صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: >>>> مــعـــرفــــــی بازیــــــکن !

رئیس باشگاه

LazioChelseaBayerLeverkusenDeportivo
    مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,204
    سپاس شده 50,760 در 12,594 پست
    کشور من
    Iran

فیفا >>>> مــعـــرفــــــی بازیــــــکن !

بــــنام خــــــــدا
    =============

خیلی وقت بود قصد داشتم همچین تاپیکی بزنم. شاید یکی دوسال!
    ولی یادم میرفت.
    در واقع وقتی یه بازیکنی میدیدم که حس میکردم آینده داره دوس داشتم یه جایی اون رو به ثبت برسونم فک میکنم برای خیلیای دیگه هم پیش اومده باشه.

ولی خب اگه اون بازیکن رو معرفی نکنی یا بصورت شفاهی معرفی میکنی فایده نداره و بعداً نمیتونی ثابتش کنی

مثلاً توی یکی دوسال اخیر... بخصوص تو فوتبال ایران! نفراتی بودن که وقتی اصلاً معروف نبودن خیلی بازیشون به دلم نشست و به بعضی بچه ها اسمشون رو گفتم.
    مثلاً صادقیان وقتی دوسال پیش تو تیم ملی نوجوانان بازی میکرد.
    یا سعید عزت الهی وقتی پارسال تو تیم ملی نوجوانان بازی میکرد.
    بازی این دوتا رو که دیدم مطمئن بودم خیلی زودتر و بهتر از سایر بازیکنای اون تیم معرفی میشن به سطح اول فوتبال ایران. همین اتفاق هم افتاد.

اتفاقاً علت اصلی اینکه این تاپیک رو بالاخره زدم هم همین بود که دیروز پریروز بود شنیدم سعید عزت الهی بعنوان پدیده ی لیگ انتخاب شده
    و البته اینم بگم که اصلاً قبول ندارم این انتخابو! لقب پدیده برازنده ی بازیکنی هست که زیاد و تاثیر گذار بازی کرده باشه تو لیگ!
    حضور عزت الهی صرفاً ازین نظر جالب بود که تو سن بسیار کم تونست تو لیگ برتر بازی کنه. وگرنه اون تاثیر گذاری بازیکنایی مث صادقیان و اکبر صادقی و شجاع خلیل زاده و مصطفی شجاعی و .... رو نداشت!

بنظر من پدیده ی لیگ علیرضا جهانبخش بود که فوق العاده کار کرد تو تک تک بازیها!

بهرحال اگه بازیکن کم نام و نشانی دیدین که حس کردین در آینده حرفای زیادی برای گفتن داره اینجا معرفیش کنید.
    ایرانی و خارجی
    حالا حتماً هم لزومی نداره که اون بازیکن اصلاً اسمش برای کسی آشنا نباشه! بهرحال تشخیص با بقیه هست.

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,204
    کشور من
    Iran

خب اولین بازیکنایی که میخوام معرفی کنم دوتا بازیکن از تیم جوانان اروگوئه هستن که دیشب فقط دقایقی از بازیشون رو دیدم.

رولان ; هافبک سیه چرده ی اروگوئه
    پا به توپ عالی , سر بالا و پاسور....

Diego Rolán

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]: March 24, 1993 (age 20)

آوِناتی ; فوروارد بلند قامتشون. با اینکه الان بازیکن فیکس این تیم نیست ولی فوق العاده تاثیر گذاره
    یعنی اگه تو یکی از تیمای محبوبم یه کاره ای بودم همین الان اینو میخریدم

Felipe Avenatti

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید], 1993 (age 20)

ویرایش توسط HHAMI : 11th July, 2013 در ساعت 04:42 PM

اعصاب

LazioLazioLazioLazio
    سپاس ها
    6,722
    سپاس شده 2,644 در 454 پست

مرسی از بابت تاپیک میثم
    منم مثل خودت عاشق این کارم ! ،، که بگم این بازیکن تا چند سال دیگه برا خودش کسی میشه و
    تا اینکه چند سال دیگه ببینم نتیجه پیش بینیم چی میشه !
    _ مثلا همین ابو میانگ که امسال رفت دورتموند رو من یه 2سالی میشه که از پیش خودم دارم ازش تعریف و تمجید میکنم !
    که بازم جای پیشرفت داره ،،

مهاجم فعلی دورتموند و قبلی سنت اتین !

_ میثم سن و سال که مهم نیست دیگه نه ؟
    مثلا من میگم فرد با بازگشتش به اروپا میترکونه، این یه نوع اکتشاف حساب میشه یا نه !؟
    یادش بخیر فرد فرد هم یکی از اکتشافات خودم بود ! زمانی که تو لیون بود که یــیهو نمیدونم کجا گم و گور شد !

