نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه بازی؟

رأی دهندگان
3. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • برد پرسپولیس

2 66.67%
  • مساوی

0 0%
  • برد النصر

1 33.33%
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: پرســـپولـــیس × النصـــــــــر ~ برد صد هزار نفری ارتش سرخ ~

کاپیتان تیم

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,495
    سپاس شده 8,481 در 1,521 پست

سلام تبریک میگم بازم پرسپولیس مارو سوپرایز کرد بازم تماشاگرا بموقع امدن از تیم خودشون حمایت کردن دمشون گرم عجب امدن خیلی وقت بود یه همچین جمعیتی نیومده بود تازه کلی هم پشت درب مونده بودن
    درمورد بازی فعلا حرفی ندارم ولی این حسین عبدی هم با این تعویضاش معلومه خیلی کار داره تا یه مربی خوب بشه آخه بازی به این بزرگی جلو این همه ادم علیپورو میارن

راستی بازی رفت گفتم بازیکن عربستانی بدجوری شادی کرد و شادیش برای همه ما بود نه فقط پرسپولیس بلکه کل مردم ایران دم طارمی گرم کارشو جبران کرد چقدر هم قشنگ جبران کرد حال کردم دمش گرم کیروش کثافت برو گم شو دیگه یه مربی بیاد این طارمی و عالیشاه و دعوت کنه تیم ملی
    ویرایش توسط hamedxxx24 : 8th April, 2015 در ساعت 08:57 PM

2. 5 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,424
    سپاس شده 31,592 در 4,226 پست
    کشور من
    Italy

بعد از مدت ها ورزشگاه آزادی پر شد و از این حیث حسابی بازی بهم چسبید؛ فکر کنم بعد از فینال جام حذفی سال 92 مقابل سپاهان، دیگه اثری از تماشاگر بالای 30، 40 هزارتا ( به جز دربی ها! ) نبود و حتی آخرین دربی هم جمعیتی هول و حوش 60 الی 70 هزار رو ثبت کرده بود!

حضور بیش از یکصد هزار هوادار و پشت در موندن جمعیتی بالغ بر 20 هزار، برای من نوعی، یک موفقیت بزرگ بود و یجورایی دوباره آقایی مون تو آسیا و ابهت و پرستیژمون تو منطقه رو به رخ همه کشیدیم!

دم هدایتی گرم که با خریدن بلیط های این بازی، نامبر وان این ماجرای شیرین و رویایی بود و البته که از درخشان هم تشکر می کنم که بالاخره از خر شیطون پایین اومد و کنار کشید تا هوادارا با تیم آشتی کنن!

برد امروز اونقدر شیرین و مهم و حیاتی بود که در کنار حماسه بزرگ و فراموش نشدنی هواداران با معرفت و با تعصب پرسپولیس، جایی برای بحث فنی نمیذاره؛

ولی فقط اینو بگم که خداییش، به نظر من کیفیت بازیمون خوب نبود و یجورایی انگار خدا خودش امروز به دادمون رسید و بازی رو برامون درآورد!
    تمرکز تیم بیشتر روی دفاع بود و در فاز هجومی در روزی که گابریل عملکرد ضعیفی رو از خودش ارائه کرد، خوب نبودیم و نتونستیم به اونصورت خلق موقعیت کنیم و حتی در بعضی دقایق تحت تاثیر بازی بهتر حریف قدرتمندمون بودیم!

البته در نبود بهترین بازیکنامون یعنی نوری و بنگر و با وجود نخبه هایی چون علی عسگر و خانزاده و . . . شاید نمیشد بیشتر از این هم از این تیم توقع داشت؛ بخصوص که روز، روز گابریل هم نبود!
    نکته ی جالب و منفی بازی هم شاید همین تعویض نکردن عبدی بود که می تونست هول و هوش دقیقه 65 الی 75 گابریل نا آماده و ضعیف و خسته رو بکشه بیرون و صادقیان رو بفرسته داخل و یا بابک حاتمی رو زودتر از اینها جای خانزاده می فرستاد تا هم در فاز هجومی قدرتمندتر ظاهر بشیم و هم دوندگی تیم بالاتر بره!

در پایان هم اینو بگم که واقعا هادی نوروزی تو صحنه ای که منجر به جنجال شد، اشتباه کرد؛ باید خیلی ساده و راحت بازی رو آغاز میکرد و آغاز کننده ی اون جنجال بزرگ و آماتور گونه نمیشد که هم عالیشاه یه کارت زرد مفت بگیره و هم استاد حاشیه با ورود بیخودش به میدون، کارت بگیره که حتی ممکن بود با سختگیری داور قرمز هم باشه؛ کی ما میخوایم یاد بگیریم که از حواشی دوری کنیم و حرفه ای باشیم و اینطور ساده و مفت کارت زرد نگیریم!

این برد با ورود برانکو می تونه یک شروع جدید و خوب در پایان لیگ چهاردهم باشه برای ما و آماده بشیم برای حضور قدرتمندانه در ادامه لیگ قهرمانان و البته دوره ی بعدی لیگ برتر!

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

4. 6 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,495

یه سوال بازی مرحله بعدی رفت و برگشته یا تک بازیه ممنون

6. 4 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    73,958
    سپاس شده 49,902 در 8,048 پست
    کشور من
    Iran

منم برد پرسپولیس رو تبریک میگم. بچه ها ترکوندن.
    این تیم و این مهره ها پتانسیلشو دارن که تو لیگ هم همینجوری بازی کنن. امیدوارم اومدن برانکو شوک خوبی به تیم باشه و پرسپولیس رتبه آبروندانه ای تو لیگ بگیره.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 4 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

مســئول مسـابقـات پیـشبیـنی

PerspolisBarcelonaJuventus
    مربی محبوب
    برانکو، گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مهدوی کیا، علی کریمی، عابدزاده، کریم باقری، مسی و ...
    تیم محبوب
    آرژانتین، ایتالیا، اسپانیا
    سپاس ها
    32,585
    سپاس شده 17,237 در 3,131 پست
    کشور من
    Italy

بعد 24 ساعت از بازی تبریک میگم
    فقط باید گفت خدا رو شکر
    بازی چنگی به دل نمیزد، 2تا از بهترین بازیکنامون هم نبودن، گابریل هم آماده نبود (تازه با همین ناآمادگی 3تا موقعیت گل ساخت)... ولی تماشاچیا عالی بودن کیف کردیم خداییش...
    بردمون 80 درصدش به خاطر تماشاچیا و حمایتشون بود.

حامد بازی رفت و برگشته... تیم اول بازی برگشت میزبان میشه... فکر میکنم با تیم دوم گروه سی بازی میکنه... باید اول بشیم

10. 4 کاربر از پست مفید gpep سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,495

سلام جدا بازی رفت و برگشته اخ جون چه کیفی میده

عکس/ برای آنها که در مورد مهدی طارمی تریپ روشنفکری برداشته‌اند/ بفرمایید، این هم ناف اروپا!

بانک ورزش- بهروز رسایلی
    در فاصله 24 ساعت بعد از برد بسیار دلچسب پرسپولیس مقابل النصر عربستان، حالا برخی از دوستان در جامعه فوتبال «تریپ روشنفکری» برداشته‌اند و ادعا می‌کنند شادی گل مهدی طارمی، ترویج و اشاعه خشونت بود! هرچه خود این بازیکن و بخش زیادی از هواداران می‌گویند این کار دقیقا تلافی حرکت بازیکنان و هواداران تیم عربستانی در بازی رفت بود، به خرج دوستان نمی‌رود که نمی‌رود. اصلا کاری نداریم با اینکه چنین شادی گلی در مقابل یک تیم سعودی، در قیاس با کاری که آنها مثلا با دو زائر نوجوان ایرانی کرده‌اند چیزی بیشتر از یک «ماچ عاشقانه» به حساب نمی‌آید. با این حال برای این جماعت که داخل و خارج از کشور ادای «دل»تنگ‌ها را در می‌آورند، یک عکس ویژه داریم. از آنجایی که این دوستان ساعت عقل و منطق‌شان را با فوتبال اروپا تنظیم می‌کنند، بد نیست ببینند و بدانند که در مسابقات همین فصل لیگ بلژیک، هواداران استانداردلیژ با فراهم کردن این بنر غول آسا، به استقبال بازیکنی رفتند که از تیم آنها به اندرلشت رفته بود. توجه داشته باشید؛ هزاران هوادار بالغ اروپایی در ابعادی بسیار هولناک‌تر و با طرح و برنامه مفصل قبلی همان تصمیمی را گرفتند که یک جوان 22 ساله بوشهری در چند ثانیه آن را اتخاذ کرده بود. بفرمایید بکشید مهدی طارمی را آقایان روشنفکر؛ فقط یادتان باشد این فوتبال است و زبان نمادین خاص خودش را دارد. اگر لازم است برای پسر تنگستان پشت چشم‌های فیلسوفانه نازک کنیم، لابد باید همه آنهایی را که در استعاره می‌گویند «داور سر ما را برید» روی تخت غسالخانه بخوابانیم. بس است شما را به خدا، مردیم از این همه منورالفکری!
    ویرایش توسط hamedxxx24 : 10th April, 2015 در ساعت 01:54 AM

12. 3 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

EsteghlalBarcelonaInterArsenal
    مربی محبوب
    کیروش-فرکی-گواردیولا-منصوریان
    بازیکن محبوب
    ریوالدو-فرهاد مجیدی-زیدان-جباری
    تیم محبوب
    تاج آسیا-اینتر-بارسا-آرسنال
    سپاس ها
    247
    سپاس شده 474 در 216 پست
    کشور من
    Iran

پیش فرض پاسخ‌ پرسپولیس‌ به‌ انتقاد داسیلوا از شادی‌ گل‌ طارمی

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: سرمربی تیم النصر عربستان در حالی از شادی گل مهدی طارمی انتقاد می‌کند که یادش رفته مشابه همین کار را بازیکن خودشان در بازی رفت انجام داد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، حسین قدوسی درباره پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل النصر عربستان گفت:‌ زمانی که ما در عربستان به این تیم باختیم سرمربی اروگوئه‌ای این تیم به من گفت که ما آماده هستیم تا به عروسی صد هزار نفره به تهران بیاییم اما آنها روز چهارشنبه دیدند که نه تنها برایشان عروسی نگرفتیم بلکه یک جهنم صد هزار نفره برایشان ساختیم.

وی ادامه داد: بعد از پایان دیدار رفت قصد داشتم از سرمربی النصر چند سوال بپرسم و در نزدیکی رختکن این تیم توانستم توسط مترجمش با او صحبت کنم. من به خورخه‌ داسیلوا گفتم که شما در تهران با حضور صد هزار تماشاگر کارتان سخت می‌شود که او گفت ما به این تعداد تماشاگر عادت داریم و مشکلی هم از این بابت نیست و می‌خواهیم در تهران به عروسی صد هزار نفره برویم. البته او با این صحبت‌ها می‌خواست به تیمش روحیه بدهد غافل از اینکه عروسی در تهران برای آنها تبدیل به جهنم خواهد شد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره انتقاد سرمربی النصر از شادی گل مهدی طارمی در بازی روز چهارشنبه تصریح کرد:‌ داسیلوا در حالی از شادی گل بازیکن ما انتقاد کرد که یادش رفته در بازی رفت بازیکن این تیم و تماشاگرانشان بعد از گل سوم النصر چه حرکتی کردند. همان حرکت باعث ناراحتی بازیکنان ما شد و قصد جبران آن را داشتند.

قدوسی در پایان خاطرنشان کرد: چون ملیت خورخه داسیلوا اروگوئه‌ای بود از او درباره گاز گرفتن لوئیز سوارز هموطن او از برخی از بازیکنان پرسیدم که این مربی اعلام کرد این مسائل جزئی از فوتبال است؛ اما جالب اینجاست که حرکت طارمی که مشابه حرکت بازیکن خودشان بود را غیرعادی می‌داند و از آن انتقاد می‌کند. آن هم در حالی که بازیکن خودشان دقیقاً چنین کاری را انجام داده بود.

14. 4 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

EsteghlalBarcelonaInterArsenal
    مربی محبوب
    کیروش-فرکی-گواردیولا-منصوریان
    بازیکن محبوب
    ریوالدو-فرهاد مجیدی-زیدان-جباری
    تیم محبوب
    تاج آسیا-اینتر-بارسا-آرسنال
    سپاس ها
    247
    سپاس شده 474 در 216 پست
    کشور من
    Iran

پیش فرض توهین رئیس باشگاه سعودی به تماشاگران ایرانی

پرنس فيصل رئيس باشگاه النصر پس از شکست تيمش در ورزشگاه آزادي تهران به فضاسازي پرداخت.

به گزارش "ورزش سه" از فارس، پرنس فیصل ابن ترکی، رئیس باشگاه النصر عربستان در گفت‌وگویی زنده در برنامه "فی‌المرمی" شبکه العربیة از آن‌چه در ایران با آن مواجه شد، با اصطلاح بحث‌برانگیز "تروریسم ورزشی" نام برد.

وی در این زیمنه با مطرح کردن یک ادعای واهی گفت: آن‌چه در تهران روبه‌روی خود می‌دیدیم، شرایطی بود که تنها عبارت تروریسم ورزشی آن را بیان‌گر است.

پرنس فیصل ادامه داد: ما در تهران با شعار‌های نژادپرستانه روبه‌رو شدیم. هنگامی که کاروان‌مان برای مدت دو ساعت در فرودگاه بود، به ما اهانت‌های فراوانی شد. ما از AFC شکایت داریم که تضمین مناسبی به منظور آرامش بازیکنان‌‌مان ارائه نداد. ما شکایت داریم.

پرنس فیصل ابن ترکی که 43 سال دارد، از شاهزادگان سعودی است که کارشناسی ارشد خود را هم در آمریکا گذرانده است.

گفتنی است که معنای اصطلاحی واژه "تروریسم" که در 10 سال اخیر بسیار شایع شده است، «پیش بردن اهداف با ابزار هراس‌افکنی است».

