نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه بازی؟

رأی دهندگان
6. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • برد پرسپولیس

6 100.00%
  • مساوی

0 0%
  • برد بنیادکار

0 0%
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: پرســــــپولـــیس ـ بنیــــــــــاد کار * جشن صعود در آزادی *

کاپیتان تیم

PerspolisRealMadridManchesterCityJuventus
    مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,056
    سپاس شده 3,758 در 1,113 پست
    کشور من
    Iran

افرین به غیرتشون.طارمی کلا نابود کرد بنیادکارو.نوری و عالیشاه و کفشگری و نورالهی فوق العاده بودن.حاتمی و علی عسگری هم اتوبان 100 لاینه درست کردن!!!!!

برانکو تیمو حسابی تکون داده و زلزله به وجود اورده.

از الهلالم نترسین.النصر از الهلال قوی تر بود و حتی فولاد با اون همه نامیدی و ضعف یک گل توی عربستان خورد

بازی رفت باید 3-1 یا دو هیچ ببریم....امیدوارم صعودمون راحت باشه و تا فینال که رفت و برگشت هست صعود کنیم و قهرمان بشیم.البته از این یک هشتم صعود بکنیم بازیکنای جدید میتونیم بگیریم و این خیلی خوبه

2. 8 کاربر از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده اند .

مســئول مسـابقـات پیـشبیـنی

PerspolisBarcelonaJuventus
    مربی محبوب
    برانکو، گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مهدوی کیا، علی کریمی، عابدزاده، کریم باقری، مسی و ...
    تیم محبوب
    آرژانتین، ایتالیا، اسپانیا
    سپاس ها
    32,590
    سپاس شده 17,237 در 3,131 پست
    کشور من
    Italy

همین صعود هم خیلی خوبه واقعن الهلال و بازی تو عربستان سخته... امیدوارم نتیجه بگیریم

4. 7 کاربر از پست مفید gpep سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,041
    سپاس شده 49,899 در 8,048 پست
    کشور من
    Iran

منم تبریک اساسی میگم.
    میریم که الهلال رو با ارتش سرخ 100 هزار نفری بترکونیم.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 7 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,430
    سپاس شده 31,592 در 4,226 پست
    کشور من
    Italy

النصر بعد از الهلال و الاتحاد، پر افتخارترین تیم عربستانی است و پارسال هم قهرمان لیگ عربستان شد و امسال هم در حالیکه فقط دو هفته تا پایان لیگ عربستان باقی مونده، در صدر جدول و عملا بخت نخست و مسلم قهرمانی مجدد در لیگ این کشوره.

این رو هم اضافه کنم که دو تیم عرببستانی قدرتمند دیگه ( یعنی الهلال که الان سومه تو لیگشون و هیچ شانسی برای قهرمانی نداره و البته الاهلی که تنها رقیب جدی قهرمانی برای النصر در این دو هفته باقی مونده است! ) به عنوان تیم اول راهی دور بعد شدن که تو مرحله ی حذفی رقیب ما و نفت هستند و فقط الشباب ( که تیم 5 ام لیگشونه ) عملکرد ضعیفی از خودش به جای گذاشت!

کلا عربستانی ها بعد از کره ای ها، بهترین عملکرد رو در آسیا داشتند و همین الهلال که با ما بازی داره، دومین تیم پر افتخار آسیاست و پارسال هم اگر داوری وحشتناک و فاجعه آمیز داور ژاپنی با نادیده گرفتن سه پنالتی مسلم در دیدار برگشت تو عربستان به نفع الهلال نبود، قطعا این تیم قهرمان آسیا میشد!
    ( کلا دیگه باید کم کم نفوذ استرالیایی ها و تاثیر این نفوذشون در داوری ها و تصمیمات ای اف سی رو خطری بزرگ و جدی تلقی کرد! )

از اون طرف تیم لخویا با اختلافی فاحش ثروتمندترین تیم آسیاست و با اینکه فقط 5 سال از تاسیسش میگذره، در این سالها 4 بار قهرمان لیگ قطر و یکبار هم نایب قهرمان شده که آخرین قهرمانیشون هم همین دو هفته ی پیش رقم خورد و تو آسیا هم یکبار به جمع 8 تیم برتر آسیا راه یافتند!

