صفحه 2 از 52 نخستنخست 123456122232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 513

موضوع: محــرمانـه به تـوان بی نـهـایت، دوستــان ابـدی

سرمربی

JuventusJuventusJuventus
    سپاس ها
    12,302
    سپاس شده 23,215 در 3,144 پست
    کشور من
    Italy

من یه چند تا نکته در مورد گوشی بگم و بخوابم

1 - هر کسی که ضد سونی حرف بزنه بیخود کرده خیلی هم خوب و دوست داشتنی هستن گوشیهای سونی اتفاقا . تا صد سال دیگه با سامسونگ عوضش نمیکنم امین هم اگه بیاد بگه بهنام شدید فنه سونیه و و جانب دارانه نظر میده غلط کرده

2 - کیفیت بدنه htc با سامسونگ مقایسه کردنش مثل مقایسه برازوکاست با توپ 3 لایه پلاستیکی ( از این راه راها یادش بخیر )

3 - واقعا به شخصه از برند lg برای گوشی که متنفرم که دستم بگیرم . به امین هم گفتم . اما نکسوس 5 و جی 2 و جی 3 هر ستا عالین ... به قیمت نکسوس 5 هیچی بهتر ازش نیست به نظر شخصیم .

همین

ها راستی حتما حتما حتما ملیساندرا و استنیس رو مینویسم شاید یکی دو روز دیگه بشه اما به فکرش هستم حتما یکم سرم خلوت شه میشینم مینویسم

فعلا

سرمربی

SchalkeMilanSchalkeMilan
    مربی محبوب
    Ancelotti,Sacchi,Stevens
    بازیکن محبوب
    Maldini,Nesta,Raul
    تیم محبوب
    AC Milan & Schalke
    سپاس ها
    28,565
    سپاس شده 22,314 در 3,473 پست
    کشور من
    Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط medad abi نمایش پست ها
    به شخصه فکر می کنم تا از htc استفاده نکنی و با رابطه کاربریش سر و کار نداشته باشی نمی تونی بفهمی سامسونگ و رابطه کاربریش چقدر افتضاحه! قول میدم اگه یک ماه با htc کار کنید دیگه نتونید با محیط سنگین و شلوغ سامسونگ کار کنید.
    از طرفی لازم نیست در مورد کیفیت بدنه سامسونگ و htc چیزی بگم.
    خلاصه سامسونگ همیشه دم دسته و الان هرکی میرسه سامسونگ استفاده می کنه، یه سال بیاید htc رو تست کنید مطمئن باشید ضرر نمی کنید.
    مداد من با سامسونگ زیاد کار کردم ولی محیط سنگین و شلوغ ندیدم! دیگه الان اکثر گوشی ها اندوریده و کار کردن باهاشون خیلی فرق ندراه که بخوای گیج بشی یا اذیتت کنه!
    البته گوشی های اچ تی سی هم تا جایی که باهاشون کار کردم خوب بودن ولی بنظرم سامسونگ یه چیز دیگست.

کیفیت بدنش هم خیلی خوبه حتی شیشه صفحه نمایشش بخاطر گوریلا گلس مقاوم و ضد خشه!

سامسونگ دیگه امتحانش رو پس داده ولی بعضی ها هم دوست دارن گوشی های برندهای دیگه رو امتحان کنن که مثه هندونه سر بستست شاید خوب در بیاد شاید هم نه!

نقل قول نوشته اصلی توسط inter نمایش پست ها
    صفحه نمایش رو رضا قبول دارم.فوق العاده اس اس 4 ولی وان هم جز بهترین هاست.اونقدر اختلاف ندارن!الان من خودم سه ساله گلکسی اس دارم و کامل ازش راضیم.هنوز صفحه اش رو بهتر از گوشیای ملیونیه سونی میدونم.سونی که یک زمانی تو دوربین حرف اول رو میزد الان دوربین 20 مگی هم گذاشته و ملت شاکین!کلا تعطیله.ولی تو کیفیت سامسونگ حرفی ندارم فقط ظاهر و جنس و خوش دستیه که توش ضعف اساسی داره اس4.میگن اس4 بیفته زمین به خاطر طراحی بدش هم ممکنه دوربینش بشکنه و هم صفحه و هم قاب داغونش!احتمالشم خیلی خیلی بالاست.یعنی کلا گوشیت نباید بیفته ولی وان کیفیت بدنه اش عالیه!
    حالا جالبه فرومای موبایل همه میگن جی2 یا نکسوس 5!اصلا از الجی خوشم نمیاد!حس بدی دارم بهش.
    سونی مشکل دوربین هاش اینه که بهترین لنزش رو به اپل میفروشه و رو گوشی های خودش استفاده نمیکنه!
    تو صفحه نمایش هم حرفی واسه گفتن نداره من صفحه نمایش اکسپریا z رو با اس3 مقایسه کردم با اختلاف اس3 بهتر بود هم از لحاظ رنگ بندی هم تو زاویه که اس3 کیفیتش هیچ تغییری نمیکنه ولی اکسپریا z و کلا خیلی از گوشی ها کیفیتشون افت میکنه.

