صفحه 14 از 34 نخستنخست ... 410111213141516171824 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 337

موضوع: ~~ میزگرد تیم ملی ~~ بحث و گفتگو درباره تیم ملی ~~

کاپیتان تیم

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,585
    سپاس شده 8,566 در 1,538 پست

انقدر از حقیقی بدم میاد که حد نداره اگه فردا خبر مرگش و هم بشنوم اصلا ناراحت نمیشم هیچی جدی میگم

حقیقی تو جام جهانی هم بازی کرده کلی تجربه کسب کرده ولی به هیچ دردش نخورد اوج انتقاد من بازی با عراق بود که فرت و فرت پنالتی میخورد حتی یه چیپ مسخره هم خورد

من از کیروش دو سه تا انتقاد دارم البته به نظرم کارش خیلی درسته و کلاس کارش خیلی بالاست و تا حالا مربی به خوبی کیروش نداشتیم و نخواهیم داشت ولی خوب بازی دادن به امثال حقیقی و مسعود شجاعی و هاشم بیک زاده منو دیوانه میکنه
    فعلا مجبورم حقیقی و تو تیم ملی ببینم ولی امیدوارم هیچ وقت مجبور نباشم تو پرسپولیس ببینمش

یه عده میگن حقیقی یه تک به تک و گرفت بقول خارجی ها کمان ژاپنیه بد کار کرد تو اون صحنه داشت میرفت به سمت مخالف حقیقی همچین شاهکارم نکرد توپ برگشتی هم باز فس فس کردن وگرنه دروازه خالی بود

2. 2 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisRealMadridManchesterCityJuventus
    مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,072
    سپاس شده 3,835 در 1,145 پست
    کشور من
    Iran

خدا کنه دادکان بیاد و جزو کاندیداهای فدراسیون بشه ...

دوباره برای فدراسیون آماده ام

اگر شرایط مناسب باشد شاید دوباره در مجمع برای انتخاب ریاست فدراسیون شرکت کنم البته این بستگی به نوع کارکرد فدراسیون دارد. زمانی که من رئیس فدراسیون بودم در واقع مردم رای دادند و بنده به فدراسیون آمدم.

4. 3 کاربر از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    هلنیو هررا -هکتور کوپر-روبرتو مانچینی-ژوزه مورینیو-دیگ
    بازیکن محبوب
    خاویر زانتی-مارکو ماتراتزی-کریستین ویری-فرانچسکو توتی-
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    سپاس شده 3,954 در 1,504 پست
    کشور من
    Italy

نقل قول نوشته اصلی توسط ♥perspolis♥ نمایش پست ها
    خدا کنه دادکان بیاد و جزو کاندیداهای فدراسیون بشه ...

اگر شرایط مناسب باشد شاید دوباره در مجمع برای انتخاب ریاست فدراسیون شرکت کنم البته این بستگی به نوع کارکرد فدراسیون دارد. زمانی که من رئیس فدراسیون بودم در واقع مردم رای دادند و بنده به فدراسیون آمدم.
    جددا؟ عالیه که. درستشم البته همینه امثال دادکان باست بشن رئیس فدراسیون .. فوتبالیایی که مدیریت بلدن .. نه اون نکبتی که دائما نیشش بازه حالم ازش بهم میخوره
    آسوده بخواب یار از دست رفته ..باشد که به فرمان سرشک مادر داغ دیده ات ..زندگی بر آنها که از زندگی جدایت کردند ، جاودانه حرام باد ..تو را ناجوانمردانه کشتند ..این را همه کس دید ..خود تو هم دیدی ..اما تو ، نمرده ای ..تو زنده جاویدی ..زنده ای در بسیط عظمت ایده آلی که داشتی
    در شکفتگی هزاران غنچه نو شکفته دانش..که تخمشان را در چهار چوب مدرسه ها کاشتی ..

6. 3 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,366
    سپاس شده 50,191 در 8,131 پست
    کشور من
    Iran

به راحتی ترکمنستان رو میزنیم و میریم اول میشیم. فقط امیدوارم بچه ها مثل بازی رفت اونارو دست کم نگیرن رودست بخورن!

اثر توصیه‌های کی‌روش بر هافبک‌ها (عکس)

هافبک های حاضر در تمرین تیم ملی، با دستور سرمربی با جنگندگی بیشتر به تمرینات خود پرداختند.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از حساسیت های کی روش در تمرین تیم ملی، کار هافبک های حاضر بود و به همین دلیل وی از آنها مب خواست با جنگندگی بیشتر به تمرین بپردازند. البته کی روش در لحظات مختلف بازی درون تیمی نیز زمان تعویض کاورها که بعد از هر حمله اتفاق می افتاد نکاتی را به بازیکنان خود گوشزد می کرد، در این میان صحبت با هافبک ها بیشتر از سایر بازیکنان انجام می گرفت و اثر این صحبت ها در نوع تمرین کردن آنها نیز کاملا پیدا بود.

عکس ها: امیرحسین خیرخواه
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. کاربر روبرو از پست مفید Meysam سپاس کرده است .

رئیس باشگاه

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,366
    کشور من
    Iran

مرسی دادگان.

اعلام آمادگی برای بازگشت به فدراسیون فوتبال؛
    دادکان: انتخاب من هم کی‌روش بود

محمد دادکان رئیس سابق فدراسیون فوتبال که البته در دوران حضورش به عنوان متولی اصلی فوتبال رابطه چندان خوبی با مطبوعات نداشت امروز در نمایشگاه مطبوعات حاضر شد و طبق معمول با یک سخنرانی پرسروصدا به صدر اخبار صعود کرد.

به گزارش "ورزش سه"، حرف های دادکان بی پروا و تند و جذاب است و خواندن آنها نیز لطف خاص خود را به همراه دارد. او در این سخنرانی برای اولین بار پس از خروج از فدراسیون فوتبال اعلام کرد که اگر رئیس جمهوری به وی اجازه بدهد در انتخابات فدراسیون فوتبال حضور خواهد یافت.

متن حرف های دادکان را بخوانید:

من آن داور را کنار گذاشته بودم

در خصوص فساد داوری باید بگویم که من نمی‌دانم که چطور اجازه داده می‌شود داوری که زمان من اخراج شده و من او را از سمتش خلع کردم را دوباره بر سرکار بنشانند و در برنامه‌های تلویزیونی به عنوان کارشناس داوری حضور داشته باشد.

کی روش سرمربی منتخب من هم هست

من حمایت‌های آقای کفاشیان را در خصوص کار کی‌روش قبول دارم و کی‌روش یک مربی بسیار خوب در کار فنی است اما نباید به او بیش از یک سرمربی باشد. مطمئن باشید که من هم رئیس فدراسیون بودم او را به عنوان سرمربی تیم‌ملی انتخاب می‌کردم اما قطعا در قراردادش بندی که به او اجازه بدهد در امور فوتبال ما نظر دهد را قرار نمی‌دادم.

آن اسامی تا آخر دنیا هم اعلام نمی شود

در یکی از برنامه‌های تلویزیونی که به اتفاق آقای رسایی حضور داشتم به ایشان گفتم شما هیچ وقت لیست آدم های فاسد اعلام نمی شود ولی آقای رسایی گفتند به زودی لیست علنی می شود اما پس از گذشت 11 ماه از آن برنامه هنوز این لیست علنی نشده و هیچ وقت هم علنی نمی شود. می دانید چرا؟ چون اسامی تعدادی از افراد از آن لیست حذف شده و اگر بخواهند لیست را بدون اسامی آدم های خودشان اعلام کنند من محمد دادکان اولین نفری خواهم بود که به حذف اون آدم های فاسد از لیست واکنش نشان می دهم.

مردم را سرگرم می کنند

بازی پرسپولیس و استقلال و اعتراض مسوولان استقلال در خصوص گرفتن یک دقیقه وقت اضافی در 20 برنامه تلویزیونی گفته شد و مردم را با همین برنامه‌ها سرگرم کردند ولی آیا به جز یک برنامه درباره سیل‌زده‌ها برنامه دیگری در تلویزیون مشاهده کردید. ما تمام وقتمان را برای چیزهایی که ارزش ندارد، می گذاریم. زمانی که قرار داشت استقلال و پرسپولیس خصوصی شوند بنده اعلام کردم که این یک نوع سرگرم کردن من است و هرگز این اتفاق نخواهد افتاد.

آقای خاتمی من را تشویق کرد

زمانی که من رئیس فدراسیون بودم ایران در رده شانزدهم جهانی قرار داشت و همان موقع رئیس‌جمهور وقت آقای خاتمی به بنده گفتند که در سفری که به آلمان داشتند رئیس جمهور آلمان به ایشان گفته بودند که چطور شما توانستید در فوتبال اینقدر خوب عمل کنید که یک رده بالاتر از ما قرار بگیرد و همان موقع بنده از سوی آقای خاتمی تشویق شدم.

برانکو روزه می گرفت

برانکو یک مربی فهیم و کار بلد است. در طول چهار سالی که من مسئول فدراسیون فو‌تبا‌ل بودم به یاد دارم که برانکو در ماه مبارک رمضان روزه بود. نه این که روزه باشد ، ولی به بازیکنان احترام می گذاشت و چیزی نمی خورد. از نظر کاری نیز او یک آدم کار بلد است و فقط از او حمایتی به عمل نیامده است.

اخلاق در وزارت ورزش صفر است

او همچنین در خصوص عملکرد وزارت ورزش و جوانان نیز گفت: من نمی‌توانم در این خصوص صحبتی کنم. مردم باید در مورد عملکرد این دو سال وزارت ورزش تصمیم بگیرند، ولی از نظر اخلاقی باید بگویم که اخلاق مدار نبوده و اخلاقشان صفر است.

نباید کار به رییس جمهوری می کشید

دادگان در خصوص وضعیتی که برای تیم فو‌تبا‌ل دختران پیش آمد و با دستور رییس جمهور اعزام آنها به گواتمالا فراهم شد گفت: این مساله نباید به وزارت ورزش و جوانان و رییس جمهوری می کشید. فدراسیون فو‌تبا‌ل به راحتی باید کار را انجام می داد و این تیم بدون دردسر می رفت ، ولی این فدراسیون نتوانست این کار را هم انجام بدهد.

پلاتینی رییس می شود

به نظرم رای نهایی فیفا پلاتینی است. از آسیا و کسانی که از قاره‌های دیگر برای ریاست فدراسیون جهانی فو‌تبا‌ل کاندیدا می‌شوند نمی‌توانند رای بیاورند و رای اروپا در فو‌تبا‌ل مهم است و من به شما نوید می‌دهم که پلاتینی رییس فیفا می‌شود.

مردم را به استادیوم برگردانید

من هدف اولم این است که سرمایه اول فو‌تبا‌ل را به این رشته باز گردانم. این سرمایه مردم هستند. زمانی که من در ریاست فدراسیون بودم وقتی به بیرون می‌رفتم همه مردم به من لطف داشتند و می گفتند که تو کاری کردی که بچه های ما دیگر به بیرون نمی‌روند و به غیر از این که از استادیوم ها استقبال می‌شد مردم در خانه نیز فو‌تبا‌ل نگاه می‌کرد‌ند، ولی حالا فو‌تبا‌ل نحیف و کوچک شده است. اگر تماشاگر نداشته باشید حتی بهترین بازیکن دنیا را داشته باشید به جایی نمی رسید اما اگر تماشاگر داشته باشید کمکم موفقیت‌ها حاصل می‌شود.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. کاربر روبرو از پست مفید Meysam سپاس کرده است .

رئیس باشگاه

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,366
    کشور من
    Iran

برد تیم ملی رو تبریک میگم.
    توپ زیاد خراب کردیم. نباید بچه ها اینقدر موقعیت خراب کنند! تو بازی با تیم های قدرتمند اینقدر موقعیت گیرمون نمیاد که از دست بدیم!
    برد ایران با کلکسیون اولین ها (گزارش تصویری)

تیم ملی ایران توانست با گل های دژاگه ، عزت الهی و پورعلی گنچی پس از22 سال ترکمنستان را شکست دهد.

به گزارش"ورزش سه"، تیم ملی ایران توانست پس از 22 سال ترکمنستان را در آزادی و کنار 30 هزار هوادارش شکست دهد.با هم اولین های این دیدار مهم و شیرین برای ایران را بررسی می کنیم:

اولین برد کی روش

کارلوس کیروش تا کنون دوبار برابر تیم ملی ترکمنستان قرار گرفته بود و بعد از تساوی در بازی رفت توانست این تیم را در آزادی شکست دهد.

اولین برد 3-1 در اولین دیدار رسمی در تهران

تیم ملی ایران در دو برد قبلی 2-1 بازی را به نفع خود تمام کرده بود و این اولین برد با نتیجه 3-1 تاریخ تیم ملی برابر تیم ترکمنستان بود، تیمی که 22 سال برابر ایران مقاومت کرده بود.این اولین دیدار رسمی دو تیم در ایران بود.دوبازی قبلی که این دوتیم انجام داده بودند به عنوان بازی رسمی به حساب نمی آمد و آن بازی ها در جام اکو انجام شده بود.

اولی کاپیتانی دژاگه و اولین گل با بازوبند

کازلوس کیروش که با لشکری مصدوم و غایب به دلیل ویزا به مصاف ترکمنستان رفته بود ، اشکان دژاگه را کاپیتان تیم تیم خود انتخاب کرد.این اولین تجربه دژاگه به عنوان کاپیتان تیم ملی بود که توانست در اولین بازی کاپیتانی اش نیز گل بزند و بازی درخشانی از خود به جای بگذارد.

