صفحه 1 از 35 12345112131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 346

موضوع: ~~ میزگرد تیم ملی ~~ بحث و گفتگو درباره تیم ملی ~~

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,368
    سپاس شده 50,189 در 8,131 پست
    کشور من
    Iran

ایران ~~ میزگرد تیم ملی ~~ بحث و گفتگو درباره تیم ملی ~~

سال 1394 رو به همه ی دوستان پارس فوتبالی تبریک میگم.

سال جدید با یک شوک بزرگ شروع شد. خداحافظی کی روش بزرگ از تیم ملی ایران قطعی شد. کفاشیان و کی روش هم این موضوع رو تایید کردند.
    بازی دوستانه با سوئد و شیلی آخرین حضور کارلوس کی روش در تیم ملی ایران خواهد بود.

سوای نتایج تیم ملی این تیم ملی محبوب اکثریت مردم ایران بود. تیم ملی سرمربیان زیادی داشته ولی این تیم ملی و سرمربیش جزو محبوب ترین تیم های ملی تمام ادوار فوتبال ایران بود. حالا از نظر فنی تخصصی یا هر چیزی اگه تیم ملی کی روش مشکل داشت، محبوب میلیون ها ایرانی بود! این حقیقتیه که هیچ کسی نمیتونه کتمانش کنه!

از کی روش بابت شخصیت جنگنده، متعصبانه و دوست داشتنیی که به تیم ملی ایران داد ممنونم.
    بازیکنان تیم ملی از ته دل و با تمام غرور برای پرچم کشورشون میجنگیدند.

این صحنه ایه که هیچوقت مردم ایران از حافظشون پاک نخواهد شد. صحنه ای که رگ گردن کی روش از عصبانیت وضعیت داوری زده بود بیرون و انصاریفرد و سایرین به زور به رختکن بردنش. این تصویر تعصب کارلوس به تیم ملی ایران رو نشون میداد.

یکی از بزرگترین نکاتی که تو برنامه ی زنده ی تلویزیونی علیخانی در مورد کی روش اشاره شد رو بد نیست اینجا هم بگم. چون خیلی ها اون برنامه رو ندیدن.

کی روش قبل از هر تورنومنت مهمی بازیکنان تیم ملی رو به دیدار فرزندان یتیم و بی سرپرست میفرستاد و یهشون میگفت چند ساعت باهاشون بازی کنند.
    تا موقع رفتن به تورنومنت بهشون یادآوری کنه که باید به عشق این بچه ها بجنگید و یک روحیه و انگیزه مضاعف بهشون میداد.

این کارش واقعا بزرگ بود. سوای کمک های مالی سنگینی که به بچه های بی سرپرست میکرد فوق العاده بود.
    امیدوارم هر کسی که سرمربی تیم ملی میشه این سنت کی روش رو حفظ کنه و بازیکنان تیم ملی رو به همچین جاهایی ببره.

دیگه زیاد حرف زدم... . امیدوارم سرمربی آینده ی تیم ملی هر کسی که هست لیاقت سرمربی گری ایران رو مثل کارلوس بزرگ داشته باشه.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 11 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,585
    سپاس شده 8,566 در 1,538 پست

ما نفهمیدیم رفت یا نرفت اگه رفت چرا این دوتا بازی و هست اگه نرفت چرا میگه رفتم گیری کردیما البته یکم هم مثل اینکه خودشم دلش نمیاد بره حالا بحث روکم کنی با وزارت ورزش و امثال مایلی کلنگ کیروش یکم کله شقه میخواد این دوتا بازی و هم باشه تابا یه نتیجه خوب هوادارارو به سمت خودش بکشونه تا نتونن برش دارن بازم این نظرمنه

4. 4 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,368
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedxxx24 نمایش پست ها
    ما نفهمیدیم رفت یا نرفت اگه رفت چرا این دوتا بازی و هست اگه نرفت چرا میگه رفتم گیری کردیما البته یکم هم مثل اینکه خودشم دلش نمیاد بره حالا بحث روکم کنی با وزارت ورزش و امثال مایلی کلنگ کیروش یکم کله شقه میخواد این دوتا بازی و هم باشه تابا یه نتیجه خوب هوادارارو به سمت خودش بکشونه تا نتونن برش دارن بازم این نظرمنه
    داش حامد فکر میکنم به خاطر داشتن قرارداد با تیم ملی این دو بازی روی نیمکت میشینه... .

