صفحه 39 از 42 نخستنخست ... 919293536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 417

موضوع: $$$ قهوه خونه خاله عباس &&&

رئیس باشگاه

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,366
    سپاس شده 50,191 در 8,131 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط VaHiD BaGgIo نمایش پست ها
    ضمن خوشآمد گویی به دوستان جدید، خواستم بگم که اینجا قهوه خونه است و بیشتر حالت گپ و گفتگو و بحثای صمیمانه رفقاست و نه جای کپی پیست مطالب غیر مرتبط و غیر مفید.
    فکر کنم اینجوری بهتر باشه.

دلم برای قهوه خونه تنگ شده؛
    هر کی پست منو دید و خوند، یه ابراز وجود و یه آماری از خودش بده که ببینم هنوزم بروبکس و قهوه خونه پابرجان یا نه.

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk
    من هستم دادا
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 4 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,188
    سپاس شده 4,142 در 1,000 پست
    کشور من
    England

منم هستم
    اگه کسی البوم جدید شاهین گوش کرده نظر بده بنظرم فوق العاده بوده چند لول از البوم های قبلیش بالاتر بود چه تو سبک موسیقی چه اشعار که خیلی خوب بود.

4. 3 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,583 در 943 پست

^^
    دوس دارم ابعادشو یه ذره بیشتر واسم تشریح کنی؟! " خانه به دوشان جهان متحد شوید" مانیفست مارکس نیست؟! (البته عین اون جمله رو به کار نبرده! به فارسی " کارگران جهان متحد شوید" ترجمه شده جمله معروف مانیفست مارکس! دلیل اینکه میگم دوس دارم واسم تشریح کنی آلبوم رو اینه که یه سری از طرفدارانش آدمهای غریبی هستن! (قطعا در مورد تو اینطوری فکر نمیکنم ولی میخوام با علایقت آشنا بشم و نظرتو خوب متوجه بشم)

6. 2 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,188
    کشور من
    England

مهرداد جان من دوسدارم اهنگاشو چون واقعا تو اهنگاش به ویژه این البوم بعضی از خرافات که سال ها به خورد ما دادن بلکه قرن ها بدون خط قرمز و ترس (شاید خیلی از هنرمندا بترسن)تو اهنگاش میگه خب من دوستدارم مثلا همین ویدیو زهراب اگه ببینی داری نشون میده یه عده رو که از جاهلت بقیه استفاده میکنن در کل من واقعا تا الان یه دور بیشتر گوش ندادم من همیشه بجز گوش دادن اهنگ متنشم میرم میخونم حالا چند روز دیگه بهتر میشه نظر داد ولی از نژر موسیقی سبک خوندنش و حتی صداش که بعضیا بشدت میگن خوب نیست من خوشم میاد ولی من اصلا بهش تعصب ندارم ها بنظرم کارای بدم داشته ولی اینکه یکی پیدا شده حرفایی که یه دورانی زده شدنشون یعنی مرگ واقعی رو بزنه خب این واسم جالبه.

8. 3 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,188
    کشور من
    England

خب اصغر فرهادی دوباره اسکار بهترین فیلم خارجی گرفت و دوباره زد تو دهن بد خواهاش
    مونلایت هم شد بهترین فیلم هر چند جایزه اشتباهی به la la landدادن من که دوستداشتمla la landببره.

10. 2 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,366
    سپاس شده 50,191 در 8,131 پست
    کشور من
    Iran

منم تبریک میگم. واقعا افتخار بزرگی برای ایران بود.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

12. کاربر روبرو از پست مفید Meysam سپاس کرده است .

بازیکن اصلی تیم

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,188
    کشور من
    England

مهرداد جان مثلا همین امروز شاهین اعلام کرد میخواد خود اون کشور نامشروع کنسرت بذاره خب من این کارشو مسخره میدونم و دارای منافع شخصی خودش ادعا میکنه میخواد مرزهای سیاسی و مذهبی بشکنه اما خب مرزهای انسانیت چی در هر حال من بشدت با این حرکتش مخالفم.

14. 2 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 2 در 2 پست

پیش فرض تشکر

مطالب ارائه شده در این سایت بسیار مفید و موثر می باشد با تشکر از مدیریت سایت
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

16. کاربر روبرو از پست مفید bazarim.ir سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,583 در 943 پست

به مسعود عزیز:

شاهین: به شخصه اولین بار، با ترانه ی "وقتی خدا خوابه " با شاهین آشنا شدم و بعدها که دوستم آهنگاشو بهم داد و بیشتر در موردش با من حرف زد، تقریبا همه ترانه هاشو شنیدم. در رابطه با موسیقی و فیلم و بطور کلی "هنر" باید بگم اصولا با وام گرفتن طرز فکر از یک هنرمند مخالفم. اگر قرار باشه یک هنر به عنوان مبنای فکر من قرار بگیره (که شاید اصولا مبنا قراردادنش کار درستی نباشه) و یا به عبارت دقیقتر اگر قرار باشه هنری رو در راستای اعتلای فکر خودم به کار بگیرم اون ادبیاته.بطور خاص اگه بخوام در مورد موسیقی از نوع وطنیش حرف بزنم با وجود اینکه موسیقی آلترناتیو رو به اکثر آثار منتشر شده ترجیح میدم، نمیتونم این نوع موسیقی رو هم ردیف آثار مثلا "فرهاد " که رنگ و بوی جاودانگی دارند قرار بدم. به نظرم بخش زیادی از موسیقی حال و گذشته ایران (مستقل از سبک، فرم و محتوا) ارزش پیگیری ندارند چون فاقد عمق هستند. بهرحال باز به نظرم همه چیز به اون الگو و قالبی برمیگرده که از درونش به موضوعات نگاه میکنی و من قالب فکری شاهین نجفی رو نمیتونم برای خودم انتخاب کنم.هرچند که ممکنه در بعضی از موارد با حرفهاش موافق باشم. الگوی "شکستن تابو" به منظور "شکستن تابو" برای من محترم نیست و خلاقیتی درش نمیبینم و صد البته خیلی از آثارش نمیتونن جاودانه باشند و وقتی آثارش رو مثلا کنار آثار فرهاد میذارم میبینم (برخلاف ادعای شاهین) فرسنگ ها با هم فاصله دارند و آثار شاهین در ده سال آینده بیشتر شبیه ورق زدن روزنامه های سال 95 به نظر میان نه یک کار هنری.

