صفحه 3 از 62 نخستنخست 123456713233353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 613

موضوع: مافیا دور بیست و سوم - بازگشت اسطوره ها

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    3
    سپاس شده 0 در 0 پست
    کشور من
    Cuba

من تو ترکم این انگارو نچسبونین به من! حالا تفریحی شاید ...
    سیگار کوبایی دارم نخی ام میفروشم میفروشم رو بُلد شده بخونید دکه خیریه نیستم که!

فرقه هست!شایدم نیست!
    شاید...

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    71
    سپاس شده 32 در 14 پست

تونی چرا میگی شاید فرقه نباشه !؟

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    42
    سپاس شده 16 در 7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Don Vito Corleone نمایش پست ها
    مگه من خلافکارم که روحیه لطیف نداشته باشم؟

میدونم فرقه رو گذاشته تو گروههای فرعی منظورم اینه گفته که فرقه رو حذف میکنه .
    دون شکسته نفسی میکنی ما همه شاگردتیم!

درسته دیگه گذاشته تو گروه های فرعی بعد داره میگه به غیر از فرقه بقیه ممکنه باشن یا نباشن. اگه نمیخواست فرقه رو بذاره که اصن تو لیست نمیاوردش!

نقل قول نوشته اصلی توسط Toni Mont@na نمایش پست ها
    فرقه هست!شایدم نیست!
    شاید...
    دستت درد نکنه همین اول کار یه گره بزرگ از بازی رو واسمون باز کردی! تا آخر بازی اینطوری نباشی صلوات!!!

حالا یه نخ سیگار کوبایی روشن کن آفی بریم!

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    28
    سپاس شده 9 در 5 پست

آخه موضوع به این تابلویی بحث کردن داره؟ وقتی خود گاد گفته به غیر از فرقه بقیه نقشا ممکنه باشن یا نه, یعنی فرقه حتما هست... اگه قرار بود قطعا نباشه که اصلا نمینوشت نقششو.

کیا میخوان بگن فرقه نداریم؟

بازیکن تیمهای پایه

CelticCeltic
    سپاس ها
    12
    سپاس شده 7 در 2 پست
    کشور من
    Ireland

جدا بعضی از بچه ها متوجه پست خدا نشدن ؟اینکه تابلو که فرقه داریم.خوبه فارسی نوشته.

5 نفر هنوز نیومدن!
    Noodles
    Bill
    J0k3r
    Tyler Durden
    Cayote
    One of us had to die. With me, it tends to be the other guy

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    42
    سپاس شده 16 در 7 پست

من گفتم این دور دیگه احتمالا مدیرکش نداریم یا حداقل اگه باشه نقشش رو گاد میگه ولی با این وضعیت نصف بچه ها باید مدیرکش بشن! خب پست بدید دیگه!

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    8
    سپاس شده 11 در 3 پست

الآن چرا گیر دادین که کی اومده کی نیومده جدی ؟ خودتون چه بحث مفیدی کردین ؟ اینکه فرقه هست یا نه ؟ خب فرقه که معلومه هست
    اما خب چیزی که برای من جلب توجه میکنه داستان هست :

تامی آنجلو جلو اومد تا صحبتاشو شروع کنه که در همین لحظه برق رفت! صدای شلیک گلوله و عجیب تر از اون یه بوی عجیب که برای جمع های مافیایی که به بوی الکل و سیگار عادت داشتند غریبه بود!!! و همچنین یه نور سبز شدید!!!

همونطور که میدونید با اینکه خدا گفته داستان ارتباطی به بازی نداره مگر پاراگراف آخر ، اما شاید مثل خدای دور قبل اشتباهی صورت بگیره یوخ . با این فرض اگه به این خط داستان نگاه کنیم ، میدونیم که فرقه حتما هست و از قدیم علامت فرقه توی داستان خداها همین نور بوده ( فکر میکنم نور سبز هم بوده یا قرمز همیشه ) . اما این بوی بد علامت چیه ؟
    یعنی این احتمال وجود داره که همزمان زامبی هم داشته باشیم ؟
    خیلی بعیده و کلا مایل به غیر ممکنه ، اما این اشاره خدا به بوی بد اونهم بعد از اشاره به نور که اکثر اوقات علامت فرقست بیشترین چیزی بود که توی این سه صفحه برام عجیب اومد !

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    42
    سپاس شده 16 در 7 پست

نودلز وقتی کسی نیست توقع داری با خودم بحث کنم!‌ باید حداقل چند نفر فعال باشن تا بشه بحث کرد تنهایی که نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Noodles نمایش پست ها
    همونطور که میدونید با اینکه خدا گفته داستان ارتباطی به بازی نداره مگر پاراگراف آخر ، اما شاید مثل خدای دور قبل اشتباهی صورت بگیره یوخ . با این فرض اگه به این خط داستان نگاه کنیم ، میدونیم که فرقه حتما هست و از قدیم علامت فرقه توی داستان خداها همین نور بوده ( فکر میکنم نور سبز هم بوده یا قرمز همیشه ) . اما این بوی بد علامت چیه ؟
    یعنی این احتمال وجود داره که همزمان زامبی هم داشته باشیم ؟
    خیلی بعیده و کلا مایل به غیر ممکنه ، اما این اشاره خدا به بوی بد اونهم بعد از اشاره به نور که اکثر اوقات علامت فرقست بیشترین چیزی بود که توی این سه صفحه برام عجیب اومد !
    زامبی ممکنه داشته باشیم ممکنه نداشته باشیم ولی فرقه رو خود خدا گفته تو بازی هست.

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    71
    سپاس شده 32 در 14 پست

خوب بیاین اول احتمالات رو بررسی کنیم فرقه که قطعا هستش هم تو داستان مشخصه هم خدا با اون جملش میگه مافیا هم که هستش چون فرقه آدم بیگناه رو جذب بکنه نمیمیره که ! پس مافیا رو زده آممما نکته جالب اینجاست خدا تو قوانینش میگه بخلاف گذشته ها که فرقه اگه مافیا رو جذب میکرد مافیا میمرد اینبار فرقه میمیره !؟ که من نمیفهمم دقیقا چی میشه الان احتمالا خود خدا هم نفهمیده میمونه نقشای فرعی که من احتمال میدم بغیر از جادوگر که همون فرقه هستش دیگه زامبی و شغال خدا نمیزاره بخاطر اینکه تعادل بازی بهم نخوره البته از این خدای گوشکوب بعید نیست ولی اگه جادوگر داشته باشیم که داریم چون خود خدا گفته و نمیتونه بزنه زیرش تکلیف اون یارو مرده هه که با نوز فرقه مرده چ میشه !؟ یعنی خود جادوگر بوده که تو داستان قبل از شروع بازی یه مافیا رو زده بعدش خودش مرده !؟ گرفتی مارو خدایا .

جادوگر :
    -رئیس تیم فرقه است و فقط او قابلیت جذب اعضا را دارا می باشد.
    -اگر هدف او از اعضای مافیا باشد خود او کشته خواهد شد.
    -اعضای جذب شده قدرت خود را از دست خواهند داد.
    -قابلیت جذب گروههای جانبی را دارا نمی باشد.

بازیکن تیمهای پایه

CelticCeltic
    سپاس ها
    12
    سپاس شده 7 در 2 پست
    کشور من
    Ireland

اگر نیان بچه ها بازی خراب میشه.7 نفره که نمیشه بازی کرد
    نودل نکته خوبی رو پیدا کردی.بویی که ما عادت نداریم احتمالا مربوط به زامبی هست چون تا حالا زامبی نداشتیم.ولی اگر فرقه و زامبی با هم باشه خیلی سخت میشه بازی.با 11 نفر بالانس خوبی در نمیاد!فکر کنم از روز دوم تعداد بیگناها از گناهکارها کمتر بشه!
    خوب بیاین اول احتمالات رو بررسی کنیم فرقه که قطعا هستش هم تو داستان مشخصه هم خدا با اون جملش میگه مافیا هم که هستش چون فرقه آدم بیگناه رو جذب بکنه نمیمیره که ! پس مافیا رو زده آممما نکته جالب اینجاست خدا تو قوانینش میگه بخلاف گذشته ها که فرقه اگه مافیا رو جذب میکرد مافیا میمرد اینبار فرقه میمیره !؟ که من نمیفهمم دقیقا چی میشه الان احتمالا خود خدا هم نفهمیده میمونه نقشای فرعی که من احتمال میدم بغیر از جادوگر که همون فرقه هستش دیگه زامبی و شغال خدا نمیزاره بخاطر اینکه تعادل بازی بهم نخوره البته از این خدای گوشکوب بعید نیست ولی اگه جادوگر داشته باشیم که داریم چون خود خدا گفته و نمیتونه بزنه زیرش تکلیف اون یارو مرده هه که با نوز فرقه مرده چ میشه !؟ یعنی خود جادوگر بوده که تو داستان قبل از شروع بازی یه مافیا رو زده بعدش خودش مرده !؟ گرفتی مارو خدایا .
    دقت کنی اول صدای گلوله اومده و بعد دون آنجلو مرده!یعنی مافیا بوده که دون رو به شهادت رسونده.نور بعدش اومده.
    تامی آنجلو جلو اومد تا صحبتاشو شروع کنه که در همین لحظه برق رفت! صدای شلیک گلوله و عجیب تر از اون یه بوی عجیب که برای جمع های مافیایی که به بوی الکل و سیگار عادت داشتند غریبه بود!!! و همچنین یه نور سبز شدید!!!
    چند لحظه بعد که برق اومد همه با جسد بی جان تامی آنجلو مواجه شدند که با یک گلوله توی قلبش روی زمین افتاده بود.
    One of us had to die. With me, it tends to be the other guy

صفحه 3 از 62 نخستنخست 123456713233353 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.