صفحه 100 از 100 نخستنخست ... 15305070809096979899100
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 995 , از مجموع 995

موضوع: ۞ کلوپ هواداران بارسلونا - جلد اول فصل 15-2014 ۞

سرمربی

BarcelonaBarcelonaBarcelonaBarcelona
    مربی محبوب
    پپ
    بازیکن محبوب
    پویول
    تیم محبوب
    BARCA
    سپاس ها
    33,080
    سپاس شده 31,898 در 4,312 پست

آره الان راجب برف شنیدم تو سلمونی،آرایشگرم با اون لهجه شمالی خیلی شیک و مجلسی میگف ماچاسوته ماساچوته چیه برف سنگین اومده!
    بهزاد عادت داره اگزجریت!(بزرگنمایی) رو چاشنی حرفش میکنه،یه همچین لفظایی قطعا برای رسوندن عمق فاجعس...
    مورد کم نداشتیم که بارسا عمری به پاشون نشسته و اشتباه کرده راجبشون فقط وفقط به این دلیل که از لاماسیا اومده بودن،بعد رفتن از بارسا هم معلوم نبوده کجا دارن بازی میکنن!اوله گر،بویان،تیو،... .والدز هم اشتباه ادامه دار بارسا بود.اثرات نبودنش هم به طور واضح و آشکار میخوره تو پیشونی آدم!
    کلا این سیاست احساساتی مورد قضاوت قرار دادن عملکرد بازیکنای لاماساییمون 10 سالی هس تو ذوق میزنه و به شخص ربط نداره،کلا نهادینه شده انگار!البته اونقدی که از لاماسیا سود کردیم فک کنم به چش نمیاد این اشتباهات برا مسئولین تیم.
    کاسیاس با سیوهاش چنتا جام برا رئال آورده و والدز چنتا برا ما !؟اصن قابل مقایسه نیستن اثر سیوها و سوتیهاشون...

فقط و فقط منتظر اون روزیم که والدز برا مدت یه فصل به تعداد بازیایی که برا بارسا کرد برا یه تیم دیگه هم بازی کنه تا طرفداراش ببینم چی دارن بگن دیگه!

2. 4 کاربر از پست مفید top_barca1899 سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

سپاس ها
    2,219
    سپاس شده 1,755 در 306 پست

تبریک رسیدیم به صحفه 100 جانم بارسا و هوادارنش که تو همه چی اولن ..
    ویرایش توسط طرفدار فوتبال : 18th February, 2015 در ساعت 04:34 AM

4. 3 کاربر از پست مفید طرفدار فوتبال سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

بازیکن محبوب
    CARLES PUYOL
    تیم محبوب
    F.C.BARCELONA
    سپاس ها
    60,272
    سپاس شده 95,874 در 15,070 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط arsha نمایش پست ها
    دوست گرامی‌، اینجا اومدن من به هیچ عنوان بخاطر شرایط خوب تو جدول و چند تا برد نیست. این حرف رو صد بار زدی، بازم تکرار میکنی‌، دقیقا مثل پست‌های قبل بازی که همیشه خدا اون جمله معروف ```````خدا کنه مربی‌ یه ترکیب درست درمون بچینه......"""""" رو استفاده میکنی‌..... در هر صورت اگه قرار باشه که من هم قبل بازی همیشه یه چیز بگم، فکر می‌کنم که چیزی نگم سنگینتره...خدا وکیلی برو بشمار تا ببینی‌ چند بار این جمله معروفت رو بکار بردی از اول فصل تا بحال...
    مگه شما در جریان نیستی‌؟؟؟ من هر بار که میخوام پست بدم، اولش با سپهر هماهنگ می‌کنم بوسیله ایمیل، یا اس‌ام‌اس که سپهر اینجا گوش به زنگ باشه، به مجردی که پست منو دید، زیرش یه تشکر بزنه...ولی‌ شما هم غصه نخور...غیر از من و سپهر، همه اینجا شما رو قبول دارن....حداقل تو سایت بارسا یه کاری کردی که اینجا کسی‌ جرات نمیکنه بدون اجازه شما نتق بکشه....منم که میبینی‌، اون سر دنیا تو یکی‌ از ایالت‌های دور افتاده آمریکا هستم که دست شما به ما نمیرسه.....وگرنه که حساب ما هم پاک بود......
    در مورد شناخت بازیکنا گفته بودی که اینجا هم با هم اختلاف داریم...این حرف رو قبلان هم زدم ولی‌ کو گوش شنوا....تا زمانی‌ مسی تو تیم باشه، هیچ کس نمی‌تونه غیر از اون بهترین گلزن تیم باشه....سوارز که سهله، رونالدو هم بیاد بارسا، میره زیر سایه مسی... تازه الان آپشن دوم هم نیمار بحساب میاد....حالا اگه دوست داری بگی‌ الکسیس بازیکن بدی بود، اینو واگذار می‌کنم به دوستان خودت که جوابتو بدن...

مشکل شما اینه که آخه هیچ بازیکنی رو هم در حد بارسا نمیدونی!!!! به نظر شما امثال متیو و بارترا، پدرو و چند تای دیگه بدرد نیمکت بارسا هم نمی‌خورن چه برسه به اینکه بخواد بهشون بازی هم برسه....یعنی‌ شما فکر میکنی‌ کسی‌ مثل هوملس، تیاگو سیلوا، کمپانی، جان تری، و هر کی‌ که فکر میکنی‌، اشتباه نمی‌کنن؟؟؟ همین بن عطیه که رفت بایرن هم چند وقتپیش یه حماقت کرد تو یه بازی و نه تنها یه پنالتی به تیم حریف داد، بلکه با اخراجش نزدیک بود، بایرن رو سرویس کنه که البته بایرن اون بازی رو برد تا اونجا که یادم میاد....این اولین اشتباهش نبوده، آخرینش هم نخواهد بود....

بازیکن خط حمله وقتی‌ که چند تا فرصت خوب رو از دست میده، ولی‌ بالاخره یه گًل میزنه، همه اون فرصت‌های از دست رفته رو خیلی‌ زود فراموش می‌کنن.... اما یه گلر یا یه دفاع که سوتی میدن، تا چند وقت حرف، حرف اون سوتی هستش....
    حقیقتاً خیلی‌ خوشحالم که ویکتور سوتی تو تیم نیست، ولی‌ من به همین زودی حاضر نیستم بگم که این دو دروازه بان جدید، جای اون مرتیکه سوراخ رو واسمون پر کردن....شما هم استاد بزرگ نمایی‌ هستی‌.... قبلان گفتم، الان هم میگم، اگه لازم شد، بعدن هم خواهم گفت، که ۷۰% گًل‌هایی‌ که شما والدس رو مقصر می‌دونستی رو اصلا قبول ندارم....اگه به سوتی دادن باشه، که تو همین یه سال گذشته، کاسیاس به اندازه کّل دوران ویکتور، سوتی داده...آب هم از آب تکون نخورده...
    بهزاد جان، اون گًل لمپارد رو بازم میگم که سوتی نبود... به قول معروف، نشاشیده، شب دراز است....حالا شما هم صبر کنی‌، از این قبیل گًل‌ها خواهی‌ دید، چونکه مثل اینکه نمایش بقیه گلر‌ها رو نمی‌بینی...
    همین جا هم میگم که شما منتظر پست قبل بازی من نباش که نا امید میشی‌، بابا ما کار و زندگی‌ داریم ناسلامتی....حالا چون شما ناراحت نشی‌، میگم که مالاگا رو باید بتونیم ببریم، بعد هم از سد من سیتی و ویا رئال تو مجموع دو بازی عبور کنیم، در همین بین سه تا بازی دیگه داریم تا آال کلاسیکو، که با توجه به خوشبینی زیادی من باید بتونیم با امتیاز کامل از این بازی‌ها هم بگذاریم.... حالا شما راحت شدی؟؟؟ ببین منو مجبور کردی که تا دو ماه آینده رو برات پیش بینی‌ کردم....
    آرشا جان شما کلاً چیزی نگی بهتره چون تمام پستات مثل همه.
    از روز اولی که اینجا پست دادی همیشه گفتی همه خوبن همه عالین همه چیز نایسه من چقدر خوشحالم!
    کلاً من ندیدم بازیکنی در سطح بارسا نباشه از جعفر پیشه وری گرفته تا تیو همگی مناسب بارسا بودن!
    حالا که فهمیدم این جمله رو اعصابته اگرم یک درصدی احتمال داشت سر بعضی بازیا نگم به خاطر شخص شما با تاکید بیشتری در موردش میگم.
    اگه یادم بمونه در اون لحظه حتی ممکنه قرمز بنویسم و بولدش هم میکنم که بیشتر تو دید بزنه تا بیشتر حرص بخوری.

