نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: جوابای کی بیشتر به دلت نشست؟

رأی دهندگان
10. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • نسترن

6 60.00%
  • فرناز

4 40.00%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: FvF | Arsenal vs. FC Bayern

کاپیتان تیم

JuventusDamash
    بازیکن محبوب
    Gianluigi Buffon
    تیم محبوب
    Carrarese
    سپاس ها
    7,541
    سپاس شده 16,074 در 1,807 پست
    کشور من
    Switzerland

لیگ قهرمانان FvF | Arsenal vs. FC Bayern

Fan vs. Fan: #2

Arsenal F.C. vs. FC Bayern München

2nd in English Premier League vs. 1st in Fußball-Bundesliga
    UEFA Champions League Round of 16 First Leg
    Wednesday, February 19
    at 23:15 Tehran, Iran Time
    Emirates Stadium

Final Result : 0-2 t
    Kroos 53 (B), Müller 88 (B)b

Spoiler: Final Group Stage POS

Spoiler: Recent Form & Line-ups

Spoiler: Head to Heads

ناشکسته می‌نماید در شکسته آینه، تصویر ...
    ویرایش توسط Orphée : 27th February, 2014 در ساعت 10:42 PM

کاپیتان تیم

JuventusDamash
    بازیکن محبوب
    Gianluigi Buffon
    تیم محبوب
    Carrarese
    سپاس ها
    7,541
    کشور من
    Switzerland

طراح سوالات : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] + [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] vs. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

1- لطفا واسه آشنایی خودتون رو معرفی کنید و اینکه چطور شد طرفدار این دو تیم شدید.

نسترن : سلام علیکم. نسترن م م هستم ، فکر کنم فقط خواجه حافظ شیرازی نمیدونه من چطور آرسنالی شدم .. زمان ِ دقیقش رو نمیدونم ولی یادمه یه برنامه بود درباره ی لیگ جزیره که پنجشنبه ها شبکه 3 پخش میکرد ! اجراش هم با فردوسی پور بود .. همون ابتدای کارش تو تلوزیون تقریبا ... از همون موقعها استارت علاقه ام زده شد و تا امروز ادامه داره

فرناز : من فرناز هستم، 24 ساله و تقریبا 12 سالی می شه که کلا طرفدار فوتبال آلمان هستم. آشناییم از اونجایی شروع شد که تلویزیون اون زمان بازی های بوندس لیگا رو به شدت پخش می کرد و منم دنبال می کردم. اول طرفدار تیم ملی آلمان شدم و چون اکثر بازیکن های تیم ملی تو بایرن بازی می کردن به بایرن هم علاقه مند شدم.

2- فصل قبل دقیقا تو همین مرحله آرسنال و بایرن با هم بازی کردن آنالیزتون در مورد اون بازی چیه؟ قبل اون بازی چه حسی داشتید قبل این بازی چه حسی دارید؟ و نظرتون درباره قانون گل زده تو خونه حریف؟

نسترن : ما معمولا تو این قسمت از فصل بخاطر بازیهای فشرده ی انگلستان تو سه جام و تعطیل نبودن ضررهای جبران ناپذیری خوردیم .. این درحالیه که رقیبمون استراحت کرده و کاملا تازه نفس میاد تو میدون .. چه فصل پیش و چه الان و فصلهای آتی به نظر من بزرگترین ضرر تیمهای انگلیسی تو این مرحله خستگی جسمی و روحیشونه. ما انگلیسی ها وقتی میبازیم دوس داریم به قهرمان ببازیم بایرن بدون شک فصل گذشته و همینطور این فصل تیم قدرتمند تر و باثبات تری نسبت به ما داشته و داره .. وقتی به فصل پیش نگاه میکنیم میبینیم که تمام فاکتورهای قهرمانی رو داشت ، نیمکت قوی، حضور بازیکنهای سرنوشت ساز و مربی باهوشی مثل هاینکس.

