صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

موضوع: ♥●•یـه شیـرجـه تـــوی بـچـگیــامـــون ♥●•

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    2
    سپاس شده 53 در 35 پست

روروءک اون موقع در حد پراید هاج بک واسه دانشجوهای امروزی...

بابا شما خیلی وضعتون خوب بوده

ما از بس چهار دست وپا رفتیم، سر زانوهامون زخم شده بود.. آخی بمیرم واسه خودم
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و حل مشکل [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ( [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید])را با مدیریت استراتژیک بدن تجربه کنید.

2. 2 کاربر از پست مفید laaghary سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    7
    سپاس شده 2 در 1 پست

سلام
    من همیشه توی دوران بچگیم تجربه افتادن از ارتفاع رو داشتم که خوشبخانه همیشه ختم به خیر میشد.
    برای اولین بار توی خونه مادر بزرگم این اتفاق افتاد، خونه مادربزرگم از این خونه های قدیمی بود که بادگیر داشتن و کلی اتاق از اول تا آخر حیاط بود، هر کدوم از این اتاق ها برای خودشون یک خونه کامل بودن، خلاصه ما هم داشتیم بازیگوشی میکردیم و از پله ها رفتیم طبقه دوم و در حال بازی کردن بودیم که تفنگم از دستم در رفت و افتاد توی یک اتاقک که درش باز بود.

خلاصه من رفتم تفنگم روبیارم که دیدم کف اتاقک پایین تر از حد معمول هست، اما متوجه نشدم، پام رو که گذاشتم کف اتاقک، فقط یادم هست که حس کردم دارم میفتم و دیگه چیزی نفهمیدم، وقتی به هوش اومدم، بهم گفتن که اتاقک یه نورگیر بوده و کفش رو با پارچه سفید پوشونده بودن

منم از شانسم افتاده بودم روی یک سری رخت خواب که تازه با پوشال و پنبه پارچه داشتن پر میشدن، خلاصه جون سالم به در بردم، از این تجربه های اینجوری چند بار برام پیش اومده که همشون خدا را شکر ختم به خیر شدن
    اگر می خواهید درباره [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید از [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] رایگان وب سایت ما استفاده کنید.

4. 2 کاربر از پست مفید fekrefootball سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    هلنیو هررا -هکتور کوپر-روبرتو مانچینی-ژوزه مورینیو-دیگ
    بازیکن محبوب
    خاویر زانتی-مارکو ماتراتزی-کریستین ویری-فرانچسکو توتی-
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    سپاس شده 3,954 در 1,504 پست
    کشور من
    Italy

نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam نمایش پست ها
    یکی از بازی های نوستالژی زمان بچگی هامون بازی راز جنگل بود... .
    الان اصلا قوانین و نوع بازیش یادم نمیاد فقط تنها چیزی که یادم میاد اینه که ساعت ها با پسرداییم و داییم این بازی رو انجام میدادیم و لذت میبردیم.
    یادش بخیر... .
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

یکی دیگه از بازی ها بازی کارت بازی یادش بخیر... . هـــــــــــــــی...
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

من به عشق روبرتو باجو تو یک روز ده تا آدامس خوردم تا آخریش عکس باجو پیدا کردم میثم عکس اون آدامسا رو بزار
    خیلی حال میداد لامصب نرم و کش دارم بود باد میکردی اندازه دو تا مشت میشد
    آسوده بخواب یار از دست رفته ..باشد که به فرمان سرشک مادر داغ دیده ات ..زندگی بر آنها که از زندگی جدایت کردند ، جاودانه حرام باد ..تو را ناجوانمردانه کشتند ..این را همه کس دید ..خود تو هم دیدی ..اما تو ، نمرده ای ..تو زنده جاویدی ..زنده ای در بسیط عظمت ایده آلی که داشتی
    در شکفتگی هزاران غنچه نو شکفته دانش..که تخمشان را در چهار چوب مدرسه ها کاشتی ..