بعد یه چیزی که هست بنظرم یه گوشی مثه اس3 یا نوت2 در حال حاضر تمام خواسته های آدم رو برآورده میکنه دیگه اس4 و نوت3 فقط جنبه تبلیغاتی دارن و نباید گول زرق و برقشون رو خورد!
    مثلا وقتی اس3 با 4 هستش 99 درصد نرم افزار ها و فیلم ها و ... رو ساپورت میکنه دیگه چرا باید پول 4 هسته اضافی واسه اس4 داد که عملا کاربرد خاصی ندارن!

امین کلا از سامسونگ ایراد نمیگیرن مگه به طراحیش!

3. 15 کاربر از پست مفید The Royal Blues سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,366
    سپاس شده 50,192 در 8,131 پست
    کشور من
    Iran

- منم تاپیک جدید رو تبریک میگم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط InTeR نمایش پست ها
    امروز تو خیابون بودم با بهنام.یک لحظه بحثمون رفت رو میثم فولامی!صدای منم که کلا بلنده.دیدم همه دارن چپ چپ نگاه میکنن.نمیدونم با خودشون چی فکر
    میکردن؟میثم فولامی؟فامیله؟اهله فولامه؟(به یاد استاد خیابانی)لقبه؟آخه لقب کدوم آدم عاقلی فولامیه؟فکر کنم هنوز تو فکرن...
    امین نگرفتی داستان چیه؟
    اونا داشتن به این نگاه میکردن که شخصیت بزرگی مثل میثم فولامی به این آدم های درب داغون (شما دوتا!) چی کار داره که اسمشو میارید؟

خدا خیلی بهتون رحم کرد که توسط طرفدارانم لت و پار نشدین!
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

جــغــدِ بـــزرگ

ArsenalArsenalArsenalArsenal
    سپاس ها
    2,953
    سپاس شده 3,831 در 488 پست
    کشور من
    Norway

نقل قول نوشته اصلی توسط Niloo Ettore نمایش پست ها

- جغد بزرگ :
    وقتی تو بگی ناخن میکشیدم مشخصه چه فاجعه ایه
    دیروز فیلم پیانو رو میدیدم یه جا که زد انگشت زنه رو قطع کرد دو سه دقیقه احساس درد میکردم بعد گات گفتم یکم پوست کلفت میشم بدتر شدم

دیدن صحنه های خشن گات در مقابل هانیبال مثل دیدن خونه ی مادربزرگه س به جون ِ مخمل

نقل قول نوشته اصلی توسط The Royal Blues نمایش پست ها

سونی تا الان گوشی کامل ازش ندیدم هر کدوم یه ایرادی داره فقط رو ظاهرش خوب کار میکنن ولی سامسونگ گوشی های جدیدش(اس3، اس4، نوت2، نوت3) کامل و مطمئنن.
    سونی با اریکسون یکی از بهترین برندهای موبایل بود و بعد از اریکسون نسبت به اسم و برندش بدترین .. به قول ِ تو فقط ظاهر داره ولی از نظر سخت افزاری فوق العاده ضعیف هست .. باطریش ضعیفه، کنده، قطعا اگه یکبار بهش ضربه بخوره از یه جا فلج میشه و کلی مشکل دیگه

- سونی خر است ( سلام بهنام )
    - اچ تی سی خر است
    - سامسونگ خر است
    - بقیه ی گوشی های آندروید هم خر هستند به غیر از هوآوی
    - کلا آندروید به هر شکلی و هر از برندی خر است حتی هوآوی

زنده باد آیفون، زنده باد آی او اس

رئیس باشگاه

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    40,970
    سپاس شده 41,588 در 7,567 پست
    کشور من
    Italy

پدر مارو در اورده این سونی

دو سه ماه نشده باتریش فرت فرت خالی میشه .

بقول دوستان محیطش فوق العاده سنگینه خیلی خیلی کند اجرا میشه برنامه هاش .

بقول بیتا فقط ظاهر خوب داره .

در کل بدرد نمیخوره .

امین گوشی p6 رو امتحان کن . چنتا از دوستام دارن فوق العاده راضین . البته از htc هم زیاد تعریف میکنن ولی بستگی به مدلش دره . htc وان خوبه .

خلاصه p6 بخر

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,250 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

اوه اوه این اپل فنا ریختن! اصلا هر کی اپل دستش میگیره از اینرو به اونرو میشه نمونه اش همین پویا پسر عمه خودم! ولی انصافا اپل نسبت به قبل خیلی پیشرفت کرده و فقط اسم نیست.هنوز تو reso صفحه عقبتره که اونم میگن فول اچدی رو گوشی زیاد قابل درک نیست واسه چشم و همون استاندارد اپل کافیه.ولی انصافا قیمت بی خودی داره!اصلا گوشی دیگه بالای 2 ملیون نداریم الان ولی اپلا همه 2300-400 قیمتشونه!نمیرزه.اونقدرا امکانات نمیده.
    امین گوشی p6 رو امتحان کن . چنتا از دوستام دارن فوق العاده راضین . البته از htc هم زیاد تعریف میکنن ولی بستگی به مدلش دره . htc وان خوبه .
    کلا گوشیا الان کیفیت قبل رو ندارن.ولی دیگه هواوی رسما رو هواست.چند نفر گوشیشون تو شب سرد و گرم شده صفحه اش ترک برداشته.از نظر کیفیت ساخت از همه پایینتره.قیمتشم که خیلی فرق نداره.ارزش ریسکشو نداره انصافا!

بعد یه چیزی که هست بنظرم یه گوشی مثه اس3 یا نوت2 در حال حاضر تمام خواسته های آدم رو برآورده میکنه دیگه اس4 و نوت3 فقط جنبه تبلیغاتی دارن و نباید گول زرق و برقشون رو خورد!
    مثلا وقتی اس3 با 4 هستش 99 درصد نرم افزار ها و فیلم ها و ... رو ساپورت میکنه دیگه چرا باید پول 4 هسته اضافی واسه اس4 داد که عملا کاربرد خاصی ندارن!

امین کلا از سامسونگ ایراد نمیگیرن مگه به طراحیش!
    ببین رضا وقتی میفتی تو دور خرید انقدر نقد میخونی و ریویو میبینی و شور و مشورت میکنی که دیگه تمام ایرادات دستت میاد.الان من همونجام دقیقا!
    مثلا اس4 یکی از بزرگترین ایراداتش که نگفتم همین دو پردازنده ای بودنشه.یک وقتایی وسط کار سوییچ میکنه رو اون یکی.اینو تو دیجی کالا دیدم.خواستی نقدشو نگاه کن.تازه میگفت پردازنده هاش ممکنه انقدر داغ کنه که بدنه اش صدمه ببینه.الان همه دنبال اس4 مدل تک پردازنده ان چون هم بازدهیش بیشتره هم داغ نمیکنه و مشکل سوییچم نداره. اینا رو به عنوان مثال گفتم بدونی سامسونگم کم ایراد نداره.همین چیزای اضافیش بیشتر باعث دردسره.
    ولی بزرگترین ایرادش طراحیه.اونای دیگه رو میشه یکجورایی جلوشونو گرفت و اذیت نشی.البته گوشیای الجی هم هیچ کدوم قیافه ندارن!ولی سخت افزاری عالین.کلا گیج شدم الان

بازیکن ذخیره طلایی

MilanMilanMilan
    مربی محبوب
    لیپی
    سپاس ها
    3,794
    سپاس شده 2,655 در 320 پست
    کشور من
    Italy

نقل قول نوشته اصلی توسط InTeR نمایش پست ها

سامسونگ مسخره شو در آوورده.من شنیدم مصرف باطری و رم رو هم بیخودی بردن بالا با اینهمه امکانات الکی!سامسونگ بگیرم قطعا رامشو عوض میکنم!تو اس5 فکر کنم قدم شمار و نمیدونم ضربان قلب و .... هم اضافه کردن.آخه واسه چی واقعا؟؟؟به جای این کارا برن یک پول بدن به یک طراح براشون گوشی طراحی کنه.

گوشیت زویی داره؟از دورخیلی جذاب میزنه.واقعیتش هم همینه؟استفاده میکنی؟
    دوربینت الترا پیکسله یا معمولیه؟
    ============
    - پسر عمه من یه S4 داره. این بشر مجبوره شارژر باطریش رو تو جیبش با خودش حمل کنه اینقدر که مصرف باطریش بالاس!
    حالا کنار این حرفا چیزی که تو S3 جالبه اینه که از 16 گیگ حافظه داخلی بیش از 4 گیگ از حافظه توسط سیستم اشغال میشه و قابل دسترسی نیست. شنیدم در S4 حتی بیشتره.
    یعنی کنار گوشی که می خری یه کارت حافظه هم باید بگیری.

- متوجه نشدم. زویی چیه ؟ تو گوگلم سرچ کردم چیزی نیومد که بفهم
    دوربین گوشی ام معمولی هست. الترا پیکسل یکی از چیزهایی هست که تو htc دوست ندارم. قبل گفتم تنها اشکالی که می تونم به اچ تی سی بگیرم همین دوربین هاش هست. در پرچم دار جدیدشون 2 تا لنز استفاده کردن و اصلا مشخصه از اون طرح هاست که نتیجه نمیده و مجبور میشند کنارش بذارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط The Royal Blues نمایش پست ها
    مداد من با سامسونگ زیاد کار کردم ولی محیط سنگین و شلوغ ندیدم! دیگه الان اکثر گوشی ها اندوریده و کار کردن باهاشون خیلی فرق ندراه که بخوای گیج بشی یا اذیتت کنه!
    البته گوشی های اچ تی سی هم تا جایی که باهاشون کار کردم خوب بودن ولی بنظرم سامسونگ یه چیز دیگست.

کیفیت بدنش هم خیلی خوبه حتی شیشه صفحه نمایشش بخاطر گوریلا گلس مقاوم و ضد خشه!

سامسونگ دیگه امتحانش رو پس داده ولی بعضی ها هم دوست دارن گوشی های برندهای دیگه رو امتحان کنن که مثه هندونه سر بستست شاید خوب در بیاد شاید هم نه!
    - میگم اول بیا یک ماه با HTC کار کن سادگی محیطش رو ببین بعد برو سمت سامسونگ ببین می تونی باهاش کار کنی یا نه.
    اندروید یک سیستم عامل متن باز هست و هر کمپانی بسته به نیازش تغییراتی توش میده. الان هر گوشی رابطه کاربری خاص خودش رو برای اندروید داره که تفاوت های کوچیک اما مهمی دارند که در مصرف باطری و استفاده راحت تر برای کاربر تاثیر گذاراند.
    رابطه کاربری htc دقیقا مثل کیفیت بدنه و طراحیش معروف هست و اصلا یکی از نقاط قوت HTC هست. سادگی، زیبایی طراحی و سبک بودن رابطه کاربری htc اصلا با سامسونگ قابل مقایسه نیست. اچ تی سی بر خلاف سامسونگ زیاد در اندرویدی که گوگل ارائه میده دست نمی بره و همین خیلی در سرعت سیستم نقش داره. حداقل من تا حالا با اچ تی سی تجربه هنگی نداشتم اما با سامسونگ زیاد برام پیش میاد.

سامسونگ فعلا با نحوه طراحیش و تکرار مدام خودش با کاهش فروش مواجه شده و بخشی از بازارش رو هم به هووای و لنوو و دیگر شرکتا تازه کار واگذار کرده.
    تا ابد که نمیشه از اپل و دیگر شرکت ها طرح دزدید و سود کرد

این مقاله ام برای اینکه ببینی سامسونگ کجای کاره خوبه.
    قدم بعدی برای سامسونگ چیست؟ [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

به شخصه منتظرم سیستم عامل ویندوز و مایکروسافت در بازار گوشی جا بیفته تا برم به سمت شاه واقعی 7 اقلیم؛ نوکیا

سیستم عامل ویندوز اینطور که شنیدم بسیار سبک تر از اندروید هست و نیاز به کار کشیدن زیاد از سی پی یو نداره.
    Ac Milan

Time has passed, and I have loved many women. And as
    they've held me close... and asked if I will remember them
    I've said, "Yes, I will remember you." But the only one I've
    never forgotten is the one who never asked... Malena
    ویرایش توسط Medad Abi : 10th August, 2014 در ساعت 02:36 PM

9. 13 کاربر از پست مفید Medad Abi سپاس کرده اند .

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,250 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

مقاله جالبی بود.دقیقا سامسونگم اگر از خواب بیدار نشه به زودی میره همونجایی که نوکیا رفت.بازار موبایل لجبازی بر نمیداره.سامسونگ باید تو طراحیش تجدید نظر کنه.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

خیلی جالبه ولی فقط رو گوشیای با دوربین اولترا پیکسل گذاشتن.

11. 12 کاربر از پست مفید InTeR سپاس کرده اند .

سرمربی

SchalkeMilanSchalkeMilan
    مربی محبوب
    Ancelotti,Sacchi,Stevens
    بازیکن محبوب
    Maldini,Nesta,Raul
    تیم محبوب
    AC Milan & Schalke
    سپاس ها
    28,565
    سپاس شده 22,314 در 3,473 پست
    کشور من
    Germany

- نسترن تا جایی که یادم میاد تو از سامسونگ و اس 2 خاطره خوبی نداری واسه همین رفتی سمت اپل!
    اپل بزرگترین مزیتش اینه که خیلی کلاس داره! تو کیفیت گوشی هاش از آيفون 4s به اينور شكي نيست ولي پول برندش رو هم بايد بدي!
    واسه اونايي كه پولدارن مشكلي نيست ولي اونايي كه ندارن با پول كمتر يه گوشي تقريبا در همون سطح ميگيرن!

- امين خب واقعا نيازي به اون هسته هاي اضافي نداره كه مشكل ساز هم بشن! ولي اونقدي هم داغ نميكنه كه به گوشي آسيب برسه.
    تو گوشي انتخاب كردن واقعا آدم گيج ميشه چون گزينه خيلي زياده بنظرم اول بايد انتظاراتت رو مشخص كني بعد بري گزينه ها رو بررسي كني.
    يكي ظاهر خوب ميخواد يكي كيفيت واسش مهمه يكي دوربين و البته قيمت مناسب ولي همچين گوشيي كه همه رو با هم داشته باشه خيلي سخت پيدا ميشه واسه همين بايد اولويت بندي كني.

- مداد من گفتم كه اچ تي سي رو قبول دارم ولي دیگه بی انصافیه بگیم سامسونگ هنگ میکنه!
    من با اس2, اس3, اس4 و نوت2 زياد كار كردم ولي همشون سرعت فوق العاده اي داشتن و هيچ هنگي ازشون نديدم!
    مثلا سرعت فيلم باز كردن سامسونگ با بقيه گوشي ها رو مقايسه كني اختلافشون رو متوجه ميشي.

همين سامسونگ بود كه تونست با اس2 رو دست اپل بزنه و آيفون 4s رو شكست بده اچ تي سي اون موقع گوشي هاش در حد رقابت هم نبودن ولي تو اين يكي دو سال پيشرفت كرده.

الان ديگه واقعا گوشي به اوجش رسيده و هر شركتي ميخواد تو رقابت جلو بزنه نياز به ايده جديد و كاربردي داره مثه صفحه نمايش های سامسونگ.

- بهناز من خودم سوني(اريكسون) باز بودم w580, w200 , c901, ویواز, اکسپریا ری, اکسپریا آرک رو تا الان داشتم ولی از لحاظ کیفیت گوشی های جدیدش قابل مقایسه با سامسونگ نیست! ولی قبول دارم گوشی های قدیمیش به نسبت قیمت خیلی خوب بودن. آرک اس با فروشي كه داشت سوني اريكسون رو سرپا نگه داشت ولي الان سوني همش داره پسرفت ميكنه و يه گوشي خوب نميتونه بده فلگ شيپ هاش كه به حساب قراره بهترين باشن ايرادات مسخره اي دارن!

13. 15 کاربر از پست مفید The Royal Blues سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

JuventusJuventusJuventus
    تیم محبوب
    Nederland
    سپاس ها
    44,715
    سپاس شده 23,335 در 3,420 پست
    کشور من
    Libya

تمام بازارهاي ايران تک تک مغازه هاي گوشي فروشيو ککه پا بزاري يعني يکي نيست که گوشي سوني پيشنهاد کنه! همه ميگن سامسونگ.
    با اینکه به خز بودنش شک نیست ولی قبول دارم سامسونگ در باطن گوشی خیلی سگیه.

