صفحه 2 از 34 نخستنخست 123456122232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 339

موضوع: ~~ میزگرد تیم ملی ~~ بحث و گفتگو درباره تیم ملی ~~

رئیس باشگاه

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,366
    سپاس شده 50,191 در 8,131 پست
    کشور من
    Iran

یکی به نام سامان آرام اینو تو اف بی نوشته بود که واقعا حال کردم... دمش گرم...

ﺳﻼﻣﺘﯽ ۴ﺳﺎﻝ ﭘﯿﺶ ﮐﻪ ﺍﻭﻣﺪﯼ ﺍﯾﺮﺍﻥ ... ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺣﺮﺹ ﺧﻮﺭﺩﻧﺎﺕ ﺗﻮ ﺑﺎﺯﯼ ﺑﺎ ﮐﺮﻩ ... ﺳﻼﻣﺘﯽ ﻣﺸﺖ ﮔﺮﻩ ﮐﺮﺩﺕ ﺟﻠﻮﯼ ﭼﻮﯼ ... ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺑﺮﺩﻥ ﯾﻪ ﻣﻠﺖ ﺑﻪ ﺟﺎﻡ ﺟﻬﺎﻧﯽ ... ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺟﻨﮕﯿﺪﻥ ﺷﺎﮔﺮﺩﺍﺕ ﺟﻠﻮﯼ ﺍﺭﮊﺍﻧﺘﯿﻦ ... ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺻﺪﺭ ﻧﺸﯿﻦ ﮐﺮﺩﻧﻤﻮﻥ ﺗﻮ ﺍﺳﯿﺎ ... ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﺗﺒﻪ ﭼﻬﻠﻮﯾﮑﻤﻤﻮﻥ ﺗﻮ ﺟﻬﺎﻥ ... ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺯﺍﻧﻮ ﺯﺩﻧﺖ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺮﺩ ... ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺍﯾﺴﺘﺎﺩﮔﯽ ۱۰ﻧﻔﺮﻩ ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﻋﺮﺍﻕ ... ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭﺕ ﮐﻨﺎﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻭﻣﺪﻥ ﺩﺍﻭﺭ ... ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺩﺍﺩ ﺯﺩﻧﺎﺕ ... ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺍﺧﻢ ﮐﺮﺩﻧﺎﺕ ... ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺧﻨﺪﻩ ﻫﺎﺕ ... ﺳﻼﻣﺘﯽ ۴ﺳﺎﻝ ﺑﻮﺩﻧﺖ ﮐﻨﺎﺭﻣﻮﻥ ... ﺳﻼﻣﺘﯽ %۸۸ ﻣﺮﺩﻡ ﮐﻪ ﻋﺎﺷﻘﺖ ﻫﺴﺘﻦ ... ﺳﻼﻣﺘﯽ ﻋﯿﺪﯼ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺭﻓﺘﻦ ﺗﻮ ﺷﺮﻭﻉ ﻣﯿﺸﻪ ... ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺍﺷﮑﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ ﭼﺸﻤﺎﯼ ﯾﻪ ﻣﻠﺖ ﻣﯿﺮﯾﺰﻩ ... ﺳﻼﻣﺘﯽ ﻗﻠﺐ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﻣﺎ ... ﺳﻼﻣﺘﯽ ﻗﻠﺐ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺧﻮﺩﺕ ... ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺍﺷﮑﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺭﯾﺨﺘﯽ ... ﺳﻼﻣﺘﻲ ﺭﺋﻳﺲ ﺧﻨﺪﺍﻥ ﻓﺪﺭﺍﺳﻴﻮﻥ ... ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺍﺧﺮﯾﻦ ﭘﺮﻭﺍﺯﺕ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺍﯾﺮﺍﻥ ... ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺩﻭ ﺑﺎﺯﯼ ﺍﺧﺮﺕ ﮐﻪ ﯾﺎﺩﮔﺎﺭﯼ ﻣﯿﺸﻪ ﺑﺮﺍﻣﻮﻥ ... ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺗﻮ ﮐﺎﺭﻟﻮﺱ ﮐﯿﺮﻭﺵ ........ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺍﻭﻥ ﺑﺎﺯﻳﮑﻨﺎﻳﻲ ﮐﻪ ﻏﻴﺮﺕ ﻭ ﺟﻨﮕﻴﺪﻥ ﻳﺎﺩﺷﻮﻥ ﺩﺍﺩﻱ
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 2 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

کمک مربی

مربی محبوب
    هیچ کس
    سپاس ها
    10,413
    سپاس شده 9,685 در 1,703 پست
    کشور من
    Ghati

با رفتن کیروش مخالفم ولی این آخر خیلی داره پاشو از گلیمش دراز تر میکنه!
    تیم امید 40 ساله المپیک نرفته و مضحکه عام و خاص شده اونوقت آزمون و جهانبخش برن با الکسیس و زلاتان عکس یادگاری بندازن که چی بشه؟!!
    اصلاً از عاشقان کیروش یه سوال دارم! اگر کیروش مربی تیم ملی امید بود، بازم حاضر میشد آزمون و جهانبخش رو نداشته باشهو و اونها رو به تیم ملی بزرگسالان برای انجام 2 دیدار دوستانه هبه میکرد؟!
    میگن اون چیزی که برای خودت نمیپسندی برای دیگران هم نپسند!!
    خیلی واضحه که کیروش باید و باید بدون چون و چرا این 2 بازیکن رو به امیدها میداد! حق نداشت جار و جنجال راه بندازه!!

+ پیشبینی میکنم کیروش بمونه! حالا صبر کنید ببینیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam نمایش پست ها
    اصولگرا و اصلاحطلب و كي روش!

محمود احمدي نژاد و مردانش كماكان شبيه هم بودند، اگرچه اصولگران اينك با سرعت ٢٠٠ كيلومتر در حال فرار از احمدي نژاديسم هستند و حتي او را از خود نمي دانند، اما تاريخ را نمي شود فريب داد.
    دولت اصولگرا، رييس جمهورش، مردان تصميم گير ورزشش وقتي از يكي بدشان مي آمد راحت، بدون ادا و اطوار، بي منت شارلاتانيزم، شبانه طرف را اخراج مي كردند و ميگفتند برو ما تو را نمي خواهيم.
    درست شبيه قصه على دايي در فروردين ٨٨.
    اما حالا زمام امور دست گروه ديگر است؛ بخشي كه تعامل را اصل مي داند، اصلاحطلب است و مردم را خودي مي داند.
    اما همين بخش و وزير ورزشش يك چالش خسته كننده با كى روش دارد.
    از روز اول تا حالا. بعد از پايان جام جهاني، بر خلاف احمدي نژاد كه علي ابادي را با تلفن فراخواند و گفت سرمربي تيم ملي فوتبال كشور را همين الان اخراج كن، محمود گودرزي به استقلال فدراسيون احترام مي گذارد.
    از اين رو كفاشيان به رغم اگاه بودن از تمايل وزارت ورزش، با كى روش قرارداد ٤ ساله اى را امضا كرد.
    اما وزارت ورزش از هيچ اقدامي براي درفشار گذاشتن فدراسيون فروگذار نكرد.
    كفاشيان هم سرانجام باج داد؛ اول ايت الهي را فراري داد، سپس نبي را اخراج كرد تا دم وزارت ورزش را اينچنين ببيند.
    اما وزارت راحت ننشست.
    دبيركل جديد فدراسيون كه رسما نفوذي وزارت خانه در فدراسيون بحساب مي ايد نخستين جنگ را با كي روش اغاز كرد. به زعم انها برانكو موفق تر از كي روش بود.
    كفاشيان در ابتدا از كي روش خواست پوست كلفت باشد اما حالا خودش به سرمربي تيم ملي مي گويد برو تا اذيت نشوي!
    علي ابادي همان ديكتاتوري بود كه راحت نظرش را تحميل كرد اما محمود گودرزي ديكتاتوري است نقاب بر چهره دارد.
    مردان تصميم گير دولت دهم شفاف زور مي گفتند، وزير دولت يازدهم روش ديگري را پيش گرفته اما نهايت همان زور را مي گويد!
    كى روش بايد برود و لابد اسدي و وزارت ورزش همان برانكو را مي خواهند.
    شايد نوبت فركي است.
    مردم اين سناريو را دوست ندارند و وزارت ورزش كاش شهامت اين را داشت تا شفاف بگويد اين نظر ما بود!
    كفاشيان مرد معامله است؛ او پشت كسي نيست او حتي به خودش هم رحم نميكند و به وقتش ميفروشد.پس حرجي بر وي نيست؛ مردم حالا وزارت ورزش را مسئول خروج كى روش مي دانند.
    بايد ديد نسخه شفا بخش وزارت خانه؛ همان هايي كه با انتخاب هيات مديره پرسپوليس ، رسما اين تيم را به هوا فرستادند،براي تيم ملي چيست.
    اسدي مدام به خبرنگاران مي گويد براي اصلاح فوتبال امده ام؛ ما منتظر مينشينيم.
    جانشين كي روش نشان ميدهد وزارت ورزش چه خوابي براي فوتبال ديده است؛ نگاه تان را از كفاشيان بر گردانيد؛ او هيچكاره اين معاده است؛ تنها به فكر صندلي اش است و بس.
    این مقاله بسیار حرفه‌ای و با ظرافت از یک آدم سیاسی بازی مثل مهدی طاهرخانی نوشته شده!
    حالا این ظرافت کجاش به کار رفته؟؟
    دقت کنید به متن! بارها از احمدینژاد اسم برده شده و تماماً داره این مطلب رو میرسونه که تصمیمی که علی آبادی به عنوان مسئول ورزش اون موقع گرفته درست زیر نظر احمدینژاد بوده و هرچی بوده دستور و امر اون بوده!!
    اما در عین حال تو این متن هرگز و حتی 1 بار هم اسم روحانی برده نشده(واقعاً جالبه!!) و اینطور میخواد به مخاطب القا کنه که تصمیمی که وزارت ورزش فعلی گرفته اصلاً ربطی به دولت فعلی و شخص روحانی نداره و مقصر اصلی خود وزارت ورزشه!
    حالا سوال اینجاست: مگر میشه وزارت ورزش مخالف سیاست‌های دولت حرکت بکنه؟ مگر میشه روحانی با حرکت‌های وزارت ورزش مخالف باشه و هیچی نگه؟! مگر وزیر ورزش بدون هیچ سوال و جوابی از جانب مافوقش میتونه هرکاری بخواد بکنه؟!!

بخدا ما ابله نیستیم! اگر حرکت علی‌آبادی با موافقت رئیس‌جمهور وقت بود، حرکت گودرزی هم با موافقت رئیس‌جمهور فعلیه!!

بذارید کل حرفام رو با بولد کردن چند تا کلمه از یک جمله از نویسنده متن خلاصه کنم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam نمایش پست ها
    مردان تصميم گير دولت دهم شفاف زور مي گفتند، وزير دولت يازدهم روش ديگري را پيش گرفته اما نهايت همان زور را مي گويد!
    این همونجایی که نویسنده این متن که قطعاً مشخصه با حب و بغض مطلب نوشته چقدر اهل سیاسی‌بازی هست.
    بیایم آدم‌ها رو بهتر بشناسیم و هر نوشته‌ای رو نقد ندونیم.

4. 4 کاربر از پست مفید GUUS سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    ناصر حجازی
    بازیکن محبوب
    ناصر حجازی
    سپاس ها
    66,115
    سپاس شده 64,246 در 9,027 پست
    کشور من
    Ghafelgir

نظر شخصی من هست و حدس میزنم با دستور احتمالی رئیس جمهور به وزیر مبنی بر موندن کیروش شما هم موافق من بشی.
    اولا علی آبادی زمانی که کیروش اومد سازمان تربیت بدنی بود و معاون رئیس جمهور. بهتر از من میدونی که وزارت ورزش با معاونت سابق فرق میکنه
    دوما احمدی نژاد و به طبعش مدیران تازه کارش همشون برای مشهور شدن و محبوب شدن دوست داشتن تو هر چیزی ورود کنن که با شناختی که همه از روحانی و مرام و مسلکش دارند به نظر من با مقاله طاهر خانی میخونه
    با توجه به شناختی که از شخص وزیر و مغز مشکل دارش دارم، حدس میزنم داره این کارها رو واسه خود نمایی انجام میده و هیچ فکری پشتش نیست.

فقط یه سوال از کیروش دوستان مونده هنوز
    این جوونگرایی که اول به بعد از جام جهانی و بعد هم به جام ملتها موکول شد، هنوز وقتش نشده؟!
    با خط دفاعی هاشم و پژمان و منتظری واسه مسابقات جام جهانی پیشکسوتان هم مشکل سن خواهیم داشت. نکونام و آندو و شجاعی و خسرو و ... هم که خوب جای خود دارند.
    کی شروع میشه این روند؟
    Puyol: I came here as a boy and I leave with a family
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط Capitan Puyol : 28th March, 2015 در ساعت 11:07 PM

6. 4 کاربر از پست مفید Capitan Puyol سپاس کرده اند .

کمک مربی

مربی محبوب
    هیچ کس
    سپاس ها
    10,413
    سپاس شده 9,685 در 1,703 پست
    کشور من
    Ghati

با اجازت من ازت نقل قول میکنم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Capitan Puyol نمایش پست ها
    نظر شخصی من هست و حدس میزنم با دستور احتمالی رئیس جمهور به وزیر مبنی بر موندن کیروش شما هم موافق من بشی.
    اولا علی آبادی زمانی که کیروش اومد سازمان تربیت بدنی بود و معاون رئیس جمهور. بهتر از من میدونی که وزارت ورزش با معاونت سابق فرق میکنه
    دوما احمدی نژاد و به طبعش مدیران تازه کارش همشون برای مشهور شدن و محبوب شدن دوست داشتن تو هر چیزی ورود کنن که با شناختی که همه از روحانی و مرام و مسلکش دارند به نظر من با مقاله طاهر خانی میخونه
    با توجه به شناختی که از شخص وزیر و مغز مشکل دارش دارم، حدس میزنم داره این کارها رو واسه خود نمایی انجام میده و هیچ فکری پشتش نیست.
    اتفاقاً من با این حرف طاهرخانی که میگه همه چیز به احمدینژاد برمیگشت کاملاً موافقم! اومدن و رفتن دایی همونقدر به احمدینژاد مربوطه که آوردن کیروش بهش مربوطه!
    یه استاد فیزیک 1 ترم اول دانشگاه داشتم میگفت من وقتی میبینم چمن دانشگاه بلند شده هم از چشم رئیس دانشگاه میبینم! چون میتونه نظارت کنه و اگه کم کاری شده باشه، دستور بده که چمن رو کوتاه بکنن! به نظرم حرف کاملاً بجا و درستی میزد.
    از این منظر که به قضیه نگاه کنیم میبینیم که در این 1 سال و خورده ای که وزیر سر کار اومده همین وضعیت تو وزارت خونه برقراره! نمیشه یک سال برای خودنمایی کاری بکنه و هیچ تذکری نگیره! اصلاً این وظیفه مافوقشه که بهش نظارت کنه و اگر راه رو خطا رفت اصلاحش کنه! بخاطر همین هم فکر میکنم تفکر گودرزی، تفکر دولته و نمیشه اینها رو از هم جدا کرد. همونطور که در مورد احمدینژاد هم قبول دارم که تصمیمات وزارت ورزش یا رئیس سازمان تربیت بدنی وقت مستقیماً بهش برمیگرده!
    منم حدس میزنم تهش رئیس جمهور به عنوان یه منجی وارد ماجرا بشه اونم به خاطر محبوبیتی که کیروش در عوام مردم داره! ولی این اقدام به معنای عوض شدن راه وزارت ورزش نخواهد بود.