اصغر فرهادی: یک عادت بد در طیفی از جمعیت ایران نتیجه گرایی و تنگ نظری هست. خیلی از اوقات، تنها و تنها مسئله مهم برای ایران و ایرانی "نتیجه" کار هست. صرف برنده شدن یک تیم،یک اثر، یک گروه و یا یک نفر به معنای برتر بودن و شایسته بودن اون اثر نمیتونه باشه. حالا اون جایزه و اون رقابت هر چقدر که میخواد معتبر باشه. در مورد اصغر فرهادی و جایزه اسکارش هم همین موضوع صادقه. فیلم اصغر فرهادی برنده یک جایزه شد: این به معنای این نیست که به کسی تو دهنی زده شده یا باعث افتخاره. به نظرم اثر، باید از خودش دفاع بکنه و موجب افتخار باشه نه جایزه ای که میگیره. به قول آدام اسمیت:" ذات انسان اینطوریه که هم دلش میخواد دوستش داشته باشند و از اون مهمتر باید شایسته دوست داشته شدن باشه." اگر منتقدی(مثلا فراستی ) در رابطه با اثر نقدیا نقدهایی مطرح میکنه، هیچوقت یه جایزه نمیتونه جواب و یا به قول شما، تودهنی به اون منتقد باشه. اتفاقا اگه مخاطب جدی(و یا حتی آماتور) سینما هستیم باید به منتقد به شکل یک مشاور برای مخاطب نگاه کنیم نه اینکه منتظر باشیم در فلان جشنواره معتبر(و یا غیر معتبر) به فلان فیلم جایزه بدن و ما لذت ببریم که با پشت دست زدن تو دهن یه عده.چون در برنده شدن اون اثر فاکتورهای خیلی خیلی زیادی موثر بودن. بر فرض برآورده کردن معیارهای واقعی یک اثر خوب توسط مولف، باز هم صرف در نظر گرفتن تو دهنی زدن به یه عده،داریم گل به خودی میزنیم چون داریم ارزش اثر رو در حد جوابیه به یه عده پایین میاریم. با این حال در رابطه با فیلم فروشنده باید بگم با اکثر نقدهای فراستی در موردش موافقم اما نمیتونم در مورد شایستگی این جایزه نظر بدم چون بقیه فیلمهای نامزد اسکار رو ندیدم.

18. 2 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,188
    کشور من
    England

مهرداد جان صد در صد قبول دارم اثار شاهین نمیتونه آثار ماندگاری باشه دقیقا اون عمق نداره اما خب در مقابل خوانندگان که الان داریم میبنیم واقعا کارش بهتره ما یه اهنگایی داریم که طرف خودشم نمیدونه چی داره میخونه خود شاهین که اعتقاد داره از نظر فنی سبک خوندن یچیز نوین داره انجام میده در موسیقی فارسی .
    اما راجب فراستی و برنامه هفت واقعا منتقدی که از سر نمیدونم عقده لجبازی یا هر چی یه اثری مثل اخراجی ها رو فیلم خوب میدونه و فروشنده رو فیلم بده خب واقعا چطوری میشه حرفشو قبول کرد من قبول دارم فروشنده از فیلمای قبلی فرهادی ضعیف تر بود اما اینو قبول ندارم که انقدر این اثر پایین بیاریم که بخاطر اینکه ترامپ امده سر کار اکادمی اسکار برای مخالفت با اون جایزه دادن به فروشنده در حالی که قبل اون فروشنده در کن جایزه بهترین بازیگر مرد و همچنین بهترین فیلمنامه شد اما بحث سیاه نمایی من بنظرم این هوشیاری یه کارگردانه و نویسندس که رو یه موضوعاتی دست میذاره که کمتر راحب حرف زده میشه و معمولا یه واقعیت تلخ از جامعه نشون میده و اکثرا هدف یک کارگردان از ساختن چنین فیلمی اصلاح اون هنجار ما چرا اینجور به اثار فرهادی نگاه نکنیم چرا همش منفی نگاه میکنیم که فرهادی واقعیت تلخ از جامعه ایران نشون میده که بهش جایزه بین المللی بدن این نگاه نگاه سیاسیه نه سینمایی خود فرهادی یه جا میگه فیلم گاو سیاه ترین فیلم سینما ایرانه اما در حین حال بهترین فیلم تاریخ سینما ایرانه . فیلم بچه های اسمان هم نامزد اسکار ایا اونم سیاه نمایی بود .

20. 3 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

صفحه 39 از 42 نخستنخست ... 919293536373839404142 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع