صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24

موضوع: زیرپیراهنی با شعارهای مذهبی، نشانی از باورهای دینی یا نمونه ای از ریاكاری ؟

enrique romero
    Guest

پیش فرض زیرپیراهنی با شعارهای مذهبی، نشانی از باورهای دینی یا نمونه ای از ریاكاری ؟

حتمن فینال لیگ قهرمانان رو دیدید، باز هم کاکا در جشن قهرمانی تیمش از لباسی استفاده کرد که بر روش شعار مذهبی نوشته شده بود. این چندمین باری بود که کاکا این کار رو انجام می‌داد . استفاده از شعار‌های مذهبی بر روی لباس و یا زیر پیراهن ورزشی، معمولن در دنیای امروز کاری غیر عادی به شمار می‌آد و کمتر دیده می‌شه که یک ورزشکار این کار رو انجام بده .
    در ایران ما نمونه‌های زیادی داریم که کاری مشابه کاکا انجام میدهند، و شناخته‌شده ترین ورزشکاری هم که این کار رو انجام می‌ده، حسین رضازاده هست. البته کار رضازاده به ورزشکارای دیگه هم سرایت کرده و این در بین ملی‌پوشان دیگر رشته‌ها هم دیده شده.
    البته حتمن احتیاجی نیست که یک ورزشکار از لباسی با شعارهای مذهبی استفاده کنه و بعدن عنوان کنه که در اون لحظه امداد غیبی شخصی خاص بهش کمک کرده. خیلی از فوتبالیستهای مسیحی وقتی بازی شروع می‌شه یا گلی به ثمر می‌رسه، صلیبی می‌کشند و یا با بالا بردن دستهاشون از خدا تشکر می‌کنن و شکرگزاری از خدا می‌تونه تو همین حرکت خلاصه بشه و نشون‌دادن زیرپیراهنی که با شعار مذهبی همراه باشه کار زایدی به نظر برسه.
    بحثی که می‌خوایم اینجا شروع کنیم اینه
    دیدن زیرپیراهنی با شعارهای مذهبی در لحظات شادمانی ورزشکاران را حالتی طبیعی می‌دونید و یا این کار رو ریاکارانه تشخیص می‌دید؟
    امیدوارم که موضوع به خوبی برای بحث آماده شده باشه و بحث هم به طرف سیاست یا توهین به مذهب کشیده نشه و از شما می خوام كه نظرات شخصی خودتون رو با احترام به همگان بیان کنید.
    از سیاوش خان هم تشکر می‌کنم که اجازه‌ی بحث روی این موضوع رو به من دادند.

2. 9 کاربر از پست مفید enrique romero سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره

بازیکن محبوب
    طالب لو-رونالدینیهو
    تیم محبوب
    فجر-برق-مرصاد-بارسلون-چلسی!!
    سپاس ها
    322
    سپاس شده 694 در 381 پست

سلام تاپیك جالب و بسیار خطرناكیه

نظرذ من اینه كه همه رو نمیشه به 1 چشم دید
    نمیشه 1 نظر كلی رو به همه تعمیم داد
    شخص داریم تا شخص
    دی شیخ با چراغ...

... ومن امروز به دنبال چراغی هستم كه روشنگر راهم باشد.

Banned

TeraktorsaziInter
    سپاس ها
    4,345
    سپاس شده 3,551 در 1,298 پست

این موضوع می تونه بحث جالبی باشه.
    نظر من اینه که ورزش یک مقوله کاملا جدا با مذهبه و ورزشکارها نباید از شعارهای مذهبی استفاده کنن.
    در مورد نمونه ی معروف ایرانی فکر می کنم ایشون به دلیل ضعف فرهنگی این کار رو میکنن.

خب دیگران هم نظر بدن تا امکان تبادل فکر به وجود بیاد.

کمک مربی

مربی محبوب
    ....
    بازیکن محبوب
    Oliver Kahn
    تیم محبوب
    ذوب آهن.سپاهان.بایرن مونیخ
    سپاس ها
    543
    سپاس شده 4,556 در 1,698 پست

آقای رضا زاده كه از این راه نون در میارند, پس نمیدونم توی چه قابی باید كار ایشون رو قرار داد؟
    The tears of the world are a constant quantity. For each one who begins to weep somewhere else another stops. The same is true of the laugh. Let us not then speak ill of our generation, it is not any unhappier than its predecessors. Let us not speak well of it either. Let us not speak of it at all. It is true the population has increased

6. 5 کاربر از پست مفید Masoud_A سپاس کرده اند .

Banned

TeraktorsaziInter
    سپاس ها
    4,345
    سپاس شده 3,551 در 1,298 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud_A نمایش پست ها
    آقای رضا زاده كه از این راه نون در میارند, پس نمیدونم توی چه قابی باید كار ایشون رو قرار داد؟
    دلیلش پول نیست.به نظر من دلیلش ضعف فرهنگیه.

کمک مربی

سپاس ها
    2,945
    سپاس شده 3,328 در 1,111 پست

به نظر من عقاید هر كس توی دل خودش باشه بهتره... یادتونه ابراهیم تقی پور و دوستانش بعد از گل شروع كردن به سینه زنی؟؟ به نظر من افتضاح بود!

البته باید به این نكات هم توجه كرد كه طرف 1- چه كاری انجام میده 2- چطوری انجامش میده 3- اون شخص كیه و در چه جایگاهی قرار داره 4- كجا داره اون كار رو انجام میده... و 5- چقدر این كار رو تكرار می كنه!
    همین پنجمی خیلی مهمه! الان كاری كه رضازاده میكنه رو همیشه داریم میبینیم. به نظر من اگه همیشه بخواد حرف دلش رو فریاد برنه، كار خودش رو لوث كرده... این نظر منه و فكر می كنم كه ارزش كارش اینطوری میاد پایین. همیشه نباید فریاد زد. اعتقادات رو در عمل هم میشه نشون داد.

متشكرم
    Numero Otto Frotunato

9. 8 کاربر از پست مفید Don Bandini سپاس کرده اند .

کمک مربی

مربی محبوب
    ....
    بازیکن محبوب
    Oliver Kahn
    تیم محبوب
    ذوب آهن.سپاهان.بایرن مونیخ
    سپاس ها
    543
    سپاس شده 4,556 در 1,698 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Don Bandini نمایش پست ها
    به نظر من عقاید هر كس توی دل خودش باشه بهتره... یادتونه ابراهیم تقی پور و دوستانش بعد از گل شروع كردن به سینه زنی؟؟ به نظر من افتضاح بود!

البته باید به این نكات هم توجه كرد كه طرف 1- چه كاری انجام میده 2- چطوری انجامش میده 3- اون شخص كیه و در چه جایگاهی قرار داره 4- كجا داره اون كار رو انجام میده... و 5- چقدر این كار رو تكرار می كنه!
    همین پنجمی خیلی مهمه! الان كاری كه رضازاده میكنه رو همیشه داریم میبینیم. به نظر من اگه همیشه بخواد حرف دلش رو فریاد برنه، كار خودش رو لوث كرده... این نظر منه و فكر می كنم كه ارزش كارش اینطوری میاد پایین. همیشه نباید فریاد زد. اعتقادات رو در عمل هم میشه نشون داد.

متشكرم
    من حالا فهمیدم چرا جدیدا آخر پستات میگی متشكرم! منظورت اینه كه از تشكری كه از پست من خواهید كرد متشكرم
    The tears of the world are a constant quantity. For each one who begins to weep somewhere else another stops. The same is true of the laugh. Let us not then speak ill of our generation, it is not any unhappier than its predecessors. Let us not speak well of it either. Let us not speak of it at all. It is true the population has increased

11. کاربر روبرو از پست مفید Masoud_A سپاس کرده است .

مدیر باشگاه

بازیکن محبوب
    Kaka
    سپاس ها
    8,010
    سپاس شده 12,089 در 3,405 پست

به نظر من همچین كاری نمایدن هستش و تقریبا نشون دهنده ی توجه اون ورزشكار به مساب مختلف هست
    مثلا رائول وقتی گل میزنه حلقه ی ازداوجش رو میبوسه
    آدریانو وقتی گل میزنه به پدرش تقدیم میكنه
    كاكا وقتی گل میزنه دستهاش رو بالا میبره و خدا رو شكر میكنه
    و ...
    این حركات كه نشون دهنده ی باور ها و ارزش ها ی شخصیه اون بازیكنه

All In All You're Just Another Brick In The Wall

13. 6 کاربر از پست مفید KAKA سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

بازیکن محبوب
    خاویر زانتی
    تیم محبوب
    اینترمیلان_تراکتورسازی_چلسی_والنسیا_ بارسلونا_نیوکاسل
    سپاس ها
    489
    سپاس شده 257 در 184 پست
    كاری به درست یا غلط بودنش ندارم ولی در جواب سوال باید بگم بستگی داره كی رو بگین بعضی ها به خاطر ریاكاری این كار رو می كنن بعضی ها هم نه.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

مدیر باشگاه

بازیکن محبوب
    Kaka
    سپاس ها
    8,010
    سپاس شده 12,089 در 3,405 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Don Bandini نمایش پست ها

متشكرم

سعید این پستت خیلی كلیه .
    خب مثلا این 5 تا كه میگی مهمه باید چطور باشن . چه شرایطی داشته باشن ؟ همین كه مثلا بگی مهمه كه نمیشه از صحبتت نتیجه گیری كرد كه
    All In All You're Just Another Brick In The Wall

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.