صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: مزایده سرخابی ها ~ همه چیز منتفی شد!!! ~

بازیکن ذخیره طلایی

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    بازیکن محبوب
    Number 6
    تیم محبوب
    RED ARMY
    سپاس ها
    3,306
    سپاس شده 2,488 در 327 پست

پیش فرض مزایده سرخابی ها ~ همه چیز منتفی شد!!! ~

مزایده سوم دو باشگاه پرسپولیس و استقلال امروز در محل سازمان خصوصی سازی برگزار شد ..

خریداران مشخص شدند ..

مرحله سوم مزایده باشگاه پرسپولیس و استقلال ظهر امروز آغاز شد. طی این مزایده 4 شرکت خواهان خرید پرسپولیس و استقلال شدند.
    شرکت بهنام پیشرو کیش با حضور نماینده‌اش منصور عرفانیان، شرکت استیل‌آذین با حضور نماینده‌اش سیدحمید ادبی و علیرضا معظمی‌‌‌نیا که نماینده‌اش حضور نداشت سه فردی هستند که خواهان خریداری سهام پرسپولیس شدند.

همچنین شرکت شورایکو خواهان خرید سهام استقلال است.

خریدار پرسپولیس اعلام شود دیگر دست کسی به جایی بند نخواهد بود
    پوری‌حسینی: متقاضی خرید استقلال بی‌دقتی کرد/ خریداری فاقد اهلیت باشد صلاحیت او قبول نخواهد شد

رئیس سازمان خصوصی‌سازی گفت: فردی که متقاضی خرید استقلال بود بی‌دقتی کرد و فکر می‌کرد که نیازی به واریز پول نیست

به گزارش خبرگزاری فارس، علی اشرف پوری‌حسینی رئیس سازمان خصوصی‌سازی درباره باز شدن پاکت‌های پیشنهادی برای دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: با وجود این که 2 نفر به موقع مبالغ واریزی را نداده بودند ما اصرار کردیم که این پاکت‌ها باز شود هر چند که خودشان گفتند اقدام به واریز نکرده‌اند.

وی ادامه داد: یک نفر خریدار استقلال بود که قسمتی از مبلغ را واریز نکرده بود و به همین دلیل در این مزایده شکرت داده نشد اما راهکار این است که چون استقلال خریداری در این مزایده نداشته مزایده را برای استقلال تکرار کنیم یا این که هر راهکار دیگری را که هیات واگذاری پیش روی ما قرار می‌دهد انجام دهیم. برای استقلال مزایده یا تکرار می شود یا روش‌های دیگر را در پیش می‌گیریم.
    پوری‌حسینی درباره وضعیت متقاضیان باشگاه پرسپولیس هم خاطر نشان کرد: برای پرسپولیس 3 پیشنهاد مطرح بود که یکی از پیشنهاد دهندگان برای آمدن به تهران دچار مشکل شد و حادثه‌ای برایش پیش آمد اما این فرد حتی مدارک فیش واریزی هم به همراه داشت اما پاکت او باز نشد و 2 پاکت دیگر هم برای پرسپولیس باز شد که یکی 298 میلیارد تومان و دیگری 296 میلیارد و 666 میلیون تومان بود البته در این باره اصرار دارند که ما نگوییم اما یکی از این دو پیشنهاد در ساعت مقرر به دست ما نرسیده بود و احتمال دارد که این پیشنهاد پیگیری نشود هرچند که اسم آن را نمی‌گوییم.
    وی افزود: وضعیت پرسپولیس در هیات واگذاری بررسی خواهد شد چرا که سپرده واریزی با اما و اگر مواجه است و باید دید این فیش واریزی مورد قبول هست یا نه و نهایتا تا روز سه‌شنبه این مساله به طول خواهد انجامید هر چند که ما تاکید داریم هر 3 وزیر عضو هیات واگذاری در روز یکشنبه در این جلسه شرکت کنند و اگر این اتفاق نیفتاد نهایتاً در روز دوشنبه مورد بررسی قرار بگیرد. درباره استقلال هم باید بگویم تکرار یا عدم تکرار وضعیت فروش باشگاه استقلال هم مشخص خواهد شد و اگر هیات واگذاری اجازه دهد در یک فاصله کوتاه 10 روزه مزایده این باشگاه را تکرار می‌کنیم و این مساله تا نهایتا سه‌شنبه مشخص می‌شود.
    پوری‌حسینی درباره این که چرا پاکت استقلالی‌ها خالی بود افزود: فرد خریدار فکر می‌کرد باید نقدی پول بدهد و نیازی به واریز پول نیست و بی‌دقتی کرده بود اما امیدوارم برای مزایده بعدی این فرد و سایرین وارد این رقابت شوند.
    پوری‌حسینی در ادامه اظهار داشت: مشکل این است که سپرده‌ای که برای خریدار پرسپولیس باید واریز می‌شد و تا به الان واریز نشده و اگر اثبات کنند که در موعد مقرر این کار را انجام داده‌اند به طور حتم برای این فرد نیز احقاق حق خواهد شد.
    وی ادامه داد: ما آگهی زده بودیم و اجباری برای حضور در مزایده وجود نداشت اگر فردی به موقع پول خود را واریز کرده باشد حق آنهاست اما اگر معظمی‌نیا ثابت کند که پول خود را در موعد مقرر پرداخت کرده حق آنها را اعاده خواهیم کرد و به این موضوع رسیدگی می‌کنیم.
    مدیر عامل سازمان خصوصی‌سازی یادآور شد: اگر کسی همه کارهای خود را درست انجام داده باشد اما فاقد اهلیت لازم باشد به طور حتم صلاحیت او قبول نخواهد شد.
    وی تأکید کرد: در بین پاکت‌ها نه پیشنهادی از خودروسازان بود و نه مالک ملوان و نه از شرکت رفاه.
    پوری‌حسینی گفت: اگر نام خریدار پرسپولیس اعلام شود دیگر دست کسی به جایی بند نخواهد بود اما اگر هیچ کدام برنده نشوند به طور حتم فرصت رسیدگی برای فردی که اعتراض کرده وجود خواهد داشت اما منتظر اعلام برنده باشید.
    وی در پایان گفت: معظمی‌نیا باید تا دیروز اقدام به واریز وجه می‌کرد و اگر تا ساعت 2 امروز این پول را به ما می‌دادند مشکلی وجود نداشت اما باید ثابت کنند که این اتفاق افتاده است.