شوک بزرگ در آخرين روز سال
    کفاشیان: بعد از این دو بازی، کی‌روش می‌رود

رئيس فدراسيون فوتبال مي گويد بعد از دو بازي پيش رو، کي روش خواهد رفت و به سرعت مربي جديد جايگزين او خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، علی کفاشیان در خصوص صحبتهای مطرح شده راجع به جدایی کارلوس کی روش از تیم ملی فوتبال ایران گفت: کی‌روش بعد از دو بازی دوستانه با تیم‌های شیلی و سوئد دیگر سرمربی ایران نخواهد بود.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران در خصوص تعامل تیم امید و تیم ملی گفت: هماهنگی‌های کامل برای حضور جهانبخش و سردار آزمون در تیم ملی امید انجام شده است و با آقای کی روش هم راجع به این مسئله به توافق رسیده بودیم.

وی در رابطه با بازگشت کی روش پس از دو بازی پیش رو، به ایران، گفت: بله، حتما کارلوس کی‌روش به ایران باز خواهد گشت چون تسویه‌حساب کامل ایشان و صحبت‌های نهایی با وی باید انجام بگیرد.

کفاشیان درباره انتخاب سرمربی جدید برای تیم ملی فوتبال گفت: باید در این رابطه فکر کنیم و سپس مذاکره کنیم مربی بعدی را با توجه به اینکه مسابقات مقدماتی جام جهانی نزدیک است باید زودتر انتخاب کنیم.

وی در خصوص صحبت‌های وزیر ورزش گفت: صحبت‌های وزیر را کامل شنیدم و گویا کی‌روش هم این صحبت‌ها را به صورت کامل شنیده است و اطلاعات کاملی در این خصوص داشت.

---

در گفت و گو با "ورزش سه"؛
    کی‌روش: از مردم عذر می‌‌خواهم، خداحافظ

کارلوس کي‌روش سرمربي تيم ملي خبر کناره گيري قريب الوقوعش از تيم ملي را تاييد کرد.

به گزارش "ورزش سه" کی روش به خبرنگار ما گفت: برخلاف میل باطنی تصمیم به جدایی از تیم ملی ایران گرفته ام. با توجه به اینکه فشارهایی از طرف یک فرد وجود دارد، امروز به این نتیجه رسیدیم که از شغل خودم در ایران کنار بکشم.

او با عذرخواهی از مردم ایران افزود: من با ناراحتی و برخلاف علاقه این تصمیم را گرفته ام و از مردم عذر می خواهم که عید شان را با این خبر خراب می کنم. من به خاطر آنها و رییس فدراسیون این در این دو بازی هم سرمربی تیم ملی خواهم بود و سپس از همه خداحافظی می کنم.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 4 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,585

جدا من نفهمیدم واسه چی داره میره اینکه میگن بخاطر آزمون و جهانبخش داره میره درسته ؟

8. 3 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,368
    کشور من
    Iran

اینم مقاله به قلم حاج مهدی طاهرخانی کبیر نوشته شده.
    کاملا دلایل رفتن کی روش رو به خوبی توضیح داده. وزارت ورزش همه کارست!

اصولگرا و اصلاحطلب و كي روش!

