صفحه 13 از 43 نخستنخست ... 3910111213141516172333 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 427

موضوع: $$$ قهوه خونه خاله عباس &&&

رئیس باشگاه

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,355
    سپاس شده 50,215 در 8,133 پست
    کشور من
    Iran

بچه ها فردا با عمو فرشاد قرار ملاقات دارم! قصد دارم یک کلاه برداری کوچیک حدود 2 میلیونی سرش انجام بدم!
    هر کی دوست داره در این کلاه برداری سهیم باشه فردا بیاد!
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 8 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,355
    کشور من
    Iran

نمیدونم چرا حس میکنم عبدی خیلی خره! شما چطور؟
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 8 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,499
    سپاس شده 31,599 در 4,229 پست
    کشور من
    Italy

1، 2، 3 . . . ؛ آزمایش میشه . . .
    ( رو آنتنیم الان!؟ . . .، بله، برنامه شروع شده! )

- سلام، آقا من همین اول داستانی یه اعترافی کنم و خودم رو خلاص کنم!
    من کلا تُن صدام پایینه و وقتی تو خونه و یا در یک محیط در بسته در حضور دیگران با تلفن صحبت می کنم، ناخواسته این داستان شدت بیشتری پیدا می کنه و باز وقتی که در حین خواب گوشیم زنگ میخوره و پاسخ میدم، این مشکل حادتر میشه و . . .

- ساعت گوشیم رو کوک کردم که ما بین 4:15 تا 5 بعد از ظهر یه کوچولو استراحت کنم و بعد پاشم برم سراغ کارام!
    در حین خواب، متوجه شدم گوشیم داره می لرزه؛ یه لحظه پیش خودم گفتم چقدر زود ساعت 5 شد!!؟

حالا گوشی رو نگاه می کنم، می بینم که میثم پشت خطه؛ یعنی این گزینه اگر نصفه شب هم زنگ بزنه، به طور قطع سریع پاسخش رو میدم! ( میثم، جان من نصف شب زنگ نزنی حالا! )
    خب با مقدمه ای که بالا گفتم، من با تُن صدای پایینم با موبایل تو خونه و در حال از خواب پریده، معلومه صدام به زور اونطرف میرسه دیگه!
    آنتن دهی تو طبقه ی پایین خونمون ضعیف هست، ولی اعتراف می کنم مشکل از من بود تو این مکالمه!

- یهو میثم میگه الان می دونی اینجا کیه!؟ ( من پستای این صفحه رو الان خوندم و اصلا در جریان میتینگ میثم با عمو فرشاد نبودم!؟ )
    و در ادامه میگه یکی از بچه های قهوه خونه!؟
    من یه لحظه چون هستی خاتون بیشتر تو داستان میتینگ ها حضور فعالی داشت و خب یکی از قدیمی های قهوه خونه بود و قبلا هم میثم یکبار دیگه هستی خاتون رو پشت خط تلفن تماس با من آورده بود، فکر کردم ایشون رو میگه!؟

- یهو یکی گوشی رو گرفت و گفت چطوری و . . . بعدم گفت: فرشادم!؟
    من یه لحظه هنگ کردم و گفتم فرشاد کیه!!؟ پیش خودم گفتم آهان، یکی از بچه ها بود یه مدت با اسم فرشید تو پی اف بود و . . . شاید اونه!؟
    یا شاید یکی دیگه از بچه ها باشه که من اسمش رو نمی دونستم!؟

از اونجایی من که هیچ شناخت و اشرافی به این فرشاد نداشتم، واقعا نمی دونستم از چی بگم و چطوری باهاش صحبت کنم و خلاصه حسابی هنگ کرده بودم و بنده خدا این آقا فرشاد هم هی میگه وحید صدات رو نمی شنوم و منم هر چقدر سعی می کنم بلند حرف بزنم، نمی تونم؛ چون کاملا گیج شده بودم و نمی دونستم چی باید بگم و چطوری صحبت کنم و خلاصه حسابی اذیتش کردم با این صدای ضعیفم!!؟

