صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: NT All Star Teams

سـنـجـاقـسـر

MilanEsteghlalBrescia
    مربی محبوب
    Grande arigo
    بازیکن محبوب
    Amore paolo
    تیم محبوب
    Leggenda milano
    سپاس ها
    9,782
    سپاس شده 12,342 در 1,837 پست
    کشور من
    Iran

عاشق رده بندیاتم داداش گلم مالدینی تو تیم منتخب تاریخ فوتبال فیفا دفاع اصلیه تو تیم ملی کشور خودش نیست دمت گرم ( حتما اینم تعصب داریم روش !؟ ) ... ماریو کمپس تو تیم تاریخ آرژانیتن نیست بعد روسی تو ایتالیا تو ترکیبه جیانی ریورا نیست ؟! در مورد برزیل که دیگه لطایف الحیله رونالدینهو نیست تو ترکیب بعد زیکو و گارینشا هستن !؟ فقط یه معیار بیار کافیه یدونه کاکا و ریوالدو رو نیمکتم نیستن بابا از این دری وریا هزار جورش تو اینترنت ریخته عمع خاله اصغرخانم تو وبلاگش تیم متنخب در کرده دلیل میشه آخه ؟! بدو سپر بیا بگو جروم بواتنگ از مالدینی بهتره ... .

دون کورلئونه: من تمومِ زندگیم سعی کردم که بی تفاوت نباشم، زنا و بچه ها می تونن بی تفاوت باشن. ولی یه مرد نمیتونه!

2. 4 کاربر از پست مفید amirsajjad7 سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

TractorRedStarRedStarRedStar
    مربی محبوب
    MILJAN MILJANIĆ
    بازیکن محبوب
    DRAGAN STOJKOVIĆ
    تیم محبوب
    RED STAR BELGRADE
    سپاس ها
    320
    سپاس شده 951 در 295 پست
    کشور من
    Yugoslavia

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsajjad7 نمایش پست ها
    عاشق رده بندیاتم داداش گلم مالدینی تو تیم منتخب تاریخ فوتبال فیفا دفاع اصلیه تو تیم ملی کشور خودش نیست دمت گرم ( حتما اینم تعصب داریم روش !؟ ) ... ماریو کمپس تو تیم تاریخ آرژانیتن نیست بعد روسی تو ایتالیا تو ترکیبه جیانی ریورا نیست ؟! در مورد برزیل که دیگه لطایف الحیله رونالدینهو نیست تو ترکیب بعد زیکو و گارینشا هستن !؟ فقط یه معیار بیار کافیه یدونه کاکا و ریوالدو رو نیمکتم نیستن بابا از این دری وریا هزار جورش تو اینترنت ریخته عمع خاله اصغرخانم تو وبلاگش تیم متنخب در کرده دلیل میشه آخه ؟! بدو سپر بیا بگو جروم بواتنگ از مالدینی بهتره ... .
    والا من رده بندی نکردم.
    چرا مالدینی هست دیگه تو ترکیب نیاورده شاید به خاطر اینکه ترکیب رو 343 زده، نمیدونم فلسفه این ترکیب ها چی هست اگه 451 بزنه حتما میشه دفاع چپش.

کمپسم هست ولی تو ترکیب نیست بله به نظر منم کمپس باید تو ترکیب اصلی باشه
    در مورد جیانی ریورا هم حق با شما هست تو تیم منتخب هست ولی تو ترکیب اصلی نیاورده. به نظر منم جیانی ریورا باید باشه
    در مورد برزیل ولی مخالفم گارینشا و زیکو فراتر از رونالدینهو بودن. قرار نیست کاکا و ریوالدو باشن!
    باید پله رو بیرون بزاره یا رونالدو رو!؟

من نخواستم دست کاری کنم غیر از برزیل با شما موافقم.
    خوب زدن نداره که شما و سایر طرفدارای ایتالیا از بین این بازیکنا ترکیب دلخواهتون رو بدین نظرسنجی بزاریم ترکیب منتخب رو بزاریم تو اون پست.
    A great team, the team's history, A Big Dream, And the ruins of a hope, And an unfinished goal
    Alas, Damn the war
    But it is always in memory
    It is Red Star Belgrade of Yugoslavia

4. 3 کاربر از پست مفید TTRR سپاس کرده اند .

سـنـجـاقـسـر

MilanEsteghlalBrescia
    مربی محبوب
    Grande arigo
    بازیکن محبوب
    Amore paolo
    تیم محبوب
    Leggenda milano
    سپاس ها
    9,782
    کشور من
    Iran

من نگفتم کاکا یا ریوالدو تو ترکیب باشن ولی از خیلی از اون دلقکائی که تو 30-40 تا بازیکن نوشتی سر بودن یه سوالی در مورد رونالدینهو اگه یه دلیل فقط بگی که چرا زیکو و گارینشا ( که من زیکو رو خوب یادمه فیلمای بازیهای مرحوم گارینشا رو هم دیدم ) نه از رونالدینهو سر باشن که حتی نزدیکش باشن بنده رسما عذرخواهی میکنم حالا برسیم با اجازتون به یکی دو تا بازیکن دیگه در مورد کاکا یا ریوالدو رو چه معیاری باید بگی پائینتر از زیکو باشن !؟ من بازی هر 3 بازیکن رو دیدم زیادم دیدم گارینشا کیلوئی چنده !؟ اگه به دریبلهای ریز باشه دنیلسون از گارینشا بهتره پس کلا بهتر بودن یا بدتر بودن باید معیار داشته باشه مثلا بگن کیفیت فنی بعلاوه افتخارات تیم و شخصی بعلاوه تاثیری که یک بازیکن یا مربی بر روی فوتبال دوران خودش میزاره و مثلا طول مدت در اوج بودن یه بازیکن بعنوان بازیکن با کلاس جهانی که بشه تا حدودی قضاوت کرد در مورد بازیکنائی که در یک نسل نیستن یا حتی هستن و بعدا میخوان قضاوت بشن اینم عرض کنم که الان بیای از مردم بپرسی بهترین بازیکن تاریخ کی هستش شاید رای رونالدوی پرتغالی و مسی زیاد باشه مخصوصا بخاطر دوقطبی مادرید و بارسا اما قطعا سالهای بعد و با نگاه به دست آوردهای اونها و مقایسشون با ستارگان قبلی و جدید نظر مردم عامی تغییر میکنه از نظر کارشناسی معیار یکسان پیدا کردن غیرممکنه ولی برخی بازیکنها یا مربیان جریانساز هستن مثلا هر چقدر هم پپ یا مورینیو بزرگ و با افتخار باشن آنجلوتی بعنوان شروع کننده راه نوین فوتبال و بعدم رایکارد که ادامه دهنده اندیشه های ساچی و البته کرایف و کاپلو بودن در تاریخ ماندگار خواهند شد بالاتر از پرجامترین مربی 20 سال اخیر اروپا فرگوسن چرا !؟ چون همرو با خودشون میکشن و تحسین همگانی برمی انگیزن نسل اونها بصورت یکپارچه تحت تاثیرشون قرار میگیره و هر کی جلوشون قرار گرفته تحسینشون میکنه ستارگانی نظیر اولی کان و اشمایکل مالدینی و بارسی کارلوس کافو زیدان رونالدوی برزیلی پلاتینی و سرآمدشون مارادونا چرا از اینا اسم بردم برو یه سرچ بکن اکثر قریب به اتفاق مصاحبه های فوتبالی رو که تو این 10-15 سال یا بیشتر از بازیکنان خوندم و وقتی ازشون سوال میکنن بهترین دروازه بانی که جلوش بازی کردی ؟! هژمونی عجیبی با اولی کان و بعد اشمایکل هستش در مورد دفاع مالدینی و بعد باره سی برو یه مطالعه کن و مصاحبه ها رو بخون از بازیکنان بین سال 95 تا 2005 از هر هافبکی میپرسن بهترین هافبکی که جلوش بازی کردی میگه زیدان و از هر مدافعی میپرسن میگه رونالدوی برزیلی و اگه کمی عقبتر بری بی برو برگرد تمام مصاحبه شوندگان یکنام رو میارن دیگو آرماندو مارادونا ... .

دون کورلئونه: من تمومِ زندگیم سعی کردم که بی تفاوت نباشم، زنا و بچه ها می تونن بی تفاوت باشن. ولی یه مرد نمیتونه!

6. 4 کاربر از پست مفید amirsajjad7 سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    MILJAN MILJANIĆ
    بازیکن محبوب
    DRAGAN STOJKOVIĆ
    تیم محبوب
    RED STAR BELGRADE
    سپاس ها
    320
    سپاس شده 951 در 295 پست
    کشور من
    Yugoslavia

