صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3910111213
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 124 , از مجموع 124

موضوع: Inter nostalgic

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    هلنیو هررا -هکتور کوپر-روبرتو مانچینی-ژوزه مورینیو-دیگ
    بازیکن محبوب
    خاویر زانتی-مارکو ماتراتزی-کریستین ویری-فرانچسکو توتی-
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    سپاس شده 3,954 در 1,504 پست
    کشور من
    Italy

Italy's Sandro Mazzola, manager Ferruccio Valcareggi, and Gianni Rivera, World Cup 1970

آسوده بخواب یار از دست رفته ..باشد که به فرمان سرشک مادر داغ دیده ات ..زندگی بر آنها که از زندگی جدایت کردند ، جاودانه حرام باد ..تو را ناجوانمردانه کشتند ..این را همه کس دید ..خود تو هم دیدی ..اما تو ، نمرده ای ..تو زنده جاویدی ..زنده ای در بسیط عظمت ایده آلی که داشتی
    در شکفتگی هزاران غنچه نو شکفته دانش..که تخمشان را در چهار چوب مدرسه ها کاشتی ..

2. 2 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    کشور من
    Italy

بیست و یک سال از نشستن طیاره ی آرژانتینی در فرودگاه مالپنزا میگذرد ...

پسری با صورت استخوانی راهی باشگاهی شد که تبریک خوش آمدگویی اش هم اینگونه از «جوزپه برگومی» بشنود «یک دیوانه باش تا دوام بیاوری»
    مردم آن شهر آگاه بودند که او بازیکنی است که از بوئینس آیرس آمده, از دیاری که روح سرخپوستی در آن دمیده شده .. هنوز زمان زیادی از تعظیم بزرگان اروپا و جهان به ناپل و آرژانتین نگذشته بود. اینبار پسری با صورت استخوانی آمده بود که رنسانس جدیدی را شکل دهد. رنسانسی با نام" وفاداری".

بیست و هفتم آگوست روزی که دیوانگان آن شهر هنوز در خاطرشان خواهند داشت که بازیکنی نحیف با دریبل های دو طرفه اش «جوزپه مه اتزا» رو به آتش کشید. سالها گذشت و پیشنهادهای پرطمطراق از اسپانیا تا انگلستان برای پسرک صورت یخی میرسید اما خبری از رفتن نبود. فراز و نشیب های اینتر پشت هم میرفتند و می آمدند اما رنسانس بجای مانده از وفادارای در آن شهر آنقدر به اوج رسید تا روزنامه ایتالیایی هم با گذاشتن تصویر «مالدینی و او» تیتر دوپادشاه وفادار را روی جلد ببرد. محبوبیتش آنقدر بود که در جام جهانی 98 بعد از گلزنی مقابل انگلستان بر پاهای او بوسه زدند.
    خاطرات از جوزپه تا بوئینس کم نبود. پسری با صورت استخوانی با همان موهای ساده اش روح مهربانی را به فوتبال آورده بود تا روزی که در برنامه زنده با بغض بگوید: «میدانی مادرم زنگ زده بود و من به او گفتم در جشن قهرمانی هستم خودم با تو تماس میگیرم و گوشی را قطع کردم. مادرم آن شب برای همیشه مرد و من هیچوقت دیگر صدایش را نشنیدم» و بغضی که درهم میشکند و میشکاند.

پسرکی با صورت استخوانی از دیار بوئینس آیرس آنقدر وفادار ماند تا در ایتالیا هم بر سر لقب «ال کاپیتانو» جنگ باقی بماند. و چه زیبا گفت سرمربی سابقش «چشم باز کردیم او کاپیتان بود». پسرکی که در همه استادیوم ها ایستاده تشویق میشد به یکباره رفت. پسرکی که «لوتار متئوس» را دوست داشت آنقدر درخشید تا روز خداحافظی اش لوتار هم بگوید «امروز فهمیده ام بزرگترین افتخارم داشتن دوستداری همچون الکاپیتانو بود»
    و آن شب لعنتی رسید. پیراهن «خداحافظ برای همیشه» بر تنش بود و برای سکوهای نم گرفته دست تکان میداد. مردم میباریدند و او با همان پیراهن لعنتی با مشت بر سینه اش میکوبید و بی اختیار اشک میریخت.
    به برگومی بگویید آن پسر صورت استوخوانی "دوام آورد" ...

آسوده بخواب یار از دست رفته ..باشد که به فرمان سرشک مادر داغ دیده ات ..زندگی بر آنها که از زندگی جدایت کردند ، جاودانه حرام باد ..تو را ناجوانمردانه کشتند ..این را همه کس دید ..خود تو هم دیدی ..اما تو ، نمرده ای ..تو زنده جاویدی ..زنده ای در بسیط عظمت ایده آلی که داشتی

4. 2 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    کشور من
    Italy

زمان آن رسیده دیگر پدری خوب باشم.لحظه سختی است فقط میخواهم از اینتر تشکر کنم اجازه دادند تمام این سالها پیراهنشان را بپوشم.

کیست که نداند پیشنهاد کهکشان را رد کردی
    او مهد تعصب بود .. سقوط کن هواپیما!
    او ♥ایوان کوردوبا♥ بود.

6. 2 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    کشور من
    Italy

بین 2005 تا 2009 از افسردگی شدیدی رنج میبردم. از دست دادن پدرم قسمت بزرگی از روح من رو از بین برد. مست کردن تنها راهی بود که بتونم دوباره احساس شادی داشته باشم؛ ویسکی، ودکا، آبجو؛ کلی مشروب...
    با حالت مستی سر تمرینات میومدم. گاهی مجبور میشدم برای هوشیار شدن به بیمارستان برم و مسئولای باشگاه به خبرنگارا میگفتن که رفتنم به بیمارستان بخاطر مصدومیت بوده. اینتر با من به طرز فوق العاده ای رفتار میکرد؛ اونها واقعا هرکاری برای بهتر شدنم کردن.
    نمیتونستم بخوابم؛ میترسیدم توی خواب، پدرم رو ببینم و کابوس ها سراغم بیان. الکل و مواد منو بیدار نگه میداشتن و با اونها میتونستم از وحشتی که داشتم فرار کنم. توی خودم گم شده بودم و فقط به دخترا و پارتی فکر می کردم...
    برای مورینیو احساس تاسف میکنم. اون با وجود تمام مسائل ازم حمایت میکرد. اون حتی توی مواجهه با افراد داخل باشگاه همیشه هوامو داشت. برای پدر دومم، موراتی هم متاسفم. برای زانتی همینطور. همه اونها هرکاری که در توانشون بود انجام دادن تا منو از اون آشفتگی روحی نجات بدن."
    مردم میگن من دیوونه م که بیخیال اونهمه پول شدم. اما پول هیچوقت منو خوشحال نکرده. من پسری از فاولا (محله ای فقیر نشین در برزیل) هستم؛ من پسر فقرم. میتونستم یکی از بهترین های دورانم بشم؛ ولی اهمیتی نمیدادم. نمیدونم؛ شاید سرنوشت یا یه چیز دیگه بود. اما حالا آروم و خوشحالم.
    -درد دل های دردناک آدریانو♥♥

8. 2 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3910111213

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)