نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: فينال برلين بين كدام دو تيم برگزار مي شود ؟

رأی دهندگان
28. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بارسا &‌ رئال

7 25.00%
  • بارسا &‌ يووه

7 25.00%
  • بايرن & رئال

8 28.57%
  • بايرن & يووه

6 21.43%
صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 45

موضوع: ★ مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا | فصل 15-2014 ★

مدیرفنی باشگاه

BarcelonaBarcelonaBarcelonaArsenal
    مربی محبوب
    The Coach of Barca
    بازیکن محبوب
    All barca Players
    تیم محبوب
    بارسا
    سپاس ها
    42,593
    سپاس شده 35,900 در 5,980 پست
    کشور من
    Switzerland

من به بارسا و یووه رای دادم
    فقط برای اینکه دوستدام اون بازی شکل بگیره!
    ولی منطق بیشتر میگه بارسا و رئال

2. 6 کاربر از پست مفید Mazzi سپاس کرده اند .

کمک مربی

مربی محبوب
    هیچ کس
    سپاس ها
    10,402
    سپاس شده 9,661 در 1,697 پست
    کشور من
    Ghati

همیشه تو این مرحله آماده اتفاقات غیر عادی هستم!
    امسال هم فکر میکنم یووه با یه برد در بازی رفت و یه مساوی در بازی برگشت صعود میکنه.
    یووه چون تیم ایتالیایی هست خیلی خوب اصول دفاعی رو بلدن و اگه مساوی بخوان میتونن بدستش بیارن(چه زمین خودی چه زمین حریف). اما برای نتیجه پیروزی شاید فقط تو زمین خودی بتونن این کار رو انجام بدن و اینجا هم شانس هم باهاشون همراه شده و بازی اول میزبان هستن. پس فکر میکنم قاعدتاً میتونن اتفاق غیر عادی رو رقم بزنن و صعود بکنن.

من زدم: بارسا - یووه.

ویرایش توسط GUUS : 2nd May, 2015 در ساعت 05:25 PM

4. 6 کاربر از پست مفید GUUS سپاس کرده اند .

سرمربی

EsteghlalRealMadridChelsea
    مربی محبوب
    Mourinho
    بازیکن محبوب
    Iker,Frank,Cesc
    تیم محبوب
    España
    سپاس ها
    22,434
    سپاس شده 20,087 در 2,815 پست

اطلاعات تکمیلی به پست اول اضافه شد

----
    بی شک یکی از بهترین نیمه نهاییهای چند سال اخیر رو شاهد خواهیم بود.

نظر احساسی و منطقی من: رئال-بایرن
    Never allow a friend to cry alone

6. 5 کاربر از پست مفید BlUe HeArT سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

RealMadridRealMadridRealMadridPerspolis
    مربی محبوب
    ☆ دل بوسکه ☆ پکرمن ☆
    بازیکن محبوب
    ☆باتیستوت
    تیم محبوب
    ☆ ایران ☆ آرژانتین ☆ رئال مادرید ☆
    سپاس ها
    15,438
    سپاس شده 4,692 در 1,209 پست
    کشور من
    Ghafelgir

فینال رئال و بایرن هستش.
    هم امیدوارم اینطوری باشه و هم منطقی هم همینطوری پیش خواهد رفت . . .
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

. . . Now, it's our time

سر دو راهی میشینم، خودمو تنها می بینم ____ دونه دونه اَشکای حَسرت که از دیده میره میشمارم
    غمِ دل میبره هر لحظه تا مرز جنونم ____ میرم جایی که شاید گم بشه نام و نشونم
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 6 کاربر از پست مفید Abolfazl سپاس کرده اند .

سرمربی

EsteghlalRealMadridChelsea
    مربی محبوب
    Mourinho
    بازیکن محبوب
    Iker,Frank,Cesc
    تیم محبوب
    España
    سپاس ها
    22,434
    سپاس شده 20,087 در 2,815 پست

جدا از نتیجه نیمه نهایی 2003 و حذف رئال، آدم گلزنای اون بازی رو که یادش میاد اصلا لذت میبره... زیدان، کارلوس، رونالدو، دلپیرو، ترزگه، ندود

از اون بازی فقط 2 دروازه بان دو تیم به یادگار باقی موندن
    Never allow a friend to cry alone
    ویرایش توسط BlUe HeArT : 4th May, 2015 در ساعت 01:14 PM

10. 6 کاربر از پست مفید BlUe HeArT سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

PerspolisManchesterUnitedJuventusRealMadrid
    مربی محبوب
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    مهدوی کیا
    تیم محبوب
    تیم ملی آلمان
    سپاس ها
    106
    سپاس شده 373 در 95 پست
    کشور من
    Iran

من زدم یووه و بایرن.
    درمورد بازی بارسلونا و بایرن احتمال برد بایرن رو خیلی بیشتر میدونم. چون هم سرمربی باتجربه تری داره و هم گواردیولا خیلی خوب بارسا رو میشناسه و حتی با لشگر مصدوماش هم میدونه چطور از پس بارسا بربیاد.
    درمورد یووه و رئال هم فقط چون دوس دارم یووه بعد از سالها قهرمان شه برد یووه رو پیشبینی کردم. در ضمن بازیهای این مرحله از اون بازیهاس که استحکام خط دفاعی حرف اول رو میزنه که از این نظر یوونتوس از رئال سره.

12. 7 کاربر از پست مفید رامینی سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisRealMadridManchesterCityJuventus
    مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,056
    سپاس شده 3,758 در 1,113 پست
    کشور من
    Iran

لیگ قهرمانان یوونتوس - رئال مادرید × نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا - رفت ×

لیگ قهرمانان اروپــــــــــــا

نیمــــــــــــــــه نهایـــــــــــــــــی

یوونتــــــــــــــوس - رئال مادریـــــــــــــــــد

تاریخ مسابقه
    سه شنبه 15 اردیبهشت 1394

ساعت مسابقه
    23:15 به وقت ایران

استادیوم
    تورین

14. 6 کاربر از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,056
    کشور من
    Iran

آلگری: طبیعی است فکر کنیم رئال شانس بهتری دارد؛ هجومی خواهیم بود

دو تیم یوونتوس و رئال مادرید، پس از دوازده سال، مجدداً در لیگ قهرمانان اروپا و مرحله نیمه نهایی روبروی هم قرار می گیرند. سرمربی یووه در نشست مطبوعاتی قبل از بازی گفت: "وقتی ما در مورد نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صحبت می کنیم، طبیعتاً در خصوص تیم های طراز اول صحبت می کنیم. وقتی شما در چنین بازی قرار می گیرید، انتظار ندارم که بگویم منتظر یک بازی فوق العاده باشید، چراکه چنین چیزی وجود ندارد، امّا ما به دنبال این هستیم که هم در دفاع و هم در حمله کارهای فوق العاده ای انجام دهیم. فکر نمی کنم دو تیم به دنبال 0-0 باشند، ما می خواهیم هجومی بازی کنیم و این نکته کلیدی برای سرنوشت بازی خواهد بود. آن ها قهرمان اروپا و مدافع عنوان قهرمانی هستند و پس طبیعی است شانس آن ها را از ما بیشتر بدانند. با این وجود، ما به این فکر نمی کنیم که چیزی برای باختن نداریم، اگر بازنده باشیم به فینال نخواهیم رسید. باید به این فکر کنیم که ما راه طولانی را طی کرده ایم و اکنون مقابل تیم بسیار قدرتمندی قرار می گیریم و باید از بیشترین شانسمان در این بازی استفاده کنیم."

آلگری درباره اینکه در ابتدای فصل بسیاری به موفقیت وی با یوونتوس باور نداشتند گفت:
    "واقعاً حرفی در این خصوص ندارم. در نهایت چیزی که در فوتبال در نظر گرفته می شود، نتایج است، در ابتدای فصل همه فکر می کردند چه اتفاقاتی خواهد افتاد، امّا اکنون چیزی که باقیمانده نتایج است و این خود گویای همه چیز است. فکر می کنم نتایجی که با یووه کسب کرده ام خوب بوده است و این تنها برای من مهم است. "

سرمربی یووه درباره اینکه آنچلوتی بازی با سه دفاع را در بازی فردا رد کرده گفت:
    "او به شما یک دفاع چهار نفره از سیستمش داد، من هم فقط یک دفاع چهار نفره به شما می دهم. او مربی است که من احترام خاصی برای او قائل هستم، او موفقیت های زیادی را در ایتالیا، انگلیس، فرانسه و اسپانیا تجربه کرده است و برای من به شخصه مربی قابل احترامی است."

16. 5 کاربر از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,056
    کشور من
    Iran

آنچلوتی: باید در کارهای دفاعی بهتر عمل کنیم؛ یووه با اتلتیکو فرق می کند

به گزارش AS، سرمربی ایتالیایی رئال مادرید گفت: ترکیب ابتدایی: "من تصمیم خود برای انتخاب ترکیب را گرفته ام اما نمی توانم چیزی را افشا کنم."

دیداری مشابه با بازی مرحله یک چهارم نهایی مقابل اتلتیکو: "این جدالی بسیار برابر خواهد بود. یووه با اتلتیکو فرق می کند؛ آنها ویژگی های دیگری دارند، بنابراین انتظار یک بازی متفاوت را دارم. یووه تیمی است که دوست دارد مالکیت توپ را در اختیار داشته باشد."

اعتماد به نفس: "یووه در طول چند سال گذشته عملکرد خوبی در لیگ داشته است. آنها روز شنبه به قهرمانی رسیدند و این اعتماد به نفس بیشتری به آنها خواهد بخشید."

به ثمر رساندن یک گل خارج از خانه کلیدی است: "آنچه اهمیت دارد این است که آنطور که می دانیم چطور، خوب بازی کنیم - و کیفیت خود را نشان دهیم. ما باید حمله کنیم به طوری که بتوانیم از بازی رفت نتیجه ای مناسب و معقول کسب کنیم اما مهمتر از آن، باید خیلی بهتر از چند بازی اخیر دفاع کنیم."

سه مدافع مرکزی: "من این را رد کرده ام. ما فقط به مدت 10 دقیقه در دیدار مقابل سلتا و 5 دقیقه پایانی مقابل سویا با این سیستم بازی کردیم."

بازی کردن بدون بنزما: "ما تنها زمانی دچار مشکل خواهیم شد که نتوانیم توپ را به گردش در آوریم - و یا اینکه حرکاتمان بسیار کند باشد. غیبت یک بازیکن روی چنین چیز هایی تأثیر نمی گذارد."

رامـوس: "او هنوز هم می تواند در خط میانی برای ما مفید باشد."

رئال مادرید تنها یک بار پیروز شده است: "یووه همیشه تیم جنگجویی بوده است. پیروزی در اینجا هیچوقت آسان نیست. بعد از قهرمانی فصل گذشته در این رقابت ها می خواهیم رؤیای خود را تحقق بخشیم. ما خیلی به آن نزدیک شده ایم و می خواهیم برای رسیدن به هدف خود تلاش کنیم."

چیچاریتو: "وقتی چیچاریتو همانطور که هست بازی می کند، برای ما مشکلی نیست. او واقعاً خیلی به ما کمک کرده است. وقتی او را برای حضور در تیم فراخواندم آماده بود، و همچنان به تیم کمک خواهد کرد چرا که برای ما بازیکن مهمی است. او هم می تواند از ابتدا به میدان برود و یا بعداً بدون هیچ مشکلی به عنوان بازیکن جانشین بیاید. او لحظات فوق العاده ای را سپری می کند و همه ما باید از آن لذت ببریم."

رابطه با هواداران یووه: "من دو سال به عنوان مربی در اینجا سپری کردم، و احساس بسیار نزدیکی نسبت به بخشی از هواداران و باشگاه دارم. در طول آن زمان چیز های زیادی آموختم. با برخی از هواداران مشکلاتی داشتم اما خاطرات من از نوع خوب است، و دوران حضورم در اینجا به من کمک کرد تا به عنوان مربی پیشرفت کنم."

تفکرات در آستانه بازی: "ما از لحاظ ذهنی و جسمی در شرایط خوبی وارد این مسابقه خواهیم شد؛ ما مشکلات مصدومیتی معدودی داریم اما با توجه به اینکه نیمکت خوبی داریم، به خوبی جای خالی آنها را پوشش داده ایم. برای رسیدن به فینال بهترین عملکرد خود را ارائه خواهیم کرد."

اظهارات پیرلو: "پیرلو بازیکن فوق العاده ای است. او فکر می کند برایش مثل یک پدر هستم؟ من هم او را مثل یک برادر می بینم. یووه بازیکنان فوق العاده ای دارد."

بیـل: "او کاملاً آماده است. او مصدومیتی جزئی داشت و ما به او زمان دادیم تا مطمئن شویم که به خوبی ریکاوری می کند. او به خوبی آماده شده است و در دیدار مقابل سویا 30 دقیقه فرصت دادیم و او سرحال به نظر می رسد."

ترکیب اصلی یووه: "آنها یکی از معدود تیم هایی هستند که بدون هیچ مشکلی می توانند با سه یا چهار مدافع بازی کنند. نمی دانیم فردا آنها چه نوع تیمی روانه میدان خواهند کرد؛ ما باید به سبک، هویت و ریتم خود پایبند بمانیم."

کریـستیانو: "او خوب است و روز شنبه نیز خیلی خوب بازی کرد. بنزما به این بازی نخواهد رسید اما ما خط حمله خوبی داریم. چیچاریتو در فرم خوبی است."

یووه و بسته شگفت انگیز: "اگر آنها به نیمه نهایی رسیده اند، به این خاطر بوده که شایستگی اش را داشته اند. تنها چهار تیم باقی مانده اند و یووه نیز فرصت خود را دارد. شاید آنها در چمپیونزلیگ امسال یک شگفتی باشند اما آنها یکی از مدعیان قهرمانی هستند. آلگری تیم بسیار متعادلی ساخته است و عملکرد خیلی خوبی دارند. این دیدار هیچ ربطی به دیدار های قبلی میان رئال مادرید و یوونتوس نخواهد داشت - هر دوی تیم متفاوت هستند و بازیکنان متفاوتی دارند."

18. 6 کاربر از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,056
    کشور من
    Iran

رویارویی های اخیر دو تیم

در پنج بازی اخیر میان دو تیم، سه برد برای یوونتوس، یک تساوی و یک شکست رقم خورده است. پنج دیدار اخیر میان دو تیم:
    یوونتوس 2-2 رئال مادرید (2013)
    رئال مادرید 2-1 یوونتوس (2013)
    رئال مادرید 0-2 یوونتوس (2008)
    یوونتوس 2-1 رئال مادرید (2008)
    یوونتوس 2-0 رئال مادرید (2005)

20. 5 کاربر از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)