صفحه 31 از 34 نخستنخست ... 11212728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 339

موضوع: ~~ میزگرد تیم ملی ~~ بحث و گفتگو درباره تیم ملی ~~

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,583 در 943 پست

^^

قوانین، مسئولین و کارها در این کشور روز به روز شخمی تر و سلیقه ای تر میشن. اون از جریانات نایب رئیس م.ج.ل.س، جریانات به اذن، جریانات سیستم ق.ض.ا ، محمود صادقی این هم که فوتبالمون! یکی نیس بگه بابا این مهدی رحمتی خودش اهل نماز و دعاست! نمیبینی ورد میخونه سر پنالتی ها؟!

2. کاربر روبرو از پست مفید F.Hierro سپاس کرده است .

بازیکن اصلی تیم

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,188
    سپاس شده 4,142 در 1,000 پست
    کشور من
    England

واقعا حرفای شجاعی خوب بود با اینکه از نظر فنی اصلا قبولش ندارم ولی این حرفش بخش خیلی خیلی کوچیکی از واقعیت این جامعست اما نکته ناراحت کننده اینه چرا باید تعداد کسانی که این حرفارو میزنن انقدر کم باشه که روزنامه متعلق به س پ ا ه جرات کنه به اون شخص بگه لطفا ساکت اگه بخشی از مردم نه همه راجب همه مسائل جامعه فساد و دزدی و دروغ و ... اینطور نظر بدن ببینم چطوری جرات داره اون روزنامه به مردم بگه ساکت .
    ما فقط منتظریم یکی واقعیت های جامعه رو بگه بگیم وای چه ادم شجاعی حرف دلمونو زد .

4. کاربر روبرو از پست مفید masoud 99 سپاس کرده است .

بازیکن ذخیره طلایی

EsteghlalBarcelonaInterArsenal
    مربی محبوب
    کیروش-فرکی-گواردیولا-منصوریان
    بازیکن محبوب
    ریوالدو-فرهاد مجیدی-زیدان-جباری
    تیم محبوب
    تاج آسیا-اینتر-بارسا-آرسنال
    سپاس ها
    251
    سپاس شده 477 در 219 پست
    کشور من
    Iran

خیلی جالبه لغو بازی دوستانمون!....دیروز تو ورزش3 نوشته بود بازی با ساحل عاج که این همه تو بوق و کرنا کردن لغو شد...قرار بود تو امارات ملعونم برگزار شه...فکر کنم به جاش مراکشو جایگزین کردن

6. کاربر روبرو از پست مفید mohssen سپاس کرده است .

رئیس باشگاه

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,366
    سپاس شده 50,191 در 8,131 پست
    کشور من
    Iran

چون این یک موضوع ملیه ترجیح دادم تو این تاپیک مطرحش کنم.
    فکر کنم همتون کلیپ شعار "خلیج عربی" که توسط طرفداران تراکتورسازی تو استادیوم آزادی در بازی مقابل استقلال پخش شده رو دیدین.
    کلشون باهم یک صدا این شعار رو میدادن. جوری نبوده که بگیم 4 نفر اون وسط این شعار میدادن!
    با این کار تمامیت ارضی مملکت رو هدف قرار دادن. به نظر من شدیدا باید باهاشون برخورد بشه تا دیگه این شعار رو نتونن بدن.
    من اولش اصلا باورم نمیشد ایرانی ها بتونن همچین شعاری بدن. تراکتورسازی شده نماد جدایی طلبی تو این مملکت.
    اگه به شدیدترین شکل ممکن باهاشون برخورد نکنن ممکنه در آینده بیشتر شاهد این قبیل شعارها باشیم. به نظر من حتی میتونن کسر امتیاز و یا محرومیت طولانی مدت تماشاگرانشون رو برای جریمه در نظر بگیرن. جرایم مالی به هیچ دردی نمیخوره!

