صفحه 1 از 13 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 124

موضوع: Inter nostalgic

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    هلنیو هررا -هکتور کوپر-روبرتو مانچینی-ژوزه مورینیو-دیگ
    بازیکن محبوب
    خاویر زانتی-مارکو ماتراتزی-کریستین ویری-فرانچسکو توتی-
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    سپاس شده 3,954 در 1,504 پست
    کشور من
    Italy

پیش فرض Inter nostalgic

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اینتر 3-1 یوونتوس

فصل 2003-2004

آسوده بخواب یار از دست رفته ..باشد که به فرمان سرشک مادر داغ دیده ات ..زندگی بر آنها که از زندگی جدایت کردند ، جاودانه حرام باد ..تو را ناجوانمردانه کشتند ..این را همه کس دید ..خود تو هم دیدی ..اما تو ، نمرده ای ..تو زنده جاویدی ..زنده ای در بسیط عظمت ایده آلی که داشتی
    در شکفتگی هزاران غنچه نو شکفته دانش..که تخمشان را در چهار چوب مدرسه ها کاشتی ..

2. 3 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    کشور من
    Italy

الکاپیتانو♥
    خولیو کروز♥
    مارتینز♥
    آسوده بخواب یار از دست رفته ..باشد که به فرمان سرشک مادر داغ دیده ات ..زندگی بر آنها که از زندگی جدایت کردند ، جاودانه حرام باد ..تو را ناجوانمردانه کشتند ..این را همه کس دید ..خود تو هم دیدی ..اما تو ، نمرده ای ..تو زنده جاویدی ..زنده ای در بسیط عظمت ایده آلی که داشتی

ویرایش توسط amir-inter milano : 25th January, 2015 در ساعت 05:15 PM

4. 4 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    کشور من
    Italy

بیوگرافی جوزپه مه اتزا ... پدر اسطوره های ایتالیا

نام کامل جوزپه مه آتزا
    زادروز ۲۳ آگوست ۱۹۱۰
    شهر تولد میلان، پادشاهی ایتالیا
    روز فوت ۲۱ آگوست ۱۹۷۹ (۶۸ ساگی)
    کشور تولد ایتالیا
    قد ۱٫۶۹
    نام مستعار il Balilla
    سال*های بازی ملی ۱۹۳۸ – ۱۹۳۰
    تعداد بازی ملی (گل زده) (۳۳)
    ۵۳
    جوزپه پپینو مه آتزا متولد ۲۳ اگوست ۱۹۱۰ که به il Balilla معروف است و در شهر میلان به او پپین یا پپ می گویند، فوتبالیستی ایتالیاییست که بیشتر دوران بازیگری اش در دهه ی ۱۹۳۰ و در باشگاه اینترمیلان ایتالیا بوده است. او در ۳۶۱ بازی، ۲۴۳ گل برای اینتر به ثمر رسانده است. هنوز هم او را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ ایتالیا می شناسند و بسیاری این بازیکن را بهترین مهاجم تاریخ ایتالیا می دانند. در شروع کار او یک مهاجم بود اما در پست های مختلف از جمله هافبک راست و هافبک بازی ساز و مهاجم آزاد سابقه ی بازی دارد. زندگی شخصی و آغاز فوتبال لقبش il Balilla در سال ۱۹۲۷ توسط لئوپولدو کونتی به او داده شد. مه آتزا فقط ۱۷ سال داشت که به تیم بزرگسالان اینتر پیوست که حتی خود او نیز از این امر متعجب شد. اما مربی آن زمان اینتر آرپاد ویسز که او را به تیم بزرگسالان آورد گفت: “ممکنه من یک بازیکن از مهدکودک هم به تیم بیارم!”. مه آتزا در بازی اول خود برای اینتر دو گل زد و اینتر آن بازی را با نتیجه ی شش بر دو پیروز شد. فردای آن روز روزنامه های ایتالیایی نوشتند: “این بشر باهوش، سر زنده و سریع است. سه خصوصیتی که در کمتر بازیکن امروزی یافت می شود”.
    ماتزا در یکی از محله های شهر میلان به دنیا امد و زمانی که هفت ساله بود پدرش را در جنگ جهانی از دست داد. جوزپه را مادرش بزرگ کرد. مادر او نیز برای کسب مخارج زندگی از پپ می خواست که در کارها کمک کند. پپ بعضی اوقات در میوه فروشی کار می کرد و بعضی اوقات برای تمرین فوتبال می رفت. به همین خاطر مادرش کفش های جوزپه را مخفی کرد و پپ، با پای برهنه به تمرین فوتبال می پرداخت. حتی در خاطراتش هست که از ۶ سالگی در کوچه و خیابان های میلان فوتبال بازی کرده و به دلیل مشکلات مالی، سنگ ریزه و کلوخ جمع می کردند تا با آن توپ بسازند. بالاخره در دوازده سالگی مادر پپ اجازه داد تا او به سراغ فوتبال برود. مه آتزا نیز سریعا به باشگاه گلوریا پیوست و در همین باشگاه بود که یکی از طرفداران تیم برایش یه جفت کفش مناسب فوتبال خرید.
    مه آتزا اولین بازیکن ایتالیایی بود که در جهان معروف شد و همچنین اولین بازیکنی بود که اسپانسر شخصی پیدا کرد. او درشکه، و شامپاین و زن را دوست داشت و تنها بازیکنی بود که می توانست در تیم بزرگسالان سیگار بکشد. مه آتزا به تحقیر مدافعان بزرگ تاریخ به خاطر تکنیک نابش، و همچنین خوابیدن در خانه ی روسپی ها شب قبل از مسابقه معروف بود. حتی بعضی اوقات او با تیم تمرین نمی کرد و می ایستاد تا دیگران تمرین کنند و بعد وارد زمین شود. مه آتزا عاشق رقص تانگو که آرژانتینی ها بسیار در آن مهارت دارند بود و همیشه به این رقص می پرداخت. به این دلیل که می گفت “این رقص من رو غیر قابل پیش بینی می کنه و این توانایی رو به من می ده که در فضاهای بسیار کوچک با توپ کارهای خارق العاده انجام بدم.” نوع گل زدن ماتزا بسیار خاص بود و در گل هایش بسیار سعی می کرد بازیکنان تیم حریف به خصوص دروازبان را تحقیر کند.
    ویتوریو پوزو مربی ای که در جام های ۳۴ و ۳۸ مربی تیم ملی ایتالیا بود و این دو جام را با ایتالیا فتح کرد و به عنوان یکی از بهترین و پرافتخارترین مربیان تاریخ شناخته می شود درباره ی مه آتزا می گوید: “جوزپه یک مهاجم مادرزاد بود که بازی رو می دید و با درک موقعیت توپ رو بین بازیکنان پخش می کرد. داشتن جوزپه در تیم مثل این می مونه که بازی رو یک بر هیچ شروع کرده باشی.”
    جیانی بررا به اون Il Folber و روش بازی اون رو fasso-tuto-mi می نامید. به این دلیل که او را یک هافبک وسط کامل و مهاجم کامل تر می پنداشت. همچنین او را یک اکروبات کار در فوتبال صدا می کرد و درباره اش گفت: “اون تنها ایتالیاییه که حس و نوع بازیش مثل آرژانتینی ها و برزیلی هاست.”
    سال ۱۹۵۸ در فینالی که بین برزیل و سوئد برگزار شد وقتی یک نفر از نظر دهندگان گفت هیچکس بازیکنی مثل پله را در فوتبال ندیده است، فرانکو روسی سرش داد کشید و گفت: “شر و ور نگو، جوزپه بهتر از پله بوده!” باشگاه های حرفه ای در سن ۱۳ سالگی مه آتزا تستی برای رفتن به باشگاه آث میلان داد ولی آنها به دلیل لاغری بیش از حد وی را نپذیرفتند. اینتر به سرعت مه آتزا را پذیرفت و به وی رسیدگی کرد تا مشکل بدنی پپ حل شود.
    مه آتزا هنوز هم رکورد دار گل زدن در اولین فصل سری ا را دارد. او در فصل ۱۹۲۹/۳۰ ۳۱ گل زد. البته سال قبل از آن که [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] وجود نداشت و لیگ ایتالیا دو جامه بود مه آتزا ۲۹ بازی کرد و ۳۸ گل زد و دوبار در یک بازی ۵ گل به ثمر رساند. در ۲۷ اوریل ۱۹۳۰ که اولین بار اینتر با آث رم در میلان بازی داشت، اینتر به پیروزی ۶ بر صفر دست یافت که در این بازی مه آتزا چهار گل زد که ۳ تای آن را در سه دقیقه ی اول بازی وارد دروازه ی رم کرد!
    در دوره ی حضور مه آتزا در ترکیب تیم، اینتر به قهرمانی لیگ ایتالیا در سال های ۱۹۳۰، ۱۹۳۸ و ۱۹۴۰ دست یافت و اولین کوپا ایتالیای اینتر را در سال ۱۹۳۹ برای این تیم به ارمغان آورد. وقتی اینتر سری ا را در سال ۱۹۳۰ برد بعد از ده سال به این جام رسیده بود و در این ده سال اینتر زیر سایه ی بولونیا، تورینو، یوونتوس و جنوا قرار داشت.
    در سال ۱۹۳۷ روز بازی با یوونتوس، مه آتزا در استادیوم و در رختکن حاضر نبود. به همین دلیل افرادی را برای پیدا کردن او به خانه اش در نزدیکی استادیوم فرستادند. آنها پس از رفتن یه خانه ی پپ متوجه می شوند مه آتزا خوابیده است. به زور وی را بیدار می کنند و به استادیوم میبرند و لباس هایش را عوض می کنند تا وارد زمین شود. جوزپه مه آتزا در آن دیدار دو گل به ثمر رساند و بازی با نتیجه ی دو بر یک به پایان رسید تا اینتر فاتح اسکودتو شود.
    مصدومیت او را از بیشتر بازی های فصل ۱۹۳۸/۳۹ دور نگه داشت و بعد از دوران طلایی با اینتر، مه آتزا در سال ۱۹۴۰ به آث میلان پیوست و در بازی با اینتر در رختکن گریه کرد. در همان دیدار پپ گل مساوی دو بر دو را به ثمر رساند. مه آتزا به مدت دو سال در آث میلان باقی ماند و بعد به تیم هایی مثل یوونتوس و آتالانتا پیوست. اولین بازی او با پیراهن یوونتوس در سال ۱۹۴۲ بود که در مقابل تورینو بود که مه آتزا بسیار نا آماده شده بود. یووه آن دیدار را با نتیجه ی پنج بر دو به تورینو باخت. در سال ۱۹۴۶ او دوباره به عنوان بازیکن/مربی به اینتر بازگشت و ۱۷ بازی انجام داد. اینتر در آن دوران در خطر منحل شدن بود که مه آتزا به کمک تیم خود شتافت. بازی های ملی مه آتزا برای تیم ملی ایتالیا در جام های ۳۴ و ۳۸ بازی کرد که در هر دو جام ایتالیا به قهرمانی رسید و در جام ۱۹۳۴ مه آتزا به عنوان بهترین بازیکن جام انتخاب شد و در جام جهانی ۱۹۳۸ او کاپیتان ایتالیا بود. مه آتزا اولین بازیکن تاریخ فوتبال است که در دو جام جهانی پیاپی به قهرمانی می رسد. اولین بازی ملی او در مقابل سوئیس بود که در رم برگزار شد. مه آتزا در آن دیدار دو گل زد. بازی بعدی هم در مقابل آلمان در فرانکفورت بود که ایتالیا با نتیجه ی دو بر صفر پیروز شد و مه آتزا یک گل زد.
    جام جهانی ۱۹۳۴ به میزبانی ایتالیا بود با قهرمانی این تیم به پایان رسید. در فینال سال ۱۹۳۸ که جام در فرانسه برگزار می شد موسولینی تلگرافی به او زد با این عنوان که “یا ببرید یا بمیرید”. در فینال ایتالیا به غلبه بر مجارستان برای دومین دوره ی پیاپی به قهرمانی رسید. آخرین بازی ملی او در مقابل تیم ملی فنلاند در ۲۰ جولای ۱۹۳۹ بود که ایتالیا ۳ بر دو فنلاند را شکست داد.
    ۵۳ بازی ملی، ۳۳ گل زده و دو قهرمانی جام جهانی از مه آتزا در تیم ملی ایتالیا باقی مانده است.
    مه آتزا در رده ی سوم بیشترین گل های زده در لیگ ایتالیا و در رده ی اول بیشترین گل زده با پیراهن یک تیم باشگاهی می باشد.
    افتخارات
    اینتر میلان
    سری ا: ۳۰-۱۳۲۹؛ ۳۸-۱۹۳۷؛ ۴۰-۱۳۳۹
    کوپا ایتالیا: ۱۳۳۹
    تیم ملی ایتالیا
    قهرمانی جام جهانی: ۱۳۳۴؛ ۱۳۳۸
    جام ملت های اروپای مرکزی: ۱۹۲۷/۱۹۳۰؛ ۱۹۳۳/۱۹۳۵

Giuseppe Meazza

ویرایش توسط amir-inter milano : 14th April, 2015 در ساعت 04:28 PM

6. 3 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    کشور من
    Italy

بزرگترین اسطوره تاریخ فوتبال ایتالیا یه اینتریستا بود

8. 2 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    کشور من
    Italy

صحبت های جنجالی ماتراتزی: به خاطر درگیری با زیدان، عذاب وجدانی حس نمی کنم

این مدافع سابق اینتر میلان، قبلا در سال 2007، دلیل اصلی واکنش زیدان را فاش ساخت، ولی در مصاحبه ای اختصاصی با ESPN، اذعان داشته همچنان از حرکتی که اسطوره بزرگ فرانسوی کرد، در تعجب است: "آنقدر به زیدان نزدیک بودم که می توانستم از پرش او جلوگیری کنم. دستم را دورش حلقه کردم و به آرامی او را کشیدم در حالی که بدن ام کاملا نسبت به او تسلط داشت. تا آنجا همه چیز تقریبا قانونی بود و تقریبا در هر بازی، 100 بار رخ می دهد. "بعد از آن، چندین بار از او عذرخواهی کردم، ولی او پشت سر هم تکرار می کرد که اگر پیراهن اش را می خواهم، می توانم بعد از بازی آن را داشته باشم. او دست بردار نبود و من هم گفتم به جای پیراهن اش، ترجیح می دهم خواهرش را داشته باشم. این همه داستان بود. هر چیزی که رخ داده بود. "شاید به خاطر آدرنالین بود؛ شاید خستگی بود و شاید هم به خاطر شرایط بود، ولی اتفاقی که بعد رخ داد، قابل هضم نبود. زیدان به سمت من حرکت کرد و با ضربه سر، به سینه ام زد. آخرین چیزی که انتظار آن را می کشیدم، همان بود. اگر انتظار آن را می کشیدم، دستان من هم ممکن بود بالا رود و احتمالا هر دو اخراج می شدیم. اصلا نمی دانم در سرش چه می گذشت. تنها این را می دانم که به خاطر آن شب، عذاب وجدانی حس نمی کنم. "جملاتی که من بر زبان راندم، شاید قابل قبول نبود، ولی چنین صحبت هایی در تمام سطوح فوتبال رخ می دهد که ممکن است از یک بازی مدرسه ای تا فینال جام جهانی، متغیر باشد. مطمئن ام او بدتر از آن را هم به دفعات شنیده بود." مدافع سابق تیم ملی ایتالیا همچنین گفت از شایعاتی که در مورد توهین او به مادر زیدان یا تروریست خواندن خود زیزو، درست شده، آزرده شده است: "همه در مورد حرف هایی که به زیدان زده بودم، گمانه زنی می کردند. رسانه ها انواع و اقسام تئوری ها را پایه ریزی می کردند و برای تشخیص صحبت های من، از لب خوان های مختلفی دعوت می شد که می گفتند به مادر او توهین کرده ام یا زیدان را تروریست خوانده ام. "البته زیدان هیچ وقت داستان را از دیدگاه خودش مطرح نکرد، ولی گفت که توهین هایم نژادپرستانه نبوده و او را تروریست نخوانده ام. این مساله باعث شد، نام لکه دار شده ام، پاک شود و بتوانم بر علیه تمام رسانه هایی که آن شایعات را به عنوان حقیقت منتشر کنند، اقدام قانونی انجام دهم. "این مساله برایم اهمیت داشت؛ مخصوصا شایعاتی که در مورد توهین ام به مادرش منتشر می شد. در طی دوران بازی ام، حرف های زشتی زده ام، ولی هیچ گاه به مادر کسی توهینی نکرده ام. مادر خود را در 15 سالگی از دست داده ام و همیشه از دست گذاشتن روی این مساله، اجتناب کرده ام."

10. 2 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    کشور من
    Italy

عاشقتم ماتریکس
    اون قهرمانیو مدیون تو هستیم
    این حرفا و اخلاقیاتش رو بیشتر از بعد فنیش دوس دارم
    ای ول. دمت گرم. اون قهرمانی رو مدیون مارکو بودیم. غیرتمند بود این پسر. کاش اضافش کنن به تیم تا رگ غیرت بعضی هارو به جوش بیاره!
    از زیدانم متنفرم! مطمئننا تو شرایط برابر گنده تر از زیدانم حریفش نمیشد !

ویرایش توسط amir-inter milano : 27th January, 2015 در ساعت 09:06 PM

12. 2 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    کشور من
    Italy

​نگاهی متفاوت به زندگی ماسیمو موراتی

این مقاله نگاه متفاوتی به زندگی ماسیمو موراتی دارد و به چگونگی ثروتمند شدن خانواده موراتی و نحوه خرید اینتر توسط انجلو موراتی و ماسیمو موراتی اشاراتی دارد.
    در زمان نگارش این مقاله در سال 2006 "اینتر" با وجود صرف هزینه های گزاف نتوانسته بود به نتیجه دلخواه و مدنظر ماسیمو موراتی و طرفداران پر تعدادش دست پیدا کند.
    یک سوال وجود دارد و ان اینکه "ماسیمو موراتی" منابع مالی خود را برای هزینه های انچنانی برای باشگاه اینتر از کجا تامین میکند؟
    برای جواب این سوال باید ابتدا داستان زندگی موراتی را بدانید. پدر پدربزرگ ماسیمو موراتی یک کشاورز بود. او صاحب 14 پسر بود که همگی را به دانشگاه فرستاد. او هفت دختر هم داشت که انها را به کلیسا فرستاد. پدربزرگ ماسیمو موراتی در داروخانه مشغول به کار شد و پسر او انجلو(پدر ماسیمو) از سن 14 سالگی کار در پمپ بنزین را اغاز کرد. او در پایان جنگ جهانی دوم ایده فوق العاده ای به ذهنش رسید و با رفتن به شهر تگزاس امریکا تاسیسات یک پالایشگاه از کار افتاده را خریداری کرد و به سیسیل اورد و در انجا یک پالایشگاه نفت تاسیس کرد.

بعد از ان "انجلو موراتی" در سال 1955 باشگاه اینتر میلان را خریداری کرد. در پنج سال اول ریاستش 11 مربی عوض کرد تا اینکه با "هلنیو هررا" مربی مشهور ارزانتینی برخورد کرد که می گویند ابداع کننده سبک معروف کاتاناچیو (فوتبال دفاعی به سبک ایتالیایی) بود. هررا در طول مربی گری خود در اینتر 3 قهرمانی ایتالیا و دو قهرمانی اروپا را به انجلو موراتی هدیه داد. اما در سال 1968 موراتی پدر مجبور به فروش باشگاه اینتر شد.

امروز فرزندان انجلو موراتی "ماسیمو" و "جیان مارکو" صاحبان یکی از بزرگترین پالایشگاه های نفت جهان هستند و سرمایه گذاری های بسیاری هم در کشورهای اسپانیا و امریکا کرده اند. از طرفی افزایش قیمت نفت در طی این چند سال باعث شده تا برادران موراتی در امد 5/2 میلیارد یورویی داشته باشند که 492 میلیون یوروی ان سود خالص است.
    در سال 1995 ماسیمو اینتر را خریداری کرد. اما برادرش راه خود را از او جدا کرد چون با این کار مخالف بود. به همین دلیل ماسیمو مجبور شد با شراکت 18 درصدی "مارکو ترونچتی" مالک شرکت لاستیک سازی "پیرلی" و شرکت ارائه دهنده خدمات تلفن و موبایل "تله کام" ایتالیا اینتر را بخرد. ترونچتی به مرور زمان سهامش را به 4 درصد کاهش داد.

وقتی در سال 1999 موراتی "کریستین ویری" را با مبلغ 49 میلیون یورو از لاتزیو خرید همسرش به او گفت بهتر نیست این پولها را صرف کارهای خیریه کند. "ملی موراتی" همسر ماسیمو موراتی تحصیل کرده رشته فیزیک است و علاقه ای به تجملات ندارد و برای حمایت از محیط زیست با دوچرخه به خرید می رود. به اصرار او ماسیمو عضو چندین سازمان حفاظت از محیط زیست شده است.
    خانوم ها همیشه در خانواده موراتی نقش مهمی داشته اند. "ارمنیا موراتی" همسر انجلو و مادر ماسیمو و جیان مارکو قبل از ازدواج با شوهر پولدارش تلفنچی یک کارخانه نساجی بود. او به شدت با خرید باشگاه اینتر از سوی همسرش مخالف بود. وقتی انجلو اینتر را فروخت ارمنیا رو به دو پسرش کرد و گفت: ((وای به حالتان اگر یکی از شماها روزی دوباره این باشگاه را خریداری کنید. اگر این کار را بکنید از ارث محرومتان می کنم.))

جیان مارکو حرف مادر را گوش کرد و کاری با اینتر نداشت اما ماسیمو نه. البته باز هم جیان مارکو فاصله گرفتن از فوتبال و اینتر را مدیون همسرش است. زیرا همسر او از یک خانواده معروف بانکدار می اید و یک حسابدار قهار است و بعذ از پایان نخست وزیری "سیلویو برلوسکنی" شهردار شهر میلان نیز گشته است.
    بدون شک جیان مارکو و همسرش فهمیده بودند که با اینتر فقط "شکست" خواهی خورد !
    نوشته شده در مجله "همشهری جوان" چاپ شده در 9 دی 1385

ویرایش توسط amir-inter milano : 14th April, 2015 در ساعت 04:29 PM

14. 3 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    کشور من
    Italy

امیدوارم لذت ببرید
    داستان اینتر و مالکان و مربیان این تیم اکثرا عجیب و جادوئیه
    وقتی این مقالات قدیمی رو میخونم حس عجیبی پیدا میکنم. تو این مقالات نویسنده ها انچنان شکست ابدی رو سرنوشت اینتر میدونن انگار از اینده خبر دارن. بعضی تحلیل ها جالبه. بعضی پیشبینی ها و صحبتها هم عجیبه
    """"بدون شک جیان مارکو و همسرش فهمیده بودند که با اینتر فقط "شکست" خواهی خورد ! """ چه با اطمینان!!!!

16. 3 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    کشور من
    Italy

امیدوارم موراتی پسر راه پدرو ادامه بده
    به غریبه ها عادت نداریم!

18. 3 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    کشور من
    Italy

خاویر زانتی و دیگر هیچ ...

ورزشگاه المپیکوی رم سال 2013. آخرین دقایق بازی اینتر و لاتزیو...2-1 عقب بودیم. توپ در جریان بازی بود و در اختیار اینتر. یک دفعه کاپیتان بازی رو بی خیال شد ... دیدن داره میره سمت بازیکن لاتزیو که رو زمین افتاده بود و بعد...
    فقط صدای طرفدارای لاتزیو به گوش می رسید که فریاد میزدن: IL CAPITANO

اشک تو چشام حلقه زد
    عاشقتم تا ابد ...
    لعنت به روز خداحافظیت

20. 4 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 13 1234511 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)