محمود احمدي نژاد و مردانش كماكان شبيه هم بودند، اگرچه اصولگران اينك با سرعت ٢٠٠ كيلومتر در حال فرار از احمدي نژاديسم هستند و حتي او را از خود نمي دانند، اما تاريخ را نمي شود فريب داد.
    دولت اصولگرا، رييس جمهورش، مردان تصميم گير ورزشش وقتي از يكي بدشان مي آمد راحت، بدون ادا و اطوار، بي منت شارلاتانيزم، شبانه طرف را اخراج مي كردند و ميگفتند برو ما تو را نمي خواهيم.
    درست شبيه قصه على دايي در فروردين ٨٨.
    اما حالا زمام امور دست گروه ديگر است؛ بخشي كه تعامل را اصل مي داند، اصلاحطلب است و مردم را خودي مي داند.
    اما همين بخش و وزير ورزشش يك چالش خسته كننده با كى روش دارد.
    از روز اول تا حالا. بعد از پايان جام جهاني، بر خلاف احمدي نژاد كه علي ابادي را با تلفن فراخواند و گفت سرمربي تيم ملي فوتبال كشور را همين الان اخراج كن، محمود گودرزي به استقلال فدراسيون احترام مي گذارد.
    از اين رو كفاشيان به رغم اگاه بودن از تمايل وزارت ورزش، با كى روش قرارداد ٤ ساله اى را امضا كرد.
    اما وزارت ورزش از هيچ اقدامي براي درفشار گذاشتن فدراسيون فروگذار نكرد.
    كفاشيان هم سرانجام باج داد؛ اول ايت الهي را فراري داد، سپس نبي را اخراج كرد تا دم وزارت ورزش را اينچنين ببيند.
    اما وزارت راحت ننشست.
    دبيركل جديد فدراسيون كه رسما نفوذي وزارت خانه در فدراسيون بحساب مي ايد نخستين جنگ را با كي روش اغاز كرد. به زعم انها برانكو موفق تر از كي روش بود.
    كفاشيان در ابتدا از كي روش خواست پوست كلفت باشد اما حالا خودش به سرمربي تيم ملي مي گويد برو تا اذيت نشوي!
    علي ابادي همان ديكتاتوري بود كه راحت نظرش را تحميل كرد اما محمود گودرزي ديكتاتوري است نقاب بر چهره دارد.
    مردان تصميم گير دولت دهم شفاف زور مي گفتند، وزير دولت يازدهم روش ديگري را پيش گرفته اما نهايت همان زور را مي گويد!
    كى روش بايد برود و لابد اسدي و وزارت ورزش همان برانكو را مي خواهند.
    شايد نوبت فركي است.
    مردم اين سناريو را دوست ندارند و وزارت ورزش كاش شهامت اين را داشت تا شفاف بگويد اين نظر ما بود!
    كفاشيان مرد معامله است؛ او پشت كسي نيست او حتي به خودش هم رحم نميكند و به وقتش ميفروشد.پس حرجي بر وي نيست؛ مردم حالا وزارت ورزش را مسئول خروج كى روش مي دانند.
    بايد ديد نسخه شفا بخش وزارت خانه؛ همان هايي كه با انتخاب هيات مديره پرسپوليس ، رسما اين تيم را به هوا فرستادند،براي تيم ملي چيست.
    اسدي مدام به خبرنگاران مي گويد براي اصلاح فوتبال امده ام؛ ما منتظر مينشينيم.
    جانشين كي روش نشان ميدهد وزارت ورزش چه خوابي براي فوتبال ديده است؛ نگاه تان را از كفاشيان بر گردانيد؛ او هيچكاره اين معاده است؛ تنها به فكر صندلي اش است و بس.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

10. 2 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,368
    کشور من
    Iran

بازی دوستانه فوق العاده ای برای تیم ملیه! حیف که همچین بازیی مثل نوشدارویی بعد از مرگ سهرابه! هیچ ارزشی نداره!
    این بازی باید قبل از جام ملت های آسیا برگزار میشد نه حالا!
    وقتی قراره مربی تیم ملی تغییر کنه دیدارهای دوستانه هیچ ارزشی نداره چون مربی بعد میاد و تمام شاکله ی تیم ملی رو ممکنه عوض کنه!

در مصاحبه با دياريو ال مرکوريو
    کیروش : بعید است به کار در تیم ملی ادامه دهم

ايران و شيلي روز پنجشنبه در اتريش بازي دوستانه اي برگزار خواهند کرد. در آستانه اين ديدار، کيروش در مصاحبه با نشريه شيليايي، از عدم تمايلش براي ادامه همکاري با ايران خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی کشورمان که پس از دو بازی دوستانه مقابل شیلی و سوئد، نیمکت تیم ملی را ترک خواهد کرد، در مورد بازی با شیلی به نشریه دیاریو ال مرکوریو گفت:" شیلی حریفی بسیار قدرتمند است و من شیفته این تیم هستم. تیمی بسیار کامل که از بازی با آن می توانیم چیز های زیادی یاد بگیریم. به بازی با این تیم افتخار می کنیم.
    شیلی به اعتقاد من فراتر از سانچس و ویدال است. این تیم یکی از بهترین تیم های جام جهانی برزیل بود که از نظم تیمی و سازماندهی بسیار خوبی برخوردار است. هرچند که آنها بازیکنانی با خلاقیت های فردی بالا در اختیار دارند ولی قدرت شیلی در بازی گروهی بی نقصش نهفته است. از براوو درون دروازه گرفته تا سانچس در نوک حمله، شیلی بازیکنانی ارزشمند و کامل در اختیار دارد."