Number 6

ویرایش توسط red_girl : 29th April, 2015 در ساعت 06:05 PM

2. 8 کاربر از پست مفید red_girl سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

MilanMilanMilanMilan
    مربی محبوب
    Don Fabio Capello
    بازیکن محبوب
    Great Paolo Maldini
    تیم محبوب
    Milan
    سپاس ها
    25,055
    سپاس شده 28,464 در 5,165 پست
    کشور من
    Germany

این معظمی نیا اصلا معلوم هست کیه؟کارش چیه؟

خدا کنه بهنام پیشرو رد صلاحیت بشه و تیم دست این سیاسی کثیف نیفته

4. 7 کاربر از پست مفید Hamed سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

بازیکن محبوب
    Number 6
    تیم محبوب
    RED ARMY
    سپاس ها
    3,306

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed نمایش پست ها
    این معظمی نیا اصلا معلوم هست کیه؟کارش چیه؟

خدا کنه بهنام پیشرو رد صلاحیت بشه و تیم دست این سیاسی کثیف نیفته
    مثل اینکه خودش خریدار نیست و از طرف یکی دیگه اومده . که اونم من شنیدم مالک یه برند محصولات غذایی تو کرمانشاه هست که اگه واقعا اون باشه 300 میلیارد اصلا براشون پولی نیست .. اگه این گروه باشه چند برابر هدایتی ثروت دارن
    البته بهنام پیشرو هم ربطی به سیاسی نداره و شرکت گلرخسار هست که پسرعموهای خادم عضو هیئت مدیره ش هستن :/

Number 6

ویرایش توسط red_girl : 29th April, 2015 در ساعت 09:02 PM

6. 6 کاربر از پست مفید red_girl سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

MilanMilanMilanMilan
    مربی محبوب
    Don Fabio Capello
    بازیکن محبوب
    Great Paolo Maldini
    تیم محبوب
    Milan
    سپاس ها
    25,055
    کشور من
    Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط red_girl نمایش پست ها
    مثل اینکه خودش خریدار نیست و از طرف یکی دیگه اومده . که اونم من شنیدم مالک یه برند محصولات غذایی تو کرمانشاه هست که اگه واقعا اون باشه 300 میلیارد اصلا براشون پولی نیست .. اگه این گروه باشه چند برابر هدایتی ثروت دارن
    البته بهنام پیشرو هم ربطی به سیاسی نداره و شرکت گلرخسار هست که پسرعموهای خادم عضو هیئت مدیره ش هستن :/
    همچین برند غذایی که توی کرمانشاه اینقدر پول داشته باشه وجود نداره

فقط یه خانواده ای به اسم مدلل هست که کارخونه روغن نباتی نازگل و صنایع سیمان سامان رو دارن که اونا هم اینقدر وضعیت مالیشون بد شد که الان با 10% توان هم کارخونه هاشون کار نمی کنه

8. 7 کاربر از پست مفید Hamed سپاس کرده اند .

