صفحه 2 از 8 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 73

موضوع: @بحث و تبادل نظر درباره لژیونرها@

کاپیتان تیم

PerspolisRealMadridManchesterCityJuventus
    مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,071
    سپاس شده 3,838 در 1,149 پست
    کشور من
    Iran

صدرنشینی وایتکپس در حضور بیت‌آشور

تیم فوتبال ونکوور وایتکپس با پیروزی مقابل لس‌آنجلس گلکسی صدرنشین شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، در هفته پنجم رقابت‌های لیگ حرفه‌ای آمریکا ونکوور وایتکپس که مهرداد (استیون) بیت‌آشور را در اختیار دارد موفق شد در خانه با دو گل مقابل لس آنجلس گلکسی به برتری برسد.

گل‌های این دیدار را ککوتا مانه 56 و اوکتاویو ریویرو 66 برای وایتکپس به ثمر رساندند. با این نتیجه وایتکپس از پنج دیداری که انجام داده است، 12 امتیاز کسب کرده تا در صدر جدول رده بندی گروه خود قرار بگیرد.

در این دیدار، استیون بیت آشور که پیشینه به تن کردن پیراهن تیم ملی فوتبال ایران را در کارنامه دارد، 90 دقیقه در ترکیب تیمش حاضر بود تا در پیروزی تیمش نقش داشته باشد.

2. 2 کاربر از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,071
    کشور من
    Iran

جهانبخش: پیشنهاد سلتیک رسمی نیست

قهرمانی با نایمخن، صعود به لیگ برتر هلند و البته پیشنهادهای رنگارنگی که این روزها از باشگاه های مختلف به دست علیرضا جهانبخش می رسد بهانه ای بود برای صحبت با او.

بال ایرانی نایمخن کمتر صحبت می کرد تا تمرکزش روی موفقیت با نایمخن باشد. حالا که تیمش صعودی قاطعانه به لیگ برتر هلند داشته، جهانبخش روبروی سوال های "ورزش سه" می نشیند تا در مورد سوژ های مختلف صحبت کند.

_ یادم می آید وقتی قبل از آغاز بازی ها با تو صحبت می کردم می گفتی که تمرکز کل باشگاه روی صعود و بازگشت به لیگ برتر هلند است. الان به هدفی که ابتدای فصل داشتید دست یافتید. چقدر برای رسیدن به این هدف تلاش کردید؟

خب خیلی. همانطور که قبلا هم به شما گفته بودم صعود، هدف اصلی ما از ابتدای فصل بود. فصل را هم قدرتمند آغاز کردیم و در ادامه هم توانستیم موفق باشیم. همه بازی های داخل خانه را بردیم و خارج از خانه هم، اگر اشتباه نکنم دو بازی را باختیم و دو تساوی هم بدست آوردیم. در طول 32 هفته این یک نتیجه فوق العاده است که ما کسب کردیم. همه را از پیش رو برداشتیم و واقعا لیاقت داشتیم که صعود کنیم.

_ البته هفته قبل تقریبا صعود شما قطعی شد اما روی کاغذ نه. این هفته با پاس گلی که دادی صعود را رسمی کردی.

هفته قبل تقریبا قهرمانی ما مسجل شده بود. این هفته با برد مقابل اسپارتا روتردام اما این صعود رسمی شد. کاپ را گرفتیم و روی سرمان بردیم و جشن قهرمانی گرفتیم.

_ و البته یک پاس گل فوق العاده هم دادی تا یک- صفر برنده شوید.

برایم مهم این بود که ببریم. حالا هم که در این برد نقشی داشتم و پاس گل دادم خوشحالم. طرفداران پارسال خیلی سختی کشیدند. سقوط کردیم اما تحمل مان کردند و برای جبران به ما زمان دادند. چون تیممان ریشه دار است، نبودش در لیگ برتر احساس می شد. تلاش کردیم تا به این غیبت پایان بدهیم و به هدفمان رسیدیم. هواداران هم خیلی خوشحالند. واقعا یکی از اهداف خود من در ابتدای فصل دیدن خوشحالی آنها بود.

