صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 71314151617
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 169 , از مجموع 169

موضوع: ♚ آبـی های سلطــنتی - یادواره اولین اسطوره تاریخ شالکـه « ارنست کوزورا » ♚▎ 15 - 2014▎

بازیکن ذخیره طلایی

PerspolisSchalke
    سپاس ها
    1,050
    سپاس شده 1,046 در 201 پست

اخراج سیدنی سم و بواتنگ بیشترین خبرها رو به خودش اختصاص داده.راستش خیلی تعجب کردم آخه شالکه با بازیکناش اینجوری برخورد نمیکرد.دقیق نفهمیدم اصلا چرا اینا اخراج شدن میگن انگار بواتنگ با هوادارها درگیر شده بعد از بازی با کلن ولی سیدنی سم رو نمیدونم چرا اخراج شده.
    هوگر هم بهش فرصت دادن یک هفته فکر کنه البته هوگر خیلی طرفدار داره و شاید واسه همین به راحتی نداختنش بیرون.تو بازیکنهای ماه هم جزو کاندیداهاست و بعد از خبر تعلیقش خیلیها تو دنیای مجازی به حمایت ازش پرداختن.

تو این گیر و دار اتحادیه بازیکنها هم به بواتنگ و سم پیشنهاد داده از شالکه شکایت کنند.چون به نظرشون شالکه نمیتونه بدون دلیل موجه ای اونا رو بیرون بندازه.
    حالا به قول هلدت منتظرم ببینم این اتفاق چه اثراتی میخواد بگذاره و بازیکنها تحت تاثیر قرار میگیرن و باعث میشه شنبه ببرن یا نه؟ ولی هلدت باید خودش هم نگران باشه چون موج عظیمی علیه اش تو دنیای مجازی بوجود اومده و خیلیها ازش ناراضین و خواهان رفتنشن.

یه خبر جالب هم از هوادارها اومده که گفته شده قراره بازی شنبه رو بایکوت کنن.گفتن نیمه ی اول از تشویق و حمایت خبری نیست و به بازی نیمه ی اول شالکه بستگی داره یعنی اگه خوب بازی کنند و گل بزنن لطف میکنن نیمه ی دوم تشویق میکنن باز خوبیش اینه ورزشگاه میرن.

خیلی ضایع است لیگ قهرمانان رو که نتونستیم بگیریم و لیگ اروپا رو هم از دست بدیم،یه کاری بکنین دیگه

„Einmal Königsblau, immer Königsblau“

2. 5 کاربر از پست مفید königsblauen سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

PerspolisSchalke
    سپاس ها
    1,050

دی متئو یهویی و یه شبه اومد و یهویی هم رفت.نمیدونم تو باشگاه چه خبره واقعا تعجب کردم.مایی که هر روز منتظر بودیم کلر رو بندازن بیرون و مدیرها عین خیالشون نبود و اخراجش نمیکردن حالا براحتی دی متئو رو اخراج میکنن.خیلی دوست دارم بدونم دلیل اصلی اخراجش چی بوده،تو اون جلسه ی بین هلدت و دی متئو چی گذشته که به قول بیلد "دو طرفه" توافق کردن که جدا بشن.
    بعد از بازی با هامبورگ یه متنی بود که نوشته بود دی متئو همین الان باید اخراج بشه ، خوندم و گفتم این اتفاق که نمیفته واسه چی نویسنده به این فکر افتاده که این متن رو بنویسه و وقتی فرداش این اتفاق افتاد تعجب کردم.بهرحال باید دیدکی قراره جایگزینش بشه و اینکه این اخراج اثرات مثبت خواهد داشت یا اینکه اشکال از سرمربی نیست و اشکال از مدیریته...باید منتظر بود و دید.

4. 5 کاربر از پست مفید königsblauen سپاس کرده اند .

سرمربی

SchalkeMilanSchalkeMilan
    مربی محبوب
    Ancelotti,Sacchi,Stevens
    بازیکن محبوب
    Maldini,Nesta,Raul
    تیم محبوب
    AC Milan & Schalke
    سپاس ها
    28,565
    سپاس شده 22,316 در 3,473 پست
    کشور من
    Germany

عجب!! خب اگه مربی رو بعد یه نیم فصل اخراج میکنید چرا همون اول تو انتخابش دقت نکردید!!

واقعا مدیریت تیم افتضاحه هورست هلدت خودش بیشتر از همه مشکل داره ولی با اخراج مربی میخواد مربی رو مقصر بدونه!

