نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: جوابای کی بیشتر به دلت نشست؟

رأی دهندگان
4. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • محمدهادی (آشنایی قبلی با FvF نداشت)

0 0%
  • مسعود

4 100.00%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: FAN vs FAN | Napoli vs. Roma

کاپیتان تیم

JuventusDamash
    بازیکن محبوب
    Gianluigi Buffon
    تیم محبوب
    Carrarese
    سپاس ها
    7,541
    سپاس شده 16,074 در 1,807 پست
    کشور من
    Switzerland

ایتالیا FAN vs FAN | Napoli vs. Roma

Fan vs. Fan: #2

S.S.C. Napoli vs. A.S. Roma
    Derby del Sole

2nd leg of the
    Coppa Italia semi-final
    Wednesday, February 12
    at 23:15 Tehran, Iran Time
    Stadio San Paolo

Final Result:
    3-0 (5-3 on agg) g
    Callejon 33 (N), Higuain 48 (N), Jorginho 51 (N) n

1st leg (Feb 5): Roma 3-2 Napoli
    Gervinho 13, 87 (R), Strootman 32 (R), Higuain 47 (N), Mertens 70 (N)
    n

Spoiler: Bracket

ناشکسته می‌نماید در شکسته آینه، تصویر ...
    ویرایش توسط Orphée : 13th February, 2014 در ساعت 05:17 AM

2. 9 کاربر از پست مفید Orphée سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

JuventusDamash
    بازیکن محبوب
    Gianluigi Buffon
    تیم محبوب
    Carrarese
    سپاس ها
    7,541
    سپاس شده 16,074 در 1,807 پست
    کشور من
    Switzerland

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] vs. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

1. سلام. لطفا خودتون رو مختصراً معرفی کنید تا بچه ها بیشتر بشناسنتون و چرا این تیم و اینکه کلاً اولین خاطره ای که از تیمتون دارید چیه؟

محمدهادی : من محمدهادی احمدیان هستم و دلیل انتخاب و خاظره من از ناپولی به بازی سال 2010 برمی گرده که ناپولی 3-1 چلسی رو تو ناپل برد.

مسعود : من لیگ ایتالیارو خیلی دوست دارم تا امروز هم به طور جدی این لیگو دنبال میکنم. رم فصل 2000-2001 با حضور باتی گل-مونتلا-کافو-توتی-امرسون-والتر ساموئل. خدای من چه تیمی بود و از همه مهمتر داشتن سرمربی مثل کاپلو. خیلی تیم جذابی بود (واقعا کاپلو چرا رفت یونتوس ) اون فصل به نظرم یکی از آخرین فصل های جذاب سری آ بود. رقابت فوق العاده ای بین رم و یووه و لاتزیو بود. قهرمانی خیلی دلچسبی بود. از اونجا قصه ی من و رم شروع شد. این تصویرو امیدوارم بذاری مربوط میشه به پس گرفتن قهرمانی از لاتزیو تو اون فصل : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. اگه موافقید قبل از پرداختن به این بازی و حواشی اون، کمی راجع به سکوهای نسبتاً خالی استادیومای ایتالی صحبت کنیم... چرا اصلاً اینطوریه بنظرتون و باشگاهتون چطور میتونه به رفع این معضل، حداقل برای خودش کمک کنه؟ (کوتاه/بلندمدت)

محمدهادی : استادیوم های ایتالیا در وقت بازیهای مهم خیلی پره. بعضی تیمها مثل ناپولی معمولا 40000 هوادار رو تو هر بازی دارن. البته وضع سکوها امسال بهتر شده. چون سطح سری آ بالاتر رفته.

مسعود : لیگ ایتالیا یه زمانی منظورم دهه ی 80 و 90 در کنار لیگ انگلیس بهترین بود. بزرگانی زیادی تو باشگاه های مختلف ایتالیایی بازی میکردن که هر کدومشون راحت 60 هزار نفرو به ورزشگاه میکشوندن ولی امروز باید قبول کنیم ستاره های فوتبال میل به بازی تو سری آ ندارن. دستمزدها نسبت به لیگ انگلیس واسپانیا خیلی کمتره از همه مهمتر که به نظرم خیلی تو کاهش تماشاگرا موثر هستش، ورزشگاه های خیلی قدیمی و بزرگ ایتالیا هستش. تنها ورزشگاه نو همین ورزشگاه یووه هستش که اکثرا پر میشه البته اینو بگم در این فصل آمار رم خوب بوده حداقل 30 هزار نفرو تو بازی های خانگی به ورزشگاه کشونده. امیدوارم رم درچندسال آینده صاحبت یه ورزشگاه جدیدبشه این میتونه به حضور بیشتر تماشاگر کمک کنه

3. نقاط ضعف و قوت تیمتون چیه؟ و تیمتون در این فصل چه اهدافی داشت و داره؟

محمدهادی : نقطع ضعف ناپولی خارج خونه و نقطه قوتش سن پائولوست! بدون شک لیگ اروپا و کوپا ایتالیا اهداف اصلی ناپولی ان.

مسعود : به نظرم نقطه قوت رم همین تیم بودنشه گارسیا یه تیمی رو جمع جور کرده که به شخصه انتظار این نتایج نداشتم. بعد از اون فینال کذایی سال پیش فکرمیکردم باز باید یه فصل نا امید کننده ی دیگه رو تجربه کنیم اما همه چی تا الان برعکس شد. نقطه ضعف تیم شاید کم بودن بار تجربه در تیمه میتونه تاثیرشو در بازی های مهم نشون بده. بعد از دست دادن جام حذفی اوضاع تیم خیلی بد بود. واقعاروزای بدی بود خرید ها هم اون خریدهایی نبود که که انتظار قهرمانی یا حتی سهمیه ی سی ال ازشون داشته باشیم. شاید ابتدای فصل هدف باشگاه فقط حضور تو لیگ اروپا یا خیلی خوش بینانه لیگ قهرمانان بود. اما لیگ شروع شد و دیدیم گارسیاواقعامعجزه کرده بود. جروینیو که در آرسنال بازی نمیکرد به یکی ازبهترین ها تبدیل شد. مایکون دوباره احیا شد و جوونایی مثل استورتمن هم خودشونو نشون دادن. شاید تنها خریدی که از اول بهش امید داشتم بناتیا بود که چند فصل عالی رو تو اودینزه پشت سرگذاشته بود. اما الان هدفمون گرفتن ستاره ی نقره ای و تلاش تا آخرین لحظه برای قهرمانی در سری آ

4. تلخ ترین و شیرین ترین خاطره از بازی های این دو تیم؟ به یاد موندنی ترین بازی که بیاد دارید ازین دو تیم؟

محمدهادی : من کلا 15 سالمه از این دو تیم غیر از 4-1 پارسال که ناپولی تو سن پائولو با هت تریک کاوانی برد خاطره بهتری ندارم. تو المپیکو پارسال ناپولی 2-1 باخت که هفته آخر بود.

مسعود : بازی رفت به نظرم یکی از شیرین ترین بردهای رم مقابل ناپولی بود. به خاطر سناریوی بازی و گل دقایق پایانی برد دلچسبی بود

5. آیا حریف چیزی داره که بهش حسرت بخورید؟ (از بازیکن گرفته تا تاریخچه و مدیر و مربی و...)

محمدهادی : از بازیکن نه اما ار تاریخچه و افتخارات تو فوتبال ایتالیا یوونتوس و تو افتخارات اروپایی به میلان حسودیم میشه. ناپولی اینا رو کم داره.
    مسعود : فقط مارادونا همین

6. در بازی رفت رم 2 تا گل خورد، چیزی که این فصل به ندرت در زمینش اتفاق افتاده. توتی کیفیت ناپولی و توانایی فیزیکیشون رو دلیل این قضیه دونسته. بازی چهارشنبه رو چطور میبینید؟ بهرحال ناپولی با یه 1-0 هم صعود میکنه و رم هم با حفظ نتیجه فعلی. و ترکيب و تاکتیک ايده آلتون برای این بازی؟ (با احتساب مصدومین و محرومین)

محمدهادی : فکر می کنم با شرایط روحی بازیکنا بعد برد قاطع مقابل میلان، ناپولی می تونه با استفاده از هواداراش خیلی راحت به فینال صعود کنه. کلا فکر می کنم امسال کوپا ایتالیا به ناپولی میرسه. درباره لیگ اروپا هم فکر می کنم اگه یووه مث لیگ قهرمانان خوب نباشه، میتونیم قهرمانی رو کسب کنیم.

مسعود : قبل بازی رفت رم تو لیگ مقابل پارما فقط چند دقیقه بازی کرد. تیم تقریبا 10 روز از شرایط مسابقه دور بود. اما دلیل اصلی به نظرم : ما ابتدای نیمه ی دوم غافلگیر شدیم رم اون انسجام دفاعی خودشو تو اون لحظات از دست داد که باعث خوردن دو گل شد. البته رو گل اول د سانکتیس اشتباه کرد اما خدارو شکر تو دقایق پایا نی تونستیم بازی رو ببریم.
    تو بازی برگشت باید مثل همیشه هجومی بازی کنیم چون اگه بریم واسه مساوی ممکنه یه گل بخوریم و راحت حذف بشیم. پس حتما اونجا باید بریم برا گل زدن
    ترکیب مورد نظرم :
    د سانکتیس
    باستوس-کاستان-بناتیا-مایکون
    استورتمن-ده روسی-پیانیچ-نانیگولان
    جروینیو-فلورنزی

7. زمان چندانی از اتمام نقل و انتقالات ژانویه نمیگذره. از عملکرد تیمتون راضی هستید؟ خریدهای جدید رو چطور ارزیابی میکنید؟ مناسب ترکیب تیمتون هستن؟

محمدهادی : خریدها که خوب نیستن. اما معمولا تو ژانویه تیمای زیادی بازیکن خوب نمی گیرن. اما فکر می کنم جورجینیو به دردمون بخوره.
    مسعود : بد نبوده. بخصوص نانیگولان بازیکنی که علاوه بر رم، انتر و حتی یووه هم دنبالش بودن. باستوس هم به نظرم بد نیست. بازی با لاتزیو خوب کار کرد به جز پاس های آخر

8. رم 9 امتیاز و ناپولی 13 امتیاز با صدر فاصله دارن. اما هنوز بخش عمده فصل باقی مونده. در حضور یووه، چقدر به اسکودتو امید دارید؟ اگر تیم شما قهرمان نشه ترجیح میدید چه تیم دیگه ای از بین رقیباتون قهرمان بشه؟

محمدهادی : بدون شک این موضوع انتخابی نیست و یووه قهرمان میشه! برای من در ایتالیا ناپولی عشقه و همه تیمهای دیگه به غیر از لاتزیو رو دوست دارم.

مسعود : اگه واقع بینانه نگاه کنیم یووه از نظر مهره از رم یه سر و گردن بالاتره. سخته بشه صدر جدولو از یووه پس بگیریم. حیف شد اگه بازی با لاتزیو رو میبردیم با تساوی امروز یووه خیلی امیدوار میشدیم ولی هنوز هم امید دارم. باید بازی عقب افتاده رو حتما ببریم تا ببینیم درادامه چی میشه. تو ایتالیا همه قهرمان بشن به جز لاتزیو

9. به نظرتون چرا این روزا تعداد توتی ها و امسیک ها رو به کاهشه؟ اولی هرساله پیشنهادات بزرگی رو رد میکنه و در سمت مقابل هم کاپیتان توتی که این روزها در حال رهبری رم بمانند یه فوق ستاره ست. آینده فوتبال رو بدون این قبیل بازیکنا، که برای رنگ پیراهنشون مبارزه میکنن چطور میبینید؟

محمدهادی : نمیدونم! البته برای ناپولی که رو به افزایشهو هیگواین و همسیک و اینسینیه خیلی باتعصبن.

مسعود : خب فوتبال حرفه ای، پول بیشتر و شهرت بیشتر باعث میشه تیم های ضعیف ازنظر مالی نتونن بازیکنای بزرگشونو حفظ کنن. مگه اینکه خود بازیکن به معنای واقعی عاشق پیراهن وتماشاگرای اون تیم باشه که در حال حاظر کم اینجور بازیکنا پیدا میشه. وقتی شما میبینی بازیکن تیمت با تمام وجود داره بازی میکنه حتی اگه تیمت نتیجه هم نگیره چون میدونی بازیکنا با تمام وجود بازی میکنن از بازی لذت میبری . من یه مثال میزنم براتون : بازی رم-من یونایتد اون بازی معروف که خیلی بد باختیم درسته باختیم بد هم باختیم اما واقعا لذت بردم از داشتن کاپیتانی مثل توتی که به تنهایی داشت مقابل 11 منچستری بازی میکرد همچین بازیکنایی هستن که تا ابد در ذهن علاقمندان به فوتبال باقی میمونن و به اسطوره و نماد باشگاهشون تبدیل میشن

10. به نظرتون گارسیا تا الان تونسته چیزی که رمِ زمن و انریکه کم داشت رو به رم بده؟ به نظر شما فرق رمِ گارسیا، با رمِ اونها در چیه؟ بنیتز چطور، آیا اعتقاد دارید دوران ماتزاری در ناپولی بسر اومده بود و باید تفکر جدیدی به تیم تزریق میشد؟

محمدهادی : گارسیا عالیه! با امکانات کمی که داشت فوق العاده کار کرد. اما نمیدونم اگه بازیکن های بیشتری در اختیار داشت چکار می کرد. ماتزاری به انتخاب خودش رفت. بنیتز مربی خوبیه ولی تیمش در خونه حریف خیلی بد بازی می کنه.

مسعود : رم چه در دوران انریکه و چه در دوران زمن علاوه برضعف های فنی که داشتیم حواشی تیم هم زیاد بود. فصل پیش اون درگیری ها اوسوالدودر رختکن و...خیلی به تیم ضربه زد. اما برعکس امسال گارسیا یه تیم متحدو تونست ببنده و ضعف های تیم به خصوص در خط دفاع، چه در دفاع میانی و چه دفاع کنارو تا حدود زیادی باخریدهای هوشمندانه ای که انجام داد برطرف کنه. نمیخوام درمورد دوران انریکه صحبت کنم چون به نظرم انتخابش اشتباه بود اما زمن من بهش علاقه دارم. یه مربی که اصلابه دفاع اعتقاد نداره و فقط به فکرحمله کردنه. اما دیدیم نتونست با تاکتیک فقط حمله موفق بشه و در آخر هم اخراج شد. بنیتز مربی بدی نیست اما ناپولی باید ماتزاری رو حفظ میکرد به نظرم میتونست این فصل با خرید های خوبی که ناپولی انجام داد موفق تر باشه یادمون نره فصل پیش ناپولی رو نایب قهرمان کرد تو اروپا هم بد کار نکرد

11. کدومشون رو تا اینجای فصل برتر می دونید؟ و کدوم رو برای بازی چهارشنبه قابل اعتمادتر می دونید؟ به طور کلی تحلیلتون از مربیای دو تیم چیه؟

محمدهادی : رم در طول فصل انصافا بهتر بوده ولی فکر می کنم با تفکرات هجومی بنیتز تو ناپل، ناپولی به فینال صعود می کنه.

مسعود : خب طبیعتا انتظار هوادارای ناپولی از بنیتز خیلی بیشتر از اینا ها بود چون خریدهای خوبیرو انجام دادن. اما بر عکس گارسیا فراتر از انتظار هواداری رم تونست تا اینجا نتیجه بگیره. یقینا گارسیا موفقتر بوده و انشالله چهارشنبه هم بتونه مثل دو بازی گذشته بر بنیتز غلبه کنه

12. نظرتون در مورد برخوردی که با پائولو کاناوارو شد چیه؟ بهرحال 7 سال کاپیتان بود و با ناپولی از سری بی شروع کرد و به مراحل حذفی ل.ق و قهرمانی کوپا و حتی تیم ملی هم رسید ولی این فصل بنیتز با ترجیح تازه واردی چون آلبیول، محترمانه عذرشو خواست و بتازگی هم که رفت ساسولو. درحالیکه بارها گفته بود رویاش پایان فوتبالش در ناپله. این برخورد شما رو یاد برخوردی که یووه با امثال دل پیرو کرد ننداخت؟

محمدهادی : خیلی حرکت زشتی بود! فقط همین.

مسعود : رفتار که جالب نبوده با بازیکنی که همیشه با تعصب برا این تیم بازی کرده و این تیمو واقعا دوست داره. اما مربی تیم تشخیص داده رفتن این بازیکن هم به نفع تیمه هم خودشه پس باید به نظرمربی احترام گذاشت حتی اگه مورد قبول هوادارا نباشه. اما میشد بهتر از اینا باهاش رفتار بشه. پائولو اگه بهتر از آلبیول نبود بدتر هم نبود

13. سوال خاصی که دوست داشتید پرسیده بشه و نشد رو بپرسید و جواب بدید.

محمدهادی : ناپولی چه تاریخچه ای داره و به کی افتخار می کنه؟
    مسعود : نه فقط اینو میخواستم بگم که تاابد تیم اول پایتخت رم خواهد بود. هم محبوتریم هم افتخاراتمون خیلی بیشتر از لاتزیو هستش

14. بخاطر وقتی که گذاشتید ازتون تشکر میکنم. سوالا شِتو بود؟

محمدهادی : سوالات خیلی زیاد بود! از شما تشکر می کنم که برای تیم کم هوادار ناپولی وقت گذاشتید
    مسعود : خواهش میکنم-خوب بود
    ناشکسته می‌نماید در شکسته آینه، تصویر ...
    ویرایش توسط Orphée : 10th February, 2014 در ساعت 12:20 PM

4. 12 کاربر از پست مفید Orphée سپاس کرده اند .

NapoliBarcelonaEsteghlal
    مربی محبوب
    امیر قلعه نوعی
    بازیکن محبوب
    لورنزو اینسینیه
    تیم محبوب
    ناپولی
    سپاس ها
    1
    سپاس شده 7 در 2 پست

ناپولی 2-1 یا 1-0 یا 2-0 می بره. ولی به اولی و سومی احتمال بیشتری میدم

6. 5 کاربر از پست مفید sscnapoli سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,041
    سپاس شده 49,902 در 8,048 پست
    کشور من
    Iran

با تشکر از مناظره، به این نتیجه میرسیم رم به طور قطع ناپولی رو شکست میده.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 3 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)