صفحه 1 از 34 12345112131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 334

موضوع: مافیا دور هجدهم - مافیا در برره

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,252 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

پیش فرض مافیا دور هجدهم - مافیا در برره

قوانین بازی رو تقریبا همگی میدونین.من سعی میکنم اونهایی که لازمه رو بگم.بعضی از قوانین ممکنه تغییر کرده باشن پس حتما بخونین!

1-قانون اول مافیا! خارج از محیط بازی با همدیگه صحبت نکنین مگر اینکه هم تیمی باشین.
    2-از فونت دیفالت انجمن استفاده کنین.
    3-هر دو یوزرتون رو مخفی کنین.
    4-مدیر بازی رو بی طرف بدونین و اشتباهاتش رو بهش خصوصی گوشزد کنین.
    5-رای اعدام رو به شکل روبرو بنویسین: رای اعدام : قلی .برای باطل کردن رایتون از فرم روبرو استفاده کنین: رای اعدام باطل : قلی
    6-وصیتی که در مورد بازی باشه انجام ندین.وصیت فقط میتونی حاوی یک نامه خداحافظی باشه.نقش دارها قبل از وصیت باید وصیتشون رو به من بدن تا تایید کنم.
    7-به محض اینکه رای برای اعدام شخص خاصی به حدنصاب رسید شخص اعدام خواهد شد و تغییر رای مجاز نیست.
    8-اگر کسی در دو فاز روز پیاپی رای نده مدیرکش خواهد شد.حتی شما میتونین رای به عدم اعدام بدین به فرم روبرو: بدون رای اعدام
    9-کسانی که قدرت قتل در شب دارند میتونن نوع کشته شدن مقتول رو برای من بفرستن تا در پستم از طرف خودشون بزارم.
    10-محدودیت داشتن یا نداشتن هر نقش فقط به دارنده اون اعلام خواهد شد.
    11-گذاشتن هرگونه عکس خارج از محیط بازی ، چه از پیام های خصوصی خدا و چه از پیام های دیگر شرکت کنندگان ممنوعه!!
    12-ویرایش یا حذف پست ممنوعه.

نقشهای ایندور :

نقشهای بیگناهان:

تفنگدار : توانایی دادن اسلحه به یک بیگناه در فاز شب را دارا میباشد. شخص مسلح شده میتواند در هر زمان در طول فاز روز به دلخواه یک نفر را بکشد.

پلیس : نقش بازجویی دارد و هر شب میتواند از نقش هدفش مطلع شود.

گروهبان گارسیا : در شب های مشخص میتواند نقش یک نفر را بپرسد. اما برعکس پلیس معمولی نقش پدرخوانده و مردم عادی را گناهکار و مافیا را بیگناه میبیند.

بمب : در صورت کشته شدن در شب قاتل خود را نیز منفجر میکند.

سیاه پوست: اگر پلیس نقش او را بپرسد گناهکار معرفی میشود. در صورت اعدام شدن در روز مافیا و در صورت کشته شدن در شب سیاه پوست معرفی میشود.

دکتر : نقش حامی رو ایفا میکند و هر شب میتواند از یک نفر حمایت کند و مانع از به قتل رسیدن فرد شود. با این محدودیت که یک نفر نمیتواند 2 بار پشت سر هم حمایت شود.

راهب ضد گلوله : این نقش در شب قابل کشته شدن نیست.

محافظ : این نقش باعث میشود که فرد مورد نظر او در روز قابل اعدام شدن نباشد.

نقشهای مافیا:

مافیا : اعضای عادی مافیا.

پدرخوانده: همه کاره ی تیم مافیا ست و به عنوان رئیس تیم مافیا در مقابل هدف قرار گرفتن پلیس مصون خواهد بود. به این ترتیب که اگر پلیس وی را هدف قرار دهد، نقش او بیگناه اعلام خواهد شد.

صدا خفه کن: در هر شب میتواند یک نفر را انتخاب کند هدف انتخاب شده در روز بعد هیچ پستی نمیتواند بدهد. اعضای گروه خود را نمیشناسد و مافیا هم قدرت کشتن او را ندارد.

خیاط: تمام نقش های حاضر در بازی را از ابتدا میداند. در هر شب میتواند به یک نفر لباس بدهد که در صورت اعدام آن شخص نقشی که خیاط به آن داده اعلام میشود. شخص مورد نظر متوجه دریافت لباس میشود ولی از نقش آن اطلاعی ندارد.

زیر آب زن: هر شب توانایی انتخاب یک نفر را دارد که نقش آن نفر به پلیس گناهکار معرفی میشود.

نقشهای فرعی:

آدم فضایی : هر شب یک نفر را آزمایش میکند. اگر در آخر بازی تمام افراد زنده را مورد آزمایش قرار داده باشد برنده است.
    پ.ن:برای برد نیازی به زنده بودن ندارد.

تمامی نقشها به جز مافیا و بیگناهان می توانند همزمان برنده بازی شوند.شرط پایان بازی نابودی اعضای مافیا یا بیشتر شدن تعداد مافیا از دیگر نقشهای داخل بازی می باشد...

ساعت شروع بازی: 10 شب.تا اون موقع کسی اینجا پست نده.

ویرایش توسط InTeR : 20th September, 2013 در ساعت 09:40 PM

ADOADOajaxajax
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 2 در 2 پست

مرسی ممنون
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

3. کاربر روبرو از پست مفید saravali سپاس کرده است .

SHS

کــــرگـــدن

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    کشور من
    Argentina

نقشها فرستاده شد.الان داستان اولیه رو میزارم.ساعت 10 هم اعلام میکنم که بازی رو شروع کنین...

یوزرهاتون رو هم مخفی کنین.

اول یوزرها قرعه کشی شده و بعد نقشها.هر دو هم طبق قرعه به بچه ها افتاده.در مورد شخصیتها بحثی نباشه پس...

ویرایش توسط InTeR : 20th September, 2013 در ساعت 09:56 PM

5. 10 کاربر از پست مفید InTeR سپاس کرده اند .

کــــرگـــدن

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    کشور من
    Argentina

سال 1392 در مملکت پارسفوتبال،بزرگترین و پرافتخارترین مملکت فوتبالی جهان.کاخ مدیریت پارسفوتبال:
    میثم فولامی،ابول و عبدی در حال قدم زدن در باغات کاخ 847 هزار هکتاری مدیریت بودن و مثل همیشه در حال طرح ریزی برای نابودی پارسفوتبال.ابول پیشنهاد میداد تمام زندانی ها رو که برای کار اجباری فرستادیم به معادن زغال اخته برگردونیم و آزاد کنیم تا زندانی ها مملکت رو به آتیش بکشن و کشورمون بدون معدن از بین بره.میثم میگفت نه،من میگم جای نیروی انتظامی قدرت رو بدیم به بسیج مساجد تا پدر ملت رو در بیارن ولی عبدی با اون هم مخالف بود و میگفت به نظر من باید ... میثم گفت باید چی عبدی؟میثم و ابول برگشتن اما خبری از عبدی نبود.یهو یک صدای ناله از پشتشون اومد.فهمیدن عبدی افتاده تو چاه.رفتن درش بیارن که دیدن عبدی یک چیزی مثل کتاب دستشه و داره می خونه.عبدی شروع کرد با صدای بلند خوندن.من امین خان دلا برره پادشاه ببره راست ، بالا برره ،پایین برره و بابل هستم.اگر کتاب من رو پیدا ورنموده اید وربدونید که اگر از خواندن آن دست ورکشید در جا سقط خواهید وشد.
    عبدی اومد از چاه بیرون و گفت ایول عجب چیزی یافتم.توام که خوراکت کتاب و چیزای اینجوریه.میدمش به تو ، تو بخونش .ابول گفت اگر ندیدی چی نوشته!اگر نخونیش سقط میشی ها.اونوقت جات مجبوریم یک استقلالی رو مدیر کنیم.عبدی گفت برو عمو من بیدی نیستم که با این بادا ...بله عبدی ناگهان افتاد و همونجا سقط شد.حالا ترس وجود ابول و میثم رو شدیدا فرا گرفته بود.میثم میگفت یا برباتوف کبیر به دادم برس!ابول گفت بیا همینجا چالش کنیم!میثم گفت نه این کتاب نفرین شده ست.شاید ما رو هم نفرینش بگیره.من شنیده بودم پارسفوتبال رو روی خرابه های یک مملکت قدیمی و نفرین زده ساخته بودن اما باورم نمیشد.بیا ریسک نکنیم و بخونیمش!

من امین خان هستم.بزرگترین شاهی که ببره به خود وربدیده!من این کتاب را در سال 1340 در کاخ عزیز خودم ونویسم.اما میدانی چرا؟اهم.خوب معلومه دیگَ آخه مملکتم دارد به باد ورد.منی که با اینهمه خون و دل اول ببره راست رو افتتاح نمودم و بعد با بریدن سر خانین بالا برره و پایین برره شاه عزیز این مملکت و شدم و حتی با یک لشگر 300 هزار نفری بابل را فتح نمودم حقم این نبید به خدا!جوانانم را معتاد ورکرده ان.همشان یک چیزایی میزنن و میرن فضا و دیگه برنوگردن.(البته جدیدا گزارش شده بعضیا میرن فضا و فردا شبش بر وگردن!آخه مگر وشِد؟)10 ملیون برره ای کشته شده بیدن و چندین تاجر زحمت کش مثل نظام خان دوبرره که گردنخود بین مردم توزیع وکردن ورشکست شده بیدن و مملکت بدون مالیات اینها در حال نابودی بیده.حالا وگذریم.امروز قطعات جنازه بگوری عزیزم،شاعر و مامور مبارزه با مواد مخدر مملکتمان را که در راه پیدا کردن فروشنده این موادی که جوانان ما را به کشتن وداده شهید شده بود را برای من بیاوردن.من هم یک جلسه با تمام بزرگان مملکت تشکیل ودادم تا در همونجا مشخص وشِد کی پشت تمام این قضایاست.البته من که ودانم کیه،فقط بزار ویان اینجا،جلو بقیه ریزریزش وکنم.لیست میهمانان عزیز من در مهمانی امشب این پدرسوخته ها وباشد:

شیرفرهاد استاندار پایین برره
    نظام دوبرره بزرگترین صادر کننده و توزیع کننده مواد مخدر قانونی(گردنخود) در برره
    کیانوش مشاور اعظم پایین برره ای ها و صاحب امتیاز روزنومه برره نیوز
    کیوون رهبر عظیم شورشی های بالا برره
    طغرل مسئول نیروی انتظامی و جدیدا رییس سازمان مبارزه با مواد مخدر برره
    جان نثار شهردار بالا برره
    سحرناز همسر کیانوش خان به عنوان آشپز مراسم
    لیلون همسر شیرفرهاد به عنوان کمک آشپز مراسم
    دکتر جکول پزشک مطمئن دربار بنده که اندازه مرغی نوفهمه

مهمانان مهمان:
    دون کورلئونه رییس فعلی مافیای سیسل و ناپل در یو اس
    پله بهترین نمیدونم چی چیه جهان
    دکتر مصدق که البته دکتریش الکی بیده و یک آمپول هم بلد نیست وزنه

طبق اطلاعات من قطعا تمام دسیسه گران برره امشب در این مهمانی حاضر خواهند بید.این پدرسوخته ها نمیدانند اما از وقتی پایشان را اینجا بگذارند تا وقتی که این اوباش دستگیر نشوند من اجازه خروج به هیچ کدامشان نخواهم داد!مرگ یا زندگی،مسئه این بید!انتخاب با خود این احمقها بید.

عجب اوضاعی بوده ابول.میبینی؟برو جلو ببینیم تو جلسه چی میشه.حوصله داری جفنگیات اینو میخونی؟برو سر اصل مطلب!

...بگیرید و سرش را ببرید پدرسوخته را.فکر کرده من احمق بیدم.تو خودت رییس مافیایی بعد اینجا آمده بیدی که گرد نخود ببری به یو اس؟فکر کردی ما احمق بیدیم؟دون گفت :نه من چنین جسارتی نمیکنم،من اصلا از مواد مخدر غیرقانونی بدم میاد والامقام.من کلا کارم مبارزه با مواده و مافیای من فقط تو کازینوها قدرت داره.بعد من یک تیر وسط مغز دون کورلئونه خالی وکردم!البته تیر در ورفت چون کم کم داشتم باور وکردم بیگناه بیده.بعد که جیب دون رو گشتیم نامه ای از بگوری پیدا وشد که نشان وداد دون با بگوری همکاری کرده بیده تا مافیای برره دستگیر وشه اما خوب عمر دون سر آمده بید و باید ورفت پیش اجدادش.اما مافیای اصلی کی بید؟ در اتاق را روی اون پدرسوخته ها وبستم.بهشان گفتم مافیا رو پیدا وکِردن میرین والا میدم پدر همتانه در ویارن.

کــــرگـــدن

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    کشور من
    Argentina

شروع شد...

8. 9 کاربر از پست مفید InTeR سپاس کرده اند .

کــــرگـــدن

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    کشور من
    Argentina

هر کی یوزرش فعال نشده وایسه تا مشکل حل بشه.

10. 7 کاربر از پست مفید InTeR سپاس کرده اند .

کــــرگـــدن

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    کشور من
    Argentina

آقا من تا ظهر نیستم.اگر کسی از مدیرا اومد تو انتقادات جواب داد پیگیر باشین دیگه.

12. 7 کاربر از پست مفید InTeR سپاس کرده اند .

سلام من سحرناز بیدم همسر کیانوش اینجا کجاست . ووووووووووو برره چه نا امن وشده . من میترسم .

همسرم هم روزنامه نگار بید میگیرن میکشنش . خاک وچول

اینجا دیگه کجاست اینا کی هستن میترسم!

Santos
    سپاس ها
    13
    سپاس شده 7 در 1 پست

از بند اسارت این جماعت نارنجی آزاد شدیم یراست افتادیم تو دامه این اینترالدوله ..........
    والا مارو در نزدیکی های سواحل غاز تو برزیلستان نشیمن گز زد ، گفتن فقط تو برره درمانه نشیمن گز پیدا میشه و دیگه مارو کول گرفتن آوردن اینجا ...........
    مائم که نارفیق نیستیم گفتیم به پاس زحمات این دوستان یه مدرسه فوتبال تاسیس کنیم که زارتی کردنمون تو قوطی و سر از اینجا در آوردیم و دیگه دیگه ......
    یکی نیست یه لیوان آب شنگولی بده دست ما تو این دیار قریب ؟

اوچیک همه هم هستیم
    ادسون آرانتس دو ناسیمنتو

صفحه 1 از 34 12345112131 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 1