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,255 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

یارو با پراید اومده گفته 300 میلیاردم نقده،قسط هم نمی خوام.به نظر من دنبال معروف شدن بوده.سرکاریه...
    به نظر منم سیاسی پشت بهنام پیشروست.این وزغ موزی ول کن ما نیست.ولی اگر تیم برسه به هدایتی تیمو بعد چند سال در حد این عربا میبنده.اصلا فضای رقابتی به وجود میاد کلا سطح لیگمون بالا میره.قطعا بازیکن خوب خارجی هم میاره و قیمتای فضایی بازیکنای داخلی هم کم میشن.
    شایدم من خیلی خوش بینم!!!

10. 8 کاربر از پست مفید InTeR سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    ناصر حجازی
    بازیکن محبوب
    ناصر حجازی
    سپاس ها
    66,088
    سپاس شده 64,144 در 9,008 پست
    کشور من
    Ghafelgir

نه بابا
    سیاسی و بهنام پیشرو دشمن هستن کاملا.یکی از دلایلی هم که سیاسی افتاد زندان همیشن بهنام پیشرو و شکایتش مبنی بر قرارداد موازی اسپانسری سیاسی با یه شرکت دیگه بود.
    سیاسی امسال پرسپولیس رو بهش دادن و گفتن هر چی در آوردی ماله خودت هر چی هم خرج کردی از جیب خودت...اونم واسه درآمدهای باشگاه با بهنام پیشرو قرارداد بست و پیراهن و یه سری چیزها رو اجاره داد

این معظمی نیا هم چون با پرواز از کرمانشاه اومده بوده با پراید آژانس بوده.انگار تو دبی و ترکیه تجارت داره و اصالتا کرمانشاهی هست.
    Puyol: I came here as a boy and I leave with a family
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

12. 6 کاربر از پست مفید Capitan Puyol سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

بازیکن محبوب
    Number 6
    تیم محبوب
    RED ARMY
    سپاس ها
    3,306

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed نمایش پست ها
    همچین برند غذایی که توی کرمانشاه اینقدر پول داشته باشه وجود نداره

فقط یه خانواده ای به اسم مدلل هست که کارخونه روغن نباتی نازگل و صنایع سیمان سامان رو دارن که اونا هم اینقدر وضعیت مالیشون بد شد که الان با 10% توان هم کارخونه هاشون کار نمی کنه
    منظور منم همون مدلل بود
    من خودم کرمانشاه زندگی میکنم اینطور نیست که شما میگین
    درسته دو تا از کارخونه هاشون تعطیل شد اما اینقد ثروت و کارخونه دارن که نازگل و غنچه توش گمه .. الان کم کم دارن راهش میندازن دوباره ..
    البته همه چی که پول نیست و اینم فقط یه شایعه بود گروه مدلل اصلا دنبال تیم داری نیستن ..

نقل قول نوشته اصلی توسط InTeR نمایش پست ها
    یارو با پراید اومده گفته 300 میلیاردم نقده،قسط هم نمی خوام.به نظر من دنبال معروف شدن بوده.سرکاریه...
    به نظر منم سیاسی پشت بهنام پیشروست.این وزغ موزی ول کن ما نیست.ولی اگر تیم برسه به هدایتی تیمو بعد چند سال در حد این عربا میبنده.اصلا فضای رقابتی به وجود میاد کلا سطح لیگمون بالا میره.قطعا بازیکن خوب خارجی هم میاره و قیمتای فضایی بازیکنای داخلی هم کم میشن.
    شایدم من خیلی خوش بینم!!!
    اینطور که خودش گفت پروازش تاخیر داشته و با هواپیما اومده شاید از فرودگاه با تاکسی اومده
    بهرحال ادم بی دست و پایی بود
    بهنام پیشرو ربطی به سیاسی نداره اتفاقا از سیاسی شکایت کردن و زندان انداختنش
    هدایتی از همه بهتره فقط مشکلش اینه که با حمایتی که از طرف پیشکسوتا ازش شد معلوم نیست بعدا چجوری میخواد همشون رو راضی نگه داره ..

