صفحه 3 از 101 نخستنخست 1234567132333537388 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1004

موضوع: ۞ کلوپ هواداران بارسلونا (بزرگداشت آنتونی رامایتس فقید) جلد دوم ۞

سرمربی

BarcelonaBarcelonaBarcelonaBarcelona
    مربی محبوب
    پپ
    بازیکن محبوب
    پویول
    تیم محبوب
    BARCA
    سپاس ها
    33,080
    سپاس شده 31,898 در 4,312 پست

تاتا مارتینو:صحبتهای آنچلوتی؟ من فقط به بارسا و تیم حریفم فکر می کنم؛نباید ازاتلتیکو غافل شویم

سرمربی بارسا اعلام کرد که پویول ومسی ممکن است دقایقی مقابل اوساسونا به میدان بروندو ترجیح داد تا وارد جنگ لفظی با رئالی ها نشود:من فقط عملکرد تیم حریف را آنالیز می کنم
    سایت گل- جراردو تاتا مارتینو سرمربی آرژانتینی بارسلونا درکنفرانس خبری اش قبل از مصاف تیمش با اوساسونا از بازگشت کارلس پویول به جمع بازیکنان آماده تیمش خبر داد.
    دراینجا می توانید گزیده ای از صحبت های او را مطالعه کنید:

*کار روانی: وقتی بازیهای مهمی پیش روست و بازیکنان از تیمهای ملی برمی گردند، بازی اول، سخت است. این بازیهاست که سرنوشت آینده را روشن می کنند.ماتمرکزمان را روی بازی با اوساسونا در زمین سخت این تیم گذاشته ایم وبعد از این بازی، به مصاف با میلان فکر می کنیم.

*شرایط مسی: وقتی نام بازیکنی را در لیست تیم قرار می دهیم، برای این است که بازی کند. مسی درلیست است و می تواند بازی کند.

*خستگی بوسکتس: او در بازی امشب دست از تلاش نخواهد کشید.

*صحبت های آنچلوتی درمورد عملکرد رئال: من زمان زیادی را صرف اوضاع بارسلونا می کنم و وقت ندارم که عملکرد تیم دیگری یا سرمربی آن تیم را بررسی کنم و فقط به آنالیز تیمهای حریف می پردازم.

*اوساسونا: بهترین ترکیب ممکن را برای این بازی به زمین می فرستیم.نمی خواهم تمرکزم را از دست بدهم.13 یا14 بازیکن تیم تازه به اردو آمده اند و خستگی فیزیکی و روانی زیادی دارند.

*رکوردهای بارسا: آنچه برای من مهم است، اتفاقاتی است که در ماه می سال آینده رخ می دهد.نگاه کردن به آمار و ارقام برای بعضی ها مهم است و آنچه درتاریخ می ماند، چیزی است که در پایان فصل ثبت می شود.

*فاصله بارسا با رئال:ما 5 امتیاز بیشتر از رئال کسب کرده ایم. اگر اوضاع خوب پیش برود، پایان خوبی خواهیم داشت؛ البته نباید اتلتیکو را فراموش کنیم.

*ماراتن بازیها: من به همه بازیها اهمیت می دهم. این هفته بازیهای مهمی داریم و همه چیز از همین الان شروع می شود.

*جدایی برخی بازیکنان: من کارم را با این گروه از بازیکنان شروع کرده ام و با همین بازیکنان به پایان خواهم برد. در مورد خریدهای احتمالی تیم درآینده، خواهیم دید که چطور خواهد شد.

*بازی پیش رو:من درانتظار یک اوساسونای تهاجمی هستم. این بازی می تواند یک نقطه عطف باشد. آنها تلاش می کنند تا مارا تحت فشار گذاشته و نگذارند که راحت بازی مان را بکنیم.

*ممنوعیت حضور کودکان در بازی ال کلاسیکو: این تصمیم کادر مدیریتی باشگاه است. گروهی هستند که به این مسائل می پردازند ولی نگرانی من بازیهای تیمم مقابل اوساسونا، میلان و رئال است.

پاسخ رد مسی به سه پیشنهاد جنجالی در تابستان

احتمالا روسل و دستیارانش رقم دستمزد سالانه 20 میلیون یورویی را برای تمدید قرارداد ستاره آرژانتینی در نظر دارند.
    سایت گل-این روزها بازبینی قرارداد لیونل مسی و تمدید قرارداد او به منظور افزایش دستمزدش یکی از سوژه های مطرح در دفاتر باشگاه کاتالان است؛ چرا که نیمار سالی 17 میلیون یورو دستمزد می گیرد و کریستیانو رونالدو سالی 18 میلیون یورو و از همین رو سران بارسلونا در تلاشند تا بتوانند با افزایش رقم دستمزد لیونل مسی، بهترین بودن او در دنیای فوتبال را با پرداخت بهترین دستمزد ممکن به او جبران کنند.
    ساندرو روسل، رئیس باشگاه بارسلونا می داند که مهمترین کار و سیاست تیمش این است که بتواند لیونل مسی، دارنده 4 توپ طلای متوالی دنیای فوتبال را تیمش حفظ کرده و او را راضی نگاه دارد؛ قطعا مسی تنها بازیکن بارسلوناست که امسال نامش را در میان نامزدهای نهایی دریافت توپ طلا خواهد دید و می تواند تضمینی بر قراردادهای تبلیغاتی بی نظیری برای باشگاه کاتالان باشد. از همین رو احتمالا روسل و دستیارانش رقم دستمزد سالانه 20 میلیون یورویی را برای تمدید قرارداد ستاره آرژانتینی در نظر دارند
    این درحالی است که یکی از نزدیکان مسی اخیرا به سران باشگاه بارسلونا اعلام کرده که مسی سه پیشنهاد جنجالی در بازار نقل و انتقالات تابستانی دریافت کرده بوده و به هر سه پیشنهاد پاسخ منفی داده است. رائول سائیی، یکی از مدیران ارشد بارسلونا خودش در جریان یکی از این سه پیشنهاد بوده است. ماجرا از این قرار بوده که تیمی که با کمپانی آدیداس قرارداد دارد، حاضر بوده تا با پرداخت مبلغ 250 میلیون یوروی ذکر شده در بند جدایی زودهنگام مسی او را به خدمت بگیرد.
    سران آن باشگاه مذکور می دانند که با حضور لیونل مسی در رختکن تیمشان، رقم قراردادی که آنها با کمپانی آدیداس به امضا می رسانند، 40% بالاتر خواهد رفت . آنها به علاوه می توانستند برای خرید مسی مبالغ هنگفتی را نیز از اسپانسری که نامش برروی استادیوم ورزشی این باشگاه است دریافت کنند و بدین ترتیب نیمی از وجه خریداری مسی را تامین نمایند.
    اما لیونل مسی حتی حاضر به شنیدن این پیشنهادات هم نشده؛ طبق گزارش منتشره در روزنامه ال موندودپورتیوو او از زندگی در بارسلونا راضی است و تیم باشگاهی اش و شهری که در آن زندگی می کند وهمیشه در آن رفتار خوبی با او و خانواده اش شده را دوست دارد. البته در طول تابستان مسی به خاطر داستان های مالیاتی و مشکلاتی که برایش به وجود آمده بود، کمی ناراحت بود ومعتقد بود که ساندرو روسل باید بیشتر ازاو حمایت می کرد. او از خاویر تباس، نایب رئیس کنونی لیگ فوتبال حرفه ای اسپانیا و مشاور قضایی آلاوس در سال 2005 نیز دلخوریهایی دارد. در آن سال، آقای تباس 6مدرک علیه مسی ارائه کرده بودتا ثابت کند که مدرک فوتبالی مسی معتبر نیست و غیرقانونی است.
    دراین میان سران بارسا می دانند که به لیونل مسی نیاز دارند واین بازیکن جوان شایستگی اش را دارد که پردرآمدترین بازیکن دنیای فوتبال باشد.

اوساسونا - بارسلونا: کاتالان ها در مسیر نهمین برد متوالی

پسران جراردو مارتینو این فصل در رقابت های لیگ تمام امتیازات ممکن را کسب کردند و امیدوارند که بتوانند این روند را برابر تیم قعر نشین اوساسونا ادامه دهند.
    سایت گل-بارسلونا می تواند برای بازی شنبه شب از هفته ی نهم رقابت های لالیگا بار دیگر از لیونل مسی ستاره آرژانتینی خود استفاده کند جایی که آنها به اوساسونا سفر خواهند کرد و برابر تیمی قرار می گیرند که خطر سقوط به دسته پایین تر را احساس می کند.مسی پس از سپری کردم مصدومیت اش دوشنبه به تمرینات بازگشت
    این ستاره آرژانتینی هر دو بازی اخیر تیمش برابر سلتیک در لیگ قهرمانان و رئال وایادولید در لیگ را به دلیل همین مصدومیت از دست داد پس از اینکه مصدومیت اش در جریان برد 2-0 برابر آلمریا تشدید شد
    مسی 26 ساله همچنین نتوانست در دو بازی پایانی تیم ملی آرژانتین در مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل به میدان برود اما شاید بتواند به بازی برابر تیمی که فصل گذشته 6 بار در آن بازی گلزنی کرد برسد.
    اوساسونا فصل گذشته عملکرد خوبی برابر بارسلونا نداشت اما قطعا بر روی برد خانگی 3-2 برابر بارسل که به ماه فوریه سال 2012 بازمی گردد تکیه می کنند در حالی که آنها در آستانه این دیدار پیش از تعطیلات لیگ به دلیل بازی های ملی موفق شدند 1-0 از سد مالاگا عبور کنند
    در عین حال پسران مارتینو عملکرد بسیار خوبی در شروع رقابت های این فصل داشته اند.آنها هر هشت بازی این فصل را با پیروزی پشت سر گذاشتند و خبر خوش اینکه خاویر ماسچرانو بار دیگر به ترکیب بازگشته،بازیکنی که با مصدومیت اش دست و پنجه نرم می کرد
    خاوی گارسیا سرمربی اوساسونا مجبور است بدون آلوارو کیخودو محروم به میزبانی بارسلونا برود در حالی که نمی تواند از بازیکنان مصدوم دیگری چون رائول لئو ،روبرتو تورس ،ایچایده ،میگل فلانو و نینو استفاده کند.
    انتظار می رود تا آندرس فرناندس دروازه بان 26 ساله از ابتدا در درون دروازه وظیفه سنگربانی اوساسونا را بر عهده بگیرد.
    جدا از اینکه بارسلونا می تواند از دو مهره آرژانتینی اش یعنی مسی و ماسچرانو استفاده کند آنها برای این بازی کارلس پویول را نیز در اختیار خواهند داشت که مصدومیت اش را پشت سر گذاشته و دیگر مشکل خاصی از این بابت ندارد اما ظاهرا این بازی برای بازگشت این مدافع با تجربه زود بوده.
    جوردی آلبا ،ابراهیم آفلای و ایساک کوئنکا احتمالا از جمله بازیکنان مصدوم بارسلونا هستند که به این بازی نمی رسند.

2. 6 کاربر از پست مفید top_barca1899 سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

بازیکن محبوب
    CARLES PUYOL
    تیم محبوب
    F.C.BARCELONA
    سپاس ها
    60,272
    سپاس شده 95,874 در 15,070 پست

اینهمه غایب داریم واسه بازی امشب!
    به احتمال زیاد مسی هم بازی نمیکنه یا اگه بازی کنه چند دقیقه ای بیشتر بازی نخواهد کرد.
    اوساسونا هم یگهه مه میدونن که اگه جلو بیوفته دست به چه کارهایی که نمیزنه، یعنی اگه گل اول رو بخوریم کارمون خیلی خیلی سخت میشه!
    پیکه هم که نیست و روی بازی هوایی آسیب پذریری تیم بیشتر از قبل هم شده!
    بخوایم یا نخوایم باید پدرو و الکسیس رو تو زمین ببینیم که یعنی دقایق رو اعصابی در پیشه!

امیدوارم تاتا قهرمان بازی در نیاره و تیم رو درست بچینه که بعدش به غلط کردم نیوفته.
    Only βДЯÇËЃǾЙ

Tener a mucha la honroso barça
    به بارسای شرافتمند افتخار میکنیم

؟Barça es barahunda , quiere Vd Varlas
    بارسا یک غوغای مهیب است. آیا می خواهید آنرا بشنوید؟

4. 7 کاربر از پست مفید barça سپاس کرده اند .

کـُـــلـــــنگ

مربی محبوب
    P3P Guardiola
    بازیکن محبوب
    Carles Puyol** & Lio
    تیم محبوب
    F.C.Barcelona.Perspolis
    سپاس ها
    72,601
    سپاس شده 42,757 در 7,450 پست
    کشور من
    Ghati

مساوی کردیم ! بازی رو ندیدم طبق معمول ! رکوردمون هم پرید اختلاف هم شد 3 تا !!!
    اونایی که بازیو دیدن بیان یه نظر بدن

6. 7 کاربر از پست مفید Carles Puyol سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

بازیکن محبوب
    CARLES PUYOL
    تیم محبوب
    F.C.BARCELONA
    سپاس ها
    60,272

تبریک میگم به تاتا که جفنگیات اسپورت و ال موندو رو قبول کرد و نتیجه ش رو دید.
    انقدر بهش گفتن تو خدایی تو رکوردشکنی تو بهترینی تو آخرت مربی هستی و اینجور خزعبلات طرف باورش شده که اینا همش واقعیت داره.
    تیمی که بخواد واسه برد بازی کنه از بازیش معلومه.
    تیم نیمه اول رو که کلاً رفت فقط برای رفع مسئولیت و بیکار و الاف تو زمین میچرخیدن تا سوت پایان خورد.
    نیمه دوم هم همه منتظر بودن مسی بیاد برای تیم گل بزنه!
    جناب تاتا هم با هزار اکراه و غرور بالاخره دقیقه 70 تن دادن به تعویض.
    تا مسی بخواد بیوفته تو جریان بازی و ببینن چی به چیه ده دقیقه زمان برد و بعدشم دیگه اوساسونایی که روحیه گرفته بود و روی به وقت کشی آورده بود دیگه عمراً کوتاه بیا نبود.
    امیدوارم این تو دهنی که تاتا خورد باعث بشه فکر نکنه این چرندیاتی که بهش نسبت میدن واقعیت داره و هر چی داره رو از اول بذاره برای برد.
    پدرو جز تر زدن و به گند کشیدن تیم هیچ غلطی نکرد تا وقتی گورشو گم کرد بیرون!
    مونتویا هم که تهش بود، بدبخت انقدر جوگیره هر چی توپ خوب و مناسب بهش دادن همه رو یه جوری خراب کرد.
    داورا هم که از بالا دستور اومدن نیمار اگه مغزش هم ریخت رو زمین و پاشم شکست شما خطا نگیرید، دیگه من نمیدونم دو دستی هول دادن و فتِ پا زدن از کی جزو قوانین فوتبال محسوب میشه!

در کل تا وقتی سرمربی و و مدیر تیم نفهمن که با پدرو و الکسیس نمیشه جام برد این تیم همینطوری سرویس میشه.

بازگشت پویول هم زهر مارمون شد با این نتیجه و وضع بازی!
    Only βДЯÇËЃǾЙ

8. 7 کاربر از پست مفید barça سپاس کرده اند .

کـُـــلـــــنگ

مربی محبوب
    P3P Guardiola
    بازیکن محبوب
    Carles Puyol** & Lio
    تیم محبوب
    F.C.Barcelona.Perspolis
    سپاس ها
    72,601
    کشور من
    Ghati

ولی از یه نظر هم خوب شد که غرور بازیکنا رو نگیره !
    تا الان هم که اتلتیکو عقبه !! همیشه هم که نمیشه برد !
    به امید روزای بهتر

10. 7 کاربر از پست مفید Carles Puyol سپاس کرده اند .

سرمربی

مربی محبوب
    pep
    بازیکن محبوب
    Cataluña soldados
    تیم محبوب
    barca
    سپاس ها
    12,374
    سپاس شده 26,336 در 3,682 پست

تو همچین بازی هائی نباید امتیاز بدیم
    امشب با همین بازی هم میتونستیم به راحتی برنده بشیم
    تو نیمه دوم اونها اصلا نتونستن یه توپ بیارن رو دروازه ما
    فابرگاس دو سه تا موقعیت عالی خراب کرد
    بازیکن ها مشخص بود خسته هستند و به نظر من بهتر بود به امثال سرجیو روبرتو بازی بدیم
    اینیستا واقعا بد بود ژاوی از اون بدتر
    ادریانو تو دفاع چپ واقعا یه بازیکن اضافی
    تمام هنر ادریانو اینه که بزارنش تو دفاع راست بعد تو مواقع حمله کنار زمین صاحب توپ بشه بزنه تو عمق و شوت بزنه
    واقعا مشخص نیست چه تصوری از وظایف یه دفاع چپ داره هر چی بهش میدن میشوته
    رو یه صحنه اگه عین ادم توپی که بهش رسیده بود پاس میداد ژاوی میتونست گل برتری بزنه اما متاسفانه هر چی بهش میدن میشوته و مشخص نیست چه فکر میکنه این کار انجام میده!!

ای سربازان در خون غلتیده کاتالان
    اکنون میتوانید با ارامشی وصف ناشدنی به
    خواب ابدی بروید فرزندانتان خون شما را احیا کردند
    انان انتقام شما را به گونه ای دگر گرفتند اسوده بخوابید

12. 7 کاربر از پست مفید gamper سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

بازیکن محبوب
    CARLES PUYOL
    تیم محبوب
    F.C.BARCELONA
    سپاس ها
    60,272

ارسلان یه چیزی میگیا!
    غرور کجا بود؟
    تیم تاکتیک نداره، بازیکنا همه منتظر مسی تو زمین میچرخن واسه خودشون حالا با این وضعیت غرور هم داشته باشن؟

فابرگاس که با این بازی استثناییش یاد و خاطره تیتوی همیشه قهرمان رو زنده کرد.
    قشنگ ما رو برد به اون زورایی که یوردی رورا و تیتو داشتن تیم رو شخم میزدن!
    هر چی موقعیت درسته حسابی هم گیرمون اومد افتاد دست یه مشت اسکل مثل فابرگاس و بارترا!

من صد دفعه تا الان گفتم بازم میگم، نیمار تا وقتی گل نزنه به هیچ دردی نمیخوره.
    حالا یه بازیکن بیاد ده نفر رو دریبل بزنه آخرش پاس اشتباه بده یا نتونه گل بزنه آخرش بازدهیش همون میشه که پدرو و الکسیس از خودشون بروز میدن.
    مشکل اصلی بارسا گلزنیشه که بجز مسی هیچکس رو نداره که گل بزنه و نمیدونم چرا تو اون باشگاه بی صاحب مونده کسی مشکل به این بزرگی رو نمیبینه!
    یه بازیکن سرزن تو این تیم نیست که وقتی سانتر میکنن بتونه سر بزنه!
    بدبختی اسامی مطرح شده رو هم که آدم میبینه بدتر دلسرد میشه!
    Only βДЯÇËЃǾЙ

14. 7 کاربر از پست مفید barça سپاس کرده اند .

کـُـــلـــــنگ

مربی محبوب
    P3P Guardiola
    بازیکن محبوب
    Carles Puyol** & Lio
    تیم محبوب
    F.C.Barcelona.Perspolis
    سپاس ها
    72,601
    کشور من
    Ghati

بهزاد بارسا همیشه بعد بازیهای ملی مشکل داشته مشکل یکی دو سال نیست از همون زمان اول پپ این مشکل بوده و هست !

فابرگاس هم هر وقت توی پست خودش بوده عالی بازی کرده !

این پدرو رو نمیخوان بندازن بیرون ؟! هیچ امیدی دیگه به این بشر نیست همون 45 میلیون مینداختیمش به پی اس جی دیگه !

16. 7 کاربر از پست مفید Carles Puyol سپاس کرده اند .

سرمربی

مربی محبوب
    پپ
    بازیکن محبوب
    پویول
    تیم محبوب
    BARCA
    سپاس ها
    33,080
    سپاس شده 31,898 در 4,312 پست

نتیجه خیلی ضد حال بود و از اون بدتر بازی فابرگاس بود که دیگه نمیشه ازش انتقاد نکرد...
    اگه قرار باشه بازیای بعدی رو هم اینطوری بازی کنیم خیلی نا امید کننده میشه..
    میشه این بازی رو گذاشت به حساب ویروس فیفا دی که همیشه بارسا رو از پا در آورده..

امیدوارم در ادامه بهتر بشیم چون بازیای حساس تازه شروع شده..

18. 5 کاربر از پست مفید top_barca1899 سپاس کرده اند .

کـُـــلـــــنگ

مربی محبوب
    P3P Guardiola
    بازیکن محبوب
    Carles Puyol** & Lio
    تیم محبوب
    F.C.Barcelona.Perspolis
    سپاس ها
    72,601
    کشور من
    Ghati

تاتا ٢٢ بازیکن را به میلان می برد

این بدین معنی است که تاتا تمام کسانی را که در اختیار دارد برای بازی با میلان به ایتالیا می برد. به غیر از کوئنکا و مصدوم های تیم یعنی جوردی آلبا و ایبراهیم آفلای بقیه اعضای تیم به ایتالیا سفر می کنند. با این حساب آلوز, پیکه, الکسیس و اویر به ترکیب تیم بازگشته اند.

در تنها تمرین تیم بین بازی در پامپلونا و سفر به میلان پیکه به تنهایی تمرین کرد و بازیکنان حاضر در مقابل اوساسونا به ریکاوری پرداختند.

بازیکنان روز دوشنبه ساعت ٩:٣٠ صبح گرد هم خواهند آمد و از آنجا به فرودگاه منتقل خواهند شد. تنها جلسه تمرینی آنها در سن سرو در ساعت ٧ عصر خواهد بود. قبل از آن نیز تاتا و الکسیس در یک کنفرانس خبری شرکت خواهند کرد.

20. 4 کاربر از پست مفید Carles Puyol سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 101 نخستنخست 1234567132333537388 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.

کلمات کلیدی این موضوع