8. 3 کاربر از پست مفید GUUS سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    ناصر حجازی
    بازیکن محبوب
    ناصر حجازی
    سپاس ها
    66,115
    سپاس شده 64,246 در 9,027 پست
    کشور من
    Ghafelgir

من نقل قول نکردم چون پشت هم بود پستها

چیزی که به نظر میاد اینه که وزیر ورزش کاملا تمامیت خواه هست و تو این مدت هر انتخاباتی تو فدراسیون های کوچولو برگزار شده یه سر و صدایی شد و بعد هم چون مخاطب کم بود دیگه کسی دنبال نکرد.
    اما خوب تو چندتا فدراسیون اصلی و بزرگ هنوز برنامه هاش اونجوری که میخواد عملی نشده
    البته کشتی که ماله برادران خادم هست و کسی کاری نداره
    فوتبال رو مهندس اسلامیان و اسدی رو گذاشت تو فدراسیون...کفاشیان هم چون خیلی فساد داره هیچ اعتراضی نکرد و میخواد این یک سال هم با آبرو طی کنه و بره. وگرنه مطمئنا همه میدونن دبیر کوچولو تر از این حرفهاس که واسه کفاشیان تصمیم بگیره.
    سازمان لیگ فوتبال هم که دست تاج هست که بازم از خودشونه
    هندبال هم اگه یادتون باشه خیلی سر و صدا شد...الان دقیق در جریان نیستم.
    والیبال اما چون نتایجش بی نظیر بوده واقعا نمیتونه فعلا کاری کنه
    از همه اینها من نتیجه میگیرم ما با یه آدم نرمال طرف نیسیتم
    اما خوب مطمئنا چیزی که هست یادمون نره که ایشون انتخاب چهارم رئیس جمهور واسه وزارت خونه بودن و واقعا دست زدن بهش باعث میشه تو این وضعیت مشکلات بین مجلس و دولت و وضعیتی که تو مملکت هست تمرکز دولت به یه سمتی بره که واقعا وقت تلف کردن هست.
    Puyol: I came here as a boy and I leave with a family

10. 3 کاربر از پست مفید Capitan Puyol سپاس کرده اند .

سرمربی

JuventusJuventusJuventus
    سپاس ها
    12,302
    سپاس شده 23,215 در 3,144 پست
    کشور من
    Italy

نمیخوام از این پستم این برداشتو داشته باشین که "کیروش دوستم" یا هرچیزه دیگه تو این مایه ها !
    به شخصه ، عقیدم اینه که بهتر از کیروش برای ایران نیست . واضح تر بگم ، هیچ مربی بزرگی اینقدر از خودش برای ما مایه نمیذاره هیچوقت ...
    انرژی کارلوس کیروش برای ما از هر چیزی مهم تره و برای فوتبال ما لازم تره . و البته فرای همه این بحث ها ، الآن زمانیه که این ثبات 4 ساله نیمکت تیم ملی باید نتیجه بده و از چیزی که این 4 سال کاشتیم ، برداشت کنیم . الآن نادرست ترین زمانه از بین بردن این ثباته .

البته تاریخ برای ما باید هم تکرار بشه . ملتی که از اشتباهات گذشتش درس نمیگیره و بعد از این همه سال دوباره فریب این خیمه شب بازی هارو میخوره .
    هر زمانی که یک مربی خارجی خوب و یا حتی نسبتا خوب به تیم ملی اومد ، تیم رو ساخت و داشت نتیجه میگرفت ، یه سری افرادی بودن که زیرآبشو بزنن و نتیجه کاراشو در کوتاه مدت به نام خودشون زدن و در بلند مدت فاتحه تیم ملی رو خوندن و هرچی ساخته شده بود رو نابود کردن .
    باز هم امثال ایویچ ها ، برانکو ها و کیروش ها میان و بعد با امثال طالبی ها و قلعه نوعی ها و دایی ها عوض میشن و بازهم ما از صفر شروع میکنیم ...