Number 6

14. 6 کاربر از پست مفید red_girl سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

MilanMilanMilanMilan
    مربی محبوب
    Don Fabio Capello
    بازیکن محبوب
    Great Paolo Maldini
    تیم محبوب
    Milan
    سپاس ها
    25,055
    کشور من
    Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط red_girl نمایش پست ها
    منظور منم همون مدلل بود
    من خودم کرمانشاه زندگی میکنم اینطور نیست که شما میگین
    درسته دو تا از کارخونه هاشون تعطیل شد اما اینقد ثروت و کارخونه دارن که نازگل و غنچه توش گمه .. الان کم کم دارن راهش میندازن دوباره ..
    البته همه چی که پول نیست و اینم فقط یه شایعه بود گروه مدلل اصلا دنبال تیم داری نیستن ..
    منم کرمانشاهیم!
    مدلل ها چند سال پیش خیلی وضعشون خوب بود و همین غنچه رو که اشاره کردی خریدن و بعدشم سامان رو راه انداختن اما دوره م.ا.ن (لعنت الله علیه) به شدت از نظر مالی افت کردن و یه سری مشکلات دیگه هم براشون پیش اومد و همین نازگل رو هم الان داره 3پاه اداره می کنه و عملا دست خودشون نیست

اون خط آخر هم تایید میشه،اینا اصلا دنبال این چیزا و ورزش نیستن

پ.ن: اگه این معظمی وضعش خوب باشه ازش حمایت می کنم،عرق کٌردی

ویرایش توسط Hamed : 29th April, 2015 در ساعت 11:37 PM

16. 5 کاربر از پست مفید Hamed سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,142
    سپاس شده 4,088 در 976 پست
    کشور من
    England

این مقاله ی روزنامه ی ایران ورزشی مال چند ماه پیشه که در مورد گلرخسار یکی ازخریدارن پرسپولیس توضیحاتی داده مثل اینکه با وزارت ورزش یه رابطه هایی داره و احتمال برنده شدنش تو مزایده زیاده امیدوارم که این اتفاق نیفته

پوستی، گلرخسار، عادلیان در شرکت نفتی، اسپانسر پرسپولیس

از روزی که بحث عقد قرارداد یکساله با اسپانسر جدید باشگاه پرسپولیس به میان آمد همه دنبال این بودند تا بدانند چه شخص یا شرکت یا نهادی حاضر است سالانه 30 میلیارد تومان برای این باشگاه هزینه کند و هیچ حقی در تعیین اعضای هیات مدیره، مدیرعامل، سرمربی و دیگر پست‌های تعیین کننده و مهم نداشته باشد.
    از همان جلسات ابتدایی تشکیل هیات مدیره این بحث دوباره مطرح شد که اسپانسر جدید پرسپولیس کیست اما نه حمید استیلی به‌عنوان سخنگو و نه هیچ یک از دیگر اعضای هیات مدیره در این خصوص اطلاعی ندادند و انگار که به آنها توصیه شده باشد در این خصوص سکوت کنند هیچ نامی را مطرح نکرده و اقدام به مخفیکاری در این مورد سوال برانگیز کردند.
    حتی امیررضا خادم معاون وزارتخانه که در بطن ماجرا بود هم از دادن اطلاعات شفاف در این خصوص طفره رفت و در نهایت استیلی به این جمله جالب استناد کرد که«اسپانسر ما اسم ندارد و تنها هزینه می‌کند.»
    یک روز بعد از انتخاب اعضای هیات مدیره نگاه‌ها به سمت حمیدرضا سیاسی متمول‌ترین عضو این جمع دوخته شد؛فردی که در ساختمان‌سازی و امور اقتصادی جزو موفق ترین‌های کشور است و شاید هزینه 30 میلیاردی برای یک سال او در قبال گرفتن ریاست هیات مدیره چیزی نباشد. سیاسی اما بلافاصله در مصاحبه‌ای اعلام کرد اسپانسر پرسپولیس نیست تا نگاه‌ها از روی او برداشته شود.
    در اولین جلسه هیات مدیره در باشگاه پرسپولیس اما حضور محمد پوستی - که پیش از آن نامش به‌عنوان عضو احتمالی این هیات مدیره به میان آمده بود – جالب به نظر می‌رسید و با این اتفاق برخی روی او زوم کردند که اسپانسر باشگاه محمد پوستی تهیه کننده فیلم‌های سینمایی و سریال‌ها، وارد کننده چرم مصنوعی، مالک اولیه بازارچه شیخ بهایی، سازنده چند پاساژ و مجتمع تجاری، سهامدار پوشاک مردانه گراد و مالک چند باب مغازه در خیابان میرداماد است که در ساخت پروژه شهربازی فضایی در منطقه 22 تهران با شهرداری به نتیجه نرسید.
    حضور پوستی به‌عنوان اسپانسر 30 میلیاردی پرسپولیس از سوی او و وزارتخانه تایید یا تکذیب نشد اما روز شنبه یکی از خبرگزاری‌ها اعلام کرد شرکتی به نام بهنام پیشروی کیش اسپانسر اصلی باشگاه است که با توجه به سرمایه گذاری پوستی در چند پروژه جزیره کیش و حضور علی اصغر مونسان به‌عنوان رییس منطقه آزاد کیش در هیات مدیره شنیدن این نام چندان هم غیر منطقی نمی‌رسید. با این حال جست و جو برای اینکه مشخص شود شرکت فوق چه فعالیتی انجام می‌دهد بی نتیجه بود چرا که ظاهرا تازه نام این شرکت با خبر رسانه‌های ورزشی مبنی بر قبول اسپانسرینگ پرسپولیس مطرح شده و به گوگل فارسی راه یافته بود!
    روز گذشته اما خبر تازه‌ای از سوی خبرگزاری دیگری مطرح شد. خبر این بود: تقی گلرخسار، فعال اقتصادی بستن قرارداد اسپانسرینگ با وزارت ورزش برای باشگاه پرسپولیس را تایید کرد. گلرخسار در گفت‌وگویی گفت: «بله من این قرارداد را با وزارت ورزش امضا کردم و شرکت ما در طول یک سال آینده اسپانسر اصلی باشگاه پرسپولیس است. البته ترجیح می‌دهم درباره مسائل پرسپولیس، مدیرعامل باشگاه یعنی آقای رحیمی صحبت کنند.»
    در مورد گلرخسار در این خبر آمده بود« وی یکی از اعضای هیات رییسه یک شرکت اقتصادی در کیش است ضمن اینکه پیش‌تر با رستوران گردان برج میلاد و منوی لاکچری این رستوران خبرساز شده بود.»همچنین گفته شد«این فعال اقتصادی در سال‌های گذشته معامله‌های بزرگی را در زمینه‌های بین‌المللی با وزارت ورزش داشته است.»
    اما ظاهرا تقی گلرخسار یک ضلع ماجراست. او که همراه برادرش محمد فعالیت‌های اقتصادی زیادی مثل ساختمان‌سازی در ولنجک را انجام می‌دهد فعالیت‌هایی از قبیل اسپانسرینگ جشنواره فرهنگی هنری سنگسری‌ها را هم در کارنامه دارد. اما با پیگیری رد گلرخسار باز هم به جزیره مرجانی کیش می‌رسیم. او نایب رییس هیات مدیره امید کیش است جایی که اکبر غمخوار ریاست هیات مدیره‌اش را بر عهده دارد و البته اینچنین شایعه مدیرعاملی دوباره اکبر غمخوار در پرسپولیس قبل از انتخاب رحیمی را می‌توان توجیه کرد.
    اما تقی گلرخسار از سوی شرکتی به شرکت امید کیش ارتباط یافته که حلقه اصلی ماجراست. «شرکت بین‌المللی سرمایه گذار اقتصاد جهان صنعت» شرکتی فعال در حوزه نفتی و انرژی است که گلرخسار به نمایندگی از این شرکت در امید کیش به مدت دو سال به عضویت هیات مدیره درآمده است. این شرکت نفتی توسط تقی گلرخسار و احسان خادم مدیریت می‌شود که با نمایندگی نادر فرزند تقی گلرخسار قراردادی یکساله با پرسپولیس یا بهتر است بگوییم وزارتخانه امضا کردند و گفته می‌شود پوستی و سایر افراد در راس اسپانسر پرسپولیس، مدیران و مشاوران این هلدینگ هستند.
    یکی از این افراد که به نوعی شریک پوستی و گلرخسار به حساب می‌آید مجید عادلیان است. مدیر و مالک شرکت پرتو حافظه نوین در تهران که مطابق انتظار کارهای اقتصادی، بازرگانی، صادرات و واردات انجام می‌دهد.

