صفحه 1 از 52 1234511213151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 513

موضوع: محــرمانـه به تـوان بی نـهـایت، دوستــان ابـدی

بـرانـکـارد

JuventusJuventusJuventusJuventus
    مربی محبوب
    دشام - لیپی
    بازیکن محبوب
    Delpiero - Nedved - Trezeguet - El Moro
    تیم محبوب
    Juventus - Italy
    سپاس ها
    4,039
    سپاس شده 1,496 در 115 پست
    کشور من
    Italy

ایتالیا محــرمانـه به تـوان بی نـهـایت، دوستــان ابـدی

خونواده همیشه معنی هم خون بودن رو نمیده؛
    خونواده می تونه یه جامعه -ولو مجازی- باشه که، با خندیدن هات بخندن با گریه هات اشک تو چشماشون جمع بشه، قهر و آشتی داشته باشن.
    خونواده می تونه دوستایی باشه که دورادور ازت خبر داشته باشن و ته دلشون قرص باشه اتفاق بدی برای دوستشون نیفتاده،
    خونواده می تونه می تونن با یه لایک یا تشکر بهت بفهمونن حواسمون بهت هست و خوشحالیم که هستی،
    خونواده می تونه جایی باشه که برای مشورت هر مسئله ای رو توی جمع مطرح می کنی تا هم فکر پیدا کنی،
    خونواده ای که تو شادی ها، عروسی ها، تولد ها، با یه تبریک حتی دلگرمت می کنن،
    خونواده ای که وقتی تازه وارد می شی بهش با آغوش باز تو رو به جمعشون می پذریرن و اولین کاری که برات می کنن پیدا کردن یه لقب محرمانه ایه تا حس غریبگی نکنی و ...

کانسپت محرمانه، می تونه کاناپه ی کافی شاپ Central Perk سریال F.R.I.E.N.D.S باشه، که برای حرف زدن و تو سروکله زدن هامون توش جمع میشیم.

.As we grow older together, As we continue to change with age, There is one thing that will never change , Friendship

محرمانه ای نزدیک 7 سال هست، که با همه سختی ها، رفت و آمدها، قهرها و آشتی ها تونسته ادامه بده و دو ماهه دیگه تولد 8 سالگیش رو جشن می گیره،
    تولدی با وجود همه اعضای خونوادش تحقق پیدا می کنه .

امیدوارم تاپیک پرباری باشه، حرف رو کوتاه می کنم و Here We Go

پ.ن: فراز هم به من لطف داره من اصلا یکی از پیشکسوتان محسوب نمیشم ولی نخواستم روش رو زمین بندازم .
    پ.ن2: یه وقت زشت نباشه آمار تاپیک قبلی رو بلد نبودم از کجا بذارم؟

Looking through the window to a world of dreams
    I can see my future slip away
    Honey you won’t get there if you don’t believe
    I wish the wind would carry a change

ویرایش توسط Bianca : 9th August, 2014 در ساعت 03:45 AM

سرمربی

JuventusJuventusJuventus
    سپاس ها
    12,302
    سپاس شده 23,215 در 3,144 پست
    کشور من
    Italy

ایتالیا

تبریک و تشکر بابت تاپیک جدید
    بی نهایت پست اول و عنوان تاپیک زیباست

این پست اسپم نیست در ضمن پست دوم رو دادم که در یادها بمونه فاصله زمانی رو با توجه به ساعت ارسال داشته باشین فقط

فعلا

جــغــدِ بـــزرگ

ArsenalArsenalArsenalArsenal
    سپاس ها
    2,953
    سپاس شده 3,831 در 488 پست
    کشور من
    Norway

نقل قول نوشته اصلی توسط Niloo Ettore نمایش پست ها
    بخره؟!
    سرسی

- نه بابا طولانی نمیشه که .. اسمای خیلی طولانی ترم نشون میده صفحه اول .. مثلاً همین تاپیک امپولی که سوتی زده رو باید با تریلی اسمشو کشید
    ولی یه گوشه ی کوچیکی تو اسم تاپیک هم اولنا باشه خب.. هم من انگیزه میگیرم هم حقوق زن و مرد رعایت میشه

یه کاری نکنین به خاطر نسترن به بهانه ی خداحافظی هاوارد وب خودم بزنما

چرا به خاطر من ؟ بخاطر دایی سعید بزن

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞĄĤĘƁ نمایش پست ها
    نه حرف فراز نه حرف نیلوفر نه حرف میثم .

تایپیکو مزین کنین به اسم تنها بانوی پاک فیلم بانو سانسا والسلام

فراز کلمه شهید رو کنار اسم این پتروس متروسا نزار

حالا تو فصل جدید باید دید وضعیت سانسا چطوری میشه .. تو قسمتهای آخر که کم کم داشت تغییر رویه میداد

---

- از نیلوفر یوونتوسی یا همون برانکارد که دلِ مصدوم اونو میخواست تشکر میکنم بابت پست اول تاپیک .. من از این سنت تشکر برای شروع یه تاپیک خوشم نمیاد ولی پست تو تشکر دکمه ای براش خیلی کم بود

من رو اون صندلی که روبه روی گانتر باشه میشینم .. از الان بگم که سر جا دعوایی نداشته باشیم

- نیلو میلانی .. هانیبال رو میخوای برات میارم ولی واقعا بعید میدونم بتونی ببینیش .. پنجشنبه شب دو قسمت اول فصل دو رو دیدم رسما داشتم ناخن میکشیدم به میز و صندلی ! باز میل خودته، کار خیلی خوبیه و حتما ارزش دیدن داره ولی اصلا بهت توصیه نمیکنم

- بهنام، استنیس .. بانو ملیساندرا .. پیوندتان مبارک ( محض یادآوری )

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,250 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

تاپیک جدید رو تبریک میگم.خوب شد اسم تاپیکم اوبرین موبرین نشد که دیگه باید تا 1 سالی اسمشو تحمل میکردیم.قیافه شو تو آواتاره فراز میبینیم بسه دیگه.

کی اینجا هی از htc تعریف میکرد؟یونسی تو بودی؟توهم زدم؟
    کلا نظرتون چیه در مورد گوشیاش؟من هفته هاست در حال تحقیقم که یک گوشی بخرم.اوایل فقط تو مایه سونی و سامسونگ بودم و htc رو تحویل نمیگرفتم اما بعد اینکه کیفیت ریدمون صفحه های سونی رو دیدم و از جنس پلاستیکی سامسونگم که کلا بیزار بودم به این نتیجه رسیدم گوشی نخرم تا اینکه این htc one رو دیدم!اصلا فکر نمیکردم انقدر چیز شاخی باشه.چقدر خوشگله لعنتی!الان سه قدم تا خر شدن و خریدنش فاصله دارم!

اِتــــــــود

MilanMilanMilanEsteghlal
    مربی محبوب
    Ancelotti , Lippi, Wenger, Van Gaal
    بازیکن محبوب
    Maldini , Nesta, Ambro
    تیم محبوب
    AC Milan❤ Italy ❤
    سپاس ها
    18,748
    سپاس شده 15,291 در 1,966 پست
    کشور من
    Italy

-برانکارد مرسی.. هم عنوان هم پست اول عالیه .. یاد اون حرفای خسرو شکیبایی تو تیتراژ اول خانه سبز افتادم
    آمار تاپیک قبلی رو از [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] (‌ پاسخ ها ) ببین..
    هر چی این پوست صورتو کِش داده، با چُروکای گردن نتونسته کاری کنه
    هنوز عملی-ماسکی-چیزی اختراع نشده واسش؟
    چرا بابا .. این خواسته فقط صورتو صاف کنه
    این لیگی که میگی چیه؟ خیالت راحت من فقط با خانما تبانی میکنم

- جغد بزرگ :
    وقتی تو بگی ناخن میکشیدم مشخصه چه فاجعه ایه
    دیروز فیلم پیانو رو میدیدم یه جا که زد انگشت زنه رو قطع کرد دو سه دقیقه احساس درد میکردم بعد گات گفتم یکم پوست کلفت میشم بدتر شدم

چرا به خاطر من ؟ بخاطر دایی سعید بزن
    به مسخره گفتم ..

رئیس باشگاه

ManchesterUnitedMilanPerspolisManchesterUnited
    مربی محبوب
    پسر خدا سر آلکس فرگوسن - پپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    Roony - gigzy -CR7-X
    تیم محبوب
    منچستر یونایتد -آث میلان-پرسپولیس
    سپاس ها
    44,985
    سپاس شده 29,680 در 6,613 پست

بچه ها کسی اینجا بازی های کوادرادو توی فیو رو دیده ؟؟ به نظرتون به کار منچستر میاد؟؟ من غیر جام جهانی بازی ازش ندیدم میترسم از این بازیکن هایی باشه که اور ریت شده باشه

پی نوشت : تاپیک جدید مبارک باشد
    Welcome

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بازیکن تیمهای پایه

JuventusJuventusJuventusPerspolis
    سپاس ها
    174
    سپاس شده 574 در 63 پست

^^
    کوادرادو تکنیکی ترین بازیکن سری آ توی 3 فصل اخیره.از لحاظ تکنیک یکی از بهترین های جهان در حال حاضر هست و اصلا هم اورریت نشده.

سرعت فوق العاده ای داره، توی ضدحملات عالیه و این اواخر شوتزنیش هم خیلی بهتر شده و فاکتورهای دفاعی خوبی هم داره.از نظر whoscored هم بهترین بازیکن فصل قبل سری آ بوده.
    شاید تنها اشکالی که میشه بهش وارد کرد اینه که کلا بازیکن باهوشی نیست و توی کارهای تیمی بعضی اوقات لنگ میزنه اما انقدری تواناییهای فردی و تکنیکش بالا هست که این مورد زیاد به چشم نیاد.

در کل بازیکنی هست که ارزش 40-50 میلیون یورو هزینه کردن رو در مقایسه با هزینه هایی که این روزها انجام میشه کاملا داره.

سرمربی

SchalkeMilanSchalkeMilan
    مربی محبوب
    Ancelotti,Sacchi,Stevens
    بازیکن محبوب
    Maldini,Nesta,Raul
    تیم محبوب
    AC Milan & Schalke
    سپاس ها
    28,565
    سپاس شده 22,314 در 3,473 پست
    کشور من
    Germany

تبریک میگم تاپیک جدید رو به خانواده محرمانه اسمش هم خیلی خوبه.

اما بعد اینکه کیفیت ریدمون صفحه های سونی رو دیدم و از جنس پلاستیکی سامسونگم که کلا بیزار بودم
    امین سونی رو قبول دارم ولی سامسونگ از اس2 به اینور گوشی هاش حرف نداره.
    اگه کارایی واست مهمه که بدون شک سامسونگ از سونی و اچ تی سی بهتره بخصوص صفحه نمایش های ال ای دی و فوق العاده با کیفیتش که فقط مختص خودشه.
    پارسال با رفیقم بعد کلی تحقیق رفتیم واسش اس3 گرفتیم 1.200 که الان کاملا راضیه و ایرادی نتونسته ازش پیدا کنه! حتی ظاهرش هم خیلی شیک و با کلاسه.
    اول قرار بود اکسپریا تی ایکس بگیره بخاطر ظاهرش ولی تو خود معازه وقتی اس3 رو از نزدیک تو دستش گرفت نظرش عوض شد با اینکه نزدیک 300 تومن اضافه داد ولی اصن پشیمون نیست.

سونی تا الان گوشی کامل ازش ندیدم هر کدوم یه ایرادی داره فقط رو ظاهرش خوب کار میکنن ولی سامسونگ گوشی های جدیدش(اس3، اس4، نوت2، نوت3) کامل و مطمئنن.

بازیکن ذخیره طلایی

MilanMilanMilan
    مربی محبوب
    لیپی
    سپاس ها
    3,794
    سپاس شده 2,655 در 320 پست
    کشور من
    Italy

خوب تاپیک جدید رو تبریک میگم.

به شخصه فکر می کنم تا از htc استفاده نکنی و با رابطه کاربریش سر و کار نداشته باشی نمی تونی بفهمی سامسونگ و رابطه کاربریش چقدر افتضاحه! قول میدم اگه یک ماه با HTC کار کنید دیگه نتونید با محیط سنگین و شلوغ سامسونگ کار کنید.
    من htc onex دارم و کنارش با s3 دوستانم زیاد کار می کنم. اولین چیزی که در زمان استفاده از سامسونگ آزارم میده سنگینی اجراش و بعد محیط کاربری شلوغش هست.
    محیط کاربری htc برعکس سامسونگ، ساده و روان هست و چون سامسونگ شلوغش نکرده و به نسخه خام و دستکاری نشده اندروید نزدیک هست. الان که گوشی سامسونگ دست میگیریم واقعا در کار با محیط کاربری سنگین و شلوغش اذیت میشم.
    از طرفی لازم نیست در مورد کیفیت بدنه سامسونگ و htc چیزی بگم.
    واقعا وقتی s4 دست میگیری احساس یه گوشی 2 میلیونی رو می کنی؟ حالا در مورد S5 که رسما چسب زخم هست چیزی نمیگم
    برعکسِِ سامسونگ، htc وقتی دستت میاد دیگه نمی خوای زمین بذاریش.

تنها ایرادی که در 1.5 سالی که htc داشتم می تونم بهش بگیرم دوربینش هست که به خاطر سیستم متفاوتی که استفاده میکنه در عکس برداری در روشنایی و نور به پای سامسونگ نمیرسه.

خلاصه سامسونگ همیشه دم دسته و الان هرکی میرسه سامسونگ استفاده می کنه، یه سال بیاید HTC رو تست کنید مطمئن باشید ضرر نمی کنید.
    Ac Milan

Time has passed, and I have loved many women. And as
    they've held me close... and asked if I will remember them
    I've said, "Yes, I will remember you." But the only one I've
    never forgotten is the one who never asked... Malena

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,250 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

صفحه نمایش رو رضا قبول دارم.فوق العاده اس اس 4 ولی وان هم جز بهترین هاست.اونقدر اختلاف ندارن!الان من خودم سه ساله گلکسی اس دارم و کامل ازش راضیم.هنوز صفحه اش رو بهتر از گوشیای ملیونیه سونی میدونم.سونی که یک زمانی تو دوربین حرف اول رو میزد الان دوربین 20 مگی هم گذاشته و ملت شاکین!کلا تعطیله.ولی تو کیفیت سامسونگ حرفی ندارم فقط ظاهر و جنس و خوش دستیه که توش ضعف اساسی داره اس4.میگن اس4 بیفته زمین به خاطر طراحی بدش هم ممکنه دوربینش بشکنه و هم صفحه و هم قاب داغونش!احتمالشم خیلی خیلی بالاست.یعنی کلا گوشیت نباید بیفته ولی وان کیفیت بدنه اش عالیه!
    حالا جالبه فرومای موبایل همه میگن جی2 یا نکسوس 5!اصلا از الجی خوشم نمیاد!حس بدی دارم بهش.

محیط کاربری htc برعکس سامسونگ، ساده و روان هست و چون سامسونگ شلوغش نکرده و به نسخه خام و دستکاری نشده اندروید نزدیک هست. الان که گوشی سامسونگ دست میگیریم واقعا در کار با محیط کاربری سنگین و شلوغش اذیت میشم.
    سامسونگ مسخره شو در آوورده.من شنیدم مصرف باطری و رم رو هم بیخودی بردن بالا با اینهمه امکانات الکی!سامسونگ بگیرم قطعا رامشو عوض میکنم!تو اس5 فکر کنم قدم شمار و نمیدونم ضربان قلب و .... هم اضافه کردن.آخه واسه چی واقعا؟؟؟به جای این کارا برن یک پول بدن به یک طراح براشون گوشی طراحی کنه.

گوشیت زویی داره؟از دورخیلی جذاب میزنه.واقعیتش هم همینه؟استفاده میکنی؟
    دوربینت الترا پیکسله یا معمولیه؟
    ============

امروز تو خیابون بودم با بهنام.یک لحظه بحثمون رفت رو میثم فولامی!صدای منم که کلا بلنده.دیدم همه دارن چپ چپ نگاه میکنن.نمیدونم با خودشون چی فکر میکردن؟میثم فولامی؟فامیله؟اهله فولامه؟(به یاد استاد خیابانی)لقبه؟آخه لقب کدوم آدم عاقلی فولامیه؟فکر کنم هنوز تو فکرن...

صفحه 1 از 52 1234511213151 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)