صفحه 90 از 90 نخستنخست ... 520406070808687888990
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 898 , از مجموع 898

موضوع: ارتش سـُرخ - مهرداد اولادی هم به هادی و همایون پیوست

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,055
    سپاس شده 3,888 در 912 پست
    کشور من
    England

حامد وفائی خبرنگار باسابقه مطبوعات از پشت پرده کنسل شدن دوبازیکن مدنظر برانکو نوشت

این برای چندمین بار است بازیکنی که مورد توجه باشگاه پرسپولیس بوده با پیشنهاد باشگاه استقلال یا باشگاههای دیگر مواجه می شود. البته این امر در بازار نقل و انتقالات فوتبال ایران و حتی جهان امری عادی است. اما در این میان موضوع آرش افشین و مهرداد محمدی در نوع خود جالب به نظر می رسد این دو بازیکن در ابتدا مورد توجه برانکو قرار داشتند اما به یکباره از لیست او خارج می شوند.
    مهرداد محمدی که بدون مدیر برنامه تمام تلاشش را کرد تا به پرسپولیس برسد ، به یکباره با بی میلی برانکو روبرو می شود. آرش افشین نیز همین سرنوشت را پیدا کرد.
    حتی باشگاه پرسپولیس از حمید استیلی در مورد وضعیت فنی و بدنی این مهاجم استعلام گرفت و استیلی ، افشین را مهاجمی با خصوصیات خوب و مناسب برای خط حمله پرسپولیس توصیف کرد اما به یکباره این بازیکن هم از لیست برانکو خط خورد تا با پیشنهاد استقلال مواجه شد.
    حال مهرداد محمدی سر از سپاهان درآورده و آرش افشین در آستانه پیوستن به استقلال است.
    در این میان حرفها و حدیثها بسیار زیاد است .حرف و حدیث هایی که تاکید بر نقش ویژه همراهان همیشگی و البته رسانه ای برانکو دارند.
    این که مشاوران و دوستان رسانه ای برانکو نقش مهمی در جذب بازیکنان پرسپولیس و تفکرات برانکو داشته اند. همین که مهرداد محمدی با عنوان پدیده و جوان اول فوتبال ایران تنها به دلیل این که مدیربرنامه ندارد و پاسخگوی بسیاری از واسطه ها و چهره های نزدیک به برانکو نیست، به یکباره از لیست خط می خورد یا آرش افشین بصورت خود جوش از تفکرات برانکو خارج می شود نشان می دهد که این قصه سر دراز دارد.

حامد وفائی

2. 4 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,488
    سپاس شده 8,407 در 1,493 پست

میشه لینک خبرو هم بدی ممنون

4. 4 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,055
    کشور من
    England

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedxxx24 نمایش پست ها
    میشه لینک خبرو هم بدی ممنون
    حامد جان این مطلب کانال تلگرام روزنامه پیروزی زده بود که اخبارش تقریبا صد در صد درسته من همه ی اخبارپرسپولیس از اونجا دنبال میکنم

راجب قضیه ی تیم ملی من بهتون قول میدم این بازیکنای بی تعصب ما طرف کیروش میگیرن تا برانکو

6. 3 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    75,150
    سپاس شده 50,206 در 8,129 پست
    کشور من
    Iran

بچه ها میون کلامتون! یکیتون تاپیک فصل جدید رو بزنه.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 3 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,387
    سپاس شده 31,552 در 4,220 پست
    کشور من
    Italy