اما در مورد بازی .. علاوه بر تمام برترهایی که بایرن تو مهره هاش و نیمکتش به ما داشت .. ما حریف خوبی براشون بودیم .. میتونم بگم تو خونه یکم غافلگیر شدیم، و بخاطر عدم تمرکزمون ضربه خوردیم اما تو بازی برگشت نشون دادیم که شکست دادنشون هم کار سخت و غیرممکنی نیست. هر دو بار که قرعه رو دیدم دوس داشتم با تیم دیگه ای روبه رو میشدیم ولی خب الان امیدوارم بتونیم اینبار ما صعود کننده باشیم. قانون گل زده تو خونه ی حریف .. یه زمانی به نفعت هست و یه زمانی هم به ضررت ! مثل همون قانون داور رو خط دروازه اگه نبودن ممکن بود از عدم حضورشون هم دچار ضرر بشی هم منفعت ! نمیدونم .. نظر قطعی ای در موردش ندارم

فرناز : من فکر می کنم بایرن استحقاق برد تو بازی رفت رو داشت و بازی برگشت رو هم به خاطر دست کم گرفتن حریف واگذار کرد درحالی که توانایی برد رو داشت. البته از این نکته ای که هاینکس هم بهش اشازه کرد نمی شه غافل شد که شواینی رو بایرن برای بازی برگشت در اختیار نداشت. قانون گل زده هم به نظر من خوبه از این لحاظ که احتمال اینکه بازی به وقت های اضافه و پنالتی بکشه رو کاهش می ده و این از این جهت خوبه که اگر قرار باشه تیم ها دائما 120 دقیقه بازی کنن با وجود فشردگی بازی ها کیفیت می تونه افت کنه.

3- نظرتون در مورد این قرعه چیه؟!‌ دوست داشتید به کدوم تیم میخوردید؟

نسترن : قرعه ی سختیه، قهرمان فصل پیش ِ اما از اینطرف ماهم نسبت به فصل پیش تغییرات مثبتی داشتیم .. بایرن هم با گواردیولا عوض شده ! شرایط با فصل پیش متفاوت ِ و شاید بشه منتظر یه نتیجه ی متفاوت هم بود ! متاسفانه اکثر تیمهای آسون به هم خوردن و تیمهای خوب هم بهم ! .. من هیچوقت انتظار قرعه ی آسون تو لیگ قهرمانان ندارم ( همین المپیاکو یه سال با دفاع مطلقش مارو نابود کرد ) از اونطرف از بین تیمهای قدرتمند تر فکر میکنم ترجیحم همین بایرن باشه .. رقابت با تیمهای آلمانی دلچسب ِ چون واقعا فوتبال بازی میکنن بدور از هر حاشیه ای شبیه به ما

فرناز : وقتی قرعه کشی انجام شد تنها تیمی که دلم نمی خواست بهشون بخوریم دقیقا همین آرسنال بود که متاسفانه خوردیم،بقیه تیم ها برام فرقی نمی کرد. دلیلشم این بود که آرسنال این فصل تیم خوبی داره و با وجود بازیکن های آلمانیش احساس خوبی بهش دارم و دوست داشتم که تا مراحل بالاتر بیاد ولی اینجوری متاسفانه در همین مرحله محکوم به شکستند

4- این فصل تکلیف قهرمانی در بوندس لیگا از مدتها پیش مشخصه. ولی تو لیگ برتر اوضاع کاملا متفاوته و چند تیم برای خودشون شانس قهرمانی قائلند. دلیل این تفاوت از نظر شما چیه؟

نسترن : تقسیم پول و قدرت بین تیمهای جزیره .. از نقش مالکای ثروتمند نمیشه گذشت .. همینطور پولی که تیمهای جزیره از حق پخش بازیهاشون میگیرن ( حالا من نمیدونم شرایط تیمهای آلمانی از این لحاظ چطوریه ) .. و خب البته تبادل قدرت بین تیمهای جزیره خیلی کم اتفاق میوفته در صورتیکه بایرن میتونه راحت قدرت رو از تیمهای دیگه بخره ! ( الان میریزن سرم ) .. ولی انصافا نگاه کنید که چند تا تبادل تاریخی و بزرگ داشتیم بین قدرتهای داخل انگلستان ؟! خیلی کم بوده

فرناز : دلیلش وجود مالکین خارجی در لیگ برتره که سعی می کنن با تزریق پول های هنگفت به تیم ها هویت ببخشن ولی تیم های بوندس لیگایی به دنبال بازیکن سازی هستند و به اندازه ای که خود باشگاه می تونه درآمدساز باشه خرج می کنن. قطعا این پول خیلی کم تر از پولی که سرمایه گذارهای خارجی به باشگاه های لیگ برتر میارن، درنتیجه قدرت خرید بازیکن کم تری دارن تیم های بوندس لیگایی نسبت به بایرن مونیخ و درنتیجه توان رقابت پایین تر. شاید خیلی ها این رو بد بدونن ولی برای منی که طرفدار تیم ملی آلمان هم هستم این نکته مثبتیه چون باشگاه ها بازیکن می سازنند و تیم ملی هم استفاده می کنه، چیزی که سال هاست در انگلستان اتفاق نیفتاده و تیم ملی این کشور سال هاست نتونسته آن چنان که باید و شاید مطرح باشه. قطعا این فقط نظره منه و واسه خیلی ها که فقط هیجان فوتبال باشگاهی براشون مهمه، لیگ برتر جذاب تر از بوندس لیگا باشه.

5- لیگ قهرمانان رو تا اینجا چطور میبینید. 5 مدعی اصلی کدوم تیما هستن؟ این فصلم تیم شگفتی ساز داریم؟!

نسترن : بازیهای خوبی مثل سالهای پیش ندیدم واقعیتش ! 5 مدعی اصلی رو نیدونم ولی شرایط این تیمها رو برای صعود بهتر میبینم : بایرن، سیتی، پی اس جی ، اتلتیکو، یونایتد، دورتموند، چلسی و رئال. شگفتی ؟ پی اس جی رو حساب نکنم شاید اتلتیکو !

فرناز : به نظرم عیار تیم ها قبل از بازی های حذفی زیاد مشخص نمی شه، پس فعلا باید نشست و دید. 5 مدعی اصلی از نظر من بایرن مونیخ، چلسی، بارسلونا، رئال و دورتموند هستند.

6- به نظرتون کدوم تیما (چه تیمای خودتون و چه در سایر بازیها) از این مرحله صعود میکنن؟

نسترن : جواب ^^
    فرناز : بایرن، دورتموند، رئال (هر چند دوست دارم شالکه بالا بیاد)، چلسی، لورکوزن، میلان، منچستر یونایتد و بارسلونا.

7- فکر کنید جای پلاتینی هستید 3 قانون واسه پیشرفت فوتبال طرح کنید. با کدوم قانونای یوفا مخالفید؟!

نسترن : من ترجیح میدم بیشتر قوانین دیگه رو گردش های مالی تیمها باشه، یکم سفت و سخت برخورد باشه با این قضیه تا اختلاف بین تیمها انقدر بالا نره .. نظری راجع به قانونا ندارم چون اشراف کاملی هم بهشون ندارم، نمیتونم نظر بدم. هرچی آقا پلاتینی بگن

فرناز : جلوی ورود پول هایی که از خارج فوتبال وارد فوتبال می شن رو می گرفتم. استفاده از تعدادی بازیکن زیر 22 سال در هر باشگاهی رو اجباری می کردم. از تکنولوژی برای تشخیص رد شدن توپ از خط دروازه ها استفاده می کردم (مطمئن نیستم الان عملی شده یا نه)

8- بایرن فصل قبل به سختی آرسنال رو حذف کرد در حالی که در مراحل بعد خیلی راحت حریفانش رو از پیش رو برداشت. چرا بایرن فقط جلوی آرسنال به مشکل خورد؟ به نظرتون بازی امسال هم همونقدر نزدیک و تماشایی از آب در میاد؟

نسترن : خب بایرن تو خونه ی ما بازی راحتی باهامون داشت .. دو تا گل زد بدون اینکه گلی دریافت کنه و با آرسنال ِ رو فرم و خوبی اون شب مواجه نشد .. و همین دو گلِ زده تو خونه ی ما این اطمینان رو بهشون داد که نتیجه تموم شده س و بایرنی که تو خونه ش نباخته توسط آرسنالی که تو خونه ش باخت ِ تهدید نمیشه .. اما کاملا برعکس شد همه چیز. نمیدونم مثل فصل پیش دربیاد یا نه .. شاید اگه ونگر همون ونگر پارسال بود میگفتم دو تا تیم تمرکز فقط رو حمله میزارن و .. اما الان نمیدونم، ونگر یکم محتاط تر شده

فرناز : همون طور که تو یکی از دو تا سوال بالا توضیح دادم، بایرن به دو دلیل دست کم گرفتن حریف و نبود شواینی مقابل آرسنال یکمی به مشکل خورد ولی واسه بازی های بعدی حساب کار دستش اومد و فهمید که خیلی راحت می شه حذف شد. ممکنه نزدیک باشه اما بایرن درنهایت صعود خواهد کرد.

