صفحه 10 از 14 نخستنخست ... 67891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 135

موضوع: ★ دنیای توپ سرگردان || بسکتبال || ★

بـــنـــــهــــور

ArsenalArsenalPerspolisajax
    مربی محبوب
    Arsene Wenger
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi-Wilshere
    تیم محبوب
    The Gunners
    سپاس ها
    6,700
    سپاس شده 9,032 در 1,366 پست
    کشور من
    Netherlands

هیچی دیگه نزدیک بود امروز به فیلادلفیا هم ببازیم با هنرنمایی پتریک پَدرسون و کایل لاوری تونستیم فرار کنیم از دستشون

نتایج که بدین شکل بود :

فیلادلفیا 86 - تورنتو 91

آنلانتا 103 - اوکلاهاما 93

کلویلند 129 - شارلوت 90

میامی 89 - ایندیانا 87

نیویوریک 113 - اورلاندو 106
    ( نه بابا اینا هم راه افتادن )

دالاس 98 - شیکاگو 102

مینسوتا 84 - نیواورلینز 92

اسپرز 99 - لیکرز 85

دنور 99 - بوستون 100
    ( بوستون چرا اینجوری داره میبره بازیاشو ؟ )

فینیکس 111 - هیوستن 113

گلدن استیت 126 - ساکرامنتو 101

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

*پست بعدی بررسی مسابقات آل استار و مخصوصاً بازی آل استار امسال خواهد بود ! منتظر باشید

All I Ever Asked For Was Patience
    Patience & Pu@#y But Mostly Patience
    " Party Next Door "
    ویرایش توسط OVO : 24th January, 2015 در ساعت 09:38 PM

2. 5 کاربر از پست مفید OVO سپاس کرده اند .

بـــنـــــهــــور

مربی محبوب
    Arsene Wenger
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi-Wilshere
    تیم محبوب
    The Gunners
    سپاس ها
    6,700
    کشور من
    Netherlands

Nba All Star Game چیست ؟

_ یک بازی نمایشی است که سالی یه یکبار بین ستاره های کنفرانس شرق و غرب برگزار میشود
    ( به این نکته هم اشاره کنم که مهم نیست که طرف کجا به دنیا اومده باشه و کجا بزرگ شده باشه و این حرفا ! کنفرانس تیمی که توش بازی میکنه ملاکه ! )

حالا این بازی نمایشی یه سری ضمیمه هم داره ...

مثه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] یا [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] یا اصلاً [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

رایزینگ استارز ، نبرد بین سال اولی ها و سال دومی هاست ! که امسال تغییر شکل پیدا کرده و قراره بین سال اولی و دومی های آمریکایی و خارجی برگزار بشه ...

یا Slam Dunk Contest که بین چند تا دانک زن خفن برگزار میشه و باید خلاقیتشون تو دانک زدن رو نشون بدون و از 10 داور این چالش نمره بگیرن و برندشون هم یه بسته ی فرهنگی به عنوان یادبود با آرم شبکه ی سوم سیما دریافت میکنه

پارسال " جان وال " تو این چالش برنده شد ...

و Three Point Shootout که دقیقاً مثه چالش قبلی چند تا 3 زن خفن میان تو یه مدت زمان معین شده از مناطق مختلف چند تا پرتاب 3 امتیازی انجام میدن و هر کی که بیشترین پرتاب موفق رو داشته باشه برنده میشه !

پارسال " بردلی بیل " برنده شد ...

نکته ی جالب اینه که جان وال و بردلی بیل جفتشون بازیکنای واشنگتن ویزاردز بودن که نشون میده این تیم کلاً تو جنگولک بازی پتانسیل بالایی داره

اما حواشی رو بیخیال بشیم و بچسبیم به بازی اصلی آل استار !

هر سال از 2،3 ماه قبل از انجام این مسابقه ، تو کل جهان رای گیریی انجام میشه برای انتخاب 5 بازیکن شروع کننده ی شرق و غرب ...

و طبق همین نظر سنجی 10 تا بازیکن شروغ کننده انتخاب میشن و بازیکن های ذخیره هم توسط 30 مربی لیگ انتخاب میشن !

یعنی هر مربی باید 2 گارد ، 3 فوروارد و سنتر و 2 بازیکن بدون در نظر گرفتن پست طرف رو انتخاب کنه و ضمناً نمیتونه به بازیکنای تیم خودش رای بده !

آخرش این بازیکنا جمع میشن و به مربی گری کسی که تا تاریخ 1 فوریه ، تیمش بیشترین برد رو تو اون کنفرانس داشته ، در مقابل هم قرار میگیرن .
    یعنی مثلاً :
    تیم آل استار شرق به مربی گری مایک بودنهولزر ( سرمربی تیم آتلانتا هاکس )
    درمقابل
    تیم آل استار غرب به مربی گری استیو کر ( سرمربی تیم گلدن استیت )

...

تاریخچه ی مسابقات آل استار :

شرق37 برد - غرب 26 برد

باب پتی و کوبی برایانت 4 بار
    مایکل جردن و شکیل اونیل و اسکار رابرتسن 3 بار
    لبران جیمز و کارل مالون و مجیک جانسن و جولیس اروینگ و آیزیاه تامس و الن آیورسن 2 بار
    MVP شدن تو این مسابقه ...

لبران جیمز هم جوانترین بازیکن تاریخ هستش که تونسته تو این بازی MVP بشه ...
    در سال 2006 ( با 21 سال و 51 روز )

حالا از آل استار امسال چه خبر ؟

سرمربی تیم غرب در این مسابقه " استیو کر " سرمربی تیم گلدن استیت خواهد بود ، که تیمی رو امسال روانه ی لیگ کرد که همه رو انگشت به دهان کرد

با تکیه بر پرتاب های 3 امتیازی مرگبار استفن کری و کلی تامسن ، و توانایی دفاعی بالای آندره ایگودولا و قد دراز دیوید لی () تونست یه تیم وحشتناک بسازه که نتایجش رو دارین می بینین دیگه اصن یه وضعیه

حالا خود این آقا 4 بار با اون نسل طلایی شیکاگو و یک بار با سن آنتونیو اسپرز در سال 2003 تونسته قهرمان لیگ بشه ( به عنوان بازیکن )

ایشون هستن :

___

حالا سرمربی تیم شرق داستانش یه مقدار متفاوته ...