همین چیزهاست که رابطه همین " عوام " که میفرمایید رو با فوتبال کم میکنه و وقتی یه نفر با پرستیژ کیروش رو میبینن روی نیمکت تیم ملی بعد از سالیان ، میترسن که اگه از دستش بدیم چه بلایی سره تیمی میاد که تازه داریم بعد مدت ها بهش امیدوار میشیم ...

فعلا

12. 6 کاربر از پست مفید b3hNaM سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,366
    سپاس شده 50,191 در 8,131 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط b3hNaM نمایش پست ها
    البته تاریخ برای ما باید هم تکرار بشه . ملتی که از اشتباهات گذشتش درس نمیگیره و بعد از این همه سال دوباره فریب این خیمه شب بازی هارو میخوره
    داش بهنام همه ی قسمت های ارسالت تایید میشه جز این یک بند!

از رسانه ها بگیر تا تمام نظرسنجی ها و حتی برنامه های زنده تلویزیونی و خلاصه اکثریت قاطع مردم چه در ایران و چه خارج از کشور دوست دارن کی روش بمونه.
    اما متاسفانه اون چند درصد اقلیتی که میخوان کی روش بره بر مسند قدرت هستند!
    روی لینک زیر کلیک کنید:

14. 3 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

سرمربی

JuventusJuventusJuventus
    سپاس ها
    12,302
    سپاس شده 23,215 در 3,144 پست
    کشور من
    Italy

منظورم از ملت ، همه مردم نبودند کلمه اشتباهی استفاده کردم میشه مثلا به جای کلمه "ملتی" ، از کلمه "کسانی" استفاده کنید
    اصلا دلیل اصلی اینکه کیروش باید بمونه ، همینه که اکثریت مردم دوست دارن که بمونه . روی صحبت بنده هم با همون اقلیت بود

16. 4 کاربر از پست مفید b3hNaM سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

TractorRedStarRedStarRedStar
    مربی محبوب
    MILJAN MILJANIĆ
    بازیکن محبوب
    DRAGAN STOJKOVIĆ
    تیم محبوب
    RED STAR BELGRADE
    سپاس ها
    320
    سپاس شده 951 در 295 پست
    کشور من
    Yugoslavia

یک دلیل اینکه کیروش قرار هست بره این هست که فدراسیون ایران مستقل نیست.

فدراسیون هم مثل سایر ارگانها آخر سر باید به یک عده ای که اصلا ورزشی نیستن بله بگن

و دومین دلیلش باشگاه های دولتی هست که اوضاع رو پیچ در پیچ می کنه.چون عواملی مشترک بین هردو (باشگاه ها و فدراسیون) وجود دارن.

خود باشگاه استقلال و حتی پرسپولیس تو این موضوع صد درصد دخالت دارن.
    A great team, the team's history, A Big Dream, And the ruins of a hope, And an unfinished goal
    Alas, Damn the war
    But it is always in memory
    It is Red Star Belgrade of Yugoslavia

18. 4 کاربر از پست مفید TTRR سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

PerspolisManchesterUnitedJuventusRealMadrid
    مربی محبوب
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    مهدوی کیا
    تیم محبوب
    تیم ملی آلمان
    سپاس ها
    113
    سپاس شده 385 در 99 پست
    کشور من
    Iran

اینکه تو کشور ما همه تو کار همدیگه دخالت میکنن درسته. اینکه فدراسیون فوتبالمون مستقل نیست درسته ولی کیروش هم بدیهایی داشته که متاسفانه خیلی از ما نمیبینیم. تا حالا دیدید کیروش دست به جوونگرایی بزنه و به لیگمون بها بده؟ درسته لیگمون پیشرفت نکرده ولی بازم بازیکنهایی هستن که بتونن برای تیم ملی مفید باشن. یا در رابطه با بازیهای دوستانه کیروش قبل جام جهانی دوس نداشت تیم ملی با تیمهای بزرگ بازی کنه، چرا؟ چرا برای دوتا بازی دوستانمون چندتا جوون آینده دارو دعوت نکرد؟ متاسفانه کیروش اونطور که میتونست چیزی به فوتبالمون اضافه نکرد.

20. 3 کاربر از پست مفید رامینی سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 34 نخستنخست 123456122232 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)