در ادامه این گزارش، ضمن اشاره به ممنوع الخروج شدن کیروش به دلیل بدهی مالیاتی پیش از سفر به اتریش از زبان کیروش آمده است :"پیش از سفر به اتریش، به دلیل سوتفاهم و ناهماهنگی به وجود آمده، نتوانستم با تیم پرواز کنم. مشکلی به وجود آمد که مسئولیتش به گردن من نبود. من هیچ محدودیتی برای بازگشت به ایران ندارم اما با توجه به مشکلات پیش آمده، بعید است که به کار در تیم ملی ایران ادامه دهم. نمی دانم چرا چنین مسائل غیر فوتبالی برای من باید اتفاق بیفتد."
    روی لینک زیر کلیک کنید:

12. 3 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,368
    کشور من
    Iran

نتیجه بازی با شیلی برای تیم ملی فوق العاده بود. 2-0
    نمیدونم حالا چطوری میتونیم با تیم ملی دوست داشتنی کی روش خداحافظی کنیم!! واقعا نمیدونم!
    امیدوارم فشار افکار عمومی و رسانه ها روی مسولین اینقدر زیاد بشه که مجبور شن کی روش رو حفظ کنن!

کیروش: بازیکنانم در زمین برای هم می‌میرند

سرمربی تیم ملی گفت: باید تأکید کنم که بازی با شیلی بسیار افتخار بزرگی بود و بهترین بازیکنانی که در دوران مربی‌گری‌ام داشتم در ایران بوده است.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، کارلوس کی‌روش در نشست خبری پس از دیدار ایران و شیلی ضمن تسلیت دوباره به مناسبت درگذشت دو خبرنگار ایرانی، میلاد حجت الاسلامی و حسین جوادی در خصوص این دیدار گفت: در درجه اول باید تأکید کنم که بازی با شیلی بسیار افتخار بزرگی بود و از صمیم قلب تشکر می‌کنم. از این تیم و مراتب تقدیر خودمان را تقدیم شیلیایی‌ها می‌کنم چون آماده بازی با ما شدند در بازی که امشب پشت سر گذاشتیم.

وی ادامه داد: در درجه دوم فکر می‌کنم فرصت خوبی برای تیم ملی ایران بود تا بتواند تا در این دیدار تا حدی از لحاظ حرکات فوتبالی مثل پاسکاری و سرعت و فشار بازی پیشرفت کند.

کی‌روش تصریح کرد: در درجه سوم تشکر می‌کنم از تک تک بازیکنام به خاطر اینکه یک بار دیگر نشان دادند با روحیه ای کاملا جنگجویانه و خاضعانه به دور از هر گونه غرور برای افتخار تیم ملی و پیراهن این تیم جنگیدند و از همه آنها تشکر می‌کنم و به آنها به خاطر عملکرد امشب‌شان تبریک می‌گویم.

سرمربی تیم ملی افزود: همچنین امیدوارم یک بار برای همیشه با عملکردی که بازیکنانم نشان دادند مورد توجه بیشتری از سوی مسئولان فوتبال ایران قرار بگیرند، چون ثابت کردند مستحق احترام و توجه بیشتر مسئولان فوتبالی ایران هستند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می‌کرد تیم ملی ایران بتواند مقابل تیم ملی مطرح شیلی چنین قدرتمندانه بازی کند، گفت: بله من به بازیکنانم اعتماد و ایمان داشتم وقتی که با روحیه‌ای متحد بازی می‌کنیم هم از بعد روحی روانی و هم از بعد تاکتیکی می‌توانیم قوی ظاهر شویم چون بازیکنان من در تیم ملی در زمین برای همدیگر می‌میرند و کار را برای هم به صورت متحد انجام می‌دهند.