کمیته انضباطی و فدراسیون اگه تو این قضیه سکوت کنن به هیچ وجه کارشون قابل بخشش نیست!!!
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. کاربر روبرو از پست مفید Meysam سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,583 در 943 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam نمایش پست ها
    فکر کنم همتون کلیپ شعار "خلیج عربی" که توسط طرفداران تراکتورسازی تو استادیوم آزادی در بازی مقابل استقلال پخش شده رو دیدین.
    کلشون باهم یک صدا این شعار رو میدادن. جوری نبوده که بگیم 4 نفر اون وسط این شعار میدادن!
    با این کار تمامیت ارضی مملکت رو هدف قرار دادن. به نظر من شدیدا باید باهاشون برخورد بشه تا دیگه این شعار رو نتونن بدن.
    من اولش اصلا باورم نمیشد ایرانی ها بتونن همچین شعاری بدن. تراکتورسازی شده نماد جدایی طلبی تو این مملکت.
    اگه به شدیدترین شکل ممکن باهاشون برخورد نکنن ممکنه در آینده بیشتر شاهد این قبیل شعارها باشیم. به نظر من حتی میتونن کسر امتیاز و یا محرومیت طولانی مدت تماشاگرانشون رو برای جریمه در نظر بگیرن. جرایم مالی به هیچ دردی نمیخوره!

کمیته انضباطی و فدراسیون اگه تو این قضیه سکوت کنن به هیچ وجه کارشون قابل بخشش نیست!!!
    هر چی بکاری دقیقا همونو درو میکنی. وقتی محرم میشه و یه عده دلواپس میگن برود هر که دلش خواست شکایت بکند...شهر باید به من هیئتی عادت بکند! و در واقع نه شهر که دنیا باید به من هیئتی عادت بکند و روز بازی با کره میریم اون سیرک رو راه میندازیم و به پرداخت جریمه از جیب ملت افتخار هم میکنیم، هر چیزی غیر از این اتفاق بیفته، با عدالت طبیعت در تناقضه. قصدم بزرگنمایی شعار نهایتا چند ده هزار نفر نیست،مردمی که در سانتیمتر سانتیمتر این کشور زندگی میکنن رو هم هموطن میدونم اما هر کس که با اون خطه از کشور و یه سری از مرزهای ایران در تعامل بوده باشه به راحتی میتونه متوجه بشه که تمایل به جدایی طلبی چقدر قویه و قطعا قطعا درگیری های نژادی و مذهبی و فرهنگی و اجتماعی و س.ی.ا.س.ی رو با پوست و خونش درک میکنه و این وسط تقصیر اونایی که هرج و مرج طلبن و اون بازیهای مسخره رو راه میندازن خیلی زیاده.

10. 2 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

کمک مربی

مربی محبوب
    هیچ کس
    سپاس ها
    10,413
    سپاس شده 9,685 در 1,703 پست
    کشور من
    Ghati

نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam نمایش پست ها

همونطور که در قضیه هجوم به صفحات اجتماعی دیگران اعتقاد داشتم باید این جماعت رو در نظر نگرفت و اخبارشون رو پخش نکرد تا به مرور این اتفاق کم رنگ بشه، اینجا هم اعتقاد دارم در نظر نگرفتن این افراد و هیچ کاری نکردن بهترین کاریه که باید انجام داد. نهایتش مدیرعاملی کسی یه مصاحبه بکنه بگه اینها هوادار واقعی نیستن و این چیزا!! همین.
    این افراد رو اگر از ورزشگاه بگیری، میرن تو خیابون جار و جنجال و دعوا میکنن که هزینش به مراتب بیشتره.
    اجازه بدیم بیان ورزشگاه اونجا خودشونو خالی کنن و هرچی دوس دارن بگن.
    این عمل اونقد از نظر من نکوهیده هست که خود مردم تبریز از این اقدام پشتیبانی نمیکنن. هرقدر هم این چیزها طرفدار داشته باشه، به نظر من باز هم به هیچ وجه اکثریت نیستن.
    هر کی حق داره از ایران خوشش بیاد یا نیاد! اصلاً حق دارن خواهان جدایی باشن! دلشون نمیخواد زور که نیست! اما مثلاً تحریف واقعیت و شعار خلیچ ع ر ب ی دادن رو هیچ جوره نمیشه توجیه کرد و مشخصه هدفشون خیلی هم مقدس نیست!
    خلاصه بذاریم اینها شعارشون رو بدن. کم کم هوادارانی احساس مسئولیت میکنن تا جاشون رو بگیرن و از این شعارها ندن. این جریان خودش خودش رو به مرور تصفیه خواهد کرد.