اولین بازی پورقاز و کمال

دیدار برابر ترکمنستان اولین بازی ملی کمال کامیابی نیا و عزت الله پورقاز به حساب می آمد.عزت پورقاز از ابتدا و درکنار پورعلی گنجی به عنوان دو مدافع میانی انجام وضیفه کرد و کمال در دقیقه 80 به جای عزت الهی به میدان آمد.

اولین گل ملی عزت الهی

سعید عزت الهی توانست در این بازی پس از چند تجربه ملی اولین گلش را فوق العاده به ثمر برساند.او پس از این گل به آغوض کارلوس کیروش رفت و شادی اش را با او تقسیم کرد.

اولین گل پورعلی گنجی درآزادی

مرتضی پورعلی گنجی که در بازی با عراق آن گل زیبا و دیدنی را در مسابقات جام ملت های آسیا زده بود بازهم به همان سیک و این بار در برابر ترکمنستان گلزنی کرد.این اولین گل پورعلی گنجی در آزادی بود.

عکس ها: امیرحسین خیرخواه
    روی لینک زیر کلیک کنید:

12. کاربر روبرو از پست مفید Meysam سپاس کرده است .

رئیس باشگاه

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    74,366
    کشور من
    Iran

میبینم که جوونگرایی هم تو تیم ملی با آرامش داره انجام میشه. کم کم میشه تغییر نسل رو دید. درستش همینه. نباید یک شبه کل تیم ملی رو تغییر داد!
    اینکه جوانترین میانگین سنی دو دهه ی اخیر رو دیدیم خیلی امیدوار کنندست. میتونیم به آینده ی تیم ملی خوشبین باشیم.

ایران 25 ساله مقابل ترکمنستان (عکس)

تیم‌ملی در شرایطی مقابل ترکمنستان به میدان رفته که جوان‌ترین میانگین سنی خود در دو دهه اخیر را به ثبت رساند.

به گزارش "ورزش سه"، کارلوس کی‌روش در ادامه پوست‌اندازی خود برای تیم‌ملی مقابل ترکمنستان جوان‌ترین ترکیب دو دهه اخیر فوتبال ایران را به میدان فرستاد. با نگاهی به سن بازیکنان حاضر در 11 نفر اصلی می‌توان گفت با میانگین سنی 25 سال ایران جوان‌ترین تیم خود را تجربه کرد. تیمی که جوانانش برای نشان دادن توانایی‌های خود از دقیقه یک تا 90 دویدند و جنگیدند.

حضور نفراتی مثل سعید عزت‌اللهی، مهدی ترابی، کاوه رضایی، مرتضی پورعلی‌گنجی و ... در ترکیب اصلی نشان داد کی‌روش علاوه بر افکاری که برای جوان کردن تیم‌ملی دارد، از همین بازی‌های مقدماتی جام‌جهانی به عنوان بازی‌های تدارکاتی برای باتجربه‌تر شدن جوانانش نهایت استفاده را می‌برد.

روی لینک زیر کلیک کنید:

14. 2 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    Bop Paisley- Bill Shankley
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,963
    سپاس شده 38,293 در 5,934 پست
    کشور من
    Ashegh

جا داره یادی کنیم از باخت 1-0 ایران تحت رهبری استاد مایلی کهن به ترکمنستان در استادیوم آزادی- آبان 75

نمیدونم چرا هیچوقت اون باخت از ذهنم پاک نمیشه و اینقدر واسم ماندگاره

16. 2 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

سرمربی

مربی محبوب
    پپ گواردیولا-امیر قلعه نویی
    بازیکن محبوب
    آرش-حنیف-پژمان
    سپاس ها
    28,989
    سپاس شده 32,022 در 3,686 پست

از حقیقی متشکریم‌ که نمیذاره یه لحظه هم یادمون بره که سید مهدی رحمتی چه جواهریه!

18. 2 کاربر از پست مفید Taj4ever سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

EsteghlalMilanBarcelonaMilan
    سپاس ها
    77
    سپاس شده 407 در 75 پست

رضاييان:از كوام نميترسيم

سوشا:ايمان دارم كوام را ميبريم

بور علي كنجي : كوام را ميبريم

بجه ها يكي منو توجيه كنه با كجا بازي داريم : ))))

كاراي كيروش رو بازيكنا هم تاثير كذاشته متاسفانه

كاري به رحمتي ندارم شايد بشه به كيروش حق داد

هر جند صد در صد شخصيت حقيقي از امثال سوشا كوجيك تر نيست

ولي واقعا معنيه حقيقي رو نميفهمم تو دروازه

جرا مظاهري و اخباري نه؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

20. 2 کاربر از پست مفید mehdi_74 سپاس کرده اند .

صفحه 14 از 34 نخستنخست ... 410111213141516171824 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 1 مهمان ها)

1. ,royka