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsajjad7 نمایش پست ها
    من نگفتم کاکا یا ریوالدو تو ترکیب باشن ولی از خیلی از اون دلقکائی که تو 30-40 تا بازیکن نوشتی سر بودن یه سوالی در مورد رونالدینهو اگه یه دلیل فقط بگی که چرا زیکو و گارینشا ( که من زیکو رو خوب یادمه فیلمای بازیهای مرحوم گارینشا رو هم دیدم ) نه از رونالدینهو سر باشن که حتی نزدیکش باشن بنده رسما عذرخواهی میکنم حالا برسیم با اجازتون به یکی دو تا بازیکن دیگه در مورد کاکا یا ریوالدو رو چه معیاری باید بگی پائینتر از زیکو باشن !؟ من بازی هر 3 بازیکن رو دیدم زیادم دیدم گارینشا کیلوئی چنده !؟ اگه به دریبلهای ریز باشه دنیلسون از گارینشا بهتره پس کلا بهتر بودن یا بدتر بودن باید معیار داشته باشه مثلا بگن کیفیت فنی بعلاوه افتخارات تیم و شخصی بعلاوه تاثیری که یک بازیکن یا مربی بر روی فوتبال دوران خودش میزاره و مثلا طول مدت در اوج بودن یه بازیکن بعنوان بازیکن با کلاس جهانی که بشه تا حدودی قضاوت کرد در مورد بازیکنائی که در یک نسل نیستن یا حتی هستن و بعدا میخوان قضاوت بشن اینم عرض کنم که الان بیای از مردم بپرسی بهترین بازیکن تاریخ کی هستش شاید رای رونالدوی پرتغالی و مسی زیاد باشه مخصوصا بخاطر دوقطبی مادرید و بارسا اما قطعا سالهای بعد و با نگاه به دست آوردهای اونها و مقایسشون با ستارگان قبلی و جدید نظر مردم عامی تغییر میکنه از نظر کارشناسی معیار یکسان پیدا کردن غیرممکنه ولی برخی بازیکنها یا مربیان جریانساز هستن مثلا هر چقدر هم پپ یا مورینیو بزرگ و با افتخار باشن آنجلوتی بعنوان شروع کننده راه نوین فوتبال و بعدم رایکارد که ادامه دهنده اندیشه های ساچی و البته کرایف و کاپلو بودن در تاریخ ماندگار خواهند شد بالاتر از پرجامترین مربی 20 سال اخیر اروپا فرگوسن چرا !؟ چون همرو با خودشون میکشن و تحسین همگانی برمی انگیزن نسل اونها بصورت یکپارچه تحت تاثیرشون قرار میگیره و هر کی جلوشون قرار گرفته تحسینشون میکنه ستارگانی نظیر اولی کان و اشمایکل مالدینی و بارسی کارلوس کافو زیدان رونالدوی برزیلی پلاتینی و سرآمدشون مارادونا چرا از اینا اسم بردم برو یه سرچ بکن اکثر قریب به اتفاق مصاحبه های فوتبالی رو که تو این 10-15 سال یا بیشتر از بازیکنان خوندم و وقتی ازشون سوال میکنن بهترین دروازه بانی که جلوش بازی کردی ؟! هژمونی عجیبی با اولی کان و بعد اشمایکل هستش در مورد دفاع مالدینی و بعد باره سی برو یه مطالعه کن و مصاحبه ها رو بخون از بازیکنان بین سال 95 تا 2005 از هر هافبکی میپرسن بهترین هافبکی که جلوش بازی کردی میگه زیدان و از هر مدافعی میپرسن میگه رونالدوی برزیلی و اگه کمی عقبتر بری بی برو برگرد تمام مصاحبه شوندگان یکنام رو میارن دیگو آرماندو مارادونا ... .
    ببینید شما کلا فوتبال کلاسیک رو قبول نداری، در اینکه بشر با گذر زمان هر روز پیشرفته و پیشرفته تر میشه از خیلی جهات شکی نیست.

الان دو تا مسأله وجود داره که با مثال توضیح میدم؛

اگر ادیسون الان بین این همه دانشمند بود چه جایگاهی داشت؟ در مقایسه با اونا یه بچه ابتدایی بود؟ یا هنوزم میتونست یک پروفسور تمام عیار باشه؟
    پاسخ سوال هر کدوم باشه، برندش ادیسون هست!

اگر ادیسون الان می بود و در مقایسه با دانشمندان امروزی هنوزم سر بود خوب بحثی نمی مونه
    ولی اگه ادیسون مثل بچه ابتدایی می بود، یک مسأله خیلی ساده وجود داره و اون اینکه اگر ادیسون امروز بدنیا می اومد مطمئن باشید چیزی فراتر از تفکر ما یعنی چیزی ماوراء یافته های قبلیش رو کشف یا اختراع می کرد.

قیاس های شما دقیقا همین طور هست. عین این میمونه که ادیسون رو زیر سوال می برید چون امروزه انواع و اقسام موبایل های پیشرفته یا انرژی هسته ای ساخته شده.