- این وسط فرشاد به میثم میگه صدا اصلا نمیاد و این بلندتر نمیشه و میثم هم میگه نه دیگه، این آخرشه و خلاصه دوباره میثم گوشی رو می گیره؛
    میگه چه خبر زن گرفتی!؟

منم گفتم به قول یکی از بچه محلا تو فکرش هستم!؟ ( این بچه محلمون هم سن و سال خودمه و سالهاست که در جواب به پرسش چرا ازدواج نمی کنی، میگه تو فکرشم و الانم اونقدر فکر کرده که تقریبا داره کل میشه و خلاصه ما هم ازش این جمله رو یاد گرفتیم دیگه!؟ )

اینجا بود که من تازه یه چیزی رو فهمیدم؛ چی!؟ میگم:
    میثم بهم گفت فرشاد میگه بیا دو تا زن برات بگیرم و . . . که من تازه متوجه میشم ای دل غافل و ای داد بیداد، طرف ما عمو فرشاد بوده؛ می فهمین: عمو فرشاد!!؟
    حالا من از هنگی در اومدم، ولی خب کلی خجالت کشیدم و عذاب وجدان گرفتم که نتونستم درست و حسابی با عمو فرشاد صحبت کنم و حقیقتش روم هم نشد دوباره تماس بگیرم و گفتم شاید کار داشته باشند و من مزاحمشون بشم!

- باور کنید تقصیر من نیست؛ تو ذهن من عمو فرشاد یه مرد 40 تا 45 ساله تعریف شده و اون صدای پشت تلفن خیلی خیلی جوانتر به نظر می اومد و هرگز فکرش رو هم نکردم که فرشاد پشت تلفن، همون عمو فرشاد خودمونه!

- آقا، جدا شرمنده عمو فرشاد و میثم شدم سر این میتینگ دوم تلفنی! ببخشید که نتونستم احوالپرسی خوبی باهاتون داشته باشم و با صدای ضعیفم کلی اذیتتون کردم!

- میثم، این دومین باره که منو غافلگیر کردی با این میتینگ تلفنیت؛ جان عبدی منو تو این شرایط سخت قرار نده و یجوری بهم زنگ بزن که من تو آمپاز گیر نکنم دیگه!

- حالا اینم اعتراف کنم آخر کاری که وقتی میثم رو منتظر پاسخ تماس تلفنی دیدم، خیلی خوشحال شدم و سریع و بدون درنگ از خواب بلند شدم و جوابش رو دادم؛ یجورایی دلم برای حال و هوای پی اف و بچه هاش خیلی تنگ شده بود!

کاش بشه یه بار تو مشهد ببینمش ( میثم ) و ببینمشون ( هر کدوم از بچه های گل پی اف و از جمله عمو فرشاد رو )؛ البته اگه قسمت شد، باید حسابی منو و نقاط ضعف بی شمارم رو تحمل کنید و منتظر یه آدم کاملا خجالتی و ساده پوش و از قشر پابرهنگان جامعه باشید!

این بود اشاره ای به داستان امروز میتینگ تلفنی من و میثم و عمو فرشاد که هول و هوش ساعت 16:38 الی 16:45 دقیقه رخ داد!

پ.ن.: گفتم داغ و تازه ماجرا رو خودم شرح بدم که هم سوژه ناب تر باشه و هم طبعاتش کمتر باشه!

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

ویرایش توسط VaHiD BaGgIo : 25th July, 2015 در ساعت 10:07 PM

6. 10 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,355
    کشور من
    Iran

مرسی وحید.

بعد از مدت ها عموفرشاد رو دیدیم.

یکی از نکات جالب میتینیگ این بود که عموفرشاد همبازی دوران بچگیش رو بعد از 40 سال دید! یعنی طرفای سال 50 همبازی بودن!
    اول سوالی که همبازیش ازش پرسید این بود که چندتا زن داری؟ یعنی سال 50 عموفرشاد 2-3 تا زن داشته! حساب کنید تا الان چندتا شده!
    (قابل توجه وحید و حسین باتیستا و صاحب جی که تو یک زن موندن!)