9- تا اینجای فصل چقد از عملکرد تیمتون تو همه جام‌ها راضی بودید؟

نسترن : تا همین دو هفته پیش راضی بودم اما دو سه هفته ی سخت ای رو درپیش داریم، تو سه جام داریم رقابت میکنیم و تمام بازیهای مشکلمون هم تو این دو سه هفته س ! این مدت به سلامت بگذره میتونم بگم چقدر راضیم، هنوز اونقدر که باید راضی نیستم. جلوی تیمهای قدرتمند سردرگم هستیم .. کمبود مهره داریم، بازیکنای خوب و کلیدی این فصلمون مصدوم هستن .. تو خط حمله نقص داریم، تو هافبکون تجمع بازیکنای شبیه به هم داریم ! وینگر تخصصی نداریم .. و کلا فاکتور موفقیت رو نداریم ! مگر اینکه واقعا خدا به ما نظر کنه

فرناز : فکر می کنم بایرن تا اینجا فصل خوبی رو پست سرگذاشته چه در بوندس لیگا که بدون باخته، چه در جام حذفی که در نیمه نهاییه و چه لیگ قهرمانان که صعود کرده ولی کار اصلی بایرن فکر می کنم از این جای فصل شروع می شه که بازی های حساس دارن فرا می رسن.

10- خیلی‌ها شانس بایرن رو تو این بازی بیشتر میدونن نظر شما چیه؟ تقابل ونگر و پپ رو چطور میبینید؟!

نسترن : منم شانس بایرن رو بیشتر میدونم .. این دو نفر سالهای پیش هم تو قالب آرسنال و بارسلونا باهم مقابله کردن و اتفاقا رقابتشون زیبا بوده .. و یکسالش رو ما واقعا رو ناداوری حذف شدیم ! و همیشه با تمام سطح نابرابری که بوده اما تیم ما جلوی تیم پپ عالی بازی کرده .. امیدوارم این اتفاق چهارشنبه هم بیوفته

فرناز : منم همینطور من شخصا ونگر رو دوست دارم و خیلی وقت ها تیمش فقط به کم تجربگیش باخته وگرنه مربی کاردرستیه. پپ هم از اونور خوب مربی جوان و باهوشیه. باید صبر کرد تا روز بازی ببینیم این تقابل چطور از آب در میاد.

11- نقطه ضعف اصلی تیمتون تو این بازی چیه؟! کلیدی‌ترین بازیکن تیم خودتون و حریف رو کی میدونید؟

نسترن : نقطه ضعف زیاد داریم، مهاجم تموم کننده نداریم .. وینگر نداریم .. وضعیت هافبکهامون بهم ریخته س و بخاطر نبودن همون مهاجم تموم کننده، هافبکها هم سردرگم هستن .. این فصل باز یکم از نظر دفاعی بهتر بودیم که اونم مقابل تیمهایی با خط حمله ی قوی ضعف زیادی از خودش نشون دادیم. ما که بازیکن کلیدی نداریم واقعا ! بازیکنی که تاثیر بزرگی تو تیم داشته باشه که بگم با نبودش نتیجه عوض میشه ! .. بایرن هم بهترین بازیکنش رو نداره

فرناز : فکر می کنم نقطه ضعف اصلی بایرن تا این جای فصل نسبت به تیم پارسالش خط دفاعیش بوده که اون انسجام گذشته رو نداره. شاید دلیلشم این باشه که پپ خیلی به بازیکن تخریبی اعتفادی نداره و بیشتر بازیکن های فانتزی رو می پسنده و تو ترکیب می زاره و این کار رو اندکی سخت می کنه. کلیدی ترین بازیکن های حریف شاید رمزی و اوزیل و برای بایرن هم شاید گوتزه.

