نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با حضور زنان در استادیوم ها و سالن های ورزشی موافقید؟

رأی دهندگان
32. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله موافقم

25 78.13%
  • خیر مخالفم

7 21.88%
صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 44 , از مجموع 44

موضوع: با حضور زنان در استادیوم ها و سالن های ورزشی موافقید؟

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,578 در 942 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud 99 نمایش پست ها
    مهرداد جان یه سوال ما این راه رفتیم یعنی سوال از افکار عمومی در مورد ورود بانوان به ورزشگاه و همیشه افکار عمومی موافق بودن ایا بعد این همه نظر سنجی بهتر نیست یه حرکت جدید انجام بشه برا اینکار به جای نظر سنجی مثلا همین کمپین ها و گروه ها و سازمان های مدافع حقوق زنان بهتر نیست خیلی متمداننه مثلا در کنار وزارت ورزش حضور پیدا کنن و خواسته رو از مسئولین داشته باشن ایا این تاثیزش از یه کار تکراری و بی نتیجه بهتر نیست؟
    ngo ها کاملا کنترل شده هستن و این سازمانها و افرادی که میگی اگه کاملا قانونی و رسمی هم باشن، اونایی که باید بهشون بها بدن پشیزی براش ارزش قائل نیستن. همین من و تویی که میگیم این سوال کاملا غلطه اولین ضربه مهلک رو به پیکر این سازمانها و افراد میزنیم.سازمانی که میاد مدافع حقوق کسانی بشه که برای اون سازمان و اون حق ارزشی قائل نیستن سرنوشتش کاملا مشخصه. نیاز به دو دوتا چهار تا هم نداره. پس اولین و پایه ای ترین قدم اینه که جامعه شناسی صورت بگیره. هیچ اقدام اجتماعی و حتی سیاسی کلانی بدون شناخت خوب از جامعه هدف به سرنوشت مطلوب نمی انجامه.

2. 2 کاربر از پست مفید F.Hierro سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

InterPerspolisArsenalBocaJuniors
    سپاس ها
    13
    سپاس شده 79 در 38 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam نمایش پست ها
    امیدوارم حرفتو جدی نگفته باشی!
    سلام
    اتفاقا" جدی گفتم
    نکته اول:
    اگه قرار هستش خانمها بیان استادیوم فوتبال ببینن چرا آقایون فوتبال بانوان رو از نزدیک نبینن؟!!
    نکته دوم:
    حضور بانوان (مخصوصا" اون بانوانی که آرایش میکنن با مانتوهای کوتاه وچسیناک) تاثیر منفی در عملکرد بازیکنان داره
    مثلا" تو استادیوم آزادی بانوان بازیکنی رو تشویق کنند اون بنده خدا دیگه تمرکز نداره بازی کنه حواسش میره پیش اون حوری های بهشتی
    نکته سوم:
    من مخالف حضور زنان در جامعه نیستم .. ولی الان 70 درصد دانشجوها خانم هستن یا تو آگهی های استخدام بیشتر جاها زن استخدام میکنن
    یک خانمی رو نشون میدن راننده تریلی / یک خانم دیگه مکانیکی داره / و ...

زن ومرد هر کدام وظایف مشخص دارند که متاسفانه در جامعه ما به این مسئاله توجه نمیشه

من نمیگم زن در آشپزخانه باشد زن ومرد هر دو باید در جامعه حضور داشته یاشند ولی در کارهایی که به اونها مربوط نمیشه دخالت نکنن

خداحافظ

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,165
    سپاس شده 50,157 در 8,122 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط نراتزوری نمایش پست ها
    سلام
    اتفاقا" جدی گفتم
    نکته اول:
    اگه قرار هستش خانمها بیان استادیوم فوتبال ببینن چرا آقایون فوتبال بانوان رو از نزدیک نبینن؟!!
    نکته دوم:
    حضور بانوان (مخصوصا" اون بانوانی که آرایش میکنن با مانتوهای کوتاه وچسیناک) تاثیر منفی در عملکرد بازیکنان داره
    مثلا" تو استادیوم آزادی بانوان بازیکنی رو تشویق کنند اون بنده خدا دیگه تمرکز نداره بازی کنه حواسش میره پیش اون حوری های بهشتی
    نکته سوم:
    من مخالف حضور زنان در جامعه نیستم .. ولی الان 70 درصد دانشجوها خانم هستن یا تو آگهی های استخدام بیشتر جاها زن استخدام میکنن

زن ومرد هر کدام وظایف مشخص دارند که متاسفانه در جامعه ما به این مسئاله توجه نمیشه

من نمیگم زن در آشپزخانه باشد زن ومرد هر دو باید در جامعه حضور داشته یاشند ولی در کارهایی که به اونها مربوط نمیشه دخالت نکنن

خداحافظ
    دوست عزیز اول اینکه آقایون هم برن فوتبال بانوان ببینن. هیچ مخالفتی با این موضوع ندارم!
    همین الان بارها کفاشیان و... سر بازی های تیم ملی بانوان در فوتسال و فوتبالش میرن.
    به نظر من بقیه رو هم باید آزاد بذارن برن.

دوم دیگه اون دوران گذشته که یک بازیکن فوتبال تو لیگ برتر حواسش بره پیش اون دخترا که تشویقش میکنن!
    همین الان هر کدوم پیج تو اینستا و... دارن و هزاران دختر بهشون پیام میدن و خودشونم بهترین دوست دخترهارو دارن... .
    سوای اونا یک چیزی دیگه عادی بشه دیگه اونقدر هیجان و جذابیت نداره! دیگه هر بازی یک بازیکن تشویق بشه دیگه براش تکراری میشه!

سوم نگاه جنسیتی در همه ی دنیا منسوخ شده و اگر همه رو به چشم یک انسان ببینیم متوجه میشیم که هر کاری به هرکسی مربوطه!
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    Fabio Capello
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    697
    سپاس شده 3,578 در 942 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط نراتزوری نمایش پست ها
    سلام
    اتفاقا" جدی گفتم
    نکته اول:
    نکته دوم:
    نکته سوم:

خداحافظ
    چرا فکر میکنیم اروپایی ها و مکلا مردم بقیه نقاط دنیا هرگز رنگ هیچ چیزی رو ندیدن؟! این توهم خود برتربینی،تا کجا میخواد ادامه داشته باشه؟ خیلی از جاهای دنیا الآن قاضی زن داریم! مسئله جنسیت که ما اونو تبدیل به معضل خیلی بزرگی واسه خودمون کردیم سالهای ساله در کشورهای پیشرفته حل شده! این پارادایم های تارعنکبوت زده ی ذهنی رو بریزیم دور

6. کاربر روبرو از پست مفید F.Hierro سپاس کرده است .

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 6