تیم دیگه گروهمون بنیاد کار، هم با اینکه فقط 8 سال از تاسیسش میگذره، قدرتمندترین و بهترین و پولدارترین تیم ازبکستانی است و در 7 سال اخیر 5 بار فاتح لیگ ازبکستان شده و تنها دو بار ( یک نایب قهرمانی و یک چهارمی ) از فتح لیگ ازبکستان باز مونده!

اما نکته ی عجیب تر و قابل تامل در مور بنیاد کار اینه که این تیم امسال هشتمین سال متوالی حضور در لیگ قهرمانان آسیا رو تجربه کرد و جالب اینکه در هر 7 دوره قبلی، موفق شده بود از گروهش صعود کنه و دو بار به مرحله نیمه نهایی و یکبار هم به مرحله یکچهارم صعود کرده بود و امسال برای اولین بار بود که از راهیابی به دور بعد باز موند و فکر کنم از این حیث تنها تیم آسیایی ای بوده که چنین رکورد فوق العاده ای رو از خودش تو لیگ قهرمانان بر جای گذاشته!

و ما تو چنین گروه وحشتناکی موفق به صعود به دور بعد شدیم؛ حال اونکه سه تیم دیگه ایرانی که در بالای جدول و در شرایط خوبی هم هستند، در گروه های ساده، عملکرد ضعیفی داشتند و نفت در ساده ترین گروه ممکن، با کسب فقط 8 امتیاز و با خوش شانسی محض راهی دور بعد شد!

و باز جالبه که پرسپولیس با کسب 12 امتیاز در سخت ترین گروه ممکن، در 6 گروه دیگه آسیا،تیم اول میشد و این خودش نشون دهنده ی کیفیت بسیار بالای تیم های گروه ماست!

اینا رو گفتم که بگم صعود از این گروه با چاشنی ثبت دو رکورد حضور 100 هزار نفری، یک کار بزرگ بود اونم با این نخبه هایی که الان تو تیممون داریم!

ولی بازم میگم هیچ امیدی به صعود به دور بعد و برتری مقابل الهلال با نفراتی مثل علی عسگر و سوشا ندارم!

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

ویرایش توسط VaHiD BaGgIo : 7th May, 2015 در ساعت 03:47 PM

8. 7 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

RealMadridRealMadridRealMadridPerspolis
    مربی محبوب
    برانکو
    تیم محبوب
    رئال مادرید - پرسپوليس
    سپاس ها
    28,465
    سپاس شده 39,730 در 5,537 پست
    کشور من
    Iran

منم صعود رو تبريك ميگم .گل به خودي خوشكلي زدن برامون
    خوش به حال اونايي كه استاديوم بودن
    [SIGPIC][/SIGPIC]

10. 9 کاربر از پست مفید حسین باتیستا سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    پرسپولیس - لیورپول - یوونتوس
    سپاس ها
    4,794
    سپاس شده 5,855 در 1,344 پست

وحید جان ، به نظر خود من نتیجه گیری تو لیگ قهرمانان حتی با همین نخبه هایی که تو اسم بردی فقط نشون دهنده اینه که تیم ما کیفیت لازم برا نتیجه گرفتن رو داره منتها ، با جفایی که در حق تیم می شه و همیشه متاسفاه 90 درصد اشتباهات بسیار تاثیر گذار داوری به ضرر تیم ما هست انگیزه کافی برای ادامه لیگ رو از بازکنا و حتی شاید کادر فنی تیم می گیره، شما نگاه کن چه طور اشتباهات داوری در تقابل با استقلال و سپاهان هر ساله و در هر بازی اتفاق می افته ، ما این 4 - 5 سال گذشته هیچ وقت تیمی نبودیم که مقابل این دو تیم از نظر فنی شکست بخوریم، این چیزا کاملا مشخص می کنه که دست های پشت پرده ای هستن که واقعا جلوی موفقیت تیم رو می گیرن.
    1 علت دیگه بی انگیزگی تیم توی لیگ اینه که متاسفانه طرفدارا اون حمایت لازم رو از تیم دیگه ندارن ، واسه بازی های لیگ هم نمی گم 100 هزار نفر اما اگر 60 هزار نفر تو هر بازی که تو آزادی میزبان هستیم برن و حمایت خودشون رو نشون بدن هم بازیکنا و هم کادر فنی هم مطمئنا با جون و دل مایه می ذارن. درسته که تیم نتیجه نمی گیره اما دلیل نمی شه حمایت ازش نشه، به نظرم این خواسته همونایی هست که تو 1 سال 3 تا مدیر عامل برای تیم عوض کردن و سر ملت رو به دلقک بازی ای به اسم خصوصی سازی گرم کردن. خصوصی سازی ای که فکر نمی کنم انجام بشه چون من همچنان معتقدم که 90 درصد اتفاقات ناخوشایندی که تو این سال ها برای پرسپولیس می افته واسه اینه که 1 عده که قدرت مملکت دستشونه از این که کسی محبوب 40 میلیون هوادار بشه می ترسن.

12. 8 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,430
    سپاس شده 31,592 در 4,226 پست
    کشور من
    Italy

رئوف، اشتباهات داوری معمولا بیشتر به ضرر ما بوده؛ بخصوص در مواقع حساس، ولی من این عامل رو نمی تونم برای ناکامی تیم بپذیرم و گفتم که کیفیت داوری ایران از سطح فوتبالش خیلی بالاتره و نمیشه بیشتر از این داورا انتظار داشت.

اما در مورد تماشاگرا، کاملا و صد در صد حرفت رو قبول دارم؛ وقتی این نخبه ها با حضور 100 هزار نفری و پر شور هوادارا، میان النصر و لخویا و بنیادکار رو با این کیفیت عالی می برند، قطعا به قول شما اگر حمایت هوادارا در لیگ و مثلا با حضور 50، 60 هزار نفر هم وجود داشته باشه، بردن تیم های بی کیفیت و بی تاکتیک ایرانی و از جمله راه آهن و سایپا و نفت سلیمان و حتی تیم های مدعی ای مثل نفت و سپاهان، اصلا کار سختی نیست!

باید بپذیریم پرسپولیس بدون تماشاگراش هیچ فرقی با راه آهن و پیکان و نمی دونم حتی نیروی زمینی نداره و اگر ما می خوایم پرسپولیس همون تیم محبوب ما باشه، باید از اول فصل تا آخر فصل حضور گسترده و پر رنگ در بازیهای خانگی داشته باشیم و خودمون باعث مقتدر شدن و با شخصیت شدن تیم باشیم!

هر چند قیمت بلیط نسبت به درآمد عامه ی مردم و بخصوص قشر دانش آموز که طیف اصلی تماشاگران ورزشگاهی رو تشکیل میده، خیلی زیاده و تجربه های اخیر به خوبی نشون داد که باید بلیط بازیها رو خیلی ارزانتر کنند!

وقتی حضور هواداران در ورزشگاه گسترده و پر رنگ باشه، اونوقت یه آقا قلدره ای مثل گودرزی هم پیدا نمیشه که جرات کنه با دار و دستش و دوستانش در پشت پرده، هر غلطی که خواستن بکنن و پرسپولیس بزرگ رو به این وضع اسفبار بکشونند!

به قول معروف " از ماست که بر ماست. "

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

14. 6 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

PerspolisManchesterUnitedJuventusRealMadrid
    مربی محبوب
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    مهدوی کیا
    تیم محبوب
    تیم ملی آلمان
    سپاس ها
    106
    سپاس شده 373 در 95 پست
    کشور من
    Iran

بازی خیلی خوبی بود و تونستیم یه بازی سخت رو با پیروزی پشت سر بگذاریم. بازم صدهزار نفر ورزشگاه رو پر کردن و یه شب خاطره انگیز رو شاهد بودیم. کل بازی دلهره داشتم که نکنه دوباره از اون سوتیهای تاریخی بدیم و به باد فنا بریم که خوشبخنانه نشد
    دور بعد خوردیم به الهلال که همیشه پاپیچ تیمهای ایرانی بوده و امیدوارم تا اونموقع بنگر برگرده تا بتونیم با تمام قوا به جنگ این تیم عربستانی بریم.

16. 5 کاربر از پست مفید رامینی سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.