6. کاربر روبرو از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    هلنیو هررا -هکتور کوپر-روبرتو مانچینی-ژوزه مورینیو-دیگ
    بازیکن محبوب
    خاویر زانتی-مارکو ماتراتزی-کریستین ویری-فرانچسکو توتی-
    تیم محبوب
    Italia
    سپاس ها
    938
    سپاس شده 3,954 در 1,504 پست
    کشور من
    Italy

اقا من یک خاطره میخوام بگم از سال اول ابتداییم .. همون روزای اول مدرسه بود یک روز تو کلاس بدجور شیطونی کردم یادمه پاک کن یکی از بچه ها رو یواشکی گرفتم اونقدر جوویدم تا تموم شد بعد یکی زدم رو شونه ش به محض اینکه برگشت همه رو فوت کردم تو صورتش !! بعد 5 دقیقه فهمید اینایی که پاشیدم تو صورتش پاک کن خودش بود حالا این گریه افتاد رفت معلممونو گفت معلممون زن بود اعصابم نداشت چون باردار بود اومد با چوب انار دو تا زد تو دستم من اونقدر دردم اومده بود گریه خودمو خوردم بعد با همون دست محکم زدم قفسه سینه شو (حالا یه خرده پایین تر) دیدم بنده خدا بعد از خوردن ضربه نشسته رو صندلی هی تند تند نفس نفس میزنه هیچی دیگه رفت ناظمو اورد یه کتک مفصلم از ناظم خوردیم و بعد پدرمونو اورد مدرسه و یه کتک هم از بابا جون خوردیم تا اینکه تموم شد رفت پی کارش .. در کل از دوران مدرسه اینا چیزاییه که تو ذهنم مونده کتک هایی که از معلما میخوردم و دعوا و شاخ و شونه کشیدن با بچه ها و همینا .. البته من همشونو دوست دارم ببینمشون دستشونم میبوسم واقعن خشونت علیه کودکان،خشونت علیه زنان و خشونت علیه حیوانان و خشونت علیه ... ! معضلیه تو این مملکت که به هر حال اگر قصد داریم فرهنگ سازی انجام بدیم یا انجا بشه! ابتدا باید از این موارد شروع کرد .. به نظر من اینا از آشغال ریختن تو خیابونا هم مهمتره!
    آسوده بخواب یار از دست رفته ..باشد که به فرمان سرشک مادر داغ دیده ات ..زندگی بر آنها که از زندگی جدایت کردند ، جاودانه حرام باد ..تو را ناجوانمردانه کشتند ..این را همه کس دید ..خود تو هم دیدی ..اما تو ، نمرده ای ..تو زنده جاویدی ..زنده ای در بسیط عظمت ایده آلی که داشتی
    در شکفتگی هزاران غنچه نو شکفته دانش..که تخمشان را در چهار چوب مدرسه ها کاشتی ..

8. 2 کاربر از پست مفید amir-inter milano سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    4
    سپاس شده 11 در 5 پست

یادش بخیر تو بچگی با کارت فوتبالی ها بازی میکردیم یا ادامس میخریدیم توش عکس فوتبالی بود عکس برگردان بازی می کردیم
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] | [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] |

10. کاربر روبرو از پست مفید iroonikids سپاس کرده است .

بازیکن ذخیره طلایی

EsteghlalBarcelonaInterArsenal
    مربی محبوب
    کیروش-فرکی-گواردیولا-منصوریان
    بازیکن محبوب
    ریوالدو-فرهاد مجیدی-زیدان-جباری
    تیم محبوب
    تاج آسیا-اینتر-بارسا-آرسنال
    سپاس ها
    251
    سپاس شده 477 در 219 پست
    کشور من
    Iran

چه تاپیک قشنگیه...اشک آدمو درمیارن همچین پستاییمن چقدر آدامس لاو میخریدم که عکساشونو نقاشی کنم از روشون تو بچگیم....آدامس دلار هم همینطور....یادمه یه بار سال 80 بود مهمون اومده بود خونمون رفتم جعبه شیشه نوشابه ها رو برداشتم رفتم نوشابه بگیرم...دونه ای 25 تومن بودکرایه اتوبوس ده تومن بود از مرکز شهر تا خونمون که 20 دقیقه فاصله داشتچه روزایی که منتظر بودیم عید بشه تعطیل شیم پیک بهاری بدنعروسکای قیفی و چوبی که تو تلویزیون نشون میداد و خاله بهار که وقتی بچه بودم میگفتم چه خانم قشنگیهکارت بازی تو کوچه ها و قایم باشکای ساعت ده یازده شب تو کوچه های تاریک که میترسیدیم ازشون.خخخ و....

12. کاربر روبرو از پست مفید mohssen سپاس کرده است .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 2 در 2 پست

بدترین خاطره بچگی من زمانی بود که با سه چرخه از ارتفاع 3 متری خوردم زمین
    آموزش بازاریابی و راه اندازی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] را در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بیاموزید

14. کاربر روبرو از پست مفید javiid سپاس کرده است .

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)