کی‌روش گفت: افتخار داشتم در طول دوران مربیگری ام تیم های مختلفی را هدایت کنم در قاره‌های مختلف اما اینجا باید تأکید کنم گروهی از بازیکنانی که در تیم ملی ایران در اختیار دارم در طول دوران مربیگری من بازیکنانی هستند که فوق العاده ظاهر شدند. بازیکنانی که از بعد تعهد تیمی و نگرش خود نسبت به وظایف تیمی خارق العاده بودند و بهترین بازیکنانی که در طول دوران مربیگری‌ام داشته‌ام در ایران بوده است.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سؤال که آیا امیدی به ماندن وی در فوتبال ایران وجود دارد یا خیر گفت: این تصمیم گرفته شده و این تصمیم که از سوی رئیس فدراسیون هم اعلام شد خواسته بنده و چیزی که برای آینده دو ساله کاری خود در ذهن داشتم نبود. ما می‌خواستیم برای مقدماتی جام جهانی با قدرت ظاهر شویم و با آمادگی کامل به این رقابت‌ها پا گذاشته و به جام جهانی 2018 روسیه صعود کنیم. اما مسئولان اداری جدیدی در فدراسیون صاحب کار و اختیار هستند و منهم فقط یک مربی هستم و کار بیشتزی از من بر نمی آید. این خواسته من به خاطر هواداران و فوتبال ایران نبوده اما این طور به نظر می‌رسد که هر کاری ما انجام می‌دهیم راضی کننده نبوده و مسئولان اداری جدید فوتبال ایران در صورت من نگاه کرده و گفتند و از عملکرد من راضی نیستند.

وی افزود: بازی امشب مقابل شیلی بازی بود که مقابل یک تیم قوی پشت سر گذاشتیم. بازیکنان شیلی در بهترین لیگ‌های دنیا و تیم‌های مطرح جهان بازی می‌کنند اما بار دیگر تکرار می کنم که نتیجه زیاد مهم نیست اما خوب هم هست بتوانیم برنده باشیم اما امشب تجربه بزرگی از بعد بین المللی برای فوتبال ایران بود که امشب بتوانیم مقابل یکی از بهترین تیم‌های دنیا این گونه بازی کنیم.

کی‌روش عنوان کرد: وقتی شما بازی بین المللی انجام می‌دهید حتماً باید در تمام ابعاد با پتانسیل کامل حضور پیدا کنید. از بعد مسئولان و بازیکنان اما ما حضور داشتیم اینجا چون یک گروه هستیم که به کشور خدمت می‌کنیم و امشب این وظیفه را به خاطر هواداران انجام دادیم با توجه به اینکه توجه کامل هم به ما نمی‌شود.

وی در ادامه این کنفرانس افزود: به نمایندگی از تیم ملی فوتبال می‌خواهم عملکرد امشب خود و زحمتی که کشیده شد را به دو خبرنگار ایرانی که از قبل هم در کنار ما بودند اما متاسفانه به خاطر سانحه هوایی از بین ما رفتند به خانواده های این عزیزان و دیگر قربانیان این سانحه تقدیم کنیم. ما واقعا متاسف و متأثر هستیم به خاطر این سانحه ولی بار دیگر تکرار می‌کنیم به تمام کسانی که در کنار تیم ملی هستند باید بگوییم که با قلب دردآلود و غمی که در سینه داریم، زندگی ادامه دارد و باید رو به جلو حرکت کرد.

کی‌روش یادآور شد: این عزیزان باید امشب می نشستند اما متأسفانه این طور نیست البته از لحاظ فیزیکی اینجا نیستند اما روح و فکرشان اینجا حضور دارد. همین طور به نمایندگی از تیم ملی فوتبال وظیفه خود می‌دانم به مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری ایران به خاطر از دست دادن خواهر و مادر گرامی‌شان تسلیت خود را ابراز کنیم.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

14. 3 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    هلنیو هررا -هکتور کوپر-روبرتو مانچینی-ژوزه مورینیو-دیگ
    بازیکن محبوب
    خاویر زانتی-مارکو ماتراتزی-کریستین ویری-فرانچسکو توتی-
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    سپاس شده 3,954 در 1,504 پست
    کشور من
    Italy

