نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: ▌ • No Fair Play •▌

اعصاب

LazioLazioLazioLazio
    سپاس ها
    6,722
    سپاس شده 2,644 در 454 پست

پیش فرض ▌ • No Fair Play •▌

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

تو این تاپیک از بازیکنایی یاد میشه که تو ذاتشون خشونت هست و یا جنگندگی، یا بازیکنایی که ذاتشون کثیفه !
    برای متعصبا و جنگنده ها / وحشی ها و بی کله ها / همچنین استقبال میشه از کثافت ها !
    میشه از حادثه ها و خاطره های این سبکی یاد کنید اینجا

"و همچنین اینجا یادی میشه از خشونت میون تماشاگرا"

------------------------
    _ با چندتا عکس یکی از اسطوره های این عرصه شروع میکنم
    سلطان بی کله ها، "آقااام" وینی جونز
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    _ وینی کار رو به جایی رسوند که بهش گفتن، بیا برو تو سینما تفنگ بگیر دستت و جات اینجا نیست
    _ ولزی دوست داشتنی

............................................
    البته برای من تو رده اول نیستش وینی جونز تو بازیکن های این سبکی
    از آواتارم معلومه که کی اوله، به زودی از تمامی محبوبام تو این عرصه رونمایی میکنم
    شما هم بیاید و بگید ...
    بازیکن بی کله محبوبتون ؟ چرا ؟
    تعریفتون از جنگندگی یا خشونت ؟ یا بازیکنایی که ذاتشون خرابه ؟
    طرفدار کدوم دسته هستید ؟ چرا ؟
    تعصب ِ اینجور بازیکنا رو چیجوری می بینید ؟
    خاطره های خوبتون از صحنه هایی که با ذات فوتبال در تضاده ؟
    یا خاطره های خوبتون از جنگندگی و تعصب یه بازیکن ؟
    از خشونت میون تماشاگرا و سکوها و استادیوم و بیرون استادیوم چی به یاد دارید ؟ با کدومش بیشتر حال کردید ؟
    خلاصه که بیایید یادی کنیم از دنیای خشونت و تعصب ...

_ شاید الان شایدم فردا یه بازیکن رو معرفی کردم براتون و استارت رو زدم .

----------------
    merci T T
    ویرایش توسط A.C.A.B : 9th December, 2014 در ساعت 09:03 PM

2. 13 کاربر از پست مفید A.C.A.B سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

MilanMilanMilanMilan
    مربی محبوب
    Don Fabio Capello
    بازیکن محبوب
    Great Paolo Maldini
    تیم محبوب
    Milan
    سپاس ها
    25,069
    سپاس شده 28,477 در 5,169 پست
    کشور من
    Germany

آقام گتوزو

البته رینو وحشی نبود،متعصب و جنگنده بود و از حقشم کوتاه نمیومد

حتی جلوی بازیکنایی که اینقد ازش گنده تر هم بودن وایمیساد

اینم همون بازی با تاتنهام که همین حرکتش برای من درد باختن رو از بین برد

4. 12 کاربر از پست مفید Hamed سپاس کرده اند .

کمک مربی

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    سپاس ها
    24,560
    سپاس شده 22,288 در 2,767 پست
    کشور من
    Iran

به به به این تاپیک

حمایت می کنیم شدیدا و عمیقا از تیم ها/بازیکن ها/مربیان و هوادارانی که جز تیم و تعصب به تیمشان چیزی نمی شناسند
    خون در برابر خون،مشت در برابر مشت

6. 10 کاربر از پست مفید NuMbEr OnE سپاس کرده اند .

اعصاب

LazioLazioLazioLazio
    سپاس ها
    6,722
    سپاس شده 2,644 در 454 پست

منظورم از خاطره خوب همین بود حامد، خاطره ای که کاملا باعث فراموشی برد و باخت و فوتبال بشه ! اندازه یه قهرمانی و 10تا گل بهت بچسبه، همیشه ازش یاد بشه
    برای من زیاده ...
    مثلا یکیش این صحنه :: تهدید پائولو دی کانیو به شکستن پای بازیکن حریف، یعنی یه حالی میکنم وقتی میبینم با دست نشون میده پاتو از وسط نصف میکنم ! :-)) (بازیکن حریف پسر فرگوسن ِ) و آخر بازی که یه تنه کل بازیکنای حریف رو فراری میده، طرف داره راهش رو میره میاد میزنه پس کلش، اصلا انگار نه انگار بردن تمام ترسشون از دی کانیوس
    | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]|« این یکیش
    از بعدی ها هم رونمایی میکنم به زودی

یا بعضی صحنه ها هستن بهت میچسبن ولی درد باخت انقدر زیاده که اصلا نمیشه از اون بازی و صحنه یاد کرد ( زیدان و ماتراتزی و ... فینال 2006 برای من )

------------
    به به به این تاپیک

حمایت می کنیم شدیدا و عمیقا از تیم ها/بازیکن ها/مربیان و هوادارانی که جز تیم و تعصب به تیمشان چیزی نمی شناسند
    خون در برابر خون،مشت در برابر مشت
    خوشحال میشم از حمایت های اینگونه

احزنت، البته من میگم مشت و خون رو بریز، منتظر مشت حریف نباش یعنی، مشت اول و این حرفا ...
    به قول یه عزیزی بازی رو باختیم اشکال نداره ولی اخلاق رو هم در کنارش ببازیم :-)))

----------------
    merci T T
    ویرایش توسط A.C.A.B : 10th December, 2014 در ساعت 08:31 PM

8. 9 کاربر از پست مفید A.C.A.B سپاس کرده اند .

سرمربی

EsteghlalRealMadridChelsea
    مربی محبوب
    Mourinho
    بازیکن محبوب
    Iker,Frank,Cesc
    تیم محبوب
    España
    سپاس ها
    22,434
    سپاس شده 20,085 در 2,815 پست

من میخوام از یه خشونت خیلی خنده دار که اخیرا اتفاق افتاد و من خیلی خندیدم بابتش یاد کنم بله جناب آقای سوارز و حماسه جام جهانی 2014
    که البته در کارنامه درخشانش یه بارم دست ایوانوویچ رو گاز گرفته

ربطی به این قضیه نداره، ولی واسه اینکه رضا خیلی خوشش میاد لازم میدونم بگم که ایشون یه مدت هم محروم بودن به خاطر اینکه چند بار اورا رو "کاکاسیاه" خطاب کرده بود

----
    و البته یکی از بهترین صحنه هایی که حالمو خوب کرد، ضربه سر حماسی آقای زیدان بود...
    با اینکه توی اون بازی طرفدار ایتالیا بودم (صرفا به خاطر اینکه فرانسه تیم مقابلشون بود )، ولی خیلی لذت بردم از این صحنه

----
    پس از ویرایش: این یکی واسه خوشایند نیلو هستش خشن ترین فوتبالیست زن دنیا ‌ همون که توی اف بی روی ویدیوش منشنم کردی
    الیزابت لمبرت، آمریکایی و عضو تیم نیو مکزیکوست.

----
    به زودی با نمونه های خشونت از بازیکنان تیمهای محبوبم برمیگردم مرسی رضا بابت تاپیک

آهان در ضمن من عاشق خشونت و تعصب هستم، یعنی خشونت برای تعصب! نه اینکه طرف کلا آدم بی کله ای باشه
    Never allow a friend to cry alone
    ویرایش توسط BlUe HeArT : 10th December, 2014 در ساعت 10:14 PM

10. 10 کاربر از پست مفید BlUe HeArT سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,273
    سپاس شده 50,178 در 8,128 پست
    کشور من
    Iran

عاقا عاقا مرد حساب آیا این کار خوبیست؟؟؟ آیا ترویج خشونت کار خوبیست؟ آیا درگیری و دعوا کار خوبیست؟
    روی لینک زیر کلیک کنید:

12. 8 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

کمک مربی

سپاس ها
    24,560
    کشور من
    Iran

وقتی سه ساعت می نویسی و درست لحظه ای که ارسال می کنی نتت تموم میشه و باید دوباره تمدید کنی و دوباره کلی بنویسی همین حالت فوق الذکر اتفاق میفته...وحشی

-خیلی خوبن این بازیکنا که واسه لباس تنشون انقدر حرمت و ارزش قائلن که پای تیمشون وسط میاد مغزشون رد میده و جز خون و رنگ پیرهنشون چیزی نمی بینن

-خاطره های این مدلی من مربوط میشه به فوتبال داخلی که دوس ندارم بیان کنم

-سعی می کنم به زودی چند عکس باحال و مناسب این تاپیک رو به معرض نمایش بذارم،عالین یعنی

-گتوزو به نظرم بیشتر جنگنده بود تا وحشی،موردای وحشیگری کمتر داشت ولی کلا خیلی دوس داشتم تعصب و نوع بازیشو،سمبل غیرت بود

-دقیقا همینی که رضا و حامد گفتن واسه منم هست،وقتی می بینی بازیکن از باخت تیمت انقدر بهم ریخته که دیگه هیچی نمیفهمه آروم میشی و درد باخت برات کمتر میشه،اونوقت می تونی باخت رو جزئی از فوتبال بپذیری و باهاش کنار بیای ولی وقتی می بینی طرف یه خوکه در لباس آدم اونوقته که&^%$#

-اون بازی رو منم طرف ایتالیا بودم اما با ضربه سر زیدان بسی کیف کردم،کله و کف گرگی خیلی باحاله البته بعدها که قضیه رو فهمیدم بیشترم لذت بردم اما اون ماجرا هم یه سرش زیدانِ آروم بود که اونطوری شد وگرنه اگه اون اتفاق یه سرش ارباب دی کانیو بود اونوقت مرگ یه بازیکن مشهور در زمین فوتبال رقم می خورد و به تاریخ می پیوست

-رضا اون عزیز خیلی عزیزه این جمله و جمله های دیگه ش کلا مختص به خودشه و من خیلی کیف می کنم

-سوارز و خیلی خوشم میاد ولی به نظر یه دوست عزیزی گاز گرفتن یه کم بچگانه و لوسه،بهتره از شیوه های دیگه ای استفاده کنه

-مرد شل و ول،مردی که خشونت نداره،مردی که مامانم ایناست،مرد لوس،مرد سوسول= بازیکن باید واسه تیمش خون بده و خون بریزه

-رد پای بلوز آبی دیده میشه

14. 9 کاربر از پست مفید NuMbEr OnE سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن

LiverpoolEsteghlalDortmundNEC
    مربی محبوب
    کلوپ : )
    بازیکن محبوب
    استیوی-جهانبخش-نکونام-دژآگه
    تیم محبوب
    رم و اوساسونا و تیم لژیونرا
    سپاس ها
    12,787
    سپاس شده 1,918 در 460 پست
    کشور من
    Iran

من به عنوان لیورپولی فقط میتونم از سوارز نام برم. انواع و اقسام گاز ها و حرف ها رو شاهد بودم ازش ولی تعصب نیست مث گاتوزو چون گاز بگیری بی فرهنگیه دیگه تازه محروم هم شد و تیم ضرر کرد.ادم بی کله هم میخواد باشه و تعصب نشون بده باید تیمش نیرو بگیره از حرکتش مث گاتوزو. ولی از اونا که فیرپلی رو رعایت نمیکنن میتونم به پپه و بوسکتس رو بگم و دیگو کاستا.

16. 10 کاربر از پست مفید Stevie G سپاس کرده اند .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    40,951
    سپاس شده 41,580 در 7,565 پست
    کشور من
    Italy

هستی خب چرا دوباره نوشتی؟ عایا به مجهز بودن انجمن ایمان نداری؟ عایا فکر میکنی مدیرا تو این انجمن کاری نمیکنن؟

وقتی داری مینویسی اگه دقت کنی یه نوشته زرد میاد میگه اتو سیو . بطور خودکار نوشته ها هر 30 ثانیه سیو میشه و اگه برق رفت یا هر مشکل دیگه ای و یا اصلا نتونی ارسال کنی و بری 3روز بعد بیای دوباره میتونی نوشتت رو برگردنی . وقتی دوباره اون تایپیک رو باز کنی پایین اون کادر تنظیمات نوشته برگرداندن محتوای سیو شده و اونو میزدی تمام نوشته هات بر میگشت

میشه از الی کان گذشت؟

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

18. 9 کاربر از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده اند .

کمک مربی

سپاس ها
    24,560
    کشور من
    Iran

-خود کلمه"بی فرهنگی" تو فوتبال سوسول بازیه به خانواده و نوامیس هم کار نداشته باشن همو به قصد کشت بزنن تا ببرن،جمله ای که به شدت موافق و طرفدارشم"بمیر اما ببر"

-صاحب دفعه اول نوشتم،من به حواشی و اطراف دقت نمی کنم و کاری به امکانات ندارم کلا،به شیوه 5-6 سال پیش کار می کنم بعد دفعه بعدی یه چیز زرد توجهمو جلب کرد دیدم ئه اونه تشکر فراوان

-کان بی نهایت این بشر رو دوست داشتم،دارم و خواهم داشت...یه باغیرت واقعی،یه متعصب،شدیدا لیاقت لباسی که تنش بود رو داشت

-این شما و این با غیرت های دوست داشتنی من

-از حضرات هیرو و راموس هم می تونم نام ببرم برای با غیرت های دوست داشتنیم

20. 7 کاربر از پست مفید NuMbEr OnE سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.