ولي خب براي من سوني مثل يک اتومبيل لوکسه و حاضر نيستم براي سامسونگ و هوواوي و ... پولي پرداخت کنم .خود شرکتم البته همچين هسيو داره يه سر به اکسوريز سايت سوني بزنيد ميبنيد دست بند- ساعت مچي - داک شارژ -اسمارت تگ و چيزاي ديگه هم براي گوش هاش ارائه ميده . قابليت هايي که سوني به آدم ميده هيچ کدوم از گوشي هاي ديگه نميدن.

حالا شايد به ظاهر کيفيت تصوير سامسونگ بهتر باشه ولي من بعد از 20 دقيقه کار با گوشي s4 يا s3 سامسونگ چشم درد ميگيرم. ولي هيچوقت با ساعت ها کار روي گوشي خودم هيچ مشکلي برام پيش نمياد.

قابليت X-reallity که رو گوشيا سوني به کار رفته يه جا خوندم که هيچ سودي براي شرکت سوني نداره و براي پرو بال ريزون شرکت هاي ديگست. حالا قبلشم موتور براويا رو ميزد که اونم کارش درست بود دستشون درد نکنه. تواين عکس باز سازي تصاوير قشنگ مشخصه

فکر ميکنم اين قابليت روي صفحات وب هم خيلي تاثير داره چون من فقط گوشي هاي سوني( البته زير 5 اينچو دارم ميگم) با کوچکترين رزوليشن هم ميشه نوشته هاي سايت رو خوند و اذيت نميکنه. اين به درد آدماي گشادي مثل خودم که هي حوصله ندارن زوم و وم اوت کنن ميخوره.

اسکرين ميرورينگ هم ه قابليتيه گه فقط گوشي هاي سوني داره. که ميتوني بدون وصل کابلي تصوير و صداي گوشيتو روي تلوزيون انتقال بدي اونم با کيقيت فول اچ دي. قطم با یه دکمه میتونی راحت عکسایی که گرفتی فیل ها و غیره رو توی تی وی با سایز بزرگ تماشا کنی. حالا استفاده اين قابليت خيلي بيشتر ه مثلا حالا کافيه گوشيتو بزاري تو يه اتاق ديگه و دوربينشو روشن کني مثل يه دوربين مدار بسته ميتوني روي تلوزيون يا لپ تاپت تصاويرو ببينيیا مثلا من خودم رو تلوزيونمون فيفا 14 گوشيمو بازي ميکنم

پلي استيشن موبايل: که ميتوني يه دسته پی اس 3 یا پی اس4 رو گوشیت نصب کنیو بازی های سونی پلی استیشن رو باهاش بازی کنی یا یعضی بازی خود آندرویدو . همینطور میتونی خیلی چیزای دیگرو با همین دسته مدیریت کنی ارتباط خوبی هم میتونی از وای فای پلی3 یا پلی 4 ئت روی گوشیت داشته باشی و مدیرت کنی فایل ها چیزای دیگرو.

قابلیت ضد اب بودن کامل گوشی هم که عالیه. خودم چون گوشیم سفیده هر بار میزارم زیر اب میشورمش که سامسونگ تازه تونسه یه گوشیه مقاوم در برابر اب ارائه بده نه ضد اب! یعنی میتونی تو بارون ازش استفاده کنی. ولی خب یه انتقادی که به همین ضد اب بودن وارده اینه که کیفیت و وضوح اسپیکر تاثیر گذاشته که قبول دارم.

باتری رو هم که والله گوشی با گوشی فرق داره مثلا اکسپریا تی یا زد یا اس پی! یا زد اولترا .اتریاشون ضعیفه. هر شب باید بزنی به شارژ.
    ولی خب من زد آر و زد 2 رو کار کردم برعکس سامسونگ که ننمیتونی زیاد بازی کنی و اینترنت بگردی با گوشیت. این دوتا خیلی خیلی شارژو نگه میداره. با استفاده سنگین ازشون یه روز در میون به شارژ زده میشن.

در کل انتخاب سامسونگ برای کار با نرم افزار ها و همینطور استفاده دوربینو و غیره بهتره. ولی نمیشه آدم از قابلیت های خاص سونی بگذره چون همیشه یه چیز نو داره که ارائه بده...

!!SUPERMAN is HERE

x
    "I believe that everything that you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going to suffer from it. But in my mind, I believe
    what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." x

Tupac Shakur

صفحه 2 از 52 نخستنخست 123456122232 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 7