صفحه 3 از 106 نخستنخست 1234567132333537388103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1053

موضوع: ♥♥♥ ارتش سرخ - جلد اول - فصل 94 - 93 - بیاد جادوگر ارتش سرخ علی کریمی ♥♥♥

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    10
    بازیکن محبوب
    10
    تیم محبوب
    10
    سپاس ها
    9
    سپاس شده 28,197 در 7,749 پست

Spoiler: جواب مغلطه های وحید-قسمت چندم

داوود جان، انتظار من فقط و فقط از تیم، قهرمانی لیگه و بس؛ منتهی چه کنم که باید از الان اگر خدای نکرده قهرمان لیگ نشدیم، یه راهی برای تسکین و آرامش خودم ایجاد کرده باشم دیگه! و اون تبصره رو از همین جهت به دایی ارفاق کردم! ( حالا خوبه این یه پوئن ارفاقی به نفع داییه ها؛ اگر در جهت تنبیه استاد بود، چجور مغلطه میکردی! )

عذر میخوام ، شما راه تسکینت برای فرار از سقوط به دسته دو و رده دوازدهمی و 4 تا 4 تا خوردن ها چی بود اون وقت؟!

من امیدوارم پیروانی نقشش مثل کریم باقری فصل قبل دکوری نباشه و دایی برای مانور رسانه ای کاپیتان متعصب و دوست داشتنی تیم رو به نیمکتش اضافه نکرده باشه!
    اما نمی دونم چرا اصرار داری ادعا کنی مخالفین تعویض های دایی به خاطر اتلاف وقت بابت این تعویض ها بهش خرده می گیرند!؟

مسئله خیلی ساده است بابا؛ تیم به بن بست تاکتیکی رسیده بود و نتیجه رو هم از دست داده بود ( البته باید نتیجه رو از دید عاشقان سر سخت شهریار من جمله داوود هم تعریفش رو بشنویم تا بفهمیم آیا در ورزشگاه آزادی تساوی با نفت یک افتخار بزرگ است یا نه!؟ )، و تیم برای بیرون اومدن از اون وضعیت منفعل و ایجاد حملات پر تعداد و منظم برای رسیدن به گل، نیاز به یه شوک داشت که یکی از ابزار این تغییر می تونه تعویض های درست و موثر باشه که قطعا و بدون شک باید نهایتا قبل از ده دقیقه ی پایانی انجام میشد تا تو روند بازی تاثیر بذاره!

نمی دونم کجای این پست و پست های قبلی من، گفتم که تعویض های دایی باعث تلف شدن وقت بازی بوده و من از این حیث بهش خرده گرفتم!؟

اصن حرفت قبول ، شما بگو کی رو باید تعویض میکردیم؟رضا نوروزی؟!پدیده فصل قبل عباسزاده؟!پیام؟! نوروزی بین دو نیمه تعویض نشد؟!دغاغله مصدوم نبود؟!با خلعت تمدید کردیم!؟امیدت به ممد نوری بود؟!یا به اقای گل لیگ یک در حضور نوروزی و عباسزاده که مدام هم جاشن رو با هم عوض میکردن؟!

دیر بود اوکی حرفت قبول ، بگو کی باید جای کی میومد قبل از دقیقه هشتاد؟!

یعنی الان میخوام سرم رو بزنم به میز کامپیوتر!؟
    دوباره مطلب پست قبلیم رو تکرار می کنم؛ من کجا گفتم راه آهن قوی تر از نفته و اصلا تو پستام یک کلمه به نتایج رقبامون اشاره کردم که حالا داستان نفت رو به راه آهن و مشکلات حاشیه ای این تیم ربط میدی و برای خودت نتیجه می گیری که اس اس کار شاقی نکرده که راه آهن برده و حتما بعدها مقابل نفت بازی سختی رو تجربه خواهد کرد و اونجا مشخص میشه که چه تساوی ارزشمندی رو کسب کردیم!!!؟

من که رو حرفم هستم: این خط ---- و اینم نشون ++؛ این نفت از نفت سه سال اخیرش، قطعا ضعیف تره و به این داستان یقین دارم؛ حالا این ضعیف بودن به معنای سقوط این تیم به دسته پایین تر نیست و . . .

اینا به کنار؛ فرض ( محال ) کنیم نفت مثل پارسال یکی از مدعیان لیگ باشه؛ پرسپولیس تو ورزشگاه آزادی همیشه باید پیروز بشه؛ چه رقیبش استقلال و سپاهان باشه و چه رقیبش گل گهر سیرجان؛ اگه با تفکر قهرمانی اومدیم تو لیگ، لااقل تو بازیهای خانگی باید حداکثر امتیازات رو بگیریم!
    مخصوصا اینکه سابقه ی تیم های دایی در بیرون از خانه، چندان امیدوار کننده نیست!

ولی اگر دنبال کسب رتبه ی یک رقمی و اینا هستیم؛ بگین تا من و امثال من تکلیف خودمون رو بدونیم!

وحید بازم حرفت داره دو تا میشه ها مرد مومن نفت رو در حد تیم دسته دومی پائین آوردی و گفتی این فصل نابودن و بد نتیجه میگیرن ، اون وقت مغلطه میکنی میگی من گفتم سوم نمیشن؟!

تو بازیهای خانگی باید حداکثر امتیازات رو بگیریم ، ولی منظورت انگار تمامی امتیازات هست!والا کسی بدش نمیاد اینطور باشه ، شدنی هست؟!از کجا میدونی ما مث فصل قبل بهترین تیم خانگی لیگ نخواهیم بود!؟
    شما به عنوان بزرگترین عشاق دنیزلی در خاور نزدیک و میانه و دور مطمئن باش دوازدهم نمیشیم.

من نمی دونم شماها کی میخواین این داستان رو بپذیرین که تو فوتبال ایران نمیشه از مهاجماش انتظار گل کردن همه ی موقعیت ها رو داشت؛ همون کریم انصاری فر که آقای گل دو فصل از سه دوره ی اخیره و این روزا در به در دنبال غالب کردن خودش به بنجل ترین تیم های اروپاییه و از همین حیث هم عاجزه، تو هر بازی شاید 3 ، 4 فرصت مسلم گلزنی رو خراب میکرد تا بالاخره گل بزنه و . . .
    وقتی حملات تیمت منظم و پر دامنه و متوالی باشه و روند بازی تیمت دائما دچار سکته های سنگین و خواب آور نشه، بالاخره مهاجم هم راه میوفته و پاش به گلزنی باز میشه!
    حالا تو این باب حرف زیاده که فعلا به همین بسنده می کنم؛ چون خودش یک بحث مفصل و طولانی رو می طلبه!
    فک دوباره فیلم هندی دیدی وحید ، ی تیم باید تو ایران 10 تا موقعیت ایجاد کنه یکیش بره تو گل!؟ اصن تو لیگ در پیت ما میانگین موقعیت گل از انگشتان 1 دست بالاتر رفته تو تاریخش!؟ اینجا لیگ برتر ایران یا لالیگا؟! از شر سید صالحی خلاص نشدیم که باز بخوایم 10 تا موقعیت ایجاد کنیم یکیش گل شه ، چرا اونو رد کردیم پس!؟ حالا استقلال و سپاهان و باقی تیم ها حملات پیوسته و موقعیت گل بیشتر از ما که پیروز شدند!؟بازیهای این هفته رو دنیال کردی!؟

کار ترکیبی ای که حتی منجر به موقعیت گل هم نشه که ارزش چندان زیادی نداره؛ بعدم نفت کلا رفته بود تو زمین خودش و مشغول دفاع بود و تو نیمه ی ما یکی دو بازیکن بیشتر نداشت و تو این فضای زیاد که پاس های زیاد خیلی ارزشمند نیست!
    باید تو زمین حریف و تو محوطه ی جریمه ی حریف کار ترکیبی انجام بدیم و به بازیمون سرعت بدیم و موقعیت گل ایجاد کنیم!

در هر صورت مثلا اون صحنه ی مورد اشاره ی شما رو هم که بپذیریم، باز هم برای تیمی که حریفش میاد برای دفاع کردن، باید به وفور و به طور متوالی شاهد پاسکاری های متوالی و سریع و البته از نوع ارزشمند و هدفمندش باشیم تا بتونیم روی دروازه ی حریف فرصت گل ایجاد کنیم!

مغلطه نکنه ، اول میگی کاری نکردیم ، بعداً میگی چون گل نشد و موقعیت گل نبود بدرد نمیخوره ، گل هم میشد میگفتی چون زیبا نبود فایده نداره لابد!اینکه نفت تو زمین خودش رفته از ضعف اوناست یعنی؟!اتفاقاً موارد که تو ذهنم هست نیمه حریف بود.یکی دو تا شوت فقط عباسزاده پشت 18 بعد از کار تیمی خراب کرد ، یکیش هم که تیر خورد.اون پاراگراف آخر هم تیمی تو ایران پیدا کردی اینطور باشه من اسمم رو میزارم افندی!چیزی که میگی رو همه دوست دارن منتها تو لالیگا و امثال این لیگا یافت میشه معمولاً . . .

این قصه سر دراز داره؛ بازیکنایی که حتی نیم فصل هم ممکنه به خاطر پول و . . . فلنگ رو ببندن و الحمدالله قراردادها هم تو ایران کشکه، ادمیزاد باید یخورده زرنگ باشه و فکر جانشین و روز مبادا باشه!

رحیمی بی عرضه!؟ دایی که خودش کاملا به روند خرید بازیکنای تیم تسلط و مدیریت داشت، دنبال یکی دو بازیکن جانشین حتی شده از جنس بازیکن امید و جوان می رفت؛ مگه قبلا این تجربه رو نداشت که مدیر تیمش در جذب بازیکنای دلخواهش ناکام مونده بود!؟ ( دوران کاشانی! )

توجه نکردی ، ملی پوشامون باید بر میگشتن و قرار بود تمدید کنن ، همونطور که ملی پوشان حریف و سایر تیم ها اینکار رو کردن.حالا ما نتونستیم شد بی خردی مربی؟!بازیکن جوون و امید هم داریم ، منتها جانشین سید جلال اینا باید باشن!؟خانزاده یکیش.چه بسا ماهینی محروم نمیشد وسط هم بازی میکرد.راجع به دو مدافع مرکزی آخر پست سوالی دارم که خیلی دوست دارم جوابش ، تاکید میکنم جواب طرف رو بدی!
    در مورد آلبا و آلابا حرف نمی زنم؛ چون تیم مورد بحثم پرسپولیسه و نه بارسا و بایرن!
    دیپورتی اس اس چون کشف حجازی و شاگرد پرویز خان بود، مورد عنایت ژنرال قرار گرفت؛ و گرنه کل استقلالی ها از عملکرد این دیپورتی به زعم شما کاملا راضی بودند و دوست داشتند تو تیمشون بمونه و . . .

آها ، اینم شد نتیجه گیری منطقی.پس هر کس زیر دست اونا بوده رونالدو و مسی هست به لحاظ تداوم و استمرار دیگه؟!

چرا نمیخوای قبول کنی تو تمرینات تیم نیستی و دوران بدسازی و بازیهای تدارکاتی کنار تیم نبودی!؟

یعنی هیچ مدافع دیگه ای تو ایران وجود نداشت که بشه جذبش کرد و توانایی هاش لااقل از نور محمدی بهتر باشه!؟ یا بازیکنی با جذب اون که مجبور به استفاده از علی عسگر تو دفاع چپ نشیم، وجود نداشت انصافا!؟
    چرا وجود داشت از قصد نگرفتیم.ممد نوری رو دیپورت کردیم از بس یول بود مدیرعامل برش گردوندن همین رو هم مث خلعت از دست ندیم!استفاده از علی عسگر بابت محرومیت ماهینی و عدم جذب جانشین سید جلال و پولادی و وضعیت مبهم حسینی بوده جناب مغلطه.مدافع کاستاریکائی بیاد ، ماهینی وضعیتش مشخص شه و همچین میثم حسینی ، خبری از این مسائل نخواهد بود.تازه گفته میشه خود پولادی رو هم دارن باهاش مذاکره میکنن ، اینه هنر مدیر عامل. مثلاً عدالله کرمی تونستن بگیرن؟!
    حتما که نباید ستاره های لیگ رو جذب کرد؛ خوبه دایی خودش عاشق بازیکنای جوان و گمنامه و امثال عالیشاه و کفشگری و . . . رو خودش با اعتبار شخصی خودش تو تیم اورده؛ واسه جایگزینی این نفرات هم، سراغ چنین بازیکنایی می رفت!

این فصل هم آوردیم ، طارمی و نوراللهی و ... ، تیمی که میخواد تو آسیا بازی کنه و مدعی لیگ باشه اینطور بازیکنها رو برای جانشینی بهترین مدافعش باید بیاره و از همون اول میدون بده؟!خدائی میخوای فقط ی چیزشی گفته باشیا وحید!

امثال کفشگری و عباسزاده و صادقیان و عالیشاه بد عادتمون کرده مث اینکه.عباسزاده بازی با نفت موقعیت خراب نکرد؟!کفشگری اخراج نشد؟!ی مدافع جوون مث اینا میاوردیم و ی اشتباه کوچیک میکرد تنبان سرمربی رو حرکاتی باهاش نمیزدی!؟

اینجا که منافعت ایجاب می کنه ، دایی رو قلم قرمز می کشی و از ژوزه مایه میذاری!؟
    مرد حسابی، ژوزه اولا چون کریمی رو انداخت بیرون، مهدی رو بالا کشید تا جو رو بخوابونه و دوما دیگه هافبکی نداشت که وسط بذاره و از سر ناچاری مهدی رو بازی داد که انصافا مهدی هم کولاک کرد و مثل همیشه خودش رو اثبات کرد! حالا در این مورد هم حرف زیاده که ازش می گذریم!
    اتفاقاً شما اشاره به ژوزه نکردی چون سود نداشت.بازم مغلطه ، ژوزه کریمی رو گذاشت کنار مهدی رو از کناره ها آورد وسط!بی خیال ، بهتره به قول خودت بگذریم وحید جون ، فقط موندم چرا سکو نشینی و ذخیره بودن تو دنیزلی هنر این مربی هست و واسه بقیه اقبال و اجبار...

دیگه این تیکه اوج بی انصافیه و مغالطه گریته؛ یعنی یک بازیکن تازه وارد و خارجی و امتحان پس نداده و نا هماهنگ با جو تیم و فوتبال داخلی رو توقع داشتی از همون ابتدا تو دربی فیکس بذاره!!؟
    عمرا اگر کسی جز افندی، به ایمون تو دربی بازی میداد!؟ ( خواهشا بیا بی خیال افندی شو داوود گلی! )

چطور توقع داری ی مدافع جوون نیومده بیاد خط دفاع ، ی مهاجم خارجی در سطح ایمون رو نه؟!دربی یا غیر دربی ، قابلیت بازیکن مهم هست و بس ، ایمون رو برای بازیهای خاص و دیگه ای آوردیم بودیم نکنه!؟اینا مربوط به گذشته هست و اشتباهات سالهای قبل ، موندم چرا نشر قبر میکنی تا افندی رو زیر سوال ببری وحید.

من خودم هر چی گشتم نتونستم پستی از خودم پیدا کنم که توش گفته باشم پرسپولیس دایی ( سایپاش رو کاری ندارم!؟ ) با داوری قهرمان جام حذفی شده!؟ یعنی اگر چنین پستی ازمن آوردی، من تا آخر فصل فقط زبان به مدح و ثنای دایی می گشایم در این تایپیک!؟
    هر روز سر میزنم به تاپیک های گذشته ، یا پاکش کردی یا ویرایش فک کنم! همین بس که توش از رفتن برق ورزشگاه هم به عنوان عنصر تعیین کننده پیروزی ما برابر صبا یاد کرده بودی!برقا رفت ما بردیم! 4 تا از سپاهان تو حذفی خوردیم حماسه ساختی ازش و قهرمانی رو پوکوندی ، این دو تا که قهرمان شدیم ، ابر و باد و مه و خورشید و داوران و ... باعثش بودن.سیستم سرچ انجمن اوکی بود راحت پیداش میکردم اون دو پست رو.بارها تو گوگل و به شیوه های مختلف اسمت رو و تیکه هائی از پستت رو سرچ زدم اما پیدا نشد که نشد.مشکوک میزنی راستش رو بگو؟!

خدا همه ی گمراهان را به راه راست هدایت نماید انشاالله!
    ایشالله که بیان تو راهی که ما قدم میزنیم ، آمـــــــین!

==

اشتباه عجیب دیگه ی دایی استفاده همزمان از نورمحمدی و بنگر بود؛ دو مدافع کند و مسن که می تونه زوج بسیار خطرناکی در ادامه ی فصل باشه برامون در برابر تیم ها و بازیکن های سرعتی!
    بنگر در خصوص عملکرد خودش و رضا نورمحمدی در بازی مقابل نفت تهران خاطرنشان کرد:" در دفاع خیلی خوب بودیم و نفت هم روی یک موقعیت 5،6 درصدی به گل رسید. نورمحمدی چند سال در پرسپولیس بازی کرده و مدافع باهوش و قدرتمندی است. در مجموع از اینکه کنار نورمحمدی بازی می‌کنم خوشحالم."

بنگر در واکنش به این مسئله که گفته می‌شود قلب خط دفاعی این تیم کُند است، اظهار داشت:" هر موقع توانستند با دروازه‌بان پرسپولیس تک به تک شوند این حرف‌ها را بزنند."
    بنگر فک کنم اینجارو میخونه مخصوصاً مغلطه های وحید رو ، وحید جوابت چیه به بازیکنی که گفتی بهترین بازیکن فصل قبلمون بوده؟!

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بهترین بازیکن تاریخ
    ★★★

بارسلئونا؟barceLEOna
    تیم کامل قهرمان اروپا در خانه با گلهای آفساید 2-3 ذخیره های سیتی

ویرایش توسط Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ : 4th August, 2014 در ساعت 04:13 PM

2. 5 کاربر از پست مفید Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

BarcelonaBarcelonaBarcelonaBarcelona
    سپاس ها
    8,180
    سپاس شده 12,264 در 1,718 پست

عادل گفتنی هارو راجع به داش علی کریمی گفت.واقعا" بی نظیر ترین فوتبالیست دهه ی اخیر بود از هر لحاظ ...
    صحنه ی سینه خیز رفتن کاظمی هم تو دربی پشت سر علی کریمی غرور برانگیز بود!

بازم میگم حیف شد که علی دایی برای یه فصلم نتونست با علی کریمی کنار بیاد!
    اونم درست تو فصلی که کمبود هافبک داریم!علی کریمی راحت میتونست یه فصل دیگه هم بازی کنه.

تو این یه هفته ده روزی که نبودم صوبتایی از اون تاپیک فکر کنم موند. اگه کسی بحثی چیزی داره مطرح کنه نه که تمام.

# پیوست: یه بُز اگه جای مسئولین نامحترم بود برای وضع قوانین مطمئنا" وضعیت فوتبال این مملکت خیلی بهتر از اینا بود.
    این از بحثای داوری که متاسفانه یه پرسپولیسی (نصیرزاده) داره پرسپولیس رو میبره به حاشیه! آخه مرد حسابی چرا تو بحثی که بهت مربوط نیست دخالت میکنی!
    علی دایی درست میگه واقعا" این قانونِ مسخره که کوچکترین بحث راجع به داور با توبیخ همراهه دیکتاتوریِ محضه! جامعه داوری ایران محصولش یه بی همه چیزی مثله قهرمانیه!

اونم از بحث بلیط فروشی اینترنتی مسخره که این مملکت همه چیش اوکی شده مونده این یه مورد که حتما" باید اجرا بشه!
    ملت رو اسیر کردن خداوکیلی! اونایی هم که بلیط اینترنتی میگیرن یه سری مشکلات دارن و همچین همه چی براشون گل و بلبل نیست.

4. 6 کاربر از پست مفید VICTOR سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,495
    سپاس شده 8,481 در 1,521 پست

بنظر من اگه بازی با فولاد با این ترکیب بازی کنیم راحت سه امتیاز و میگیریم فولاد دیگه اون فولاد پارسال نیست

سوشا

میثم حسینی خانزاده بنگر علی عسگر اگه ماهینی میتونه بازی که ماهینی

حقیقی

عالیشاه صادقیان

نوری

نوروزی عباس زاده

6. 6 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisMilanLiverpoolDortmund
    مربی محبوب
    استانکو كبير ، آري هان ، برانکو
    بازیکن محبوب
    KING KIA ، REUS
    تیم محبوب
    پرسپولیس تهران، خونه به خونه بابل
    سپاس ها
    6,621
    سپاس شده 12,349 در 1,892 پست
    کشور من
    Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞĄĤĘƁ نمایش پست ها
    بچه ها با اجازتون اسم تایپیک رو بنام علی کریمی زدم . ( حامد حرف زدی بن میشی )

والا با این جو مسمومی که راه افتاده و علی کریمی شده خدا و مخالفینش جماعت گوساله, من قصد داشتم تا حداقل 5 تا بازی سکوت کنم و نیام اینورا تا تب و تاب کریمی و حاشیه های تموم نشدنیش بخوابه.
    اما حالا که زحمتش رو کشیدی و اسم کریمی رو سر در تاپیک نوشتی کار من رو راحتتر کردی و به امید پروردگار از جلد 2 به تاپیک ارتش سر میزنم

زنده باشی سرباز وطن

H.N 24

8. 5 کاربر از پست مفید KING KIA سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

سپاس ها
    8,180

بسیار اسم برازندست. مرسی
    فقط میگم جاش خالیه امسال تو تیم! خیلی نیاز داشت پرسپولیس به یه بازیکن خلاق و درست درمونی مثلِ علی کریمی. حیف حیف

ایشالله علی دایی میدونه داره چیکار میکنه و مسلما" اینقدر باهوش هست که بدونه اگه پرسپولیس خدایی نکرده امسال نتیجه نگیره کارنامه
    خودش خراب میشه و همچنین از چشم پرسپولیسی جماعت میوفته و ...!

بیخیال! جام حذفیِ ایران بی اهمیت ترین جامه ممکنه اما چون یه میانبر برای رسیدن به آسیاست نمیشه ازش راحت گذشت! این پرسپولیس توان
    جنگیدن تو سه تا جام رو نداره. نمیدونم رحیمی کجاست و چیکار میکنه! اصن انگار رو زمین نیست! مردک تیم بازیکن نداره به جا حاشیه درست کردن برای تیم
    و بحثای مزخرف هیات مدیره و این پلشت بازیا دوتا بازیکن خارجیِ خوب پیدا کن برای تیم ...! دفاع و هافبک میخوایم. یه هافبک خلاق و پاسور

به این کفشگری اطمینانی نیست خیلی دیگه داره اخراج میشه! جنگیدن و جنگنده بودن و سفت بازی کردن به کارت قرمز گرفتن نیست
    نمیتونه اینا رو از هم تفکیک کنه انگار!

ویرایش توسط VICTOR : 5th August, 2014 در ساعت 06:07 PM

10. 5 کاربر از پست مفید VICTOR سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    10
    بازیکن محبوب
    10
    تیم محبوب
    10
    سپاس ها
    9

با نبود پولادی به نظر میرسه علی عسگر و حسینی دو مدافع چپ این فصل خواهند بود و فعلاً هم عسگر فیکس.مزیتش هجومی تر بودنشه و اینکه بازی اول هم نمایش بدی نداشت.شاید به نوعی تغییر تاکتیک هم محسوب میشه!؟

در هر صورت پولادی نیاد شکی نیست دو کاندید بازی در اون سمت تا پایان همین دو بازیکن هستن و فعلاً که علی عسگر شانسش بیشتر.

دغاغله هم به این بازی نمیرسه.ماهینی هم سیاسی؟ گفته محرز شده جریان کارت معافیتش و از اون ور گفته شده محرومین هفته اول میتونن بازی کنه که برا من یکی معلوم نشد در نهایت میتونه بازی کنه یا نه!

ترکیب به نظر همون ترکیب بازی اول باید باشه فقط نوری اضافه میشه ، مگر اینگه عالیشاه جای نوروزی . . .

پ ن: حامد تاپیک بعد رو خودت قراره بزنی با یاد ترجیحاً دائی یا گل محمدی! فعالیت کن مرد مومن ، میخوای نظر سنجی بزاریم؟! من شخصاً مشکلی با اسم تاپیک ندارم اگر از فی البداهه گذاشتنش ناراحتی میشه راحت به نظر گذاشت.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بهترین بازیکن تاریخ
    ★★★

بارسلئونا؟barceLEOna

12. 6 کاربر از پست مفید Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    40,863
    سپاس شده 41,527 در 7,545 پست
    کشور من
    Italy

خیلی پتروسی حامد .

5 دقیقه طول نمیکشه . برو تمام پستهای من بعد خداحافظیش و دوباره برگشتنش رو بیار . علی کریمی بازیکن محبوب من نیست . هیچ پرسپولیسی بازیکن محبوب من نیست و بین همشون فقط عابدزاده رو زیاد دوست دارم ولی کاریم به کار بقیه بازیکنا ندارم .

علی دایی طرفدارای خاص خودشو داره . مهدی کیا طرفدارای خاص خودشو داره . کریمی طرفدارای خاص خودشو داره . من کاری به این بازیکنا و طرفداراشون ندارم .

فقط به احترام هوادارای کریمی اسم این تایپیک رو گفتم بزاریم بنامش همونطور که به بقیه پیش کسوت ها احترام گذاشتم کریمی هم روش .

نیای خیلی ایکبیری هستی

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

14. 7 کاربر از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

سپاس ها
    8,180

علی دایی طرفدارای خاص خودشو داره . مهدی کیا طرفدارای خاص خودشو داره . کریمی طرفدارای خاص خودشو داره . من کاری به این بازیکنا و طرفداراشون ندارم
    و برای همه ی ما بیشتر از همه ی اینا پرسپولیس مهمه! دیگه اینو نباید فراموش کرد! آخه کدوم شیر پاک خورده ایی گفته طرفدار علی دایی الِ و بِله!
    مگه جز اینه که علی دایی داره برای موفقیت پرسپولیس تلاش میکنه؟! خیلی خیلی ایراد بهش وارده اما هرکی برای پرسپولیس حتی یه دقیقه زحمت کشیده رو چشُ چالِ ما جا داره!

شعر نمیگما!کسی جز این فکر کنه واقعا" فاجعه اس!
    آخه مگه میشه مثلا" طرفدارای علی کریمی با طرفدارای مهدی کیا بد باشن؟ = ))) یا مثلا" یه پرسپولیسی چون چشم مثلا" دیدن علی کریمی رو نداره دعا کنه پرسپولیس نبره یا ببره!

خیلی بدِ! این طرز فکر برای طرفدارای فوتبالِ ایران سمه! معمولا" کسایی هم که این بحثا رو راه میندازن خودشون بیشتر از همه اذیت میشن!
    حامد اولین نفری بود که شروع کرد به بدِ علی کریمی رو گفتن تو این انجمن! الان به جایی رسید که تصمیم گرفت فعالیت نکنه!

زشته! همون حرف اولی که زدم حرمتِ یه تیم رو طرفداراش نگه میدارن!وای به حال تیمی که طرفداراش بخوان از این اداهایی که ماها داریم داشته باشن
    این آخری رو منظورم کلی بود کسی به خودش نگیره

16. 7 کاربر از پست مفید VICTOR سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    10
    بازیکن محبوب
    10
    تیم محبوب
    10
    سپاس ها
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط kaʂra نمایش پست ها
    شعر نمیگما!کسی جز این فکر کنه واقعا" فاجعه اس!

کسرا بهت گفته بودم وقتی میری بالا منبر جذاب تر میشی؟!

ایشالا این وحید هم دلش رو صاف کنه.

پ ن:تاپیک ارتباط با مدیر انجمن مث اینکه پوکیده!

بهترین بازیکن تاریخ
    ★★★

بارسلئونا؟barceLEOna

18. 5 کاربر از پست مفید Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,495
    سپاس شده 8,481 در 1,521 پست

فردا بازیه اگه دایی نتونه فولاد و ببره من به سمت افشین قطبی غش خواهم کرد باورم نمیشه امپراتور بیکار شده

به احتمال زیادفردا هوادارای فولاد خیلی به دایی فحش بدن
    ویرایش توسط hamedxxx24 : 7th August, 2014 در ساعت 12:14 AM

20. 4 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 106 نخستنخست 1234567132333537388103 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 5