12. 2 کاربر از پست مفید GUUS سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,366
    کشور من
    Iran

مرسی کی روش و بچه ها.

برای چهارمین سال متوالی رخ داد
    ایران بهترین تیم قاره کهن در سال 2016

برای چهارمین سال متوالی یکه تازی فوتبال ایران در قاره کهن ادامه یافت تا کی روش و شاگردانش سال میلادی را در بین 30 تیم برتر جهان پشت سر بگذارند.

به گزارش "ورزش سه"، صدرنشین گروه A مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در قاره آسیا بار دیگر در رنکینگ فیفا عنوان اولی آسیا را حفظ کرد تا برای چهارمین سال میلادی متوالی یکه تاز قاره کهن در فوتبال جهان لقب بگیرد. ایستادن در پله 29 دنیا آن هم در حضور تیم های سرشناس فوتبال دنیا اتفاق کوچکی نبود اما مربی پرتغالی و شاگردانش به خوبی از عهده آن برآمدند تا درخشش ملی فوتبال ایران ادامه پیدا کند و به سال 2017 کشیده شود.
    در رنکینگ آخرین ماه میلادی سال 2016 ایران با 814 امتیاز و یک پله صعود نسبت به ماه قبلی بالاتر از اوکراین، اتریش، ایرلند جنوبی ، سنگال و ... در جایگاه 29 دنیا ایستاد تا با حفظ جایگاه اولی قاره آسیا همچنان بهترین تیم قاره کهن معرفی شود. جایگاهی که از سال 2012 در دست کی روش و شاگردانش قرار گرفته و تلاش سایر مدعیان آسیایی برای بازپس گیری آن بی نتیجه بوده است.
    در آخرین رنکینگ فیفا تیم های قاره آسیا به این ترتیب 5 جایگاه نخست را به خود اختصاص دادند.« 1- ایران 814 امتیاز، 2- کره جنوبی 699 امتیاز، 3- ژاپن 644 امتیاز، 4- استرالیا 636 امتیاز، 5- عربستان 589 امتیاز که صعود کره جنوبی به جایگاه دوم می تواند جالب توجه باشد. اصلی ترین رقیب ایران در مقدماتی جام جهانی 2018 که روزهای پرتنشی را با اولی اشتیلیکه بعد از شکست در دور رفت سپری کرد اما با دو نتیجه خوب در آخرین دیدارهای رسمی بار دیگر از سایر مدعیان آسیایی در رنکینگ سبقت گرفت».
    در زیر رده بندی 10 تیم برتر فوتبال جهان در سال 2016 را می خوانید، جایی که آرژانتین با ستاره شماره 10 خود یعنی لیونل مسی سال را با صدرنشینی به پایان برد و برزیل هم بعد از مدت ها جایگاه دوم را به خود اختصاص داد.
    1. آرژانتین، 1634 امتیاز
    2. برزیل، 1544 امتیاز
    3. آلمان 1433 امتیاز
    4. شیلی 1404 امتیاز
    5. بلژیک 1368 امتیاز
    6. کلمبیا 1345 امتیاز
    7. فرانسه 1305 امتیاز
    8. پرتغال 1229 امتیاز
    9. اروگوئه 1187 امتیاز
    10. اسپانیا 1166 امتیاز
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

مایلی‌کهن:کی‌روش اگر خوب بود جای فرگوسن می‌گذاشتنش!

