صفحه 2 از 14 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 136

موضوع: Italian Notes - زیبای بازنده

بـَنـدیـنـَک

BresciaInterJuventusMilan
    سپاس ها
    11,931
    سپاس شده 15,729 در 2,347 پست
    کشور من
    Thailand

نظر من در مورد مالکیت اشتراکی مثبته
    خدایی چیز خوبیه. نمیدونستم بقیه کشورا ندارن. مثلا یه بازیکن خوبی توی برشا در میاد بعد یه باشگاه بزرگ میاد نصفشو میخره بعد بازیکنه بهتر میشه قیمتش میره بالا و موقع فروش سود خوبی به باشگاه کوچیکه میرسه. برشا چند باری اینطوری سود کرده. ولی اکثر باشگاههای بزرگ دیگه رکب نمیخورن. وقتی حدس میزنن که بازیکن آینده داره اشتراکی قبول نمیکنن. مثه همین همسیک که ناپولی به زور اومد و کامل خریدش. کلا جدیدا بازیکنهای آینده دار رو اینطوری نمیخرن و این بد شده برای باشگاههای کوچکتر. بازیکنهای سن بالا الان اینطوری شدن. مثه کاراچولو که اشتراکی بود و دوباره به بلایند آکشن گذاشتن و پالرمو عدد صفر رو نوشته بود و مال خودمون شد. یعنی اگه ما 1 یورو نوشته بودیم مال خودمون بود
    لعنت بر عمت زامپا :crazy2:
    Roberto Baggiov

کاپیتان تیم

JuventusDamash
    بازیکن محبوب
    Gianluigi Buffon
    تیم محبوب
    Carrarese
    سپاس ها
    7,541
    سپاس شده 16,074 در 1,807 پست
    کشور من
    Switzerland

مبارکه

آره وقتی میبینن بازیکنه کیفیتش بالاست، میتونن کلشو بخرن ولی فکر کن از برشا حالا خریدنش. تجربه نداره و آماده تیم جنگنده اسکودتو نیس، بازم مجبورن قرضش بدن به مثلاً ساسولو. خب اون ساسولو هم چون فقط داره قرضش میگیره و معلومم نیس این بازیکنه سال بعد تو تیمشه، زیاد جدی نمیگیرتش و فقط وقتی مجبوره ازش استفاده میکنه. تبدیل میشن به یه سری بازیکن لیست پر کن. ولی وقتی تو داری نصفشو به ساسولو میفروشی، اون چون پول داده، هم دلش واسه پولش میسوزه، هم اینکه اگه قرار باشه سال بعدش نداشته باشدش، با بازی دادن بهش، هزینه خرید اون 50 % باقیمونده ش رو بالا میبره. اگرم که نخواستش، نصفه خودش رو میفروشه مثلاً به کیه وو و در واقع در هر حال داره سود میکنه. این چیزی بود که دوستمون پائولو بندینی (هم نامتم هست ) هم تو مقاله ش بهش اشاره کرد.

یعنی چی، پالرمو با صفر یورو گرفتش؟ مگه میشه؟ یعنی برشا -1 یورو پیشنهاد داده بود که چون صفرِ پالرمو ازش بیشتر بود، مال اونا شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi del piero نمایش پست ها
    تاریخچه قرار دادن ستاره روی پیراهن!
    جالبه بدونید اولین کسانی که ستاره رو پیرهنشون قرار دادن ایتالیایی ها و یونتوسی ها بودن! امبرتو انیلی تو سال 1958 ایده ی ستاره های طلایی را مطرح کرد که فوتبالیستهای حرفه ای برای تقدیر و نشان دادن قهرمانی های خود ستارها را روی پیراهن خود قرار دادند! با این که این طرح یه طرح رسمی نبود ولی فدراسیون ایتالیا اونو قبول کرد و یه جورایی به اون رسمیت بخشید! و قانونی واسش گذاشت که به ازای هر 10 قهرمانی یک ستاره حک بشه رو پیراهن تیمها. بعد از تصویب این قانون بقیه کشورها با کمی تغییر دادن اون همین روالو ادامه دادن!

انجمن قانون گذار فیفا تیم های که در رقابت های باشگاهی اروپا ، آسیا ، آفریقا ، آمریکا که خود سرانه ستاره هایی را بر روی پیراهن خود قرار دادند منع کرده است و این طرح را تصویب نکرده است . اما در رقابتهای کشور و لیگ کشور خود این طرح اختیاری است مثل کشور ایتالیا که اختیاری این طرح را اجرا می کند .

پس انجمن قانون گذار فیفا قرار دادن ستاره را در جام جهانی « معتبر » ، در رقابتهای کشور خود « اختیاری » و در رقابتهای باشگاهی قاره « منع » کرده است.
    جالب بود مهدی... البته پسر آمبرتو آنیلی -آندره آ- تو این قضیه نتونست ادامه دهنده خوبی باشه و تبدیل ستاره ها به یه جمله روی لباس، اونم بعد مانور و پافشاری که روی 3 ستاره کردن پیرن داشت، چیزی نبود که هوادارای یووه انتظار داشتن. شایدم دید که با گذاشتن ستاره این اتمسفر آروم و مثبتی که چندین ساله اطراف باشگاه هست ممکنه آسیب ببینه و فعلاً آسه روی رو ترجیح داد...

کلاً نحوه ستاره گذاری روی پیراهن تو بعضی کشورها نامردیه مخصوصاً وقتی پای کری خونی بین المللی وسط میاد مثلاً تو آلمان، به ازای هر 3 قهرمانی 1 ستاره، 5 قهرمانی 2 ستاره و 20 قهرمانی 4 ستاره تعلق میگیره! خب هر دو سیستم ستاره گذاری ایتالیان و آلمان نقاط مثبت و منفی خودش رو داره. وقتی به 10 قهرمانی یه ستاره میدی بنوعی داری برا قهرمانیهای لیگت ارزش بیشتری قائل میشی و با دیدن تیمهای ستاره دار میتونی به ریشه دار بودنشون پی ببری، چون مطمئنی که حداقل 10 قهرمانی دارن

از طرفی وقتی به 3 قهرمانی 1 ستاره میدی، این انگیزه رو واسه تیمای کوچیکتر هم ایجاد میکنی که حداقل بتونن از لحاظ ستاره پا به پای بزرگا بیان و تلاشهاشون رو قدر میدونی. مثلاً گلاباخی که از آخرین قهرمانیش 40 سال میگذره، بخاطر 5 قهرمانیش 2 ستاره ست
    ناشکسته می‌نماید در شکسته آینه، تصویر ...
    ویرایش توسط Orphée : 6th September, 2013 در ساعت 01:42 AM

بـَنـدیـنـَک

BresciaInterJuventusMilan
    سپاس ها
    11,931
    سپاس شده 15,729 در 2,347 پست
    کشور من
    Thailand

نه اینا به توافق نرسیدن که مال کدوم تیم باشه، بعد blind auction گذاشتن. برشا یه پیشنهاد خوب داد غافل از اینکه اونا صفر نوشتن!! یعنی کلا کاراچولو رو نمیخواستن. یعنی اگه ما نوشته بودیم 1 یورو، بجای اون همه پول فقط یک یورو میدادیم

بفرست لعنت قشنگه رو
    Roberto Baggiov

کاپیتان تیم

JuventusDamash
    بازیکن محبوب
    Gianluigi Buffon
    تیم محبوب
    Carrarese
    سپاس ها
    7,541
    کشور من
    Switzerland

^^^
    مرگ بر اون مغز تو باید اینطوری میگفتی : "مثه کاراچولو که اشتراکی بود و دوباره به بلایند آکشن گذاشتن و پالرمو عدد صفر رو نوشته بود و مال خودمون شد. یعنی اگه ما 1 یورو [هم] نوشته بودیم [بازم] مال خودمون بود"

زامپارینی واقعاً باورم نمیشه آمائوری رو 25 میلیون به سِکو فروخت! یه شاس پیدا کرد دیگه تا اونجایی که جا داشت انداخت بهش!! فقط یکی قالتاقتر از خودش مثه گالیانی باید نصیبش میشد که بتونه نوچرینو رو با 500 هزار یورو بخره ازش! جالبه بعنوان بخشی از پول فروش آمائوری، نوچرینو رو گرفت (7.5 میلیون). اونوقت گالیانی بعد از 3 سال، 15 برابر ارزونتر خریدش

- 15 نفر زیر پست اول تشکر زدن، بعد 10 نفر تو نظرسنجی شرکت کردن ای amirsajjad7,Hamed,hg_fs2002,Kamran.juve,mąңđį, The Citizens,unexi .... واقعاً از 30 ثانیه بیشتر وقت میگیره؟
    + دیگه نظری ندارن بقیه در مورد تاپیک؟

کاپیتان تیم

JuventusDamash
    بازیکن محبوب
    Gianluigi Buffon
    تیم محبوب
    Carrarese
    سپاس ها
    7,541
    کشور من
    Switzerland

بابا جان کاکا برگشته، 7 خواهران زیباروی سری آ برگشتن و هر کدوم حداقل یه ستاره بین المللی دارن... یکم ذوق داشته باشید خُ!
    همه چیز با کلید تدبیر و امید حل خواهد شد، بدونید اینو (با صدای اوشون )
    ویرایش توسط Orphée : 10th September, 2013 در ساعت 06:37 PM

سـنـجـاقـسـر

MilanEsteghlalBrescia
    مربی محبوب
    Grande arigo
    بازیکن محبوب
    Amore paolo
    تیم محبوب
    Leggenda milano
    سپاس ها
    9,782
    سپاس شده 12,342 در 1,837 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed نمایش پست ها
    اسم تاپیک برام اهمیتی نداره،مهم موضعشه
    تاپیک خیلی خوبیه،استقبال می کنم ازش اما اگه میشد بحث ها رو توش کم کرد یا جوری کرد که مقالات یه جای مشخص جمع بشن خیلی خوب میشد که آدم بتونه بعضی موقع که دلش خواست یا لازم بود مقالات رو پیدا کنه مجبور نباشه یه عالمه صفحه بگرده!

کاش لینک ارسال هر مقاله رو توی پست اول اضافه کنی که پیدا کردنشون راحت باشه
    اولین حرف منطقی که از حامد شنفتم راست میگوئه فراس هر کی مقاله درست و درمون زد جمعش کن یجا بعدم یه اصولی بزار مقاله همینجوری بدون ارجاع و منبع نمیشه که اگرم میخوای واقعا چیز درست و درمونی بشه بنظرم بحث باید یکم چالشی هم بشه بحث مقاله هارو میگم مخصوصا تحلیلی ها که حال بده 1-2 روز وقت بزاریم و مثلا ثابت کنیم یوو و اینتر چقدر مافیایی هستن در مورد خواهران پارما که وضعش خوب نیست دادا بقیه هم غالبا ولمعطلن ولی اگه خوب پیش برن همینطوری دوباره سری آ رو پاش وای میسته بغیر از میلان و اینتر و یووه میشه رو فیو و ناپولی هم یه حسابابئی کرد ولی تا رم و لازیو رو نفروشن به خارجیها هیچی به هیچی ... .

دون کورلئونه: من تمومِ زندگیم سعی کردم که بی تفاوت نباشم، زنا و بچه ها می تونن بی تفاوت باشن. ولی یه مرد نمیتونه!

7. 11 کاربر از پست مفید amirsajjad7 سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

JuventusJuventusJuventusJuventus
    مربی محبوب
    Marcelo Lippi
    بازیکن محبوب
    Pavel Nedved
    تیم محبوب
    Juventus
    سپاس ها
    12,318
    سپاس شده 6,324 در 742 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed نمایش پست ها
    اسم تاپیک برام اهمیتی نداره،مهم موضعشه
    تاپیک خیلی خوبیه،استقبال می کنم ازش اما اگه میشد بحث ها رو توش کم کرد یا جوری کرد که مقالات یه جای مشخص جمع بشن خیلی خوب میشد که آدم بتونه بعضی موقع که دلش خواست یا لازم بود مقالات رو پیدا کنه مجبور نباشه یه عالمه صفحه بگرده!

کاش لینک ارسال هر مقاله رو توی پست اول اضافه کنی که پیدا کردنشون راحت باشه

این چیزی که میگید یه جا جمع کن مقاله هارو ، اگه میخواید تاپیک نزنید فکر کنم یه قابلیت هست توی انجمن های vb که امکان مشاهده ی تک پست هست ، اگه بشه اینکارو کرد به یه تاپیک میشه مسئله رو حل کرد و توی همین تاپیک بحثو ادامه داد ! مثلا توی پست اول عنوان مقاله ها رو میذاریم (لینکش به صورت تک پست تــَگ میشه روی عنوان)

+اسم تاپیک خیلی هم باکلاســــه

9. 11 کاربر از پست مفید Kamran.juve سپاس کرده اند .

کمک مربی

مربی محبوب
    لیپی - دشام - کنته
    بازیکن محبوب
    دل پيرو
    تیم محبوب
    يوونتوس
    سپاس ها
    1,345
    سپاس شده 3,951 در 1,069 پست

خدایی اسم تایپیک خیلی قشنگه! هر کسیو جزب میکنه حداقل یک بار بیاد تو!
    فراز انیلی جوان خیلی کم تجربس! منم دوس داشتم ستاره سومو بزنیم! واقعا" حیف شد ازش! راجع یه المان هم قبول دارم خیلی کم به قهرمانی ارزش میدن! تو ترکیه بابت هر5 قهرمانی یک ستاره میدن!تو سوئد مثل ایتالیاس! کلا" سلیقه ایی هست!
    پایه بحث این مافیا هم هستیم!!! خودم به نوبه خودم مطمئنم اگه یووه حقش اون بود میلان و اینتر هم باید مثل ما میشدن!
    عربها به ما آموختن به جای خوراک بگوییم
    غذاکه خودشان به پیشاب شتر میگویند.
    *عربها به ما آموختن دربرابر شمارش خودمان
    بجای تن ازنفرکه برای حیوانات استفاده میکنند بکارببریم.
    *عربها به ما آموختن که بجای واق سگ بگوییم
    پارس که نام سرزمین اولیه مان است.
    *عربها به ما آموختن که بگوییم شاهنامه آخرش
    خوش است چون آخرشاهنامه ایرانیان ازاعراب
    شکست خوردند.
    ایا وقت آن نرسیده که باانقلاب فرهنگی دربرابر
    این چیزهاایستادگی کنیم.

11. 7 کاربر از پست مفید mehdi del piero سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

JuventusDamash
    بازیکن محبوب
    Gianluigi Buffon
    تیم محبوب
    Carrarese
    سپاس ها
    7,541
    کشور من
    Switzerland

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsajjad7 نمایش پست ها
    اولین حرف منطقی که از حامد شنفتم راست میگوئه فراس هر کی مقاله درست و درمون زد جمعش کن یجا بعدم یه اصولی بزار مقاله همینجوری بدون ارجاع و منبع نمیشه که اگرم میخوای واقعا چیز درست و درمونی بشه بنظرم بحث باید یکم چالشی هم بشه بحث مقاله هارو میگم مخصوصا تحلیلی ها که حال بده 1-2 روز وقت بزاریم و مثلا ثابت کنیم یوو و اینتر چقدر مافیایی هستن در مورد خواهران پارما که وضعش خوب نیست دادا بقیه هم غالبا ولمعطلن ولی اگه خوب پیش برن همینطوری دوباره سری آ رو پاش وای میسته بغیر از میلان و اینتر و یووه میشه رو فیو و ناپولی هم یه حسابابئی کرد ولی تا رم و لازیو رو نفروشن به خارجیها هیچی به هیچی ... .
    آره میخوایم همینکارو بکنیم سجاد. یه قانون هم میذاریم که مطلب بدون منبع (البته شامل مطالبی که بچه ها خودشون مینویسن نمیشه) گذاشته نشه. مهدی هم حالا اولین بارش بود تو این تاپیک و از این به بعد منبع هم میذاره.

منظورت از بحث چالشی چیه دقیقاً؟ چطوری باید تشخیص بدیم مقاله ای چالشی هست یا نه؟
    منظورت اینه که ددلاین بذاریم واسه بحث در مورد یه مقاله؟ یه مقاله بذاریم بعدش بگیم 2 روز وقت هست واسه بحث در موردش؟

پارما اتفاقاً یکی از بهترین تیمای 7-8 سال اخیرشو داره. والا همین کاسانو کم بازیکنی نیس و سالها بود پارما همچین بازیکنایی نداشت، یا همین گارگانو سالها از خوبهای سری آست و بازم در حد پارما خرید خیلی خوبیه. رم هم در مورد فروش لاملا و مارکینیوس اشتباه کرد ولی خب اونام مشکلات مالی خودشون رو دارن. خریدای خوبیم داشت مثه استروتمن و لیاییچ و همینطور مربیشون که تا اینجا بهترین شروع فصل رم از 2007-8 رو براشون به ارمغان آورده. لاتزیو رو ولی قبول دارم خوب تقویت نشد متاسفانه ولی خب حداقل مربی خوبی دارن. لوتیتو کسی بوده که یه تیم ورشکسته رو تا 8 تیم لیگ اروپا رسونده و بعیده راضی بشه بهمین راحتی تیمو بفروشه به خارجیا. راستی رم هم دست خارجیاست الان (آمریکاییهای ایتالیایی تبار) ، ظاهراً جنسشون خوب نیس

در کل من فکر میکنم شاهد یکی از بالانس ترین و شاید بهترین سری آ پسا 2006 باشیم. هر 7 خواهر مربیای خوب (و نه حالا ایده آل) دارن و حتی کم مهره بودن امثال اینتر، با پرمهرگی امثال فیو و ناپولی جبران شده. رو به شفاییم...

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamran.juve نمایش پست ها
    این چیزی که میگید یه جا جمع کن مقاله هارو ، اگه میخواید تاپیک نزنید فکر کنم یه قابلیت هست توی انجمن های vb که امکان مشاهده ی تک پست هست ، اگه بشه اینکارو کرد به یه تاپیک میشه مسئله رو حل کرد و توی همین تاپیک بحثو ادامه داد ! مثلا توی پست اول عنوان مقاله ها رو میذاریم (لینکش به صورت تک پست تــَگ میشه روی عنوان)

+اسم تاپیک خیلی هم باکلاســــه
    یونسی؟ همچین قابلیتی که کامران میگه هست؟
    قابلیتشو با این توصیفی که کردی من خودم ندیدم ولی میشه به پستی لینک داد، ولی فقط خود اون پست رو نشون نمیده، کل صفحه لود میشه اما اسکرول میاد رو اون پست. مثلاً لینک ارسال قبلیت میشه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] .
    آره همین گذاشتن عنوان و لینک دادن بهشون توی پست اول بهترین کاره.

+ مرسی کامی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi del piero نمایش پست ها
    خدایی اسم تایپیک خیلی قشنگه! هر کسیو جزب میکنه حداقل یک بار بیاد تو!
    پایه بحث این مافیا هم هستیم!!! خودم به نوبه خودم مطمئنم اگه یووه حقش اون بود میلان و اینتر هم باید مثل ما میشدن!
    مرسی مهدی
    ولی این بحث کردن در مورد مافیا تلفاتش زیاده ها .. :fightings:
    ویرایش توسط Orphée : 10th September, 2013 در ساعت 06:38 PM

13. 10 کاربر از پست مفید Orphée سپاس کرده اند .

کمک مربی

مربی محبوب
    لیپی - دشام - کنته
    بازیکن محبوب
    دل پيرو
    تیم محبوب
    يوونتوس
    سپاس ها
    1,345
    سپاس شده 3,951 در 1,069 پست

تلفاتش که بله ولی خیلی خوب میشه یک بار واسه همیشه از یووه تو این فروم خوب دفاع شه تا کسی دیگه توهین نکنه به یووه!
    عربها به ما آموختن به جای خوراک بگوییم
    غذاکه خودشان به پیشاب شتر میگویند.
    *عربها به ما آموختن دربرابر شمارش خودمان
    بجای تن ازنفرکه برای حیوانات استفاده میکنند بکارببریم.
    *عربها به ما آموختن که بجای واق سگ بگوییم
    پارس که نام سرزمین اولیه مان است.
    *عربها به ما آموختن که بگوییم شاهنامه آخرش
    خوش است چون آخرشاهنامه ایرانیان ازاعراب
    شکست خوردند.
    ایا وقت آن نرسیده که باانقلاب فرهنگی دربرابر
    این چیزهاایستادگی کنیم.

15. 10 کاربر از پست مفید mehdi del piero سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 14 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 1