محل قرارمون تو محله ی عمو فرشاد بود! یکی از روستاهای اطراف تهران. بیشتر مردم با لودر رفت و آمد میکردن و چندجا هم چاه میکندن که به آب برسن!
    عمو فرشاد گفت یکی از علت هایی که من تو پارس فوتبال فعال نیستم اینه که هنوز اختراع گراهامبل به محل زندگیمون نرسیده!

تو محلشون 3 تا کافیشاپ بود که دوتاش در حال تعمیر بودن! یکیشون هم که باز بود باید ایستاده میل میکردی که مارو دچار کمردرد کرد!

خدا میدونه بعد از 240 سال چندنفر ادعای ارث میراث عموفرشاد کنند!
    اینطوری که دوستش میگفت عموفرشاد طرفای سال 50 یکی از همسرانش که باردارهم بوده ول کرده رفته!
    یعنی الان باید یک پسر یا دختر 30-40 ساله هم داشته باشه!

روی لینک زیر کلیک کنید:

8. 5 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

ChelseaInterRealMadridOsasuna
    مربی محبوب
    José Mourinho
    بازیکن محبوب
    Luís Figo
    تیم محبوب
    ESTEGHLAL
    سپاس ها
    8,046
    سپاس شده 9,641 در 1,075 پست
    کشور من
    United-States

نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam نمایش پست ها
    بچه ها فردا با عمو فرشاد قرار ملاقات دارم! قصد دارم یک کلاه برداری کوچیک حدود 2 میلیونی سرش انجام بدم!
    هر کی دوست داره در این کلاه برداری سهیم باشه فردا بیاد!

فعلا این خودت بودی که "کارت بانکیت" رو گم کردی!!! نابغه!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط VaHiD BaGgIo نمایش پست ها

- باور کنید تقصیر من نیست؛ تو ذهن من عمو فرشاد یه مرد 40 تا 45 ساله تعریف شده
    مرد حسابی من الان ۵۰ سالمه. شما ۵ تا ۱۰ سال گذشته رو در کما بسر بردی؟!!! ما فکر میکردیم لنگت مجروح شده بوده، نگو شما مخت ضربه خورده بوده!!! ما هی‌ صدا زدیم "وحید"، یکی‌ از اون ته میگفت "‌هه"!!! بیشتر ناله میکرد تا حرف زدن!!! ته چاه دنبال چی‌ میگشتی؟!!! میثم دیوونه است و یه سنگ انداخته ته چاه!!! تو چقدر دیوونه‌ای که رفتی‌ درش بیاری؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam نمایش پست ها
    مرسی وحید.

--------

محل قرارمون تو محله ی عمو فرشاد بود! یکی از روستاهای اطراف تهران. بیشتر مردم با لودر رفت و آمد میکردن و چندجا هم چاه میکندن که به آب برسن!
    عمو فرشاد گفت یکی از علت هایی که من تو پارس فوتبال فعال نیستم اینه که هنوز اختراع گراهامبل به محل زندگیمون نرسیده!
    میگم دیوونه‌ای درست میگم دیگه!!! واسه چی‌ از وحید تشکر میکنی‌؟!!! بخاطر اینکه رفته بود ته چاه "سنگ بچینه"؟!!!

حالا خوبه ما تو دهات هستیم!!! تو که از تو "غار" در اومده بودی و از پیشرفت تکنولوژی تو دهات ما دهنت وا مونده بود چی‌؟!!!

ما رفتیم سر قرار دیدیم یکی‌ داره با شلوار "قرمز" میاد!!!

تنبون قرمزی دل من رو بردی!!!