_ نکته اصلی جشن قهرمانی شما، پرچم ایران بود که روی دوشت گذاشته بودی. برنامه ریزی شده بود؟

یک جشن که بعد از بازی گرفتیم و یک جشن هم دیروز در میدان اصلی شهر برگزار شد. هواداران آمده بودند تا بازیکنان و کادر فنی تیم را ببینند و شادی شان را با ما تقسیم کنند. راستش من خودم همیشه به این فکر می کردم که در هلند به موفقیت برسم و نماینده سربلندی برای ایران باشم. خواستم نشان بدهم که من نماینده مردم ایران در نایمخن هستم. خیلی دوست داشتم این قهرمانی را با مردم ایران تقسیم کنم اما نمی شد. فقط توانستم پرچم کشورم را به جشن ببرم و این افتخار بزرگی برایم بود. بیش از اینکه از قهرمانی خوشحال باشم، از اینکه نماینده خوبی برای ایران بودم خوشحال بودم. البته شروعش اینگونه بود اما امیدوارم در آینده و با پیراهن تیم ملی هم بتوانم برای ایران و مردم کشورم افتخار بیافرینم.

_ حالا که قهرمان شدید از سلتیک و پیشنهادهای جدیدت بگو. انگار حضورت در اسکاتلند خیلی جدی است؟

در جشن قهرمانی هواداران نایمخن هم از من می پرسیدند که آیا به سلتیک می روی یا نه؟ من به آنها هم گفتم هنوز چیز زیادی در مورد این پیشنهاد نمی دانم. هنوز بحثی رسمی نشده و من نمی توانم در مورد این انتقال حرف قاطعانه ای بزنم.

_ اما مدیرعامل سلتیک گفته که جذب تو هدف اصلی این باشگاه در تابستان است.

صحبتها زیاد بوده و من هم این راشنیدم. آنها باید به باشگاه ما شرایط شان را اعلام کنند و نایمخن در موردش تصمیم بگیرد.

_ می روی یا نه؟

واقعا خودم هم در حد رسانه ها از پیشنهاد سلتیک خبر دارم. یک سال دیگر با نایمخن قرارداد دارم و سلتیک باید با باشگاه صحبت کند. البته شنیدم نایمخن قصد دارد قرارداد جدیدی برایم تنظیم کند تا در این تیم بمانم. به همین خاطر می گویم که هنوز چیزی مشخص نیست. باید منتظر بمانیم و ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ می دهد.

_ دلت کجاست؟

دلم که شرایط خوبی اینجا دارم. مردم دوستم دارند و خودم هم با تیم و جو آن خو گرفته ام. شهر را می شناسم و زندگی برایم راحت تر از قبل شده اما دوست دارم در مرحله بعدی، یک تیم بهتر بروم. مسئولان نایمخن خودشان هم منطقی برخورد می کنند و درک بالایی از اتفاقات دارند. علاقمندم یک پله بالاتر باشم تا پیشرفتم حس شود. الان می تواند زمان خوبی برای رسیدن به این هدف باشد.

_ سلتیک را می شناسی یا در موردش تحقیق کرده ای؟

واقعیتش چون انتقالم خیلی جدی نشده نه به آن فکر کرده ام و نه دنبال تحقیق در موردش رفته ام. البته مطمئن باشید هر وقت قطعی شد در مورد سلتیک و کشور اسکاتلند تحقیق می کنم تا بهترین تصمیم را بگیرم.

4. 2 کاربر از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,071
    کشور من
    Iran

تساوی تیانجین در حضور پورعلی‌گنجی

تیم فوتبال تیانجین تدا با حضور مدافع ایرانی خود مقابل شانگهای به نتیجه تساوی رضایت داد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، تیم فوتبال تیانجین تدا امروز (یکشنبه) در هفته چهارم سوپرلیگ چین در خانه به مصاف شانگهای ایست رفت که در پایان این دیدار دو تیم به نتیجه مساوی بدون گل رضایت دادند.

مرتضی پورعلی‌گنجی، مدافع ایرانی تیانجین در این دیدار از ابتدا در ترکیب تیمش حاضر بود.

هوکانگ کا از تیم شانگهای ایست در دقیقه 82 بازی از داور مسابقه کارت زرد دوم را دریافت کرد تا تیمش را در لحظات پایانی 10 نفره کند.

6. 2 کاربر از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,071
    کشور من
    Iran

سردار آزمون در نماز جمعه روستوف (عکس)

سردار آزمون دیروز و قبل از برگزاری تمرین روستوف همراه با برخی از اعضای کادر فنی این تیم به نماز جمعه رفت تا کار هر هفته خود را تکرار کند.

8. کاربر روبرو از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,071
    کشور من
    Iran

امشب بازی مرگ و زندگی پولادی و قوچان نژاد

هفته بیست و پنجم لیگ ستارگان قطر امروز با برگزاری دو بازی حساس آغاز می شود و نتایج این دو دیدار می تواند تا حدود بسیاری تکلیف دومین تیم سقوط کننده را مشخص کند.

به گزارش " ورزش سه " هفته بیست و پنجم لیگ ستارگان قطر امشب آغاز می شود. دو تیم الوکره و الشحانیه که بازیکنان ایرانی را در اختیار دارند باید به مصاف حریفان خود بروند. الوکره که با کسب 2 امتیاز از 24 بازی در رده دوازدهم جدول قرار دارد باید مقابل الخور به میدان برود. الخور تیم یازدهم جدول است که از یاران قوچان نژاد میزبانی خواهد کرد.

الشحانیه که سه بازیکن ایرانی به نام های مهرداد پولادی، رضا جوکار و مسعود شجاعی را در اختیار دارد میزبان الشمال است. الشحانیه با کسب 19 امتیاز از 24 بازی در رده سیزدهم جدول قرار گرفته است. الشحانیه می تواند با کسب پیروزی مقابل الشمال که تیم قعر جدولی است به بقا در لیگ ستارگان امیدوار شود.

با برگزاری بازی های این هفته، هفته آخر لیگ هم 5 روز دیگر انجام خواهد شد. الوکره در هفته بیست و ششم میزبان الغرافه است و الشحانیه هم در خانه الاهلی باید به مصاف این تیم برود. یک تیم از بین الشحانیه و الوکره به دسته پایینتر سقوط خواهد کرد. دوئل این دو تیم جذاب خواهد بود.، بخصوص اینکه از وجود 4 بازیکن ایرانی بهره می برند.

10. کاربر روبرو از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,071
    کشور من
    Iran

اولین برد یاران پورعلی گنجی در چین

تيانجين تيمي که مرتضي پورعلي گنجي را در اختيار دارد گوژو رنهه را شکست داد و به رده يازدهم جدول صعود کرد.

به گزارش "ورزش سه"، تیانجین با تک گل آندره زینهو در این بازی حساس و خارج از خانه به پیروزی رسید و اولین برد خود را در لیگ حرفه ای چین را بدست آورد. مرتضی پورعلی گنجی مدافع ملی پوش ایرانی تیانجین در دقیقه 30 این مسابقه مصدوم شد و روانه بیمارستان شد.

تیانجین به جز پورعلی گنجی یک بازیکن برزیلی- آرژانتینی و کلمبیایی در ترکیب تیمش دارد.

12. کاربر روبرو از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,071
    کشور من
    Iran

دومین مصدومیت شدید پورعلی‌گنجی در چین

مرتضي پورعلي‌گنجي براي بار دوم در ليگ چين دچار مصدوميتي شديد شد.

به گزارش "ورزش سه"، پورعلی‌گنجی که یک ماه پیش در بازی دوم تیمش در لیگ چین، دچار مصدومیت از ناحیه کتف شده بود، امروز در دقیقه 17 بازی مقابل گوژو پس از برخورد شدید با دروازه‌بان حریف از ناحیه سر مصدوم شد و پس از بانداژ سر به بازی برگشت اما دوباره در دقیقه 29 از بازی بیرون رفت و با آمبولانس به بیمارستان انتقال پیدا کرد.