بازم مرسی میثم

----------------
    merci T T
    ویرایش توسط A.C.A.B : 11th July, 2013 در ساعت 06:15 PM

مدیرفنی باشگاه

MilanMilanMilanMilan
    مربی محبوب
    Don Fabio Capello
    بازیکن محبوب
    Great Paolo Maldini
    تیم محبوب
    Milan
    سپاس ها
    25,069
    سپاس شده 28,477 در 5,169 پست
    کشور من
    Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط A.C.A.B نمایش پست ها
    _ مثلا همین ابو میانگ که امسال رفت دورتموند رو من یه 2سالی میشه که از پیش خودم دارم ازش تعریف و تمجید میکنم !

مهاجم فعلی دورتموند و قبلی سنت اتین !
    این رو من از قدیم الایام می شناسم!هیچی نبود
    یه چیزی بود در حد این یکی بازیکنمون که واسه نیجریه جلو تاهیتی 3 گل زد....نعمت اله آدوامادی
    همینجوری قرضش دادیم به تیمای مختلف تا اینکه بالاخره مث اینکه آدم شده،حالا باز این خوب بود،یه داداش داشت به اسم ویلی که اون ته فاجعه بود

5. 10 کاربر از پست مفید Hamed سپاس کرده اند .

سرمربی

SchalkeMilanSchalkeMilan
    مربی محبوب
    Ancelotti,Sacchi,Stevens
    بازیکن محبوب
    Maldini,Nesta,Raul
    تیم محبوب
    AC Milan & Schalke
    سپاس ها
    28,565
    سپاس شده 22,314 در 3,473 پست
    کشور من
    Germany

اگه بگم اون زمان که Bale هنوز بچه بود من همیشه تو PES میخریدمش و میدونستم یه روز بازیکن بزرگی میشه کی باورش میشه؟! اگه از استعدادیاب های رئال بودم الان لازم نبود اینقد واسه یه بیل هزینه کنن!

چون بیشتر بوندسلیگا رو دنبال میکنم چندتا از استعدادهای ناب این لیگ رو میگم:

1. جولیان دراکسلر - هافبک - شالکه
    2. لئون گورتزکا - هافبک - شالکه
    3. کوین تراپ - دروازه بان - فرانکفورت
    4. سباستین روده - هافبک - فرانکفورت
    5. ماتیاس گینتر - هافبک - فرایبورگ
    6.کوین فولاند - مهاجم - هوفنهایم
    7. موریتز لایتنر - هافبک - دورتموند
    8. کوین دِ برین - هافبک - چلسی(قرضی تو برمن بود)

7. 13 کاربر از پست مفید The Royal Blues سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,204
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط A.C.A.B نمایش پست ها
    مرسی از بابت تاپیک میثم
    منم مثل خودت عاشق این کارم ! ،، که بگم این بازیکن تا چند سال دیگه برا خودش کسی میشه و
    تا اینکه چند سال دیگه ببینم نتیجه پیش بینیم چی میشه !
    _________

خواهش کبلوی.
    ای گفتی! خیلی خوب بود که همچین آماری رو از قدیم تا حالا داشتیم! چه بازیکنهایی رو که گفتیم میشن مارادونا و هیچی نشدن و بالعکس
    چندسال پیش هم یکی از بچه ها خیلی اصرار داشت که یه دفتری راه بندازیم و توش بازیکن معرفی کنیم و امضا کنیم

یا یادته من قبلا چقدر از هازارد تعریف میکردم قبل از اینکه اسمش سر زبونا بیوفته !
    قبلشو نه والا یادم نیس ولی یادمه وقتی داشت میومد چلسی خیلی بیشتر از من بهش امید داشتی
    تائید میکنم که از قبل دنبالش بودی

_ میثم سن و سال که مهم نیست دیگه نه ؟
    مثلا من میگم فرد با بازگشتش به اروپا میترکونه، این یه نوع اکتشاف حساب میشه یا نه !؟
    به نکته ی خوبی اشاره کردی
    هدف اصلی من برای زدن این تاپیک صرفاً کشف یک بازیکن ناشناس نبود!
    کلاً پیش بینی در مورد بازیکنای مختلف بود. مثلاً همین مثالی که زدی تو این تاپیک گنجونده میشه
    یا حتی برعکسش!
    یه نفر که الان شاخه رو بگین بعداً مالی نمیشه! اینم هست