وقتی بهار یک‌شبه پاییز بشود و روزها عوض بلند شدن کوتاه، پس تمام دل‌خوشی می‌افتد به تماشای پرشور غروب و سکرات مرگ باشکوه خورشید. لحظه‌ای که بعد از تمام این دست‌وپا زدن‌ها، دست آخر دست از سر خودمان برمی‌داریم و بی‌خیال فردا می‌نشینیم پای آخرین کران کی‌روش و حالش را می‌بریم. پای آخرین تانگو با مردی که قاطی آدم‌های این زمین غبارگرفته، چشم‌هایش همیشه‌ی خدا نگران ما بوده و باران. بعد هم چشم‌هایمان را روی هم می‌گذاریم و ممنونِ شب رویا می‌شویم که از فردای سه‌شنبه ،وقت‌های دل‌تنگی به دادمان می‌رسد و نجات‌مان می‌دهد. و البته که بعد از تمام این حرف‌ها تنکیو مستر کی‌روش که این دم‌آخری هنوز هم همان طورِ همیشگی دل‌مان را می‌بری برای فوتبال. تو که - بی‌اختیار- برگشتی از ما، ما ولی انگار از تو راه برگشتی نداریم.

آسوده بخواب یار از دست رفته ..باشد که به فرمان سرشک مادر داغ دیده ات ..زندگی بر آنها که از زندگی جدایت کردند ، جاودانه حرام باد ..تو را ناجوانمردانه کشتند ..این را همه کس دید ..خود تو هم دیدی ..اما تو ، نمرده ای ..تو زنده جاویدی ..زنده ای در بسیط عظمت ایده آلی که داشتی
    در شکفتگی هزاران غنچه نو شکفته دانش..که تخمشان را در چهار چوب مدرسه ها کاشتی ..

16. 3 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,585

به نظرم بعد رفتن کیروش تیم ملی وضعش خیلی بد میشه مگه اینکه یه مربی واقعا خوب خارجی بیارن کیروش واقعا تیم خوبی درست کرده با اینکه یکم ازش بدم میاد ولی جدا تیم محکمی درست کرده بازی با شیلی هم به کارنامه درخشان کیروش اضافه شد حالا چرا قله نویی و درخشان لال شدن و انتقاد نمیکنن خدا میدونه شاید بعد باخت به سوئد دوباره شروع کنن که تیم ملی پلن بی نداشت درخشان هم بگه حقشه که سرمربی تیم ملی بشه
    یه نکته دیگه که باید بگم اینکه من پولادی و دلیل اصلی نتیجه نگرفتن تیم ایران تو جام ملت های آسیا میدونم نه کیروش حالا چرا دیشب پولادی بازی نکرد و من نمیدونم اصلا هست نیست خلاصه پولادی نبود دیگه

18. 3 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    پرسپولیس - لیورپول - یوونتوس
    سپاس ها
    4,803
    سپاس شده 5,872 در 1,349 پست

سال هاست تو فرهنگ ما ایرانیا این هرج و مرج طلبی وجود داره، خیلی ها آب رو گل آلود می خوان تا از اون بتونن ماهی بگیرن ، حالا وقی این وسط کسی با همه این هرج و مرجی ها می خواد مبارزه کنه ، همه دشمنش می شن.
    حالا بازی های تیم امید اوتقدر سخت و طاقت فرسا بود که بدون سردار آرمون و جهانبخش نمی شد نتیجه گرفت. همین آدمایی که به بهونه همراهی این دو تا بازیکن اختلافشون با کی روش رو علنی کردن همونایی نیستن که چند ماه پیش انتظار داشتن تیممون 10 نفره ، عراق رو با اختلاف ببره؟ چه جوریاس که الان کسی نمی گه برای صعود تیم ملی امید از گروهی که توش نپال و فلسطین و عربستان داغون شده این سال ها هست نباید این همه نیاز به 2 بازیکن احساس بشه؟

به هر حال کی روش هم می ره و احتمالا 1 مربی ایرانی جاش می یاد. من پیش بینیم اینه که بعد از این و با وجود داشتن این بازیکن ها ، روز به روز بدتر و بدتر بشیم تا به درد تیم هایی مثل چین و عربستان دچار بشیم.

20. 3 کاربر از پست مفید ya_hoo سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 35 12345112131 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)