محمد مایلی‌کهن موج جدید انتقاداتش از تیم‌ملی را آغاز کرده‌است.او بعد از یک برنامه تلویزیونی ، این‌بار در رادیو به تشکیلات فدراسیون فوتبال و تیم‌ملی انتقاد کرد.

مایلی کهن با انتقاد از ادبیات کی‌روش گفت:«متاسفانه کی‌روش از زمانی که وارد تیم ملی فوتبال شد افراد مختلفی را مورد توهین قرار داد، وی به رانندگان تاکسی توهین کرد، به اسدی، کفاشیان، والی‌زاده، ترابیان، نمازی دستیارش و ... توهین کرد. رفتارهای انتقادبرانگیز ایشان در جام ملت‌های آسیا، برخوردش با سرمربی کره‌جنوبی، دیدار با سوریه و قطر و ... که این رفتارها دور از شان یک سرمربی است. فقط تیم ملی منافع ملی نیست و باشگاه هم جزو منافع ملی است. باشگاه و تیم ملی لازم و ملزوم هم هستند، از دل باشگاه خوب است که می‌توان تیم ملی خوب داشته باشیم.»
    سرمربی ملوان که با برنامه رادیویی 4-4-2 صحبت می‌کرد، در ادامه گفت:« البته مقصر این اتفاقات در تیم ملی کی‌روش نیست و افرادی هستند که ریش و قیچی را به او داده‌اند. کی‌روش 6 ماه در امارات فعالیت کرد و پس از آن او را اخراج و به نوعی بیرون کردند. بعد از آقای الکس فرگوسن مگر ایشان نفر دوم منچستر یونایتد نبود، چرا از ایشان در آن‌جا استفاده نکردند. باید گفت ما در خیلی از زمینه‌ها با حضور ایشان به نوعی متضرر شد.»

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    خاویار بلوگا یکی از خوش طعم ترین انواع خاویار به شمار می آید برای اطلاعات بیشتر بر روی گزینه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کلیک نمایید .

رئیس باشگاه

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,366
    کشور من
    Iran

امیدوارم مشکل برانکو و کی روش باهم هر چه زودتر حل بشه.
    تیم ملی از ادامه ی این درگیری ضرر زیادی میکنه.

جلسه 5 ساعته رییس فدراسیون و سرمربی تیم ملی
    مخالفت صریح تاج با استعفای کارلوس کی‌روش

جلسه طولانی و 5 ساعته رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی که در دقایقی به تندی هم کشیده شد در نهایت با عدم پذیرش استعفای کارلوس کی‌روش به اتمام رسید.

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته در دبی کارلوس کی‌روش در جلسه طولانی خود با مهدی تاج وی را در جریان تصمیم خود قرار داد. آنچه که باعث اتخاذ این تصمیم از سوی کی روش شده، دلخوری او از انتقادها و حملات کاربران در فضای مجازی است، چراکه او همواره به عنوان یک سرمربی محبوب موجی از تحسین ها را همراه خود داشته اما مساله درگیری کش‌دارش با برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس، فضایی دو قطبی ایجاد و انتقاداتی جدی را متوجه وی کرد.