18. 4 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,430
    سپاس شده 31,592 در 4,226 پست
    کشور من
    Italy

این مطلب رو من تو انجمن مرجع خبری پرسپولیس خوندم که یکی از بچه های اونجا به نقل از یک نفر دیگه ( منبع نوشته اش رو اعلام نکرده بود و صرفا گفته بود اینو یکی نوشته! ) این پست رو ارسال کرده بود:

من این معظمی رو نمیشناسم اما گروه مدلل رو خیلی خوب میشناسم
    برادر من 15 ساله داره تو شرکت مدلل کار میکنه .. "رانت خوار" بودن و ناسالم بودنشون هم به هیچ عنوان درست نیست
    اگه همینا نبودن الان مردم استان کرمانشاه فرقی با افغانستان نداشتن چون دولت و حکومت این منطقه رو کاملا ول کردن و فقط گروه مدلل هستن که باعث شدن بیکاری و فقر مردم بیشتر از این نشه . تو شمال سمنان کرمانشاه خوزستان و چندتا شهر دیگه کارخونه دارن گمرک دارن و یکی از بزرگترین واردکننده ها هستن و چندبار تحریما رو هم برای دولت دور زدن و با اسم خودشون واردات میکردن برای دولت . یه شرکت سیمان دارن که بزرگترین کارخونه تولید سیمان تو خاورمیانه ست هیچکس نمیتونه با کارای خلاف قانون اینقد ثروت جمع کنه
    ثروتشون رو هم این چند سال گذشته بدست نیاوردن که بخواد با استفاده از اقتصاد بیمار ایران و با استفاده از تحریم ثروتمند شده باشن از اول کارخونه دار و ثروتمند بودن . البته اینم بگم همین جواد مدلل که اینجا بهش میگن حاجی جواد یه ادم کاملا سالم و باخدا و خاکیه ..
    اتفاقا کارخونه هاشون رو هم بخاطر سیاستای احمدی نژاد و بخاطر اینکه ضداحمدی نژاد بودن بسته شد (مشکلات وام و اینا هم داشتن با دولت که زیاد نمیدونم دربارش) که الان کم کم داره دوباره راه میفته . فقط بگم اگه اونا خریدار پرسپولیس باشن و بخوان خرج کنن 300 میلیارد اصلا پولی نیست براشون و مطمئن باشید هیچ سابقه بدی ندارن درکل نمیدونم چجوریه تو این مملکت هرکی پول زیاد داشته باشه همه فکر میکنن از راه غیرقانونی و کثیف بدست اورده
    اونجوری که گفته میشه معظمی نیا از طرف همون دار و دسته مدلل اومده و البته باز گفته میشه مدلل داماد مکارم شیرازیه!

از طرفی حواشی و شایعاتی زیادی راجب مدلل و پرونده های مالیش شنیده میشه؛ از رانت 650 میلیون یورویی تا پرونده مافیای شکر و . . .

با وجود اینکه به نظر میاد مدلل هم به لحاظ مالی و هم به لحاظ قدرت ( از نوع حکومتی )، خیلی خیلی از هدایتی بهتر و قوی تر باشه، ولی ترجیح میدم هدایتی که با وجود همه ی اشکالات و نواقصش، نشون داده واقعا پرسپولیسیه و البته حواشی و شایعات کمتری هم دور و برش هست، پرسپولیس رو بخره!

ویرایش: نکته ای که شاید خیلی ها ازش غافل باشن و مرجع خبری پرسپولیس [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بهش اشاره کرده، اینه که 600 میلیارد حاصل از فروش سرخابی ها کجا میره و در چه راهی خرج میشه!؟

باشگاه رو 13 سال قبل به زور تصرف کردند و حداقل پرسپولیس رو به معنی واقعی کلمه به گند کشوندن و هیچی هم برای تیم جز یک درفشی فر نساختن و خلاصه کل بدهی های که خود دولت تو این سالها واسه پرسپولیس تراشیده باشه، نهایتا میشه 80 میلیارد و فرض کنیم واقعا کل بدهی ها رو از همین مبلغ فروش صاف کنن؛

باید پرسید تکلیف 220 میلیارد دیگه چی میشه!؟ پرسپولیس یک تیم خصوصی بوده که دولت به زور تصاحبش کرده و حالا بدون هیچ خروجی و نکته ی مثبتی، صاحب 220 میلیارد سود میشه!؟

خدا کنه لااقل این پول به جیب آقا زاده ها نره و صرف ساخت یک ورزشگاه خوب و بزرگ و عالی بشه!

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

ویرایش توسط VaHiD BaGgIo : 30th April, 2015 در ساعت 03:43 PM

20. 3 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 1