پرنس فیصل ابن ترکی در حالی این ادعا را مطرح کرده همواره سازمان های بین المللی فوتبال از جمله کنفدراسیون فوتبال آسیا، فدراسیون بین المللی فوتبال و جام اتحادیه فوتبال اروپا و ... بارها اعلام کرده اند که هیچ مدیر و ورزشکار حرفه ای حق ندارد مسایل سیاسی را در فوتبال و ورزش دخالت دهد. این ادعای رئیس باشگاه النصر عربستان مصداق بارز دخالت سیاست در امر ورزش است و به کار بردن واژه " تروریسم ورزشی" می تواند تبعات سنگینی را برای یک مدیر ورزشی و باشگاه مربوطه در پی داشته باشد، اگر AFC با دقت به این مسئله ورود کند.

در جریان بازی تیم های پرسپولیس ایران و النصر عربستان بیش از 100 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حاضر شدند و با شور و هیجان خاصی نماینده ایران را مورد تشویق قرار دادند، تعداد پرشمار هواداران از جمله اهداف اصلی مدیران ارشد AFC است تا بلکه بتوانند شور و هیجان فوتبالی را در قاره آسیا را افزایش دهند، اما شکست النصر آن هم در روزی که نیاز مبرمی به پیروزی داشتند به مذاق سعودی ها خوش نیامده و حالا از هر ترفندی استفاده می کنند تا شکست در آزادی را توجیه کنند.

16. 4 کاربر از پست مفید mohssen سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,495

اینم باحاله خیلی حال کردم باهاش
    دانلود آهنگ بهزاد پکس به نام عرب کش

——————————————–
    دانلود آهنگ با کیفیت ۳۲۰
    دانلود آهنگ با کیفیت ۱۲۸
    —————————————–
    متن آهنگ بهزاد پکس به نام عرب کش

♪♪♪♪♪♪
    قلم از دستم در رفت پس رفت سمته کاغذ
    اسم ایرانمو نوشت که حتما یه جا هست
    پُر عشق باشه پاشیده یه گوشه ی ورق
    دل خوش نداشتیم هیچ وقت از این ملخ خوره عرب
    کوروش بلند شو وطنت تحریم شده
    جایی رسیدیم که عرب مارو تهدید کنه
    کوروش بلند شو وطن بوی تجاوز میده
    همه خسته شدن اینجا از این تظاهر دیگه
    کوروش دستم به دامنت پاشو ببین چه خبره
    تفاهم نکنیم چی میشه میگن همش به ضرره
    خدارو کجا گم کردن این قوم به حج رفته
    جیب عربا پر شد خوب اینا که پسرفته
    دم از تمدن میزنن وقتی تو یاد دادی کوروش
    رپو میذارم یه طرف این سلاحمه تو مشت
    ما اعضای یه بدن اینجا تشکیل شدیم
    هم وطن پاشو باید عربارو تحریم کنیم
    خدا اینجاست برادر داری کدوم سمتی میری
    ثوابش بیشتره به مولا اینجا دو تا دست بگیرین
    قسم به اسم و یاد بابک خرم بین
    ایرانم پاینده میمونه اگرم خردم شیم
    ای قوم به حج رفته کجایید
    معشوق همینجاست بیایید
    ♪♪♪♪♪♪♪
    اهلاً سهلاً نداریم اینجا جهنمه بیا
    آتیشی داغ تر میسازیم از اون جهنم ریا
    گربه ی وحشیه دنیارو ببین حرفشه همه جا
    قاسم سلیمانی داره که یه ارتشه همه جا
    اینجا ایرانه احمق بوی خون میده خاکش
    اینجا سپاهه کوروشه نه گروهکه داعش
    سر خاکش میجنگیم پس تا هر زمانی بگیم
    اینجا ایرانه اومدی باید دست خالی برین
    قسم به خلیج پارس اسمتو از دم میبریم
    کنار قبر کوروش همرو گردن میزنیم
    کل آل سعود همه ی جا دور هم شید
    ندارید تمدن یه تیکه از تخت جمشید
    فکرشو یه لحظه نکنید بیاید تو این حوالی تو
    اسم ایرانمو نیار بکن شتر سواریتو
    شیری که با غرشش دنیارو عقب برد
    تو مخت فرو کن اسمش ایرانه ملخ خور
    پاتو کج بذاری تا الریاض تاوانشو میدی
    اینجا از این به بعد به من میگن عرب کش
    تو کی باشی که هم وطن منو راه بدی
    اینجا خراب میشی مثه چیپ مهدی طارمی
    خخخخخ
    ببین عربا نمیتونن اسم منو صدا کنن
    آخه اینجا به من میگن بهزاد پکس

18. 3 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.