صفحه 25 از 34 نخستنخست ... 515212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 337

موضوع: ~~ میزگرد تیم ملی ~~ بحث و گفتگو درباره تیم ملی ~~

رئیس باشگاه

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,366
    سپاس شده 50,191 در 8,131 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط PROC نمایش پست ها
    البته اگه خوده بازیکنا هم اعتقاد داشته باشن ( که دارن ) اصلا چیز سختی نیست این . نگاه داشتن احترام یک مسئله درونیه که به روش ها مختلف بسیار تکرار شده تو تاریخ ...
    مثلا رونالدو که دو تا گل سرنوشت ساز به منچستر میزنه و خوشحالی نمیکنه خیلی سختش شده ؟ یا اتفاقا با عشق و علاقه جلو خودشو میگیره ؟

+ خیلی جنگ روانی راه انداختن کره ای ها ... بعید میدونم بتونن امتیاز بگیرن از ازادی ... ب امید ی بازی خیلی خوب ...
    از کجا میدونی که همشون اعتقاد دارن؟
    دوم رونالدو با عشق این کارو انجام میده. ولی اینجا بحث ترس و اجبار مطرحه!
    یکی خوشحالی کنه ممکنه تمام آینده ی فوتبالیش در ایران نابود بشه و این استرسشونو ده برابر میکنه!
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 2 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    969
    سپاس شده 654 در 146 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam نمایش پست ها
    از کجا میدونی که همشون اعتقاد دارن؟
    دوم رونالدو با عشق این کارو انجام میده. ولی اینجا بحث ترس و اجبار مطرحه!
    یکی خوشحالی کنه ممکنه تمام آینده ی فوتبالیش در ایران نابود بشه و این استرسشونو ده برابر میکنه!
    نه اتفاقا به نظر من این مسئله رو رسانه ها انقد شلوغش کردن وگرنه اصلا مسئله خاصی نیست ...
    هرکسی که ایرانی باشه یا تو ایران زندگی کنه میدونه یکی شب عاشورا یکی شب قدر با تمام سال متفاوت هست برای ایرانی ها و مخصوصا تو عاشورا به معنای واقعی یک شور حسینی هس تو کشور ...
    حالا با یک دو دو تا چارتای ساده هم میشه فهمید از این سمت هیچ فشاری رو بازیکنا نیست !
    از 80 ملیون جمعیت کشور بگیم 10 ملیون اصلا اعتقادی ندارن ( که قطعا امارش خیلی کمتر هست تو این قضیه ) و باز هم فرض بگیریم 14 تا بازیکنی که شانس بازی بهشون میرسه دقیقه جزو همین 10 ملیونن ( که همه میدونیم اینطور نیست ) ... بازم اخلاق حکم میکنه به احترام اون 70 ملیون هموطنی که خودشونو عذادار میدونن خوشحالی نکنن ...
    خوشحالی نکردن شون هم به هیچ عنوان اسمش رو نمیشه گذاشت ترس ... اولا همه میدونیم حداقل حداقل نصف بازیکنا خودشون براشون حرمت داره این روز ولی حتی بگیم اینطور هم نیست بازم اخلاق حکم میکنه تو همچین شبی احترام این خیل عظیم دیگه رو نگه دارن ...

و یک نکته دیگه هم اینکه از خیلی وقت معلوم بوده بازی شب عاشوراس ... اینطوری نیست که 3 روز قبل بازی بهشون بگن خوشحالی نکنین !! طرف مثلا دو ماه خوشحالی گل تمرین کرده یهو بهش میگن خوشحالی نکن بعد الان فشار روانی داره که اگه گل زدم چطوری خودمو نگه دارم !!!

اون ی عده بسیار محدودی ک میگفتن بازی انجام نشه و اینا رو اصن کار ندارم و حساب شون نمیکنم ولی چیزی که هست اینه که سر این قضیه هیچ فشاری رو نیست بازیکن ... اصل قضیه رو هم رسانه ها زیاد از حد گندش کردن وگرنه مطمینن بازی فردا یک بازی با رنگ و بوی محرم و عاشوراس ...

و اخرین نکته اینکه اگه بخوایم اینطوری فکر کنیم کریس رونالدو هم قطعا ترس داشته ! چون بدون شک اگه خوشحالی میکرد همه رسانه های دنیا به شدیدترین وجه ممکن میکوبوندنش که احترام تیم سابقش رو نگه نداشته ! تازه اگه بازیکن ما رو فقط رسانه داخلی میکوبونه رونالدو رو کل دنیا و مطبوعات و رسانه هاش میکوبوندن پس ترس رونالدو باید صد برابر میبود ! ولی همونطور ک رونالدو کارش رو اخلاق و عشق بود مطمنا بازیکن های ما هم همینطور خواهد بود براشون ...

پی نوشت : شرمنده پست از جنبه ورزشی دور شد ...

پی نوشت 2 : یک حس خیلی خوبی بهم میگه فردا کره ای ها رو بدجور میزنیم
    پی نوشت 3 : هر ایرادی که به تیم کیروش بشه گرفت ولی خداوکیلی یک دست ترین و بی حاشیه ترین و منظبت ترین تیم ملی ایران رو درست کرده ... اونی که رو نیمکته و یک دقه بازی هم نمیکنه به اندازه بازیکن فیکس انگیزه و روحیه داره ... واقعا اینو میشه ب وضوح توی تیم کیروش دید ...
    ویرایش توسط PROC : 10th October, 2016 در ساعت 11:44 PM

4. 3 کاربر از پست مفید PROC سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,366
    کشور من
    Iran

ماشالله بچه ها ماشالله رامین ماشالله سردار ماشالله کی روش.
    نیمه اول عالی بودیم.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 3 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    969
    سپاس شده 654 در 146 پست

عالی بودیم ... واقعا تیم ملی هر بازی مطمین تر میشه ... فک کنم این دوره بالاخره یک صعود بدون خون جیگری داشته باشیم
    نمیدونم کره ضعیف شده یا ما خیلی عالی بودیم ولی هر چی هست این کره هیچ حرفی نداشت مقابل ما ... این همه هم کری خونده بودن واقعا ضعیف تر از کره های قبلی بودن ...

جهانبخش فقط باید رو گلزنی ش کار کنه ... هر بازی 2 3 تا موقعیت شوهر میده ... امروز هم 2 تا موقعیت عالی رو تو این نیمه از دست داد ... نمیدونم چطوری اون توپو تو 3 قدمی دروازه نزد !!
    رضاییان هم با همه فعالیت عالیش تو حمله که واقعا کره رو کلافه کرده بود نمیدونم کی میخواد عادت پاس چیپ رو از سرش بندازه ... اخه وقتی بازیکن خودی پشت به دروازه س و یک خط دفاع پشت سرشن پاس چیپ دادن چ معنی داره ؟ گیرم که بتونه استپ کنه .. بلافاصله از دست میده توپو !!

ایشالله نیمه دوم بهتر بشیم گل دوم رو هم بزنیم ... این کره 3 4 تا هم میتونه بخوره باور کنین ... خیلی باگ داره تیمش ... دروازه بان شون هم اصلا مطمین نشون نمیده ...

کیروش هم هر بازی متفاوت ترکیب میده واقعا کار رو برای تیم حریف سخت میکنه !! امروز هم حاج صفی رو هافبک وسط کرد ...

8. 3 کاربر از پست مفید PROC سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,366
    کشور من
    Iran

تبرییییییک
    یکی از بهترین و بی نقص ترین بازی های تیم ملی بود.
    از موقعیت هامون استفاده میکردیم ۴ ۵ تا میزدیم.

مرسی بچه ها. مرسی کی روش
    روی لینک زیر کلیک کنید:

10. 3 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,585
    سپاس شده 8,566 در 1,538 پست

من گفتم تو اسون ترین گروه هستیم حالا این کیروش فرت و فرت لیگ تعطیل کنه البته واقعا تو یه چیزهای عالی هستیم نمیخوام بگم کیروش اصلا خوب نیست ساختار دفاعی تیم خیلی عالیه امروز برخلاف بازیهای قبلی پاس کاری زیاد داشتیم کارهای ترکیبی تیمی خوب بود درکل بهترین بازی تیم ملی تا الان این بازی بودش
    دست کره ایها درد نکنه که همیشه قبل از باز با ایران انگیزه مارو بیشتر میکنن مشت گره میکنن ماسک میزنن الان گونی بکشید سرتون و گم شید برید -

12. 4 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,366
    کشور من
    Iran

کسی میدونه آخرین باری که تیم ملی از یک تیم آسیایی گل خورد چند وقت پیش بوده؟
    فکر کنم ۱ سالی میشه!!

در مورد تیم ملی یک نکته ی مهمش اینه که حتی بازیکنان نیمکت نشینشم با انگیزه بالا وارد زمین میشن. واقعا نظم تیم ملی عالیه.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

14. 3 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    40,970
    سپاس شده 41,588 در 7,567 پست
    کشور من
    Italy

با این برد تقریبا خیالمونو راحت کردیم . واقعا کره حرفی برای گفتن نداشت و ما هم تا قبل زدن گل اول عالی بودیم و خوب فشار اوردیم ولی بعد گل یکم عقب نشستیم ولی خب منطقی بازی کردیم . میتونیم با بازیکنایی که داریم که تقریبا همشون پا به توپ و همشون سرعتین تو ضدحملات بهتر باشیم چون همیشه یه گل خطرناکه ولی خب دفاعمونم انقدر خوبه اصلا چند بازیه موقعیت گل هم به حریف نمیدیم چه برسه گل بخوریم .

بازی با سوریه سخته ولی قطعا باید ببریمشون و صعودمونو تقریبا مسجل کنیم با توجه به بازی ازبک و کره با هم

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

16. 4 کاربر از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,366
    کشور من
    Iran

به نظر من بزرگترین زهر برای تیم ملی دست کم گرفتن سوریست!
    درسته اونجا جنگه و... ولی انگار انگیزشونو بیشتر کرده. همین که تونستن 4 امتیاز بگیرن نشون میده حریف دست و پا بسته ای نیستن!
    به نظرم بچه ها باید فکر کنن مقابل کره بازی میکنن و تمام توانشونو بذارن تو زمین... .
    اگه سوریه رو دست کم بگیریم غافلگیر میشیم!!!
    روی لینک زیر کلیک کنید:

18. 2 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    40,970
    سپاس شده 41,588 در 7,567 پست
    کشور من
    Italy

تنها مشکل بازی سوریه اینه که بازی تو هند برگزار بشه و شرایط زمین اصلا خوب نیست . البته بیشتر قدرت ما رو هواست ولی خب بازیکن تکنیکی کم نداریم .

فکر نکنم سوریه بتونه واسه دفاعمون مشکلی ایجاد کنه . درسته یه تیم ناشناخته و بد بدنیه ولی ما راه بردنشون رو بلدیم .

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

20. 2 کاربر از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده اند .

صفحه 25 از 34 نخستنخست ... 515212223242526272829 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)