الان نمیدونم کی رو میخوان بیارن! حداقل امیدوارم ایندفعه دیگه اشتباه نکنن و یه مربی آلمانی جوان مثه واینتسیرل رو بیارن.

6. 5 کاربر از پست مفید The Royal Blues سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

PerspolisSchalke
    سپاس ها
    1,050

فعلا که بحث انتخاب سرمربی برای شالکه خیلی داغه و هر روزم یه نفر به لیست اضافه میشه الان 10-11 نفر جزو گزینه ها هستند ولی بیشتر درباره ویلموتس و الگرت و افنبرگ صحبت میشه.افنبرگ که تو بیلد بیشترین رای رو آورده و ویلموتس هم قبلا گفته بود دوست دارم برگردم بوندس لیگا ولی اینکه بلژیک رو اونم در نزدیکی یورو ول کنه و بیاد شالکه یکم بعیده بخصوص اینکه تا 2018 فکر کنم با فدارسیون بلژیک قرارداد داره ولی میگن یه بند آزادسازی 1 میلیون یورویی داره و از این نظر مشکلی نیست.
    الگرت رو هم به خاطر قهرمانیهای پیاپی تیم زیر 19 ساله های شالکه میخوان که آخریش هم همین دوشنبه بود که قهرمان آلمان شدند و 3-1 هوفنهایم رو بردند.
    الگرت که تا پارسال میگفت تو تیم جوانان راحته و اینکه سرمربیگری تیم شالکه رو قبول کنه یا نه هنوز معلوم نیست.
    ولی این وسط اینهمه علاقه به سرمربیگری افنبرگ از کجا میاد رو نمیدونم شاید تحت تاثیر زمان بازیکنی افنبرگ باشن و شاید به این نتیجه رسیدن مربی ساکت و جنتلمن بدرد شالکه نمیخوره وباید یکم بی اعصاب باشه
    استیونس و شاف هم که طی این چند روز از تیمهاشون جدا شدن جزو گزینه های احتمالی هستند.
    من که خودم نظری ندارم کی سرمربی بشه فقط میخوام هر کی میشه شالکه رو دچار تحول مثبت بکنه که اونم با همکاری هلدت و رفقا باید انجام بشه وگرنه بهترین سرمربی دنیا هم بیاد کاری نمیتونه بکنه.تا 28 ژوئن که تمرینات دوباره شروع میشه هلدت وقت داره سرمربی رو معرفی کنه.امیدوارم این انتخاب واسه شالکه مفید و یه شروع جدید باشه.

8. 4 کاربر از پست مفید königsblauen سپاس کرده اند .

سرمربی

SchalkeMilanSchalkeMilan
    مربی محبوب
    Ancelotti,Sacchi,Stevens
    بازیکن محبوب
    Maldini,Nesta,Raul
    تیم محبوب
    AC Milan & Schalke
    سپاس ها
    28,565
    کشور من
    Germany

بنظر من هنوز میتونستن به دی متئو فرصت بدن مطمئن بودم فصل بعد بهتر نتیجه میگیره. ولی مثه اینکه هوادارها از سبک بازی تیم راضی نبودن و بعضی بازیکنا هم به تاکتیک های دی متئو اعتراض کرده بودن واسه همین هلدت و دی متئو سر فسخ قرارداد به توافق رسیدن.

عملکرد کلی دی متئو تو این مدت بنظرم معمولی بود. شاید اگه مصدومیت ها اجازه میدادن و دستش بازتر بود بهتر نتیجه میگرفت ولی خودش هم اشتباهاتی داشت بخصوص رو بازی دفاعی و استفاده از سیستم 3-5-2 که حاضر نشد عوضش کنه. تو بوندسلیگا مربی ها قبل هر بازی تیم حریف رو کامل آنالیز میکنن و بعد تاکتیک انتخاب میکنن واسه همین نمیشه با یه سیستم و تاکتیک ثابت همه بازی ها رو برد!

به هر حال دی متئو هنوزم هندونه سر بسته موند و عیار واقعیش مشخص نشد!

در مورد گزینه هایی که تا الان واسه مربیگری شایعه شدن هر کدوم یه مزیت هایی دارن ولی ایراد هم دارن! هوب استیونس قبلا تو شالکه خودش رو نشون داده و هوادارها هم خیلی قبولش دارن ولی دیگه فکر نکنم بتونه چیزی به شالکه اضافه کنه و برگشتنش واسه سومین بار ریسک هست. نوربرت الگرت تو تیم جوانان عالی کار کرده و مثه استیونس محبوب هوادارها هست ولی مشکل اینه 58 سال سن داره و تا الان تو تیم بزرگسالان مربیگری نکرده! مارک ویلموتس هم مثه دو گزینه قبلی با هوداراها رابطه خوبی داره و الان که تجربه مربیگری تو تیمی مثه بلژیک رو هم داره خیلی ها دوست دارن برگرده شالکه ولی فکر نمیکنم یک سال قبل یورو بلژیک رو بیخیال بشه. اشتفان افنبرگ رو از لحاظ شخصیتی قبول دارم ولی اصن تجربه مربیگری نداره و آوردنش کاملا ریسکی هست. شاید تنها گزینه ای که ایراداتش نسبت به بقیه کمتر باشه توماس شاف هست که تنها مشکل تفکرات سنتیش هست که قبلا تو شالکه جواب نداده و باعث اخراج ماگات شد.

بنظرم بهترین گزینه ها توماس شاف و نوربرت الگرت و مارک ویلموتس هست.

فعلا که بیشتر بحث ها سر مربی هست ولی چندتا از بازیکن ها هم قراره از تیم جدا بشن. بارنتا و فوکس و اوباسی قراردادشون تمدید نشد و بازیکن آزاد میشن، کیرشهوف قرارداد قرضیش تموم شد و برمیگرده بایرن، برگشتن بواتنگ و سیدنی سم هم به نظر سرمربی جدید بستگی داره. مثه اینکه هلدت به فکر یه خونه تکونی اساسی افتاده که امیدوارم ایندفعه دیگه با برنامه و هدف جلو بره.

10. 4 کاربر از پست مفید The Royal Blues سپاس کرده اند .

سرمربی

SchalkeMilanSchalkeMilan
    مربی محبوب
    Ancelotti,Sacchi,Stevens
    بازیکن محبوب
    Maldini,Nesta,Raul
    تیم محبوب
    AC Milan & Schalke
    سپاس ها
    28,565
    کشور من
    Germany

احتمالا سرمربی بعدیمون مارک ویلموتس باشه. تو قراردادش با بلژیک بند فسخ قرارداد 1 میلیون یورویی وجود داره که شالکه هم مشکلی بابت پرداختش نداره. خود ویلموتس هم چند وقت پیش مذاکره با شالکه رو تایید کرد و حتی مسئولای بلژیک از الان دنبال جانشینش میگردن فقط گذاشتن بعد از بازی بلژیک تو مقدماتی رسمیش کنن. تو بلژیک چیز خاصی ازش ندیدم اومدن جزو 8 تیم جام جهانی با اون تیم پر ستاره چیز عجیبی نبود! نکته مثبتش اینه یه معدنچی اصیل هست و طرفدار شالکه واسه همین رو تیم تعصب داره و تمام تلاشش رو واسه موفقیت تیم میکنه مثه زمانی که بازی میکرد.

بیلد دیروز مبلغ فسخ قرارداد هوودس رو 12 میلیون یورو اعلام کرد!! چند وقت پیش هم شایعه رفتنش به منچستر و آرسنال بود. امیدوارم کاپیتان تو تیم بمونه الان تنها بازیکنیه که واقعا رو تیم تعصب داره اگه اینم بره دیگه معلوم نیست چه بلایی سر شالکه بیاد! قراردادش تا 2017 هست و هنوز خبری از تمدید کردن نیست. بند فسخ قراردادش تابستون فعال میشه.

از نقل و انتقالات هم فعلا خبر خاصی نیست طبیعی هم هست چون هنوز مربی نداریم! فقط فوکس با لستر سیتی قرارداد بست، آودیایی یه فصل دیگه تو اشتروم گراتز موندنی شد، شایعه مذاکره با گایس هافبک ماینز هست که اگه این رو بتونن بگیرن عالی میشه یه هافبک وسط فوق العاده.

شالکه کاپ هم امسال برگذار نمیشه.

12. 4 کاربر از پست مفید The Royal Blues سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

PerspolisSchalke
    سپاس ها
    1,050

از خبرها اینطور به نظر میرسه که ویلموتس رو باید شالکه ای بدونیم فقط باید برای رسمی شدنش تا 12 ژوئن که بلژیک با ولز بازی داره صبر کنیم.ویلموتس گزینه ی اول هلدت بود بعد از اخراج کلر و وقتی جواب منفی اونو شنید رفت سراغ دی متئو ،اینبارم بعد از دی متئو اول رفتن سراغ ویلموتس ولی ایندفعه نتونست جواب منفی بده و همین باعث میشه احتمال پیوستنش بیش از پیش قوت بگیره.
    در صورت انتخاب شدن ویلموتس این تاپیک اسم سه تا سرمربی رو به خودش میبینه اونم تقریبا تو کمتر از یکسال.

درمورد هوودس هم که شایعات داغه و البته اینم بگم بند خروجش 17.5 میلیون یوروییه که بنظرم میتونست بیشتر باشه.هوودس فقط تا اواسط همین ماه یعنی ژوئن فرصت داره از بند خروجش استفاده کنه واسه همینه رو به روز شایعات جدایش بیشتر میشه.تو آخرین مصاحبه اش گفته من هیچوقت قول تعهد(وفاداری) همیشگی رو ندادم
    از رفتنش ناراحت میشم ولی وقتی دوست داره بره کاریش نمیشه کرد شالکه به بازیکنهایی نیاز داره که دلشون با تیم باشه.راستش بعد از هوودس دیگه انتظاری ندارم بازیکنی بیاد به تیم تعهد نشون بده ، وقتی هوودس که نماد غیرت شالکه است اینقدر راحت از رفتن حرف میزنه نمیشه از بقیه انتظار داشت به شالکه وفادار بمونن. هیچوقت فکر نمیکردم هوودس بره و دراکسلر بمونه.همیشه فکر میکردم هوودس تا آخر بازیگریش تو شالکه میمونه ولی اشتباه فکر میکردم.

خبر خوب دیگه اینه که نیوکاسل هم برای ماتیپ پیشنهاد 14 میلیون یورویی داده و با توجه به این که با شالکه هم سر تمدید قرارداد به توافق نرسیدن احتمال فروشش خیلی بالاست.14 میلیون برای ماتیپ رقم خوبیه و تا اونجایی که نظرات رو میخوندم همه موافق بودن و حتی با کمتر از این مبلغ هم موافق به فروش ماتیپ بودن.

خبر دیگه هم فروش پاپادوپولوس به لورکوزنه با 5.5 میلیون یورو.بهرحال اونم فروخته شد فقط سوالی که پیش میاد اینه که وقتی قرار بود پاپا رو بفروشن میتونستن دو سال پیش به لیورپول که 20 میلیون میداد بفروشنش یا حتی در مورد فوکس،اونم بصورت آزاد رفت لستر درحالیکه پارسال هم میتونستن بفروشنش و یه پولی از فروشش بدست بیارن.به نظرم باید از این اتفاقها درس بگیرن و بیشتر روی پیشنهادهایی که ارائه میشه فکر کنن و تا اونجایی که میتونن به لیگ انگلیس بازیکن بفروشن چون خوب پول میدن، فروختن بازیکن به بوندس لیگا از نظر مالی زیاد خوب نیست و چیزی رو عاید تیم نمیکنه.

حالا اگه فرض کنیم هوودس و ماتیپ هم بفروش میرن 37 میلیون به شالکه میرسه که میتونه ازش استفاده مفید کنه و تیم رو بخوبی ببنده.امسال شالکه بازیکنهای زیادی رو خارج کرد و فصل بعد یک شالکه ی جدید رو شاهد خواهیم بود باید دید وضعیت سرمربی و بعد خریدهای جدید شالکه به کجا میرسه و فصل بعد میتونن سهمیه رو بگیرن یا نه؟

14. 3 کاربر از پست مفید königsblauen سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,355
    سپاس شده 50,215 در 8,133 پست
    کشور من
    Iran

یکی از دوستان شالکه ای لطف کنه تاپیک فصل جدید شالکه رو تاسیس کنه.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

16. 3 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

PerspolisSchalke
    سپاس ها
    1,050

خب این تاپیک سومین سرمربی فصل رو هم به خودش دید"برایتن رایتر"
    من امشب منتظر بودم خبر ویلموتس رو بشنوم ولی به برایتن رایتر رسیدیم.از 10-11 تا گزینه ی ممکن که نمیدونم تو رده بندی شالکه چندم بود.من حتی ساشا لواندوفسکی رو هم ترجیح میدادم ولی دیگه اتفاقیه که افتاده و امیدوارم برخلاف نظر خیلیها نتیجه بده.
    تاپیک هم نمیزنم چون همین امسال که زدم به زور لیگ اروپا رو گرفتیم میترسم امسالم بزنم و بریم دسته دو

18. 3 کاربر از پست مفید königsblauen سپاس کرده اند .

صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 71314151617

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)