود، مخصوصا اون روزی که تا ساعت 12 ظهر و بعدم از 4 بعدازظهر به بعد نبودم و بهنام هم که گفت به خودت رای بده و برو و من هنوز نفهمیدم چرا اینو گفت

با این حال بعد از کشته شدنم به بهنام گفتم که ما میتونیم ببریم، تسلیم نشو اون روز که راحت سایر اعدام میشد و بعدشم چارلی چون میثم توی بازی بود
    یعنی میثم حتی اگه بهنام اعدامشم میکرد باز میگفت مایکل بیگناهه

نکته آخر اینکه قرارمون از اول این بود که بهترین و خطرناکترین بازیکن روز اول رو شب بزنیم که کسی نبود جز جک وسطای فاز روز که فهمیدم جک رضاست، بهنام هر کس دیگه رو پیشنهاد میداد، من میگفتم نه همون رضا رو بزنیم تسویه حساب دیدی چه حالی میده روز اول بازی ناک اوت بشی؟

از پویا خیلی تشکر میکنم، بالانس جالبی بود و هر 3 تیم شانس مساوی داشتن واسه برنده شدن. خیلی هم مخش رو خوردم که همینجا ازش معذرت میخوام بابت غرغرها و زورای الکیم واسه حرف کشیدن از زیر زبونش
    خیلی آدم سفتیه این پویا، محض رضای خدا یه سوتی هم نداد
    Never allow a friend to cry alone
    ویرایش توسط BlUe HeArT : 18th August, 2015 در ساعت 02:14 PM

4. 7 کاربر از پست مفید BlUe HeArT سپاس کرده اند .

صفحه 69 از 69 نخستنخست ... 193949596566676869

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 1