صفحه 3 از 8 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 80

موضوع: ||| :::::::. جــایــگــاه 36 .::::::: |||

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    10
    بازیکن محبوب
    10
    تیم محبوب
    10
    سپاس ها
    9
    سپاس شده 29,521 در 8,211 پست

فعلاً دوران نقاهت رو پشت سر میذارم و چند روزی میشه شرایط بهتر شده.فعلا زیاد تو مود فوتبال و مباحثش نیستم وگرنه ارتش رو تلی از خاکستر میکردم بابت اتفاقات اخیر. فقط همین رو بگم درخشان لاش..خور وار اومد ، از مدت ها قبل تو جام جم بعد از بازیهای تیم همش میکوبید و میگفت من دربی رو 3-0 بردم و من فلانم و من من من و ...! (بحث کارشناسی!!!)

رزومه گادینگ شده هم ازش در نیار که ی دلال نون به نرخ روز خوری بیش نیست.مردک اینقدر شر و ور گفت تا لاش..خور وار تیم رو گرفت و پای کفتر باز رو میخواست به تیم باز کنه که نشده تا الان.اینم به رزومش اضافه کن فردا:

بگذریم ، دوران نقاهت سپری شه و حس و حال کلاً فوتبال و نت برگرده ، بیشتر در خدمت این موجودِ پرسپولیسی نما خواهم بود. کلاً حرف راجع به قضایای اخیر و بازی مسجد و پست های بازی عسگر و نمایش عالیشاه و ... زیاده که بماند برای روزهای آینده.

پ ن: شوخی نکردم ، این همون راز در رابطه با رابطه پشت پرده من و شما بود که میگفتم ، گفتم بگم اگر قسمت نشد بیام گفتم باشم بدونی.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بهترین بازیکن تاریخ
    ★★★

بارسلئونا؟barceLEOna
    تیم کامل قهرمان اروپا در خانه با گلهای آفساید 2-3 ذخیره های سیتی

2. 2 کاربر از پست مفید Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,430
    سپاس شده 31,573 در 4,224 پست
    کشور من
    Italy

داوود، یا از روی مقدمه ای که تو تایپیک فرماندهان ارتش سرخ گذاشتم، داستان اون تماس رو فهمیدی و خلاصه الان میخوای یه دستی بزنی به من و یا هم که اگه واقعا تماس از طرف شما بوده و . . .، باید بگم که شوخی خیطی کردی ها!
    حالا اگر اون تماس کذایی بود و صرفا جنبه ی فان هم داشته ؛ در هر صورت برای من بد هم نشد، چون باعث شد یخورده جدی تر و همچین ژورنالیستی تر مطالبم رو ارسال کنم و به زعم خودم باعث شد حضور مفید تری تو پی اف و بخصوص تو ارتش سرخ داشته باشم! البته تایید و صحت و سقم ادعام رو دیگه باید بچه ها بگن!

اینا رو وللش؛ با این پستی که الان ازت خوندم، مطمئن شدم دیگه خبری از اون داوود خونسرد و منطقی در مغالطاتش خبری نخواهد بود و از این پس باید منتظر یک چهره ی بسیار تندخو و احتمالا پرخاشگر و عصبی و با ادبیات کاملا تهاجمی نسبت به شرایط تیم و دشمنان دایی و منتقدانش باشیم و خلاصه فکر کنم مسلسل که هیچ، از این به بعد با هواپیمای بمب افکن، اقدام به بمباران مخالفان و رقبای دایی بکنی!؟
    خدا به دادمون برسه واقعا!

من هم راجب بازی با نفت صحبت های زیادی داشتم؛ از عدم اطمینانم به سلامت بازی برخی از بازیکنان تیم تا سکوت بی سابقه و بسیار سنگین تماشاگران و عدم تشویق تیم تا اواسط نیمه ی دوم و مصاحبه ی پر حاشیه سوگلی دایی (سوشا ) و تکرار تجربه ی تلخ استیلی، این بار در دقایق پایانی بازی و . . .
    ولی خب به خاطر درگیر بودنم برای تهیه یک روزمه ی مفصل و کامل از حمید درخشان و البته مشغله ی کاری زیادم در این دو سه روزه، فرصت نشد چیزی بنویسم در این باب!

همه و از جمله خودت می دونی که من به مربی ایرانی اعتقادی ندارم ( البته دو سه نفر که به زودی وارد دنیای مربیگری می شن، از جمله مهدوی کیا و هاشمیان شامل این بی اعتمادی نمیشن! ) و البته به شدت عاشق افندی هستم و خب الویتم با این انتخاب بود!

در درجه ی دوم به افشین قطبی فکر میکردم؛ چون می دونم با وجود همه ی نقاط ضعفش، بدون شک یک لول از همه مربیان داخلی بالاتره و البته تجربه ی سه سالش در جی لیگ و البته پالس مثبتی که بابت تنها قهرمانی پرسپولیس در 12 سال اخیر در لیگ برتر به هوادارای تیم میده، از جمله مزایای دیگه اون نسبت به بقیه است!

نفر سوم مد نظر من هم فرکی بود؛ نه به خاطر دانش فنیش که تو این زمینه بین مربیان ایرانی، خیلی اختلاف ها زیاد نیست؛ بلکه به خاطر آرامش و حسن خلقش و البته مقبولیت عمومی ای که داره و همین ویژگی هاش برای من و پرسپولیس امروز که دو ساله کانون بداخلاقی و پرخاشگری و بی ادبی و موجبات شرمساری اخلاقی شده، کافی و مورد نیازه که قدری هم رنگ آرامش رو ببینیم و وجهه از دست رفتمون رو از این حیث بازسازی کنیم و بتونیم دور از حواشی خود ساخته ی دایی، به فکر پیشرفت باشیم!

با این وجود و با اینکه هیچکدوم از اولویت های سه گانم در انتخاب مربی، محقق نشد، از اومدن درخشان کاملا حمایت می کنم و افتخار می کنم که پیشکسوت و کاپیتان سابقمون هدایت تیم رو بر عهده گرفته و این رو حق مسلمش می دونم که همونطور که از دایی حمایت کردیم و این همه بهش فرصت دادیم، این شرایط رو برای درخشان که خون پرسپولیس در رگ هاش جریان داره، هم مهیا کنیم!

در مورد القاب و ادبیاتی که در مورد درخشان به کار گرفتی و اون ادعای عابدینی هم قطعا به زودی در ارتش سرخ ایشاالله جواب شما رو میدم!

در پایان، من از همه عذر میخوام که اینجا بحث فوتبالی رو مطرح کردم؛ ولی خب باید جواب داوود خان گل رو میدادم!

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

ویرایش توسط VaHiD BaGgIo : 15th September, 2014 در ساعت 02:39 PM

4. کاربر روبرو از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده است .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    10
    بازیکن محبوب
    10
    تیم محبوب
    10
    سپاس ها
    9

وحید شماره اون طرف رو هنوز داری؟! اگه داری ، آخرش مگه 07 نیست؟!

نشون به اون نشون که چند تا اس ام اس هم رد و بدل کردیم و ای میل میخواستی برای فرستادن ، یا اینکه میگفتی دو ماه دیگه میخوام آستین ها رو بالا بزنم(بعد از ماه رمضون؟!) و ...

تن صدای آرومی داشتی ، منم بیرون بودم زیاد متوجه حرفات نمیشدم.

باقی جزئیات بماند برای بعد.

ناراحت شدی ینی!؟

پ ن:من کاری به مخالفان دایی و عشاق درخشان ندارم.من با خود درخشان و پرسپولیس کار دارم ، ایشالله که همه بازی های باقی مونده رو ببره.ولی این چیزی از لاش..خور گونه اومدنش کم نمیکنه ، همینطور از دلال بودن و سقوط تیم های مختلف به دسته یک و به خاک سیاه نشون تیم های زیر دستش که تو ارتش مغلطه کردی و گذشتی که بعداً راجع بهش توضیح میدم و دستت رو رو میکنم تا اطلاعات غلط به مردم ندی.

20 سال پیش که کمک بوده یا حاضری خور رو بریز دور ، اینطور باشه علی پروین بهترین گزینه هست! باقیش هم تیم هاش رو یا به خاک سیاه نشونده یا دسته یک برده یا اخراج شده ، همونطور که گفتم رزومه اصلیش باشه واسه روزهای اینده که رو میکنم برات.

از اومدن درخشان کاملا حمایت می کنم و افتخار می کنم که پیشکسوت و کاپیتان سابقمون هدایت تیم رو بر عهده گرفته و این رو حق مسلمش می دونم که همونطور که از دایی حمایت کردیم و این همه بهش فرصت دادیم، این شرایط رو برای درخشان که خون پرسپولیس در رگ هاش جریان داره، هم مهیا کنیم!

ی افغانی هم جای دایی میومد حمایت میکردی و غلو ، چون جای دایی اومده ، چون تشنه به خونش بودی ، مشخصا جانشینش هم سوگلیت خواهد بود!

دلال ِ تیم دسته یک رو اونم با این نحوه ی لاش...خور گونه اومدنش افتخار داره!؟ی جوری ی جائیش عروسی بود موقع اومدن تو درفشی فر و میخندید که انگار به خر تیتاپ داده باشی.خون پرسپولیس جریان داره تو رگش!؟اگر داشت اینقدر چوب لای چرخ تیم نمیذاشت و مصاحبه نمیکرد علیه تیم همراه جناب کفترباز که این یکی در نهایت قهوه ای شد سر و روش با مخالف هیئت میدیره با اومدنش.

در هر صورت ایشالله تیم نتیجه بگیره در ادامه ، ولی اگر نگرفت رواست که سر و تهش کرد تو همون آزادی از ی قسمتی دارش زد و گفت مردک نون به نرخ روز خور ، خیلی غلط کردی لاش...خور وار تیم رو به f دادی.

آخ که من کار دارم با این ، انتقاد خیلی حال میده ، مگه نه وحید؟!

بهترین بازیکن تاریخ
    ★★★

بارسلئونا؟barceLEOna

6. 3 کاربر از پست مفید Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,430
    کشور من
    Italy

نقل قول نوشته اصلی توسط Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ نمایش پست ها
    [COLOR=#b22222]وحید شماره اون طرف رو هنوز داری؟! اگه داری ، آخرش مگه 07 نیست؟!

نشون به اون نشون که چند تا اس ام اس هم رد و بدل کردیم و ای میل میخواستی برای فرستادن ، یا اینکه میگفتی دو ماه دیگه میخوام آستین ها رو بالا بزنم(بعد از ماه رمضون؟!) و ...

تن صدای آرومی داشتی ، منم بیرون بودم زیاد متوجه حرفات نمیشدم.

باقی جزئیات بماند برای بعد.

ناراحت شدی ینی!؟

نه بابا، شمارشو یکی دو هفته بعد حذف کردم؛ ولی اگر خودت بودی که با من حرف زدی، تن صدات به یه آدمه 40 ساله نمیخورد ها!
    اون داستان ازدواج هم که خب من از دو سه سال پیش میخوام ازدواج کنم و چیز جدیدی نیست!

ناراحت که نه؛ ولی خب رو راست بهت میگم شوخی جالب و قشنگی نبود و به هر حال یجورایی منو فیلم کردی و تازه بعد از یک سال اومدی اعتراف کردی که خب به لحاظ اخلاقی، کار پسندیده ای نبود!

اما در مورد درخشان و پستام تو ارتش سرخ، اون مطالبی بود که من با کلی تحقیق و تفحص آمادشون کردم و فکر می کنم کاملترین روزمه ای بود که از حمید درخشان در سایت ها و جراید موجوده و کمترین خطا رو داره!

ویرایش: الان رفتم عملکرد درخشان در تیم های دیگه رو تکمیل کردم و به شرایط اون تیم ها بعد از درخشان هم اشاره کردم؛
    هنوز متوجه نشدم درخشان کدوم تیم رو به دسته دو فرستاده که بعضی از هواداران پرسپولیس این مطالب دیکته شده بهشون رو که مشخصه از سوی چه کسانی ساخته میشه، رو مدام تکرار می کنن و اینجا هم این حرفا رو می شنویم!؟

در مورد بهروز رهبری فر هم خیلی حرفا دارم و شاید امشب حرفام رو مطرح کنم؛ فقط همینقدر بگم که قصد دارم به نشانه ی اعتراض به حجم بی سابقه توهین ها به کاپیتان متعصب پرسپولیس و یکی از محبوب ترین بازیکنان دهه ی هفتاد پرسپولیس، آواتار یا امضام و یا هر دو رو به بهروز رهبری فر اختصاص بدم که به شدت برام محبوب بوده و هست و خواهد بود؛ کفتر باز هم که باشه، جرم نیست و البته عیب هم نیست . . .

این

ویرایش توسط VaHiD BaGgIo : 15th September, 2014 در ساعت 11:26 PM

8. 2 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    10
    بازیکن محبوب
    10
    تیم محبوب
    10
    سپاس ها
    9

وحید گفتم یکی از شرایط متاهل بودن و متاسفانه شما مجرد هستید و نمیتونیم در خدمتتون باشیم ، سریع گفتی بعد از ماه رمضون میخوام برم خواستگاری و این موضوع هم اوکی میشه.

باور کن قضیه فیلم و اینا نیست ، زنگ زدم حال و احوالت رو بپرسم ، گفتم ی چیزی بگم ، هی من گفتم هی شما جدی گرفتی ، هی گفتم هی جدی گرفتی!

در هر صورت شرمنده ناراحت شدی ، هیچ قصد و نیتی تو کار نبود ، من با کسرا هم بار اول یکم سر به سرش گذاشتم ، یکی دو تای دیگه هم همینطور ، اینه که تنها قربانی نیستی ناراحت نشو ، بازم شرمنده.

==

با احترام به قوتی که صرف کردی برای آماده کردنش ، منبع خیلی موثقی نمیدونم.چون هم جانبدارانه هست ، هم کامل اشاره نکردی به اخراج ها و سقوط و باقی مسائل از جمله دلالی و چگونگی پیوستن به تیم هاش و ...

==

بهروز کفتر باز هم یادمون نرفته بازی با ملوان و قهرمانانه پشت پنالتی قرار گرفتنش و گل زدنش به پرسپولیس و حواشی همون بازیش.

اینم از قماش انصاریان و هاشمی نسب هست فقط اس اس نرفته ، همین. بارها با ادبیات سخیف پشت سر اکثر پرسپولیسی ها من جمله میناوند ، کریمی ، دایی ، پروین و ... با مسخرگی و توهین صحبت کرده.مردک به میناوند میگفت بی غیرت چون از گل محمدی زمان مربیگریش دفاع کرده بود!!!

لیست مصاحبه ها و تویهن هاش هست ، اونا رو هم برات میزارم.

فقط خواهشاً به گفتن کاپیتان متعصب!!! امثال پنجعلی و پیروانی و ... رو زیر سوال نبر که این بابا ی کفتر باز خائن ِ دو رو بیشتر نیست . . .

بهترین بازیکن تاریخ
    ★★★

بارسلئونا؟barceLEOna

10. 3 کاربر از پست مفید Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,430
    کشور من
    Italy

چرا مغلطه می کنی؛ من کی گفتم میخوام برم خواستگاری!؟
    گفتم تو فکرش هستم و احتمال داره بعد از ماه ر مضون . . .؛ من فکر کردم واقعا از باشگاه پرسپولیس بهم زنگ زدن و خب دوست نداشتم این فرصت رو به راحتی از دست بدم!
    من که گفتم ناراحت نشدم؛ ولی به لحاظ اخلاقی کار جالبی نبود دیگه، منو کاملا فیلم کردی و . . .!

بگذریم؛ در مورد درخشان، به نظرم جانبدارانه نبود؛ فقط خواستم اون سیاه نمایی های دروغین علیه درخشان رو رد کنم!
    و در ضمن یه جاهایی وقت بهم اجازه نداد و یه جاهایی منابع اطلاعات جوابگو نبود و یه جاهایی هم ضرورتی نداشت و خلاصه دیگه به طور کامل همه ی سالهای فوتبالیش رو زیر و رو نکردم!

بهروز رهبری فر یکی از ارکان اصلی پرسپولیس پر افتخار و پر شکوه و با عظمت بهترین پرسپولیس تاریخ ( یعنی پرسپولیس دهه ی هفتاد! ) بود و یکی از محبوب ترین بازیکنان پرسپولیس در این دهه بود و من با بازیهای خوب و زیبا بهروز در این دهه بزرگ شدم و هیچ وقت گلزنی های پیاپی او و دفاع محکم و بی نظیرش در تیممون رو فراموش نمی کنم و همیشه در قلب من ، جایگاه ویژه ای داشته و داره و خواهد داشت؛ کفتر بازه یا منتقده و هر چی که هست، خیلی برام عزیزه؛ چون کلی از لحظات خوب و شیرینم از پرسپولیس رو با بهروز و به خاطر نمایش او تجربه کردم!

در تعصبش همین بس که با وجود رابطه ی بسیار صمیمی ای که با هاشمی نسب داشت و این دو به دوقلوهای پرسپولیس معروف بودند، تو دربی دی ماه 79 که هاشمی نسب تو لباس استقلال مقابل ما حاضر شده بود، با تمام وجودش برای تیم بازی کرد و طوری هاشمی نسب رو می زد و باهاش درگیر میشد که انگار دشمن خونی هم هستند و البته هیچ وقت اون ژست فوق العاده و پر ابهتش رو تو اون بازی وقتی پشت ضربه ی پنالتی حاضر شد، رو فراموش نمی کنم!

اولا بازی با پاس بود که برای پاس در لیگ سوم به ما گل زد و بعد اون اتفاقات رخ داد؛ دوما بهروز از تیم کنار گذاشته شد و به میل خودش نرفت و بارها هم از اس اس پیشنهاد داشت؛ ولی هرگز به این تیم نرفت! حالا اون رفتارش تو لباس پاس رو میشه به خطا و رفتار غلطش تشبیه کرد؛ برای من یک نفر با یه اشتباه از عرش به فرش نمی رسه و اون همه سال غیرت و تعصب و مردونگی و جنگیدن برای تیم، ارزش این رو داره که حالا یه اشتباهش رو هم نادید بگیرم!

بهروز هنوز هم پر افتخار ترین بازیکن تاریخ فوتبال داخلی است با کسب 7 عنوان قهرمانی!؟

این

12. 2 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    10
    بازیکن محبوب
    10
    تیم محبوب
    10
    سپاس ها
    9

اون قضیه رو بی خیال دیگه وحید ، فقط اینکه همیشه شرایط اونی نیست که تصور میکنی و بر اساسش اعتماد به نفس در مغالطه کردن رو پی ریزی.

درباره درخشان که کاملاً همه چیز رو بر عکس توضیح دادی ، کارنامه سیاه درخشان در لیگ برتر و لیگ دسته یک جای هیچ گونه دفاعی نداره ، تیم ملی صغر سن که دیگه هیچ ، جالبه ازش به عنوان ی افتخار هم یاد کردی!

رزومه ضعیفش به کنار ، این نحوه اومدنش نشون میده چقدر این موجود برای همچین روزی لحظه شماری کرده بود.درخشان بازیکن رو بزار کنار ، درخشان مربی ، چیزی جز ی دلال سیاه باز نبوده و نیست.رزومه ای که تهیه کردی ازش هم ی بزرگنمایی جانب دارانه همراه با برخی مطالب کذب هست وحید که بعداً برات رو میکنم.

==

درباره رهبری فر هم نظرت هست و محترم ، شاید یکی هاشمی نسب رو هم همینطور قلمداد کنه یا انصاریان رو. به تعصب باشه انصاریان 70 تا بخیه خورد تو پرسپولیس و ی اشتباه کرد و رفت اس اس ، این که نشد توجیه ، طرف تا بود عابدینی گوشه ایش رو اشاره کرد ، نبود هم بازی با پاس دیدیم این کوه غیرت چیکار کرد!

کفتر باز چه رزومه ای داشته که جناب سیاه باز میخواست کنارش باشه؟!

درخشان دست به دعا شده کریمی یا مهدوی کیا رو بیاره سکو ها رو داشته باشه که تو دهنی خورد. خداروشکر دایی اعلام کرد امثال دایی میان و میرن و فقط پرسپولیس رو تشویق کنن و کادر فنی جدید رو. برخلاف این موجود که از اول لیگ فقط کوبید پرسپولیس رو تا مزدش رو اینطوری بگیره.

نظر سنجی ورزش 3 و نود هم نشون داد این بابا مال این حرفا نیست و سر جمع تو دو بخش نصف گزینه چهار هم رای نیاورد...

بهترین بازیکن تاریخ
    ★★★

بارسلئونا؟barceLEOna

14. 2 کاربر از پست مفید Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,430
    کشور من
    Italy

اون چیزی که من در مورد درخشان گفتم بر اساس واقعیات و مستندات بود و اون چیزی که دایی پرستان در مورد درخشان ادعا می کنن، کذب محضه!

رهبری فر هم . . .ش شرف داره به امثال آدم هایی چون محمد دایی که معلوم نیست از کجا اومده و یا یک چهره ی منفور استقلالی!؟
    عذز میخوام بابت صریح بودنم؛ ولی بی منطقی و تعصب بیجا روی یک شخصیت هم حدی داره!

دارین همه ی پیشکسوتا و بازیکنای سابق و پر افتخار پرسپولیس رو می کوبونین و به همشون انگ می چسبونین و لقب میدین که خدایگانتون دایی رو مقدس جلوه بدین؛ شما خوبین و منم خوبم و آره دیگه!

متاسفم برای این فرهنگ هواداری مون!
    حق ما امثال لجن هایی چون سوشا مکانیه که هنوز دو ماه نیومده، واسمون شاخ شده و هارت و پورت کنه!

حق این هوادار همینه که خلعتبری، انصاری فر چند سال ما رو بازی بدن و بعد هم یه دوره کوتاه بیان تو تیممون و گند بزنن و پولشون رو بگیرن و بعدم برن تیمای دیگه!

ما ها لیاقت امثال رهبری فر، محرمی، درخشان، عابدزاده، کریمی رو نداریم؛ شان و شخصیت ما در حد همین بازیکنای پول پرست و بی غیرت و بی عرضه است!

خیلی خنده داره که توقع دارین دایی بیاد بگه هوادارا مثلا علی دایی رو تشویق کنن و علیه درخشان شعار بدن و حالا که اینو نگفته، یعنی بهترین آدم روی کره ی زمین؛ نمی دونم واقعا من و امثال من رو نفهم فرض می کنید که اینطوری برای یه چیز شعاری و صوری، قهرمان سازی می کنید!؟

و بعد انتقاد پیشکسوتا از شرایط تیم رو به کار شکنی و باند باز بودن و . . . ربط میدین و . . .
    من از مصاحبه های پیشکسوتا و انتقاداتشون دفاع نمی کنم؛ ولی هرگز به خودم اجازه نمیدم به بزرگان پرسپولیس اینقدر ساده و راحت انگ بچسبونم و گذشته ی پر افتخارمون رو به خاطر یک نفر، همه رو زیر سئوال ببرم!؟

من بخوام ادبیات طرفدارای دایی رو به کار ببرم، خیلی ساده و راحت کلی ابهام و ایراد و پرونده می تونم برای دایی بسازم؛ ولی من یاد گرفتم به عنوان یک پرسپولیسی به اسطوره ها و پیشکسوتامون احترام بذرام!

این

16. کاربر روبرو از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده است .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    10
    بازیکن محبوب
    10
    تیم محبوب
    10
    سپاس ها
    9

اون چیزی که من در مورد درخشان گفتم بر اساس واقعیات و مستندات بود و اون چیزی که دایی پرستان در مورد درخشان ادعا می کنن، کذب محضه!
    جدی میگی وحید؟!

درباره مصاحبه خیالی دایی تو ایسنا و جریان عباسزاده و باقری و وجود روح حقیقی تو صحنه فلان گل و ... هم همینا رو میگفتی اما دیدی بهت ثابت کردم ، این رو هم ثابت میکنم.

رهبری فر هم . . .ش شرف داره به امثال آدم هایی چون محمد دایی که معلوم نیست از کجا اومده و یا یک چهره ی منفور استقلالی!؟
    عذز میخوام بابت صریح بودنم؛ ولی بی منطقی و تعصب بیجا روی یک شخصیت هم حدی داره!

دارین همه ی پیشکسوتا و بازیکنای سابق و پر افتخار پرسپولیس رو می کوبونین و به همشون انگ می چسبونین و لقب میدین که خدایگانتون دایی رو مقدس جلوه بدین؛ شما خوبین و منم خوبم و آره دیگه!
    چه ربطی به محمد دایی یا فلانی داره؟! هر چند شان این بابا مقایسه با همینا هم هست. چطور آقا قلدره و چمیدونم هزار حرف دیگه زمان استیلی شما چسبوندید ، حالا بیان واقعیت شده انگ زدن؟! برای مقدس جلوه دادن کفترباز عابدینی رو هم محکوم کردی وحید ، سفسطه هم حدی داره.

درخشان دلال نیست؟!انگه؟!ابول به عنوان مهمترین حامی درخشان اینو قبول داره.مایلی کهن میگی هیچ ، شاهرودی هم اذعان کرده ، کدوم انگ؟! تو باغ اخبار پیرامون نیستی وحید جون؟! وقتی ملاکت رزومه جانب دارانه و (شرمنده میگم) بعضاً کذب تهیه شده باشه خب باید هم هیچ کس رو جز خودت قبول نداشته باشی.

اینا همش از زیر سر اون زنگ منه.

متاسفم برای این فرهنگ هواداری مون!
    حق ما امثال لجن هایی چون سوشا مکانیه که هنوز دو ماه نیومده، واسمون شاخ شده و هارت و پورت کنه!

حق این هوادار همینه که خلعتبری، انصاری فر چند سال ما رو بازی بدن و بعد هم یه دوره کوتاه بیان تو تیممون و گند بزنن و پولشون رو بگیرن و بعدم برن تیمای دیگه!

ما ها لیاقت امثال رهبری فر، محرمی، درخشان، عابدزاده، کریمی رو نداریم؛ شان و شخصیت ما در حد همین بازیکنای پول پرست و بی غیرت و بی عرضه است!

خیلی خنده داره که توقع دارین دایی بیاد بگه هوادارا مثلا علی دایی رو تشویق کنن و علیه درخشان شعار بدن و حالا که اینو نگفته، یعنی بهترین آدم روی کره ی زمین؛ نمی دونم واقعا من و امثال من رو نفهم فرض می کنید که اینطوری برای یه چیز شعاری و صوری، قهرمان سازی می کنید!؟

و بعد انتقاد پیشکسوتا از شرایط تیم رو به کار شکنی و باند باز بودن و . . . ربط میدین و . . .
    من از مصاحبه های پیشکسوتا و انتقاداتشون دفاع نمی کنم؛ ولی هرگز به خودم اجازه نمیدم به بزرگان پرسپولیس اینقدر ساده و راحت انگ بچسبونم و گذشته ی پر افتخارمون رو به خاطر یک نفر، همه رو زیر سئوال ببرم!؟

من بخوام ادبیات طرفدارای دایی رو به کار ببرم، خیلی ساده و راحت کلی ابهام و ایراد و پرونده می تونم برای دایی بسازم؛ ولی من یاد گرفتم به عنوان یک پرسپولیسی به اسطوره ها و پیشکسوتامون احترام بذرام!

ی تیکه هم زدی تو نخ مایلی دیشب.

وحید چرا برای خودت قدیس درست میکنی و به خاطر ضدیت با مربی سابق ، جانشین هاش رو گادینگ میکنی!؟ از استیلی عبرت نگرفتی خدایی!؟ چقدر اون زمان دایی رو کوبیدی و در ادامه از استیلی حمایت کردی ، آخرش دیدی چی شد؟!

خداکنه درخشان همه بازیهای باقی مونده رو ببره ، ولی چرا نمیخوای قبول کنی این هفته های اخیر تو روزنامه ها و جام جم و رادیو و ... همراه کفتر باز و ی عده دیگه مدام تو کار تیم میذاشت تا این اتفاق بیوفته و لاش...خور وار با اون خنده های کثیف تیم رو دستش بگیره!؟ حالا این همه تو استادیوم و نود و ... حرف زدن ، همه شدن دایی پرست و بی لیاقت و ضد دایی پرستان شدن بر عکس!؟

مغلطه میکنی میگی طرف مگه غیر از اون باید میگفت ، دیگه نمیگی میتونست اصن اشاره ای به تشویق تیم و کادر جدید نکنه.ولی ی فرقی باید بین کسی که 20 سال با رزومه سیاه و دلالی و تیم دسته یک بر و مصاحبه ضد پسپولیس بالاخره لاش...خور وار اومد تو تیم و کسی که با التماس میرن میارنش باشه دیگه...

میگی انتقاد ، آخه وقتی طرف بعد از برد 2-0 برابر صبا تو جام جم میاد میگه من 3-0 اس اس رو بردم و به منم ایشالله فرصت بدن و فلان و بیسار ، انتقاده یا زمینه سازی برای حضور لاش..خور گونه!؟

من از جریان حقیقی که تو عکس گذاشتم و زیر بار نمیرفتی متوجه شدن زیر بار حرف حق به ندرت میری وحید و فقط میخوای حرف خودت که ضد ی نفر و به سود مخالفینش هست رو بزنی و بس . . .

بهترین بازیکن تاریخ
    ★★★

بارسلئونا؟barceLEOna

ویرایش توسط Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ : 16th September, 2014 در ساعت 04:40 PM

18. کاربر روبرو از پست مفید Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ سپاس کرده است .

شِـــــکـــر

مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,430
    کشور من
    Italy

اول این که میای یه شوخی کاملا غیر اخلاقی و غیر قابل توجیه رو می کنی و بعد یه سال تازه یادت میاد که باید رفع و رجوعش کنی و تازه الان با افتخار میای هی تو هر پستت، با اشاره به اون داستان خجالت آور، بهم تیکه میندازی و . . .

دوم اینکه همینجور بی محابا هر چی که به ذهنت میرسه، رو به زبون میاری و نثار پیشکسوتا و بزرگان تیم می کنی و از هیچ گونه فحش و تهمتی هم ابایی نداری و برات مهم نیست که دیگران چه سلیقه ای دارند و . . .

سوم اینکه به طرز بسیار غیر منصفانه و باز هم غیر اخلاقی ای میای شخصیت من رو و افکار و مطالبم رو به سخره می گیری و کذب و مغرضانه و . . . می خونی و . . .

داوود اینا رو گفتم که بگم واقعا از این شرایط خسته شدم و تصمیم گرفتم برای آرامش خودم و راحتی اعصابم، چند روزی کلا در کلوپ پرسپولیس فعالیتی نکنم!

فقط اگر خواستی در مورد درخشان شفاف سازی کنی، بهتره پست یه آدم کذاب و مغلطه گر و متوهم و . . . ( بقیه صفاتش رو خودت پر کن! ) مثل من رو بکل نادید بگیری و همونطور که من برای اون نوشته هام، دو سه روز و چندین ساعت وقت و انرژِی گذاشتم و کلی تحقیق و تفکر و محاسبه کردم، شما هم از همون منابع مورد اعتماد خودت، یه روزمه ی کامل و یه رونمایی جامع و کامل از شخصیت کاملا تیره حمید درخشان ازائه کن تا دست آدم دغل بازی مثل من رو برای همه رو کنی!؟

شب خوش!

این

20. کاربر روبرو از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده است .

صفحه 3 از 8 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)