12- قهرمانی امسال در سی ال برای هر دو تیم از جهاتی تاریخی و به یاد موندنیه. آرسنال در صورت قهرمانی برای اولین بار بر بام فوتبال اروپا خواهد ایستاد و بایرن هم میتونه اولین تیمی باشه که از عنوان قهرمانیش تو اروپا دفاع کرده. تیمتون چقدر شانس قهرمانی داره؟

نسترن : سعی میکنم به این چیزا فکر نکنم ... البته به همکارام قول دادم اگه قهرمان بشیم شیرینی بدم که بهم خندیدن
    فرناز : من شانس بایرن رو بالا می بینم چون فکر می کنم تیم های دیگه این فصل خیلی قوی تر از بایرن نیستن و بایرن تونسته روند رو به رشد و آمادگی فصل قبل خودش رو حفظ کنه. پس چرا که نه؟

13- بهترین ترکیب و تاکتیک تیمتون واسه این بازی رو بگید. مصدوم یا محروم مهمی دارید؟

نسترن : مصدومهای مهم ما والکات و رمسی هستن

---------------------- ژسنی -------------------------
    گییبز ----- کوسسلنی ------- مرته ساکر ---- سانیا
    --------------------------- ویلشیر -------------------
    ناچو -------------------------------------- روسیچکی
    --------------- کازی ----------- اوزیل ----------------
    ----------------------- پولدی -------------------------

فرناز :
    نویر
    آلابا دانته بوآتنگ لام
    شواینی (کروس) تیاگو (مارتینز)
    گوتزه مولر روبن
    مانزو کیچ

البته این ترکیب و سیستم دلخواه منه، احتمال زیاد پپ با سیستم 4-1-4-1 بازی کنه. لام تو خط ذوم و رافینیا به جای لام بازی کنه و ممکنه از مارتینز هم تو خط دفاعی استفاده کنه. مهم ترین مصدوم بایرن ریبری خواهد بود. شواینی تازه از مصدومیت برگشته ولی پپ گفته که هنوز توانایی 90 دقیقه بازی کردن رو نداره.

14- رابطه شما با هواداران تیم حریف در پی اف چطوره؟
    نسترن : تیمای با اصالت هوادارهای خوبی هم دارن، بچه های خوبی هستن
    فرناز : No problem

15- بابت وقتی که گذاشتید ممنون . در پایان اگه سوالی مد نظرتون بوده که جا افتاده اون رو بپرسید و جواب بدید .

نسترن : سوالا رو که زوری واسم فرستادن .. جدای از شوخی، ممنون از کسایی که واسه طرح سوالا و همینطور اداره ی این تاپیک زحمت میکشن
    فرناز : خواهش می کنم، سوال خاصی نیست.
    ویرایش توسط Orphée : 16th February, 2014 در ساعت 06:54 PM

کاپیتان تیم

JuventusDamash
    بازیکن محبوب
    Gianluigi Buffon
    تیم محبوب
    Carrarese
    سپاس ها
    7,541
    کشور من
    Switzerland

طراح سوالات : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] + [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    سوالات تخصصی [ Arsenal ] از هوادار متخصص [[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]]
    -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

1- دلیل موفقیت این فصل آرسنال چیه؟ بنظرت آرسنال میتونه همین روند خوبش رو تا آخر فصل ادامه بده؟!

نسترن : گفتم .. باید صبر کنیم تا آخر فصل و اونوقت ببینیم فصل موفقی داشتیم یا نه ، بخصوص این دو سه هفته و آخرای فصل که بازیها سخت تر و فشار روحی روانی بیشتر میشه .. اگه بتونیم این روزهای مشکل رو بگذرونیم اونوقت فصل موفقی داشتیم .. اگه بتونیم تمرکزمون رو حفظ کنیم و زیر بار فشارها له نشیم .. قطعا فصل موفقی خواهیم داشت

2- عملکرد آرسنال تو نقل و انتقالات ژانویه رو چطور ارزیابی میکنی؟!

نسترن : نه میگم ضعیف بوده نه قوی ! .. بهرحال تو ژانویه سخت ِ که بخوای بازیکن خوب پیدا کنی، اکثر بازیکنهای خوب تیم دارن یا اینکه اگه قرار باشه جایی برن تیمهایی هستن که بی محابا (ه) خرج کنن و دیگه نوبت به ما نمیرسه

3- چرا آرسنال خیلی وقته نتونسته جامی کسب کنه؟!‌

نسترن : این سوال رو تحریم میکنم

4- ونگر با اینکه سالهاست در کسب جام ناموفق بوده ولی همچنان سکان هدایت آرسنال رو در دست داره. فکر میکنید مشکل اصلی آرسنال تو این سالها چی بوده؟ سران آرسنال تا چه زمانی برای کسب موفقیت به ونگر زمان میدن؟ آیا ممکنه ونگر رکورد فرگوسن رو بشکنه؟

نسترن : آرسن برای ما نقشی فراتر از مربی داشته، کسی بوده که فلسفه ی باشگاه رو متحول کرده، دستاوردهای فوق العاده ای برامون داشته و صرفا به دید ِ یه مربی بهش نگاه نمیکنم شخصا. سران آرسنال هم فکر میکنم نقش آرسن براشون مهم ِ و کارهایی که کرده. رکورد بشکنه ؟! نمیدونم، فعلا که هنوز آینده ش مبهمه بخاطر اینکه هنوز تمدیدی انجام نداده

5- این فصل کدوم تیم قهرمان لیگ برتر میشه؟ رتبه آرسنال رو در آخر فصل کجای جدول میبینی؟

نسترن : هیچ چیز رو پیش بینی نمیکنم، کلا از اینکار بیزارم و اجازه میدم زمان همه چیز رو مشخص کنه .. کمتر هم حرص میخورم

6- از عملکرد کلی ونگر تو آرسنال راضی بودی؟ بعد از ونگر دوست داری کی سرمربی آرسنال بشه؟

نسترن : بله، دستاوردهای ونگر برای آرسنال چیزی نیست که هر مربی ای بتونه تو باشگاهی بهش دست پیدا کنه .. بهش فکر نکردم که بعد از آرسن کی باشه و فکر هم نمیکنم، خیلی سخت و دردناک خواهد بود و امیدوارم روزی که ونگر تو فوتبال ِ آرسنال نباشه روزی باشه که فوتبال هم دیگه برای من جایگاه ِ خاص و گذشته اش رو نداشته باشه

کاپیتان تیم

JuventusDamash
    بازیکن محبوب
    Gianluigi Buffon
    تیم محبوب
    Carrarese
    سپاس ها
    7,541
    کشور من
    Switzerland

سوالات تخصصی [ FC Bayern ] از هوادار متخصص [[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]]
    -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

1- بایرن فصل قبل بهترین تیم اروپا بود و یه سه گانه ی تاریخی کسب کرد. این درحالی بود که از چند ماه قبل از پایان فصل گواردیولا به عنوان سر مربی فصل آینده تیم مشخص شده بود. به نظرت سران بایرن در تعویض مربی عجله کردند؟ دلیل اصلی این تعویض چی بود؟ بیشترین تفاوت بایرن در زمان هاینکس و بایرن گواردیولا چیه؟

فرناز : دلیل اولش این بود که هاینکس بارها اعلام کرده بود که می خواد آخر فصل بازنشسته بشه و سران بایرن هم می دونستن پپ مربی نیست که برای مدت زیادی بدون تیم بمونه واسه همین دست به کار شدن و خیال همه رو راحت کردن.

2- با خرید ستاره‌های زیاد و پرمهره شدن تیمت تا چه حد موافقی؟!

فرناز : مهم ترین نکته بایرن در خریداش اینکه اکثرا با سیاست هستن. پول اضافی بابت بازیکن نمی دن و طبق برنامه پیش می رن. مثلا لواندوسکی پایان فصل بازیکن آزاد محسوب می شه، جوونه، فوق العادست و قیمت بالایی هم مجبور نیستن بابتش بدن، ضمن اینکه خودشم علاقه مند به حضور در بایرن بود، بنابرابن جذبش می کنن ولی پول بابت بازیکن های گرانقیمت مثل گرت بیل نمی دن هر چقدر هم که خوب باشن. من با این نوع خرید کردن موافقم، فقط اگر از دورتموند خرید نکنن شاید بهتر باشه چون این تیم در حال شخصیت پیدا کردنه و شاید این نوع خریدها این رو به تاخیر بندازه، هرچند با وجود مربی بزرگی چون کلوپ بالای سر این تیم بعید می دونم این اتفاق بیفته.

3- بایرن هاینکس بهتر بود یا بایرن پپ؟!‌ دوست داشتی هاینکس این فصلم سرمربی بایرن بود یا اومدن پپ رو مثبت ارزیابی میکنی؟

فرناز : هاینکس هیچ وقت از ذهن هوادارای بایرن خارج نمی شه و همیشه عاشقش خواهیم بود ولی پپ هم مربی بزرگیه و تا اینجا هم در بایرن موفق بوده. به نظر من باید تغییر رو قبول کرد و رو به جلو حرکت کرد. به طور کلی مقایسه بایرن هاینکس و بایرن پپ رو درست نمی دونم، هر کدوم تیم متفاوت و دوست داشتنی هستن.

4- سرنوشت مانزو بعد از اومدن لوا و کروس بعد از این حاشیه‌های اخیر چی میشه؟

فرناز : مانزو بازی های خوبی برای بایرن می کنه و واقعا شاید رفتنش بعد اومدن لوا کار اشتباهی باشه ولی باید دید آیا پپ جایی برای مانزو بعد اومدن لوا در تیمش خواهد داشت؟ اگر نه، آیا مانزو حاضره نیمکت نشین لوا باشه؟ سران بایرن و پپ سعی خواهند کرد که کروس رو در تیم نگه دارن اما اگر خودش نخواد چاره ای نیست. به نظر من رفتنش اشتباه محض خواهد بود و امیدوارم اگرم می خواد بره به رئال یا چلسی نداره، به بارسلونا، آرسنال یا منچستر یونایتد بره.

5- بنظرت ریبری شایسته توپ طلا بود یا رونالدو؟

فرناز : رونالدو تو چند سال اخیر بازیکن فوق العاده ای بوده و شاید شایستگی کسب توپ طلا رو هم داشته اما سال 2013 سال ریبری بود. چون امسال مسی افت کرده بود و مصدوم شده بود، بهترین فرصت بود که توپ طلا رو به رونالدو بدن تا چند سال قبل رو جبران کنن و حق ریبری هم این وسط تضعیف شد.

6- بایرن الان با اختلاف خیلی زیاد صدرنشین و احتمال زیاد قهرمانه با این وضعیت بنظرت تیمی میتونه تو بوندسلیگا با بایرن رقابت کنه؟! آینده بوندسلیگا رو با این وضعیت چطور میبینی؟

فرناز : قطعا! همون طور که تو سال های اخیر دورتموند تونست 2 بار قهرمان باشه. به نظرم بوندس لیگا تو سال های اخیر پیشرفت خوبی داشته و امیدوارم تیم هایی مثل دورتموند، شالکه و لورکوزن هم مثل بایرن سال به سال شخصیت اروپایی بهتری پیدا کنن.

سرمربی

BayernEsteghlalAhvazEsteghlalBayern
    تیم محبوب
    GERMANY
    سپاس ها
    25,302
    سپاس شده 25,033 در 4,435 پست
    کشور من
    Germany

مرسی بچه ها ، سوال جوابا فنی و تر و تمیس بود
    از این طریق بالاخره فرناز هم یکم به حرف اومد بالاجبار

در نهایت باید یک پیش بینی هم میکردید . مثلا 2-1 به نفع بایرن

6. 11 کاربر از پست مفید Sepehr11 سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

LazioChelseaBayerLeverkusenDeportivo
    مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,204
    سپاس شده 50,762 در 12,594 پست
    کشور من
    Iran

ضمن تشکر از سخنان گهربار بانوان محترمه ... و همینطور طراحان سوال محترم

نفری یه ایراد از جفتشون میگیرم که به کسی هم برنخوره
    نسترن :
    سلام علیکم. نسترن م م هستم ، فکر کنم فقط خواجه حافظ شیرازی نمیدونه من چطور آرسنالی شدم
    .. زمان ِ دقیقش رو نمیدونم ولی یادمه یه برنامه بود درباره ی لیگ جزیره که پنجشنبه ها شبکه 3 پخش میکرد ! اجراش هم با فردوسی پور بود .. همون ابتدای کارش تو تلوزیون تقریبا
    ... از همون موقعها استارت علاقه ام زده شد و تا امروز ادامه داره
    فکر کنم منم چون همشهری خواجه هستم نمیدونستم تا حالا
    اون برنامه که میگی اجراش با جواد خیابانی بود. مزدک و عادل هم برای اولین بار و بعنوان نوچه ی جواد تو این برنامه عرض اندام کردن
    داداشم هنوز رو نوار ویدیویی با کیفیت خیلی بد یکی دو قسمت از اون برنامه رو داره. عالی بود واقعاً

فرناز : رونالدو تو چند سال اخیر بازیکن فوق العاده ای بوده و شاید شایستگی کسب توپ طلا رو هم داشته اما سال 2013 سال ریبری بود. چون امسال مسی افت کرده بود و مصدوم شده بود، بهترین فرصت بود که توپ طلا رو به رونالدو بدن تا چند سال قبل رو جبران کنن و حق ریبری هم این وسط تضعیف شد.
    تضییع ! حق که تضعیف نمیشه

نسبت به دوتا تیم خنثی هستم. امیدوارم هر دو بازی پرگل از آب در بیاد و دقایق پایانیش مثل دقایق پایانی بازی پارسال (که یادمه تو هتل تو بوشهر دیدم نزدیکای عید بود) حساس و نفسگیر از آب در بیاد

8. 11 کاربر از پست مفید HHAMI سپاس کرده اند .

جــغــدِ بـــزرگ

ArsenalArsenalArsenalArsenal
    سپاس ها
    2,953
    سپاس شده 3,831 در 488 پست
    کشور من
    Norway

نفری یه ایراد از جفتشون میگیرم که به کسی هم برنخوره
    من نمیدونستم نظرسنجیه، الان نگاه کردم دیدم اونجا هم مساوی هستیم که یه موقع خدای نکرده به کسی برنخوره .. به جفتمون جایزه بدید لطفا

آقای حامی، من حافظه ی بلند مدتم دچار مشکل ِ .. همین که یادم میاد پنجشنبه پخش میشد و عادل رو بازیها حرف میزد خودش کلیه

10. 10 کاربر از پست مفید Eglantine سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

Bayern
    سپاس ها
    14,822
    سپاس شده 22,292 در 4,696 پست

جفت بانوان گرامی خوب به سوالات جواب دادن!! یه همچین جامعه ای داریم ما دختر و پسر هر دو از قشر فوتبالی!!

ضمن اینکه فرناز تو باید در تمام این ماسبقات حضور پیدا کنی چون به قول سپهر مگه اینکه اینجوری پست بدی

12. 9 کاربر از پست مفید BAYERN-4-LIFE سپاس کرده اند .

اِتــــــــود

MilanMilanMilanEsteghlal
    مربی محبوب
    Ancelotti , Lippi, Wenger, Van Gaal
    بازیکن محبوب
    Maldini , Nesta, Ambro
    تیم محبوب
    AC Milan❤ Italy ❤
    سپاس ها
    18,748
    سپاس شده 15,291 در 1,966 پست
    کشور من
    Italy

ضمن تشکر از پاسخهای خوب دوستان و زحمت برگزارکنندگان یه ایرادی دیدم.. البته از طراحان سوال:
    و بایرن هم میتونه اولین تیمی باشه که از عنوان قهرمانیش تو اروپا دفاع کرده
    میلان سالهای 1989 و 1990 پیاپی قهرمان شد در اروپا..
    دقت بفرمایید

14. 8 کاربر از پست مفید Niloo Ettore سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

ManchesterCityParisSaintGermainRoma
    مربی محبوب
    مانچو - مانوئل - قطبی
    بازیکن محبوب
    Adam Johnson
    تیم محبوب
    سیتی - رم - سوئد - پی اس جی - پرسپولیس - مالاگا - ویارئال
    سپاس ها
    16,464
    سپاس شده 3,318 در 564 پست
    کشور من
    Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط Niloo Ettore نمایش پست ها
    ضمن تشکر از پاسخهای خوب دوستان و زحمت برگزارکنندگان یه ایرادی دیدم.. البته از طراحان سوال:

میلان سالهای 1989 و 1990 پیاپی قهرمان شد در اروپا..
    دقت بفرمایید
    اون قهرمانیای میلان که به درد عمش هم نمیخوره اگه اینطوره که اینتر هم دو بار پیاپی هم قهرمان شده . رئال که 5 بار پیاپی

منظور لیگ قهرمانان اروپاست که اگه اشتباه نکنم از سال 92 یا 93 شروع شده

16. 7 کاربر از پست مفید adam johnson سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)