صفحه 33 از 34 نخستنخست ... 31323293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 332

موضوع: ~~ میزگرد تیم ملی ~~ بحث و گفتگو درباره تیم ملی ~~

بازیکن تیمهای پایه

Perspolis
    سپاس ها
    4
    سپاس شده 24 در 22 پست

کی روش یک مربی بزرگه وباید بهش احترام گزاشت و نباید با بچه بازی های برخی از مربیان لیگ برتر اونو برنجونیم

کیروش خیلی مربی خوبی هستش و ی نوع فوتبال جدید تو ایران شکوفا کرد و خیلی از بازیکنانی که ما نمیشناختیم چه داخلی چه خارجی مطرحشون کرد و الان میبینید که اوضاع تیم ملی اوضاع بسیار خوبیه
    مشاهده آخرین اخبار لرستان در سفیر افلاک
    ویرایش توسط Meysam : 6th February, 2017 در ساعت 11:59 AM

2. کاربر روبرو از پست مفید safireaflak سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    هلنیو هررا -هکتور کوپر-روبرتو مانچینی-ژوزه مورینیو-دیگ
    بازیکن محبوب
    خاویر زانتی-مارکو ماتراتزی-کریستین ویری-فرانچسکو توتی-
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    سپاس شده 3,954 در 1,504 پست
    کشور من
    Italy

نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam نمایش پست ها
    واقعا دم شجاعی گرم که واقعیت هارو گفت. خیلی شجاعت میخواست. همچنین دم مهدی کیا و کریمی هم گرم که ازش حمایت کردند.
    باید بقیه بازیکنان هم باید پشتش وایسن و تنهاش نذارن.

همچنین اگه محرومیتی برای رحمتی به خاطر اون عکس درنظر بگیرن واقعا کار احمقانه و خنده داری کردن.
    به نظر من پرسپولیسی ها هم باید تو این قضیه پشت رحمتی بایستن.
    واقعن دمشون گرم
    آسوده بخواب یار از دست رفته ..باشد که به فرمان سرشک مادر داغ دیده ات ..زندگی بر آنها که از زندگی جدایت کردند ، جاودانه حرام باد ..تو را ناجوانمردانه کشتند ..این را همه کس دید ..خود تو هم دیدی ..اما تو ، نمرده ای ..تو زنده جاویدی ..زنده ای در بسیط عظمت ایده آلی که داشتی
    در شکفتگی هزاران غنچه نو شکفته دانش..که تخمشان را در چهار چوب مدرسه ها کاشتی ..

4. 2 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    هلنیو هررا -هکتور کوپر-روبرتو مانچینی-ژوزه مورینیو-دیگ
    بازیکن محبوب
    خاویر زانتی-مارکو ماتراتزی-کریستین ویری-فرانچسکو توتی-
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    سپاس شده 3,954 در 1,504 پست
    کشور من
    Italy

نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam نمایش پست ها
    چون این یک موضوع ملیه ترجیح دادم تو این تاپیک مطرحش کنم.
    فکر کنم همتون کلیپ شعار "خلیج عربی" که توسط طرفداران تراکتورسازی تو استادیوم آزادی در بازی مقابل استقلال پخش شده رو دیدین.
    کلشون باهم یک صدا این شعار رو میدادن. جوری نبوده که بگیم 4 نفر اون وسط این شعار میدادن!
    با این کار تمامیت ارضی مملکت رو هدف قرار دادن. به نظر من شدیدا باید باهاشون برخورد بشه تا دیگه این شعار رو نتونن بدن.
    من اولش اصلا باورم نمیشد ایرانی ها بتونن همچین شعاری بدن. تراکتورسازی شده نماد جدایی طلبی تو این مملکت.
    اگه به شدیدترین شکل ممکن باهاشون برخورد نکنن ممکنه در آینده بیشتر شاهد این قبیل شعارها باشیم. به نظر من حتی میتونن کسر امتیاز و یا محرومیت طولانی مدت تماشاگرانشون رو برای جریمه در نظر بگیرن. جرایم مالی به هیچ دردی نمیخوره!

کمیته انضباطی و فدراسیون اگه تو این قضیه سکوت کنن به هیچ وجه کارشون قابل بخشش نیست!!!
    این بازی کثیفیست که خود سپاه به راه انداخته .. مثلن میخواد بگه اگه ما بریم کشور تجزیه میشه یا میشه مثل سوریه و از اینجور کرسی شعر ها!!
    تنها به ذکر دو نکته اکتفا میکنم و شما خودتون قضاوت کنین ..
    چطور عده‌ای برای نگرفتن چند ماه حقوق،حق اعتراض و تجمع ندارن ولی این لیدرهای جدایی‌طلب مقابل چشم دوربین پخش زنده و نیروهای امنیتی پرچم ترکیه و اتا ترک رو به اهتزاز در میارن و شعار جدایی‌طلبانه سر میدن؟؟؟!!
    از سیاست‌های کثیف حکومت‌ها برای بقا:تفرقه انداز و حکومت کن هستش .. یعنی رکن اصلی ادامه حیات انگل وار یک حکومت دیکتاتوری-فاشیستی ، تفرقه اندازی هست.
    .
    هویت ملی کدومه داداش دلت خوشه ها؟؟ اینا اصلن ایرانی هستن که بدونن هویت ملی چیه؟؟ اینا مزدورن و فقط به فکر منافع خودشونن .. و موندن در عرصه قدرت همین! از اصولگراش گرفته تا اسهال طلبش!
    .
    بنا به قوانین انجمن ترجیح میدم بیشتر از این وارد جزییات نشم اما این رو به عنوان جمله آخر میخوام بگم .. یک مزدور اصولن پایبند هیچ باور و عقیده سیاسی و مدهبی نیست بلکه فقط و فقط به فکر منافع خودش هست ..
    آسوده بخواب یار از دست رفته ..باشد که به فرمان سرشک مادر داغ دیده ات ..زندگی بر آنها که از زندگی جدایت کردند ، جاودانه حرام باد ..تو را ناجوانمردانه کشتند ..این را همه کس دید ..خود تو هم دیدی ..اما تو ، نمرده ای ..تو زنده جاویدی ..زنده ای در بسیط عظمت ایده آلی که داشتی
    در شکفتگی هزاران غنچه نو شکفته دانش..که تخمشان را در چهار چوب مدرسه ها کاشتی ..

6. 3 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,093
    سپاس شده 3,937 در 929 پست
    کشور من
    England

فردا بازی خیلی خیلی مهمی داریم برد بازی فردا صعود مارو تقریبا تا 70درصد قطعی میکنه و برد احتمالی مقابل چین دیگه با خیال راحت سه بازی اینده انجام خواهیم داد فردا قطر میاد که هر جور شده با هر روشی مارو ببره با بازیکنایی که داریم برد قطر دور از دسترس نیست قطر بالا بازی میکنه و فضا زیادی داریم که بتونیم بهشون گل بزنیم .
    ترکیب ایده ال من
    بیرانوند
    انصاری -منتظری -پورعلی گنجی- رامین
    عزت الهی -امید ابراهیمی
    امیری -شجاعی -جهانبخش
    گوچی

8. 3 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,509
    سپاس شده 8,444 در 1,503 پست

ترکیب عجیب غریبی چیده طارمی راست غفوری تو ترکیبه سید نیست البته غفوری تو دفاع خوب بوده اون اکرمه خطرناک چپ قطر خوب کار میکنه ولی به نظرم جای طارمی رامین بیاد بهتره نبود هافک بازی ساز خیلی احساس میشه دوتا هافک دفاعی داریم خوب تاباتا رو کنترل کردن
    سورینا کثافت وحشی همه رو میزنه خیلی وحشیه نمیدونم کی بهش گفته مثل زلاتانی اینم به خودش گرفته
    امیدوارم نیمه دوم و ببریم

10. 2 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,093
    کشور من
    England

ایول چقدر خوبیم کیروش بلده چجوری با تیمای اسیایی بازی کنه من کیروش دوستندارم ولی امیدوارم پرسپولیس تو بازی های اسیایی تو خونه حریف اینجوری بازی کنه کاری که استقلال داره انجام میده در هر حال الان بحث تیم ملیه بازی ندادن به رامینم تصمیم خوبی بود سردار امروز افتضاح بود بقیه همه عالی عزت الهی فوق العاده بود با نتابج امروز فاصله خوبی گرفتیم بردن چین دیگه تقریبا صعود قطعی میکنه .باز هم تبریک

ویرایش:حامد دقیقا بهترین کار بازی با دو هافبک دفاعی و تک مهاجمه کاری که تو پرسپولیس با وجود طارمی راحت میشه انجام نداد نه دو مهاجم که کمال تنها میمونه و تاباتا هر کاری میخواد میکنه امروز نفس نتونست بکشه. ما بازی با الریان نه سروش نه طارمی نه امیری و نه مسلمان هیچکس به دفاع کمک نمیکرد امیدوارم الگو برداری بکنیم چیزی بدی نیست فعلا جواب داده خوبم جواب داده.

ویرایش توسط masoud 99 : 23rd March, 2017 در ساعت 10:39 PM

12. 2 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,509

تبریک میگم چه بازی پر هیجانی بود این سردار ازمون چی بگم بهش به قول اونا که میرن سربازی اون چیزاتو بکن بنداز پشت فنس سردارم باید بکنه بندازه پشت فنس همش عکس با دختر مختر پخش میکنه خلاصه زده تو خط عشق و حال فوتبالش داره خراب میشه خیلی داره خراب میشه امیدوارم بازی با چین دقت بیشتر داشته باشه
    منم از کیروش بدم میاد بیشتر بخاطر اخلاق و رفتارش انتقادی ندارم بجز اینکه چرا اقای گل لیگ هلند و بازی نداد

دقیقا من بعد از باخت با الریان بود گفتم برانکو مربی تک ترکیبه است و به درد تیم ملی نمیخوره تو اسیا فعلا با برانکو گیری پاچ کردیم خدا که تو تهران الریان و ببریم فشار تماشگرا میتونه کار ساز باشه همیشه نمیشه با یه ترکیب و یه سیستم بای کرد اونم جلوی هر تیمی اگه جلو الریان برا مساوی امده بودیم یه ترکیب دوهافک دفاعی میچیدیم شاید میشد ببریم یا مساوی کنیم ولی خوب نمیشه زیاد به برانکو خرده گرفت جدا مثل کیروش دستش باز نیست هرچند برانکو اگه تیم ملی هم داشته باشه فقط بلده یازده نفرو بازی بده و تعویض کردنم بلد نیست این یه واقعیته تلخه

14. 3 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,093
    کشور من
    England

خب ورزشگاه مثل اینکه یه ساعت به شروع بازی پر شده امیدوارم فقط ببریم حالا با هر نوع بازی برد این بازی یعنی99درصد طی کردن راه صعود هنوز ترکیب اعلام نشده ولی حتما تغییراتی خواهد داشت نسبت به بازی قطر و امکان داره با دو مهاجم نوک و هجومی تر بازی کنیم.به امید برد

16. کاربر روبرو از پست مفید masoud 99 سپاس کرده است .

مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,093
    کشور من
    England

بازم یه برد کیروشی خوب بودیم ولی بی محبا حمله نمیکردیم چون نیازی نبود البته گل زود هنگام طارمی در نیمه دوم فشار از رو تیم برداشت در ادامه بازی عالی اداره کردیم دیگه فقط یه معجزه میتونه باعث بشه ما صعود کنیم به امید خدا بازی با ازبک کار تموم میکنیم .بازم تبریک اینو یادم رفت بگم بنظرم باید هدفگذاری ما فقط فقط بعد جام جهانی قهرمانی در اسیاست چون چند ماه بعد جام جهانی جام ملتهارو داریم ادن خیلی برامون مهمه باید بلاخره قهرمان اسیا بشیم

18. کاربر روبرو از پست مفید masoud 99 سپاس کرده است .

مدیـــر انجـــمن

بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,509

شکر خدا بردیم من از این لژیونرها دل خوشی ندارم بیشتر تو خط هافک و حمله افتضاح بودن بازم دم طارمی گرم ولی زیاد ازش تعریف نمیکنم خدا کنه افت نکنه خیلی بهش نیاز داریم مخصوصا تو پرسپولیس

20. کاربر روبرو از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده است .

صفحه 33 از 34 نخستنخست ... 31323293031323334 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)