چرا چرا، در جریانم، مثل خودم که هر روز با دایی سعید هماهنگ میکنیم چیا بگیم.
    یادمه از خودت یه بار حرف در آوردی که با سعید رفیقی و همدیگه رو میبینید در حالی که نمیدونی اون بچه اهوازه و من تهران.
    خوشم میاد غیب گوییت حرف نداره!
    بنده قبلاً چند نفر از مخالفین نظرات خودم رو با تیزی روانه بیمارستان کردم و اونایی که بازم پافشاری کردن رو سر به نیست کردم و به محض اینکه جای شما هم شناسایی بشه شک نکن به ابومصعب الزرقاوی یا برادر ابوبکر البغدادی میگم که به خدمت شما هم برسن.
    کلاً اگه فکر کردی در خارج از کشور میتونی از گزند تیزی‌ در امان باشی کور خوندی.

الکسیس بدرد بارسا نمیخورد و بجز شما هیچکس در این موضوع تردیدی نداره.
    سانچز دچار فلج مغزی بود که کمتر کسی قادر به درکش بود!

در این قضیه اصلاً شکی ندارم که پدرو بارترا و متیو در حد بارسا نیستن و بدون شک اگه یه مدیر درسته حسابی داشتیم اینا الان هیچ جایی تو بارسا نداشتن.
    در ضمن متیو قرار نبود دفاع ذخیره باشه، داغونترین مدیر تاریخ این بازیکن بی مصرف رو برای ترکیب اصلی گرفتن.
    مثل شب سیاه واسم روشنه که ندیده و بازی نکرده میخوای سنگ فرمالن رو هم به سینه بزنی.
    کلاً منم برم بارسا با اینکه خودم میدونم در حد z بارسا هم نیستم شما میخوای بگی نه هستی!

همونطوری که یاسر گفت کاسیاس اگه یه اشتباهم بکنه در عوضش صدتا سیو درسته حسابی داره ولی والدس در تمام دوران بازیش 5 تا سیو درسته حسابی نداشته که آدم بگه این به یه دردی هم میخوره.
    بله گلری که سیصدتا بازی کرده باشه بالاخره بر حسب آمار و بخت و اقبال و ریاضی و علم فیزیک و شیمی و جغرافی هم که بخوای حساب کنی چندتا کار مثبت هم انجام میده.
    بالاخره ما نفهمیدیم والدس از نظر شما سوراخه یا چهارمین دروازه بان برتر دنیاست! اگه گلر خوبی بود چرا از رفتنش خوشحالی؟

بازم که کلی گویی کردی!
    فکر کردی خیلی زرنگی؟
    من میگم از ده تا بازی آینده‌ حداقل 6 تاش رو میبریم.
    اگه از این ده تا بازی 6 تاش رو بردیم پس من خدای پیشگوییم!
    شما خیلی مردی بیا در مورد جزئیات صحبت کن.
    کلی گویی رو که اونی که نتایج بازیها رو از روزنامه میخونه هم میتونه داشته باشه.

