صفحه 2 از 106 نخستنخست 123456122232527287102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1053

موضوع: ♥♥♥ ارتش سرخ - جلد اول - فصل 94 - 93 - بیاد جادوگر ارتش سرخ علی کریمی ♥♥♥

رئیس باشگاه

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    40,863
    سپاس شده 41,527 در 7,545 پست
    کشور من
    Italy

من علی عسگرو به میثم حسینی ترجیح میدم . میثم حسینی تو دفاع کردن خوبه ولی تو پاسکاری و نفوذ خیلی داغونه و از وسط زمین سانتر میندازه ولی عسگری خب دوتا پاس رو میده . با جا افتادن تو اون پست قطعا بهترم میشه .

بازی دادن به هادی نوروزی واقعا شاهکاره
    . بقران دیگه خسته شدیم از بس گفتیم .

از بازی بعدم نوری طاعون اضافه میشه و ادامه حرص خوردنای ما .

کم کم کم کمش 3تا بازیکن تاپ برا ترکیب ثابت میخوایم .

یه دفاع اخر + یه دفاع چپ + یه طراح حرفه ای

البته وینگرمون هم داغونه و اگه عالیشاه ثابت بشه باز با پیام یدونه وینگر دیگه رو نداریم و عبسزاده که پا به توپ نی میاد عقب

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

2. 6 کاربر از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,424
    سپاس شده 31,592 در 4,226 پست
    کشور من
    Italy

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞĄĤĘƁ نمایش پست ها

من علی عسگرو به میثم حسینی ترجیح میدم . میثم حسینی تو دفاع کردن خوبه ولی تو پاسکاری و نفوذ خیلی داغونه و از وسط زمین سانتر میندازه ولی عسگری خب دوتا پاس رو میده . با جا افتادن تو اون پست قطعا بهترم میشه .

خب آغاز فعالیتم تو تایپیک جدید رو با این جملات گهربار سرباز وطن استارت می زنم:

صاحب، جدی نا امیدم کردی ها!؟ علی عسگر هم شد بازیکن!؟ این علی نابغه رو یادمه من و عبدی و یه چند تا از بچه های خدابیامرز شده ی فعلی تو همون لیگ دهم، پروندش رو اینجا مختومه کرده بودیم و گفته بودیم از این بابا عمرا بخاری بلند بشه!؟ و با قاطعیت یادمه می گفتم اگه ده فصل هم تو پرسپولیس فیکس بازی کنه، همینی که بوده، هست و هیچ پیشرفتی نمی کنه!

یادمه اونجا بعضی از بچه ها ( یه یادی هم از راضیه خاتون بکنیم اینجا که جاش مثل خیلی های دیگه واقعا خالیه! ) اصرار داشتن به اینکه علی عسگر به زودی به یکی از بازیکنان خوب و با کیفیت ایران تبدیل میشه و . . .

تازه این همه بحث و . . . یر بازی تو پست تخصصی علی نابغه بود؛ دیگه هنر نمایی ایشون تو دفاع کناری، اونم سمت چپ که ورد زبان هاست!
    ( گل معروف آرش برهانی تو دربی 70 دقیقا اوج شاهکارهای علی نابغه در پست دفاع چپ بوده! )

من موندم کی این علی دایی میخواد اینو بفهمه که لااقل علی نابغه رو تو پست دفاع کناری استفاده نکنه!؟

بازی با نفت، ما از این جناح متضرر نشدیم؛ ولی هدف دایی از بازی دادن به علی عسگر، استفاده از توانایی های ایشون ( اصلا توانایی هم داره این بشر!؟ )در فاز هجومی بود که برای هزارمین بار مشخص شد وقتی علی عسگر تو دفاع کناری بازی میکنه، نه تو فاز دفاعی و نه تو فاز هجومی هیچ نقشی نداره و در مقاطع حساس، می تونه کمر تیم رو در این پست بشکنه!

و جالب اینکه رو نیمکت میثم حسینی رو داشتیم که در فاز دفاعی فوق العاده است و سال گذشته یکی از ارکان موفقیت خط دفاعیمون بود؛ باور کنید حسینی حتی تو فاز هجومی هم از علی عسگر بهتره؛ لااقل سانترهاش به دروازه ی حریف که میرسه!

اشتباه عجیب دیگه ی دایی استفاده همزمان از نورمحمدی و بنگر بود؛ دو مدافع کند و مسن که می تونه زوج بسیار خطرناکی در ادامه ی فصل باشه برامون در برابر تیم ها و بازیکن های سرعتی!

استاد نور محمدی اونقدر استثنایی هستند که این پتانسیل رو دارند که حتی در کورس با همین علی دایی هم به یکباره 10 متر عقب بیوفتند و کلا تو اوجش هم، یک مدافع معمولی و ضعیف بود و یکی از خرید های کاملا ناموفق دایی بوده!

در کنار بنگر که فصل قبل بدون شک بهترین بازیکن پرسپولیس بود، باید از یک مدافع سرعتی مثل خانزاده و یا یک مدافع با تجربه و کار بلد مثل سید جلال که بتونه فضاهای خالی رو خوب پوشش بده، استفاده کرد!
    ( تو این پست ما باید حتما یک مدافع خیلی خوب خارجی رو بگیریم؛ وگرنه اوضاع تیم با وجود نورمحمدی، وحشتناک خواهد شد! )

مخلص کلام اینکه لااقل علی عسگر رو میذاشت دفاع راست و میثم حسینی رو دفاع چپ و زوج خانزاده-بنگر هم در وسط سازمان دفاعی تیم به کار می گرفت!

اشتباه تکراری دایی، اصرار بی موردش در استفاده از سیستم 1-3-2-4 بود که باعث شد عملا تیم 9 نفره بازی کنه؛ چون نه عباس زاده و نه نوروزی هرگز توانایی بازی در پست وینگر رو نداشتند!

اولا در حالیکه ما فقط و فقط سه امتیاز رو می خواستیم، دلیلی نداشت از دو هافبک دفاعی اونم در برابر تیم نه چندان خوب نفت ( اینو بعدها می فهمیم؛ هم چندتا بازیکن خوب و کلیدیش رو از دست داده و هم بر خلاف سه فصل گذشته، مربی خوبی نداره! ) استفاده کنیم و اینقدر محتاط بازی کنیم!؟

واقعا مشخص نیست چرا دایی اینقدر اصرار داره تیمش رو ترسو و محتاط بچینه و طوری بازی کنه که خیال کل ملت راحت باشه که تیم دایی هیچوقت توان حملات یکپارچه و منظم و متوالی رو نداره و نوع حملات پراکنده و ضعیف و زورکی تیمش، آدم رو یاد داستان ناخنک زدن های یواشکی به کیک عروسی میندازه!

فرقی هم نداره ورزشگاه آزادی باشه و تیم حریف مالدیو باشه؛ زور تیم تو فاز هجومی حتی با کریس رونالدو و مسی هم در تیم تحت هدایت دایی همینه انگار!؟

دایی اگه اینقدر عشق سیستم 1-3-2-4 داره؛ اولا چرا عالیشاه رو بازی نداد!؟
    دوما چرا تو فصل نقل و انتقالات غریبی رو گذاشت بره!؟

خلعتبری رفت؛ خب، چرا سراغ وینگرهای جوان دیگه ای مثل یعقوب کریمی و یا بازیکنهای جوان و گمنام تر دیگه نرفت که جذبشون ممکن بود تا حالا مجبور نشیم هادی نوروزی امتحان پس داده رو تو این پست به کار بگیریم!؟

دوباره مثل پارسال فقط ایستگاهی و نبوغ صادقیان قرار راهگشای تیم تو فاز هجومی باشه؛ با این تفاوت که دیگه خبری هم از سازمان دفاعی قدرتمند سال قبل نیست و احتمال اینکه هر آن گل بخوریم، وجود داره و همین بدجور منو نگران کرده که نکنه دوباره شرایط تلخ لیگ دهم رو تجربه کنیم!؟

از همه ی اینا بدتر؛ هنگ کردن همیشگی دایی در زمانیکه تیمش به بن بست میخوره، می باشد؛ نه خبری از تغییر تاکتیک و نه تعویض موثر و . . .

دنیزلی دربی 74 رو با دو تا تعویض شجاعانه اونطور جاویدان کرد؛ تیمش 2 بر 0 عقب بود و 10 نفره و بهم ریخته!
    مثل ماست کنار زمین گیج و میج نموند و ریسک کرد تا بازی رو دربیاره!

یا یادمه افشین قطبی تو لیگ هفتم، نمی دونم بازی با سپاهان یا یکی از اون بازیهای آخر فصلمون، وقتی تیمش به نتیجه ی دلخواهش نرسیده بود، تیمش رو 4 مهاجمه کرد تا به گل برسه و از گل خوردن نترسید!

و . . .

دایی کی میخواد یاد بگیره که برای بزرگ شدن و موفقیت، نباید ترسید و باید ریسک کرد!؟
    هفته ی اول و بازی با نفت اینقدر ترسو و محتاط باشی، هفته ی آخر تو دربی وضعت چه جوری خواهد بود آقای دایی!؟

تعویض دقیقه ی 90 و 92 واقعا به لحاظ فنی برای تیمی که نتیجه رو از دست داده و به دنبال تغییر در سبک بازیه، چه مفهومی رو داره!؟
    باور کنید از صدتا فحش رکیک این حرکت دایی تلخ تر بود؛ به قرآن تعویض نمیکرد، خیلی بهتر بود!

اگر قرار باشه مثل همه ی دوران مربیگری دایی، باز هم در خارج از خانه، یک ناکام مطلق باشیم که کلاهمون پس معرکه است و همین اول کاری باید غزل خداحافظی با قهرمانی رو سر بدیم!

نمی دونم؛ خدا کنه مدافع کاستاریکایی رو بگیریم و پولادی هم جایی نره و ماهینی هم مشکلش حل بشه و مصدوم و محروم هم این فصل ندیم و شانس و داوری هم باهامون باشه تا جبران همه ی نداشته های فنی تیم و مربیمون بشه و ایشاالله قهرمان لیگ بشیم!

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

4. 5 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

مســئول مسـابقـات پیـشبیـنی

PerspolisBarcelonaJuventus
    مربی محبوب
    برانکو، گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مهدوی کیا، علی کریمی، عابدزاده، کریم باقری، مسی و ...
    تیم محبوب
    آرژانتین، ایتالیا، اسپانیا
    سپاس ها
    32,585
    سپاس شده 17,237 در 3,131 پست
    کشور من
    Italy

صاحب من ترجیح میدم مدافع چپمون اصلا تو حمله شرکت نکنه ولی تو دفاع محکم باشه علی عسگر واقعا تو فاز دفاعی ضعیفه... تیم وقتی دفاعش مشکل داشته کارش سخت میشه.
    منم با وحید موافقم، حتی میثم حسینی رو تو فاز هجومی هم بهتر از عسگر میدونم، یا اگه بهتر نباشه بدتر هم نیست علی عسگر دو تا پاس میده سومیش رو به یار حریف میده و قشنگ تیم رو از حالت حمله به دفاع برمیگردونه... باز میثم حسینی یا پاس رو به عقب میده یا سانتر میکنه ولی خیلی کم پاس اشتباه به حریف میده...
    عسگر بازیکن بدی نیستا ولی اصلا نباید دفاع چپ ( راست) بازی کنه!!!
    ویرایش توسط gpep : 3rd August, 2014 در ساعت 04:55 PM

6. 6 کاربر از پست مفید gpep سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    40,863
    سپاس شده 41,527 در 7,545 پست
    کشور من
    Italy

کاری به کل تیم و عملکردمون تو نقل و نبات ندارم چون بحثش رو قبلا انجام دادم اما راجب علی عسگر .

وحید منم الان اونو بازیکنی در حد نام پرسپولیس نمیدونم ولی تا قبل مصدومیتش فوق العاده بود و همه ازش بعنوان یه بازیکن اینده دار یاد میکردن ولی بعد مصدومیت مشخص بود دیگه نمیکشه .

اما الان که هست و بهترین پست براش همین دوتا دفاع کنار چپ و راسته .

خدایی جا موند اصلا؟ درسته دو سه تا پاس بد داد ولی تو کورسها کم جا میمونه .

الان خانزاده که اینهمه دفاع راست بازی کرد کم اشتباه کرد؟ همین میثم حسینی که پست اصلیش دفاع وسطه و گوش بازی میکنه دوباره بزاریش وسط کم سوتی نمیده . علی عسگرم 3 4 تا بازی اونجا بازی کنه و جا بیفته میتونه کمک کنه بیشتر از این بازی ای که ازش دیدیم .

میثم حسینی تو فاز هجومی از وسط زمین در نمیاد و مثل پولادی همونجا سانتر میندازه .

ولی من جای دایی بودم 2 5 3 میکردم ترکیب رو .

سوشا

نور محمدی - بنگر - خانزاده

عسگر- حقیقی - ماهینی

عالیشاه - صادقیان

عباسزاده - نوروزی

دیگه لازم نبود عباسزاده به کناره بیاد . صادقیان و عالیشه هردو رو بازیکن ازاد میکردم و میگفتم هر جا دوس دارین بچرخین .

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

8. 5 کاربر از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    10
    بازیکن محبوب
    10
    تیم محبوب
    10
    سپاس ها
    9
    سپاس شده 28,197 در 7,749 پست

Spoiler: یاهو
    من اول از نقل قول هایی که کردی و نتیجه گیری مربوطه تشکر می کنم.
    اما بعد :
    من از علی دایی بدم می یاد چون وقتی به پرسپولیس گل زد همچین خوشحالی کرد که انگار تو فینال جام جهانی گل قهرمانی رو زده ، من ازدایی بدم می یاد چون وقتی سرمربی راه آهن شد همچین از نتیجه گرفتن تیمش روبرو پرسپولیس خوشحال شد که حتی خوشحالی گل زدنش به پرسپولیس هیچ بود ، من از دایی بدم می یاد چون تو همه این موارد هر موقع ازش پرسیدن جریان خوشحالی چی بود و پس هوادارا چی؟ گفت من 1 آدم حرفه ایم و هر چی دارم از تلاش خودم دارم و عزت رو خدا به بندش می ده ، من از دایی بدم می یاد چون داماد سیاسیونه ، من از دایی بدم می یاد چون رفیق گرمابه سیاسیونه ، من از دایی بدم می یاد چون با تمام بزرگان تیم با همه اونایی که فکر می کنه پیش هوادارا جایگاهی دارن مشکل داره ، من از دایی بدم می یاد چون اونقدر نمک نشناسه که حتی رفیق شفیقش رو هم 2 بار به بدترین شکل از پشت خنجر زده 1 بار وقتی بازیکن بود 1 بارم وقتی مربی و دستیارش بود، من از دایی بدم می یاد......................

من از علی کریمی خوشم می یاد چون هر چقدر قد و 1 دنده هم بوده وقتی صحبت از هوادار شده خشوع نشون دده ، من از علی کریمی خوشم می یاد چون تو این مدت 15 سالی که تو فوتبال بوده بار ها و بارها گفته پرسپولیسیه ، من از علی کریمی خوشم می یاد چون این مدت بعد از خداحافظیش همه اون آدمایی که به محجوبیت و اخلاق می شناسیمشون توی این فوتبال گفتن عاشق پرسپولیس بود . من از علی کریمی خوشم می یاد چون وقتی دوره انصاری فرد از تیم انداختنش بیرون و یا استیل آذین بهترین بازیش رو انجام داد به جا این که بگه 1 حرفه ایه پیرهن پرسپولیس رو نشون داد، من از علی کریمی خوشم می یاد چون به جای این که بره قاطی سیاسیون تصمیم گرفت در کنار مردم باشه و این در کنار مردم بودن رو با اون دستبند نشون داد چیزی که می تونست براش خیلی بشه و شاید هم خیلی از این حاشیه هایی که توی این سالها واسش ایجاد کردن وسه همین موضوع بوده، من از علی کریمی خوشم می یاد چون تو دوره ای که همه فوتبالیست ها که هیچ ، همه مردم به فکر کلاه خودشون بودن سعی کرد اگر می تونه دل مردم درد دیده رو به دست بیاره و حالا می بینیم از کاپیتان آبیا بگیر تا سرمربیشون دارن سعی می کنن از همون کار تقلید کنن، می تونین بگین واسه ظاهر سازیه آ اما من این ظاهر سازی رو دوست دارم چون حداقل تو اون 4 تا آدم که هیچ دنیایی ندارن به رویاهای کوچیکشون می رسن.
    مقایسه علی کریمی و علی دایی واسه شخص خودم مثل مقایسه استاد شجریان با آقای افتخاری ، مثل مقایسه مهران مدیری با شریفی نیاست ، هر گروهی رو از این 3 تا انتخاب کنی دو نفر رو می بینی که تو حوزه خودشون خبرن ، ستاره درخشانن اما از این دو ستاره یکی از شهرتش استفاده کرده تا به قدرت برسه حتی اگر به قیمت فاصله گرفتن از مردمش باشه و اون یکی سعی کرده 1 جوری در کنار ملت باشه و مرهمی باشه به ضخم هاش.
    ================================================== ====
    در مورد لحن صحبت : من واقعا نمی خواستم و نمی خوام با لحن صحبتم باعث رنجش کسی بشم. منتها منم مثل شما اولین روزی نیست که می یام این تایک ..................
    اتفاقا برخلاف اون چیزی که شما می گی انیجا مدت هاست که جو اینجوریه که علی دایی هر کاری می کنه درسته ، 1 دلیلی براش وجود داره ، هر کسی روبرو علی دایی قرار بگیره حالا چه اون من هوادار باشم چه علی کریمی بازیکن ، بده و پرسپولیسی نیست ، هر کسی در مقایسه با علی دایی حتما طرف بازنده باید باشه به هر نحوی که شده.

اینجا هر موقع از علی دایی بد گفته شد برای پرسپولیس حاشیه سازی محسوب می شه اما هر موقع از علی کریمی ، حمید استیلی ، یحیی گل محمدی ، سردار ، حبیب کاشانی ، کرانچار ، دنیزلی حرفی زده شد 1 چیز طبیعی و حتی دفاع از تیم محسوب می شه .
    علی دایی بارها وقتی روبرو تیم پرسپولیس قرار گرفت مشت گره کرده تحویل هوادار داد اصلا موضوع مهمی نیست و بلاخره حرفه ایه و داره واسه تیمی که توش کار می کنه غیرت می ذاره اما علی کریمی به عنوان بازیکن که تو 27-8 سالگی پرسپولیس نخواستش حق نداشته بره استیل آذین ، حق نداشت روبرو پرسپولیس بازی کنه .
    علی دایی کاپیتان تیم کریم باقری رو که اتفاقا جز با تعصب ترین ها و بهترین های تیم بوده می ذاره کنار و بدون هماهنگیش اعلام می کنه براش می خواد خدافظی بگیره : حق سرمربی بوده که انتخاب کنه از چه بازیکنی استفاده کنه از چه بازکنی استفاده نکنه ، اما یحیی وقتی که تو حساس ترین موقعیت فصل برای پرسپولیس تصمیم گرفت از مهدوی کیا استفاده نکنه منفورترین سرمربی تمام ادوار پرسپولیس شد.
    علی دایی پرسپولیس رو از کرانچار سوم تحویل گرفت و سوم تحویل داد ، تو جام حذفی با بازی های بی کیفیت به قهزمانی رسوند ، نتایجش ایده آل بود اما دینزلی که تیم رو 12 تحویل گرفت با دو تا بازیکن محروم و 12 تحویل داد با وجود بازی های درخشان تو آسیا و برد فوق العاده تو دربی کار خاصی نکرد.
    چون در حال حاضر علی دایی سرمربی پرسپولیس نباید کسی ازش بد بگه ، نباید بذاریم دو دسگی به وجود بیاد ، باید برد تیم رو بخوایم حتی اگر از علی دایی بدمون بیاد ، بردش باید علاقمون باشه حتی اگر اعتقاد داشته باشیم دست هایی پشث پرده داره سرمربی تیم اما زمانی که حمید استیلی سرمربی تیم شد کاملا طبیعی بود که هوادارا برن بر علیه سرمربی تیم از دقیقه 40 بازی اول سرمربی 1 تیم دیگه رو صدا کنن و بر علیه سرمربی فعلی تیم شعار بدن ، اون موقع کسایی که از علی دایی حمایت می کردن و از روز اول اعلام کردن منتظر زمین خوردن استیلی هستن هوادار پرسپولیس بودن الآن اما کسایی مثل من می گن علی دایی مافیاست و دوست ندارن تیم با مافیا نتیجه بگیره می شن هوادار علی کریمی .
    همین جا بارها از آدمایی که 1 جوری و با 1 سیاستی دست علی پروین رو از پرسپولیس کوتاه کردن تشکر شد ، اما تا کاشانی خواست دست دایی رو با سیاست از پرسپولیس کوتاه کنه شد آدم بده قصه ، آخه علی دایی پرسپولیس رو واسه پول نمی خواست ، برادرش رو به عنوان مربی به تیم نمی چپوند ، تیم رو به اردبیل واسه اردو نمی برد ، کلا هیچی واسه خودش نمی خواست.
    علی دایی بارها و بارها وقتی تو پرسپولیس نبود علیه تیم مصاحبه کرد، همیشه زبونش از همه تیما بیشتر برارها و بای پرسپولیس دراز بود ، همیشه وقتی تو پرسپولیس نبود گفت داوریا به نفعمونه ، کاش اینا به چشمتون می یومد ، به چشمتون می یاد اما توجیح داره ، داره از تیمش مثل 1 حرفه ای دفاع می کنه اما علی کریمی که با تیپا و به عنوان اتشاش گر ، ام الفساد تیم از تسم انداخته شد بیرون باید به خاطر هوادار سکوت می کرد.
    علی دایی با 4-5 سال بازی کردن برای پرسپولیس و در شرایطی که هیچ وقت حاضر نشده 1 بار و فقط 1 بار به خاطر من و تو هوادار بگه پرسپولیسیه و همیشه از خودش مچکر بوده و همه چیز به تلاش خودش بر می گشته نه هیچ تیم دیگه ای اینجا اسطوره پرسپولیس محسوب می شه ، و همه باید بهش احترام بذارن ، علی کریمی که بارها و بارها و بارها گفته پرسپولیسیه ، با همون 5 سال سابقه حضور تو تیم اسطوره هر تیمی هست جز تیم ما.
    اگر این که از1 عده بپرسی چرا درک نمی بینین ، چرا نمی فهمین ، چرا درک نمی کنین و چرا خودتون رو زدین به خواب لحن بد محسوب می شه ، همین هوادارای دایی بعد از سرمربی شدن استیلی انقدر لحنشون نه به من بلکه کلا به بچه هایی که طرفدار دایی نبودن بد بود که خیلی ها رنجیدن. حتی رعایت دخترای انجمن رو هم نمی کردن ، و متاسفانه هنوز هم همون جو حاکمه. ، این که تو همین چند صفحه پیش یکی از دوستان اینجا رو با ملک شخصیش اشتباه گرفتن و با آرزوش برای رفتن هوادارای علی کریمی از این تاپیک در واقع به منی که تو این چند وقته تو این تاپیک به خاطر مخالفت با علی دایی هوادار علی کریمی لقب گرفتم به صورت نا محسوس گفتن "هری ، از اینجا برید " چه نوع لحنی محسوب می شه؟

Spoiler: ج یاهو

قابلی نداشت.
    بخش اول که از دلایل نفرت و عشقت صحبت کردی که ی موضوع شخصی هست و برای خودت فقط مهم هست و بس.ضمن اینکه از این دلایل به صورت معکوس میشه برای کریمی هم تا دلت بخواد آورد و در مدح دائی که ترجیح میدم اینکار رو نکنم چون اولاً ازش نفرت ندارم که اگر داشتم عنوان تاپیک رو مث سابق با رای گیری انتخاب میکردیم نه فی البداهه و عشقی دوماً رو در رو قرار دادن این دو تا بازیکن تف سر بالاست بری ی پرسپولیسی اصیل! و سوماً نظرم رو گفته بودم چند صفحه قبلش.

بخش دوم هم که وحید بار فقط مغلطه کردی(تنها فرق اینه مثال از قطبی نیاوردی!) و گفتی میخوای نقش ناجی رو بازی کنی و بزنی به دل دشمن(طرفداران دائی!) شما اگر توقع داری با قمه بیوفتیم دنبال سرمربی تیم چون شما بدت میاد ازش ، باید بگم که سخت در اشتباهی.سرمربی و بازیکن قابل انتقاد هستن اما از رو کینه کوبیدن خیر.دیگه به قول وحید قلعه نوعی هم مربی تیم باشه ازش باید حمایت کرد به خاطر تیم اگرچه انتقاد حتماً بوده و هست و خواهد بود برای هر تیمی و هر شخصی.(مربی دروازبان ها رو شامل نمیشه احیاناً البته!)

اینکه میگی علی دائی مافیاست و کریمی یگانه منجی عالم خودش گویای نگرش و فاز شما در رابطه با تیم! هست.

و اینکه تو رویای خودت تصور نکن با ی مشت 15 ، 16 ساله طرفی که بر! خلاف! شما! نمیفمن و همچین کسانی در دنیای واقعی اطراف شما نیستن! ، خداوکیلی رو چه حسابی فک میکنی همه مث خودتن یا باید اینطور باشن وگرنه بر خلاف شما نمیفهمن؟!6 تا روزنامه تاسیس کردی و 6 تا سایت خبری زدی و سابقه کار 6 ساله تو فوتبال سطح بالای کشور داری که بقیه باید مث شما باشن وگرنه ...؟!

به قول معروف صبح شده . . .!

==

اما لیگ رو به هر قیمتی میخوام از تیمم!
    البته اگر نمایش تیم زیبا و هجومی و چشم نواز و دل فریب باشه، قطعا اگر قهرمان لیگ هم نشیم، برام راضی کننده است!

وحید جدیداً چرا دو جور حرف میزنی؟! به هر قیمی یعنی غیر از این نباید باشه. مطمئناً جمله دوم رو وقتی تایپ میکردی بر خلاف اولی افندی تو ذهنت بوده و اون رتبه و راه فرار برای دوره اول مربیگریش؟!

اما در مورد بازی که باز هم ی طرفه مغلطه کردی اکثراً.

اولاً که نفت هیچ موقعیت جدی ای نداشت و رو ی شوت ده سال ی باری از کسی مث غلوم و برخورد به تیر و گل به خودی سوشا به گل رسید و تو جریان بازی حداقل 4 موقعیت گل جدی داشتیم ما.

اینکه موقعیت تک به تک نوروزی و ضربه سر عباسزاده نزدیک شش قدم رو اشاره نمیکنی و فقط نوک انتقادات میره سمت کادر فنی شاید ناشی از همون ذهنیتت باشه.حتی اشاره و انتقادی از بازیکنی که ادعای آقای گلی داره و از دو موقعیتش که یکیش برهانی هم بود گلش میکرد چیزی نمیگی مشکوکه.

انتقاد من از تیم این بازی اینه که اگر تو حفظ توپ و پاسکاری خوب عمل کردن و کارهای ترکیبی خوبی رو پشت 18 و جچرایان بازی شاهد بودیم اما مواقعی زیادی از بازی این پاس ها تو یک سوم هجومی خودمون و دفاعی حریف بود و در واقع میانه میدان اونم با ریتمی کند که شاید ناشی از بدنسازی سنگین و بدن گرفته و آزاد نشده بازیکنا داره که تا دو سه هفته دیگه هم به فرم پیک خودشون مطمئناً نخواهند رسید.

همین بازی اگر حداقل 2 گل اختلاف باید تو نتیجه رقم میخورد که سوای تیرک ، مهاجمین خودمون هم بی دقت بودن و بقیه تیم ها رو هم دنبال کرده باشی از تک موقعیت ها اونم نصفه نیمه به گل رسیدن.نمونه قاضی.

اون موقع که پولادی رو استاد اسد کردی و حرفی از جانشینش نمیزدی فکر اینجاش رو نکرده بودی؟من نمیدونم میثم حسینی مصدومیت داشته یا آماده نبوده ، ولی شک نکن در اوج آمادگی و حتی نیمه آمادگی اگر مصدوم نبوده باشه نیمکت نشین نبوده وگرنه بازی میکرد.نه شما تو تمرینات بودی نه من ولی شک نکن ماهینی محروم نمیشد نور محمدی اونجا میذاشت که همینم نشون میده وضعیت فعلی میثم حسینی رو.

تعویض ها کاری به زود و دیر بودنش ندارم و فلسفه اش ، اما زمانی انجام شد که فک کنم 3 تا بازیکن حریف نقش زمین بودن و بازی متوقف.

روی گل هم اگر کسی رو تو خط دفاع بخوایم مقصر بدونیم نورمحمدی جانشین سید جلال بود (که خوشحال بودی از دک کردنش بدون توجه به جانشین) و باید سریع فاصله اش رو کم میکرد و بین توپ و دروازه قرار میگرفت اما فقط همراهی کرد و لحظه اخر پا انداخت.هر چند بنگر هم میتونست.

مثالی هم که از دنیزلی میزنی تو تنها نقطه روشن کارنامه مربیگری تو پرسپولیس ، شاید تاریک ترینش هم باشه ، نیمکت نشین کردن اون بازیکنها که اونطور تاثیرگذار بودن تو بازی پس جبران اشتباه و دق دادن هوادار رو ، زیادی اغراق نکن روش هر چند در نهایت خاطره انگیز تر شد و تنها وجه قابل قبولش هم همین.

من به شخصه منتظر دیدن نتایج نفت در ادامه هستم که در حد راه آهن هم ندونستیش. ضمن اینکه تیم خوب بازی کرد و بی دقتی مهاجمین سه امتیاز رو مانع از بدست اومدنش شد ، همین مشکل رو با سید صالحی و شرکا هم داشتیم فصل پیش که حداقل با رو شدن عباسزاده و اومدن رضا نوروزی توقع میره اتفاقات هفته اول دیگه رخ نده به اون شکل . . .

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بهترین بازیکن تاریخ
    ★★★

بارسلئونا؟barceLEOna
    تیم کامل قهرمان اروپا در خانه با گلهای آفساید 2-3 ذخیره های سیتی

ویرایش توسط Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ : 3rd August, 2014 در ساعت 07:52 PM

10. 5 کاربر از پست مفید Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,424
    کشور من
    Italy

داوود، اون صحبت من از انتظارم از تیم دایی دو پهلو و دو جنبه نداشت برادر من و هیچ ربطی هم به افندی نداشت!
    من ته دلم چون این نگرانی وجود داره که با شناختی که از شهریار و تفکراتش دارم، خدای نکرده باز هم در لیگ به جایی نرسیم و قهرمان نشیم، گفتم اگر تیمش فوتبال خوبی هم به نمایش بذاره، همین که نگرش و تفکرش رو تغییر بده، باز ازش راضی میشم و بس!

می بینی که مطلب خیلی ساده است و اصرارت بر مغالطه گری رو نمی دونم داستانش چیه!؟

در مورد پست سراسر مغلطت که به جای آنالیز بازی ضعیف تیم، به آنالیز پست من پرداختی ؛
    من اول یه سئوال ازت دارم که تعویض های فاجعه بار دایی رو چطور می تونی توجیه کنی!؟ تعویض هایی که بدترین مربی جهان هم از انجامش بدون شک عاجزه!؟

یه توجیه عجیبی که این روزها از برخی از حامیان سفت و سخت دایی شنیدم و از جمله همین داوود؛ اشاره به اینه که چون نفت از راه آهن قوی تره، پس یک امتیاز ما حکم 3 امتیاز اس اس رو داره؛ یعنی مضمون حرفشون دقیقا همینه، حالا هر چند بخوان کتمانش کنند!

یکی نیست مثلا به همین داوود بگه من اصلا تو پستم اسمی از اس اس و یا راه آهن آوردم که از حرف من نتیجه می گیری نفت از راه آهن ضعیف تره و بعدها اگر این تیم شرایط بهتری نسبت به راه آهن داشت، پس یعنی مساوی ما یک نتیجه ی خوب بوده و . . .

آدم یه چیزهایی میشنوه که واقعا شاخ درمیاره!؟

چندتا نکته ی تاریک از پست داوود مسی ؛

1) من کجا گفتم موقعیت گل نداشتیم که حالا عدم اشاره به اون یعنی مغلطه؛ من از سبک بازی تیم که مثل همیشه کند و کسالت بار و بی رمق و ضعیف بود، انتقاد کردم!

2) به جز اون صحنه ی ایستگاهی و پاس صادقیان برای نوروزی که کار تمرین شده و کار گروهی بود، کدوم حرکت ترکیبی قابل ذکر تو بازی تیم دیده شد که اینطور از بازی ترکیبی تیم تعریف و تمجید می کنی!؟ شاید من یک بازی دیگه رو دیدم!؟

3) من کی گفتم پولادی استاد اسدیه!؟ گفتم پارسال فقط بار حاشیه ای داشت برامون و خب یک بازیکن کلا مصدوم طبعا کارایی خاصی نداشته برامون در فصل گذشته!
    و وقتی دلش با تیم نیست و اینقدر دور برامون برداشته، گفتم همون بهتر که بره؛ اونجا فکر نمی کردم نه رحیمی و نه دایی برای جانشینان این نفرات فکری نمی کنن!؟

از طرفی وقتی دایی علی عسگر رو میذاره دفاع چپ و یا نمی دونم اصرار داره با شونصدتا هافبک دفاعی بازی کنه، پس بهتره پولادی رو نگه داریم تا مجبور به بازی گرفتن از علی عسگر تو اون پست نباشیم و یا بعد از اخراج های همیشگی کفشگری که همیشه دایی ازش بابت این اخراج های بی موردش حمایت بیجا می کنه، بازیکن کم نیاریم وسط میدون!

4) نمی دونم چطوری میثم حسینی ار اواخر فصل قبل در یک وضعیت مبهمی قرار گرفته و به نیمکت و سکوها قفل شده!؟

یکی از بهترین ارکان دفاعی فصل گذشته، به یکباره در اواخر لیگ سیزدهم در وضعیت نامشخص ( مصدمیت یا ناآمادگی فنی ) قرار می گیره و جالبه که جانشیانش هم نمایش ضعیفی از خودشون ارائه میدن و معلوم نیست حسینی مصدومه یا نا آماده و چطوری این حالت ( مصدومیت یا ناآمدگی فنی!؟ ) به یکباره پیش اومده و برطرف هم نمیشه!؟

5) سید جلال رو من هرگز بابت رفتنش خوشحال نبودم؛ بلکه مطمئن بودم از جداییش و گفتم رحیمی خوب کرد که بهش پولش رو نداد؛ چون داشت دورمون میزد و این حرفیه که خود دایی هم تو مصاحبه پیش از بازی با نفت بهش اشاره کرد!

انگار تو تقدیر دایی نوشتند که بی سید جلال و خلعت هرگز که هر وقت اینا تو تیمش نمیان، دیگه بازیکن جایگزینی تو لیگ ایران و یا بین بازیکن های خارجی پیدا نمیشه و آخر فصل هم مقصر ناکامی تیم عدم جذب این دو نفره!

یک ماه زودتر می رفت سراغ سایر گزینه ها؛ مثل الان که دنبال بازیکن خارجیه!؟ که حالا منتظر هنرنمایی نورمحمدی نباشیم!

من اصلا علاقه ای به بحث در مورد دنیزلی ندارم؛ اون مثال هم به خاطر اینکه دم دست بود و تو ذهنم کاملا بود ، بهش اشاره کردم و یه مورد دیگه هم از قطبی گفتم تا باز پی افندی رو نگیری که دیدم اِند مغلطه گرهای تاریخ بشریت هستی!؟

جالبه که ایمون زاید که تازه به تیم اومده بود و نمایشش تو بازی با ذوب آهن به عنوان بازیکن تعویضی ( قبل از دربی 74 ) به شدت مورد انتقاد هوادارا و مطبوعات و رسانه ها قرار گرفته بود، و خلاصه یه بازیکن کاملا ناآشنا به جو تیم و فوتبال داخلی و دربی بود، عدم استفاده از این بازیکن در ترکیب فیکس یک نکته ی تاریک میشه و بعدها با وجود درخشش فوق اعلاده ایمون تو تیم افندی، همین بازیکن به شدت توسط ژوزه و یحیی با بی مهری و بی اعتنایی روبرو میشه و این رفتار این دو نفر کاملا درسته و فنی!؟

یا مهدوی کیا که نه دایی و نه استیلی و نه یحیی هیچکدوم حتی نتونستن مهدی رو به عنوان یکی از اسامی لیست تیم بپذیرند، و اونقدر اذیتش کردند، حالا حضور کیا به عنوان تعویضی تو دربی تو تیم افندی یه گناه نابخشودنیه!؟

من اصلا کاری به افندی ندارم ها؛ فقط خواستم نشون بدم که داوود خان بر خلاف ادعاهات در مورد ضد دایی بودن من، این شما هستی که در مورد دایی همه چیز رو سفید مطلق می بینی و در مورد مخالفان دایی و یا رقبای دایی همه چیز رو سیاه می بینی!؟

جالبه که گفتی دنیزلی هوادارا رو به خاطر نوع چینش و نتیجه و . . . تو دربی 74 دق داده و . . .؛ ولی اینو نمیگی که اون تیم به لحاظ روحی و روانی یک بار روانی وحشتناک از چهار باخت پی در پی در دربی رو توسط استیلی و استاد دایی به دوش میکشید و قبل تر توسط این دو هوادارا به مرز سکته رسیده بودند!

داوود به جای مغالطه گری و گرفتن وقت مردم ، حقایق رو ببین!؟

این

ویرایش توسط VaHiD BaGgIo : 3rd August, 2014 در ساعت 11:28 PM

12. 5 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    10
    بازیکن محبوب
    10
    تیم محبوب
    10
    سپاس ها
    9
    سپاس شده 28,197 در 7,749 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط VaHiD BaGgIo نمایش پست ها
    داوود، اون صحبت من از انتظارم از تیم دایی دو پهلو و دو جنبه نداشت برادر من و هیچ ربطی هم به افندی نداشت!
    من ته دلم چون این نگرانی وجود داره که با شناختی که از شهریار و تفکراتش دارم، خدای نکرده باز هم در لیگ به جایی نرسیم و قهرمان نشیم، گفتم اگر تیمش فوتبال خوبی هم به نمایش بذاره، همین که نگرش و تفکرش رو تغییر بده، باز ازش راضی میشم و بس!

می بینی که مطلب خیلی ساده است و اصرارت بر مغالطه گری رو نمی دونم داستانش چیه!؟
    نه خیر ، اگر منظورت این بود باید میگفتی من انتظارم قهرمانی هست نه اینکه "به هر قیمیتی" انتظارم قهرمانی هست.وقتی میگی به هر قیمی ، یعنی فقط قهرمانی. حالا مهم نیست ، پیش میاد دیگه وحید بار اول که نیست!

در مورد پست سراسر مغلطت که به جای آنالیز بازی ضعیف تیم، به آنالیز پست من پرداختی ؛
    من اول یه سئوال ازت دارم که تعویض های فاجعه بار دایی رو چطور می تونی توجیه کنی!؟ تعویض هایی که بدترین مربی جهان هم از انجامش بدون شک عاجزه!؟
    اتفاقاً درباره تیم صحبت کردم و نکاتی که اشاره نکردی.
    اولاً که رو نیمکت شخصی مث پیروانی رو داریم که حکم مترسک رو مطمئناً نداره و تعویض حین بازی فقط و فقط نظر سرمربی نیست.نه تو تمرینات بودم و نه ذهن سرمربی یا کادر فنی ، ولی اینو مطمئن هستم تعویض ها در دقایق انجام شد که حریف وقت کشی میکردبر خلاف چیزی که گفتی.
    یه توجیه عجیبی که این روزها از برخی از حامیان سفت و سخت دایی شنیدم و از جمله همین داوود؛ اشاره به اینه که چون نفت از راه آهن قوی تره، پس یک امتیاز ما حکم 3 امتیاز اس اس رو داره؛ یعنی مضمون حرفشون دقیقا همینه، حالا هر چند بخوان کتمانش کنند!
    یکی نیست مثلا به همین داوود بگه من اصلا تو پستم اسمی از اس اس و یا راه آهن آوردم که از حرف من نتیجه می گیری نفت از راه آهن ضعیف تره و بعدها اگر این تیم شرایط بهتری نسبت به راه آهن داشت، پس یعنی مساوی ما یک نتیجه ی خوب بوده و . . .

آدم یه چیزهایی میشنوه که واقعا شاخ درمیاره!؟
    اتفاقاً بر عکس ، شما پستت جوری بود که نفت از راه آهن خیلی ضعیف تره و 3 امتیاز هم کم بود برامون! بعدشم ، منظور مسائل حاشیه ای راه آهن بود که اصن معلوم نبود بازیشون انجام میشه یا نه یا صاحاب این تیم کیه و با کی طرفن!بحث مقایسه این دو تیم نیست ، بحث عملکرد نفت در ادامه مخصوصاً برابر دیگر مدعیان هست تا ببینیم همونطور که اشاره کردی تیمی بازنده و از پیش مغلوب خواهند بود با کادر فنی ضعیفشون یا نه.دیدنش که ضرر نداره ، داره؟! ببینیم بقیه وقتی شرایط بدنیشون به پیک خودش میرسه و دیگه این خستگی و کندی بدنسازی پیش فصل رو ندارن ، میتونن هیچ موقعیت گلی به نفت ندن و حداقل 4 موقعیت جدی برابرش داشته باشن یا خیر؟! حالا شاید هم بقیه تیم ها 6 تائی کردن نفت رو ، چرا ترسیدی از حرفی که زدی و مغلطه میکنی!؟مبینیم دیگه!

چندتا نکته ی تاریک از پست داوود مسی ؛

1) من کجا گفتم موقعیت گل نداشتیم که حالا عدم اشاره به اون یعنی مغلطه؛ من از سبک بازی تیم که مثل همیشه کند و کسالت بار و بی رمق و ضعیف بود، انتقاد کردم!
    منم همین رو گفتم ، اینقدر هول بودی واسه کوبیدن اصن اشاره نکردی و کلاً پریدی به کادر فنی ، کوچکترین اشاره ای به بازیکنان نداشتی و انتقادی از مهاجمین! ضمن اینکه اونی که از این وضعیت انتقاد کرد من بودم که دلیلش رو هم گفتم ، شما که کلاً همه پستت کلمه هاش یکی در میون دائی داشت!حالا چرا هیچ اشاره ای نکردی وحید جداً!؟

2) به جز اون صحنه ی ایستگاهی و پاس صادقیان برای نوروزی که کار تمرین شده و کار گروهی بود، کدوم حرکت ترکیبی قابل ذکر تو بازی تیم دیده شد که اینطور از بازی ترکیبی تیم تعریف و تمجید می کنی!؟ شاید من یک بازی دیگه رو دیدم!؟

بسیار ، نه وقتش رو دارم نه حالش رو وگرنه دونه دونه برات تصویری در میاوردم.ی نمونه بخوام بگم دقیقه 34:20 تا 35 که تو این حدود 40 ثانیه بیش از 25 پاس رد و بدل شد اونم از زمین خودی تا نقطه کرنر و در نهایت پشت 18 و شوت ضعیف صادقیان.

3) من کی گفتم پولادی استاد اسدیه!؟ گفتم پارسال فقط بار حاشیه ای داشت برامون و خب یک بازیکن کلا مصدوم طبعا کارایی خاصی نداشته برامون در فصل گذشته!
    و وقتی دلش با تیم نیست و اینقدر دور برامون برداشته، گفتم همون بهتر که بره؛ اونجا فکر نمی کردم نه رحیمی و نه دایی برای جانشینان این نفرات فکری نمی کنن!؟

از طرفی وقتی دایی علی عسگر رو میذاره دفاع چپ و یا نمی دونم اصرار داره با شونصدتا هافبک دفاعی بازی کنه، پس بهتره پولادی رو نگه داریم تا مجبور به بازی گرفتن از علی عسگر تو اون پست نباشیم و یا بعد از اخراج های همیشگی کفشگری که همیشه دایی ازش بابت این اخراج های بی موردش حمایت بیجا می کنه، بازیکن کم نیاریم وسط میدون!
    در حد همون بابا آوردیش پائین دیگه.مشکلش هم 30 درصد جریمه بوده.اصن بحث موندن و رفتنش نیست ، بحث اینه مدیر عاملی که صبر میکنه ملی پوش هاش برگردن ، چطور بر خلاف رقیب نمیتونه با دو تا شون تمدید کنه و هنوز جانشینی هم براش نتونسته جذب کنه؟!در باب این فاجعه مدیر عامل همین بس که رقیب کاپیتان تیم ملی رو دک کرد و ما اندر خم هیچیم هنوز!

4) نمی دونم چطوری میثم حسینی ار اواخر فصل قبل در یک وضعیت مبهمی قرار گرفته و به نیمکت و سکوها قفل شده!؟

یکی از بهترین ارکان دفاعی فصل گذشته، به یکباره در اواخر لیگ سیزدهم در وضعیت نامشخص ( مصدمیت یا ناآمادگی فنی ) قرار می گیره و جالبه که جانشیانش هم نمایش ضعیفی از خودشون ارائه میدن و معلوم نیست حسینی مصدومه یا نا آماده و چطوری این حالت ( مصدومیت یا ناآمدگی فنی!؟ ) به یکباره پیش اومده و برطرف هم نمیشه!؟
    نه عزیزم حق با شماست ، شما تو تمرینات بودی و دیدی که حسینی در بهترین شرایط هست و حتی دلال ها گفتن باید علی عسگر بازی کنه چون پول داده اگرچه نا آماده هم هست!

ی جوری میگی مبهم انگار درباره آلبای بارسا یا آلابای بایرن حرف میزنی.بابا میثم حسینیه ، دیپورتی استقلال!

5) سید جلال رو من هرگز بابت رفتنش خوشحال نبودم؛ بلکه مطمئن بودم از جداییش و گفتم رحیمی خوب کرد که بهش پولش رو نداد؛ چون داشت دورمون میزد و این حرفیه که خود دایی هم تو مصاحبه پیش از بازی با نفت بهش اشاره کرد!

انگار تو تقدیر دایی نوشتند که بی سید جلال و خلعت هرگز که هر وقت اینا تو تیمش نمیان، دیگه بازیکن جایگزینی تو لیگ ایران و یا بین بازیکن های خارجی پیدا نمیشه و آخر فصل هم مقصر ناکامی تیم عدم جذب این دو نفره!

یک ماه زودتر می رفت سراغ سایر گزینه ها؛ مثل الان که دنبال بازیکن خارجیه!؟ که حالا منتظر هنرنمایی نورمحمدی نباشیم!
    بازم حریف رو مثال میزنم ، ج.ج باید تموم میشد و بر میگشتن تا تکلیفشون معلوم شه ، همونطور که حریف همه رو از دم حفظ کرد و یکی رو هم دک.ولی مدیرعامل ما خواست بچه مثبت باشه و نتونست و نکرد. با این شرایط کدوم جانشین ایرانی؟ کاستاریکائی هم که فعلاً امروز و فرداست قضیه اش. حالا خوبه خودت هم رای دادی به نقل و انتقالات ضعیف تیم! جوری خوشحال شدی از رفتن سید جلال من شک کردم همینئ نورمحمدی شاید منظورت باشه!

من اصلا علاقه ای به بحث در مورد دنیزلی ندارم؛ اون مثال هم به خاطر اینکه دم دست بود و تو ذهنم کاملا بود ، بهش اشاره کردم و یه مورد دیگه هم از قطبی گفتم تا باز پی افندی رو نگیری که دیدم اِند مغلطه گرهای تاریخ بشریت هستی!؟
    کلاً خوشم میاد تموم مثالات ی افندی داره ، خب دم دسته دیگه ، کنج قلبت!
    جالبه که ایمون زاید که تازه به تیم اومده بود و نمایشش تو بازی با ذوب آهن به عنوان بازیکن تعویضی ( قبل از دربی 74 ) به شدت مورد انتقاد هوادارا و مطبوعات و رسانه ها قرار گرفته بود، و خلاصه یه بازیکن کاملا ناآشنا به جو تیم و فوتبال داخلی و دربی بود، عدم استفاده از این بازیکن در ترکیب فیکس یک نکته ی تاریک میشه و بعدها با وجود درخشش فوق اعلاده ایمون تو تیم افندی، همین بازیکن به شدت توسط ژوزه و یحیی با بی مهری و بی اعتنایی روبرو میشه و این رفتار این دو نفر کاملا درسته و فنی!؟

یا مهدوی کیا که نه دایی و نه استیلی و نه یحیی هیچکدوم حتی نتونستن مهدی رو به عنوان یکی از اسامی لیست تیم بپذیرند، و اونقدر اذیتش کردند، حالا حضور کیا به عنوان تعویضی تو دربی تو تیم افندی یه گناه نابخشودنیه!؟
    چی شد ژوزه رو از قلم انداختی!؟ مهدوی کیا رو همون دنیزلی شان ش رو پائین آورد و بعد ها شد همه کاره پرسپولیس ِ ژوزه.بعدشم چرا جو میدی ، طرف چند دقیقه بازی کرد بازی اول ، ی طوری میگی هوادار و مطبوعات و رسانه ها بهش تاختن انگار ده تا موقعیت گل از دست داد.همینه دیگه ، رضا نوروزی که با این همه ادعا موقعیت گل از دست داد ، حالا بازی بعدی باید نیمکتش نشین بشه؟!حرف از نترسیدن میزنی ، موضوع فیکس بازی دادن پیش میاد ، مغلطه نکن و نپیچون.همچین آب و تاب میدی قضیه رو انگار زاید ی سیم بهش وصل بود و اون بازی افندی یهو کنترلش کرد!

من اصلا کاری به افندی ندارم ها؛ فقط خواستم نشون بدم که داوود خان بر خلاف ادعاهات در مورد ضد دایی بودن من، این شما هستی که در مورد دایی همه چیز رو سفید مطلق می بینی و در مورد مخالفان دایی و یا رقبای دایی همه چیز رو سیاه می بینی!؟

جالبه که گفتی دنیزلی هوادارا رو به خاطر نوع چینش و نتیجه و . . . تو دربی 74 دق داده و . . .؛ ولی اینو نمیگی که اون تیم به لحاظ روحی و روانی یک بار روانی وحشتناک از چهار باخت پی در پی در دربی رو توسط استیلی و استاد دایی به دوش میکشید و قبل تر توسط این دو هوادارا به مرز سکته رسیده بودند!
    اصن کاری به افندی نداری وحید! پنج دقیقه داشتم میخندیدم و نای تایپ ندارشتم ، امان از تو وحید!

بعدشم ، خودت بارها گفتی دربی ها رو با نا داوری باختیم و ی بار از دائی کمی دفاع کرده باشی همین دربی ها بوده(بر خلاف دو قهرمانی حذفی که ... بی خیال! )

منم گفت ، تنها نقطه روشن دوازدهمی تاریخی و 4 تا خوردنای دنیزلی همون دربی بود ، دم مهدوی کیا و ایمون و غیرت بازیکنا هم گرم ، کسی منکر اینا نمیشه.

داوود به جای مغالطه گری و گرفتن وقت مردم ، حقایق رو ببین!؟

برو قِر نیا!

بهترین بازیکن تاریخ
    ★★★

بارسلئونا؟barceLEOna
    تیم کامل قهرمان اروپا در خانه با گلهای آفساید 2-3 ذخیره های سیتی

ویرایش توسط Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ : 4th August, 2014 در ساعت 12:29 AM

14. 7 کاربر از پست مفید Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisBarcelonaArsenalDortmund
    بازیکن محبوب
    احمدرضا عابدزاده
    سپاس ها
    3,495
    سپاس شده 8,481 در 1,521 پست

میگن مهرداد پولادی موندنی شده تمرینات بدنسازی و از دست داده موندنی شده نکونام هم به نفرین صادقیان دچار شده بدون تیم موند اخر سر از اوساسونا در آورد شجاعی هم وضعیتش معلوم نیست میگفتن میخواد بیاد پرسپولیس اصلا معلوم نیست کجاست کریم انصاریفرد هم دربه در دنبال رفتن به اروپاست چقدر این بشر عقده اروپا داره دژاگه با اون همه استعداد و فیزیک فوق العاده بدنی داره تو لیگ قطر توپ میزنه اونوقت اینا میخوان برن اروپا

برهرچی بازینکن اروپا ندیده لعنت بیش لعنت (وردلم مونده بود باید میگفتم )

ماجرای کارت پایان خدمت بیخ پیدا کرده خیلی از بازیکنان لیگ برتر کارت جعلی دارن مثل اینکه ماهینی هم کارتش ایراد داره باید یه دفاع راست خوب بگیریم شنیدم قاضی هم زمانی که فولاد بود کارت جعلی گرفته البته معلوم نیست واقعیت داشته باشه یا نه باید دید چی میشه من خودم فکر میکنم همش ماست مالی بشه بره
    ویرایش توسط hamedxxx24 : 4th August, 2014 در ساعت 12:38 PM

16. 6 کاربر از پست مفید hamedxxx24 سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,424
    کشور من
    Italy

نقل قول نوشته اصلی توسط Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ نمایش پست ها
    نه خیر ، اگر منظورت این بود باید میگفتی من انتظارم قهرمانی هست نه اینکه "به هر قیمیتی" انتظارم قهرمانی هست.وقتی میگی به هر قیمی ، یعنی فقط قهرمانی. حالا مهم نیست ، پیش میاد دیگه وحید بار اول که نیست!

داوود جان، انتظار من فقط و فقط از تیم، قهرمانی لیگه و بس؛ منتهی چه کنم که باید از الان اگر خدای نکرده قهرمان لیگ نشدیم، یه راهی برای تسکین و آرامش خودم ایجاد کرده باشم دیگه! و اون تبصره رو از همین جهت به دایی ارفاق کردم! ( حالا خوبه این یه پوئن ارفاقی به نفع داییه ها؛ اگر در جهت تنبیه استاد بود، چجور مغلطه میکردی! )

اتفاقاً درباره تیم صحبت کردم و نکاتی که اشاره نکردی.
    اولاً که رو نیمکت شخصی مث پیروانی رو داریم که حکم مترسک رو مطمئناً نداره و تعویض حین بازی فقط و فقط نظر سرمربی نیست.نه تو تمرینات بودم و نه ذهن سرمربی یا کادر فنی ، ولی اینو مطمئن هستم تعویض ها در دقایق انجام شد که حریف وقت کشی میکردبر خلاف چیزی که گفتی.

من امیدوارم پیروانی نقشش مثل کریم باقری فصل قبل دکوری نباشه و دایی برای مانور رسانه ای کاپیتان متعصب و دوست داشتنی تیم رو به نیمکتش اضافه نکرده باشه!
    اما نمی دونم چرا اصرار داری ادعا کنی مخالفین تعویض های دایی به خاطر اتلاف وقت بابت این تعویض ها بهش خرده می گیرند!؟

مسئله خیلی ساده است بابا؛ تیم به بن بست تاکتیکی رسیده بود و نتیجه رو هم از دست داده بود ( البته باید نتیجه رو از دید عاشقان سر سخت شهریار من جمله داوود هم تعریفش رو بشنویم تا بفهمیم آیا در ورزشگاه آزادی تساوی با نفت یک افتخار بزرگ است یا نه!؟ )، و تیم برای بیرون اومدن از اون وضعیت منفعل و ایجاد حملات پر تعداد و منظم برای رسیدن به گل، نیاز به یه شوک داشت که یکی از ابزار این تغییر می تونه تعویض های درست و موثر باشه که قطعا و بدون شک باید نهایتا قبل از ده دقیقه ی پایانی انجام میشد تا تو روند بازی تاثیر بذاره!

نمی دونم کجای این پست و پست های قبلی من، گفتم که تعویض های دایی باعث تلف شدن وقت بازی بوده و من از این حیث بهش خرده گرفتم!؟

اتفاقاً بر عکس ، شما پستت جوری بود که نفت از راه آهن خیلی ضعیف تره و 3 امتیاز هم کم بود برامون! بعدشم ، منظور مسائل حاشیه ای راه آهن بود که اصن معلوم نبود بازیشون انجام میشه یا نه یا صاحاب این تیم کیه و با کی طرفن!
    بحث مقایسه این دو تیم نیست ، بحث عملکرد نفت در ادامه مخصوصاً برابر دیگر مدعیان هست تا ببینیم همونطور که اشاره کردی تیمی بازنده و از پیش مغلوب خواهند بود با کادر فنی ضعیفشون یا نه.دیدنش که ضرر نداره ، داره؟! ببینیم بقیه وقتی شرایط بدنیشون به پیک خودش میرسه و دیگه این خستگی و کندی بدنسازی پیش فصل رو ندارن ، میتونن هیچ موقعیت گلی به نفت ندن و حداقل 4 موقعیت جدی برابرش داشته باشن یا خیر؟! حالا شاید هم بقیه تیم ها 6 تائی کردن نفت رو ، چرا ترسیدی از حرفی که زدی و مغلطه میکنی!؟مبینیم دیگه!

یعنی الان میخوام سرم رو بزنم به میز کامپیوتر!؟
    دوباره مطلب پست قبلیم رو تکرار می کنم؛ من کجا گفتم راه آهن قوی تر از نفته و اصلا تو پستام یک کلمه به نتایج رقبامون اشاره کردم که حالا داستان نفت رو به راه آهن و مشکلات حاشیه ای این تیم ربط میدی و برای خودت نتیجه می گیری که اس اس کار شاقی نکرده که راه آهن برده و حتما بعدها مقابل نفت بازی سختی رو تجربه خواهد کرد و اونجا مشخص میشه که چه تساوی ارزشمندی رو کسب کردیم!!!؟

من که رو حرفم هستم: این خط ---- و اینم نشون ++؛ این نفت از نفت سه سال اخیرش، قطعا ضعیف تره و به این داستان یقین دارم؛ حالا این ضعیف بودن به معنای سقوط این تیم به دسته پایین تر نیست و . . .

اینا به کنار؛ فرض ( محال ) کنیم نفت مثل پارسال یکی از مدعیان لیگ باشه؛ پرسپولیس تو ورزشگاه آزادی همیشه باید پیروز بشه؛ چه رقیبش استقلال و سپاهان باشه و چه رقیبش گل گهر سیرجان؛ اگه با تفکر قهرمانی اومدیم تو لیگ، لااقل تو بازیهای خانگی باید حداکثر امتیازات رو بگیریم!
    مخصوصا اینکه سابقه ی تیم های دایی در بیرون از خانه، چندان امیدوار کننده نیست!

ولی اگر دنبال کسب رتبه ی یک رقمی و اینا هستیم؛ بگین تا من و امثال من تکلیف خودمون رو بدونیم!

منم همین رو گفتم ، اینقدر هول بودی واسه کوبیدن اصن اشاره نکردی و کلاً پریدی به کادر فنی ، کوچکترین اشاره ای به بازیکنان نداشتی و انتقادی از مهاجمین! ضمن اینکه اونی که از این وضعیت انتقاد کرد من بودم که دلیلش رو هم گفتم ، شما که کلاً همه پستت کلمه هاش یکی در میون دائی داشت!
    حالا چرا هیچ اشاره ای نکردی وحید جداً!؟

من نمی دونم شماها کی میخواین این داستان رو بپذیرین که تو فوتبال ایران نمیشه از مهاجماش انتظار گل کردن همه ی موقعیت ها رو داشت؛ همون کریم انصاری فر که آقای گل دو فصل از سه دوره ی اخیره و این روزا در به در دنبال غالب کردن خودش به بنجل ترین تیم های اروپاییه و از همین حیث هم عاجزه، تو هر بازی شاید 3 ، 4 فرصت مسلم گلزنی رو خراب میکرد تا بالاخره گل بزنه و . . .
    وقتی حملات تیمت منظم و پر دامنه و متوالی باشه و روند بازی تیمت دائما دچار سکته های سنگین و خواب آور نشه، بالاخره مهاجم هم راه میوفته و پاش به گلزنی باز میشه!
    حالا تو این باب حرف زیاده که فعلا به همین بسنده می کنم؛ چون خودش یک بحث مفصل و طولانی رو می طلبه!

بسیار ، نه وقتش رو دارم نه حالش رو وگرنه دونه دونه برات تصویری در میاوردم.ی نمونه بخوام بگم دقیقه 34:20 تا 35 که تو این حدود 40 ثانیه بیش از 25 پاس رد و بدل شد اونم از زمین خودی تا نقطه کرنر و در نهایت پشت 18 و شوت ضعیف صادقیان.

کار ترکیبی ای که حتی منجر به موقعیت گل هم نشه که ارزش چندان زیادی نداره؛ بعدم نفت کلا رفته بود تو زمین خودش و مشغول دفاع بود و تو نیمه ی ما یکی دو بازیکن بیشتر نداشت و تو این فضای زیاد که پاس های زیاد خیلی ارزشمند نیست!
    باید تو زمین حریف و تو محوطه ی جریمه ی حریف کار ترکیبی انجام بدیم و به بازیمون سرعت بدیم و موقعیت گل ایجاد کنیم!

در هر صورت مثلا اون صحنه ی مورد اشاره ی شما رو هم که بپذیریم، باز هم برای تیمی که حریفش میاد برای دفاع کردن، باید به وفور و به طور متوالی شاهد پاسکاری های متوالی و سریع و البته از نوع ارزشمند و هدفمندش باشیم تا بتونیم روی دروازه ی حریف فرصت گل ایجاد کنیم!

در حد همون بابا آوردیش پائین دیگه.مشکلش هم 30 درصد جریمه بوده.اصن بحث موندن و رفتنش نیست ، بحث اینه مدیر عاملی که صبر میکنه ملی پوش هاش برگردن ، چطور بر خلاف رقیب نمیتونه با دو تا شون تمدید کنه و هنوز جانشینی هم براش نتونسته جذب کنه؟!
    در باب این فاجعه مدیر عامل همین بس که رقیب کاپیتان تیم ملی رو دک کرد و ما اندر خم هیچیم هنوز!

این قصه سر دراز داره؛ بازیکنایی که حتی نیم فصل هم ممکنه به خاطر پول و . . . فلنگ رو ببندن و الحمدالله قراردادها هم تو ایران کشکه، ادمیزاد باید یخورده زرنگ باشه و فکر جانشین و روز مبادا باشه!

رحیمی بی عرضه!؟ دایی که خودش کاملا به روند خرید بازیکنای تیم تسلط و مدیریت داشت، دنبال یکی دو بازیکن جانشین حتی شده از جنس بازیکن امید و جوان می رفت؛ مگه قبلا این تجربه رو نداشت که مدیر تیمش در جذب بازیکنای دلخواهش ناکام مونده بود!؟ ( دوران کاشانی! )

نه عزیزم حق با شماست ، شما تو تمرینات بودی و دیدی که حسینی در بهترین شرایط هست و حتی دلال ها گفتن باید علی عسگر بازی کنه چون پول داده اگرچه نا آماده هم هست!

ی جوری میگی مبهم انگار درباره آلبای بارسا یا آلابای بایرن حرف میزنی.بابا میثم حسینیه ، دیپورتی استقلال!

در مورد آلبا و آلابا حرف نمی زنم؛ چون تیم مورد بحثم پرسپولیسه و نه بارسا و بایرن!
    دیپورتی اس اس چون کشف حجازی و شاگرد پرویز خان بود، مورد عنایت ژنرال قرار گرفت؛ و گرنه کل استقلالی ها از عملکرد این دیپورتی به زعم شما کاملا راضی بودند و دوست داشتند تو تیمشون بمونه و . . .

بازم حریف رو مثال میزنم ، ج.ج باید تموم میشد و بر میگشتن تا تکلیفشون معلوم شه ، همونطور که حریف همه رو از دم حفظ کرد و یکی رو هم دک.ولی مدیرعامل ما خواست بچه مثبت باشه و نتونست و نکرد. با این شرایط کدوم جانشین ایرانی؟ کاستاریکائی هم که فعلاً امروز و فرداست قضیه اش. حالا خوبه خودت هم رای دادی به نقل و انتقالات ضعیف تیم!
    جوری خوشحال شدی از رفتن سید جلال من شک کردم همینئ نورمحمدی شاید منظورت باشه!

یعنی هیچ مدافع دیگه ای تو ایران وجود نداشت که بشه جذبش کرد و توانایی هاش لااقل از نور محمدی بهتر باشه!؟ یا بازیکنی با جذب اون که مجبور به استفاده از علی عسگر تو دفاع چپ نشیم، وجود نداشت انصافا!؟

حتما که نباید ستاره های لیگ رو جذب کرد؛ خوبه دایی خودش عاشق بازیکنای جوان و گمنامه و امثال عالیشاه و کفشگری و . . . رو خودش با اعتبار شخصی خودش تو تیم اورده؛ واسه جایگزینی این نفرات هم، سراغ چنین بازیکنایی می رفت!

کلاً خوشم میاد تموم مثالات ی افندی داره ، خب دم دسته دیگه ، کنج قلبت!

کلا منم خوشم میاد تو هر پستت، یک سوزن به افندی میزنی!؟

چی شد ژوزه رو از قلم انداختی!؟ مهدوی کیا رو همون دنیزلی شان ش رو پائین آورد و بعد ها شد همه کاره پرسپولیس ِ ژوزه.بعدشم چرا جو میدی ، طرف چند دقیقه بازی کرد بازی اول ، ی طوری میگی هوادار و مطبوعات و رسانه ها بهش تاختن انگار ده تا موقعیت گل از دست داد.همینه دیگه ، رضا نوروزی که با این همه ادعا موقعیت گل از دست داد ، حالا بازی بعدی باید نیمکتش نشین بشه؟!حرف از نترسیدن میزنی ، موضوع فیکس بازی دادن پیش میاد ، مغلطه نکن و نپیچون.همچین آب و تاب میدی قضیه رو انگار زاید ی سیم بهش وصل بود و اون بازی افندی یهو کنترلش کرد!

اینجا که منافعت ایجاب می کنه ، دایی رو قلم قرمز می کشی و از ژوزه مایه میذاری!؟
    مرد حسابی، ژوزه اولا چون کریمی رو انداخت بیرون، مهدی رو بالا کشید تا جو رو بخوابونه و دوما دیگه هافبکی نداشت که وسط بذاره و از سر ناچاری مهدی رو بازی داد که انصافا مهدی هم کولاک کرد و مثل همیشه خودش رو اثبات کرد! حالا در این مورد هم حرف زیاده که ازش می گذریم!

دیگه این تیکه اوج بی انصافیه و مغالطه گریته؛ یعنی یک بازیکن تازه وارد و خارجی و امتحان پس نداده و نا هماهنگ با جو تیم و فوتبال داخلی رو توقع داشتی از همون ابتدا تو دربی فیکس بذاره!!؟
    عمرا اگر کسی جز افندی، به ایمون تو دربی بازی میداد!؟ ( خواهشا بیا بی خیال افندی شو داوود گلی! )

اصن کاری به افندی نداری وحید! پنج دقیقه داشتم میخندیدم و نای تایپ ندارشتم ، امان از تو وحید!

بعدشم ، خودت بارها گفتی دربی ها رو با نا داوری باختیم و ی بار از دائی کمی دفاع کرده باشی همین دربی ها بوده(بر خلاف دو قهرمانی حذفی که ... بی خیال! )

منم گفت ، تنها نقطه روشن دوازدهمی تاریخی و 4 تا خوردنای دنیزلی همون دربی بود ، دم مهدوی کیا و ایمون و غیرت بازیکنا هم گرم ، کسی منکر اینا نمیشه.

من خودم هر چی گشتم نتونستم پستی از خودم پیدا کنم که توش گفته باشم پرسپولیس دایی ( سایپاش رو کاری ندارم!؟ ) با داوری قهرمان جام حذفی شده!؟ یعنی اگر چنین پستی ازمن آوردی، من تا آخر فصل فقط زبان به مدح و ثنای دایی می گشایم در این تایپیک!؟

خدا همه ی گمراهان را به راه راست هدایت نماید انشاالله!

این

ویرایش توسط VaHiD BaGgIo : 4th August, 2014 در ساعت 03:08 PM

18. 5 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

BarcelonaBarcelonaBarcelonaBarcelona
    سپاس ها
    8,180
    سپاس شده 12,264 در 1,718 پست

جلد جدید رو تبریک میگم. صاحب یه فصل مسئول تمامِ نتایجه تیمه! از الان گفتم!
    بازی اولم که چنگی به دل نزد!دوباره حرص و جوش شروع شد! ترکیب اول افتضاح بود! تعویضایی هم که از دقیقه 90 شروع میشه معلومه نتیجه نمیده!

حالا بحث زیاده فلا" از شومال اومدم خستم به موقعش پستارو میخونم ببینم چیا گفتین چیا شنیدین

20. 5 کاربر از پست مفید VICTOR سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 106 نخستنخست 123456122232527287102 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 5