صفحه 35 از 35 نخستنخست ... 515253132333435
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 348 , از مجموع 348

موضوع: ~~ میزگرد تیم ملی ~~ بحث و گفتگو درباره تیم ملی ~~

بازیکن تیمهای پایه

BarcelonaRealMadridPerspolisArsenal
    سپاس ها
    1
    سپاس شده 7 در 6 پست

گرو بدی افتادیم
    ای کاش گروهمون آسون تر از این میشد
    چون بعد از سال ها یه تیم خوب بسته بودیم واسه جام جهانی
    امیدوارم موفق بشن
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] .ارسال رایگان سراسرکشور.ارائه انواع [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید],[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید],[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید],[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید], [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] , [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ,[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    1
    سپاس شده 7 در 6 پست

با یه مهاجم بازی کردن واقعا سخته
    مخصوصا گل زدن به تیم های بزرگی مثل اسپانتیا
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] .ارسال رایگان سراسرکشور.ارائه انواع [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید],[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید],[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید],[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید], [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] , [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ,[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    1
    سپاس شده 7 در 6 پست

تیم ملی برای حضوری بهتر در جام جهانی باید بازی های تدارکاتی زیادی با تیم های درجه یک دنیا برگزار کنه

ولی انگتار خبری نیست

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

من به صعود تیم به دور بعد جام جهانی امیدوارم
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    33
    سپاس شده 0 در 0 پست
    کشور من
    Iran

سلا و درود
    خداقوت به اعضای تیم ملی و مربی کی روش .واقعا حیفش
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] درموارد ذیل فعالیت دارد :

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    33
    سپاس شده 0 در 0 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedxxx24 نمایش پست ها
    به نظرم بعد رفتن کیروش تیم ملی وضعش خیلی بد میشه مگه اینکه یه مربی واقعا خوب خارجی بیارن کیروش واقعا تیم خوبی درست کرده با اینکه یکم ازش بدم میاد ولی جدا تیم محکمی درست کرده بازی با شیلی هم به کارنامه درخشان کیروش اضافه شد حالا چرا قله نویی و درخشان لال شدن و انتقاد نمیکنن خدا میدونه شاید بعد باخت به سوئد دوباره شروع کنن که تیم ملی پلن بی نداشت درخشان هم بگه حقشه که سرمربی تیم ملی بشه
    یه نکته دیگه که باید بگم اینکه من پولادی و دلیل اصلی نتیجه نگرفتن تیم ایران تو جام ملت های آسیا میدونم نه کیروش حالا چرا دیشب پولادی بازی نکرد و من نمیدونم اصلا هست نیست خلاصه پولادی نبود دیگه
    سلام خداقوت
    من هم موافق هستم
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] درموارد ذیل فعالیت دارد :

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    33
    سپاس شده 0 در 0 پست
    کشور من
    Iran

سلام
    من نفهیمدم دلیل رفتنش چیه اقا واضح مشخص کنید هست یا نه

بازیکن تیمهای پایه

ADO
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

عاشق پارس فوتبالم

صفحه 35 از 35 نخستنخست ... 515253132333435

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)