حالا نترس، بگو ساکن کجا هستی که برف اومده نمیتونی بری بیرون؟!
    نکنه بچه محل لبران جیمز تو کلیولندی؟
    برف سنگین این چند روز تا جایی که من میدونم تو الینوی، اوهایو و ویرجینیا اومده.
    مینسوتا هم همیشه خدا هوا اونجوریه که من دوست دارم.
    Only βДЯÇËЃǾЙ

Tener a mucha la honroso barça
    به بارسای شرافتمند افتخار میکنیم

؟Barça es barahunda , quiere Vd Varlas
    بارسا یک غوغای مهیب است. آیا می خواهید آنرا بشنوید؟

6. 6 کاربر از پست مفید barça سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

EsteghlalBarcelonaManchesterCityArsenal
    سپاس ها
    1,680
    سپاس شده 1,571 در 243 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط barça نمایش پست ها
    آرشا جان شما کلاً چیزی نگی بهتره چون تمام پستات مثل همه.
    از روز اولی که اینجا پست دادی همیشه گفتی همه خوبن همه عالین همه چیز نایسه من چقدر خوشحالم!
    کلاً من ندیدم بازیکنی در سطح بارسا نباشه از جعفر پیشه وری گرفته تا تیو همگی مناسب بارسا بودن!
    حالا که فهمیدم این جمله رو اعصابته اگرم یک درصدی احتمال داشت سر بعضی بازیا نگم به خاطر شخص شما با تاکید بیشتری در موردش میگم.
    اگه یادم بمونه در اون لحظه حتی ممکنه قرمز بنویسم و بولدش هم میکنم که بیشتر تو دید بزنه تا بیشتر حرص بخوری.

چرا چرا، در جریانم، مثل خودم که هر روز با دایی سعید هماهنگ میکنیم چیا بگیم.
    یادمه از خودت یه بار حرف در آوردی که با سعید رفیقی و همدیگه رو میبینید در حالی که نمیدونی اون بچه اهوازه و من تهران.
    خوشم میاد غیب گوییت حرف نداره!
    بنده قبلاً چند نفر از مخالفین نظرات خودم رو با تیزی روانه بیمارستان کردم و اونایی که بازم پافشاری کردن رو سر به نیست کردم و به محض اینکه جای شما هم شناسایی بشه شک نکن به ابومصعب الزرقاوی یا برادر ابوبکر البغدادی میگم که به خدمت شما هم برسن.
    کلاً اگه فکر کردی در خارج از کشور میتونی از گزند تیزی‌ در امان باشی کور خوندی.

الکسیس بدرد بارسا نمیخورد و بجز شما هیچکس در این موضوع تردیدی نداره.
    سانچز دچار فلج مغزی بود که کمتر کسی قادر به درکش بود!

در این قضیه اصلاً شکی ندارم که پدرو بارترا و متیو در حد بارسا نیستن و بدون شک اگه یه مدیر درسته حسابی داشتیم اینا الان هیچ جایی تو بارسا نداشتن.
    در ضمن متیو قرار نبود دفاع ذخیره باشه، داغونترین مدیر تاریخ این بازیکن بی مصرف رو برای ترکیب اصلی گرفتن.
    مثل شب سیاه واسم روشنه که ندیده و بازی نکرده میخوای سنگ فرمالن رو هم به سینه بزنی.
    کلاً منم برم بارسا با اینکه خودم میدونم در حد z بارسا هم نیستم شما میخوای بگی نه هستی!

همونطوری که یاسر گفت کاسیاس اگه یه اشتباهم بکنه در عوضش صدتا سیو درسته حسابی داره ولی والدس در تمام دوران بازیش 5 تا سیو درسته حسابی نداشته که آدم بگه این به یه دردی هم میخوره.
    بله گلری که سیصدتا بازی کرده باشه بالاخره بر حسب آمار و بخت و اقبال و ریاضی و علم فیزیک و شیمی و جغرافی هم که بخوای حساب کنی چندتا کار مثبت هم انجام میده.
    بالاخره ما نفهمیدیم والدس از نظر شما سوراخه یا چهارمین دروازه بان برتر دنیاست! اگه گلر خوبی بود چرا از رفتنش خوشحالی؟

بازم که کلی گویی کردی!
    فکر کردی خیلی زرنگی؟
    من میگم از ده تا بازی آینده‌ حداقل 6 تاش رو میبریم.
    اگه از این ده تا بازی 6 تاش رو بردیم پس من خدای پیشگوییم!
    شما خیلی مردی بیا در مورد جزئیات صحبت کن.
    کلی گویی رو که اونی که نتایج بازیها رو از روزنامه میخونه هم میتونه داشته باشه.