یادش بخیر فرد فرد هم یکی از اکتشافات خودم بود ! زمانی که تو لیون بود که یــیهو نمیدونم کجا گم و گور شد !
    یه گل استثنایی داشت یادته کبلوی؟
    همونی که دریبل رونالدینیویی زد که خود رونالدینیو تو عمرش نمیتونه مثل اون رو اجرا کنه و توپ رو هم زد تو گل.
    عالی بود اون فرد. من بیشتر از اینکه از محو شدنش تعجب کنم از احیاش تو جام کنفدراسیونا حیرت کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط The Royal Blues نمایش پست ها
    اگه بگم اون زمان که Bale هنوز بچه بود من همیشه تو PES میخریدمش و میدونستم یه روز بازیکن بزرگی میشه کی باورش میشه؟! اگه از استعدادیاب های رئال بودم الان لازم نبود اینقد واسه یه بیل هزینه کنن!

چون بیشتر بوندسلیگا رو دنبال میکنم چندتا از استعدادهای ناب این لیگ رو میگم:

1. جولیان دراکسلر - هافبک - شالکه
    2. لئون گورتزکا - هافبک - شالکه
    3. کوین تراپ - دروازه بان - فرانکفورت
    4. سباستین روده - هافبک - فرانکفورت
    5. ماتیاس گینتر - هافبک - فرایبورگ
    6.کوین فولاند - مهاجم - هوفنهایم
    7. موریتز لایتنر - هافبک - دورتموند
    8. کوین دِ برین - هافبک - چلسی(قرضی تو برمن بود)
    من بیل رو سال 2010 اواخر فصل شناختم. تو همین تاتنهام بود ! همونجا هم کشفش نکردم تازه

مرسی از بازیکنایی که معرفی کردی بخصوص نفر آخر
    تو لورکوزن شخص خاصی مد نظرت نیست؟

تو بازیکنای لورکوزن کار لارس بندر و سیدنی سم که از معرفی گذشت. هر چند سم هم منو یه کم نا امید کرد.

ولی اگه بخوام از این لورکوزن چهره ای معرفی کنم یکیش برند لنو هست دروازه بان 21 ساله که دو ساله داره فیکس و عالی بازی میکنه
    یکی دیگه هم دفاع بلند قامتی به اسم سباستین بونیشه که البته 26 ساله هست. خیلی نحوه ی بازیش رو دست دارم.

سایر دوستان هم بیان برای شروع چنتا اسم بگن.راه دوری نمیره

ویرایش:

اینم درست در همین لحظه دیدم:

یوونتوس اعلام کرد آنجلو اوگبونا را از تورینو به خدمت گرفته است. به نظر می‌رسد مبلغ انتقال او 14 میلیون یورو یا حدود آن باشد.

یه شب (همین فصلی که گذشت) بازی اینتر و تورینو رو میدیدم. کیف کردم از بازی این اوگبونا (یا اوبونا! نمیدونم) همون موقه به دوتا از بچه ها اسمس دادم معرفیش کردم
    چیزی که در تعریفم نوشتم این بود "چیزی شبیه یحیی توره منتها در خط دفاعی"

ویرایش توسط HHAMI : 12th July, 2013 در ساعت 03:01 AM

مدیرفنی باشگاه

MilanMilanMilanMilan
    مربی محبوب
    Don Fabio Capello
    بازیکن محبوب
    Great Paolo Maldini
    تیم محبوب
    Milan
    سپاس ها
    25,069
    سپاس شده 28,477 در 5,169 پست
    کشور من
    Germany

منم که کلا دیگه فقط میلان رو می بینم و می شناسم

من 2تا بازیکن رو توی منیجر کشف کردم که بهشون همیشه می بالمیکی فابرگاس قبل اینکه معروف بشه و یکی هم وینسنت کمپانی بود

توی میلان هم الان به نظرم 2نفر هستن که خیلی به آینده شون امیدوارم،ببنیم آلگری میتونه بازیکنای بزرگی ازشون بسازه یا گند میزنه به آینده شون!

یکیشون که دیگه چون امسال واقعا فوق العاده بود،کلی مشهور شد و مشتری فراوونی داره و همه تون دیگه می شناسینش!جیگری که از 9 سالگی توی میلانه

متیا دی شیلیو

نفر دومم کاپیتان تیم پریماورائه میلانه که امسال به جای آمبرو به تیم اصلی انتقال پیدا کرد،همون پست هافبک دفاعی بازی می کنه اما به مراتب از آمبرو و رینو تکنیکش بیشتره و فوق العاده آینده خوبی داره!186 سانتیمتر قدشه و فقط 18 سال سن داره که امیدوارم مث سال گذشته که آلگری به دی شیلیو،الشعراوی و نیانگ خیلی بازی داد امسالم بتونه از برایان کریستانته استفاده کنه

رضا بیا ازشون تعریف کن

10. 10 کاربر از پست مفید Hamed سپاس کرده اند .

سرمربی

SchalkeMilanSchalkeMilan
    مربی محبوب
    Ancelotti,Sacchi,Stevens
    بازیکن محبوب
    Maldini,Nesta,Raul
    تیم محبوب
    AC Milan & Schalke
    سپاس ها
    28,565
    سپاس شده 22,314 در 3,473 پست
    کشور من
    Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط HHAMI نمایش پست ها

تو لورکوزن شخص خاصی مد نظرت نیست؟

تو بازیکنای لورکوزن کار لارس بندر و سیدنی سم که از معرفی گذشت. هر چند سم هم منو یه کم نا امید کرد.

ولی اگه بخوام از این لورکوزن چهره ای معرفی کنم یکیش برند لنو هست دروازه بان 21 ساله که دو ساله داره فیکس و عالی بازی میکنه
    یکی دیگه هم دفاع بلند قامتی به اسم سباستین بونیشه که البته 26 ساله هست. خیلی نحوه ی بازیش رو دست دارم.
    بوندسلیگا الان ماشین بازیکن سازی شده هر فصل کلی بازیکن جدید تو لیگ معرفی میشه یکی مثه لنو که 2 ساله داره تو لورکوزن عالی کار میکنه دیگه پدیده به حساب نمیاد! ولی بازیایی که از تراپ دیدم فصل قبل واقعا عالی بود و یکی از دلایل اصلی موفقیت فرانکفورت بود نمونش بازی با شالکه که دقیقه 90 چندتا سوپر واکنش داشت تا تیمش بازی رو نبازه!

تو لورکوزن اگه بخوام کسی رو بگم فیلیپ وولشاید بیشتر به دلم نشست و البته کارواخال که دوباره برگشت رئال! انکار نمیکنم که از بازی کاپیتان رولفس هم خوشم میاد!

بازیکنایی که گفتم بیشتر واسه اونایی بود که بوندسلیگا رو دنبال نمیکنن. مثلا مارکو رویس وقتی با دورتموند تو اروپا درخشید معروف شد در حالی که قبلش وقتی تو گلادباخ بود همه طرفدارای بوندسلیگا میشناختنش!

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed نمایش پست ها

رضا بیا ازشون تعریف کن
    دی شیلیو که دیگه نیاز به تعریف نداره از معدود جوونایی هست که تونست از دست آلگری در بره کریستانته هم اگه این فصل بهش بازی برسه میتونه خودشو اثبات کنه و ستاره جدید تیم باشه. یه مرکل نامی هم داشتیم که تا آلگری دید داره خوب بازی میکنه معلوم نیست چیکارش کرد بیچاره نابود شد! کلا این بشر با بازیکنای جوان مشکل داره نمیتونه باهاشون خوب ارتباط برقرار کنه نمونش پاتو که کاری کرد از اروپا بره یا ال شاراوی که نیم فصل دوم محو شد!

12. 9 کاربر از پست مفید The Royal Blues سپاس کرده اند .

اِتــــــــود

MilanMilanMilanEsteghlal
    مربی محبوب
    Ancelotti , Lippi, Wenger, Van Gaal
    بازیکن محبوب
    Maldini , Nesta, Ambro
    تیم محبوب
    AC Milan❤ Italy ❤
    سپاس ها
    18,748
    سپاس شده 15,291 در 1,966 پست
    کشور من
    Italy

کی به کیه منم یه بازیکن معرفی کنم شاید یه چیزی شد..!
    ولی خودتون میتونین قضاوت کنین با دیدن [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] از هاشم مستور بازیکن 15 ساله تیم پریماورای میلان و زیر 15 ساله های ایتالیا ..

تو این سن قدرت دریبل زنی و تکنیک بالا و کنترل توپش فوق العاده س.. اگه بتونه همین روندشو حفظ کنه بی شک یکی از بهترینای فوتبال میشه در آینده.. البته اگه همونجوری که رضا گفت آلگری نابودش نکنه...

14. 9 کاربر از پست مفید Niloo Ettore سپاس کرده اند .

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,250 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

یک بازیکن تو منیجر کشفیدم در حد تیم ملی.اسمش stanciu ست.اهل رومانی.انقدره خوبههههههه

ولی بی شوخی یک بازیکن خوب تو اینتر هست به اسم Daniel Bessa.پیارسال با جوانان اینتر قهرمان اروپا شد اما پارسال رو کلا مصدوم بود و فراموش شد.امسال قرضی رفته ورونا فکر کنم.

16. 8 کاربر از پست مفید InTeR سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.