کی روش در دبی به مهدی تاج رئیس فدراسیون گفته با توجه به فضای پیش آمده و برای اینکه فدراسیون را زیرفشار بیشتری نگذارد از سمت خود استعفا می دهد اما تاج با رد این استعفا از کی روش خواسته با قدرت کار خود را ادامه دهد. البته تاج نیز انتقادهایی جدی به برخی اتفاقات این هفته داشته و خطاب به کی روش اعلام کرده که از او انتظار تدبیر بیشتری در این ماجرا داشته است.
    رئیس فدراسیون فوتبال که تا اینجا چالش‌های اطراف تیم ملی را مدیریت کرده است، قصد دارد با آرام کردن فضا، شرایط صلح بین کی روش و برانکو را فراهم کند و در این راستا به کمک رسانه‌ها و البته هواداران فوتبال نیز احتیاج دارد. او که هفته ای پرتب و تاب را پشت سر گذاشته در تلاش است به سرعت این غائله را بخواباند، کار سختی که باتوجه به حضور کی روش در یک سمت آن دشوارتر هم می شود.
    همچنین سرمربی پرسپولیس نیز با خودداری از صحبت های بیشتر باید فضا را به سمت آرامش ببرد؛ این توصیه‌ای است از بزرگان فوتبال که امروز به برانکو اعلام شده است. به هر حال در صورت استعفای کی روش طبیعتا فشار روی سرمربی پرسپولیس نیز افزایش خواهد یافت چراکه به جز بخشی از جامعه فوتبال که هوادار تیم ملی اند، ممکن است مقامات نیز به این جمع بندی برسند که فضای تیم ملی توسط برانکو ملتهب شده است.
    کی روش که استعفای خود را اعلام کرده ظاهرا در انتظار پالس های مثبت از سوی فوتبال ایران برای ادامه کار است؛ اگر او روی تصمیم خود پافشاری کند قطعا فوتبال ایران را با چالشی جدی مواجه خواهد کرد چراکه باتوجه به شرایط پیچیده گروه و زمان باقیمانده تا آغاز مجدد مسابقات مقدماتی پروسه جدایی از کی روش و انتخاب یک سرمربی جدید در حد غیرممکن خواهد بود.
    تیم ملی فوتبال ایران در بهترین شرایط برای صعود به جام جهانی و دومین حضور متوالی در این رقابت‌هاست که اگر به این موفقیت برسد برای اولین بار در تاریخ خواهد بود. فوتبال برای این موفقیت به حضور همه نیروها احتیاج دارد.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

کاپیتان تیم

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    بازیکن محبوب
    Alex Del Piero - Ger
    تیم محبوب
    پرسپولیس - لیورپول - یوونتوس
    سپاس ها
    4,803
    سپاس شده 5,872 در 1,349 پست

به نظرم فقط واسه این که ۱ مقدار حساب کار دست کی روش بیاد و بفهمه که ملت اونقدرا هم که فکر می کنه خر نیستن و قرار نیست همیشه و تحت هر شرایطی و هر رفتاری که ازش سر بزنه ازش حمایت کنن، بد نیست فردوسی پور ۱ نظرسنجی بذاره که ملت تو این قضیه حق رو به کی می دن. البته مطمئن هستم همچین کاری نمی کنه، ولی اگه این گار رو بکنن شاید کی روش ۱ خورده روش رو کم بکنه و به جا حاشیه به متن قضیه برسه.
    از طرفی خود من به شخصه به نظرم می یاد براساس حرف های برانکو، مقصر اصلی این قضیه فدراسیون بوده که با این که چند ماهه برنامه ریزی کرده بوده برای این اردو به باشگاه ها خبر نداده و ۱ جورایی خواسته تو عمل انجام شده قرار بده، طبیعتا مشخصه که خود کی روش وظیفه نداره تغییر برنامه تیم ملی رو به باشگاه ها اعلام کنه، بنابراین اونقدرا مقصر نیست، این وسط سکوت فدراسیون هم به حاطر همینه، چون می دونه هر حرفی بزنه در نهایت خودش محکوم می شه.
    خلاصه این که فوتبالمون به شدت به وضع فعلی جامعه امون می یاد و تکمیلش می کنه

17. کاربر روبرو از پست مفید ya_hoo سپاس کرده است .

صفحه 31 از 34 نخستنخست ... 11212728293031323334 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)