باز رسیدیم فصل نقل و انتقالات و شاهد شاهکارهای جناب طاهری بی عرضه هستیم.
    بیرانوند و سید جلال که گزینه ای غیر از پرسپولیس نداشتند و جذب ساسان انصاری هم که عمه ی منم از پسش بر می اومد؛ فقط امیری که اونم با پول و هنر هدایتی جذب تیم شد.
    کنعانی و محمدی تو مشت خودمون بودند که فراریشون داد و کاوه رو هم بعد از شونصد جلسه داره به استقلال تعارف میکنه.
    من فکر می کنم طاهری با هر بازیکنی ششصد جلسه میذاره و هر جلسه هم میگه ۴۰۰ تا بگیر و تموم.
    توافق با یه بازیکن که اینقدر جلسه گذاشتن نداره؛
    یه پیشنهاد درست و حسابی و معقول بده و تمام؛ میاد، خوش اومد؛ نیومد، به سلامت و بلافاصله گزینه ی بعدی.
    این ۴ امین نقل و انتقالاتیه که طاهری مدیر ماست و به معنی واقعی کلمه مثل ماست عمل می کنه.
    تازه امسال تیم ما با برانکو به ثبات و بلوغ تاکتیکی رسیده و به لحاظ فنی بهترین شرایط برای پیشرفت بازیکنا رو داره و پارسال اکثر بازیهامون ورزشگاه پر بود و تیم کاملا تحت حمایت هوادارا بود و از طرفی هدایتی هم به کمک پرسپولیس اومده؛
    با توجه به این شرایط ایده آل، ببینین چقدر طاهری بی عرضه است که هیچ غلطی نمی تونه بکنه.
    با این شرایط به برانکو حق میدم خالقی فر!!!!؟ رو نگه داره.
    مگه اینکه طارمی بمونه و خود برانکو یه مدافع وسط خوب خارجی پیدا کنه؛ و گرنه از طاهری خرفت، هیچ بخاری بلند نمیشه.

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

10. 4 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,055
    کشور من
    England

واقعا منم میخواستم اینو بگم دیگه امکان خرید مهاجم خوب نیست یعنی دیگه کسی نمونده که جذب بشه امیدوارم طارمی معرفت به خرج بده شرایط درک کنه و بمونه وگرنه باید تو سه جام با علیپور و یه مهاجم مزخرف خارجی رقابت کنیم

12. 4 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,055
    کشور من
    England

یعنی خاک بر سر طارمی اینا که عقده ی خارج دارن یکی میشن مثل انصاری فرد اخه یونانم لیگ شد

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، مهدی طارمی مهاجم ملی‌‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس که قراردادش با این باشگاه به اتمام رسیده صبح امروز از بوشهر راهی تهران شد تا پیش‌قرارداد خود را با باشگاه جدیدش امضا کند. امروز طارمی و وکیل او در تهران جلسه‌ای با نماینده یک باشگاه یونانی داشتند و پیش قرارداد طارمی با این باشگاه امضا شد. نماینده این باشگاه یونانی قرار است برای اخذ پروانه کار ملی‌پوش فوتبال کشورمان در یونان اقدامات لازم را انجام دهد تا طارمی به زودی راهی تیم جدیدش در کشور یونان شود. ابراهیمی وکیل طارمی این خبر را تأیید کرد.

14. 4 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    41,187
    سپاس شده 41,695 در 7,593 پست
    کشور من
    Italy

خیلی جالبه 2هفتست تمرینات شروع شده هنوز یه مدافع تو تمریناتمون نیست نه سید نه ماریچ نه رضایینان . یه انصاری که اونم مصدومه . بازم مثل فصل قبل اوایل فصل باس هر بازی 10 گل بخوریم تیم دفاعش سر و سامون بگیره .

یه دفاع باس بگیریم ای کاش میشد ایرانی بود . البته یه دفاع کمه ولی بازیکن پیدا نمیشه . مهاجمم ای کاش میشد ایرانی گرفت که البته تو ایران الان مهاجم خوب پیدا نمیشه بر فرض مثال امثال حسن زاده هم بیان باید بعنوان مهاجم سوم شناخته بشن مگر پول خوبی خرج کنن با 3 4 میلیارد یه مهاجم تاپ بگیریم که بازم مثل هندونه در بستست .

الان 3 تا بازیکن میخایم من میگم دوتا دفاع و یه مهاجم باس گرفت نه دوتا مهاجم و یه دفاع . چون امیری عالیشاه انصاری همه میتونن مهاجم دوم بازی کنن . دفاع مهمه

یه زمانی واسه زدن تایپیک صف بود میثم الان دو هفتست داره زار میزنه تایپیک بزنین

کوچ به تایپیک جدید .

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

ویرایش توسط ŞĄĤĘƁ : 19th June, 2016 در ساعت 04:52 PM

16. 4 کاربر از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده اند .

صفحه 90 از 90 نخستنخست ... 520406070808687888990

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع