صفحه 3 از 52 نخستنخست 1234567132333 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 513

موضوع: محــرمانـه به تـوان بی نـهـایت، دوستــان ابـدی

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,250 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

علی جون نور زیاد که نشد ایراد.برو نورشو کم کن!ایزی پیزی... مشکل ماله وقتیه که تو گاهی هیچی نمیبینی با گوشیای سونی ولی نور سامسونگ رو زیاد کنی مشکلت رو حل میکنه.
    در مورد کارای عجیب غریب و امکانات اضافه که سامسونگ قطعا رودست نداره ولی اکثر این چیزا تو حرف قشنگه و استفاده نداره.مثلا پلی استیشن موبایل چون چیز چرتی بود کلا سونی درشو تخته کرد چند روز پیش.ضد آب بودن رو الان بقیه هم دارن.سامسونگم رو اس5 گذاشته.ولی در مورد اسکرین میرور اطلاع ندارم بقیه هم دارن یا نه.اصلا استفاده داره؟وقتی تو خونه نشستی چرا بری با موبایل فیلم پخش کنی رو تیوی؟
    در مورد ظاهر هم به نظرم اپل و اچ تی سی خیلی خوبن ،بعد اونها سونیه.سامسونگ و الجی هم آخرن.

هر جوری نگاه کنی سونی رو نمیشه برند اول در نظر گرفت.نه قیمتش مناسبه،نه امکانات اعجاب انگیزی داره،نه سخت افزار خوبی استفاده میکنه نه حتی قشنگترین گوشیا رو میزنه.باز شرکتای دیگه حداقل تو یک ضمینه پیدا میشه اول باشن تو کارشون.

حالا من خودم شدیدا فن سونیم!از انواع گوشیای سونی اریکسون بگیر تا تیوی و پلی استیشن و ... .حتی اخبار فیلمایی که میسازه رو هم دنبال میکنم چون شرکتش برام مهمه ولی متاسفانه الان تو همه جبهه ها داره گند میزنه.این از موبایل،اون از لپتاپ و اونم از تیوی هاش.مشکل مدیریتی داره.فقط تو پلی استیشن تونسته فعلا خودشو بکشه بالا.که البته اونم بعد از گندی که سر پلی3 زد تازه فهمیده چیکار کنه.

کاپیتان تیم

JuventusDamash
    بازیکن محبوب
    Gianluigi Buffon
    تیم محبوب
    Carrarese
    سپاس ها
    7,541
    سپاس شده 16,074 در 1,807 پست
    کشور من
    Switzerland

- پست اولو چندین بار خوندم و همه ش اینطوری شدم ... محرمانه دلش واسه صدای دکمه های کیبوردت تنگ شده بود!

- تو خط گوشیای جدید و... نیستم. نمیتونم نظری بدم ولی بحث کنید، خوبه، آورین

- فعلاً لقبای خمیرالله و برانکاردو همونطوری که خواسته بودن برگردوندم. بقیه هم که بخاطر پاک شدن کَچِ انجمن رفتن رو هر کدومو تو محرمانه ببینم میعوضم.... n نفرید خُ
    مال سارانازم عوض کردم، همینطوری عجقم کشید

پ.ن: فراز هم به من لطف داره من اصلا یکی از پیشکسوتان محسوب نمیشم ولی نخواستم روش رو زمین بندازم .
    خفه پیشکسوتی! کاری نکن زیر عنوان کاربریت اینو با رنگ قرمز بنویسما

تاپیک جدید رو تبریک میگم.خوب شد اسم تاپیکم اوبرین موبرین نشد که دیگه باید تا 1 سالی اسمشو تحمل میکردیم.قیافه شو تو آواتاره فراز میبینیم بسه دیگه.
    شنیدی میگن از هر چی بترسی سرت میاد؟ خلاصه دلشو خوش نکن، تو محرمانه هر چیزی امکان داره کاکو

چرا بابا .. این خواسته فقط صورتو صاف کنه
    این لیگی که میگی چیه؟ خیالت راحت من فقط با خانما تبانی میکنم
    آها دوس داشته لاک پشت بشه؟
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]ست. یه ثبت نام کوچیک داره و وقتیم نمیبره. چون جای دنجیه و خوشبختانه هنوز خز نشده، حال میکنم باهاش!

حدود 6 روز پیش اینا میل زد که شروع کردیم و اینا، بیاید...
    قبلاً با برانکارد و سوسیس و... توش شرکت کردیم. لازمه بگم کی قهرمانِ ایران شد؟ اون حصیر خودشو کشت و تا هفتۀ آخرم هی ترکیب عوض میکرد ولی بازم نرسید

بعد از اینکه تیمتونو ردیف کردید، از تبِ بالاش LEAGUES رو بزنید و تو بخش JOIN LEAGUE و اون کادر League Code، این کد رو وارد کنید : xvntKc9pcHxD
    اسم لیگمونو گذاشتم Mahramanion

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] رو تا حدودی ترجمه کردم و تو پست بعدی میذارم. بقیه ش بمونه برای بعد. وقت و حوصله ش... حالا شما فعلاً بیاید تیمتون رو بسازید.
    همه شرکت کننا، بله حتی شما لژیونر عزیز اگه مثن فکر میکنید با بازیکنا و اینام آشنایی ندارید مهم نیس اصن، از رو تیم من تقلب کنید بره
    ناشکسته می‌نماید در شکسته آینه، تصویر ...
    ویرایش توسط Orphée : 12th August, 2014 در ساعت 04:04 AM دلیل: تلفظ

کاپیتان تیم

JuventusDamash
    بازیکن محبوب
    Gianluigi Buffon
    تیم محبوب
    Carrarese
    سپاس ها
    7,541
    کشور من
    Switzerland

I قوانین کلی :

1. هر مربی فقط یه تیم میتونه داشته باشه
    2. هر تیم باید 18 بازیکن داشته باشه (11 فیکس در یکی از سیستمای مجاز + 7 تا تعویضی). اون 18 بازیکن 2 دروازه بان، 6 مدافع، 6 هافبک و 4 مهاجم هستن
    3. بیشتر از 3 بازیکن از یه باشگاه نمیشه برداشت
    4. هر تیم در ابتدا یه بودجۀ 120 میلیونی داره
    5. سیستمای مجاز : 4-4-2 ، 4-3-3 ، 4-5-1 ، 3-4-3 ، 3-5-2 ، 5-3-2 ، 5-4-1
    6. هر مربی میتونه یه ترنسفر آزاد تو هر هفته (ی سری آ) انجام بده. بیشتر از اون 4 امتیاز از امتیازات کلی مربی کم میکنه
    7. هر مربی یدونه wildcard ترنسفر دریافت میکنه با این امکان که بیشتر بخره با استفاده از [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] هاش - هر wildcard تو هر هفته ای میتونه فعال بشه و به مربی این امکان میده که هر تعداد ترنسفری که خواست در طول اون هفته انجام بده (کل تیمشو میتونه تغییر بده)
    8. اگه مثلاً 3 بازیکن از آتالانتا داشته باشید و یدونه از تورینو و اون بازیکن از تورینو بره آتالانتا، اونوقت 4 تا بازیکن از آتالانتا دارید. در این حالت میتونید اون بازیکنا رو نگه دارید تا دفعۀ بعدی که تغییری تو تیمتون میدید - اونوقت مجبورید که یکی از این بازیکنا رو حذف کنید (تو این مثال، یکی از آتلانتیونتون رو باید بحذفید)
    9. ترنسفر کردن بازیکنی که سری آ رو ترک کرد آزاده (مثلاً اگه ویدال بره از سری آ، میتونید بدون هیچ محدودیت و یا هزینه ای، جایگزینش کنید). اینطور بازیکنا بصورت سایه های خاکستری تو ترکیبتون ظاهر میشن.
    10. هر هفته 1 ساعت قبل از شروع بازیها شروع میشه و تا اون موقع وقت دارید برای دادن آخرین تغییرات تو تیمتون
    11. اگه حین برگزاری یه هفته ثبت نام کنید، تیمتون از هفتۀ بعید فعال میشه

II امتیازدهی :

1. امتیازاتی که به بازیکنا داده میشه بر اساس عملکردشون در بازیهای واقعیه
    2. در مورد بازیهای که به تعویق میوفتن، بازیکنایی که قرار بودن تو اون بازی باشن 0 امتیاز میگیرن. اما به محض اینکه اون بازیه برگزار شد، امتیازات به نزدیکترین هفته به تاریخ جدید بازی اضافه میشن. فقطم بازیکنایی که تو تاریخ جدید توی تیم بودن امتیاز میگیرن (نه اونایی که وقتی بازی قرار بود برگزار بشه تو ترکیب بودن).
    3. مربی میتونه 3 آرایش رو انتخاب کنه که هر کدوم مشعر خاصی به تیمش میده: تهاجمی، متوازن یا دفاعی. این انتخاب میتونه هر هفته انجام بشه و روی میزان امتیازاتی که بازیکنا برای دستاوردای مختلف (گلها، کلین شیتها و..) بدست میارن تاثیر میذاره

4. جدول امتیازدهی وقتی آرایش "متوازن" انتخاب شده :

5. وقتی "تهاجمی" انتخاب شده :

6. وقتی "تدافعی" انتخاب شده :

7. هر تیم یه کاپیتان و نایب کاپیتان داره که تو هر هفته میتونه توسط مربی عوض بشه. کاپیتان اون هفته امتیازات 2 برابر میگیره؛ اگه کاپیتان بازی نکنه، امتیازات 2 برابر میرسه به نایب کاپیتان.
    8. تعریف پاس گل :
    1) آخرین پاسی که قبل از یه گل داده میشه پاس گله با استثنائات زیر :
    2) در مورد گل بخودی، پاس گلی وجود نداره
    3) اگه توپ توسط بازیکن حریف در راه رسیدن به زنندۀ گل، منحرف بشه طوری که بدون اون انحراف توپ بهش نمیرسیده، اونو ما پاس گل محسوب نمیکنیم
    4) اگه زمان بین پاس نهایی و خود گل رو خیلی طولانی تشخیص بدیم، پاس گل محسوبش نمیکنیم. مثلاً اگه بعدِ پاس، زنندۀ گل 3 بازیکنو قبل از گلزنی دریبل کنه، این حقو داریم که پاسِ قبلی رو پاس گل محسوب نکنیم
    5) در موارد حساس و مرزی، ما با تعداد زیادی از مراجع آنلاین برای آمار مشورت میکنیم
    6) اگه منابع آنلاین اجماع نداشته باشن، این حقو داریم که بر اساس رای تشخیص خودمون پاس گل حسابش کنیم یا نه

9. بازیکنای تعویضیتون تنها وقتی امتیاز میگیرن که بازیکن فیکستون یه دقیقه هم تو اون هفته بازی نکنه. ترتیب تعویضیا از بالا به پایینه و با استفاده از کشیدن و رها کردن (drag & drop) قابل تغییره
    10. تعویضا هم مثه سیستم/آرایش/کاپیتان/نایب کاپیتان فقط میتونن بین هفته ها تغییر کنن نه در طول برگزاری هفته. همۀ اینها با استفاده از کشیدن و رها کردن (drag & drop) قابل تغییرن. تنها استثنا "تعویض در پرواز" -[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]- ـه که این اجازه رو بهتون میده که حین برگزاری بازی هم تعویض کنید، حتی بازیکنیو که بازی هم کرده

* فقط اگه بازیکن حداقل 45 دقیقه توی زمین باشه
    ** کلین شیتا به بازیکنایی که حداقل 45 دقیقه تو زمین باشن و تیمشون گل نخوره تعلق میگیره، اگه در ادامه تیمشون گل بخوره هم مهم نیس

III لیگها :

1. هر مربی میتونه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]. ساخت لیگ کاملاً مجانیه اما میتونید یه هزینۀ ورودی براش تعیین کنید (بعنوان [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]). در اینصورت هزینه های ورودی روی هم جمع میشه بعنوان جایزه برای برنده. جایزه 75 % کل هزینه های ورودی و بعد از اتمام لیگ داده میشه
    2. هر تیم بصورت خودکار میره تو لیگ ملی کشورش و لیگ تیمی که طرفدارشه.
    3. بعد از ساخت لیگ، مربی یه کد پیوست دریافت میکنه که مجازش میکنه که مربیای دیگه به لیگش دعوت کنه. این کل میتونه آزادانه در وب (فرومها، بلاگها و...) به اشتراک گذاشته بشه
    4. برای پیوستن به یه لیگی که توسط دیگری ساخته شده، مربی باید کد پیوست لیگ رو بدونه
    5. ... ادامه دارد

4. 14 کاربر از پست مفید Orphée سپاس کرده اند .

ســـوسـکــه

LiverpoolEsteghlalNaftAbadanFoolad
    سپاس ها
    7,294
    سپاس شده 8,291 در 2,113 پست
    کشور من
    Iran

خوب الان که بحث گوشیه میگید جیلبیریک چی هست و چی کار میکنه ؟ اصلا لازمه جیلبیریک ؟

بم گفتن برای خریدن پک بازی و اینا باید جیلبیریک بشه گوشی و اینا .

من در حدی هستم که وقت کردم یه سری برنامه و بازی از اپ استور دانلود کنم

بازیکن اصلی تیم

JuventusBayernBayernJuventus
    مربی محبوب
    مارچلو لیپی-گاس بزرگ
    بازیکن محبوب
    الکسی-برکمپ
    تیم محبوب
    یوونتوس
    سپاس ها
    8,203
    سپاس شده 4,742 در 689 پست
    کشور من
    Germany

با تشکر از اسم عالیه تاپیک

در مورد گوشی : من سونی اکسپریا اس پی دارم و این مشکلاتی که در مورد سونی میگید رو نداره و تنها اشکالی که توش دیدم میس تاچ گرفتنشه که بعضی وقتا پیش میاد و خیلی رو اعصابه.

به نظرم اپل بهترین کیفیف و کارایی رو داره و قیمتش هم زیاد نیست حالا یکم پول برند بدیم میارزه به این همه کیفیت.

فراز بیا یه راهنمایی درست حسابی کن ما هم بفهمیم چی به چیه !

من نیکلا لیلی رو گذاشتم تو دروازه فک میکردم امتیازا رو بر اساس بازی بازیکنا تو تیماشون و امتیازهایی که سایت ها و روزنامه ها میدن ، میدن . ناینیگولان هم کلکسیون کارت زرد و قرمز داره :(

اینم ترکیب منه ، اگه کوادرادو بره نمیدونم باید کی رو بزارم

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

یه چن تا سوال هم دارم بعدا میپرسم

7. 15 کاربر از پست مفید Capitan Alex سپاس کرده اند .

شـــیـــشــه

PerspolisJuventusJuventusJuventus
    مربی محبوب
    ونگر-کونته-دنيزلي
    تیم محبوب
    ايتاليا
    سپاس ها
    9,340
    سپاس شده 9,654 در 1,218 پست
    کشور من
    Italy

بايد با توجه به بضاعتم پست بدم
    اول محرمانه ى جديد رو تبريك ميگم از بانو برانكارد هم تشكر

دوم ميكم كه هواوى بهطور كل همه ى مدلاش خر است
    يعنى تهش به اين ميرسى:من كه داشتم اين پولو ميدادم يكم ميذاشتم روش بهتر ميگرفتمًخوب
    به شدت كند
    كيفيت صدا و دوربين هم اشغال

سوم اينكه سليقه شما رو نميدونم اما وقتى ايفون دست ميكيرى دست كرفتن اجرهاى htc اشغال هاى سامسونك(طراحى و بدنه) و كوشى هاى كيلويي سونى واست سخت ميشه

چهارم اينكه تسوكه من وقتى ios 6بودم جيلبريك كردم نه اتفاق شاخى افتاد كه بكم متحير كننده بود نه نوشى رو اذيت ميكرد
    يا چيزايي هم كه شنيدم ديكه ios7 رو جيلبريك نكردم اصلن

هر برنامه و بازى بدرد بخورى ميخاى تو app store هست ديكه به خطر انداختن گوشى چرا؟؟

ولى اينم بگما خط و خش هاى روى دورقاب ٥ادم رو ازار ميده و اينكه بدون ضربه خوردن اين كليد كم كردن صداى گوشيم از كار افتاد از ايفون بعيده !!كه رو ٥s اصلاحات انجام شد

Htc one اكه اونقدر بزرك نبود و دوربينش هم نويز بنفش نداشت يه گوشى كلاسيك فوق العاده بود
    موقع خريد حتما دوربين گوشى رو امتحان كنين

9. 14 کاربر از پست مفید Bianconeri سپاس کرده اند .

سرمربی

SchalkeMilanSchalkeMilan
    مربی محبوب
    Ancelotti,Sacchi,Stevens
    بازیکن محبوب
    Maldini,Nesta,Raul
    تیم محبوب
    AC Milan & Schalke
    سپاس ها
    28,565
    سپاس شده 22,314 در 3,473 پست
    کشور من
    Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesoke نمایش پست ها
    خوب الان که بحث گوشیه میگید جیلبیریک چی هست و چی کار میکنه ؟ اصلا لازمه جیلبیریک ؟
    - این جیلبریک کردن همون روت کردنه دیگه؟!
    اگه آره که اشکالی نداره من اکثر گوشی هام رو روت میکردم خیلی کاربرد داره هر چی بخوای دیگه راحت میتونی روش نصب کنی!
    هیچکدوم هم مشکلی پیدا نکردن ولی میگن به احتمال خیلی خیلی کم شاید گوشی کلا دیگه بالا نیاد! چون وقتی روت میکنی الگوی اصلی گوشی تغییر میکنه و دیوار امنیتیش هم برداشته میشه.
    بنظر من که میارزه چون اینطوری دیگه میتونی از 100% گوشی استفاده کنی ولی تو حالت عادی بعضی کارا رو نمیتونی انجام بدی.

- علی درک میکنم چی میگی وقتی به یک برند عادت کردی دیگه سخت میتونی ازش دل بکنی!
    منم از سونی خیلی خوشم میاد هر چند همه وسایل خونمون از قدیم تا الان سامسونگ بوده!

ولی این چیزای جانبی که گفتی بنظرم یکی از دلایل افت سونی همین توجه به چیزای جانبیه مثلا قابلیت ضد آب بودن یه چیز خاصه و باعث میشه از کیفیت چیزای اصلی گوشی بخاطرش صرف نظر کنن!
    سونی جدیدا رو هر گوشی میاد یکی از این قابلیت ها میذاره در حالی که به دوربین، صفحه نمایش و سرعت گوشی که از فاکتورهای اصلی هستن خیلی توجه نمیکنه واسه همین میگم جدیدا گوشی کامل ازش ندیدم

پ.ن: فراز من ثبت نام کردم بازی هاش کی شروع میشه؟!

11. 15 کاربر از پست مفید The Royal Blues سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    Bop Paisley- Bill Shankley
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,962
    سپاس شده 38,293 در 5,934 پست
    کشور من
    Ashegh

من دو ماه پیش بعد از تحقیقات دو ماهه گوشی خریدم. تجربیاتم در دوران تحقیق و تست میدانی ایناست:

1- در کل هر محصولی که IOS نباشه، خره! به ضرس قاطع خره
    2- ولی اگه پول نداریم و مجبوریم به اندروید راضی باشیم:
    الف- سامسونگ باید بره همون جاروبرقیش رو بسازه ( یعنی با cpu هشتاد هسته ای و فرکانس 8888888888 و رم هفتاد گیگ باز هم محصولات سامسونگ هنگ دارن)
    ب- خاصیت های ضد آب و گرد و غبار گوشی های سونی خوبه ولی در کل اونهم باید بره همون تلویزیونش رو بسازه. سونی ها هم درگیر مسئله و بحران هنگ هستن
    ج- هووایی که چینیه ولی ندیدم تا حالا کسی از مصرف کنندگانش شکایتی داشته باشه ولی بالاخره چینیه دیگه
    د- پس بسته پیشنهادی من چیه؟ درسته! محصولات LG . خودم الان گوشی uptimus g pro e988 دارم. دو ماهه که دارمش. بازی در حد فیفا و آسفالت و... روش نصب نکردم ولی همین بازیهای جنیگیل بینگیلی که واسه سرگرمی انجام میدم ( مثلا flick shoot ) مثل بنز اجرا میکنه. صفحه نمایشش به معنی واقعی FHD هستش. دو گیگ رم داره و هنوز ازش هنگ و لگ و باگ ندیدم. یعنی از بس هنگ نمی کنه که اعصاب آدم رو خرد میکنه. آپدیت 4.4.2 کیتکت رو هم گرفت و مشکل زود شارژ کردنش تموم شد. با وضوح فلان در فلان عکس می گیره و با رزولوشن 1920 در 1080 هم فیلمبرداری میکنه. قبل از آپدیت از فیلمبرداریش راضی نبودم ولی الان خیلی خوش به حالم شده. خنزرپنزر زیادی هم تو زمینه کاستومایز کردن دوربین داره. کلا مثل بنز واسم کار میکنه
    حالا دیگه نمی خوام از G2 و G3 ال جی بگم
    و- کلا گوشی رو واسه بازی نگیرین. واسه بازی یا کنسول بخرین یا روی PC بازی کنین یا تبلت ( و اونم آیپد ) بگیرین. بسان من. رو گوشی که بازی FIFA حال نمیده
    ی- باز هم میگم تا میتونید برید سمت اپل

امین تسوکه: جیلبریک کردن محصولات ایفون مثل این می مونه که برای راه انداختن بساط بوق شیپوری رو ماشینت، ترمزهای ABS و EBS رو از کار بندازی. اصلا این کار رو نکن. معایبش به مزایاش نمی ارزه

کاپیتان تیم

JuventusDamash
    بازیکن محبوب
    Gianluigi Buffon
    تیم محبوب
    Carrarese
    سپاس ها
    7,541
    کشور من
    Switzerland

نقل قول نوشته اصلی توسط Capitan Alex نمایش پست ها
    فراز بیا یه راهنمایی درست حسابی کن ما هم بفهمیم چی به چیه !
    خُ سوال درست و حسابی کن تا جواب درست و حسابی بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط The Royal Blues نمایش پست ها
    پ.ن: فراز من ثبت نام کردم بازی هاش کی شروع میشه؟!
    مرسی. 9 شهریور؛ 19 روز دیگه... از اون تبِ بالا بری رو STATS و FIXTURES/RESULTS رو بزنی میاد تاریخ و ساعت همۀ بازیا. ولی بنظر تاریخ 2 بازی اولو اشتباه زده
    گفتم از الان ثبت نام کنیم زودتر با فراغ و وقت بیشتر، چون اگه کسی وسطا بیاد اونوقت خیلی سختشه بتونه امتیازاتشو به بقیه برسونه.

کرگدن و اِتی و ریال، شما چرا بستید حالا تیماتونو؟ تیک کنار "let others see your team between rounds" بزنید بتونیم تقلب کنیم

اِتــــــــود

MilanMilanMilanEsteghlal
    مربی محبوب
    Ancelotti , Lippi, Wenger, Van Gaal
    بازیکن محبوب
    Maldini , Nesta, Ambro
    تیم محبوب
    AC Milan❤ Italy ❤
    سپاس ها
    18,748
    سپاس شده 15,291 در 1,966 پست
    کشور من
    Italy

منم "میلان اتی" رو ساختم در حد قهرمانی
    البته وسطاش فهمیدم بودجه م نمیرسه مجبور شدم تیمو در حد گرفتن سهمیه تنزل بدم
    تیکم ورداشتم ..

صفحه 3 از 52 نخستنخست 1234567132333 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)