صفحه 1 از 8 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 80

موضوع: ||| :::::::. جــایــگــاه 36 .::::::: |||

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    10
    بازیکن محبوب
    10
    تیم محبوب
    10
    سپاس ها
    9
    سپاس شده 28,199 در 7,750 پست

پیش فرض ||| :::::::. جــایــگــاه 36 .::::::: |||

مکانی برای تحکیم دوستی های بروبچ سرخ!

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بهترین بازیکن تاریخ
    ★★★

بارسلئونا؟barceLEOna
    تیم کامل قهرمان اروپا در خانه با گلهای آفساید 2-3 ذخیره های سیتی

2. 4 کاربر از پست مفید Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,368
    سپاس شده 50,189 در 8,131 پست
    کشور من
    Iran

بچه ها تاپیک جدید رو تبریک میگم.
    خوشحالم پس از کش و قوص های فراوان بالاخره تاپیک رو زدین! مغز مارو داغون کردید!
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 4 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

BarcelonaBarcelonaBarcelonaBarcelona
    سپاس ها
    8,179
    سپاس شده 12,264 در 1,718 پست

سلام منم تبریک میگم جلد جدید رو.لازم میدونم مراتبِ انزجار خودم رو از زننده تاپیک اعلام کنم همین اولِ کاری!
    گفتم سنگام رو وا بکنم! این ^^^ دوستمونم که الان نیشش تا بنا گوش بازه از این قائده چیز (جای چیز همون کلمه رو بخونید که الان یادم نیست) نیست

نازنین تاپیکم

6. 4 کاربر از پست مفید VICTOR سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    10
    بازیکن محبوب
    10
    تیم محبوب
    10
    سپاس ها
    9

میثم "قوس" درسته! ضمن اینکه مجدد از طرف کسرا ازت عذرخواهی میکنم.

کسرا "مستثنی" جای چیز باید میذاشتی.
    مرد حسابی سه تا پست هم تو اون تایپک داده بودیم پوکید ، تاپیک رو هم که گفتیم بزن نزدی ، دیگه قِر اومدنت چیه!؟

شکلک اسنایپر رو خوب اومدی ، عاشق sniper اَم! یعنی آرزو دارم یکی از اینا بهم بدن برم بالای برج میداد ، شکار انسان! 90 درصد بازیهای کامپیوتری که داشتم و انجام دادم همه این شکلی بوده.لذتی که تو بازی مثلاً پانیشِر بود تو هیچ چیز دیگه ای نبود!

آقا کسی اهل بازی و اینن حرفا بوده؟وحید چی بیشتر بازی میکردی؟!کسرا و میثم؟!

پ ن:عنوان تاپیم رمز آلود هست و همینجا قول میدم در آینده راز بزرگی رو درباره رابطه خودم و وحید همین تاپیک فاش کنم.

بهترین بازیکن تاریخ
    ★★★

بارسلئونا؟barceLEOna

8. 4 کاربر از پست مفید Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,499
    سپاس شده 31,595 در 4,229 پست
    کشور من
    Italy

اول از همه منم مراتب انزجارم رو از خود تایپیک اعلام می کنم و ایضا داوود خان و کسری جونیش!!؟
    آخه مرد حساب، ما رو مچل گیر آوردین!؟ اول برین با هم توافق کنین که تایپیک بزنه و بعد بیان بزنین!؟
    رفتین دو تا تایپیک زدین و خلاصه هم میثم رو تو مخمصه قرار دادین و نابودش کردین و هم ما رو مچل که یه پستم گذاشتیم تو تایپیک جعلی داوود!؟

خوبه تحریم کنم این تایپیک رو!؟

داوود من تو کامپیوتر، فقط فوتبال ( چه پی اس و چه فیفا! ) بازی کردم و اهل بازی دیگه ای نیستم و خیلی تحربشون نکردم؛ چون فقط فوتباله که همیشه جذابیت خودش رو داره و تکراری نمیشه!

پ.ن.: از همین تریبون هر گونه رابطه ی خودم با داوود رو از بیخ و بن تکذیب می کنم!

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

10. 4 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

سپاس ها
    8,179

اهم اهم...

من اولین بازی با پی سی ِ خودم که انجام دادم بازی ِ کانتر بود! یادش بخیر دوازده سال پیش بود فکر کنم!شایدم بیشتر.
    به خاطر همین شدیدا" بازی ِ محبوبه من بود و هست! الانم بازی میکنم پاش بیوفته! اتفاقا" میخوام آمارش رو بگیرم ببینم جدید مدید اومده یا نه!

بازی های درایور و خیلی زیاد نید فور اسپید! جدیدا" هم که درایور سانفرانسیسکو رو تموم کردم که به یه هفته نکشیده بود الکی الکی دستم خورد به نیو گیم
    و رفت داخل بازی و سیوُ پاک شدن سیو ِ قبلی و ...

نزدیک به چندین سال پیش روی آوردم به بازی محبوبِ pes و به شدت دونبال میکردم هر سال. اما الان نزدیک به سه ساله که به شدت مبتلا شدم به بازی ِ محبوب تره فیفا
    الان تنها بازی ایی که روی پی سی دارم همینه! فیفا 14 با تمومِ پچ هاش! پچ جدید هم که 3 آل این وان بود! البته یه پچ دیگه هم اومده که آخرین ادیت پیراهنا داخلشه!

پس اگه بخوام اولویت بندی کنم بازی هایی که تا به حالا انجام دادم ( با پی سی) :

1- کانتر
    2- فیفا
    3- درایور سانفرانسیسکو

البته با پلی استیشن 1 و 2 هم بازیهای فوق العاده جذاب رزیدنت اویل 1 و 2 و 3 رو تموم کردم. ایضا" با پی سی 4 رو.
    اویل هم جزو بازیهای فوق العاده محبوبِ من بوده!

داوود بازی باحال جدید چیزی داریم؟ ترجیحا" سبکش جنگی باشه!
    به سیستم شاخ هم احتیاجی نداشته باشه فقط!

12. 4 کاربر از پست مفید VICTOR سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisMilanLiverpoolDortmund
    مربی محبوب
    استانکو كبير ، آري هان ، برانکو
    بازیکن محبوب
    KING KIA ، REUS
    تیم محبوب
    پرسپولیس تهران، خونه به خونه بابل
    سپاس ها
    6,621
    سپاس شده 12,348 در 1,892 پست
    کشور من
    Germany

اوه اوه. دو هفته نبودیمااااا. چه خونه تکونی شد
    از همین تریبون اعلام میکنم مرگ بر کسری و صاحب
    در مورد بازی هم از سال 1379 تا الان محبوب ترین بازی من IGI هست و خواهد بود. بالغ بر 20 بار بازی رو تموم کردم
    البته از pes 04 تا بحال pes هم میزنم

H.N 24

14. 4 کاربر از پست مفید KING KIA سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    10
    بازیکن محبوب
    10
    تیم محبوب
    10
    سپاس ها
    9

کسرا کانتر باز هستی!؟ من فقط میدونم این بازی رو اکثراً تو کلوپ ها بازی میکنن و مولتی پلیر هست ، بازی نوجوون هاست.

کسرا چند سالی میشه از فاز بازی جز pes اومدم بیروم تازه فوتبال هم دیگه بازی نمیکنم. امیر روزی دو تا بازی میخره آمارش بهتر از منه! من جدیداً بیشتر دمو میبینم ، یعنی اگر وقت داشتم وسال ها جوون تر از 42 سالگی بودم ی کنسول میخریدم و صبح تا شب فقط بازی های اکشن-ماجرائی-ترسناک بازی میکردم.

منم مث حامد از وقتی pes اومده فقط pes باز بودم.قبلش فیفا بازی میکردم اما خدائی pes ی چیز دیگست ، من موندم کسرا رو چه حسابی سراغ فیفا رفته!
    وحید هم فک کنم اهل pes هست تا فیفا.وارد جزئیات گیم پلی و گرافیک و اینا نمیشم دیگه در همین حد که عشخ است pes بسنده میکنم.

پ ن: وحید ی برنامه هست به اسم the moment of truth که چند سال پیش پخش میشد و دانلود کردم نمیدونم دیدی یا نه ، چیزی که میخوام بگم در حد اون مسابقات هست و مطمئناً دهان خودت هم از تعجب باز میمونه!

حالا که حرف این بارنامه شد ، باید بگم که اگر ندیدی دانلود کنید و ببینید در پس پرده ی زندگی افراد چیا میگذره! 50 تا سوال از قبل از نفر شرکت کننده میپرسن و دروغ سنج بهشون وصله و تو برنامه 21 رو گلچین میکنن و در حضور خانواده طرف ازش میپرسن و از 10 هزار دلار تا 500 هزار تا هم جایزش هست.

شخصی ترین سوالات ممکن توش پرسیده میشه و چه چیزائی که توش فاش نمیشه! مثلاً یکی از سوالات معمولیش اینه:

(طرف در حالیکه شوهرش و خانواده خودش حضور دارن در برنامه) : آیا تا به حال با مرد متاهلی در غیاب همسرت سسک داشتی؟! معمولا هم جواب مثبته! طرف بگه نه هم پول رو میبازه هم دروغش رو دروغ سنج لو میده ، بگه آره که آبروش رفته!

خلاصه موارد چشندش آور توش زیاده ، جوری که بعد از دیدنش آدم به همه چی حتی خودش هم شک میکنه ...

فصل اولش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]، پیشنهاد مخصوص سر آشپز به شما . . .

بهترین بازیکن تاریخ
    ★★★

بارسلئونا؟barceLEOna

16. 4 کاربر از پست مفید Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

سپاس ها
    8,179

داوود تا حالا مطمئنا" تجربه کردی تو یه هوای بارونی بندازی از جاده چالوسی جایی بری سمتِ شمال،حالت خیلی خوب باشه یه آهنگِ خاص هم از ضبطِ
    ماشینت پخش شه مثلا" ابی،داریوش،هایده یا هرچی ...

دیگه ول نمیکنی اون آهنگ رو! هرجا هم گوش بدی دوست داری برگردی به خاطرات اون روز و اصلا" آدم حالش خوب میشه!
    این کانتر هم برای من همچین حسی داره! مثالُ داشتی؟ خواستم جا بیوفته برات قشنگ چرا با این سن و سال کانتر بازی میکنم = )))

کدوم امیر؟ حاج امیرِ مورد نظر سریعا" خودشُ معرفی کنه

-----------------------

مقایسه فیفا آپدیت شده بانضمام نصبِ تمام پچ های شرکت مودینگ وای مقایسه ش با پی ایی اس مثلِ مقایسه خطوط هوایی ایران میمونه با آمریکا!
    فیفایی که میگم و نصب کن و پَچارو نصب کن بعد بشین بازی کن! نیازت از بازی چیز میشه! ارضاع مینویسن یا ارضا؟!

----------------------

حاجی این برنامه چنتا قسمتِ؟ باید همش رو دانلود کرد؟ حجما چجوریه؟ بهم ربط داره اپیزوداش یا نه؟
    جالب باید باشه! ^_^

18. 3 کاربر از پست مفید VICTOR سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,499
    سپاس شده 31,595 در 4,229 پست
    کشور من
    Italy

نقل قول نوشته اصلی توسط Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ نمایش پست ها
    وحید هم فک کنم اهل pes هست تا فیفا.وارد جزئیات گیم پلی و گرافیک و اینا نمیشم دیگه در همین حد که عشخ است pes بسنده میکنم.

داوود خان، بنده اولین بازی فوتبالی که رو سیستمم نصب کردم، فیفا 99 بود و خلاصه با فیفا کار رو شروع کردیم که رسیدیم به آغاز کار پی اس و دیگه اینو از همون نسخه ی اولش گرفتم و تا همین الان هم تمام نسخه های پی اس رو خریدم!

البته به آرمان های فیفا هم وفادار موندم و همیشه و هر سال و با اومدن نسخ جدید پی اس و فیفا، هر دوشون رو تو سیستم نصب می کنم!
    قبلا که جوون بودیم و هنوز زیر بار مشکلات زندگی کمر خم نکرده بودیم و یک مشت از موهام سفید نشده بود و خلاصه وقتم آزادتر بود، برای بازی انفرادی و حضور در مستر لیگ، فیفا رو انتخاب میکردم و برای بازی گروهی و خانوادگی و یا در حضور رفقا و به قول معروف کاپ چند نفره، از پی اس استفاده میکردم!

اما الان دیگه با توجه به ضیغ وقتم، صرفا وقتایی که داییم بیاد خونمون و یا خونه خالی باشه ( فکر بد نکنید؛ مگه من از اوناشم!؟ )و رفقام بیان خونمون، به همون پی اس روی می اوریم؛ خلاصه من هر دو تا نسخه رو دوست دارم و معتقدم هر کدوم جذابیت خودش رو داره!

البته نسخه ی 14 پی اس خداییش افتضاح بود و باعث شد من همون نسخه ی 13 رو آپدیت کنم و با همون کار رو ادامه بدیم!

حالا که بحث به اینجا کشید، یه سئوال از خودت و کسری که فیفا رو نصب کرده رو سیستمش؛ من این نسخه ی فیفا 2014 رو نتونستم نصب کنم و نفهمیدم مشکل ازدی وی دی بود و یا سیستم؛ البته سیستم که به لحاظ سخت افزاری اوکی هست و همه چیزش خوبه!

خواستم بدونم فیفا 2014 واقعا از اون حالت کارتونی و اون سبک بازیش دراومده و پیشرفت کرده یا نه!؟
    فیفا 2013 خداییش پیشرفت خوبی داشت، ولی هنوزم به نظر من با پی اس ( البته به جز نسخه ی 14 ) فاصله داره تو سبک فوتبالش!

پ ن: وحید ی برنامه هست به اسم the moment of truth که چند سال پیش پخش میشد و دانلود کردم نمیدونم دیدی یا نه ، چیزی که میخوام بگم در حد اون مسابقات هست و مطمئناً دهان خودت هم از تعجب باز میمونه!

حالا که حرف این بارنامه شد ، باید بگم که اگر ندیدی دانلود کنید و ببینید در پس پرده ی زندگی افراد چیا میگذره! 50 تا سوال از قبل از نفر شرکت کننده میپرسن و دروغ سنج بهشون وصله و تو برنامه 21 رو گلچین میکنن و در حضور خانواده طرف ازش میپرسن و از 10 هزار دلار تا 500 هزار تا هم جایزش هست.

شخصی ترین سوالات ممکن توش پرسیده میشه و چه چیزائی که توش فاش نمیشه! مثلاً یکی از سوالات معمولیش اینه:

(طرف در حالیکه شوهرش و خانواده خودش حضور دارن در برنامه) : آیا تا به حال با مرد متاهلی در غیاب همسرت سسک داشتی؟! معمولا هم جواب مثبته! طرف بگه نه هم پول رو میبازه هم دروغش رو دروغ سنج لو میده ، بگه آره که آبروش رفته!

خلاصه موارد چشندش آور توش زیاده ، جوری که بعد از دیدنش آدم به همه چی حتی خودش هم شک میکنه ...

فصل اولش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]، پیشنهاد مخصوص سر آشپز به شما . . .

داوود خان، شما به عنوان ریش سفید این مکان، به جای اینکه ما رو نصیحت کنی و به راه راست هدایتمون کنی، تحریکمون می کنی به دیدن این فیلمای بی تربیتی!؟
    میخوای منم از راه به در بشم و بشم مثل میثم که همه ی دخترای جهان حاضرن یک دست و یک پا نداشته باشند، ولی میثم به اونا یک نگاه کنه!

حسش نیست 200 مگ خرج اجنبی های بلاد کفر کنم؛ اونم برای این حرفای بی تربیتی!

خداییش، تو اونور آب، شرافت و نجابت و حجب و حیا دیگه ارزش و مفهوم خودش رو از دست داده و بعضا ادمیزاد کار رو به جایی رسونده که حیوون از ما شرافتش بیشتر میشه!
    یارو با سگش ازدواج می کنه؛ این دیگه کجاش فرهنگ و پیشرفته!؟
    آدمیزاد هر چقدر آزادتر باشه تو زمینه ی شهوت و . . .، به قول خودمونی، وحشی تر میشه و هرگز هم سیرمونی نداره!
    اگه همون راهی که خدا برامون مجاز کرده، رو طی میکردیم، بدون شک هم این میلمون رو کامل ارضا میکردیم و هم دنیا گلستان بود!

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

20. 3 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 13