حالا نترس، بگو ساکن کجا هستی که برف اومده نمیتونی بری بیرون؟!
    نکنه بچه محل لبران جیمز تو کلیولندی؟
    برف سنگین این چند روز تا جایی که من میدونم تو الینوی، اوهایو و ویرجینیا اومده.
    مینسوتا هم همیشه خدا هوا اونجوریه که من دوست دارم.
    آخرین پست خودم رو خیلی‌ سریع بدم و حدود یه ماهی‌ از دست من همه راحت باشن....
    تو ایالت کارولینای شمالی هستم و رئیس پفیوز ما گفته که فردا باید با وجود برف و یخ، برگردیم سر کار....

پس به نظر شما هر کی‌ که سوتی بده در حد بارسا نیست؟ تو کی‌ رو پیشنهاد میدی که خودم بگم برات بگیریم که دیگه وقتی‌ اومد تو تیم و سوتی داد، دیگه نتونی بهونه‌ بیاری....
    والدس اشکالی که داشت این بود که اگه سالی‌ چند تا سوتی نمیداد شب خوابش نمی‌برد ولی‌ در مجموع، اونطوری که شما همیشه میگی‌ کمر تیم رو شکسته بود، نیست... یعنی‌ یه گلر نا مطمئن رو به بالا (b+). امروز کورتوا گلری که شما چلاق خطابش میکردی یه سوپر سیو تو نیمه دوم داشت(رو ضربه ایبرا) که هفته پیش پیتر چک مشابه اونو شاید هم بهتر جلو اورتون(رو ضربه لوکاکو) داشت که عمرا کسی‌ مثل والدس هم چین سیو‌هایی‌ حتی تو خواب هم نداشته.... هر کی‌ این دو تا سیو رو نبینه، نصف عمرش شاید هم همه عمرش به فناست....منم خیلی مشتاقم ببینم این مرتیکه ویکتور تو لیگ انگلیس غلطی میتونه بکنه، یا نه، ولی‌ اینو میدونم که تو یکی‌ از سایت‌های طرفداران من یو، بیشتر اونا از این انتقال راضی‌ بودن....

8. 3 کاربر از پست مفید Arsha سپاس کرده اند .

کـُـــلـــــنگ

مربی محبوب
    P3P Guardiola
    بازیکن محبوب
    Carles Puyol** & Lio
    تیم محبوب
    F.C.Barcelona.Perspolis
    سپاس ها
    72,601
    سپاس شده 42,757 در 7,450 پست
    کشور من
    Ghati

چند خبر و آمار کوتاه:
    مسی:
    ما در حال حاضر روح و اراده لازم برای رسیدن به موفقیت را دارا میباشیم٬مشکلات داخل زمین و شخصی خود و صحبت های گذشته را فراموش کرده ایم.
    او ادامه داد:من دوست دارم تا با چالش های جدید روبرو شوم و میخواهم تا بازیکن ۲٬۳ سال قبل باشم٬تمام سعی من این است تا سال قبل را فراموش کنم.

مسی در روز یکشنبه در لالیگا:
    ۱۱۲ بازی
    ۱۱۴ گل
    ۳۳ پاس گل
    ویلفرد بونی مهاجم جدید سیتی:
    بارسا در حال حاضر در بهترین فرم خود میباشد و بازی سختی در انتظار ماست٬ما احتیاج به همایت مردم داریم.
    بازی برگشت در بارسلون بسیار سخت میباشد اما ما با توجه به اعتماد به نفس خود سعی در پیروز شدن داریم.
    خوزه مورینهو:
    بازی مقابل بارسا؟؟؟؟؟
    بازی سختی نیس ...من بازی مقابل ان ها را دوست دارم و بیمار بازی کردن با آن ها هستم (خنده)
    من با ۳ تیم مقابل آن ها قرار گرفتم و آن ها را باز شکست خواهم داد.

10. 3 کاربر از پست مفید Carles Puyol سپاس کرده اند .

صفحه 100 از 100 نخستنخست ... 15305070809096979899100

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.

کلمات کلیدی این موضوع