وقتی یک آدمی در عصر خودش نابغه بود و با آوردن به عصر خودمون نابغه باقی بمونه که هیچ ولی اگر به هر دلیلی نابغه باقی نمونه شما نمیتونی این دوتا رو با متر خودت مقایسه کنی. چون شما که نمیتونی فقط یک انسان رو از عصری به عصر دیگه منتقل کنی ولی محیط و شرایطش رو باقی بزاری و بعد مقایسه هم بکنی!

من اعتقادم بر اینه که (نظر شخصیم هست) خیلی از آدمای بزرگ کلاسیک تو هر موضوعی همین الان هم ظهور میکردن با اون داشته ها و شرایط باز هم امروز نابغه بودن واگر بعضیاشون با اون شرایط نتونن با امروزی ها رقابت کنن، این رقابت رقابت سالمی نیست.

شما بازیکنی که متخصص بدنسازی و تغذیه و پزشکی و هزار تا کمک دیگه داره با بازیکنی مقایسه می کنی که حتی توپ فوتبالش هم شبیه توپ فوتبال نبود!؟

اولیور کان و پیتر اشمایکل رو تعریف کردن چون هردوشون جزو 10 نفر برتر تاریخ پست شون هستن، دلیل نمیشه.

اینکه فیلم بازی های کلاسیک کم کیفیت و سیاه سفید هست دلیل بر بی کیفیت بودن بازیهای فوتبال کلاسیک نیست. هنوزم میگم کاری که یوهان کرویوف می تونست با توپ بکنه جد و آباد کریستین رونالدو هم نمیتونه بکنه.

این کاری که ما می کنیم توهین به آدمایی هست که شایسته تقدیر و ستایشن، شما با مقایسه کاکا با گارینشا کم لطفی بزرگی در حق فوتبال می کنی. به هزار و یک دلیل نمیتونیم مقایسه ای بکنیم که شما مد نظر دارین. و این معیارها فرمول و پیچیدگی های خاص خودشون رو دارن.

تو سایت یکی از تیم ها بودم بچه های امروزی داشتن پیشکسوت خودشون رو می کوبوندن ، حالا بگم داشتن حسن روشن رو می کوبوندن من تی تی آر آر چه میدونم حسن روشن کی بود! اینو پدرم و پدر های ما می فهمن. یکی جواب خیلی جالبی داد گفت با این توهین ها فردا هم یکی پیدا میشه و فرهاد مجیدی رو خاک می کنه چون بازیاش یادش نمیاد...
    شما چرا جای دوری میری؟ همه ما که بازیای کریم باقری یادمونه، به نسل جدید بگی میگن بابا نکونام و فقط نکونام
    ما که میدونیم کریم خیلی سرتر از نکونام بود! مگه غیر از اینه؟ ولی نسل جدید نمی فهمن. همون طور که ما نمیخوایم قبول کنیم گارینشا سرتر از رونالدینهو بود. هرچند رونالدینهو اتیک میدیفلدر بود و گارینشا وینگر راست.

شما یه اشتباه منطقی هم داری و اون اینکه فقط میخوای بهترین ها رو وارد تیم بکنی. ولی بهترین های هر پست رو انتخاب می کنن. رونالدینیو کجا گارینشا کجا؟ اصل پست فوتبالیشون فرق داره.

من که خودم بازیای همزمان فیگو و رونالدو یادمه، تازه فیگو پیرتر بود ولی تأثیر گذارتر بود.این واضح ترین مثال ممکنه بود.

در مورد گارینشا هم اینا نقدا باشه تا بعد ببینیم کی بود

Honours

Brazil

• World Cup Champion: 1958, 1962
    • O'Higgins Cup winner: 1955, 1959, 1961
    • Oswaldo Cruz Cup: 1960

Botafogo

International titles

• World Champion Clubs (Paris Intercontinental Championship): 1963
    • International Quadrangular Tournament: 1954
    • Interclub Tournament Pentagonal Mexico: 1958
    • International Tournament of Colombia: 1960
    • International Tournament in Costa Rica: 1961
    • Pentagonal the International Club of México: 1962
    • Golden Jubilee Tournament Football Association of La Paz: 1964
    • Ibero-American Tournament: 1964
    • Panamaribo Cup: 1964

National titles

• Brazilian Championship (Roberto Gomes Pedrosa Championship): 1962 and 1964
    • Rio-São Paulo Tournament: 1962 and 1964
    • Interstate Cup Champions Club: 1962
    • State Championship: 1957, 1961, 1962
    • Tournament Home: 1961, 1962 and 1963

Individual titles

• FIFA World Cup Golden Ball: 1962
    • FIFA World Cup Golden Shoe (4 goals, joint-winner): 1962 (tied)
    • Best Player of the Brazilian Championship: 1962
    • Best Player of the Rio-São Paulo Tournament: 1962
    • Best Player of Interstate Club Champions Cup: 1962
    • Best player of the Carioca championship: 1957
    • Best player of the Carioca championship: 1961
    • Best player of the Carioca championship: 1962
    • Brazilian Football Museum Hall of Fame
    • FIFA team of the 20th century inductee.[37]
    • FIFA world cup team of all time inductee.
    A great team, the team's history, A Big Dream, And the ruins of a hope, And an unfinished goal
    Alas, Damn the war

8. 2 کاربر از پست مفید TTRR سپاس کرده اند .