این آقا منو یاد این رؤسای مافیا میندازه

خداوکیلی هیچکسی تو خوابم نمیدید با این بازیکنا بتونه چنین تیم ترسناکی بسازه

یعنی دقیقاً مثه این مافیایی ها که میرن چند تا قاتل گمنام از همه جای جهان جمع میکنن میارن باهاشون بزرگترین باند های مافیایی رو نابود میکنن

جف تیگ ، کایل کُرور ، پال میلساپ ، آل هارفورد و ... همه اسم هایی هستند که امکان نداره کسایی که لیگ رو بصورت جدی دنبال میکنن نشنیده باشن !
    ولی تصور این که اینا ، در کنار کسایی مثه : تابو سفولوشا ، پرو آنتیچ ، دی مار کرول ، کنت بیزمُر ، دنیس شرودر و ... بتونن چنین وضعیتی تو کنفرانس شرقی که تیماش تا دندون مسلح هستن پیدا کنن و تیمشون رو با اقتدار تو صدر این کنفرانس قرار بدن واقعاً واسه همه غیر ممکن بود
    حتی واسه خودشون
    ولی این تیم هم با تکیه بر پرتاب های 3 امتیازی نابودکننده ی بازیکناش تونسته تا اینجای مسابقات به چنین افتخاری برسه .

و این امر بدون داشتن سرمربی متفکری مثه مایک بودنهالزر هرگز ممکن نبود .

* ضمن اینکه این دوستمون 4 بار به عنوان دستیار گرگ پاپوویچ کبیر ، تونسته قهرمانی لیگ رو به همراه تیم اسپرز تجربه کنه ...

ایشون :

حالا میرسیم به بحث شیرین بازیکنااااا

تیم آل استار شرق :

ای نام تو بهترین سرآغاز / با نام تو رپترز کی دهد باخت ؟!

گارد راس تورنتو رپترز : کایل لاوری

خب پارتی بازی میکنیم و از گارد خودمون شروع میکنیم معرفی رو

کایل 28 ساله که سابقه ی بازی تو ممفیس و هیوستن رو هم داره ، از سال 2012 که به تورنتو اومد ، وارد بهترین دوران حرفه ایش شد و از اون موقع تورنتو دیگه رو کاکل کایل میچرخید

امسال ، کایل بهترین عملکرد دوران حرفه ایش رو داشت و تا همین 2،3 هفته پیش تونست با کمک هم تیمی هاش تورنتو رو تو صدر کنفرانس شرق هم نگه داره ... ولی دیگه نشد که صدر بمونیم

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

آراء اخذ شده : 805290

گارد تیم واشنگتن ویزاردز : جان وال

بنویسید جان وال ، بخونید استعداد خالص !

گارد 24 ساله ی تیم واشنگتن ، که پارسال هم تو هفته ی آل استار حضور داشت و برنده ی چالش دانک شد و تو تیم شرق هم بود ( به عنوان ذخیره ) امسال به عنوان استارتر تیم کنفرانس شرق رو همراهی میکنه ...
    این بازیکن که مهره ی کلیدی تیمش محسوب میشه ، امسال با تیم واشنگتن واقعاً خوش درخشید و بازی های عالیی رو ارائه داد و در حال حاضر هم تیمشون دوم کنفرانس شرق هستش ...

آراء اخذ شده : 886,368

فوروارد تیم کلیولند کولویرز : لبران جیمز

خب دیگه اینو که بدون شک میشناسین

قبلاً به طور کامل معرفیش کرده بودم ، حالا یه کم دیگه هم حرف میزنیم راجع بش

لبران که امسال به تیم سابقش برگشت ، بخشی از فصل رو به دلیل مصدومیت از دست داد ولی تو بازی هایی که حضور داشت در مجموع بد کار نکرد ...
    ولی ازش انتظار میرفت که درکنار ستاره های نامدار تیم کلیولند ، به هیچ تیمی مجال صدرنشینی تو شرق رو هم ندن ! ولی اصلاً نتونستن در حد و اندازه های خودشون کار کنن و در طول فصل اکثراً بین رتبه های 4 تا 7 قرار داشتن ...

ولی خب لبران خیلی محبوبه تو آمریکا و به ازای هر طرفدار یه دشمن هم داره البته ( یکیش من )

توی رای گیری هم ، بین بازیکنای شرق بیشترین رای رو آورد ...

* یازدهمین باره که تو مسابقات آل استار شرکت میکنه

آراء اخذ شده : 1,470,483

فوروارد تیم نیویورک نیکس : کارملو آنتونی

آخه من نمیدونم اینو واسه چی بهش رای دادن ؟

تو این که کارملو یکی از بهترین بازیکنای دهه ی اخیر بسکتبال جهان بوده هیچ شکی نیست ...
    ولی آخه من نمی فهمم ، کارملو این فصل چی کار کرده با نیویوریک ؟

عملکرد خودش ... عمکلرد تیمش ... جفتشون افتضاح
    ولی اسمش مثه یه برند می مونه تو نیویورک مشخصه رای میاره دیگه

هشتمین باره که تو مسابقات آل استار شرکت میکنه

از سال 2003 تا 2011 بازیکن دنور بوده و بعد به نیویورک اومده و فعلاً هم همینجاست

ضمن اینکه 2 طلای المپیک و 1 برنزش رو هم داره

ولی از نظر افتخارات تیمی ، تو لیگ هیچییییی نبوده هیچیییی

آراء ماخوذ : 647005

نفر آخر شرق ، فوروارد / سنتر شیکاگو بولز : پائو گسول

این مرتیکه چی داره آخه ؟ الکی محبوب شده به خدا

حالا کاریه که شده دیگه این مردک برای پنجمین بار برای مسابقات آل استار انتخاب شده قبلاً هم معرفیش کردم ، از سرش هم زیاد بود

اینم عکسش :

آراء ماخوذ : 974,177

__________________________________________________ _______________________________________________

میریم سراغ تیم غرب که ترسناک تر از تیم شرق به نظر میرسه امسال

گاردها :

گارد تیم گلدن استیت وریرز : استفن کری

استفن کری که امسال بیشترین رای رو بین همه ی بازیکنان حاضر در مسابقه ی آل استار رو آورده ، از نظر کاراکتر یه جوریه که هیشکی نمیتونه ازش متنفر باشه

فوق العاده دوست داشتنی ، فوق العاده با استعداد ، و البته شوت زن ! ( در حال حاضر میشه گفت بهترین شوت زن کل آمریکاست )

دومین باریه که آل استار میشه ... 2 تا طلای جهانی رو کسب کرده با تیم ملی آمریکا و خلاصه پرچمش بالاست

آراء ماخوذ : 1513324

گارد / فروارد لس آنجلس لیکرز : کوبی برایانت

در مورد کوبی اول پست توضیح دادم و دیگه خودتون میدونین کیه و تو این مسابقات چیکار کرده !

امسال بزنه کوبی ام وی پی شه ... چی میشه خداوکیلی

همینجوریشم لبران باید 20 سال بدوئه تا به گرد پای کوبی برسه ، اونجوری که دیگه هیچی

آراء ماخوذ : 1152402

فوروارد لس انجلس کلیپرز : بلیک گریفین

آهان اینو میگن بازیکن

یکی از بازیکنای مورد علاقه ی من تو ان بی ای کسی نیست جز همین آقا

فقط باید سعی کنه زودتر از کلیپرز بره از تیمش متنفرم

این آقا که معروفه به سلطان دانک ، یه چیز عجیب غریبیه از نظر توانایی زدن دانک و با 25 سال سن ، پنجمین باره که واسه ی این مسابقه انتخاب میشه

آراء ماخوذ : 700615

فوروارد / سنتر نیواورلینز پلیکنز : انتونی دیویس

کسی که همه ازش به عنوان فوق ستاره ی بعدی لیگ نام میبرن ...

پارسال تونست تو لیگ طوری بازی کنه که همه متوجه خارج شدنش از حالت خامی و کسب تجربش شدن و بعد به جام جهانی رفت و اونجا همه رو شتک کرد و به طرز وحشتناکی درخشید و برگشت و این فصل هم فوق العاده ظاهر شد تو لیگ ...

این پسر اگه اتفاقی واسش نیفته آینده ی فوق العاده ای در انتظارشه ...

آراء ماخوذ : 1369911

سنتر ممفیس گریزلیز : مارک گسول

من خودمم بهش رای دادما

ولی بعدش واقعاً پشیمون شدم یعنی خودمم نفهمیدم واسه چی بهش رای دادم در کل از این دو تا داداش اصلاً خوشم نمیاد

و نکته ی جالب مسابقات آل استار امسال ، تقابل دو برادر اسپانیایی تو تیم کنفرانس شرق و غرب در مقابل همدیگست ! قشنگ میشه خدایی

حالا مارک قابل تحمل تره ! امسال هم با ممفیس بازی های خوبی انجام داد ، بخصوص جلو اسپرز .

ولی پائو چیه خدایی

آراء ماخوذ : 795121

__________________________________________________ __________________________________________________ _

اینم از این ...

راستش رو بخواین بین بازیکن هایی که انتخاب شدن ، من خودم به : کایل ، استفن کری ، دیویس ، بلیک رای دادم

" Party Next Door "

4. 5 کاربر از پست مفید OVO سپاس کرده اند .

بـــنـــــهــــور

مربی محبوب
    Arsene Wenger
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi-Wilshere
    تیم محبوب
    The Gunners
    سپاس ها
    6,700
    کشور من
    Netherlands

به نتایج امروز رسیدگی کنیم ...

بعله ، امروز دو تا تیم افتضاح این فصل ( فیلادلفیا و نیویورک نیکس ) دوباره به روند رو به رشد شکست هاشون ادامه دادن

شارلوت 76 - نیویورک 71
    ( کلاً نیکس تیم داغونی هست ، کارملو هم داره استراحت میکنه بخاطر مصدومیت زانوش معلومه به چنین روزی میفتن )

میلواکی 101 - دیترویت 86
    ( میلواکی تیمش کلاً عجیبه تیمش میبازه ، میبازه ، یهو یه برد عجیب میاره بردن دیترویتی که جدیداً انسجام تیمیش بالاتر رفته با فرستادن جاش اسمیت به هیوستن ، کار سختیه خدایی واسه تیمی مثه میلواکی )

ممفیس 101 - فیلادلفیا 83
    ( من چند بار بازیای فیلادلفیا رو دیدم این فصل ... تیمشون مثه دورتمونده جوون و بی تجربن بازیکناشون آینده ی درخشانی رو پیش بینی میکنم واسشون اگه بتونن
    مایکل کارتر ویلیامز ، نرلنس نوئل ، جوئل امبید و ... رو حفظ کنن . فعلاً حال و روز خوبی ندارن و سیاستشون هم آخر شدن واسه کسب پیک های اول درفته
    از طرف دیگه ممفیس هم امسال خیلی زیادی داره محتاطانه و حساب شده کار میکنه ! یه کم دارن ادای اسپرز پارسال رو در میارن من آینده ی درخشانی رو واسشون
    نمیبینیم )

یوتا 108 - بروکلین 73
    ( خوبه بروکلین به باخت ادامه بدین خوکای کثیف )

پورتلند 103 - واشنگتن 96

( خب مهم ترین بازی امروز این بود ، که پورتلند تونست با یه بازی فوق العاده تیم آماده ی واشنگتن رو شکست بده ... نکته ی جالب اینه که لامارکوس آلدریج ، ستاره ی تیم پورتلند که بخاطر مصدومیت شدیدش ، باید دستش رو جراحی میکرد ، جراحیش رو عقب انداخت و با اسپری و این داستانا اومد به زور بازی کرد جلو واشنگتن و حالا با خیال راحت میتونه بره جراحی کنه البته گفته سعی میکنم هی عقب بندازم جراحیم رو گفته سعی میکنم تا زمانی که مجبور بشم ، جراحیم رو عقب بندازم و پورتلند رو همراهی کنم . )

" Party Next Door "

6. 5 کاربر از پست مفید OVO سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

ManchesterUnitedMilanPerspolisManchesterUnited
    مربی محبوب
    پسر خدا سر آلکس فرگوسن - پپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    Roony - gigzy -CR7-X
    تیم محبوب
    منچستر یونایتد -آث میلان-پرسپولیس
    سپاس ها
    44,985
    سپاس شده 29,680 در 6,613 پست

بهنود یه سوالی رو هی میخوام بپرسم یادم میره . میگم چرا حامد حدادی رو توی nba بهش بازی ندادن؟؟ اون موقع که من nba رو دنبال میکردم نمیگم جزه بهترینا ولی خدایی از خیلی ها تو nba بهتر بود . خودت که میدونی اونجا هم پست 4 و 5 خوب کم هست ولی خدایی حامد خیلی پتانسیل داشت
    Welcome

8. 4 کاربر از پست مفید S@eed سپاس کرده اند .

بـــنـــــهــــور

مربی محبوب
    Arsene Wenger
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi-Wilshere
    تیم محبوب
    The Gunners
    سپاس ها
    6,700
    کشور من
    Netherlands

نقل قول نوشته اصلی توسط S@eed نمایش پست ها
    بهنود یه سوالی رو هی میخوام بپرسم یادم میره . میگم چرا حامد حدادی رو توی nba بهش بازی ندادن؟؟ اون موقع که من nba رو دنبال میکردم نمیگم جزه بهترینا ولی خدایی از خیلی ها تو nba بهتر بود . خودت که میدونی اونجا هم پست 4 و 5 خوب کم هست ولی خدایی حامد خیلی پتانسیل داشت

آخ دایی عاشق این سوالام که بعدش شروع کنم یه ساعت ور ور کنم

اولین مسئله ای که میخوام بهش اشاره کنم اینه که NBA جهنم خارجی هاست
    شاید سالی 20 تا خارجی وارد لیگ بشن ... ولی از هر 20 نفر 1 نفر میشه نوویتسکی ، تونی پارکر ، حکیم اولاجووان ، مانو جینوبیلی و ...

بقیه غیب میشن ! مثه یه جور طلسم حتی اگه یائو مینگ ، آندریا بارنیانی ، مایکل اولاوکاندی ، انتونی بنت و ... باشن و انتخاب شماره 1 درفت باشن !
    این لیگ اصلاً با خارجیا شوخی نداره یا مثلاً دارکو میلیچیچ انتخاب دوم درفت سال 2003 بود ، یعنی بالاتر از کسایی مثه کریس باش ، دووین وید ، کارملو انتونی و ... انتخاب شد !
    ولی الان کجاست ؟ بوکسور شده
    یا هاشم ثابت که انتخاب دوم درفت بود اونم ! ولی اونم بعد از یکی دو سال سر نخواستنش دعوا شد !

حالا یائو مینگ باز وضعیت بهتری داشت نسبت به اینایی که گفتم ! اگه مصدومیت بدجورش نبود ، هنوز داشت بازی میکرد تو لیگ ! ولی با این حال آمریکایی ها مسخرش میکنن !!!

این اسم هایی که گفتم همشون از حامد حدادی خیلی بزرگتر بود اسمشون ! ولی نتونستن به ثبات برسن و با شرایط مرگبار NBA خودشون رو خوب وقف بدن و خیلی راحت محو شدن .

حالا حامد اول که به عنوان سنتر ذخیره رفت ممفیس و از شانس گندش هر سال ممفیس سنتر هاش کمتر نمیشدن که هیچ ، اضافه هم میشدن

یعنی مارک گسول اومده بود و از اول نظر کادر فنی ممفیس رو به خودش جلب کرده بود و حامد شده بود ذخیرش ... سال 2009 هاشم ثابت که گفتمم اضافه شد که انتخاب 2 درفت بود و سوگلی محسوب میشه
    حامد هم هیچوقت بد بازی نکرد تو پست خودش ! ولی هیچوقت طوری بازی نکرد که یه مربی تو لیگ حس کنه به وجود حامد نیاز داره !
    از اونجایی که سنتر بدون شک جزو 2 پست مهم و حیاتی تو بسکتبال محسوب میشه هیچ دیوونه ای تو این پست نمیاد ونگر بازی در بیاره
    چون تیمی که تو ریباند نتونه خوب عمل کنه تحت هر شرایطی بازنده ی بازی هاست ! و حامد هم آمار ریباند هاش در حد آسیا بود ، نه در حد آمریکا
    سنش هم که خیلی کم نبود و آخرش همین تورنتو تاثیر زیادی تو نابود کردن آیندش تو لیگ داشت حامد چند سال تو ممفیس بازی کرده بود و به یه ثبات نسبی رسیده بود تو ممفیس و حداقلش این بود که جاش به عنوان ذخیره تو ممفیس ثابت شده بود ! ولی سر یه ترید خیلی معروف به همراه رودی گ ِ ی ( ) فرستاده شد به تورنتو و اونجا هم دیدن بهش نیازی ندارن و تریدش کردن به فینیکس !
    تو فینیکس هم خیلی طول کشید تا بهش بازی بدن تو فینیکس هم نتونست به خوبی ممفیس عمل کنه و کارش تو NBA تموم شد

نتایج امروز :

شیکاگو 84 - میامی 96
    ( خب میامی که یه پدیده ی عجیب غریب رو کرده ، با کمک همون بنده خدا تونست شیکاگوی آماده رو تو زمین خودش ببره ! این پدیده ی نوظهور یا همون حسن وایتساید یه چیزی در حد فراآماتور بود ولی اومد تو میامی یهو زمین تا آسمون فرق کرد )

کلیولند 108 - اوکلاهاما 98
    ( حالا واسه بازی برگشت میاین اوکلاهاما جنازتون رو کوین دورنت تحویل خانوادتون می ده این دیان ویترز که چند وقت پیش از کلیولند ترید شد به اوکلاهاما قشنگ مثه نفوذی کلیولند عملی کرد تو این بازی اوکلاهاما تا آخر کوارتر سوم تونست اختلاف رو ، رو 3،4 امتیاز نگه داره ، ولی ویترز یه تنه انقد گند زد تو کوارتر 4 که برد نصیب کلیولند ملعون شد میبینیم همدیگه رو )

فینیکس 100 - کلیپرز 120
    ( کلیپرز کوارتر 4 رو 15-0 شروع کرد و فینیکس هم دیگه نتونست به بازی برگرده و یه برد دیگه واسه یاران بلیک گریفین و کریس پال ثبت شد )

پلیکنز 109 - دالاس 106
    ( یاران انتونی دیویس زدن تیم علی اینا رو شتک کردن دیگه حرفی وجود نداره دیگه هر چند مونتی الیس 36 امتیاز گرفت واسه دالاس ولی نتونست علی رو شاد کنه )

آتلانتا 112 - مینسوتا 100
    ( همه دارن میزنن تو سر خودشون ، اونور آتلانتا همه رو داره میبره )

اورلاندو 99 - ایندیانا 106
    ( اورلاندو فصل رو خیلی خوب شروع کرد ، ولی نم نم داره به جایگاه اصلیش برمیگرده )

اسپرز 101 - میلواکی 95

تورنتو 114 - دیترویت 110
    ( خب همونطور که گفتم چند تا بازی خوب در مقابل تورنتو قرار گرفته و میتونه با بردنش از بحران خارج بشه امروز هم دیترویت که هنوز در غم مصدومیت گارد ارزشمندش
    " برندن جنینگز " بود ، با روحیه ی کمی به تورنتو اومد ، ولی گارد سابق خود تورنتو " دی جی آگوستین " داشت میزد لهمون میکرد شانس آوردیم نکته ی امیدوار کننده بازی درخشان دمار دروزن بود ! امیدواریم زودتر برگرده به روزای قبل از مصدومیتش ، و یوناس ولنچوناس هم ترکوند و نذاشت یه باخت افتضاح جلوی دیترویت رقم بخوره واسمون بازیای بعدیمون با ایندیانا ، ساکرامنتو ، بروکلین هستش و شانس خوب واسه ایجاد یه استریک 5 تایی داریم )

گلدن استیت 114 - بوستون 111
    ( گلدن استیت برخلاف انتظارات بدجوری داشت داستان میشد امروز جلو بوستون بحران زده خیلی اذیت شد ، ولی آخر تونست ببره تا نشون بده مثه آتلانتا فعلاً قصد باختن نداره )

دنور 115 - واشنگتن 117
    ( خب مشاهده میکنیم که دنور امسال هم حال و روز خوبی نداره امیدوارم همینجوری بمونن واشنگتن هم با وجود بردش نتونست رتبه ی دوم شرق رو از تورنتو بگیره در حال حاضر تو همه چی مساویَن تورنتو و واشنگتن )

لیکرز 87 - هیوستن 99
    ( خب لیکرز هم روند خوب باخت هاش داره ادامه پیدا میکنه لیکرز هم دقیقاً دنبال آخر شدن و کسب انتخاب شماره 1 درفته )

" Party Next Door "

10. 4 کاربر از پست مفید OVO سپاس کرده اند .

بـــنـــــهــــور

مربی محبوب
    Arsene Wenger
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi-Wilshere
    تیم محبوب
    The Gunners
    سپاس ها
    6,700
    کشور من
    Netherlands

4 روز در حال مبارزه با ویروس سرماخوردگی بودم در این حد خب برگشتم چیه مگه ؟

حاشیه رو ولش کنیم بچسبیم سریع به اصل مطلب

بازیای 26 ژانویه :

ممفیس 103 - اورلاندو 94

نیواورلینز 99 - فیلادلفیا 74

اوکلاهاما 92 - مینسوتا 84

یوتا 90 - بوستون 99

کلیپرز 102 - ناگتس 98

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    * هوای نیویورک داغون بود ، واسه همین بازی نیویورک - ساکرامنتو ، بروکلین - پورتلند لغو شد

آقا روز 27 ژانویه بعد از 2 ماه یه بازی واقعی رو از تورنتو دیدم بالاخره تورنتویی ظاهر شدن در مقابل ایندیانا

نتایج هم به این شکله :

ایندیانا 91 - تورنتو 114

دیترویت 95 - کلیولند 103

میامی 102 - میلواکی 109

گلدن استیت 111 - شیکاگو 113
    ( ضمن اینکه شیکاگو تونست نوار 19 برد متوالی وریرز رو قطع کنه با جامپ شات درک رز که 1.2 ثانیه مونده به پایان بازی انداخت )

لیکرز 92 - واشنگتن 98

حالا فرداش تورنتو یه بازی بهتر از روز قبلش رو انجام داد همه عالی بودن این لباس سربازیا رو میپوشن نمیدونم چرا انقد خوب بازی میکنن

نتایج :

کلیولند 99 - پورتلند 94
    ( کایری اروینگ 55 امیتاز گرفت تنهایی )

فیلادلفیا 89 - دیترویت 69
    ( سطح بازی : محلات اسلامشهر )

تورنتو 119 - ساکرامنتو 102
    ( بچه ها واقعاً قشنگ بازی کردن )

آتلانتا 113 - بروکلین 102
    ( نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت )

هیوستن 99 - دالاس 94
    ( ببازین تا جیگرتون حال بیاد )

مینسوتا 110 - بوستون 98

نیواورلینز 85 - ناگتس 93
    ( این نیواورلینز یه روز بایرن مونیخه یه روز شهید قندی یزد )

نیویورک 100 - اوکلاهاما 92
    ( این چی بود دیگه ؟ )

اسپرز 95 - شارلوت 86
    ( چقدر شبیه سپاهانه این اسپرز )

یوتا 89 - کلیپرز 94

فینیکس 106 - واشنگتن 98
    ( تا باشه از این باختا واسه واشنگتن )

و بازیهای امروز :

اورلاندو 100 - میلواکی 115

ایندیانا 103 - نیویورک 82

ممفیس 99 - دنور 69
    ( نتیجه رو دنور که دیگه از برد ناامید شده بود از همه ی بازیکناش استفاده کرد ، و اونا هم نفری 2 امتیاز گرفتن حدوداً )

لیکرز 123 - شیکاگو 118
    ( عجب بازیی کرد لیکرز بدون کوبی ! همشون عالی بودن ! ماشالله )

______

اتفاقات زیادی در مورد بازی آل استار افتاده و خبرهای زیادی در این مورد به دست ما رسیده ( ) که فردا به طور مفصل راجع بهش صحبت میشه همینجا

" Party Next Door "

12. 4 کاربر از پست مفید OVO سپاس کرده اند .

بـــنـــــهــــور

مربی محبوب
    Arsene Wenger
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi-Wilshere
    تیم محبوب
    The Gunners
    سپاس ها
    6,700
    کشور من
    Netherlands

خب امروز صبح رو با یه بازی فوق العاده نفس گیر و هیجانی آغاز کردیم ! ساعت 5 بیدار شدم ، زدم دیدم تا اواخر کوارتر 3 ، تورنتو 18 امتیاز از خوک های کثیف بروکلین جلوئه
    چون خیلی خوابم میومد با خیال راحت خوابیدم و 20 دقیقه بعد بیدار شدم دیدم تا اواسط کوارتر 4 بازی مساوی شد کوارتر چهارم رو 23-2 شروع کرد بروکلین و تونست حتی 5 امتیاز هم جلو بیفته ولی معجزات فراوان تورنتو تونست بازی رو مساوی کنه و مساوی تموم کنه تا بازی به اوورتایم بره ...

تو اوورتایم هم بازیکنای بروکلین خیلی بی دقت و خسته ظاهر شدن و باختن ولی چه داستانی داشتیم امروز صبح

سایر نتایج هم اصلاً به درک ایناهاشن کلاً نتایج :

30 ژانویه :

فیلادلفیا 104 - مینسوتا 93

آتلانتا 105 - پورتلند 99

بوستون 87 - هیوستن 93

بروکلین 122 - تورنتو 127

کلیولند 101 - ساکرامنتو 90

نیواورلینز 108 - کلیپرز 103

میامی 72 - دالاس 93

یوتا 110 - گلدن استیت
    ( نه به اون 19 برد پیاپی ، نه به دو باخت پیاپی اینجوری )

فینیکس 99 - شیکاگو 93

در مورد آل استار ...

بازیکنای ذخیره ی دو تیم شرق و غرب توسط مربی های لیگ انتخاب شدن و بازیکنایی که اسمشون رو در زیر مشاهده میکنین هم شانس حضور در این بازی رو پیدا کردن :

ذخیره های کنفرانس شرق :

آل هارفورد ( آتلانتا )
    دووین وید ( میامی )
    " مصدومه و طی روز های آینده یه نفر جایگزینش میشه احتمالاً "
    کریس باش ( میامی )
    پال میلسپ ( آتلانتا )
    جف تیگ ( آتلانتا )
    جیمی باتلر ( شیکاگو )
    کایری اروینگ ( کلیولند )

___

ذخیره های کنفرانس غرب :

کریس پال ( کلیپرز )
    راسل وستبروک ( اوکلاهاما )
    کوین دورنت ( اوکلاهاما )
    کلی تامسون ( گلدن استیت )
    تیم دانکن ( اسپرز )
    لامارکوس آلدریج ( پورتلند )
    " حضورش در هاله از ابهام قرار داره "
    جیمز هاردن ( هیوستون )
    دیمارکس کازینز ( ساکرامنتو )

" ضمن اینکه کوبی بخاطر مصدومیت نمیتونه بازی کنه و کازینز جایگزینش شد و به نیمکت رفت و احتمالاً جیمز هاردن یا کلی تامسون در بین استارتر ها جایگزین کوبی برایانت میشن "

بازی Rising Stars رو هم قبلاً گفتم که چجوری شده و بهترین سال اولی ها و سال دومی های آمریکایی در برابر غیر آمریکایی های لیگ درمقابل هم قرار میگیرن ...

لیست دو تیم هم اعلام شده و تیم غیر آمریکایی ها برخلاف تصورات تیم خیلی خوبی داره واسه این مسابقه :

آمریکایی ها :

تری برک ( یوتا )
    کنتاویوس کالدول پوپ ( دیترویت )
    مایکل کارتر ویلیامز ( فیلادلفیا )
    زک لاوین ( مینسوتا )
    شباز محمد ( مینسوتا )
    نرلنس نوئل ( فیلادلفیا )
    ویکتور اولادیپو ( اورلاندو )
    الفرد پیتون ( اورلاندو )
    میسون پلاملی آشغال ( بروکلین )
    کدی زلر ( شارلوت )

___

تیم غیر آمریکایی ها :

اندرو ویگینز ( مینسوتا )
    استیون ادمز ( اوکلاهاما )
    جیانیس انتتوکومپو ( باکس )
    بویان بوگدانوویچ ( بروکلین )
    دانته اکسام ( یوتا )
    رودی گوبرت ( یوتا )
    نیکولا میروتیچ ( بولز )
    کلی اولینیک ( بوستون )
    دنیس شرودر ( آتلانتا )
    گرگی چنگ ( مینسوتا )
    __________________________________________________ ___________

بدین شکل حالا اگه فردا عمری باشه ذخیره های آل استار و بازیکنای شاخص Rising Stars رو معرفی میکنم ...

" Party Next Door "

14. 3 کاربر از پست مفید OVO سپاس کرده اند .

بـــنـــــهــــور

مربی محبوب
    Arsene Wenger
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi-Wilshere
    تیم محبوب
    The Gunners
    سپاس ها
    6,700
    کشور من
    Netherlands

ای عاقا

این تورنتو میکشه ما رو تا یه بازی رو ببره امروز بازیش واقعاً سخت بود البته ! تو زمین واشنگتن که تیم با خود تورنتو بصورت مشترک دوم بود ! یعنی همه چیشون مساوی بود
    خلاصه این که بازی شروع شد و تو نیمه ی اول تورنتو زد شتک کرد واشنگتن رو و حدود 18 ، 19 امتیاز جلو افتاد ...
    با شروع کوارتر سوم دوباره برگشت به بازی واشنگتن و تونست یه مقدار اختلاف رو کم کنه ...
    من با خیال راحت آخر کوارتر دوم خوابیدم ، کوارتر چهارم بیدار شدم دیدم دوباره داره همون اتفاق میفته

اختلاف شده بود 3 امتیاز که مساوی هم شد بازی البته حتی یه بار واشنگتن 1 امتیاز جلو هم افتاد ولی تورنتو دوباره 3 امتیاز جلو افتاد و 25 ثانیه مونده به پایان بازی پال پیرس یه 3 امتیازی انداخت و بازی مساوی شد و مثه بازی با بروکلین تو اوورتایم تورنتو عالی کار کرد و برد دوباره !

فعلاً 6 برد متوالی آوردیم تا بعد ببینیم چی میشه !

این از این ...

بازی مهم دیگه ای که امروز برگزار شد ، بازی کلیولند - مینسوتا بود ! از این جهت که اندرو ویگینز در مقابل کلیولندی قرار گرفت که برای گرفتن کوین لاو ، فرستادش به مینسوتا
    اندرو هم که خیلی اعصابش خط خطی بود و میخواست انتقام بگیره 33 امتیاز گرفت و بدون شک خودش رو بهترین " روکیِ " سال کرد !!! هر چند مینسوتا باخت ، ولی کلیولند فهمید چه گوهر نایابی رو از دست داده !!!

نتایج هم اینجوری بوده :

ایندیانا 94 - ساکرامنتو 99

اورلاندو 93 - دالاس 108 ( خوب میبرین جدیداً )

واشنگتن 116 - تورنتو 120

آتلانتا 91 - فیلادلفیا 85

دیترویت 114 - هیوستن 101

مینسوتا 90 - کلیولند 106

ممفیس 85 - اوکلاهاما 74

میلواکی 95 - پورتلند 88

دنور 86 - شارلوت 104

اسپرز 85 - کلیپرز 105 ( عجیبه )

گلدن استیت 106 - فینیکس 87

" Party Next Door "

16. 3 کاربر از پست مفید OVO سپاس کرده اند .

بـــنـــــهــــور

مربی محبوب
    Arsene Wenger
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi-Wilshere
    تیم محبوب
    The Gunners
    سپاس ها
    6,700
    کشور من
    Netherlands

چندیست که در بستر بیماری به سر میبرم کنون اندکی بهتر گشته و به سوی این تاپیک روانه گشته ام بدنم سست و احوالم بسیار ناخوش است

بس است دیگر ! بپردازیم به نتایج این روزهایی که غیبت همی داشتنده ایم

ابتدا 1 فوریه :

بوستون 75 - میامی 83

نیویورک 94 - لیکرز 80

همین دو عدد بازی برگزار شد اون روز [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2 فوریه

کلیولند 97 - فیلادلفیا 84

واشنگتن 88 - شارلوت 92

بروکلین 102 - کلیپرز 100

تورنتو 75 - میلواکی 82

نیواورلینز 120 - آتلانتا 100
    ( آهان ! راستی اینجا بود که آتلانتا بالاخره باخت 19 برد متوالی بودا )

اوکلاهاما 104 - اورلاندو 97

دالاس 100 - مینسوتا 94

فینیکس 101 - ممفیس 102

3 فوریه :

فیلادلفیا 105 - دنور 98

دیترویت 108 - میامی 91

نیویورک 97 - بوستون 108

پورتلند 103 - یوتا 102

ساکرامنتو 96 - گلدن استیت 121

4 فوریه :

ایندیانا 114 - دیترویت 109

آتلانتا 105 - واشنگتن 96

بوستون 104 - دنور 100

هیوستن 101 - شیکاگو 90

میلواکی 113 - لیکرز 105

تورنتو 93 - بروکلین 109

مینسوتا 102 - میامی 101

نیواورلینز 91 - اوکلاهاما 102

اسپرز 110 - مجیک 103

یوتا 90 - ممفیس 100

گلدن استیت 128- دالاس 114
    ( در مورد این بازی اینو بگم که در یه مرحله ای از بازی دالاس 22 امتیاز جلو افتاد از گلدن استیت ولی ، استفن کری طبق معمول ترکوند و با کسب 51 امتیاز ، نذاشت تیمش یه شکست دیگه رو کسب کنه حالا که انقد خوب ظاهر شده این فصل )

5 فوریه :

شارلوت 94 - واشنگتن 87
    ( شارلوت دمش گرم خوب حالی به ما داد دقیقاً تو هفته ای که دو تا باخت متوالی کسب کردیم و واشنگتن میتونست به ما برسه ، شارلوت دوبار پشت سر هم واشنگتن رو برد ماشالله )

کلیولند 105 - کلیپرز 94

ساکرامنتو 78 - دالاس 101

پورتلند 108 - فینیکس 87

" Party Next Door "

18. 4 کاربر از پست مفید OVO سپاس کرده اند .

بـــنـــــهــــور

مربی محبوب
    Arsene Wenger
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi-Wilshere
    تیم محبوب
    The Gunners
    سپاس ها
    6,700
    کشور من
    Netherlands

با سلام

اول یه خبر بدم

توی انتخاب ذخیره های آل استار ، مربی های کنفرانس غرب زحمت کشیدن و " دمین لیلارد " گارد راس شایسته و آماده ی تیم پورتلند که این فصل هم خیلی درخشید رو انتخاب نکردن

از اون طرف کوبی مصدوم شد و آدام سیلور " دی مارکوس کازینز " رو به جاش گذاشت تو تیم آل استار و بازم لیلارد انتخاب نشد و دیگه قاطی کرد

کلی مصاحبه کرد علیه مربی ها و سیاست های آدام سیلور و گفت که از این به بعد یه لیلارد دیگه رو میبینین و میترکونم همه تیما رو و از این خط و نشونا تا اینکه بلیک گریفین مصدوم شد و این دفعه لیلارد رو به جاش گذاشتن تو تیم آل استار غرب

این از این ...

حالا بازی هایی که تو روز های اخیر برگزار شده :

6 فوریه :

بروکلین 92 - نیویورک 88

ایندیانا 103 - کلیولند 99
    ( کلیولند تو دقایق آخر یه دفعه وا داد و ایندیانا به طرز عجیبی تونست برد رو ازشون بدزده )

اورلاندو 103 - لیکرز 97

تورنتو 123 - کلیپرز 107
    ( بیدار شدم دیدم 34-10 عقبیم ازشون ولی تو کوارتر دوم یه دفعه ورق برگشت و 3 تا کوارتر بهتر از کلیپرز بازی کردن بچه ها و درنهایت اینجوری بردیم دیگه )

آتلانتا 124 - گلدن استیت 116
    ( آهان ! بازی حساس به این میگن فینال زودهنگام امسال بالاخره 6 فوریه فرارسید و " استیو کر " که تونسته بود با گلدن استیت به رکورد 14 برد و 1 باخت در مقابل تیمهای شرقی در این فصل دست پیدا کنه ، تو یه بازی که خلاصه شده بود توی پرتاب های 3 امتیازی از دو تیم ، مغلوب صدرنشین شرق شد عجب بازیی بود خدایی )

بوستون 107 - فیلادلفیا 96

دیترویت 98 - دنور 88

هیوستن 117 - میلواکی 111

مینسوتا 90 - ممفیس 89

اوکلاهاما 113 - نیواورلینز 116

فینیکس 100 - یوتا 93

اسپرز 98 - میامی 85

7 فوریه :

نیواورلینز 72 - شیکاگو 107

واشنگتن 114 - بروکلین 77

نیویورک 92 - گلدن استیت 106

فیلادلفیا 89 - شارلوت 81

دالاس 111 - پورتلند 101
    ( چه بازیی کرد درک نوویتسکی ! چه سه امتیازیی انداخت آخرای بازی و چه گندی زد لیلارد تو یه دقیقه آخر بازی و 3 تا پرتاب ناموفق داشت با باعث بشه دالاس به طرز باورنکردنیی به بازی برگرده و بازی رو مساوی کنه و تو اوورتایم بترکونه پورتلند رو )

میلواکی 96 - بوستون 93

یوتا 102 - ساکرامنتو 90

8 فوریه

اوه اوه چه بازیی بود بازی اسپرز - تورنتو کل بازی برابر بودن دو تیم یعنی اگه یه تیمم وا میداد تیم مقابل بیشتر از 8 امتیاز جلو نمی افتاد ! چقد دانکن و جینوبیلی و پارکر رو بلاک کردن فوروارد ها و سنتر های تورنتو از جمله ولنچوناس و پدرسون
    و در نهایت بردیم مدافع عنوان قهرمانی رو

تورنتو 87 - اسپرز 82

اوکلاهاما 131 - کلیپرز 108

کلیولند 120 - لیکرز 105

ممفیس 94 - آتلانتا 88
    ( چه کرد ممفیس جلو تیمی مثه آتلانتا یه دفعه قاطی میکننا اصلاً هیشکی باورش نمیشد )

شارلوت 102 - ایندیانا 103

دیترویت 101 - مینسوتا 112

اورلاندو 97 - شیکاگو 98

هیوستن 98 - پورتلند 109

ساکرامنتو 85 - فینیکس 83

ایندیانا 93 - اسپرز 95
    ( هزارمین برد گرگ پاپوویچ با اسپرز )

فیلادلفیا 84 - گلدن استیت 89

واشنگتن 96 - اورلاندو 80

میامی 109 - نیویورک 95

میلواکی 103 - بروکلین 97

مینسوتا 105 - آتلانتا 117

نیواورلینز 96 - یوتا 100

دالاس 98 - کلیپرز 115

دنور 114 - اوکلاهاما 124
    ( با بازگشت KD اوکلاهاما کاملاً متحول شده )

" Party Next Door "

20. 5 کاربر از پست مفید OVO سپاس کرده اند .

صفحه 10 از 14 نخستنخست ... 67891011121314 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)