در تصاویری که روی وب سایت رسمی باشگاه تیانجین منتشر شده، کل ماجرا را می‌ توانید تماشا کنید؛ از مصدومیت و بانداژ سر و انتقال به بیمارستان. جالب اینکه ظاهرا بازیکنان هم تیمی نگران پورعلی بودند. او امروز در دقیقه 29 جای خود را به وی‎لو داد. تیانجین در غیاب پورعلی این بازی خارج از خانه یک ـ صفر به سود خود تمام کرد.

14. کاربر روبرو از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,071
    کشور من
    Iran

تحقیر یاران گوچی، پیروی العربی در حضور دژاگه

الوکره با قوچان نژاد مقابل الخور تحقیر شد و یاران شجاعی و پولادی هم پیروزی بر الشمال را در دقیقه 93 از دست دادند تا این دو تیم رقابت تنگاتنگی برای سقوط داشته باشند.

به گزارش "ورزش سه" از فارس، هفته بیست و پنجم لیگ ستارگان قطر با برگزاری 3 دیدار پیگیری شد.

در یکی از این بازی‌ها الوکره که رضا قوچان نژاد مهاجم ایرانی را 90 دقیقه در ترکیب خود داشت در دیدار مقابل الخور با 4 گل مغلوب شد تا با 20 امتیاز در آستانه سقوط قرار بگیرد.

در دیگر دیدار برگزار شده الشحانیه که از حضور مهرداد پولادی و مسعود شجاعی در ترکیب خود سود می‌برد در دیدار مقابل الشمال سقوط کرده در شرایطی که تا دقیقه 93 با یک گل پیروز بودند با دریافت گل، برد را با تساوی عوض کردند تا آن‌ها هم 20 امتیازی شوند و رقابتی تنگاتنگ با الوکره برای سقوط داشته باشند.

در آخرین بازی هم العربی که اشکان دژاگه هافبک ایرانی را به طور ثابت در ترکیب خود داشت در دیدار با السیلیه با نتیجه دو بر یک پیروز شد.

با نتایج کسب شده تکلیف تیم دوم سقوط کننده به هفته پایانی کشیده شد و از میان تیم‌ قوچان نژاد و تیم شجاعی و پولادی یک تیم راهی دسته پایین‌تر خواهد شد.

16. کاربر روبرو از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,071
    کشور من
    Iran

شکست سنگین تیم علیرضا حقیقی

تيم پنافيل پرتغال که عليرضا حقيقي دروازه بان ملي پوش تيم ملي ايران را در اختيار دارد امشب با 4 گل شکست خورد.

به گزارش "ورزش سه"، پنافیل امشب در حضور علیرضا حقیقی با 4 گل مغلوب براگا شد. این بازی امشب از هفته بیست و هشتم برگزار شد. پنافیل تیم آخر جدول است و براگا در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است.

18. کاربر روبرو از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,071
    کشور من
    Iran

تساوی اوساسونا در حضور 81 دقیقه‌ای نکونام

تیم فوتبال اوساسونا در حضور هافبک ایرانی خود در خانه برابر نومانسیا به تساوی بسنده کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، در چارچوب دیدارهای هفته سی‌و‌سوم لیگ دسته دوم فوتبال اسپانیا موسوم به لیگا آدلانته، امشب (یکشنبه) تیم اوساسونا در حضور 81 دقیقه‌ای جواد نکونام برابر میهمانش، نومانسیا با تساوی یک بر یک متوقف شد.

در این دیدار که نکونام در ترکیب اصلی اوساسونا بود و جای خود را به میکل مرینو داد و تیم او در دقیقه 17 یک بازیکن اخراجی داشت، نخست ویسنته در دقیقه 41 برای نومانسیا گلزنی کرد و در ادامه نینو در دقیقه 50 کار را برای میزبان به تساوی کشاند. کریم انصاری‌فرد، دیگر بازیکن ایرانی اوساسونا اما در فهرست 18 نفره این تیم حضور نداشت.

اوساسونا با قبول این تساوی 33 امتیازی شد و در رده نوزدهم جدول 22 تیمی لیگا آدلانته قرار گرفت.

20. کاربر روبرو از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده است .

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)