میثم قبل از اومدن به دهات ما

میثم بعد از اومدن به دهات ما

Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great

"I pledge allegiance to the flag

Of the united states of
    ROCK

And to the point of view for which it stands

One music under one God

Yes, even God loves Rock 'N' Roll

With liberty and justice for all lands" - Twisted Sister

10. 6 کاربر از پست مفید F. METAL سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,355
    کشور من
    Iran

عموفرشاد تنت به تن عبدی خورده؟

با این دوربینت! کیفیش به مگاپیکسل میرسه؟
    البته عمو بهت حق میدم وقتی از گوشی های تقلبی به عنوان موبایل استفاده میکنی به همین صورت میشه!

کدوم آدم سالمی آمریکارو ول میکنه میاد اونجا زندگی میکنه!
    روی لینک زیر کلیک کنید:

12. 9 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,355
    کشور من
    Iran

من پست ندم هیچ کدومتون نمیدین نه؟!

وحید تو هنوز زن نگرفتی؟
    روی لینک زیر کلیک کنید:

14. 6 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

LiverpoolEsteghlalDortmundNEC
    مربی محبوب
    کلوپ : )
    بازیکن محبوب
    استیوی-جهانبخش-نکونام-دژآگه
    تیم محبوب
    رم و اوساسونا و تیم لژیونرا
    سپاس ها
    12,785
    سپاس شده 1,918 در 460 پست
    کشور من
    Iran

داش وحید زن نگرفتی ؟؟

16. 6 کاربر از پست مفید Stevie G سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,499
    سپاس شده 31,599 در 4,229 پست
    کشور من
    Italy

سوژه گیرتون نیاد، من هستم دیگه، نه!؟
    خوبه دیگه، لااقل وقت ملت رو اینجوری پر می کنم؛ من زن بگیرم، شماها اینجا راجب چی میخواین صحبت کنین!؟

همین چند روز پیش رفته بودم خواستگاری یه بنده خدایی؛ خانواده خوبی بودند و عروس خانم هم ایضا!
    سه چهار جلسه رفته بودیم خدمت خانواده ی طرف و صادقانه بگم هر چی طرف چایی آورد و رفتیم حرف زدیم، و . . . ، بهش نگاه نکردم!

دیگه دیدم قضیه باز داره جدی میشه و اینا؛ تو جلسه ی آخر و آخر کار، به عروس خانم گفتم من یکی از نقاط ضعفم اینه که نمی تونم نگاه یواشکی و قایمکی به کسی داشته باشم و اینقدرا هم پر رو نیستم که بتونم تو نگاه طرف مقابل و یا در شرایطی که دارم باهاش حرف میزنم بهش نگاه کنم و اینا؛
    خلاصه اینکه بالاخره هم عرف و هم شرع و هم عقل میگه که پسر و دختر باید هم رو نگاه کنن تو مراسم خواستگاری و اگر اجازه میدین که من به شما یک کوچولو نگاه کنم و . . .

بعدشم که طرف گفت راحت باشید، من بازم بیشتر از یک ثانیه نتونستم بهش نگاه کنم و تازه بابت همونم کلی عذرخواهی کردم و . . .

قضیه داشت جدی میشد و دور بعدی مذاکرات در حال شروع شدن بود که یهو دایی عروس تو تهران یه تصادف بد کرد و الان خانواده طرف رفتن تهران برای احوالپرسی از دایی و اینجا من لنگ در هوام!!؟
    ( البته خداییش خودم هنوز دو دل و مردد هستم و نمی دونم چیکار کنم!؟ )

طرف 8 سال از من کوچکتره؛ این اختلاف سنیه خودش یکم منو آزار میده و نگران می کنه!؟

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

ویرایش توسط VaHiD BaGgIo : 8th August, 2015 در ساعت 11:34 PM دلیل: جواب درخواست های بچه ها رو دادم! : دی

18. 6 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,355
    کشور من
    Iran

ایییییول وحید تبریک میگم.
    بچه ها وحید کمتر از یکی دو ماه دیگه مزدوج میشه.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

20. 4 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

صفحه 13 از 43 نخستنخست ... 3910111213141516172333 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع