صفحه 32 از 35 نخستنخست ... 212222829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 346

موضوع: ~~ میزگرد تیم ملی ~~ بحث و گفتگو درباره تیم ملی ~~

کاپیتان تیم

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    پرسپولیس - لیورپول - یوونتوس
    سپاس ها
    4,800
    سپاس شده 5,867 در 1,347 پست

به نظرم فقط واسه این که ۱ مقدار حساب کار دست کی روش بیاد و بفهمه که ملت اونقدرا هم که فکر می کنه خر نیستن و قرار نیست همیشه و تحت هر شرایطی و هر رفتاری که ازش سر بزنه ازش حمایت کنن، بد نیست فردوسی پور ۱ نظرسنجی بذاره که ملت تو این قضیه حق رو به کی می دن. البته مطمئن هستم همچین کاری نمی کنه، ولی اگه این گار رو بکنن شاید کی روش ۱ خورده روش رو کم بکنه و به جا حاشیه به متن قضیه برسه.
    از طرفی خود من به شخصه به نظرم می یاد براساس حرف های برانکو، مقصر اصلی این قضیه فدراسیون بوده که با این که چند ماهه برنامه ریزی کرده بوده برای این اردو به باشگاه ها خبر نداده و ۱ جورایی خواسته تو عمل انجام شده قرار بده، طبیعتا مشخصه که خود کی روش وظیفه نداره تغییر برنامه تیم ملی رو به باشگاه ها اعلام کنه، بنابراین اونقدرا مقصر نیست، این وسط سکوت فدراسیون هم به حاطر همینه، چون می دونه هر حرفی بزنه در نهایت خودش محکوم می شه.
    خلاصه این که فوتبالمون به شدت به وضع فعلی جامعه امون می یاد و تکمیلش می کنه

2. کاربر روبرو از پست مفید ya_hoo سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست

تجمع هواداران استقلال مقابل باشگاه/ شعار "حیا کن، رها کن" علیه افتخاری

هوادارانی که علیه مدیران باشگاه استقلال به نشانه اعتراض حضور دارند، علیه مدیرعامل باشگاه شعار سر دادند.
    هواداران معترضی که امروز (یکشنبه) مقابل باشگاه استقلال به نشانه اعتراض به عملکرد مدیران باشگاه تجمع کرده بودند، شعارهای مختلفی علیه رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه سر دادند. «مدیر محبوب ما، حاج علی فتح‌الله»، «افتخاری حیا کن، استقلال را رها کن» و ... شعارهایی بود که سر داده شد.حجت‌الاسلام مالک معاون فرهنگی باشگاه به میان هواداران معترض آمد تا آنها را آرام کند، اما شعارها همچنان ادامه داشت. با ادامه اعتراض‌ها، پلیس در محل تجمع حضور یافت تا افراد معترض را پراکنده کند.

منبع : وب سایت رسمی برنامه نود
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] مخصوصا [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]خواص بسیار زیادی دارد . [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] دارای مقدار زیادی ویتامین B12 است .
    برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] مراجعه نمایید.

4. کاربر روبرو از پست مفید رسپی سالمون سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست

رایان تفضلی: از شانس حضور در تیم ملی ایران استفاده می‌کنم

مدافع ایرانی پیتربورو با اعلام این که در صورت دعوت به تیم ملی ایران از این شانس استفاده خواهد کرد، از تقابل با دیگو کاستا سخن گفت.به نقل از دیلی میرور، امروز (یکشنبه) تیم فوتبال پیتربورو که رایان تفضلی، مدافع ایرانی را در ترکیب خود دارد برابر چلسی به میدان خواهد رفت. اخیرا اخباری درباره حضور این بازیکن در تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران برای انتخابی جام جهانی شنیده شده است.رایان تفضلی درباره بازی برابر چلسی در جام حذفی گفت‌: بی‌صبرانه منتظر تقابل با دیگو کاستا هستم. او بهترین مهاجم حاضر در انگلیس است و طبیعی است که بخواهم خودم را برابر او امتحان کنم. دوست دارم او در این بازی به میدان برود تا برابر یکی از بهترین مهاجمان جهان خودم را امتحان کنم.تفضلی در ادامه درباره حضور در تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران نیز گفت‌: اخیرا صحبت‌هایی درباره حضور من در تیم‌ ‌ملی ایران مطرح شده است. کارلوس کی‌روش، دستیار سابق فرگوسن، در حال‌ حاضر سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران است. ایران بهترین تیم آسیاست و بازی در این تیم الان کار آسانی نیست اما امیدوارم که به چنین آرزویی برسم. بازی ایران برابر آرژانتین در جام جهانی را به خوبی به یاد دارم که تا دقایق پایانی با تساوی بدون گل در جریان بود تا این که لیونل مسی، بهترین بازیکن جهان به کمک آرژانتین آمد تا تیم‌ ‌ملی ایران شکست بخورد. اگر یک شانس به من برسد که بخواهم برای تیم‌ ‌ملی ایران بازی کنم حتما از آن شانس استفاده خواهم کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ماهی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] به سایت [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] مراجعه کنید.

6. کاربر روبرو از پست مفید سالمون وارداتی سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست

برانکو: از باشگاه به من گفتند درباره تیم ملی صحبت نکنم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سرمربی تیم ملی همیشه کار سختی دارد، چون انتظارها از او همیشه زیاد است.برانکو ایوانکوویچ درباره این که کار در تیم ملی چقدر برای سرمربی این تیم دشوار است، گفت‌: همیشه کار سرمربی تیم‌ ‌ملی سخت است. نمی‌شود گفت‌ که اکنون کار کی‌روش سخت‌تر است یا زمانی که من سرمربی تیم‌ ‌ملی بودم. بعد از من قلعه‌نویی آمد، بعد از آن دایی و سپس کی‌روش و همچنان فشار و سختی کار وجود داشت.او ادامه‌ داد: زمان من کار ۱۰۰ درصد آسان نبود، چون آن زمان دو نوع بازیکن داشتیم. یک دسته فوق ستاره‌ها مثل دایی، کریمی، باقری، هاشمیان، عزیزی، رحمان رضایی و ... که برخی از آنها در اروپا بازی می‌کردند. همین طور بازیکنانی بودند که در داخل کشور بازی می‌کردند که باید در بین آنها وحدت ایجاد می‌کردیم. اکنون اکثر بازیکنان داخل بازی می‌کنند و شاید وحدت در بین آنها راحت‌تر باشد اما علاقه و عشق همیشه به یک شکل است و انتظارها همیشه زیاد است.سرمربی پرسپولیس در ادامه در پاسخ به سوالی درباره نگرانی هواداران پرسپولیس از اتفاق‌های پیش آمده پیرامون اردوی تیم ملی، گفت‌: در این باره سوالی نپرسید. از طرف باشگاه گفته‌اند که در این باره صحبتی نکنم.برانکو ادامه‌ داد: من با همکارانم به ایران آمدم تا دانش و تجربه‌ام را به بازیکنان انتقال دهم. علاوه بر بخش تخصصی سعی می‌کنیم در بخش ساختاری هم کمک کنیم. ما کار را ادامه‌ می‌دهیم که روز به روز بازیکنان را بهتر کنیم که در کنار سطح ملی، پرسپولیس در سطح بین‌المللی هم نتایج خوبی را کسب کند. هدف نهایی ما قهرمانی آسیا است.

برای کسب اطلاعات در مورد [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بر روی گزینه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کلیک نمایید .

8. کاربر روبرو از پست مفید خواص سالمون سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست

پروین به برانکو چه گفت؟

استعفای کی‌روش توفانی در صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز(یکشنبه ۱۹ دی) به پا کرده است. دیگر خبر مشترک روزنامه ها احتمال معاوضه آندرانیک تیموریان با کاوه رضایی است."'گل" برای استعفای کارلوس کی‌روش تیتر "هت تریک در استعفا" را انتخاب کرده و نگاهی انتقادی به این استعفا داشته است. دیگر سوژه مهم صفحه نخست گل موضوع کاوه رضایی است . این مهاجم استقلال خواهان جدایی شده است. علیرضا منصوریان هم به حمایت از دستیارش محمد خرمگاه پرداخته است و گفته در موضوع پخش شدن شماره تلفن خرمگاه کوتاه نمی آید.

ابرارورزشی تیتر زده که فدراسیون فوتبال مخالف استعفای کی‌روش است. این روزنامه هم به خبر احتمال معاوضه کاوه رضایی و آندرانیک تیموریان پرداخته است.

پیروزی موضوع استعفای کی‌روش را به برانکو ارتباط داده است. علی پروین دیروز در تمرین پرسپولیس حاضر شده بود. پیروزی نوشته که پروین در صحبتی خصوصی با برانکو از او خواسته دیگر درباره کی‌روش صحیت نکند. روزنامه قرمزها همچنین خبر داده در روزهای آینده پرسپولیس چند خرید انجام خواهد داد.

روزنامه ۹۰ برای استعفای کی روش تیتر "خشم اژدها" را انتخاب کرده است. این روزنامه همچنین تاکید کرده مهدی تاج با این استعفا مخالفت کرده است. روزنامه ۹۰ به باخت پرسپولیس برابر پاراگ هم پرداخته است.

ایران ورزشی در زمینه استعفای کی‌روش ۵ سوال مطرح کرده، این روزنامه معتقد است مدیریت فدراسیون و تیم ملی در این زمینه کم کار بوده است. حسین کلانی از کی‌روش حمایت کرده است.

شوت ورزشی اقدام کی‌روش را ناز کردن دانسته و تیتر زده:"ناز کی‌روش خریدار دارد". شوت ورزشی به لژیونر شدن مائده برهانی، بانوی والیبالیست هم پرداخته است.

هدف صحبتهای روز گذشته امیر قلعه‌نویی درباره کم کاری برخی بازیکنان و از دست دادن برتری در ۱۳ بازی در دوره مربی گری اش در استقلال را تیتر کرده است. این روزنامه مصاحبه ای هم با محمد نصرتی دارد.

استقلال جوان به حمایت از کارلوس کی‌روش پرداخته و عنوان کرده به خاطر مسائل رنگی به تیم ملی ضربه نزنیم.

برای کسب اطلاعات در مورد [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بر روی گزینه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کلیک نمایید .

10. کاربر روبرو از پست مفید انواع میگو سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,578 در 942 پست

جام جهانی 48 تیمی شد! امیدوارم با این اتفاق و شاید آسانتر شدن راهیابی به جام جهانی دیگه مجبور نباشیم بله قربان گوی حرفهای گاها غیرمنطقی امثال کیروش باشیم! و هر دفعه که اخم کرد یه دستمال برداریم و یه حال اساسی بهش بدیم! هر چند احتمالا تعداد بازیها بیشتر میشه،ولی در هر صورت کیروش که کلا رو روند کلی فوتبال باشگاهی ما تاثیری نداشته. امیدوارم تبعات این تصمیم فیفا هر چی هست با عث نظام مند تر شدن این فوتبال بشه.

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,346
    سپاس شده 50,183 در 8,130 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط F.Hierro نمایش پست ها
    جام جهانی 48 تیمی شد! امیدوارم با این اتفاق و شاید آسانتر شدن راهیابی به جام جهانی دیگه مجبور نباشیم بله قربان گوی حرفهای گاها غیرمنطقی امثال کیروش باشیم! و هر دفعه که اخم کرد یه دستمال برداریم و یه حال اساسی بهش بدیم! هر چند احتمالا تعداد بازیها بیشتر میشه،ولی در هر صورت کیروش که کلا رو روند کلی فوتبال باشگاهی ما تاثیری نداشته. امیدوارم تبعات این تصمیم فیفا هر چی هست با عث نظام مند تر شدن این فوتبال بشه.
    قبل از کی روش فوتبال باشگاهی ما خیلی نظام مند بوده و حالا کی روش باعث شده دیگه اینجوری نباشه!؟
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

13. کاربر روبرو از پست مفید Meysam سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,578 در 942 پست

گرفتی ما رو؟! از کجای حرفهای من این برداشت رو داشتی که کیروش باعث نظام مند نبودن فوتبال باشگاهی شده؟! هر چند که نمیشه منکر نقش کیروش هم شد! کسی که این اختیار رو داشته باشه جام حذفی رو لغو کنه،و وسط فصل تیمو ببره تعطیلات دبی، باعث نظام مند شدن فوتبال باشگاهی نشده قطعا!بگذریم از اردوهای دیگه ای که برگزار کرده! اونطوری که تو حساب کتاب میکنی کلا فوتبال آسیا و دنیا نظام مند نیست! یه مثال میزنم: یه نگاه به لیگ قهرمانان آسیا و نحوه برگزاریش بنداز! این که گفتم کیروش روی فوتبال باشگاهی ما تاثیری نداشته، بیشتر منظورم بی توجهی به این فوتبال بوده نه مسائل جانبی دیگه! خواهشا این حرفو نزن که مربی ملی که نباید رو فوتبال باشگاهی تاثیر داشته باشه. خودت منظومو متوجه شدی خودتو به اون راه نزن!

بی ارتباط و مرتبط به موضوع: هیچوقت فکر اینو نمیکردم که ته خواسته ما از این فوتبال این باشه که به هر قیمتی دو دوره پشت سر هم بریم جام جهانی! این درحالیه که بدون هیچ یک از ادا اطوارهای فعلی نه در گذشته های خیلی دور،بلکه در قرن حاضر ما فقط یک قدم تا فینال جام ملت ها فاصله داشتیم و فوتبال باشگاهی که الآن اینطوری توسط من و توی نوعی خرد و خاک شیر میشه، دو بار در فینال لیگ قهرمانان آسیا نماینده داشت و یک بار در نیمه نهایی! البته با هزینه ای به مراتب کمتر از تیمهایی که امثال ریوالدو رو برای خودشون میگیرن. متاسفانه به شدت تحت تاثیر قصه های هزار و یک شبی قرار گرفتیم که واسمون تعریف کردن.

15. 2 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 28 در 24 پست

عملکرد کیروش خوبه ولی بعضی رفتارهاش و ناز خریدن های فدراسیون جالب نیست
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

17. 2 کاربر از پست مفید tehranmoble سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

Perspolis
    سپاس ها
    4
    سپاس شده 21 در 19 پست

کیروش ی سبک جدید از فوتبال رو وارد ایران کرد و این سبک جدید از فوتبال حس تازه ای به فوتبال ایران داد

19. کاربر روبرو از پست مفید safireaflak سپاس کرده است .

صفحه 32 از 35 نخستنخست ... 212222829303132333435 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)