سـنـجـاقـسـر

MilanEsteghlalBrescia
    مربی محبوب
    Grande arigo
    بازیکن محبوب
    Amore paolo
    تیم محبوب
    Leggenda milano
    سپاس ها
    9,782
    کشور من
    Iran

نه برادر من شما متوجه منظور من نشدی من هرگز نگفتم و نمیگم فوتبال کلاسیک بد و اخه میگم افسانه بافی نکن داداش معیار برتری گارینشا بر ریوالدو چیه ؟! حتما 20 تا فیلم بازیشو که من دیدم شما هم دیدی اگه ندیدی برو فیلم یه بازی کاملشو ببین هی آمار کپی پیست نکن ریوالدو بین بازیکنان دوران خودش چقدر جادوگر بود چقدر تاثیرگذار بود و چقدر مقام آوورد گارینشا چطور !؟ رونالدینهو 2 بار بین بازیکنان زمان خودش بهترین بازیکن جهان شد و تا صبحم هیاهو کنی قبول نمیکنم گارینشا زنده میشد الان میتونست ازش بهتر بشه چون تو زمان خودش هم بین هم نسلای خودش جایگاه رونالدینهو و حتی ریوالدو و کاکا رو نداشت یه تیم برزیل رویایی با واوا جرزینهو رولینو توستائو پله مازینهو کارلوس آلبرتو و... بعلاوه بازیکنی با قدرت بالای دریبل زنی مثل گارینشا شما خیلی تو اساطیر سیر میکنی دراگان استویکویچ رو میپرستی بله بازیکن با استعدادی بوده اما شوخی میکنی با مارادونا مقایسش میکنی این توهینه که بازیکنی که هیچ اشل قیاسی با نادره فوتبال دنیا نداره رو با اون قیاس میکنی تعصب رو بریز دور با عینک واقعیت نگاه کنی گلچینی که زحمت کشیدی از بازیکن مورد علاقت گذاشتی رو بهترشو از هاشم مستور 16 ساله میزارم برات فوتبال 2 تا حرکت گلچین نیستش ...

اما گفتی کرایف بله کرایف با سر بالا و دید خوبی فوتبال بازی میکرد و از نوابغ تاریخ فوتبال دنیاست و من کی اسم اون رو آووردم !؟ وقتی که ازش تعریف کردم چرا میزنی به صحرای کربلا ؟! بکن بائر هم بازیکن بسیار بزرگی بود پله و دی استفانو همینطور ولی هیچ ربطی نداره به اینکه بیای بگی گارینشا بهتر از رونالدینهو هستش 5 بار ازت پرسیدم یه دلیل بیار بهتره یا نه همسطح هستن !؟؟؟؟؟ اما اینکه تو کرایف رو ترجیح میدی و البته منم ترجیحش میدم به کریس رونالدو بازم دلیلی نداره خیلی ها هم کریس رو ترجیح میدن با اینکه من شخصا از فوتبال کرایف خیلی بیشتر خوشم میاد ...

اگرم دلیل برتری گارینشا رو کسب جام جهانی با بهترین نسل تاریخ فوتبال برزیل و حتی برخی معتقدند جهان میدونی پس باید دانیل ماسارو یا سباستین روسی رو هم چون دروازه بان میلان طلائی بود و این همه افتخار داشت از اولی کان بهتر بدونی !؟؟؟؟؟؟؟ بهتره بجای جدل چون من علاقه ای به ادامه این بحث ندارم و صرفا وقتی دیدم منتخبهای من درآووردی میزاری که ستارگان واقعی فوتبال که گاها بازیکن محبوب ما هم هستن غریب موندن جواب دادم ... یه نظرسنجی بزاری همینجا گارینشا بهتره یا رونالدینهو یا نه اصلا بهترین دفاع تاریخ ایتالیا کیه !؟ یا مثلا استویکویچ تو سطح زیدان و مارادونا بوده یا نه !؟ خودتم میدونی واقعیت نظر کارشناسان دنیای فوتبال هم همینه هرچند خود این پارسفوتبال پره کارشناسه ... .

=================

ویرایش : اینارم میگم که بدونی با گاگول طرف نیستی چون باز یه چیزی شنیدی و قطعا سنت نمیخوره بازی گارینشا رو دیده باشی مستقیم اولا رونالدینهو وینگر چپ بود بیشتر تا هافبک تهاجمی در ثانی گارینشا مدتها مهاجم کاذب بازی میکرد ثالثا رونالدوی برزیلی رو تو ترکیبت وینگر چپ گذاشتی که یه روزم تو اون پست بازی نکرده پس واسه ما خالی نبند حاجی ما خودمون ماستبندیم ...

در مورد مقایسه نکونام و کریم کی میگه نمیدونن ؟! میگی دیگه همینجوری !؟ همین جا از دهه هفتادیای پارسفوتبال نظرسنجی کن متوجه میشی همه کریم رو بالاتر میدونن چجور منطقی خوندی که روی گزاره غلط نتیجه گیری نامربوط میکنی !؟ اتفاقا آدما بزرگی رو یادشون میمونه هنوز مارادونا از نظر همین مردم بزرگترین فوتبالیست تمام دورانه و پله و بکن بائر هم جزو بزرگان تاریخ فوتبال هستن ولی دلیل نمیشه هر کی یه لگد به توپ زده چون 50 سال قبل بوده بگیم افسانه هستش ...
    اما در مورد فیگو و رونالدوی برزیلی اگه اعتقادت اینه که فیگو تاثیرگذارتر بوده واقعا بهت حق میدم در مابقی قضایا ... .

ویرایش توسط amirsajjad7 : 1st March, 2015 در ساعت 01:56 AM

10. 4 کاربر از پست مفید amirsajjad7 سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    MILJAN MILJANIĆ
    بازیکن محبوب
    DRAGAN STOJKOVIĆ
    تیم محبوب
    RED STAR BELGRADE
    سپاس ها
    320
    سپاس شده 951 در 295 پست
    کشور من
    Yugoslavia

منه گارینشا قهرمان جام جهانی ۱۹۵۸ و ۱۹۶۲ ، بهترین بازیکن جام جهانی ۱۹۶۲
    گارینشا تحت تأثیر پله بود وقتی پله مصدوم شد و برزیل رو یک تنه قهرمان جهان کرد پی به حضور و تأثیرش در فوتبال بردن.

رونالدینیو یک بار قهرمان جهان شد و بار دوم به خاطر عملکرد بسیار ضعیفش همه ازش انتقاد شدید کردن. رونالدینیو چند بار بهترین بازیکن جهان شده بود حالا اینکه هم دوران هاش کیا بودن و هم دوران های گارینشا کیا بودن بماند ولی مجله ای معتبر باطبع گارینشا رو انتخاب کردن( دقت کنید کردن و تموم شده رفته) چون دوبار قهرمان جهان شده، نمیدونم شما ظاهرا کلا با آمار و اسناد فوتبال مشکل داری.

در مورد ریوالدو، من اگر با کسی بحث می کنم که در پی مقایسه یک استریکر یا اتیک میدیفیلدر با یک وینگ رایت تخصصی هست خوب از اول سر کار بودم چون در این صورت حق با شما هست.

در مورد دراگان استویکوویچ، شما که اینقدر فیلم زیاد دیدید پس فیلم تمام دوران بازیهاش رو لطف کنید دوباره ببینید، خوشبختانه رقیباش همشون قلدرهای دنیای فوتبال بودن از مارادونا تا ماتیوس از رود گولیت تا استویکچوف و زیکو پلاتینی لادروپ وان باستن رودی وولر لادروپ شوستر فالکائو دونگا

جولوی همشونم بازی کرده دیگه خدای شما که مارادونا هست ( البته منم خیلی دوسش دارم) ببینید جام 90 چه بلایی سر تیمش آورده یا هلند یا دانمارکی که قهرمان یورو 92 شد یا برزیل فالکائو یا فرانسه یا هلند گولیت و وان باستن

شما نمیدونم بر پایه کدوم حرف اصرار و پافشاری دارید.
    آمار جهانی رو قبول ندارید
    سایتهای بزرگ و مجله های معتبر رو گل منگلی تصور می کنید
    فیلم بازیهاشون رو که بهترین سند برای مقایسه هست رو قبول ندارید
    پس چی رو قبول دارید!؟ حرف خودتون رو؟ خوب منم میگم قابل احترام هست ولی نمیتونید حرف غلط رو به بقیه تحمیل کنید.

در مورد گلچینی هم که فرمودی، گلچین بهترین صحنه هاش نیست شاید یک صدم هنرنماییش هست که ضبط شده. اوج دورانش در ستاره سرخ و در زمان جنگ داخلی بوده. حتی بعضی از فیلمها با هندی کم گرفته شده و خیلی از صحنه ها ضبط نشده.

در مورد رونالدینهو و گارینشا شما 5 دلیل از من میاری چرا برتر هست؟
    من یک دلیل از شما میخوام که با چه معیاری یک وینگر تخصصی راست رو با یک استریکر دوم یا اتیکر قابل مقایسه می دونی؟ فقط یک دلیل بگید من حق رو به شما میدم.
    بر فرض قابل مقایسه هستن من اون یک دلیل رو آوردم شما ندیدی
    گارینشا دوبار قهرمان جهان شده و تو هر دوبار تأثیر گذار بوده که در دومی تأثیر گذارترین بوده
    رونالدینهو یک بار قهرمان جهان شده که تأثیر گذار بوده.

یکبار آقای جلالی توضیح مناسبی دادن، گفتن هوادار داره ضربات اصابت شده بر تیر دروازه رو می شمره در حالی که من تاکتیکی رو می بینم که با با آخرین ضربه نهایی زیر سوال میره. شما داری ضربات اصابت شده بر تیر رو می شماری.

شما بعضی وقتا یا متوجه نمیشی یا واقعا خودت رو میزنی کوچه علی چپ همین مونده بود دروازه بان رو با مهاجم مقایسه کنی

من شما رو راحت کنم قبل از بحث بهتره معیار های انتخاب رو بدونید و بعد اینجا جدل کنید. شما تا صبح هم جدل کنید گارینشا برترین وینگر تاریخ راست جهان هست باطبع توی منتخب برزیل هم خواهد بود.

واقعیت اینه که شما داری راه آقای فردوسی پور رو میری
    هرجا گیر کرد پشت رأی مردمی قایم میشه که اگه بگیم رأیشون درست نیست میگن به یه ملت توهین کرد اگر بگیم رأیشون درست هست واقعیت رو زیر سوال بردیم.
    من فقط می تونم بگم به رأی و نظر همه احترام خاصی قائلم همین طور به رأی و نظر شما. ولی شما وقتی بازیکن محبوبت جزو برترین ها نیست زود از کوره در میری.

ولی اگر ده ملیون نفر بگن دو دو تا 5 تا میشه و ده نفر بگن چهار تا قرار نیست همیشه اونایی که تعدادشون زیاده درست میگن.اتفاقا تاریخ نشون داده اقلیت همیشه راست گفتن.

نظرسنجیتونم دیدیم
    بهترین ایستگاهی زن تاریخ جهان از دید بینندگان 90 ؟

میهایلوویچ
    دیوید بکام
    جونینهو پرنامبوکانو
    مسی
    کریستین رونالدو

میهایلوویچ که فک کنم منفی آورده بود
    فک کنم نفر اول با اختلاف فاحشی کریستین رونالدو بود شایدم بکام
    بیچاره جونینهو

اگر هم رأی ها شما اینا هستن و شما به جای اثبات حرف خودت پشت رأی اینا قایم میشی منم ارادت مند شما هستم و کلا حق رو به شما میدم
    Alas, Damn the war

12. 2 کاربر از پست مفید TTRR سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

مربی محبوب
    MILJAN MILJANIĆ
    بازیکن محبوب
    DRAGAN STOJKOVIĆ
    تیم محبوب
    RED STAR BELGRADE
    سپاس ها
    320
    سپاس شده 951 در 295 پست
    کشور من
    Yugoslavia

ویرایش : اینارم میگم که بدونی با گاگول طرف نیستی چون باز یه چیزی شنیدی و قطعا سنت نمیخوره بازی گارینشا رو دیده باشی مستقیم اولا رونالدینهو وینگر چپ بود بیشتر تا هافبک تهاجمی در ثانی گارینشا مدتها مهاجم کاذب بازی میکرد ثالثا رونالدوی برزیلی رو تو ترکیبت وینگر چپ گذاشتی که یه روزم تو اون پست بازی نکرده پس واسه ما خالی نبند حاجی ما خودمون ماستبندیم ...

من این قسمت از حرف های شما رو یادم رفت جواب بدم.

متأسفانه ادبیات شما در حد یک استاد دانشگاه نیست! یا منظور شما در این نوع مکالمه صمیمی شدن هست و یا به معنی عدم رعایت ادب هست. ما باید یاد بگیریم به نظرات مخالف با دقت گوش بدیم و بهشون احترام بزاریم.

قبل از پاسخ دادن باید همه حرف های همدیگه رو خوب بخونیم و درک کنیم.شما حتی کلی ترین بحثهای من رو هم نمی خونید، فکر کردن بهش بماند. نکته قابل توجه اینجاست که می فرمائید رونالدو رو وینگ چپ گذاشتی! در حالی که این ترکیب ها رو من ندادم! فکر کنم برای بار چهارم عرض می کنم.

با اینکه میخواید خودتون رو آدم منطقی نشون بدید بیشتر حرف هاتون از روی احساس هست و فقط میخواید جوابی داده باشید. من با کمال احترام باید عرض کنم اکثر حرفهاتون کل کل کودکانه هست و هیچ ارزش علمی ندارن.

از همین الان فرصت دارید تا یک کلیب گلچین از هاشم مستور در حد 5 دقیقه بزارید و همین کاربرای سایت که شما رو بیشتر می شناسن بهش رأی بدن اگر نتونستید پس لطفاً پیگیر بحث نباشید. شما یکی از شاخصه های فوتبال مثل پاس رو در نظر بگیرید، هاشم مستور که سهله شما از زین الدین زیدان 5 دقیقه کلیب هنر پاس رو گلچین کنید تا با دراگان استویکوویچ بچه های این سایت مقایسه کنن.فوتبال همش کلیب نیست شما اگر میتونید همین کلیب رو رو کنید. من بی صبرانه منتظر هستم.

اما حرف پایانی
    شما که استاد دانشگاه هستید مطمئناً روش های برقراری ارتباط اجتماعی رو بلد هستید و باید بدونید که حتی اگر حق با شما باشه با کدوم روش می تونید بیشترین تأثیر رو داشته باشید.

فکر کنم در این جمع از بین همه شما من بیشترین سابقه رو در امر فروم داری دارم. خیلی وقت هست عضو ثابت فروم نمیشم و این فروم رو هم برای بحث های ورزشی انتخاب کردم چون فوتبال همیشه برای من لذت بخش بوده و خواهد بود چه با رونالدینهو و چه با استویکوویچ. با این سوابق من برداشتی که از شما پیدا کردم جز اسمپری چیزی ندیدم. واقعاً قبل از اینکه کسی بحثی کنه هیچ حرفی برای گفتن ندارید! ولی وقتی یک موضوعی رو کسی در حال آموزش دادن هست بسرعت تشریف میارید و بحث تاپیک رو منحرف می کنید.

اگر جسارتی نباشه من یک موضوع رو به شما توصیه می کنم، فرض کنیم زمان برگرده عقب و من این تاپیک رو باز کردم و فرض کنید شما طرفدار ایتالیا هستید و ترکیبی دیدی که مورد دلخواه شما نیست. میتونید به جای اذیت کردن خودتون و حتی زیر سوال بردن خودتون با یک روش حساب شده با یک تیر دو نشون بزنید، میتونستید تشریف بیارید و بگید:

"به نظر من مالدینی و رونالدینهو هم می تونستن در ترکیب تیم منتخب قرار بگیرن"

این سطر کوچیک حرفهای ناگفته زیادی دارن.

اول اینکه علاقه شما رو بازگو می کنن
    دوم اینکه به بقیه می فهمونن که کاکا و رونالدینهویی هم هست و اگر کسی شناختی از اینها نداره میتونه به آرامی شناخت حاصل پیدا کنه و چه بسا حتی شیفته نوع بازیشون بشه
    سوم اینکه بحث در شأن همه دنبال میشه.
    و چهارم اینکه خودتون رو اذیت نمی کنید

ولی متأسفانه دیدن کلماتی نظیر "گاگول"، "ماست بند" "هاشم مستوری" و همه و همه شاید برای شما عادت شده باشه ولی برای امثال من اخطار میده که اگر بچه دار بشم بچم رو نفرستم دانشگاه! چون اگر قراره این حرف ها رو از استادش بشنفه همون بهتر که تو خونه بمونه.

به هر صورت شما باید با واقعیت کنار بیاید و اینکه بر فرض من یک لیستی نوشتم (هرچند محقق نقل قول کننده هستم) قیامتی رخ نداده!
    شما هم میتونید لیست خودتون رو بنویسید. ولی اگر مثل من از جایی کپی کردید به رفرنس ارجاع بدید ولی اگر نظر شخصی تون باشه بفرمائی نظر شخصی شما هست.
    ما هم تشکری می کنم که گاهی به معنی تأیید حرفهای مخاطب هست و گاهی به معنی احترام گذاردن به عقاید دیگران.

به هر صورت این آقای مدیر سبز رنگ آقای سپهر نمونه بارزی در مخالف منطقی و البته با ادب هستند، مناظره با چنین اشخاصی برای من همیشه لذت بخش بوده و هست.
    Alas, Damn the war

14. 2 کاربر از پست مفید TTRR سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 1